Powiększanie piersi - prośba o poradę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 22:08   #31
JegoLalka
Przyczajenie
 
Avatar JegoLalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Czy tu naprawde nie ma nikogo kto robil operację u Dr Kubasika w Poznaniu??? Prosze o kontakt!!! ;-)
JegoLalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 14:49   #32
posejdon12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Hey. mam termin operacji za 9 dni. zdecydowalam sie na rozmiar 330 ml i obawiam sie ze moga być za duże. czy mogłabys przesłać mi zdjęcie swoich iersi po zabiegu. mam dosc podobne wymiary. pozdrawiam serdecznie.
posejdon12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 16:49   #33
posejdon12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

niestety klinika w ktorej odbedzie się operacja nie posiada takiego sprzętu. :/ także musiałam zdać się na pania chirurg no i moją wyobraźnie.
posejdon12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 23:20   #34
animu
Przyczajenie
 
Avatar animu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez posejdon12 Pokaż wiadomość
Hey. mam termin operacji za 9 dni. zdecydowalam sie na rozmiar 330 ml i obawiam sie ze moga być za duże. czy mogłabys przesłać mi zdjęcie swoich iersi po zabiegu. mam dosc podobne wymiary. pozdrawiam serdecznie.
witaj! ja własnie też stoje przed tym samym dylematem co Ty kiedyś! doktor zaproponował mi mentor model anatom.322 - 295ml ale chyba wolałabym 330 ml.. tylko obawiam się czy nie będą za duże.. jak Twoje wrażenia i czy mogłabym zobaczyć jakąś fotke?? z góry dziekuje
animu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 10:34   #35
marulaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

ja właśnie będę mieć 300ml eurosilicone bo 330 myślę ze do mojej postury będą too big a nie chce żałować, albo żeby mi przeszkadzałyale to i tak wszystko zależy od tego jak jesteś zbudowana i chyba nie ma co porównywać zdjęć
marulaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:33   #36
Precelka1
Raczkowanie
 
Avatar Precelka1
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 160
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

mnie tez wydawalo sie na poczatku,ze proponuja mi w klinice za male implanty,ale stwioerdzilam,ze to oni sie znaja i nie zaluje wyboru! po takim czasie widze,ze wiekszych nie moglabym miec
__________________
mrawww
Precelka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 16:48   #37
marulaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

ja jestem teraz po operacji i jestem pewna że większych nie byłabym w stanie pomieścić....bardzo bolą, ciągną i w ogóle wszystko! ale pocieszam się tym że minie!
marulaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 13:04   #38
Domara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Ja jestem na etapie zastanawiania się nad operacją, ale jak czytam różne posty to już sama nie wiem. Boję się powikłań. No i piszecie, że po samej operacji kolorowo nie jest...
__________________
Dla każdego coś ciekawego pufa dla dzieci
Domara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 22:03   #39
marulaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

ech no dobra ale to jest tymczasowe myślę ze po operacji dasz radę i nie będzie tak źle
marulaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 00:01   #40
animu
Przyczajenie
 
Avatar animu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Hej dziewczyny. Ja już jestem miesiąc po operacji, i piszę po muszę was trochę ostrzec i dać dobrą rade. Niestety moje wyszły za małe!!!! Miseczka C zaczyna się od 300 ml.w góre. Jestem strasznie rozczarowana i załamana bo tydzień miałam wycięty z życiorysu przez ból jaki przeszłam. Nie powiem bo piersi wyszły pięknie, maja naturalny kształt wyglądają książkowo, do tego lekarz naprawdę świetny, ale są po porostu za małe ( przymierzanie wkładki u lekarza ani troche nie ma się do efektu po operacji! Zawsze wychodzą mniejsze! Dlatego nie obawiajcie się brać większych. Jedna jeszcze bardzo istotna kwestia to wymiary implantów! I to one stanowią o efekcie. Moje implanty to model mentor anatomiczne 322 o pojemności 295ml, szer. 11,5 wys. 10,8 projekcja 4,8, przy czym okazuje się że np. model 323 o poj.345ml ma dokładnie takie same wymiary tylko większą projekcje 5,8!!! (czyli wypukłość) a więc wielkością będą się zdecydowanie różniły. Dodam jeszcze że jeżeli chcecie mieć efekt push up bez stanika decydujcie się na okrągłe, bo anatomy są na górze spłaszczone więc w ogóle nie widać że ma się powiększone piersi. No cóż.. miał być cud malina i 330 a zdecydowałam się na mniejsze bo się bałam ze będą za duże.. i to był mój błąd dziewczyny moja rada bierzcie większe jak wam lekarz proponuje i zwracajcie uwagę na wymiary implantów nie na pojemność!
animu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 10:15   #41
mira1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Chcąc uniknąć operacji próbowałam kilku kuracji, ostatnia z nich była Pammy, ale efektów nie było niestety, spróbowałam jeszcze masazu na powiekszenie biustu u profesjonalnej masazystki i rzeczywiscie zauwazylam efekt juz po pierwszym masazu, ja po 10 seriach robionych, co 3 dni zauwazylam powiekszenie o prawie jeden rozmiar i efekt utrzymuje sie, takze polecam wyprobowac, ja korzystalam z oferty Instytu Biosphere w Warszawie, masowała mnie Pani Małgosia, warto o nia pytac, bo widac ze ma pojecie o tym, co robi, a przede wszystkim doświadczenie.

