Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-04, 20:03   #2731
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Jeżeli będę kobietą w następnyn życiu, to chcę mieć styl Vilanelle. Nie patrzeć na innych, ubierać się w to na co mam ochotę w 100%...nawet jak wg mnie jestem za grubą, za stara czy cokolwiek... Oj tak chcę być extrawagardzka
Pobiegałam dzisiaj rano nareszcie tak jak lubię czuję że żyję tęskniłam bardzo... IMG_20200704_073324.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 20:57   #2732
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Aussi wydaje mi się, że scenarzysta, czy reżyser ma pochodzenie z naszej części Europy. Daje dobry szlif bohaterom, tak bliski nam Polakom. Konstantin urzekający, choć porypany maksymalnie. Po kilku scenach z nim byłam pewna pochodzenia europejskiego.
A ona - mój typ kobiety. Lubi drogo i z pazurem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 21:26   #2733
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Polecacie ten serial? Nigdy go nie widziałam, ale panią wyguglałam.
Jak byłam młodsza, ekstrawagancja w stroju wydawała mi się czymś naturalnym, a wręcz nie umiałam inaczej. Największym wyzwaniem była za to klasyczna elegancja, z którą do tej pory mi nie po drodze, ale czasem lubię się tak "przebrać". I nie wiem, co się w sumie stało, że obudziłam się jako kobieta w wieku średnim w szarej koszulce i niebieskich dżinsach

Aussie, a czemu by nie w tym życiu?

Sprawdzałyscie kiedyś swoje typy według Kibbe? Ostatnio na to trafiłam http://getthelook.pl/typy-kibbe/
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 21:55   #2734
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Aussie, a czemu by nie w tym życiu?
Również mnie to interesuje .

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Sprawdzałyscie kiedyś swoje typy według Kibbe? Ostatnio na to trafiłam http://getthelook.pl/typy-kibbe/
Dowiedziałam się o tym właśnie tu - na Wizażu. Temat mnie zaciekawił. Robiłam nawet jakieś testy online, ale ciężko mi było jednoznacznie określić, którym typem jestem. Dzięki za ten link - wszystko fajnie opisane. Nadal nie mam pewności, ale po przeczytaniu tych analiz postawiłabym na Soft Natural, bo znalazłam bardzo duzo cech wspólnych. A Ty?



Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja wczoraj jadłam pieczonego kalafiora z sosem z gotowanej papryki i dawno nie trafiłam na coś tak kompletnie bez smaku. Za to bardzo podeszły mi lody słony karmel podane z cukierniczą kruszonką.
Moje smaki Karmele, orzechy, toffie...

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-07-04 o 22:01
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 22:18   #2735
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Na stronie jest również test, z którego wyszło mi Soft Classic, ale z opisów typów i przykładowych zdjęć nie widzę się jako SC. Najbliżej mi chyba do Soft Dramatic, albo coś pomiędzy tymi dwoma. Niestety ten typ urody i sylwetki jest przedstawiany głównie w wieczorowych/eleganckich sukienkach. Nie mam pojęcia jak miałabym się nosić na co dzień Przychodzi mi na myśl postać Gabrielle Solis z Gotowych na wszystko i Sofia Vergara w Modern Family, ale to tak bardzo nie moja bajka...
Jedyną fajną wskazówką wydają się ethereale (chociaż to dla mnie cały czas magia i egzotyka, mimo, że podczytywałam wątek). Dobrze mi w bieli ze złotem, złocie z turkusem. Przy okazji zidentyfikowałam się jako chłodną zimę.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 23:22   #2736
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87973734]
A w ogóle, to miałam Ci się zapytać - jak pielęgnujesz włosy? Polecasz jakieś dobre, sprawdzone kosmetyki?
[/QUOTE]
Moja pielegnacja wlosow ma sie nijak do panujacych trendow. Nie jestem przywiazana do konkretnej marki, patrze tylko, zeby nie bylo SLS. Naturalne, organiczne szampony zupelnie mi nie sluza. Odzywka zawsze z silikonem. Fajne sa tez olejki do wlosow, zawsze mam w pogotowiu na wypadek napuszonych koncowek. Teraz uzywam olejek arganowy z Garniera.
Co moge tak naprawde polecic to ograniczenie urzadzen do stylizacji. Uzywam suszarke od swieta, prostownice wcale, bo jak chce miec super proste wlosy to je susze i rozczesuje szczotka jednoczesnie. Lokowke tylko na wielkie wyjscia. Jak juz musze to oczywiscie z zabezpieczeniem wlosow produktem chroniacym przed goraca temperatura. I farbowanie bazujace na naturalnym kolorze. Raz na pol roku robie delikatny balayage. Wiele lat farbowalam cala glowe na duzo jasniejszy blond, jak sie mozna domyslic wlosy byly duzo slabsze, czesto sie lamaly, wypadaly. Potem doszlam do wniosku, ze ladniej wygladaja wlosy zdrowe, a moze nie w ulubionym kolorze, niz zniszczone straki w wymarzonym odcieniu. Wiec tak, jesli chodzi o pielegnacje to uwazam mniej znaczy lepiej.
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Byłam na randce. Bardzo sympatycznie, ale ten typ facetów, przy których jestem jak wystraszona, zaściankowa gąska. Nie znoszę się tak czuć, zapominam języka w gębie
Czy to znaczy, ze facet taki super? Czasami to jest dobry znak jak ktos nas troche oniesmiela. Bedzie kolejna randka?

