kwas hialuronowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 21:31   #31
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez Analeigh Pokaż wiadomość
Co sądzicie o takim zabiegu - wtłoczenie kwasu hialuronowego przy pomocy ultradźwięków + mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny? Myślicie, ze to coś da? Czy efekt będzie taki jak po peelingu + maseczka nawilżająca w domu? Zastanawiam się czy się nie wybrać, bo znalazłam taką ofertę na grouponie za 39 zł. Dodam tylko, że nie mam głębokich zmarszczek, tylko takie mega płytkie, które chyba tylko ja widzę
Raczej tak
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 10:47   #32
buziulka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy

Dziewczyny w Bydgoszczy byłam niemal u każdego lekarza medycyny estetycznej i przestrzegam, pieniądze wyrzucone w błoto, lekarze bez wyobraźni w postrzeganiu proporcji twarzy - głownie dr Romańska-Gocka - kwas hialuronowy zamiast w opadające miejsce wstrzyknęła w wystające co pogorszyło mój stan i kosztowało mnie to 800 zł, dr Jeleńska-Draim pracuje na produktach Cromy wyłącznie bo jej przyjaciółka jest właścicielką tej firmy, po dwukrotnym ostrzyknięciu efektów nie mam a jak chciałam się umówić na kolejną poprawkę telefonów nie odbierała, wzięła za to 900 zł. Dr skory tak mi zlikwidował botoksem lwią zmarszczkę że unieruchomiła mi się ta okolica, ale w stanie niezmienionym, nie wygładziła się. U Bieńkowskiego byłam na laserze z obietnicami że niewiele mi trzeba tylko zniwelować przebarwienia i rozszerzone pory, laser w zupełności wystarczy, 1 zabieg, a to po prostu efekt jak po mikrodermabrazji. Zostaje mi do przetestowania Instytut Omorphia i Dormed bo do dermatoestetici nie zamierzam uderzać patrząc na to jaką antyreklamą jest właścicielka i jakie ma ceny "w promocji", Urbanowski odpada ze względów prywatnych. Niestety po śp. dr Gniazdowskiej nie ma godnego następcy jako człowieka i lekarza.
buziulka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 18:33   #33
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: kwas hialuronowy

Dziewczyny gdzie w Poznaniu naprawić spartaczoną dolinę łeż??Mam straszne dwa wałki i jestem załamana........
__________________

szati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 13:57   #34
ladyaga00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: kwas hialuronowy

Zgadzam się w 100 procentach.Po raz drugi próbowałam powiększyć górną wargę.Po nieudanym zabiegu w lutym,we wrześniu poddałam się hialuronidazie.Mimo wszystko postanowiłam spróbować drugi raz.Siedzę i płaczę.Brak mi słów...Jak można tak oszpecać ludzi???I tym razem Pani doktor próbuje zrzucić całą odpowiedzialność na mnie.Co robić???Zabieg miałam w piątek...nie łudzę się,ze to opuchlizna,chociaż bardzo bym chciała.Wyglądam żałośnie.Chyba nie ma w Bydgoszczy lekarzy medycyny estetycznej,którzy mają jakiekolwiek poczucie piękna,ESTETYKI.

Edytowane przez ladyaga00
Czas edycji: 2013-11-17 o 15:25
ladyaga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 18:24   #35
Larimar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: kwas hialuronowy

ladyagaoo napisz proszę wiecej o hialuronidazie. W czwartek miałam robione usta (po raz 4, chodzę co 6 mc na 0,5 ml na podtrzymanie efektu). Niestety z jednej strony na górze mam jakby opuchnięte nad linią ust, myśle, że ten kwas źle sie ułożył, tym bardziej że po tej stronie jest go wiecej ze względnu na delikatna asymetrię. W przyszłym tyg zadzwonię do dr i poproszę o konsultacje... Zastanawiam sie nad rozpuszczeniem, stad pytanie do Ciebie, może wiesz czy ten zabieg pozwala usunąć nadmiar z wybranych miejsc czy całość? Tutaj dziewczyny piszą o rozpuszczeniu kwasu z okolic oczy, usta to jednak inna sprawa... Napiszcie prosze.
Larimar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 07:27   #36
ladyaga00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: kwas hialuronowy

