Straszny wątek cz. 2. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-19, 16:11   #2401
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Centheris Pokaż wiadomość
Koleżanka z pracy oglądała horror. Ciemno już, horror z kategorii - bach! Zgnilec i śmierć Nagle usłyszała huk, a z sufitu zaczęła kapać na nią gęsta krew.
O mało nie umarła na zawał, a okazało się, że to przeterminowany sok porzeczkowy dał o sobie znać wylatując w powietrze
O matulu posikałabym się.
Ja kiedyś miałam fajną sytuację- miałam taki dzień, że tylko czytałam 2 działy na Reddicie - LetsNotMeet (mimo wszystko przeraża mnie najbardziej) i NoSleep. Dodatkowo artykuły na paranormalne.pl i położyłam się mocno posrana spać. Ogólnie czułam mega strach od tego wszystkiego i bałam się mieć otworzone oczy w ciemności, mózg mi fiksował

Nagle budzi mnie dziwna poświata (spałam twarzą do ściany) i jakieś stłumione głosy. Pierwsza myśl że włamanie, potem że portal do innego wymiaru (w przeciągu ułamku sekundy, mózg jest fascynujący).
Z bijącym sercem odwracam się, a to TV sam się załączył. Co było dziwne, nie było obrazu, tylko całkowicie biały, jarzący ekran i głosy. Telewizor nigdy się nie psuł, nigdy nie doświadczyłam awarii z obrazem czy dźwiękiem. Na dodatek, kompletnie nie mogłam go wyłączyć pilotem i to tylko zwiększało moją panikę. Ale to akurat zwalę na słabe baterie w pilocie i godzina jakaś 3 w nocy, no to przypomniały mi się wszystkie creepypasty. Telewizor odwinął taki numer tylko wtedy, potem ani jednej awarii, obraz i dźwięk ok. Czemu akurat w taki dzień i o takiej godzinie, to do tej pory mnie to zastanawia. Pewnie tylko zbieg okoliczności, ale i tak niepokojące.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 16:12   #2402
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Znacie film Psycho i tą słynną scenę pod prysznicem? Babeczka jest mordowana nożem w kabinie prysznicoweJ, dużo krwi w białym brodziku i na kafelkach.
Oglądałam ten film w nocy, sama. Po seansie idę do łazienki wziąć prysznic. Wchodzę do wanny, jeszcze nie odkręciłam wody i słyszę kap, kap, kap. Rozglądam się i widzę jak koło mnie rozpryskują się czerwone krople w białej wannie....



Narobiłam takiego wrzasku, że cała rodzina na nogach. Otworzona tubka z czerwoną farbą do włosów leżała na półeczce nad wanną. Ale emocje nie do zapomnienia. Pamiętam do dzisiaj a minęło 20 lat.

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 10:01   #2403
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Centheris Pokaż wiadomość
Koleżanka z pracy oglądała horror. Ciemno już, horror z kategorii - bach! Zgnilec i śmierć Nagle usłyszała huk, a z sufitu zaczęła kapać na nią gęsta krew.
O mało nie umarła na zawał, a okazało się, że to przeterminowany sok porzeczkowy dał o sobie znać wylatując w powietrze
Przecież to zawał ma miejscu, o ile prawda Ja ostatnio zrezygnowałam z oglądania Obecności (leciała w tv), bo brat robi wino i było prawdopodobieństwo, że wybuchnie. Wtedy mogłabym poważnie się przestraszyć.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 17:55   #2404
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Z gatunku i straszno i śmieszno:
Oglądam sobie nowy polski serial kryminalny - rzecz o dzieciach, które porywano, by wyciąć im wątroby i nerki.
W przerwie reklama (chyba) Plusa i słyszę coś na kształt:

"W zestawie Samsung Galaxy + n e r k a..."
Na moment się zapowietrzyłam
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 18:28   #2405
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Z gatunku i straszno i śmieszno:
Oglądam sobie nowy polski serial kryminalny - rzecz o dzieciach, które porywano, by wyciąć im wątroby i nerki.
W przerwie reklama (chyba) Plusa i słyszę coś na kształt:

"W zestawie Samsung Galaxy + n e r k a..."
Na moment się zapowietrzyłam
Co to za serial?
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 17:10   #2406
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Co to za serial?
"Ślad" - Polsat
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 09:16   #2407
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
"Ślad" - Polsat
Dziękuję, muszę obczaić
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-27, 19:06   #2408
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
I co sądzicie o New Age? Lubię oglądać filmiki w tych klimatach. Podobno teraz nadchodzi nowa era, ludzie rodzą się coraz lepsi, bardziej uduchowieni, czego przejawem jest na przykład popularność wegańskiego jedzenia, inne spojrzenie na zwierzęta, wyższe wibracje. Skutkiem tego będzie to, że już niedługo zyskamy świadomość na tyle, że będziemy mieli bardziej bezpośredni kontakt z Bogiem, zniknie zasłona, która nas od niego dzieli, będziemy porozumiewać się telepatycznie i stwarzać rzeczywistość siłą myśli. W każdym razie świat idzie podobno w tym kierunku.

