Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2007-12-01, 11:47   #61
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Lain wiedziałam ze Ci się spodoba gratulacje

No Dziewczyny, jabłuszko na wszelki wypadek biorę ze sobą

ale macałam jeszcze ostatnio ochraniacze na kregosłup i az mnie ciarki przeszły
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 07:29   #62
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez aanitkaa Pokaż wiadomość

czy 180zł za damski a 280 za meski to duzo?? -spodnie i kurtki na polarku
ja za kurtke+spodnie zaplacilam jakies 260zl, a TZ 310zl. i to nie jest duzo.
ale odradzalabym patrzenie tylko na cene.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
No Dziewczyny, jabłuszko na wszelki wypadek biorę ze sobą


oo na jabluszku to ja dawno nie jezdzilam. pamietam, ze kiedys jezdzilam tak intensywnie, ze wszystkie sie rozwalaly. moze teraz produkuja trwalsze

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
ale macałam jeszcze ostatnio ochraniacze na kregosłup i az mnie ciarki przeszły
heh tez ogladalam. i tak sobie mysle, ze to chyba niezbyt wygodnie nosic cos takiego pod kurtka.


a moich zakupow ciag dalszy. kupilam sobie rekawice (z elementem rozu - pod kolor kurtki) i polarek z wysokim kolnierzem. mysle, ze z szalika zrezygnuje. wysokie kolnierze polara i kurtki powinny wystarczyc. choc przymierzalam ostatnio taki szaliczek w formie kolnierza zakladango przez glowe i sciaganego, ale cos mi to niefajnie lezalo na szyi.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 08:59   #63
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

ja bym sie czuła jak jakiś transformers z tym ochraniaczem choc nie wątpię ze do snowboardu przydatny No własnie ja tez rezygnuję z szalika tylko chciałabym kupic taki oddychający golf, jaki noszą skoczkowie narciarscy ale na razie nie widziałam bo mi niewygodnie w rozpinanych-zamki mnie drapią w brodę Rekawice upatrzone mam tez w Decathlonie pod kolor opaska na głowe jest, koszulka oddychająca jest, jeszcze okulary
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 09:13   #64
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
bo mi niewygodnie w rozpinanych-zamki mnie drapią w brodę
ja kupilam polarek z zamkiem, ktory przy brodzie ma polarowa zakladke zeby zamek schowac, wiec nic na szczescie nie drapie
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 09:16   #65
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja kupilam polarek z zamkiem, ktory przy brodzie ma polarowa zakladke zeby zamek schowac, wiec nic na szczescie nie drapie
oż Ty, szalejesz kurcze drogi był?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 09:40   #66
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
oż Ty, szalejesz kurcze drogi był?
taniutki. w Decathlonie za 24 zl. cieniutki, milutki i mysle, ze starczy (na biegun sie w koncu nie wybieram)
a kupilam w dziale dzieciecym (dla doroslych jest 10zl drozszy). w ogole ubrania dla dzieci sa tansze, a ja jestem wg ich miar wielkosci 14-letniego dziecka, bo sie okazalo, ze lezy idealnie (a oni maja jakos tak smiesznie rozmiary wg wieku) no i w dziale dzieciecym ciekawsze kolory sa
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 10:20   #67
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

ja też mam polarek z decathlonu. tylko że z zeszłego sezonu ale i tak jest super tylko nie pamiętam ile kosztował ale na pewno jakieś grosze wyjazd już niedługo a ja nie mam opaski (w czapce znając życie to spocę się jak norka), okularów i rękawiczek! aaaa! zaczynam panikować
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 10:25   #68
Quska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 256
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

