Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-06, 21:08   #61
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Unhappy Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
Od grudniowej edycji konkursu, to jest od 1 grudnia 2016 roku wprowadzamy zmiany w zasadach wyłaniania Najaktywniejszej Recenzentki danego miesiąca.

"Od tej pory Recenzentka będzie wyłaniania przez redakcyjną komisję spośród osób zajmujących pierwsze 10 miejsc w rankingu Recenzentek.

Pozostałe punkty regulaminu pozostają bez zmian.

Zmiana jest spowodowana licznymi wątpliwościami użytkowniczek. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Rankingu pod opisem "Jak działa ranking".

Wszystkim Recenzentkom życzę niesłabnącego zapału i wielu nowości kosmetycznych do zrecenzowania!"
Czy według Was coś to zmienia?
Gdyby jury wybierało z pośród setki,lub pięćdziesiątki recenzentek może coś by to zmieniło.
Wyścig na ilość będzie trwał nadal,choć może mniej będzie spamerski...
cytadela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 12:45   #62
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez cytadela Pokaż wiadomość
Gdyby jury wybierało z pośród setki,lub pięćdziesiątki recenzentek może coś by to zmieniło.
Wyścig na ilość będzie trwał nadal,choć może mniej będzie spamerski...
Wybierać spośród setki czy choćby 50 raczej nie miałoby sensu. Trudno wtedy przyjąć jakieś sensowne zasady wyboru, a ponadto ileż tych recenzji trzeba byłoby przeczytać.
Przy 10 nic czytać nie trzeba, łatwo taką ilość ogarnąć, bo patrzymy na strzałeczki i inne wskaźniczki i losujemy. A niech ma tym razem nr 6, albo 8 a w następnym miesiącu to będzie nr 4.

Wg mnie rzetelne, wiarygodne recenzje i konkurs to dwie sprzeczne idee i nijak się tego nie pogodzi. Jak się ludzi zaprzęga do wyścigu to rzadko kiedy coś dobrego i pożytecznego z tego wynika.
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 13:21   #63
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez rochas Pokaż wiadomość
Wg mnie rzetelne, wiarygodne recenzje i konkurs to dwie sprzeczne idee i nijak się tego nie pogodzi. Jak się ludzi zaprzęga do wyścigu to rzadko kiedy coś dobrego i pożytecznego z tego wynika.
Prawda.
Zauważyłam, że chyba już całkiem zniknął ranking najlepiej ocenianych recenzentek. To akurat nie dziwi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 13:45   #64
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że chyba już całkiem zniknął ranking najlepiej ocenianych recenzentek. To akurat nie dziwi.
A, bo teraz to recenzentki same się oceniają
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 19:23   #65
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Nowy miesiąc i znów to samo - setki recenzji żeli do mycia i opisywanie każdego pędzelka jaki się widziało na oczy...
Recenzje pisane "z potrzeby serca", bo chciało się jakiś kosmetyk ocenić, odchodzą w zapomnienie. Sama czuję, że takie pisanie nie ma sensu, dlatego w ogóle nie chce mi się już recenzować... Nikt tego nie będzie czytał, bo liczy się już tylko ilość
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 18:57   #66
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez rochas Pokaż wiadomość
Nowy miesiąc i znów to samo - setki recenzji żeli do mycia i opisywanie każdego pędzelka jaki się widziało na oczy...
Recenzje pisane "z potrzeby serca", bo chciało się jakiś kosmetyk ocenić, odchodzą w zapomnienie. Sama czuję, że takie pisanie nie ma sensu, dlatego w ogóle nie chce mi się już recenzować... Nikt tego nie będzie czytał, bo liczy się już tylko ilość
Jednak wychodzi na to, ze powinno się ten konkurs na ilość zlikwidować. Ale tego redakcja nie zrobi, bo zwyczajnie przekłada jej się to na zarobek.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 21:13   #67
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Jednak wychodzi na to, ze powinno się ten konkurs na ilość zlikwidować. Ale tego redakcja nie zrobi, bo zwyczajnie przekłada jej się to na zarobek.
Kiedyś KWC był melanżem kosmetyków luksusowych i tych powszednich.Recenzji jak eseje literackie,ale również lapidarnych wypowiedzi.
Był jedyny w swoim rodzaju-taki głos ludu.
A dziś -przegląd Biedry i Lidla.
Tez w nich kupuję-żeby nie było.
cytadela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-21, 10:13   #68
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez cytadela Pokaż wiadomość
Kiedyś KWC był melanżem kosmetyków luksusowych i tych powszednich.Recenzji jak eseje literackie,ale również lapidarnych wypowiedzi.
Był jedyny w swoim rodzaju-taki głos ludu.
A dziś -przegląd Biedry i Lidla.
Tez w nich kupuję-żeby nie było.
Już nie korzystam z ,,KWC", ale moim zdaniem błędem było pozwolenie na zgłaszanie kosmetyków marketowych, bo teraz same żele pod prysznic i mydła z Lidla.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 09:30   #69
caeruleus
Raczkowanie
 
