Laserowa plastyka powiek !? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 12:02   #1
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250

Laserowa plastyka powiek !?


Witajcie robił to ktoś ? od dzieciństwa mam opadające powieki i dziś natknęłam się na ofertę pewnej kliniki z Wrocławia, wykonują tam laserową plastykę powiek z użyciem lasera CO2... niby dużo mniejszy obrzęk niż po tradycyjnej operacji,a szwy są usuwane po 5 dniach, ale czy to w ogóle działa ??? Na zagranicznych forach czytałam o dobrych efektach, u nas cisza
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 07:26   #2
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Up!
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 14:24   #3
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez martynabcm Pokaż wiadomość
Witajcie robił to ktoś ? od dzieciństwa mam opadające powieki i dziś natknęłam się na ofertę pewnej kliniki z Wrocławia, wykonują tam laserową plastykę powiek z użyciem lasera CO2... niby dużo mniejszy obrzęk niż po tradycyjnej operacji,a szwy są usuwane po 5 dniach, ale czy to w ogóle działa ??? Na zagranicznych forach czytałam o dobrych efektach, u nas cisza
hej,
a ja się właśnie dowiadywałam u mojego doktora (dermatolog)... sam wykonuje zabiegi laserem frakcyjnym CO2 firmy Lumenis Encore ( nie jest to to samo, co fraxel) i zapewniał, ze efekty są rewelacyjne. Robi na całą twarz - usuwanie zmarszczek, blizn, przebarwień i wiotkosci skóry oraz na same powieki górne i dolne - powoduje to efekt liftingu.
Ale nie wspominał nic o szwach ... jest to metoda bez skalpela, więc żadnych cięć nie ma. Jedynie przez ok. tydzień twarz i powieki są mocno czerwone i odczuwa sie dyskomfort.
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 16:56   #4
gwiazdolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

moja mama zrobiła sobie plastykę powiek skalpelem i efekt rewelacja) zabieg jest w znieczuleniu miejscowym trwa jakieś 20minut a po tygodniu już nie ma żadnych śladów....też myslala o laserach ale to szkoda zachoduuuu cena korekcji powiek skalpelem to 2500pln wiec uważam że nie ma tragedii a lasery nie daja gwarancji 100%efektu. Zabieg robiła jej dr chomicka, ona robi tych zabiegów dziesiątki zreszta namła ją znajoma która zrobiła sobie taki zabieg....polecam wszytkim niezdecydowanym i wystraszonym!
gwiazdolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 11:41   #5
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Hm chyba ja właśnie się obawiam długiego gojenia po skalpelu ... gwiazdolina , a nie wiesz może czy mój hm bardzo młody wiek jest jakąś przeszkodą ? Od podstawówki mi opadają powieki i strasznie frustrujące to jest
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 18:34   #6
klara005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez gwiazdolina Pokaż wiadomość
moja mama zrobiła sobie plastykę powiek skalpelem i efekt rewelacja) zabieg jest w znieczuleniu miejscowym trwa jakieś 20minut a po tygodniu już nie ma żadnych śladów....też myslala o laserach ale to szkoda zachoduuuu cena korekcji powiek skalpelem to 2500pln wiec uważam że nie ma tragedii a lasery nie daja gwarancji 100%efektu. Zabieg robiła jej dr chomicka, ona robi tych zabiegów dziesiątki zreszta namła ją znajoma która zrobiła sobie taki zabieg....polecam wszytkim niezdecydowanym i wystraszonym!
A gdzie przyjmuje ta lekarka?
klara005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 05:40   #7
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Z tego co wiem , Pani Chomicka pracuje dla IQ medica w Warszawie .
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 11:30   #8
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