Słyszałam/czytałam też, że na Antarktydzie i w Arktyce są jakieś dziury w ziemi i one prowadzą do podziemnego świata Agharty. Podobno nawiążą oni z nami kontakt w 2029 roku, bo do tego roku ma upaść religia i banki, a zadłużenia i uwikłanie w religie utrudniają nam kontakt. Już w czasie 2 wojny światowej zobaczył gdzieś w strefie Antarktydy tę krainę amerykański kapitan i zaczął o tym opowiadać, ale zamknęli go w psychiatryku. Podobno Amerykanie i Rosjanie pilnują tej strefy i strzelają do samolotów, które za daleko wypuszczają się na Antarktydę.
Sama się nad tym zastanawiam, zwłaszcza że ostatnio wielu artystów (w tym moja Enya) tworzy utwory już wprost informujące o Nowym Porządku, np. the Humming, Echoes in Rain, Disa New World Coming, Adiemus, ulubiona Eva Green w Miss Peregrine Home, ulubiony reżyser Tim Burton większość filmów w tej tematyce. Akurat tak się składa, że artyści którzy mnie interesują są jakoś powiązani z New Age, podobnie jak moje podejście do życia, chociaż nie robiłam tego świadomie, bo kojarzy mi się z sektami. Co zrobić jeżeli w. w. piosenki mnie relaksują i naprawdę jestem lepsza dla świata, spokojniejsza. Ciekawe co to będzie ze światem, mam wrażenie że coś się wydarzy jeszcze za naszego życia.

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2018-10-27 o 19:26
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 12:25   #2409
notthatsimple
Przyczajenie
 