Avatar caeruleus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 305
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Trafiłam na ten wątek całkiem przypadkowo ale zostawię ślad bo również żałuję, że kwc przybrało obecną formę. Praktycznie nie nie zaglądam tutaj by poznać opinię o produktach. Nie ma po co. Niczego sensownego nie można się dowiedzieć. Szkoda....
Nawiasem mówiąc, dotychczas nie miałam pojęcia o przyczynach negatywnych zmian.
__________________
Wizażowe odlewki szukają domu
caeruleus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 21:59   #70
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Ja wciąż korzystam z KWC ale inaczej niż kiedyś. Korzystam raczej z katalogu kategorii i szukam tylko interesujących mnie produktów. Nie ma albo ja nie znalazlam żadnej alternatywy do KWC. Nie przeglądam już najnowszych recenzji - jest ich pełno ale w większości mało ciekawych no i w zdecydowanej większości marek, które mnie nie interesują.To właśnie za sprawą skupienia się na ilości. Co do konkursy szczytem są dziewczyny, które zakładają fałszywe konta żeby dodawać sobie pochwały. Tak się zastanawiałam czy komuś to zgłosić, no to już jest totalne przegięcie i pokazuje ten pęd po ilość punktów.
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 11:11   #71
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Ma Pani racje co do kont klonów Też czasem się zastanawiam czy nie zgłosić. No ale nie mam żadnych dowodów poza swoimi podejrzeniami, więc nie chce nie słusznie rzucać oskarżeń. Na szczęście nad sprawiedliwym przebiegiem plebiscytu czuwa komisja Dziewczyny które wygrywają piszą świetne recenzje i są chwalone przez wizażanki które są faktycznie aktywne. Problem tych multi kont jest ciężki do ogarnięcia. Chyba że , ewentualnie było by tak że można kogoś pochwalić dopiero gdy samemu przekroczy się pewien próg napisanych recenzji. Samo chwalenie dotyka wiele dziewczyn które świetnie piszą, ale nie mogą niestety przebić się w rankingu
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 19:40   #72
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Maladaga, irrssin - Dziękuję za zgłoszone uwagi na temat nieuczciwych osób biorących udział w konkursie. Problem od wielu miesięcy znany jest osobom czuwającym nad konkursem. Mogę jednak zapewnić ze swojej strony, że przed wyborem Recenzentki Miesiąca jury dokładnie przygląda się osobom, które zajmują wysokie miejsca w rankingu (do tej pory było to pierwsze 10 miejsc). Osoby z podejrzanie wysoką liczbą pochwał z danych, często fałszywych kont bez żadnej aktywności są całkowicie wykluczane z listy potencjalnych kandydatów do tytułu Podobnie jest z osobami, które hurtowo dodają produkty do bazy KWC, aby podnieść pozycję w rankingu - zgłoszenia hurtowe są niezgodne z regulaminem i są odrzucane. Staramy się wybierać użytkowniczki, które swoimi rzetelnymi recenzjami wzbogacają bazę KWC i pomagają innym recenzentkom zdecydować, co jest warte uwagi. Ewentualne przypadki łamania regulaminu można zgłaszać do moderacji lub administratora strony.

Serdecznie pozdrawiam,

Edytowane przez Anusia490
Czas edycji: 2018-01-23 o 19:56
Anusia490 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 20:11   #73
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Dziękujemy za odpowiedz. Zauważyłam że jednak czuwacie aby wszystko było sprawiedliweZawsze wygrywa kobietka która uczciwie sobie zapracowała. Często z ciekawości wchodzę na profil na którym widzę dużo pochwał-zawsze można dołożyć swoją gdy recenzja jest przydatna. Jednak gdy się widzi pochwały z kont na której poza dawaniem pochwał jednej jedynej osobie nie ma żadnej aktywności to po prostu ręce opadają że ktoś oszukuje dla nagrody. A skoro takie zgłoszenia od nas użytkowniczek będą dla moderacji pomocne to na pewno wszystkie pomożemy
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 19:07   #74
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

maladaga, irrssin mają rację, ja sama zgłosiłam się do moderatorki wraz ze swoimi wątpliwościami co do uczciwości jednej z recenzentek.