Zrobilam sobie ten test i wychodzi Soft Classic. W sumie sie zgadzam i wiele wskazowek nieswiadomie sama wprowadzilam do swojej garderoby i makijazu. Lubie pastele i wszystkie odcienie bezu.

Mam taka paskudna ceche osobowosci, ze rzucam sie na wszystko za szybko i za mocno. I jak zaczelam sie odchudzac to tez oczywiscie wszystko chce na raz. W efekcie przez tydzien jadlam niewiele, wymyslilam sobie milion zajec, a w przerwie miedzy jednym a drugim szlam biegac. Dzisiaj sie obudzilam tak beznadziejnie zmeczona, ze z wielkich planow wyszlo nic. Zabraklo paliwa. Zrobilam wiec od podstaw wiadro hummusu i caly dzien ogladam Netflix podjadajac.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 10:46   #2737
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Na stronie jest również test, z którego wyszło mi Soft Classic, ale z opisów typów i przykładowych zdjęć nie widzę się jako SC.
Ja nie umiem rozwiązywać tego testu Ciężko mi jednoznacznie określić co jakie mam. Te opisy + zdjęcia są dużo bardziej pomocne dla mnie.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Wiele lat farbowalam cala glowe na duzo jasniejszy blond, jak sie mozna domyslic wlosy byly duzo slabsze, czesto sie lamaly, wypadaly. Potem doszlam do wniosku, ze ladniej wygladaja wlosy zdrowe, a moze nie w ulubionym kolorze, niz zniszczone straki w wymarzonym odcieniu. Wiec tak, jesli chodzi o pielegnacje to uwazam mniej znaczy lepiej.
Do identycznych wniosków doszłam po 30-tce. Uparcie trzymałam się tego jasnego blondu przez tyle lat, bo dziwnie myślałam, że tylko w nim moge wyglądać atrakcyjnie... Nagle, żeby ratować te włosy, zaczęłam zapuszczać naturalne, i okazało się, że jest okay, a nawet wiele osób zaczęło mi mówić, że dużo lepiej.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Czy to znaczy, ze facet taki super? Czasami to jest dobry znak jak ktos nas troche oniesmiela. Bedzie kolejna randka?
To prawda .

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mam taka paskudna ceche osobowosci, ze rzucam sie na wszystko za szybko i za mocno. I jak zaczelam sie odchudzac to tez oczywiscie wszystko chce na raz. W efekcie przez tydzien jadlam niewiele, wymyslilam sobie milion zajec, a w przerwie miedzy jednym a drugim szlam biegac. Dzisiaj sie obudzilam tak beznadziejnie zmeczona, ze z wielkich planow wyszlo nic. Zabraklo paliwa. Zrobilam wiec od podstaw wiadro hummusu i caly dzien ogladam Netflix podjadajac.
Ava, pewnie słyszałaś, ale spróbuj z intermittent fasting (tzw. jedzenie w okienkach) - dla mnie wskoczenie na ten model żywienia było i nadal jest przełomowe. Jem w ten sposób już od ok. 3 lat, ruchu mam niedużo, a waga mi ładnie stoi w miejscu. Nie myśle o tym co jem i ile, tylko po prostu jem w określonych porach. Ograniczenie (nie rezygnacja) węglowodanów prostych (chleb, buły, pizze, makarony, drożdżówki, ciasta, itp.) też bardzo pomaga.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-07-05 o 10:58
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 13:51   #2738
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