No właśnie sama jestem ciekawa czy chirurg zgodzi się na operację plastyki powiek w moim przypadku (mam 25 lat, w tym roku kończę 26). Mój problem polega na tym, że mam niewidoczną powiekę nad okiem ponieważ przykrywą ją taki zwis skórny (taka ciężka powieka) przez co oczy wyglądają na mniejsze. Wydaje mi się, że wycinając fragment skóry górna powieka bardziej się uwypukli. Planuję kosnultacje dopiero w kwietniu ale obawiam się, że niepotrzebnie wydam pieniądze, bo lekarz chirurg mógłby stwierdzić, że jestem za młoda.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 11:44   #9
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

charliee- mam identyczny problem, nie opadają mi powieki po bokach ale na środku za dużo mam skóry :/ Pisałam do kilku klinik, podobno ma to ocenić chirurg, a szkoda mi pieniędzy na wizyty jeśli i tak dowiem się,że mam czekać do 40
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:36   #10
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

A z jakiego miasta jesteś i jakich chirurgów rozważasz? Ja nie mam pojęcia do kogo się udać, nie mam jeszcze żadnych kandydatów, bo raczej mało się pisze i wypowiada o korekcji powiek, a szkoda bo przydałby się jakiś polecony chirurg.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-04-26 o 13:15
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:57   #11
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Ja pytałam głownie w Warszawie i Wrocławiu,wszędzie zapraszają na konsultację, w lutym wybieram się na ponowne powiększenie ust i wtedy przy okazji zapytam , na jednym z for amerykańskich polecono mi uniesienie brwi endoskopowo (transblash chyba to się nazywa) powieki też lekko się unoszą,ale to subtelny efekt. Zastanawiam się właśnie czy warto się wybrać,bo powikłania praktycznie nie istnieją
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 11:00   #12
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

mam podobny problem - opadające powieki, ale słyszałam coś takiego, że jak się zrobi operację, która jest w sumie mało inwazyjna, można spokojnie znaleźć strony, gdzie widać efekty tuż po zabiegu <zdjęcia przed i po>, ale słyszałam właśnie że za kilka lat te powieki wrócą do swojej pierwotnej postaci.
Nie wiem czy to prawda, ale jak ma tak być to wydatek 1200zł na jedną powiekę i powtórka za kilka lat, nie wiem czy się to opłaca.
Poza tym skąd wziąć taką kaskę na taki zabieg?> :conf used:
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 19:54   #13
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Hmm, raczej wątpię żeby powieka znów odrastała skoro ją wycieli ale szczerze mówiąc nie znam się, ale wydaje mi się, że czytałam o tym, że efekty są trwałe.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-04-26 o 13:15
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:08   #14
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Po plastyce powieki mogą znów z biegiem lat opadać ,ale nie u wszystkich zazwyczaj jest to już na stałe. Ja się w końcu wybieram jedynie na podniesienie brwi endoskopowo o czym pisałam wcześniej za kilka tygodni, na pewno zdam relację z efektu
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:13   #15
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez martynabcm Pokaż wiadomość
Po plastyce powieki mogą znów z biegiem lat opadać ,ale nie u wszystkich zazwyczaj jest to już na stałe. Ja się w końcu wybieram jedynie na podniesienie brwi endoskopowo o czym pisałam wcześniej za kilka tygodni, na pewno zdam relację z efektu

na szczęście mam hmm nie małe oczy, też nie są wielkie raczej normalne, ale po odpowiednim makijażu nawet jakoś wyglądają. Pomogła mi jedna z forumowiczek jak się malować i okazuje się dziewczęta - mówię do tych z opadającą powieką, że chyba trochę panikujemy. Wszystko można zatuszować odpowiednim makijażem.
A co do operacji zauważyłam jednak, że osoby po 50-tce usuwają taką powiekę, nie spotkałam w internecie zdjęcia młodej laski, która by usunęła, więc mam mieszane uczcucia. Ale jak kiedyś jakimś cudem będzie mnie stać, usunę!
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:28   #16
coco palm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 269
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Bardzo jestem ciekawa , w jaki sposób wykonuje sie lifting powiek laserem, ide na usuniecie blizny laserem Encore , wiec wypytam jak to się robi.
coco palm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:22   #17
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

ja tez mysle o tym zabiegu ale jestem mloda i niewiem czy nie bedzie to przeszkoda ;/ ale opadajace powieki przeszkadzaja mi okropnie ;< nie widac nawet jak pomaluje oczy caly czas musze podnosic brwi mimika twarzy ale "pilnowac sie" jest meczace dlatego postanowilam ze zoperuje je ... martynabcm gdzie robisz zabieg? koniecznie zdaj relacje po! zycze powodzenia aby sie udala operacja ;d
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:59   #18
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

