SKLEP - Biochemia Urody - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 7 3,02%
** 5 2,16%
*** 14 6,03%
**** 32 13,79%
***** 174 75,00%
Głosujący: 232. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 12:18   #31
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Sklep oceniam na 5.
Szybko wysłali moje zamówienie, do tego utrzymywali doskonały kontakt. Wszystko bardzo ładnie popakowane, w bezpiecznych foliach.
Zawsze mozna na nich polegać, kiedy mam pytanie- piszę i odpisują niemal natychmiast.
A do tego plus za bardzo dokładne informacje zawarte na stronie. Wyczerpujące opisy, szczegółowe instrukcje wykoniania.
Jestem wierną klientką i nią pozostanę
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 10:34   #32
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

To bardzo porządny sklep Nigdy nie czekałam na przesyłkę dłużej niż termin wskazany na stronie. Wszelkie sprawy załatwiają błyskawicznie. Dbają o zadowolenie klienta, są bardzo uczciwi. Co do kosmetyków- od tego są poszczególne wątki, wiele rzeczy mi tam pasuje. Gdyby mieli jeszcze keratynę, jedwab i skórkę jabłka - chyba bym nie myślała o zakupach dodatkowo gdzie indziej I mam już tyle strunowych woreczków że kwestia kupna w sklepie - foliowych na drugie śniadanie - odpada
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 15:12   #33
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Zdecydowanie 5*. Fantastyczny, fachowy i rzetelny sklep. Najbardziej podoba mi się idea gotowych zestawów, dlatego też chociaż moja przygoda z biochemią zaczęła się od Mazideł, to przerzuciłam się na BU.
Obsługa klienta wzorowa - zawsze szybko, szczegółowo i profesjonalnie doradzą, odpowiadają na nawet najbardziej nudne maile .

Edytowane przez aPerfectDrug
Czas edycji: 2009-04-23 o 15:20
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 19:13   #34
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Oceniam sklep na *


Niemiła obsługa, baaaaardzo długi czas oczekiwania na wysyłkę (tyle to ja nie czekam na zagraniczne paczki), brak próbek, a i asortyment ubogi i nieciekawy. Nie robię tam już zakupów i wszystkim odradzam.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 01:04   #35
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Dobry sklep , ale za długo czeka się na przesyłke .
Asortyment dobrej jakości , ale chciałoby się większy wybór .
Brak próbek , chociaż z wielu produktów można je zrobić , np. olejki i masła .Gratisy są takie miłe .Osławionego kuponu rabatowego nigdy nie dostałam .
Moja ocena 4 z minusem
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:07   #36
Salemramzes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Dobry sklep , ale za długo czeka się na przesyłke .
Asortyment dobrej jakości , ale chciałoby się większy wybór .
Brak próbek , chociaż z wielu produktów można je zrobić , np. olejki i masła .Gratisy są takie miłe .Osławionego kuponu rabatowego nigdy nie dostałam .
Moja ocena 4 z minusem
Zgadzam się z powyższą opinią - początkowo nie czekałam tak długo na przesyłkę, ponadto obecnie nie można zamawiać przesyłki za pobraniem.Czas oczekiwania na przesyłkę znacznie się wydłużył i jak tylko znajdę podobną firmę (produkty odmierzone - tylko je "ukręcić") prawdopodobnie zrezygnuję z BU.Odnośnie próbek - jestem tego samego zdania-mała rzecz a cieszy.Przy okazji można sprawdzić czy nie jest się na coś uczulonym.Moja ocena na dziś - 3.
Salemramzes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:05   #37
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Sklep oceniam na 5 . Zamówienie złożyłam w piątek, pieniądze przelałam w poniedziałek rano, we wtorek wysłano przesyłkę, a dzisiaj ją otrzymałam.Poprzednim razem było podobnie.Wszystko dokładnie odmierzone, zapakowane,w prezencie próbka.Kontakt ze sklepem znakomity. Polecam
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 21:14   #38
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Oceniam sklep na 4.
Plusy za asortyment - gotowe zestawy przyciągają.
Wysyłka w miarę szybka- w normach określonych na stronie, produkty pakowane profesjonalnie.