http://www.instytutbiosphere.pl/
mira1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 20:51   #42
marulaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez mira1989 Pokaż wiadomość
Chcąc uniknąć operacji próbowałam kilku kuracji, ostatnia z nich była Pammy, ale efektów nie było niestety, spróbowałam jeszcze masazu na powiekszenie biustu u profesjonalnej masazystki i rzeczywiscie zauwazylam efekt juz po pierwszym masazu, ja po 10 seriach robionych, co 3 dni zauwazylam powiekszenie o prawie jeden rozmiar i efekt utrzymuje sie, takze polecam wyprobowac, ja korzystalam z oferty Instytu Biosphere w Warszawie, masowała mnie Pani Małgosia, warto o nia pytac, bo widac ze ma pojecie o tym, co robi, a przede wszystkim doświadczenie.

http://www.instytutbiosphere.pl/
i masaż dał widoczny efekt powiększenia piersi...no moze jeden rozmiar to tak....ale my tutaj mówimy o dość sporych powiekszeniach..i na prawdę o trwałych efektach, a nie na pół roku
marulaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 18:04   #43
olusa9567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cześć dziewczyny, ja chciałam zapytać jak to cenowo wygląda? Podobno są duże rożnice między np warszawą a kielcami/katowicami. Wiecie coś?
olusa9567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 21:43   #44
marulaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

niestety ale ja aż tak się nie orientuję w cenach! ale nie są to moim zdaniem diametralne ceny....chociaz na rozum to w Wawie na pewno drożej! a myslisz żeby albo w Warszawie albo w Katowicach robić?niezły rozrzut odległościowy ...!
marulaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 11:24   #45
bubble_boom
Przyczajenie
 
Avatar bubble_boom
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Może tam jest akurat dwóch pasujących lekarzy? Ale jak się robi w innym mieście niż zamieszkania, to też trzeba pamiętać o logistyce
bubble_boom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 08:31   #46
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

powiekszenie piersi to decyzja na cale zycie lekarze niezaleznie od miast maja rozne ceny
na najlepszych implantach z FDA ceny wahaja sie od 13000-17000
najlepiej nim sie czlowiek zdecyduje popisac z dziewczynami ktore taka operacje przeszly i poogladac prace lekarzy

Edytowane przez eleonorka cyrolka
Czas edycji: 2015-05-31 o 08:33
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 14:59   #47
ineyesofall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Witam.
Wydaję mi się że wogole nie powinnaś sie zastanawiać i odkładać operacje. Ja odkładalam operacje powiejszenia piersi kilka lat, wiecznie wydawalo mi się że są ważniejsze sprawy, ważniejsze wydatki.... w końcu się zdecydowalam i 2 tyg temu przeszłam operacje powiększenia piersi i przysięgam wogole nie żałuję tej decyzji. Jestem przeszczesliwa. Mam 26 lat, 170cm wzrostu i 58 kg wagi.... przed operacją nie miałam praktycznie piersi, mialam rozm. Male A. Żałuję że zwlekalam tyle lat z operacją. W nastepnym roku planuje zacząć z chlopakiem starania o dziecko. Lekarz gwarantowal mi że jeśli nie przesadze z rozmiarem implantu to po ciazy nie bedzie duzej roznicy. Wiadomo piersi na pewno zmienią sie po ciazy ale napewno nie tak jak potrafią zmienic sie piersi naturalne. Odwagi
ineyesofall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 06:03   #48
marulaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

pierwszy raz słysze o takim znieczuleniu ale może tak jest i jest taka możliwość kto wie w kazdym razie na co sie w końcu zdecydowałaś?
marulaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 14:59   #49
bubble_boom
Przyczajenie
 