P.Robot,Ava -śliczne jesteście


Cindy spóżnione ,ale z serca
Spełnienia wszystkich marzeń
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 15:53   #2739
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Hej, hej

Wpadam na chwilę tylko...
jest nas tutaj już cała gromadka czyli siostra, kuzynostwo i przyjaciele. To nasz nowy kierunek wspólnych wakacji

Tak sobie myślę od kilku dni . ( a uwierzcie z myśleniem u mnie coraz trudniej hehe...) ,że jeszcze do niedawna odczuwaliśmy lęk przed covidem a teraz totalnie bagatelizujemy zagrożenie., uparcie wręcz ignorujemy No, jakie zagrożenie pytam Nikt sie specjalnie wirusem nie przejmuje, hulaj dusza, piekła nie ma
Tak zwyczajnie upraszczamy sobie rzeczywistość do tego stopnia, ze głupota wtopiła nam się juz na dobre w nasze zwoje mózgowe
Dzisiaj wieczorem kolejna impreza %, obawiam się, że wrócimy do domu niewypoczęci z nowym nałogiem

Pani Robot, polecam film Killing Eve. Zwłaszcza jak lubi sie tzw, babskie filmy ( wiem, wiem, ze nie istnieje coś takiego jak babskie kino...)Pierwszy serial bardzo mi sie spodobał. Takie nieprzegadane, bezkompromisowe postaci i do tego spora dawka dobrego humoru (czarnego?) Troche to dziwne bo z założenia to podobno thriller. Niestety 2. sezon juz taki nie jest... próżno szukać tego dreszczyku... A 3. sezonu nie widziałam ale chyba to tez nie będzie intelektualna wycieczka po charakterach ludzkich

W lasach rosną juz jagody

Dzisiaj bardzo parno. trochę pokropiło...
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 15:59   #2740
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Słodki żuczek uprzyjemniał mi postój w lesie

Adjustments.jpg
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 19:01   #2741
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87978556]
Ava, pewnie słyszałaś, ale spróbuj z intermittent fasting (tzw. jedzenie w okienkach) - dla mnie wskoczenie na ten model żywienia było i nadal jest przełomowe. Jem w ten sposób już od ok. 3 lat, ruchu mam niedużo, a waga mi ładnie stoi w miejscu. Nie myśle o tym co jem i ile, tylko po prostu jem w określonych porach. Ograniczenie (nie rezygnacja) węglowodanów prostych (chleb, buły, pizze, makarony, drożdżówki, ciasta, itp.) też bardzo pomaga.[/QUOTE]
Nawet nie masz pojecia ile osob mi polecalo ten fasting. Jak u Ciebie to wyglada? Moja jedyna obawa jest moj wilczy glod z rana. Od kiedy pamietam moj metabolizm jest najbardziej rozkrecony z rana, budze sie glodna i koniecznie musze zjesc sniadanie przed wyjsciem z domu, inaczej mam mroczki przed oczami i slabne.
Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę od kilku dni . ( a uwierzcie z myśleniem u mnie coraz trudniej hehe...) ,że jeszcze do niedawna odczuwaliśmy lęk przed covidem a teraz totalnie bagatelizujemy zagrożenie., uparcie wręcz ignorujemy No, jakie zagrożenie pytam Nikt sie specjalnie wirusem nie przejmuje, hulaj dusza, piekła nie ma
Tak zwyczajnie upraszczamy sobie rzeczywistość do tego stopnia, ze głupota wtopiła nam się juz na dobre w nasze zwoje mózgowe
U mnie w pracy bardzo powaznie podchodza do tematu wirusa - szefostwo pilnuje, zebysmy wymieniali maski co 2-3 godziny, plyny dezynfekujace doslownie wszedzie itd. Gorzej po wyjsciu z pracy, otwarto puby i restauracje wczoraj, z tego co widzialam w necie tlumy masakryczne. Nikt sie nie przejmuje social distancing, dodac do tego pare drinkow i mozna zapomniec o jakiejkolwiek ostroznosci.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 19:35   #2742
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cindy spóżnione ,ale z serca Spełnienia wszystkich marzeń
Dziękuję, Miszka Co u Ciebie? Miałaś ten zabieg z kwasem mlekowym? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Nawet nie masz pojecia ile osob mi polecalo ten fasting. Jak u Ciebie to wyglada? Moja jedyna obawa jest moj wilczy glod z rana. Od kiedy pamietam moj metabolizm jest najbardziej rozkrecony z rana, budze sie glodna i koniecznie musze zjesc sniadanie przed wyjsciem z domu, inaczej mam mroczki przed oczami i slabne.
U mnie sprawa jest o tyle prosta, że nigdy nie miałam apetytu rano. Kawa mi wystarczy, i pierwszy posiłek jem z reguły w 3-4 godziny po przebudzeniu, czyli o godz. 12-ej, a ostatni o 20-ej. Oczywiście, nie obżeram się czymkolwiek - nadal jem 'czysto' i zdrowo, i w tym 8-9-godzinnym okienku z reguły wpadają mi 3 posiłki (ten wieczorem największy). Nie wiem o której wstajesz, ale jeżeli musisz jeść śniadania i jesz je np. o 8-ej rano, to ostatni posiłek musiałabyś jeść najpóźniej ok. 17, maksymalnie 18-ej wieczorem. Ja też w sumie ograniczyłam mocno chleb i makarony (po dużych ilościach mam brzuch nadęty). Poczytaj o tym, spróbuj. Z tego co wiem na Wizażu jest również wątek stricte intermittent fasting poświecony.