A ja wlasnie wróciłam z weekendu w zakopanem
jezdzilam na szymoszkowej, warunki były srednie - bo było ciepło, ale przynajmniej nie musiałam ubierac zadnych czapek ani szalików
no a mój nowy sprzes doskonale sie sprawdził
Quska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 09:45   #69
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja za kurtke+spodnie zaplacilam jakies 260zl, a TZ 310zl. i to nie jest duzo.
ale odradzalabym patrzenie tylko na cene.
.
dzieki wlasnie nie patrze na cene na jakosc a pytalam bo nie wiem czy to duzo bo kolega powiedzial ze jak na faceta 280zł to duzo. TŻ juz kupil a ja jeszcze nie i tez chyba jednak kupie za 250 bo wydaje sie lepszy

z tym jabluszkiem to dobry pomysl nigdy nie zjezdzalam ale na wszelki wypadek mozna zakupic
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 18:50   #70
buddha.b
Raczkowanie
 
Avatar buddha.b
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 270
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Choć mój wyjazd na narty stoi obecnie pod znakiem zapytania , to niedługo wybiorę się do sklepów sportowych,żeby zrobić małe rozeznanie.Dzięki za linka do tego forum ski,rzeczywiście mnóstwo tam informacji,mam nadzieję,że jednak mi się przydadzą.I może zajrzę tez do tchibo,bo skoro tak polecacie :P Wiecie może gdzie jest jeszcze w Krakowie tchibo poza galerią krakowską?W M1?

Lain,nie wiesz czy było jeszcze więcej S-ek?
Przy okazji gratuluję udanych zakupów.
__________________
Chodzi o to, rozumiesz, że są takie chwile,
kiedy patrzysz na wszechświat i myślisz: "A co ze mną?".
I możesz usłyszeć, jak wszechświat odpowiada: "No a co z tobą?".


Przede wszystkim rób to, co jest najlepsze dla ciebie.
Dzięki temu życie bedzie o niebo łatwiejsze.
buddha.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:23   #71
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez buddha.b Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie jest jeszcze w Krakowie tchibo poza galerią krakowską?W M1?

Lain,nie wiesz czy było jeszcze więcej S-ek?
Przy okazji gratuluję udanych zakupów.
ja wlasnie kupowalam w M1. oprocz mojej byla jeszcze jedna S-ka. ale to bylo jakis czas temu.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 09:57   #72
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

podnosze watek, bo ja juz po przetestowaniu ciuszkow
spisaly sie bardzo ladnie. jedyne minus to to, ze przy kurtce nie mam takich wewnetrznych dlugich rekawkow z otworem na kciuka i czasem mi wpadal snieg pomiedzy rekawice a rekaw, ale kupie sobie taka bluzke z czyms takim i mysle, ze bedzie ok.

co do samej nauki jazdy na desce to calkiem ok. pierwszego dnia zjechalam ze dwa razy z gorki 30-metrowej, ale stwierdzilam, ze nie ma sensu zebym zjezdzala i meczyla sie wchodzac z powrotem, wiec od razu uderzylismy na stok 1200m zjechalam dwa razy i juz umialam jechac prosto, hamowac i skrecac w lewo (jestem regular). drugiego dnia mialam lekki kryzys spowodowany glownie piekielnym bolem kolan i ogolnym wyobijaniem (no i nie oszukujmy sie... kacem ). trzeciego dnia nauczylam sie skrecac w prawo wlasciwa noga tj. lewa do przodu.. na razie jeszcze zdarzaja mi sie przy tym upadki, ale to juz chyba kwestia dluzszego pocwiczenia. a TZ jeszcze bardziej pojetny uczen niz ja, bo juz sobie spokojnie smiga po stoku i na wyciagu nie sciaga deski (ja jeszcze wioze w rekach)

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2008-03-25 o 15:07
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:41   #73
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Gratulacje i owocnej dalszej nauki- czy już doceniasz tę przyjemność zjazdów na desce?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 23:17   #74
killkate
Raczkowanie
 