Avatar bubble_boom
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Ja też praktycznie nie miałam biustu - okropne uczucie i rzeczywiście, wiele czytałam postów o dziewczynach, które miały zrobiony biust i spokojnie potem miały dziecko i karmiły.
bubble_boom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 21:42   #50
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez bubble_boom Pokaż wiadomość
Ja też praktycznie nie miałam biustu - okropne uczucie i rzeczywiście, wiele czytałam postów o dziewczynach, które miały zrobiony biust i spokojnie potem miały dziecko i karmiły.
No ludzie przecież operacja biustu nie ma nic wspólnego z zagrożeniem zajścia w ciąże bez przesady. Pojawiło się na rynku troszkę nowych metod Aquafilling czy powiększanie piersi własnym tłuszczem, ale każdorazowo to lekarz powinien o tym decydować więcej można przeczytać - tutaj na ten temat. Koleżankę swego czasu do nich dowoziłam, ogólnie rezultat fajny bo chciała takie małe B/C mieć a miała A. Natomiast decyzja o zabiegu nie powinna być podejmowana pochopnie moim zdaniem.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-06 o 10:54 Powód: Link.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 12:31   #51
zuzu1
Raczkowanie
 
Avatar zuzu1
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 46
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Owszem. Decyzja o zabiegi nie może być taka hop siup. Ale przecież sie przechodzi troche badań zanim to wszystko się stanie. U mnie to była w pełni dojrzała i przemyślana decyzja
__________________
dr P.P Eurosilicone 300HP, .....2013
zuzu1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 17:08   #52
danusia1354
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Ja uważam że powiększone piersi nie będą wyglądały naturalnie- wolę push upy. No ale to ja
danusia1354 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 16:02   #53
80D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Jeśli chodzi o piersi po ciązy to mogę powiedzieć o sobie. W 2006 roku miałam operację powiekszenia piersi z B na D (jeden implant 450 ml a drugi 500, bo trzeba było równać mój biust po pierwszej ciazy, gdy jeszcze nie miałam implantów) W 2008 urodziłam dziecko i piersi są w doskonałym stanie do dziś. Obecnie jestem w kolejnej ciązy i trochę mi się powiekszyły, teraz mam E, ale kształt mają bardzo ładny, są takie pełne. Jestem bardzo zadowolona. Jednak musze zaznaczyć, że drugiego dziecka nie karmiłam piersią i trzeciego też nie planuję. Zabieg miałam robiony w Bytomiu.
80D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 12:36   #54
pssotkania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 39
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez NoemiSui Pokaż wiadomość
No ludzie przecież operacja biustu nie ma nic wspólnego z zagrożeniem zajścia w ciąże bez przesady. Pojawiło się na rynku troszkę nowych metod Aquafilling czy powiększanie piersi własnym tłuszczem, ale każdorazowo to lekarz powinien o tym decydować więcej można przeczytać - tutaj na ten temat. Koleżankę swego czasu do nich dowoziłam, ogólnie rezultat fajny bo chciała takie małe B/C mieć a miała A. Natomiast decyzja o zabiegu nie powinna być podejmowana pochopnie moim zdaniem.
O tym tłuszczowym widziałam ostatnio program, ale tego aqua wypełniania nie znam. To jakaś popularna metoda czy raczej coś niszowego? Do niedawna myślałam, że można tylko implantami :P
pssotkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 14:04   #55
Binoche
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 180
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez pssotkania Pokaż wiadomość
O tym tłuszczowym widziałam ostatnio program, ale tego aqua wypełniania nie znam. To jakaś popularna metoda czy raczej coś niszowego? Do niedawna myślałam, że można tylko implantami :P
Są nawet takie, co to sobie w domu jakiś olej mineralny wstrzykiwały, ale my nie o tym a wypełnianie tłuszczem czy kwasem hialuronowym jest stare, jak węgiel. Masz tu trochę, nazwijmy to "książkowej wiedzy" . Idę o zakład, że za 5 lat będzie coś zupełnie nowego
Binoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 15:05   #56
turu
Raczkowanie
 