tak, czekamy na twój opis
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 11:28   #19
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Witam wszystkie zainteresowane plastyka powiek
Robilam w zeszlym roku Termage CTp czy jakos tak (laser) w klinice Skinclinik w warszawie cena okolo 3500 zl i do tego pare zabiegow mezo iglowej.I powiem szczeze pieniadze wyzucone w BLOTO! Moze laser usowa i napina skore ale powiek nie zkoryguje.Wybieram sie wiec w tym roku ponownie ale juz na zabieg i chce odrazu zrobic endoskopowe podnoszenie brwi i korekte powiek byc moze ktos z was slyszal o dobrym specjaliscie .Podzielci sie niusami a laser + powieki =
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 11:42   #20
natalia_wo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 87
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Moja znajoma robiła i również była zawiedziona, bo powiek jej nie skorygowało. Wydała kupę kasy bezsensu. Lekarz też burak, bo nic jej wcześniej nie wytłumaczył.
Jak dla mnie zabieg brr straszny, tak samo jak laserowa korekcja wady wzroku (nie mogę patrzeć spokojnie na ten filmik, ale moja siostra miała robioną i jest mega zadowolona), w ogóle wszelkie operacje są dla mnie straszne, ja nawet do dentysty się boję chodzić

Edytowane przez natalia_wo
Czas edycji: 2011-12-14 o 11:44
natalia_wo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 12:19   #21
Antonina74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Film mógłby być bardziej porywający: atak kosmitów, terminator, miecze świetlne itp. A tak to wygląda jakby podczas pedicure klientka podłożyła się nie tym końcem. A jakby się ten laser omsknął, to nie możnaby po powiekach od razu przejechać?
Antonina74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:55   #22
przyszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 35
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Witam wszystkie dziewczyny które mają problemy z powiekami.
Nie jestem już młódką i może dlatego piszę ten post.
Moje powieki górne od wczesnej młodości były "opadające" i nawet nie malowałam cieni na powiekach górnych bo wogóle nie było tych cieni widać.
Zrobiłam sobie operację na powieki górne i......żałuję że tak długo zwlekałam z decyzją.
Na pewno laser nie wchodzi w grę jeżeli powieki są naprawdę opadające.
Ja również bardzo bałam się operacyjnego załatwienia problemu - teraz jestem 3 tyg. po i każdą dziweczynę namawiam na taki zabieg jeżeli ma tylko troszkę kasy.
Mnie obie powieki górne ksztowały 3500 zł a jedna seria laserem kosztuje u mnie w mojej miejscowości 700 zł / a na 1 serii sie nie kończy i efekt wątpliwy !!!/.
Wycięcie "zwisającej" skóry gwarantuje efekt do końca swoich dni!!!

Zabieg odbył sie w znieczuleniu miejscowym, oczywiście miałam okropnego pietra ale teraz się z tego śmieję.
Zabieg trwał ze wszystkim ok.1.5 godz. , po zabiegu pojechałam do domu.
Jak przestało znieczulenie działać / po paru godz. jak już byłam w domu/ zażyłam " na wszelki wypadek" 1 tabl. Ibupronu Max i na tym się skończyło !!!! PRZYSIĘGAM - ŻADNEGO BÓLU!!!!
Dostałam 2 tyg. zwolnienia bo siniaki są owszem ale znowu nie tragedia! Mój lekarz chirurg- plastyk uprzedził mnie że będę wyglądała
jak bokser po walce ale nie było wcale tragedii!!
Wychodziłam z domu w ciemnych, dużych okularach / zima, mróz ale słonecznie /nawet aby się przejść na spacer .
Teraz oczy moje są po prostu cudowne - mogę się pięknie malować a oczy są duże, "młode".
PISZĘ TO TYLKO DLATEGO ABYŚCIE NIE ZWLEKAŁY BO NIE WARTO - gdybym miała teraz do wyboru laser i operację bez żadnego oporu wybrałabym operację!!!
Po laserze ponoć też trzeba mieć zwolnienie bo się skóra łuszczy a efektu nikt nie zagwarantuje !!