Minusy - zdarzyło mi się trafić na niemiłą obsługę.
- ich odpowiedzi na biochemiczne pytania mniej do mnie trafiają niż np. z mazideł, można powiedzieć, że obiegają temat(nie znają odpowiedzi albo nie chcą jej napisać)

Edit:Niestety nie mogę zmienić oceny w ankiecie, a chętnie bym to zrobiła, bo zdarzyła mi się niemiła sytuacja z zamówieniem z BU. Hydrolat dotarł częściowo rozlany, butelka była zwyczajnie niedokręcona. Według obsługi miałam odesłać butelkę na swój koszt, a oni sprawdzą czy jest ona wadliwa i jaki był wyciek(nie chcieli przyjąć do wiadomości, że była niedokręcona) i jeżeli tak to dostanę zwrot.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2015-01-17 o 11:18
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:49   #39
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Bardzo fajny sklepik.
Największym plusem są gotowe, nie wymagające odmierzania zestawy. Jasne i dokładne instrukcje przeprowadzą przez proces kręcenia kosmetyku nawet największego laika
Obsługa bardzo miła, dobry kontakt, szybkie odpowiedzi.
Jedyne "ale" mam do czasu przesyłki i dlatego daję 4*
Fajnie by było, gdyby sklep oferował próbki.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:11   #40
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Jestem świeżo po zamówieniu i bardzo zadowolona. Przesyłka bardzo szybka (wpłata w piątek, paczka we wtorek). Urzekli mnie starannym zapakowaniem zestawów, te torebeczki, bagietki, naklejki. No i spora próbka oleju nad którym się zastanawiam - to akurat jest bardzo miłe, bo w tym samym czasie robiłam zamówienie w mazidłach za podobną kwotę (ponad 200 zł) i nie dostałam nic Także wszystko na plus- polecam
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 11:04   #41
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Właśnie otrzymałam swoje pierwsze zamówienie z Biochemii Urody: puder bambusowy z pudełeczkiem do jego przechowywania i żel hialuronowy. Póki co jestem naprawdę zadowolona - zamówienie złożyłam w sobotę wieczorem, dziś rano dostałam przesyłkę (środa). Świetny kontakt mailowy na każdym etapie realizacji, produkty dobrze zabezpieczone i zapakowane. Na dzień dzisiejszy sklep zasługuje daję piątkę i oby tak dalej!
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 20:07   #42
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

ostatnio ten sklep coś szwankuje. NIe podoba mi się konsystencja olejku pomarańczowego do mycia buzi bo ma zupełnie inną konsystencję niż ten co miałam poprzednio

No i po raz kolejny wysłali nie to co potrzeba albo wcale nie przysłali... Czyżby za dużo zamówień?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 18:06   #43
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Wspaniałe podejście do Klienta i obsługa reklamacji, szeroki, ciągle rozbudowywany asortyment, możliwość uzyskania kuponu rabatowego lub próbek. Polecam!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 08:52   #44
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Po drugich zakupach, nie waham sie wystawić 5*

Szybko, bezproblemowo... wzorowy kontakt z klientem. Sklep z czystym sumieniem można polecić
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 10:36   #45
lu in
Przyczajenie
 
Avatar lu in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Stawiam 4. Co jakiś czas robię tam zakupy, przesyłki dochodzą do mnie raczej normalnie (do pięciu dni). Jak dla mnie koszt wysyłki jest wysoki - wiem, że tyle kosztuje priorytetowa paczka i że w pudełku produkty są bezpieczniejsze, ale przez to zupełnie nie opłaca się robić niedużych zamówień, które spokojnie mogłyby pójść listem poleconym w bąblach, gdyby była taka opcja.
Z kontaktem nie było problemu, chociaż również wolałabym, żeby odpowiedź została udzielona bardziej wprost.
Za brak próbek gwiazdki nie odejmuję, chociaż byłoby miło czasem coś dostać, zwłaszcza będąc stałą klientką (inny sklep przysłał mi próbki już przy pierwszym zamówieniu).
Największy plus to oczywiście gotowe zestawy z instrukcją wykonania Niestety, nic nie zadziałało na mnie jakoś spektakularnie, szkoda.
lu in jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 17:54   #46
parker9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Zachęcona opiniami na wizażu, zamówiłam pierwszy raz i... totalna klapa.
Na początku wszystko szło dobrze, zamówienie zrobione, przelew poszedł, dostałam emaile zwrotne, że przesyłka wysłana i cierpliwie czekam.