Hialuronidaza działa w miejscu podania więc poproś o usunięcie nierówności.Nie ma potrzeby rozpuszczania wszystkiego.Myślę,że jeśli poprawki będzie robił lekarz,który wstrzykiwał kwas będzie dobrze.Ja jestem już po...przypominam człowieka więc jestem niezmiernie szczęśliwa.Niestety warga jest nierówna i w grudniu będę musiała raz jeszcze nanieść na nią poprawki.AAA!Pamiętaj ,że trzeba zrobić próbę uczuleniową.Tak słyszałam.Jednak ja przy pierwszej hialuronidazie nie miałam takiej próby zrobionej :/ Upomnij się o to.Efekt hialuronidazy powinien być widoczny po 30 minutach...,natomiast efekt końcowy po 24 godzinach.Także jeśli chcesz aby coś kwasu zostało to lepiej wstrzyknąć mniej niż więcej.Powodzenie i nie martw się.Powinno być dobrze.A ,że tak zapytam...jaki kwas Ci się źle ułożył?gdzie robisz usta?i czy masz jakiegoś lekarza godnego polecenia.Pozdrawiam i trzymam kciuki.Daj mi znać jak poszło
ladyaga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 11:16   #37
Larimar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez ladyaga00 Pokaż wiadomość
Hialuronidaza działa w miejscu podania więc poproś o usunięcie nierówności.Nie ma potrzeby rozpuszczania wszystkiego.Myślę,że jeśli poprawki będzie robił lekarz,który wstrzykiwał kwas będzie dobrze.Ja jestem już po...przypominam człowieka więc jestem niezmiernie szczęśliwa.Niestety warga jest nierówna i w grudniu będę musiała raz jeszcze nanieść na nią poprawki.AAA!Pamiętaj ,że trzeba zrobić próbę uczuleniową.Tak słyszałam.Jednak ja przy pierwszej hialuronidazie nie miałam takiej próby zrobionej :/ Upomnij się o to.Efekt hialuronidazy powinien być widoczny po 30 minutach...,natomiast efekt końcowy po 24 godzinach.Także jeśli chcesz aby coś kwasu zostało to lepiej wstrzyknąć mniej niż więcej.Powodzenie i nie martw się.Powinno być dobrze.A ,że tak zapytam...jaki kwas Ci się źle ułożył?gdzie robisz usta?i czy masz jakiegoś lekarza godnego polecenia.Pozdrawiam i trzymam kciuki.Daj mi znać jak poszło
Dziękuję Ci za odp Właśnie chodzi o to, że ja nie chce rozpuszczać całości, tylko to delikatne "opuchnięcie" nad linią ust po jednej stronie na górze. Mam wrażenie, ze za wysoko ten kwas powędrowal:/ Z czego wynika u Ciebie, że górna warta jest nierówna? To po hialuronidazie? Trzeba póżniej jeszcze regulować kwasem? Ja sie waham czy nie zostawić tego jak jest i zaczekać jak się wchlonie... Mi osobiście to przeszkadza, ale boje sie, ze moze byc gorzej... Tak mało w int informacji na temat samej hialuronidazy, efektów...
Ja miałam robione pierwszym razem Surgilips (efekt max miesiąc, tak się wchlonął) pózniej Princess Voluma (rok temu, a do dziś mam nierówności, więc trzyma się długo, bolało jak cholera), dwa ostatnie razy Perfectha (byłam zadowolona). Na priv mogę Ci napisać gdzie robiłam, to mała miejscowość, dr ok, od lat zajmuje sie med estetyczną, moje siostry robiły u niego i kwas i botox z dobrymi efektami. Ja tez chwalilam, ale teraz nie jestem tak zadowolona... 3 razy robiłam u niego, 1 raz u innej babki - to była tragedia,.. Ból, nierówności, siniaki...
Dobrze byłoby gdyby wszystko kończyło się oczekiwanym efektem i nie trzeba byloby pózniej kombinować, rozpuszczać, dostrzykiwac...
Grudniowe poprawki planujesz u tego samego dr?
Pozdrawiam
Larimar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 15:20   #38
ladyaga00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: kwas hialuronowy