Avatar notthatsimple
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 28
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Dziewczyny, ja ostatnio miałam dziwne zdarzenie, które nie daje mi spokoju. Zaznaczę, że nie jestem osobą wierzącą, nie chodzę do kościoła, nie interesuje się zjawiskami paranormalnymi, nawet horrorów nie oglądam, bo nie lubię. Jestem bardzo przyziemna i raczej skierowana ku nauce niż duchowości. Ale ostatnio pracowałam przy biurku do późnej nocy, kątem oka widziałam jak za drzwiami pokoju, w ciemnościach miga mi jakby jakaś postać. Wyszłam z pokoju, żeby zobaczyć czy to rodzice, ale oni spali. Za to poczułam dziwny chłód i dostałam gęsiej skórki. Choć w domu była wysoka temperatura. Trochę się przestraszyłam, bo ten chłód co jakiś czas przechodził mnie w nocy w kuchni, w miejscu, w którym zawsze siedziała moja babcia. Poszłam się położyć spać i wiedziałam już, że przyśni mi się świętej pamięci babcia. Bo zawsze po takim chłodzie i gęsiej skórce śniła mi się. I nie pomyliłam się, tym razem znów była w moim śnie. Zawsze po takim wydarzeniu mówiłam, że babcia mnie odwiedziła, choć i tak bardziej skłaniałam się ku wersji, że to wytwór mojej wyobraźni i jakiś tam mechanizm mózgu. Że już sobie to sama sugeruje, że ma mi się przyśnić. Miałam o tym śnie jak zwykle powiedzieć mamie, ale przez natłok spraw wyleciało mi to z głowy. Aż tu mama mi wyskakuje z tekstem, że babcia się jej śniła w białej sukience jak odcina wisielca. Pomyślałam, że dziwny zbieg okoliczności, a jakby tego było mało taki sam sen, w tym samym czasie miała moja ciocia i wujek... Wszyscy widzieli babcię tej samej nocy, w tej samej białej sukni. I co się okazało? Przed wieczorem telefon od dalszej rodziny, że ok. 3 w nocy zmarł brat babci... Trochę dziwny zbieg okoliczności... Mieszkamy z rodzicami w domu, w którym za dziecka mieszkał ten wujek i moja babcia. A potem się pokłócili i nie utrzymywali kontaktu. Wujek wyprowadził się daleko i nigdy go nie widziałam. Nie wiedzieliśmy też, że choruje. Więc wątpię w jakąś autosugestię i to aż u czterech osób. Aż przez to przypomniało mi się, jak 7 lat temu, po śmierci mojej babci, jej ukochana prawnuczka do kogoś machała i stwierdziła, że to do tej babci...a dorośli nikogo nie widzieli. Potem jak była w kąpieli to dziwnie się zachowywała, zapytana o to, co robi, powiedziała, że bawi się z tą babcią. Takich sytuacji było jeszcze kilka. Ona była wtedy mała, ledwo co zaczynała mówić, nie wiedziała co stało się z babcią, że odeszła, nikt jej tego nie powiedział. A wcześniej nie wspominała o nieobecnych osobach. Trochę o tym pomyślałam i zapomniałam, wróciłam do rzeczywistości. Aż tu nagle znów dziwny sen z babcią, że chodzę z nią po naszym rodzinnym mieście, że sobie rozmawiamy, a babcia mi pokazuje jak źle traktuję innych, jak rzucam się na pieniądze. Jak się obudziłam to poczułam straszną ciężkość, jakbym ze stanu nieważkości wróciła do swojego ciała, jeszcze nieświadomie prosiłam, żeby mnie stamtąd nie zabierać, że tam jest tak dobrze, że chcę tam wrócić. Kurde, często mi się coś śni. Ale po żadnym śnie nie czułam się jakbym wróciła z innego miejsca. Ten sen bardzo mnie zmienił, aż sama siebie nie poznaję. Przemyślałam swoje życie, rzeczy materialne przestały być dla mnie aż tak ważne, uświadomiłam sobie jak źle traktuję rodziców, że w ogóle ich nie przytulam, że nie spędzam z nimi czasu, że sama jestem skłócona z własną siostrą, a jeszcze drugiej babci nie odwiedzam. Poszłam do niej na dzień babci, a ona taka szczęśliwa, łzy w oczach, przytuliła mnie, a zawsze była taka chłodna dla mnie, nie miałyśmy ze sobą dobrego kontaktu... dziwne. Zmieniło się moje nastawienie do ludzi, z wieloma osobami w rodzinie miałam konflikt i zagrzebałam topory wojenne. Tak jak wspomniałam, nie należę do osób wierzących, nawet z religii się wypisałam w szkole, nie czułam się też nigdy uduchowiona, a w ostatnim czasie nie myślałam intensywnie o tych sprawach.

Edytowane przez notthatsimple
Czas edycji: 2019-01-26 o 12:33 Powód: literówki
notthatsimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 14:00   #2410
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Sama nie.wiem co powiedzieć,ale zakończenie mi sie bardzo podoba.
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 14:57   #2411
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Sama się nad tym zastanawiam, zwłaszcza że ostatnio wielu artystów (w tym moja Enya) tworzy utwory już wprost informujące o Nowym Porządku, np. the Humming, Echoes in Rain, Disa New World Coming, Adiemus, ulubiona Eva Green w Miss Peregrine Home, ulubiony reżyser Tim Burton większość filmów w tej tematyce.
A które filmy Toma Burtona wydają ci się mieć związek z Nowym Porządkiem?
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-27, 16:38   #2412
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Hehe, ja teraz doświadczyłam ciekawego zbiegu okoliczności.
W nocy śniło mi się, że sprawdzałam coś na mapach googla, bo jakieś jezioro nagle wyschło, wylało się czy jakaś inna tego typu katastrofa. Byłam zdziwiona, że w tym rejonie Polski tyle jezior i jakaś ogromna rzeka.

Teraz chciałam sprawdzić na mapach, czy faktycznie w tym miejscu są jeziora i wchodzę w google maps i mapy były ustawione mniej więcej na ten obszar. A nie pamiętam, żebym szukała czegoś ostatnio w tej części kraju.
natalia_t jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 18:58   #2413
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Hehe, ja teraz doświadczyłam ciekawego zbiegu okoliczności.
W nocy śniło mi się, że sprawdzałam coś na mapach googla, bo jakieś jezioro nagle wyschło, wylało się czy jakaś inna tego typu katastrofa. Byłam zdziwiona, że w tym rejonie Polski tyle jezior i jakaś ogromna rzeka.