Przykre, że niektórzy oszukują, by zdobyć nagrodę - a przecież KWC jest dla nas samych, piszemy dla siebie wzajemnie... Widzę, że komisja czuwa nad wszystkim i bardzo dobrze Ja sama piszę sporo, bo dopiero od niedawna mam taką pracę, że mogę pozwolić sobie na regularne pisanie. Lubię też i czytać, chętnie przyznaję pochwały, gdy widzę dobrą, rzetelną recenzję, ale co z tego, skoro niektórzy tłuką masówkę w stylu ''dobry, tani, wydajny, ładnie pachnie, kupcie!' i zakładają troll konta, by nabijać sobie punkty...przykre to jest
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 19:22   #75
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Dokładnie kochana , i przykre i nieuczciwe w stosunku do innych dziewczyn. Poza topową dychą jest tak wiele fajnie piszących dziewczyn które nie mogą się przebić wyżej w rankingu bo są tak nieuczciwie spychana. KWC praktycznie należy do kobiet tutaj jedna powinna drugą wspierać i się cieszyć z wypracowanej uczciwie nagrody a nie tak się ścigać na siłę bez sensu. I potem też przykro czytać , że dziewczyny uciekają z wizazu przez takie klepnięte na odwal się recenzje. Nikt nie musi przecież pisać długich , nie każdy ma dryg. I kilku zdaniowa recenzja jest pomocna gdy jest rzetelna a nie takie niektóre aż szok. Czytam i zgłaszam zazwyczaj że recenzja łamie regulamin czy jest lakoniczna ale to jest syzyfowa praca . Wypada nam tylko pomagać Panią moderatorką i walczyć o fajny , ciepły i sympatyczny kobiecy wizaz
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 19:45   #76
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez maladaga Pokaż wiadomość
Dokładnie kochana , i przykre i nieuczciwe w stosunku do innych dziewczyn. Poza topową dychą jest tak wiele fajnie piszących dziewczyn które nie mogą się przebić wyżej w rankingu bo są tak nieuczciwie spychana. KWC praktycznie należy do kobiet tutaj jedna powinna drugą wspierać i się cieszyć z wypracowanej uczciwie nagrody a nie tak się ścigać na siłę bez sensu. I potem też przykro czytać , że dziewczyny uciekają z wizazu przez takie klepnięte na odwal się recenzje. Nikt nie musi przecież pisać długich , nie każdy ma dryg. I kilku zdaniowa recenzja jest pomocna gdy jest rzetelna a nie takie niektóre aż szok. Czytam i zgłaszam zazwyczaj że recenzja łamie regulamin czy jest lakoniczna ale to jest syzyfowa praca . Wypada nam tylko pomagać Panią moderatorką i walczyć o fajny , ciepły i sympatyczny kobiecy wizaz
Zgadza się! I jest tak, jak mówisz, wiele dziewczyn zrezygnowało z pisania, bo zrobiła się niezdrowa atmosfera i chora rywalizacja.
A to też racja, ja sama nieraz chwaliłam i te krótkie (sama piszę długie, może nawet zbyt, ale w życiu jestem gadułą i w recenzji lubię się wyżyć artystycznie ), ale porządne i staranne. Cóż, pozostaje nam trzymać formę, pisać tak, jak dotąd i wzajemnie sobie pomagać - ja sama wielokrotnie uniknęłam kupna bubla właśnie dzięki Wizażowi
I staram się odwdzięczać tym samym, na tym to powinno polegać
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 19:53   #77
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Przez Ciebie zamówiłam dzisiaj Versace Noir tak opisałaś , że musiałam Będziemy nadal pisac swoje , może komuś się akurat to do czegoś przyda i na KWC zapanuje sielska atmosfera.
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 19:58   #78
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez maladaga Pokaż wiadomość
Przez Ciebie zamówiłam dzisiaj Versace Noir tak opisałaś , że musiałam Będziemy nadal pisac swoje , może komuś się akurat to do czegoś przyda i na KWC zapanuje sielska atmosfera.
O widzisz, a ja napaliłam się na Charlotte Tilbury (to znaczy, nie w TYM sensie) i na Si Passione . Ale ciii, bo nas stąd wyeksmitują za chwilę .