Nierówności powstały po wstrzyknięciu kwasu.Poza tym warga była ogromna i przez to ohydna.Niestety lekarka,która wykonała zabieg nie chciała wykonać podania hialuronidazy :/ Totalny brak odpowiedzialności.Lekarz, który podał hialuronidazę,nie wiedział dokładnie gdzie został wtrzyknięty kwas przez co miał trochę utrudnione zadanie.Moje usta w tej chwili nie wzbudzają zainteresowania jak było przed podaniem hialuronidazy.Wszyscy się gapili z politowaniem.Pani napakowała mi 0,8ml w jedną wargę,bo tylko tę jedną chciałam powiększyć.Szkoda już mówić co ja przeżyłam.Warga jest nieco asymetryczna i w miejscu łączenia się z dolną wargą powstaje nierówna linia.Dodam,że mam dość ładne usta,z dobrze zaznaczonym konturem.Chciałam jedynie delikatnie powiększyć i podrasować usta,głównie górną wargę.Stało się tak,że wyglądałam gorzej niż przed zabiegiem.Cała twarz straciła charakter.To było okropne.W grudniu trzeba będzie coś poprawić.Chociaż szczerze mówiąc kwasu już boję się jak cholera.Możesz mi jednak podać namiary na sprawdzonego lekarza.Bardzo proszę.Nie wiem co robić bo nie chcę tej sprawy tak zostawić.Uważam,że ktoś tutaj powinien ponieść konsekwencje.I z pewnością nie powinnam być to ja.Powodzenia.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Tak,jeśli zdecyduję się na podanie hialuronidazy to u tego właśnie lekarza.Ponieważ moja ampułka nie została wykorzystana w całości i czeka.Tobie też radzę stopniowo rozpuszczać.Pamiętaj,że hialuronidaza to ostateczność.Tnie również nasz naturalny kwas,więc nie jest całkowicie bezinwazyjna.Jednak jeśli usta są mocno zdeformowane nie ma innego wyjścia.Czekam na wieści.Daj znać.

Edytowane przez ladyaga00
Czas edycji: 2013-11-17 o 19:31
ladyaga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 11:15   #39
KateKat88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Innovera? - kwas hialuronowy

Witajcie

Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o wypełniaczu o nazwie "Innovera".
Czy któraś z Was już się z nim spotkała? Jak wypada on na tle innych wypełniaczy?

W internecie można o nim niewiele znaleźć, jedyne co ja znalazłam to:

"Innovera - amerykańskie laboratorium znajdujące się w najbardziej zaawansowanym centrum biotechnologicznym na świecie. Innovera zajmuje się produkcją preparatów m.in. z kwasem hialuronowym usieciowanym wykorzystując najnowsze metody bioinżynierii. Innovera gwarantuje wysoką jakość i niezwykłą skuteczność produktów."

"Innovera Polyvital CE -
Jedyny preparat z kwasem hialuronowym (8mg/ml) zawierający zastrzeżony kompleks Rejuvenesse: 20 aminokwasów, 9 witamin, 11 oligo składników i 3 kwasy tłuszczowe oraz mannitol i sorbitol. Innovera jako pierwsza marka stworzyła produkty zawierające mannitol o działaniu przeciwutleniającym oraz sorbitol utrzymujący wilgoć w skórze. Preparat intensywnie nawilża, odżywia i napina skórę. Wpływa także na pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny oraz wspiera metabolizm komórkowy.
Przeznaczenie: skóra sucha, odwodniona, zwiotczała, ze zmarszczkami, poddana nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV."