Avatar killkate
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Rzeszow ^^
Wiadomości: 106
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

witam!
szukam w tym roku kurtki na snowboard z motywem ZEBRY. czy ktoras z wizazanek widziala taka w sklepie? w tamtym roku byly podobno w house czy w tym tez beda? prosze o szybka odpowiedz, to dla mnie wazne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 547.jpg (13,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 288631161.jpg (54,9 KB, 37 załadowań)
killkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:24   #75
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Gratulacje i owocnej dalszej nauki- czy już doceniasz tę przyjemność zjazdów na desce?
o tak szczegolne jak zaczelo mi sie udawac zjezdzanie bez upadkow

dziewczyny a widzialyscie gdzies moze bielizne narciarska (geterki i koszulke), w ktorej koszulka mialaby dlugie rekawy i takie otworki na kciuki? bo szukam, szukam i znalezc nie moge

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2007-12-27 o 13:26
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 19:26   #76
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Dziewczyny a jak to wygląda cenowo takie wypożyczenie sprzętu i np nauka u instruktora?
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:13   #77
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
o tak szczegolne jak zaczelo mi sie udawac zjezdzanie bez upadkow

dziewczyny a widzialyscie gdzies moze bielizne narciarska (geterki i koszulke), w ktorej koszulka mialaby dlugie rekawy i takie otworki na kciuki? bo szukam, szukam i znalezc nie moge
tak, widziałam ale bij- nie przypomnę sobie gdzie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 23:05   #78
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to wygląda cenowo takie wypożyczenie sprzętu i np nauka u instruktora?
ja chyba znalazlam najtansza wypozyczalnie w Zakopcu (i w ogole na Podhalu). za komplet deska+buty placilam 25zl za dobe.
co do instruktora to nie wiem, bo mnie uczyl kolega. ale pewno gdzies tak 50-60zl za godzine wezma, bo sie cenia bardzo
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 14:59   #79
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to wygląda cenowo takie wypożyczenie sprzętu i np nauka u instruktora?
wypożyczenie sprzętu kosztuje ok 30-40 zł z tego co ja widziałam ale w roznych miejscach jest inaczej instruktor to juz drozsza sprawa ale mysle ze ok 50 zł
Cytat:
dziewczyny a widzialyscie gdzies moze bielizne narciarska (geterki i koszulke), w ktorej koszulka mialaby dlugie rekawy i takie otworki na kciuki? bo szukam, szukam i znalezc nie moge
tez właśnie szukałam i znaleźć nie mogę ... jade niedługo do Austrii wiec tam może coś znajdę
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 22:28   #80
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Lain moja kumpela znalazła takie coz z "otworkami" na kciuki w ...H&m ale to było przed świętami a ja się o TAAAK napaliłam na deskę choć połowę pupy mam fioletową

ale ubranka spisały sie znakomicie najtansze spodnie z Decathlonu co wzięłam kosztowały 109zł i były rewelacyjne kurtka boska a golfik w koncu dorwałam w Diversie przeceniony z 69 na 30zł i był łał
No i w ogóle chce znowu na deskę
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 23:19   #81
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
choć połowę pupy mam fioletową
hehe ja mialam z kolei cale fioletowe lewe kolano a tylek praktycznie w ogole mnie nie bolal, bo w sumie rzadko upadalam na pupe (tylko na udach pod tylkiem mialam lekkie siniaczki, ale to z upadkow przy pierwszych podejsciach). raczej wlasnie spadalam na kolana jak usilowalam skrecac na krawedzi w prawo
za to moj TZ wlasnie najbardziej narzekal na kosc ogonowa i nadgarstki.

ale co tam siniaki... grunt to nie poddawac sie, wstac i dalej jechac
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 20:58   #82
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

pojeżdziłam w weekend przed sylwkiem- było rewelacyjnie
ale nie polecam Palenicy w Szczawnicy- organizacja stoku fatalna, tylko 2 z 5 tras oświetlone, źle rozplanowane podejście do orczyków z krzesełek, a na dodatek spora część trasy zjazdowej na dole nie nadaje się do jazdy i trzeba ją przejść na piechotę żal pieniędzy. Chociaż trasa czerwona jets świetna ale było bardzo oblodzone i 'nawet ja' nie dałam rady. No i ona też jets nie oświetlona