Będziemy pisać, niech i inne dziewczyny się uaktywnią, a będzie tu tak, jak dawniej
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 12:11   #79
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
niektórzy tłuką masówkę w stylu ''dobry, tani, wydajny, ładnie pachnie, kupcie!' i zakładają troll konta, by nabijać sobie punkty...przykre to jest
Też zgłaszać. W KWC interesują nas recenzje kosmetyków, a nie lista tego, co stoi w łazience
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2018-01-27 o 12:18
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 18:22   #80
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Droga Pani NOOR Mam pytanko w imieniu swoim i reszty aktywnych wizażanek którym na katalogu bardzo zależy Czy możemy normalnie zgłaszać recenzje o których na pierwszy rzut oka widać że są właśnie owym spiseł łazienki. Bo zdaża się , że recenzentki faktycznie napiszą i o zapachu i o opakowaniu i działaniu , ale robią tak z kilkonastoma produktami tej samej firmy zmieniając tylko opis zapachu. Z góry widać , że jest to powodowane próbą ścigania się w rankingu. Dla nas aktywnych poświęcających swój czas jest to przykre. Więc czy takie gołym okiem widoczne próby oszustwa zgłaszać jako SPAM czy niezgodne z regulaminem ?
Pozdrawiam
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 19:06   #81
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez maladaga Pokaż wiadomość
Droga Pani NOOR Mam pytanko w imieniu swoim i reszty aktywnych wizażanek którym na katalogu bardzo zależy Czy możemy normalnie zgłaszać recenzje o których na pierwszy rzut oka widać że są właśnie owym spiseł łazienki. Bo zdaża się , że recenzentki faktycznie napiszą i o zapachu i o opakowaniu i działaniu , ale robią tak z kilkonastoma produktami tej samej firmy zmieniając tylko opis zapachu. Z góry widać , że jest to powodowane próbą ścigania się w rankingu. Dla nas aktywnych poświęcających swój czas jest to przykre. Więc czy takie gołym okiem widoczne próby oszustwa zgłaszać jako SPAM czy niezgodne z regulaminem ?
Pozdrawiam
Podłączam się pod pytanie maladaga, przybywa taśmowych recenzji i niektórych nie da się czytać
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 20:00   #82
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Jeśli pytacie, czy je usuniemy, to nie Z bazy KWC usuwamy tylko te recenzje, które łamią zasady KWC, a takie recenzje (które nie są swoimi dokładnymi kopiami i których nie wynika, że różne kosmetyki mają identyczną konsystencję i dokładnie ten sam zapach, a pakowane są w identyczne opakowania z tą sama nazwą) ich nie łamią.
Natomiast, jeśli pytacie czy taka produkcja zwiększa szanse recenzentki na zdobycie nagrody w naszym konkursie/rankingu, to już inna sprawa. Zwyciężczyni rankingu jest wybierana z bardzo szerokiego grona i liczba dodanych recenzji jest tylko jednym z wielu elementów, które bierzemy pod uwagę i to wcale nie najważniejszym. Na nic ilość, jeśli jakość niezadowalająca.

A odpowiadając konkretnie na pytanie: zgłaszać wszystko, co budzi Wasz niepokój Wszystko zostanie przeanalizowane, jeśli trzeba przedyskutowane w gronie adminów, a stosowne kroki z pewnością podjęte.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 13:14   #83
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 13:44   #84
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez Sephorina Pokaż wiadomość
Gratuluję Kochana

A teraz mam pytanie z innej beczki. Zdziwiła mnie bardzo jedna sytuacja. Ostatnio dodawałam więcej produktów, bo zwyczajnie miałam więcej wolnego czasu i dowiedziałam się, że można zgłaszać do 10 dziennie. Moderatorka napisała mi także, że jest to zabieg wprowadzony po to, aby niektórzy nie nabijali sobie nieuczciwie punktów dodają produkty. Zastanawia mnie tutaj słowo nieuczciwe. Dlaczego nieuczciwie? Skoro wizaz.pl wprowadził takie zasady, że punkty przyznawane są za recenzje, pochwały i dodawanie produktów to co w tym nieuczciwego? Nieuczciwe jest zbieranie punktów, które sam wizaz.pl zaproponował? To dlaczego nie wyłączy tej aktywności z rankingu, skoro jest nieuczciwa? Jest to dla mnie tak bardzo nielogiczne, jak tylko może być.

Nawet w tym artykule czytamy na dole, żeby dodawać recenzje i produkty do katalogu: https://wizaz.pl/Kobieta/Recenzentka...a-styczen-2018

Czy nie chodzi o to aby wzbogacać tenże katalog? Totalnie nie rozumiem tej sytuacji

Poza tym, dlaczego jest limit dzienny? Dlaczego mogę dodać 10 dziennie, nie każdy ma czas codziennie, a co, jeśli ktoś ma czas 1-5 razy w miesiącu, czy nie byłoby tym samym, gdyby dodał wtedy 100 produktów?