Mam trochę obawy, bo na żadnym z forum nie znalazłam opinii o tym produkcie.
Jeśli któraś z Was cokolwiek wie, proszę, niech się podzieli
Czy warto i czy produkt jest bezpieczny.
KateKat88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 13:28   #40
KateKat88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Wrocław - kwas hialuronowy

Gdzie najlepiej wypełnić bruzdy wargowo-nosowe we Wrocławiu?
Jakie gabinety polecacie?
Macie jakieś doświadczenia? Polecicie kogoś?
Byłabym wdzięczna za namiary na dobre salony.

Trochę szukałam i zastanawiam się głównie nad:
http://www.dermamed.com.pl
http://www.centrumterapiilaserowej.pl

Wszelkie opinie przydadzą się.
Jeśli któraś z Was tam była, dajcie znać, czy warto
KateKat88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:03   #41
olga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: kwas hialuronowy

Dziewczyny też chciałam sobie trochę wstrzyknąć kwasu hialuron.pod oczy ze względu na bardzo wyrazne cienie pod oczami i lekki ubytek na obszarze doliny łez.Ale doktór mi stanowczo odradziła(byłam w medicaspa w Warszawie) .Powiedziała że okolica oka jest niebezpieczna i dużo bardziej narażona na powikłania niż inne okolice.Jak coś się będzie działo to ze względu na to ze skóra pod oczami jest bardzo cienka to potem trudno to poprawiać.Dr.poleciła mi mezoterapię i nici PDO.Efekt jest dla mnie bardzo dobry
olga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 19:59   #42
amelkawielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy

Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu kwasem hialuronowym. Chciałam poprawić sobie „zmęczone oczy”, głównie żeby skóra pod oczami stała się bardziej elastyczna i przez to żebym przestała wyglądąc na wiecznie zmęczoną. Robiłam sobie zastrzyki z sieciowanego kwasu hialuronowego w Krakowskim Osteomedzie. Jestem bardzo zadowolona, mogę spokojnie polecić.
amelkawielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 19:02   #43
ElizabethK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy

Witam, Słyszałam ostatnio o tych niciach pdo, i ciekawa jestem jakie są ich efekty zwłaszcza po paru miesiącach od zabiegu. W tamtym roku miałam robiony zabieg kwasem hialuronowym w ArtClinique i efekty były widoczne przez ok 6 miesięcy. W sumie byłam bardzo zadowolona. Teraz też sobie chce zrobić tylko nie wiem czy nie trwalsze będą efekty zabiegu nićmi? Proszę o wasze doświadczenia.
ElizabethK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 18:34   #44
szczerbah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy

HANNA SZCZERBA- UWAGA

Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 2000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! . Szkodzi i nie udziela pomocy. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności
Kiedy wystawiłam komentarz- po miesiącu wysłała sms, że sluży receptą
SKANDAL!!!
szczerbah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 19:35   #45
Ania_Zio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy

Cześć dziewczyny! Kupiłam ostatnio przez internet serum z Nantes z kwasem hialuronowym. Przyszło właśnie dziś i zorientowałam się że to nie to które chciałam, widocznie pomyliłam się przy wyborze. Chciałam kupić to wzmacniające naczynka. Mam 27 i na razie zmarszczki tylko mimiczne, czy takie serum z kwasem hialuronowym nie zaszkodzi mojej cerze? Nie wiem czy to prawda ale tak sie mówi zeby nie stosować silnych kosmetyków za wcześnie bo potem jak zmarszczki naprawde się pojawią już nic nie bedzie pomagało. Generalnie moja skóra jest bardzo przesuszająca się, cienka i wrażliwa. Jak myślicie nada się to czy zwrócić i zamówić to na naczynka?
Ania_Zio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 11:39   #46
frikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 58
Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez ladyaga00 Pokaż wiadomość
Hialuronidaza działa w miejscu podania więc poproś o usunięcie nierówności.Nie ma potrzeby rozpuszczania wszystkiego.Myślę,że jeśli poprawki będzie robił lekarz,który wstrzykiwał kwas będzie dobrze.Ja jestem już po...przypominam człowieka więc jestem niezmiernie szczęśliwa.Niestety warga jest nierówna i w grudniu będę musiała raz jeszcze nanieść na nią poprawki.AAA!Pamiętaj ,że trzeba zrobić próbę uczuleniową.Tak słyszałam.Jednak ja przy pierwszej hialuronidazie nie miałam takiej próby zrobionej :/ Upomnij się o to.Efekt hialuronidazy powinien być widoczny po 30 minutach...,natomiast efekt końcowy po 24 godzinach.Także jeśli chcesz aby coś kwasu zostało to lepiej wstrzyknąć mniej niż więcej.Powodzenie i nie martw się.Powinno być dobrze.A ,że tak zapytam...jaki kwas Ci się źle ułożył?gdzie robisz usta?i czy masz jakiegoś lekarza godnego polecenia.Pozdrawiam i trzymam kciuki.Daj mi znać jak poszło
Ja również muszę rozpuscic kwas podany w dolnej wardze - jest za duża i asymetryczna, prosiłam o wyrównanie konturu a P. dr zrobiła wypełnienie, nie wiem czemu żle mnie zrozumiała... Jestem juz po podaniu hialuronidazy 24 h i warga wciąż jest asymetryczna i duża. Preperat był podany tam gdzie nadmiar kwasu tego wymagał. Kiedy powinien byc widoczny efekt rozpuszczenia kwasu? Jedni piszą ze natychmiast, inni że po 2-3 dniach a jeszcze inni ze hialuronidaza wraz z kwasem metabolizują sie około tygodnia i dopiero wtedy widoczny jest efekt. Aktualnie mam wrazenie jakby moje usta miały dostrzykniete wypełnienie a nie rozpuszczalnik - czy to tak przebiega? Bardzo prosze - napisz jak było u Ciebie bo jestem załamana... To nie pierwszy niuedany zabieg z zakresu medycyny estetycznej, zaczynam wątpić w te wszystkie cudowne zabiegi i lekarzy, a zaznaczam, że wybieram po długich przemyśleniach, analizach - sprawdzonych i dobrych ...
frikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 21:34   #47
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: kwas hialuronowy

Hej, może ja pomogę. Miałam rozpuszczany guzek po kwasie zrobionym przez lekarza, ktory nie chcial mi go rozpuscic ani nic, ale trafilam na mila i cierpliwa lekarke ktora rozpuszcza hialuronidaza i wszystko mi wyjasnila. Pierwszy efekt powinien byc od razu, czasem jest widoczny nastepnego dnia, a ostateczny efekt rozwija sie do 7 dni. Czesto konieczne jest dostrzykniecie, poniewaz doktor podaje enzym w malych ilosciach zeby nie uszkodzic naturalnego kwasu w skorze pacjenta. Uratowala mnie, a teraz robie u niej zawsze wypelnienia i jestem w 100% zadowolona, bo mam zaufanie, ze zrobi to nalezycie i tak zeby mi sie podobalo a nie wg swego widzimisie. Frikoo moge Ci polecic moja dr, a z jakiej czesci PL jestes?
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 06:20   #48
agga79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy

Ja miałam jeden zabieg pod oczami kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona. Zniknęły zmarszczki i cienie, moja twarz wygląda dużo młodziej, więc mogę polecić gabinet tutaj. Na początku przez parę dni miałam opuchnięte oczy, ale później opuchlizna zniknęła, a skóra jest w znacznie lepszej kondycji
agga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 09:07   #49
jasna25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy

Powstała ciekawa strona o kwasie http://kwashialuronowy.edu.pl/
jasna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 18:47   #50
skans7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: kwas hialuronowy

Miałam duże doły pod oczami ,dr zastosował u mnie juvaderm 2 Minęły 3msc-e a moje oczy nadal wyglądają na wypoczęte i ładnie chociaż widzę,że kwas się wchłonął już i nie jest tak jak po zabiegu Jestem zadowolona i powtórzę jak tylko bedzie potrzeba
skans7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 17:11   #51
KaliaDD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy

Ja też chodzę na wypełnienie Juvedermem do dr Jolanty Siedleckej, tylko że ust, ostatnio robiłam zabieg jakieś 9 miesięcy temu i efekt dalej się utrzymuje. Sam zabieg nie boli, dostałam pożądne znieczulenie, już teraz wracam tam coraz częściej na inne zabiegi
KaliaDD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 17:19   #52
necrop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy

Witam
Wstrzykiwałem sobie kwas hialuronowy pod oczy w celu zmniejszenia powstających zmarszczek. Posiadałem proch który rozpuszczam w wodzie iniekcyjnej. Podobno powinien to być roztwór 3,5% i taki kisiel po wstrzyknięciu daję trochę bólu opuchliznę i zaczerwienienie przez 3 dni więc wszystko zgodnie z tym co jest opisane na wielu forach, jednak nie widzę aby to w ogóle działało zmarszczki nie drgnęły.
necrop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 19:02   #53
frikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 58
Dot.: kwas hialuronowy

Mam pytanie do dziewczyn, które rozpuszczały usta... dziewczyny - czy wy również macie po tej hialuronidazie takie kuleczki w tkance wokół ust. One są niewidoczne ale wyczuwalne w palcach. Pełno takich drobnych kuleczek... Co to jest.. Robiłam usg i lekarz powiedział ze zwłóknienia, ale mi to wygląda jak rozdrobniony na kawałeczki kwas ale o konsystencji sylikonu. W jednym miejscu nawet lekko przeswituje przez skórę od wewnątsz jamy ustnej i ma kolor białawy. Zrobiło się to zaraz po podaniu hialuronidazy, a zwłóknienia to długi proces. Poza tym hialuronidaza uzywana jest własnie na rozpuszczanie blizn i zwłóknien.. Masakra
frikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 10:30   #54
edytazf
Przyczajenie
 
Avatar edytazf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 12
Dot.: kwas hialuronowy

Podaj informacje, gdzie i u kogo robiłaś zabieg, może kogoś uratujesz przed popełnieniem błędu
__________________
Eddy
edytazf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 18:19   #55
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez frikoo Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które rozpuszczały usta... dziewczyny - czy wy również macie po tej hialuronidazie takie kuleczki w tkance wokół ust. One są niewidoczne ale wyczuwalne w palcach. Pełno takich drobnych kuleczek... Co to jest.. Robiłam usg i lekarz powiedział ze zwłóknienia, ale mi to wygląda jak rozdrobniony na kawałeczki kwas ale o konsystencji sylikonu. W jednym miejscu nawet lekko przeswituje przez skórę od wewnątsz jamy ustnej i ma kolor białawy. Zrobiło się to zaraz po podaniu hialuronidazy, a zwłóknienia to długi proces. Poza tym hialuronidaza uzywana jest własnie na rozpuszczanie blizn i zwłóknien.. Masakra
Hej. Mam podobny problem. Czy po czasie sobie z tym poradziłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 17:58   #56
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez frikoo Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które rozpuszczały usta... dziewczyny - czy wy również macie po tej hialuronidazie takie kuleczki w tkance wokół ust. One są niewidoczne ale wyczuwalne w palcach. Pełno takich drobnych kuleczek... Co to jest.. Robiłam usg i lekarz powiedział ze zwłóknienia, ale mi to wygląda jak rozdrobniony na kawałeczki kwas ale o konsystencji sylikonu. W jednym miejscu nawet lekko przeswituje przez skórę od wewnątsz jamy ustnej i ma kolor białawy. Zrobiło się to zaraz po podaniu hialuronidazy, a zwłóknienia to długi proces. Poza tym hialuronidaza uzywana jest własnie na rozpuszczanie blizn i zwłóknien.. Masakra

Hialuronidaza służy głównie do rozpuszczania kwasu hialuronowego. To enzym. Wątpię czy dobrze rozpuszcza blizny i zwłóknienia a jeśli tak to na pewno nie w takim stopniu co kwas.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-24, 07:52   #57
Dana4775
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy - https://allegro.pl Daję pod krem przed makijażem i napina skórę jakby białko

Edytowane przez Dana4775
Czas edycji: 2022-10-18 o 12:52
Dana4775 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.