Najpiękniejszym miejscem dla mnie jest Kasina- chociaż na 1 raz może być za trudna
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:28   #83
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

o rzyrafko ty jestes z Krakowa to moze wiesz cos o stoku Laskowa-Kamionna?? warto tam jechac? na ich stronie wyglada zachecajaco, no i niedaleko z Kraka wiec nawet na jeden dzien mozna wyskoczyc. a Myślenice? warte zachodu?
bo podobno na Siepraw szkoda kasy.

szukam jakichs stokow niedaleko Krakowa, bo pewno nie predko bede miala wiecej czasu niz weekend zeby gdzie wyjechac.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:01   #84
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

w czasie między Bożym Narodzeniem a Sylwiem na stokach w Zakopcu były rewelacyjne warunki narciarskie ( na początku, bo potam były kolejki i tłok), śnieg, słońce...
jeździłam w krótkim rękawku nawet.
Ale bez mega-gleby też się nie odbyło i do teraz jeszcze chodzę z siniakiem-gigantem na łydce.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:04   #85
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
o rzyrafko ty jestes z Krakowa to moze wiesz cos o stoku Laskowa-Kamionna?? warto tam jechac? na ich stronie wyglada zachecajaco, no i niedaleko z Kraka wiec nawet na jeden dzien mozna wyskoczyc. a Myślenice? warte zachodu?
bo podobno na Siepraw szkoda kasy.

szukam jakichs stokow niedaleko Krakowa, bo pewno nie predko bede miala wiecej czasu niz weekend zeby gdzie wyjechac.
o Laskowej słyszałam od jednej pani z którą miałam przyjemność siedzieć na krzesełku w Kluszkowcach (pierwsza część wspomnianego weekendu tam szusowałam), że to jakaś totalna ośla łączka i nie warto. w Myślenicach byłam tylko na jesieni na pieszej wycieczce więc też nie pomogę
Ogólnie to na desce dużo jeździłam kiedyś w Białce, po czym miałam tak 2-3 sezony przerwy bo albo sesja albo sniegu nie było. Muszę poodświeżać sobie różne stoki ale też czasu ciągle brak
Kasina jets godzinę drogi od Krakowa na Wieliczkę a potem na Dobczyce. Ranny karnet 8 (lub 8.30) do 11.30 kosztuje 35 zł, dodatkowo są też fajne od 16 do 21 więc i w dzień można samochodem podskoczyć.
A może w Rabce spróbujcie? też godzinka w jedną (tylko spowrotem gorzej )
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:32   #86
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

O Myslenicach slyszalam nieciekawe opinie. Ale tylko powtarzam, bo sama na nartach tam nigdy nie bylam.

Bialka, Bukowina Tatrzanska nie sa jakos bardzo daleko od Krakowa, na weekend da rade wyskoczyc, i stoki maja godne uwagi.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:34   #87
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
o Laskowej słyszałam od jednej pani z którą miałam przyjemność siedzieć na krzesełku w Kluszkowcach (pierwsza część wspomnianego weekendu tam szusowałam), że to jakaś totalna ośla łączka i nie warto.
oo to dziwne z mapy ich stokow wychodzi, ze spora czesc to trasy czerwone. na zdjeciach wyglada zachecajaco (i jak na moj gust nie jak osla laczka). chyba bedzie trzeba to samemu sprawdzic no i wg opisow Laskowa nie dosc ze prawie dwa razy dluzsza niz Rabka to odpowiednio wieksza roznica wzniesien. hmmm... moze pani na wyciagu byla jakas wymiataczka stokow


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A może w Rabce spróbujcie? też godzinka w jedną (tylko spowrotem gorzej )
ale w Rabce chyba nie ma wyciagu krzeselkowego. a na razie na nim by mi zalezalo, bo jeszcze nie mam ochoty na orczyki (jestem w koncu poczatkujaca )