Teraz chciałam sprawdzić na mapach, czy faktycznie w tym miejscu są jeziora i wchodzę w google maps i mapy były ustawione mniej więcej na ten obszar. A nie pamiętam, żebym szukała czegoś ostatnio w tej części kraju.
Czyli wygląda na to, że system Google inwigiluje nawet nasze sny .
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 19:33   #2414
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Czyli wygląda na to, że system Google inwigiluje nawet nasze sny .
Próbowałam dociec, czemu akurat tak mi się wyświetliło. Pytałam, czy ktoś z ostatnio obecnych u mnie korzystał z mojego wifi, ale nikt się nie przyznaje. Sama też nie pamiętam, czego ostatnio szukałam. Chyba jakiś błąd matrixa czy coś.
natalia_t jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 20:15   #2415
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Próbowałam dociec, czemu akurat tak mi się wyświetliło. Pytałam, czy ktoś z ostatnio obecnych u mnie korzystał z mojego wifi, ale nikt się nie przyznaje. Sama też nie pamiętam, czego ostatnio szukałam. Chyba jakiś błąd matrixa czy coś.
A ja zauważam. czasami takie zbiegi okoliczności, że nagle jakieś słowo słyszę z telewizora i w jednej chwili patrzę w internet i mój wzrok akurat także pada na to słowo.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-01-27 o 20:17
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 21:49   #2416
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
A ja zauważam. czasami takie zbiegi okoliczności, że nagle jakieś słowo słyszę z telewizora i w jednej chwili patrzę w internet i mój wzrok akurat także pada na to słowo.
Ja mam często tak , że coś mówię.i to samo słowo w tym czasie pojawia się w tv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 19:24   #2417
izzune
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 7
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Podczytuję wątek od jakiegoś czasu, ale w końcu muszę się podzielić tym, co mi się ostatnio przytrafiło :O

Obudziło mnie głośne tupanie - takie naprawdę głośne rypnięcie o podłogę, potem jeszcze kilka razy z podobną intensywnością. Potem chwila ciszy i znowu - pięć rytmicznych tupnięć. Zdziwiłam się, bo nad nami mieszka starsza sąsiadka, której normalnie w ogóle nie słychać. TŻ też się obudził, a ma mocny sen, więc tupanie było naprawdę głośne. Odruchowo zerknęłam na telefon i zamarłam - jakkolwiek kiczowato by to nie brzmiało, była równiutko 3:30. Tupanie przeniosło się w inny rejon pokoju - znowu rytmiczne 5 stuknięć, chwila przerwy i znowu. Nie wiem, ile to trwało, bo w końcu zasnęłam.

Pewnie to nic takiego, ale w połączeniu z tą godziną napędziła mi stracha - nie wiem, czy coś ćwiczyła (ale o 3:30?), czy lunatykowała, czy co to było, mam nadzieję, że to się nie powtórzy.
izzune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 17:13   #2418
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Nie masz się czego bać Liczba 3 jest "dobra"
https://obudzeni.net/artykuly/duchow...5%82%C3%B3w-r1
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 12:26   #2419
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;86434821]Nie masz się czego bać Liczba 3 jest "dobra"
https://obudzeni.net/artykuly/duchow...5%82%C3%B3w-r1[/QUOTE]

Liczba 3 jest również zła w demonologii. 3 w nocy często uważana jest za godzinę szatana by znieważyć 3 popołudniu, godzinę śmierci Chrystusa. Tak samo ja trzykrotne nocne pukanie, obraza dla trójcy świętej.
Polecam książkę Warrenów, ale raczej nie przed snem, wtedy robi się okropnie 'ciężka'
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-30, 13:59   #2420
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez izzune Pokaż wiadomość
Podczytuję wątek od jakiegoś czasu, ale w końcu muszę się podzielić tym, co mi się ostatnio przytrafiło :O

Obudziło mnie głośne tupanie - takie naprawdę głośne rypnięcie o podłogę, potem jeszcze kilka razy z podobną intensywnością. Potem chwila ciszy i znowu - pięć rytmicznych tupnięć. Zdziwiłam się, bo nad nami mieszka starsza sąsiadka, której normalnie w ogóle nie słychać. TŻ też się obudził, a ma mocny sen, więc tupanie było naprawdę głośne. Odruchowo zerknęłam na telefon i zamarłam - jakkolwiek kiczowato by to nie brzmiało, była równiutko 3:30. Tupanie przeniosło się w inny rejon pokoju - znowu rytmiczne 5 stuknięć, chwila przerwy i znowu. Nie wiem, ile to trwało, bo w końcu zasnęłam.