Sytuacja się komplikuje:z winy poczty przesyłka do mnie%2

Edytowane przez parker9
Czas edycji: 2010-04-15 o 21:00
parker9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 19:57   #47
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Mój ulubiony sklep biochemiczny Świetna obsługa, szybko i sprawnie, w dodatku niesamowicie miła i kompetentna (raz przez pomyłkę dostałam złą pojemność hydrolatu, napisałam maila i po pół godz (!!!) był do mnie telefon w celu wyjaśnienia sprawy i zaproponowania rozwiązań, oczywiście na ich koszt. Z produktów również jestem baaaaaaaardzo zadowolona, polecam!!!
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 16:07   #48
Chrystiana
Raczkowanie
 
Avatar Chrystiana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Landsberg
Wiadomości: 95
Smile Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

sklep- świetny, nowoczesne, profesjonalne podejście do klienta.
fachowa, szybka obsługa łatwe wykonanie mazideł. będę stałą
klientka,zachecam koleżanki do zakupów!
moja prośba dotyczy poszerzenia asortymentu np olejek jaśminowy i gramatury np maseł
Chrystiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 16:18   #49
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Generalnie jestem zadowolona z zakupów na Biochemii i pod większością plusów wymienianych przez Wizażanki mogłabym się podpisać, ale stawiam 4 za długi czas oczekiwania na wysyłkę oraz brak próbek. Zamawiałam jakiś czas temu kosmetyki za większą kwotę i poprosiłam o próbkę pudru. Jakoś mi się smutno zrobiło, jak otwierałam paczkę, a jej nie było Ćwierć łyżeczki stołowej w dilerce zupełnie by wystarczyło, a tak po prostu nie kupię pełnowymiarowego opakowania i tyle. Kodu zniżkowego też nigdy nie dostałam

Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2010-04-07 o 16:34
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 15:10   #50
ewka0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Ja niestety nie dam 5 dopiero od niedawna eksperymentuje z tymi kosmetykami i naprawdę jestem bardzo zadowolona(z kosmetyków)Natomiast nie odpowiada mi czas oczekiwania.Tydzień temu we wtorek złożyłam zamówienie,również w tym dniu dokonałam zapłaty.Dziś mamy wtorek,a ja nadal w statusie i na poczcie nie mam informacji,że paczkę wysłano.Wiem,że termin jest 7 dni roboczych i mają jeszcze czas,ale dla mnie jest to strasznie długo,rzeczywiście paczki z zagranicy szybciej przychodzą.Poprzednie zamówienie trwało dużo krócej,mimo,że było większe.Za tydzień miałam wysłać kolejne zamówienie dla rodzinki i znajomych(740zł) i zastanawiam się czy to zrobie w BU.Gdzie indziej może też poczekam tyle,ale jakiś rabat i próbkę na pewno dostanę,która jak wszystkie wiemy zawsze się przyda w ocenie czy nam coś podpasuje czy nie.A, żeby było jeszcze ciekawiej mam przeczucie,po moim tutejszym wpisie i mailu na ich pocztę,że paczkę wyślą w piątek w ostatnim dniu swojego terminu (oni się wywiązali)A mamy przecież długi wekeend,więc paczkę dostanę najwczesniej 4maja.Czyli 20kwietnia zamówiłam, otrzymam 4 maja.Ciekawi mnie,ile w takim razie idą paczki,z większym zamówieniem.Pozdrawiam oczekujących ))