Więcej mogę na priv , mam też zrobione zdjęcia przed i po / musze je tylko zgrać z pamięci na płytkę u fotografa i zrobię to w najbliższym czasie..
przyszla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 17:23   #23
Joanna P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

A gdzie robiłaś zabieg?
Laserowo czy skalpelem?
Ja się przymierzam od jakiegoś czasu ale trochę się boję choć powinnam coś zrobić z powiekami bo wyglądają strasznie.
Joanna P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 13:32   #24
przyszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 35
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Wydaje mi się że wyraznie napisałam - OPERACJA bo laser w przypadku opadających powiek nie daje żadnych efektów a tylko "pożera" kasę.
Jeżeli żle zostałam zrozumiana to doprecyzuję - robiłam powieki górne w znieczuleniu miejscowym za pomocą SKALPELA.
Zabieg wykonywał lekarz - chirurg w Krakowie.
Szczegóły mogę podać na priv.
przyszla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:45   #25
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Będę miała klasyczną plastykę powiek pod narkoza razem z operacją nosa w najbliższym czasie, więc chętnie podzielę się doświadczeniami
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:46   #26
Joanna P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez przyszla Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że wyraznie napisałam - OPERACJA bo laser w przypadku opadających powiek nie daje żadnych efektów a tylko "pożera" kasę.
Jeżeli żle zostałam zrozumiana to doprecyzuję - robiłam powieki górne w znieczuleniu miejscowym za pomocą SKALPELA.
Zabieg wykonywał lekarz - chirurg w Krakowie.
Szczegóły mogę podać na priv.
Tak, ale nacięcie można robić skalpelem albo laserem CO2. Podobno po nim są mniejsze powikłania mniej krwawi i lepiej się goi.
Stąd moje pytanie.
Dziękuję za odpowiedź.
Joanna P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:55   #27
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Będę miała klasyczną plastykę powiek pod narkoza razem z operacją nosa w najbliższym czasie, więc chętnie podzielę się doświadczeniami
hej Pushit, jestem ciekawa, powiedz, czy mialas te operacje? Jesli tak, to jak efekty? I co dokladnie korygowalas? Ja mam opadajaca powieke i niesymetryczne oczy, taki ciezki zmeczony wyraz twarzy przez to i powoli chyba dojrzewam do decyzji o operacji.
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 18:51   #28
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

a ja sie zastanawiam czy przeciwskazaniem do zabiegu jest klaustrofobia.. hmm?
czuje dyskomfort jak mnie ktos maluje a co dopiero jakby ktos podchodził do moich oczu z skalpelem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 20:56   #29
Blualaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Mam pewne pytanie. Otóż chcę skorygować sobie powieki ale wszędzie czytam, że plastyka powiek to usunięcie tej skóry która opada na ruchomą powiekę. Mój problem jest natomiast w dolnej bo w jednym oku ta powieka jest jakby przyklapnięta. Troszke jak u Paris Hilton. Widac to szczególnie mocno pod wieczór, gdy jestem zmęczona. Chciałabym, żeby obie powieki były symetryczne i teraz moje pytanie, czy plastyka powiek temu zaradzi?? Będe bardzo wdzięczna za odpowiedź

Edytowane przez Blualaya
Czas edycji: 2012-09-01 o 20:59
Blualaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 15:27   #30
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Witam
Mam pytanko, po ilu dniach po korekcie mozna wrocic do normalnego funkcjonowania? tzn. ze nie ma sladow i nikt sie nie pyta co sie stalo?
Czy sa jakies wieksze obrzeki lub krwiaki i czy rozmuwca moze zauwazyc szwy na naszych powiekach?
wiem ze co do gojenia to indywidualna sprawa, ale prosze o odpowiedz, bo nie wiem ile wolnego mam sobie wziasc aby skorzystac z zabiegu?
Z gory dziekuje i pozdrawiam
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 19:28:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.