I przede wszystkim nie rozumiem kwestii dawania punktów za dodawanie produktów, potem pisanie, że to nieuczciwe nabijanie punktów, zachęcanie do tego, plus wprowadzenie limitu 10 dziennie.

Dziękuję .
To prawda. A nieuczciwe to jest tworzenie kółek wzajemnej adoracji i masowe pochwały często kiepskich i nierzetelnych recenzji (typu:''miałam tylko próbkę, ale jest znakomity i wygładza zmarszczki, jestem młodsza o 10 lat!''). Ja rozumiem, gdy ktoś dodaje produkty, których nawet nie widział i to aż bije po oczach, ale skoro wizażanka recenzuje produkty, które dodaje to w czym problem?

Edytowane przez MissYou00
Czas edycji: 2018-02-10 o 13:47 Powód: dopisek
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 13:52   #85
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 13:54   #86
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Dokładnie tak, ale wielu rzeczy nie ma w katalogu i wypadałoby to uzupełnić, tyle, że nie ma jak . Masówki to masówki, ale niektóre marki mają rozbudowane linie i wychodzi z tego sporo zgłoszeń - a to chyba pod masówkę nie podchodzi, zwłaszcza, gdy są to palety lub produkty dla profesjonalistów, na których się pracuje.
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 14:10   #87
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 19:08   #88
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Najlepsze , że wszystkie te 30 pędzli masz naprawdę i na pewno opiszesz. A są dodawane perfumy których połowa nawet jeszcze do Polski nie weszła więc na razie ciężko je będzie ocenic o ile osoba dodająca faktycznie wszystkie te flakony w ogóle ma. Seph ma rację skoro są limity to może faktycznie najlepiej wyłaczyć to z rankingu , będzie to łatwiejsze do ogarnięcia
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 09:00   #89
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez Sephorina Pokaż wiadomość
Gratuluję Kochana

A teraz mam pytanie z innej beczki. Zdziwiła mnie bardzo jedna sytuacja. Ostatnio dodawałam więcej produktów, bo zwyczajnie miałam więcej wolnego czasu i dowiedziałam się, że można zgłaszać do 10 dziennie. Moderatorka napisała mi także, że jest to zabieg wprowadzony po to, aby niektórzy nie nabijali sobie nieuczciwie punktów dodają produkty. Zastanawia mnie tutaj słowo nieuczciwe. Dlaczego nieuczciwie? Skoro wizaz.pl wprowadził takie zasady, że punkty przyznawane są za recenzje, pochwały i dodawanie produktów to co w tym nieuczciwego? Nieuczciwe jest zbieranie punktów, które sam wizaz.pl zaproponował? To dlaczego nie wyłączy tej aktywności z rankingu, skoro jest nieuczciwa? Jest to dla mnie tak bardzo nielogiczne, jak tylko może być.

Nawet w tym artykule czytamy na dole, żeby dodawać recenzje i produkty do katalogu: https://wizaz.pl/Kobieta/Recenzentka...a-styczen-2018

Czy nie chodzi o to aby wzbogacać tenże katalog? Totalnie nie rozumiem tej sytuacji

Poza tym, dlaczego jest limit dzienny? Dlaczego mogę dodać 10 dziennie, nie każdy ma czas codziennie, a co, jeśli ktoś ma czas 1-5 razy w miesiącu, czy nie byłoby tym samym, gdyby dodał wtedy 100 produktów?

I przede wszystkim nie rozumiem kwestii dawania punktów za dodawanie produktów, potem pisanie, że to nieuczciwe nabijanie punktów, zachęcanie do tego, plus wprowadzenie limitu 10 dziennie.
Ja również dostałam wiadomość ,że zgłoszenia hurtowe są niezgodne z regulaminem KWC.Przestudiowałam go dokładnie i nie ma tam słowa o dodawaniu tylko dziesięciu produktów dziennie.
Nie staram się o tytuł Recenzentki miesiąca-dodaję kosmetyki tylko po to by wzbogacić Wizaż.
Poza tym zawsze sprawdzam ,czy danego produktu nie ma w bazie i często wyświetla mi się jego brak ,a po dodaniu jest dubel.Nie wiem,czy kosmetyki są pod różną nazwą,czy też powoduje to brak recenzji.
cytadela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 09:46   #90
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 14:05:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.