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Bialka, Bukowina Tatrzanska nie sa jakos bardzo daleko od Krakowa, na weekend da rade wyskoczyc, i stoki maja godne uwagi.
ja jednak w tym momencie mysle o wyskoczeniu na jeden dzien (i powrocie tego samego dnia). nie ukrywam, ze 3-4 godziny w drodze tam i z powrotem (szczegolnie, ze to weekend i moze byc spory ruch) srednio mi sie usmiechaja. gdybym miala wiecej czasu to pewno pojechalabym do Malego Cichego, bo bardzo mi sie tam podobalo, albo do Korbielowa, bo wyglada interesujaco
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:37   #88
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
oo to dziwne z mapy ich stokow wychodzi, ze spora czesc to trasy czerwone. na zdjeciach wyglada zachecajaco (i jak na moj gust nie jak osla laczka). chyba bedzie trzeba to samemu sprawdzic




ale w Rabce chyba nie ma wyciagu krzeselkowego. a na razie na nim by mi zalezalo, bo jeszcze nie mam ochoty na orczyki (jestem w koncu poczatkujaca )



ja jednak w tym momencie mysle o wyskoczeniu na jeden dzien (i powrocie tego samego dnia). nie ukrywam, ze 3-4 godziny w drodze tam i z powrotem (szczegolnie, ze to weekend i moze byc spory ruch) srednio mi sie usmiechaja. gdybym miala wiecej czasu to pewno pojechalabym do Malego Cichego, bo bardzo mi sie tam podobalo, albo do Korbielowa, bo wyglada interesujaco
No to się pewnie tej pani coś pokręciło

no tak nie wzięłam tego pod uwagę, ale uczyłam teraz 2 początkujących i spokojnie wyjeżdżali na wyciągu po 2-3 razie więc nie bój się
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 07:54   #89
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Lain ja byłam w Korbielowie teraz jest tam tylko 1 wyciąg krzesełkowy, zresztą ja głównie na rożnych wzniesieniach oślej szusowałam ale na Pilsko podobno bardzo fajne da sie tylko 2 orczykami dojechać
Ale dojazd jest tam straszny my jechaliśmy z Wawy do Katowic, z Katowic do Bielska a potem do Żywca i z Żywca busem

Z niepoddawaniem się dokładnie jucz miałam ochotę rzucić to wszystko w diabły po czym..sama zjechałam bez upadku kolana tez były popuchnięte
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 08:34   #90
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ale nie polecam Palenicy w Szczawnicy- organizacja stoku fatalna, tylko 2 z 5 tras oświetlone, źle rozplanowane podejście do orczyków z krzesełek, a na dodatek spora część trasy zjazdowej na dole nie nadaje się do jazdy i trzeba ją przejść na piechotę żal pieniędzy. Chociaż trasa czerwona jets świetna ale było bardzo oblodzone i 'nawet ja' nie dałam rady. No i ona też jets nie oświetlona
Też tam byłam w okolicy Święta-Sylwester I właśnie na Palenicy stawiałam pierwsze kroki na desce (w sensie na czymkolwiek na śniegu). Rzeczywiście ta końcówka trasy jest okropna. Wąska i praktycznie płaska. Z moimi "umiejętnościami" wolałam wziąć deskę na plecy i dojśc do mostka Ale chyba nie złapałam bakcyla sportów zimowych....może te orczyki mnie zniechęciły, bo mój rekord to przejechanie 5m i w związku z czym musiałam ten kawałek iśc na piechotę pod górkę:/ Następnym razem JEŚLI pojadę to na pewno na stok BEZ orczyków

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Z niepoddawaniem się dokładnie jucz miałam ochotę rzucić to wszystko w diabły po czym..sama zjechałam bez upadku kolana tez były popuchnięte
A co do kolan to mój genialny TŻ wziął dla mnie ochraniacze i tym samym uniknęłam siniaków niestety o pupie tego samego powiedzieć nie mogę
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.