Pewnie to nic takiego, ale w połączeniu z tą godziną napędziła mi stracha - nie wiem, czy coś ćwiczyła (ale o 3:30?), czy lunatykowała, czy co to było, mam nadzieję, że to się nie powtórzy.
To 3:20 jest demoniczna, możesz spać spokojnie.

Jezus zmarł na krzyżu o 15:20, więc równe przeciwieństwo to godzina antychrysta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 14:05   #2421
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
To 3:20 jest demoniczna, możesz spać spokojnie.

Jezus zmarł na krzyżu o 15:20, więc równe przeciwieństwo to godzina antychrysta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są spekulacje, że złe moce nasilają się między 3 a 4 rano, więc 3:20 czy 30 wbija się pomiędzy Ale co nasza wyobraźnia sobie z tym robi to inna sprawa
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 14:45   #2422
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Liczba 3 jest również zła w demonologii. 3 w nocy często uważana jest za godzinę szatana by znieważyć 3 popołudniu, godzinę śmierci Chrystusa. Tak samo ja trzykrotne nocne pukanie, obraza dla trójcy świętej.
Polecam książkę Warrenów, ale raczej nie przed snem, wtedy robi się okropnie 'ciężka'
O tej piszesz https://www.empik.com/demonolodzy-br...2512,ksiazka-p ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 15:19   #2423
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Tak. Sama w sobie jest bardzo ciekawa, ale jednocześnie duszna, ciężka, wiadomo o co chodzi. Czytasz, ale masz ochotę obejrzeć się za siebie jednak.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 17:21   #2424
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Liczba 3 jest również zła w demonologii. 3 w nocy często uważana jest za godzinę szatana by znieważyć 3 popołudniu, godzinę śmierci Chrystusa. Tak samo ja trzykrotne nocne pukanie, obraza dla trójcy świętej.
Polecam książkę Warrenów, ale raczej nie przed snem, wtedy robi się okropnie 'ciężka'
Pierwsze słyszę takie określenie jak -demonologia...

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Tak. Sama w sobie jest bardzo ciekawa, ale jednocześnie duszna, ciężka, wiadomo o co chodzi. Czytasz, ale masz ochotę obejrzeć się za siebie jednak.
Dlatego wolę się posługiwać optymistyczną interpretacją tych liczb. Wolę czuć opatrzność Bożą niż strach w środku nocy
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 17:34   #2425
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;86439487]Pierwsze słyszę takie określenie jak -demonologia...


Dlatego wolę się posługiwać optymistyczną interpretacją tych liczb. Wolę czuć opatrzność Bożą niż strach w środku nocy[/QUOTE]

https://pl.wikipedia.org/wiki/Demonologia

Demonologia jest nierozłączną częścią religii.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 10:23   #2426
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Rozumiem, że jest taka gałąź religii, ale silniejsze połączenie czuję z Bogiem
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 09:12   #2427
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Co myślicie o pogłoskach o możliwości wpływania na ludzi w zdalny sposób, o zdalnej broni?

https://wiadomosci.onet.pl/politico/...zyc-do/7lfpzve

https://www.youtube.com/watch?v=geDCkG5yOlQ
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-02-11 o 09:23
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 20:57   #2428
nenusienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cześc Przeczytałam prawie cały wątek. Zaraz dodam coś od siebie...

Ale najpierw mam małą uwagę odnośnie często powtarzającego się motywu zakopania żywcem i makabrycznego ułożenia zwłok. Otóż w procesie rozkładu dzieje się tak że ciało układa się ze zgiętymi kończynami, a skóra zaczyna się kurczyć odsłaniając kości - co szczególnie szybko widać na palcach ( ma to nawet swoja nazwę - "rękawiczkowanie", bo czasem odchodzi cały płat skóry dłoni) Tak więc skurczony nieboszczyk bez skóry na palcach jak dla mnie nie powinien być niczym dziwnym dla grabarza - o ile może to być nie-dziwnym widokiem dla kogokolwiek

A teraz moje historie.