Avatar turu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

robił ktoś tą metodą Aquafilling? jeśli już to chyba coś takiego bym zrobiła, implantów bym się bała, za bardzo inwazyjne jak dla mnie
turu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 17:14   #57
Tourmedica_pl
Tourmedica.pl
 
Avatar Tourmedica_pl
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez turu Pokaż wiadomość
robił ktoś tą metodą Aquafilling? jeśli już to chyba coś takiego bym zrobiła, implantów bym się bała, za bardzo inwazyjne jak dla mnie
Metoda powiększania piersi Aquafilling jest jedną z najnowszych technik zabiegowych. Nadaje ona piersiom naturalny kształt w sposób jak najmniej inwazyjny. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami jej zastosowania:

Powiększanie piersi preparatem Aquafilling Bodyline.

Jeśli będzie Pani zainteresowana indywidualnymi poradami dotyczącymi powiększenia piersi, zachęcam do udziału w konsultacji z jednym z naszych lekarzy:

Powiększanie piersi Aquafilling Bodyline - kliniki
Tourmedica_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 21:37   #58
iwson1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Poddalam sie zabiegowi powiekaszania piersi w Belgii u najpopularniejszego doktora Verdonck. Zmienilam rozmiar z malego B na male D. Moja blizna jest niewidoczna nic a nic. Moje piersi ruszaja sie podczas chodzenia, biegania, skakania, przekrecania sie na bok. Wygladaja pieknie i naturalnie. W klinice czulam sie jak ktos wyjatkowy, wszyscy dbali o moje zdrowie i samopoczucie, wszyscy rozmwiali w jezyku angielskim. Przez 2 tyg do wizyty kontrolnej mialam zapewniony kontakt 24h/7d. Sami dzowinili pytali jak sie czuje. Terminy zabiegu sa blyskawiczne w porownaniu do polskich specjalistow sam zabieg trwa 2h po czym mozna oposcic klinike jezeli masz ze soba opiekuna. Jestem bardzo bzrdzo szczesliwa ze trafilam na ta klinike i tych ludzi. Bardzo ciepla atmosfera i bardzo efektowne rezultaty.
iwson1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 15:07   #59
zuzu1
Raczkowanie
 
Avatar zuzu1
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 46
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

No jakoś nie wierzę że od tabletek ani cudownych maści da sie powiększyć biust. Jakaś totalna glupota to jet. Balsamy ujędrniające owszem, ale przecież że nie powiększające. Jak ktoś chce rzeczywiście mieć efekt to po prostu robi operację biustu i tyle
__________________
dr P.P Eurosilicone 300HP, .....2013
zuzu1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 20:11   #60
EWELINAKUB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 213
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez TUSIA325 Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem tu nowa - to mój pierwszy wpis
Mam 25 lat, waga- 44, wzrost- 162, implant- 325cc wysoki profil (MENTOR)
Nie rodziłam.
Operację miałam 16 dni temu.
Zdecydowałam sie na powiększenie piersi, bo staramy się z mężem od ponad 2 lat o dziecko i szanse są małe - więc odpuszczam na 2 lata - niech się psychika odbuduje. Zawsze chciałam mieć duże piersi, gdyż mimo to, iż jestem szczupła mam odstający - okrągły tyłek i te moje B były dla mnie za małe aby utrzymać proporcje.
Lekarz powiedział, że po ciąży niejednokrotnie piersi wyglądają lepiej - zwłaszcza okrągłe - bardziej siadają w dół. Podejmując decyzję o operacji przed ciążą - kieruj się genetyką- mama/siostra - miały po ciąży normalny, mały biust...
witaj czy jest moze Pani jeszcze dostepna na forum ?chcialabym zadac kilka pytan
EWELINAKUB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-26 16:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.