Edytowane przez ewka0207
Czas edycji: 2010-04-29 o 07:30
ewka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 10:29   #51
ewka0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Cytat:
Napisane przez ewka0207 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie dam 5 dopiero od niedawna eksperymentuje z tymi kosmetykami i naprawdę jestem bardzo zadowolona(z kosmetyków)Natomiast nie odpowiada mi czas oczekiwania.Tydzień temu we wtorek złożyłam zamówienie,również w tym dniu dokonałam zapłaty.Dziś mamy wtorek,a ja nadal w statusie i na poczcie nie mam informacji,że paczkę wysłano.Wiem,że termin jest 7 dni roboczych i mają jeszcze czas,ale dla mnie jest to strasznie długo,rzeczywiście paczki z zagranicy szybciej przychodzą.Poprzednie zamówienie trwało dużo krócej,mimo,że było większe.Za tydzień miałam wysłać kolejne zamówienie dla rodzinki i znajomych(740zł) i zastanawiam się czy to zrobie w BU.Gdzie indziej może też poczekam tyle,ale jakiś rabat i próbkę na pewno dostanę,która jak wszystkie wiemy zawsze się przyda w ocenie czy nam coś podpasuje czy nie.A, żeby było jeszcze ciekawiej mam przeczucie,po moim tutejszym wpisie i mailu na ich pocztę,że paczkę wyślą w piątek w ostatnim dniu swojego terminu (oni się wywiązali)A mamy przecież długi wekeend,więc paczkę dostanę najwczesniej 4maja.Czyli 20kwietnia zamówiłam, otrzymam 4 maja.Ciekawi mnie,ile w takim razie idą paczki,z większym zamówieniem.Pozdrawiam oczekujących ))
Miałam rację,paczkę otrzymałam 4 maja
ewka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:26   #52
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Moje dwa ostatnie zamowienia skutecznie odstreczaja od nastepnych.
Ostatnie na trzysta kilkadziesiat zlotych, wiec liczylam na kilka probek, jakis gest ze strony BU.
Niestety, na moja delikatna sugestie, ze przydaloby sie docenic stalych klientow zupelna ignorancja, brak odpowiedzi.
Aby jednak bylo uczciwosci zadosc asortyment oceniam bardzo dobrze, jakkolwiek komunikacja pomiedzy BU - klient fatalna.

Coraz czesciej mysle o tym, zeby nie zrobic w tym sklepie juz zadnych zakupow, wszak milo wspominam tylko poczatki zakupow w BU sprzed kilku lat, kiedy sklepy z polproduktami zabiegaly o klienta, dbaly o utrzymaniu relacji.

Edytowane przez Dorota-Coco
Czas edycji: 2010-05-13 o 09:12
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:01   #53
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Na BU robiłam 2 zamówienia i jestem zadowolona. Tonik BHA, żel hialuronowy, puder bambusowy - do tego sklepu wróce jeszcze nie raz, bo lubię mieć wszystko w zestawie, wszystko mieć dokładnie odmierzone, a nie tak jak na Mazidłach - jestem początkująca biochemiczką, dopiero sie zagłębiam w to wszystko i dlatego wolę formę, którą oferuje BU.
Szkoda, że nie mozna dostać próbek, ale wytłumaczone jest to na stronie głównej, więc tu nie ma mieć o co do sklepu pretensji.

Zamówiłam w sobotę o 2(!) w nocy, wpłaciłam pieniądze od razu, w poniedziałek (10.05) zaksięgowali wpłatę, we wtorek wysłali (11.05) dziś już mam paczuchę. Więc moim skromnym zdaniem obsługa klienta jak najbardziej na plus Mam nadzieję, że moja opinia się nie zieni, bo na pewno w zimie planuje zakupic BHA 10% i kilka innych niezbędnych rzeczy
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:27   #54
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Cytat:
Napisane przez Salemramzes Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższą opinią - początkowo nie czekałam tak długo na przesyłkę, ponadto obecnie nie można zamawiać przesyłki za pobraniem.Czas oczekiwania na przesyłkę znacznie się wydłużył i jak tylko znajdę podobną firmę (produkty odmierzone - tylko je "ukręcić") prawdopodobnie zrezygnuję z BU.Odnośnie próbek - jestem tego samego zdania-mała rzecz a cieszy.Przy okazji można sprawdzić czy nie jest się na coś uczulonym.Moja ocena na dziś - 3.
Dokładnie! ..nigdy nie otrzymałam probki choc prosiłam..Zamówień zrobionych może 3,4 żadnego kuponu nie otrzymałam No i czas oczekiwania na paczke z zamowienie tez pozostaje wiele do zyczenia..
Ocena końcowa 3
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 23:27   #55
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