*Jedno z pierwszych wspomnień z dzieciństwa. Leżę w łóżeczku w sypialni rodziców, budzę się i w ciemności widzę pochylone nade mną białe twarze. Może mi się to przyśniło, ale w sypialni rodziców spałam w wieku 1,5-2 lata, więc musiało mi się mocno wryć w psychikę skoro to tak dobrze pamiętam
* Z kolei moja mama opowiadała mi kiedyś swoje wspomnienie. Spała w jednym łóżku z siostrą i ciocią w starym wiejskim domu u babci. Obudziła się i słyszy za starą szafą szelest gazet i jakieś tupanie. Nic nie było widać, pomyślała ze może myszy ( jak to wiejskie domy w tych czasach, z oborą za ścianą). Obróciła się tyłem i próbuje zasnąć. Nagle czuje uszczypnięcie w plecy, jakby małej rączki i tupot uciekania "po gazetach", jak okreslila dzwięk. Oczywiście nikogo nie zobaczyła. Pamięta to w szczególach, do dzis

* Mojego męża dziadek po pogrzebie upominał się o swoje okulary Cała rodzina siedziała w salonie oglądając bodajże skoki narciarskie i nagle słychać było otwieranie i zamykanie ciężkich, metalowych drzwi garażowych, brzęczenie kluczy. A wszyscy domownicy w domu. Po zejściu do piwnicy wszystko oczywiście pozamykane na cztery spusty. Innym razem, tez wszyscy przed tv, a w kuchni słychać jak spadają i rozbijają się słoiki. Żadnego szkła nie znaleziono. Juz nie pamiętam jak doszli do tych okularów, ale teściowa zaniosła je na cmentarz i trzaski się skończyły .

* ostatnia historia dotyczy mojej koleżanki ze studiów. Kserowalam jej notatki, a ona zwierzała mi się że śpi pierwszy raz u swojego narzeczonego w domu rodzinnym i jest zaniepokojona bo dzieje się coś dziwnego. Pierwszej nocy w ich pokoju spadł obraz. Drugiej przewrócił się jakiś wielki kwiat umocowany w kilku miejscach do ściany i pod sufitem. Trzeciej spadły z nocnego stolika obie komórki podpięte w ładowarki. A najdziwniejsze ze wszystkie trzy zdarzenia były dokładnie o 3.00 w nocy, bo patrzyła na wyświetlacz.
I tak mi to opowiada i się dziwi, a mnie zimny pot oblał bo niedawno obejrzałam wtedy Egzorcyzmy Emily Rose i godzina 3 była mi oczywista - natomiast koleżanka o tym nie słyszała nigdy
Nie pamiętam już czy ja uświadomiłam i czy spała tam dłużej, bo to dawno temu było, ale historia jest autentyczna i do dzis mam ciarki na plecach

Na szczęście więcej przygód nie miałam, poza straszeniem sie na koloniach i wrzeszczeniem na widok wychowawcy w piżamie I dobrze, bo umarłabym ze strachu, zdecydowanie należę do tych "niegotowych" na wyższy level
nenusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 21:16   #2429
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Są spekulacje, że złe moce nasilają się między 3 a 4 rano, więc 3:20 czy 30 wbija się pomiędzy Ale co nasza wyobraźnia sobie z tym robi to inna sprawa

Bo tak jest, że człowieka obudzi coś w nocy. Wiadomo, raz szelest, raz odgłos kroków, raz trzask. I się odwracasz na drugi bok i idziesz spać dalej.


Ale jeśli masz przy łóżku zegarek i spojrzysz - "o, cholera, 3:00", to nagle szatany, antychrysty i demony ci się dobijają do drzwi i zapamiętasz. A że ten sam odgłos dziesiątki razy obudził cię przez ostatni rok to nie zapamiętasz, bo nie spojrzałeś na zegarek, albo akurat była 1:27. A co to za godzina dla demona, a żadna.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 16:31   #2430
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

Ale jeśli masz przy łóżku zegarek i spojrzysz - "o, cholera, 3:00", to nagle szatany, antychrysty i demony ci się dobijają do drzwi i zapamiętasz. A że ten sam odgłos dziesiątki razy obudził cię przez ostatni rok to nie zapamiętasz, bo nie spojrzałeś na zegarek, albo akurat była 1:27. A co to za godzina dla demona, a żadna.
Bądź co bądź również popkultura namieszała nam w głowie, teraz jest wiele filmów o egzorcyzmach czy demonach, nierzadko kiepskich. Osoby podatne na wpływy takich motywów czy z wyobraźnią a do tego bojaźliwe same napędzają sobie stracha (ja w nastoletnich latach) Teraz podchodzę do tematu z dystansem, ale i z powagą. Lubię czytać reportaże czy książki o demonologii, nawet jeśli momentami wydają się niewiarygodne to warto zapoznawać się z tematem, sam w sobie jest ciekawy.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 17:19:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.