5*

Po wielu zamowieniach moge dac max.5*-jestem zadowolona choc pewnie mozna marudzic,ze za dlugi czas oczekiwania,ze problem z probkami itd. ale dla mnie przede wszystkim liczy sie fakt,ze dostaje gotowe produkty bardzo dobrej jakosci
Nie mam czasu ani checi zeby bawic sie w samodzielne mikstury-ide na latwizne wiec nie grymasze bo zawsze jest cos za cos.

Bardzo dobry kontakt mailowy i obsluga jest otwarta na sugestie klienta poniewaz kilka razy zdarzylo mi sie,ze modyfikowali przepis na moje potrzeby i dostalam indywidualnie przygotowany produkt.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 15:22   #56
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Mój ulubiony sklep.Wolę gotowe zestawy.Mniejszy asortyment niz w innych sklepach ale do tego mam sentyment
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 19:00   #57
wilma 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: okolice wa-wy
Wiadomości: 2
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Dla mne sklep na 5+.Zamawiałam już trzykrotnie i zawsze wszystko było w zgodzie z informacjami zawartymi na stronie sklepu.Ostatnio dostałam też próbki masła i oleju nie prosząc o nie(bardzo miły gest).Żałuję,że tak późno odkryłamBU-moja cera poprawiła się znacznie odkąd używam specyfików z tego sklepu.Polecam
wilma 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 21:21   #58
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Dla mnie jest to rewelacyjny biochemiczny sklep, który szczerze polecam. Dowiedziałam się o nim z wizażu, zrobiłam pierwsze zakupy i zostałam mu wierna. Podobają mi się gotowe zestawy, co jest bardzo wygodne, nie tylko dla początkujących. Strona jest jasna i przejrzysta. Brak próbek przestał mi w sumie przeszkadzać, choć na początku też miałam wrażenie, że nie wysyłając próbek nie starają się o klienta. Za to zawsze można liczyć na pisemną i gruntowną odpowiedź na zadane pytanie. Niedawno okazało się również, że można indywidulanie uzgodnić zmienioną formułę gotowego zestawu. Przesyłki przychodzą ze "średnią prędkością", ale trzeba wziąć pod uwagę, że poczta płata figle i priorytet ma tam inne znaczenie niż myślimy.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:21   #59
unheeded
Raczkowanie
 
Avatar unheeded
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 185
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Moje pierwsze zamówienie było dość skromne, bo jeszcze nie do końca wiedziałam z czym to się je

Dostawa: W poniedziałek zrobiłam przelew, wpłatę zaksięgowano w środę, towar wysłano w następny poniedziałek, paczkę otrzymałam w środę. Jest to wg mnie dość długi czas, porównując z innymi sklepami online. A może zwyczajnie jestem niecierpliwa

Informacje: Na stronie jest wszystko dokładnie opisane, co do czego służy, co z czym połączyć. Spodobało mi się zestawienie specyfików, z którego bardzo prosto można dobrać coś dla swojego typu skóry.

Kontakt: Nie zadawałam żadnych dodatkowych pytań, ale plusem jest wysyłanie maila w momencie zmiany statusu zamówienia.

Na korzyść działają również gotowe zestawy, które są wspaniałym rozwiązaniem dla takich laików jak ja
unheeded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:27   #60
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Ja mam pierwsze zamówienie za sobą, drugie jest już w drodze..
Sklep oceniam na 5- tylko ze względu na dość długi czas realizacji zamówienia.
Poza tym wszystko fantastycznie !!!
Kosmetyki świetnej jakości, doskonały kontakt ze sklepem, wyczerpujące informacje o produktach umieszczone na stronie, gotowe zestawy dla laików jak ja, no i oczywiście bardzo przystępne ceny
Pozostanę temu sklepowi wierna.. Moja skóra pokochała kosmetyki z BU
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 21:11:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.