Pakuje się, jutro wyjeżdżam na Podkarpacie . Popatrzyłam na pogode, i widze, że chyba będzie lekkie ochłodzenie.

A co do Killing Eve, to dałam mu szanse, ale totalnie nie moje klimaty
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 19:39   #2743
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Dziewczyny, znacie kosmetyki Resibo, próbowałyście coś?


Sent from my iPhone using Tapatalk
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 20:07   #2744
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kama u mnie nie mogło być nawet rekonstrukcji, bo tego podbródka nigdy nie było Jestem ciekawa jak Ci się będzie podobać efekt.



Byłam na randce. Bardzo sympatycznie, ale ten typ facetów, przy których jestem jak wystraszona, zaściankowa gąska. Nie znoszę się tak czuć, zapominam języka w gębie

Na dwóch spotkaniach usłyszałam, że mam bardzo ładny kształt ust, a dziś, że mam bardzo fajnie zarysowaną żuchwę. Powinnam dokumentować te momenty i wystawiać je jako referencje lekarzowi.

Ava zgadzam się z dziewczynami. Najbardziej by mnie zaniepokoiło to ukrywanie kontaktu. Flirtuję czasem delikatnie z kolegami, z którymi znamy się jak łyse konie, ale zawsze staram się być też kumpelą ich żon i stawiać na babską solidarność.



Kasztanka aż mi głupio

Cinde dziękuję Mnie też się wydaje, że dobrej wolumetrii nie widać gołym okiem. Chociaż miałam takiego odklejonego EX, który się zaperzał i twierdził, że widać, że mam całą wyoperowaną twarz Pytałam go o konkrety, ale nigdy nie umiał sprecyzować. Zresztą toksyk, po którym zrobiłam sobie trzy lata przerwy. Szkoda gadać.

La Mary, przejrzałam swoje stare zdjęcia... Na wszystkich robionych starymi metodami (tzw metoda skrzydełkowa) mam kaczy dziobek. Od roku spopularyzowano między innymi Dr Garunova i inne techniki wypełniania ust na płasko i to jest to.

Obejrzałam nową miejscówkę. Jest super, a najcudniej wieczorem, kiedy podświetlają budynki. I tak po europejsku - zamiast nalewaka z browarem, stoi fortepian.
a mogę Cię podpytać czy lekarz doradzał Ci te wszystkie zabiegi?
bo ja nie wiem np czy potrzebuje jakiegos zabiegu?
chodze na botoks i mezoterapie, pytałam o usta i doline łez, ale innych zabiegów nie znam i nie wiem czy mam pytać bo nie wiem o co?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 22:22   #2745
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a mogę Cię podpytać czy lekarz doradzał Ci te wszystkie zabiegi?
bo ja nie wiem np czy potrzebuje jakiegos zabiegu?
chodze na botoks i mezoterapie, pytałam o usta i doline łez, ale innych zabiegów nie znam i nie wiem czy mam pytać bo nie wiem o co?

Na początku mojej przygody z ME doradzono botoks i wypełnienie bruzd nosowo wargowych, bo mam naprawdę okazałe policzki, które są ciężkie. Sama poszłam na wypełnienie doliny łez, które dr uznał za jak najbardziej zasadne. Rok temu mój obecny lekarz zaproponował lekką wolumetrię, bo zauważył opadanie policzka. Żuchwę i podbródek wymyśliłam sobie sama, ale w gabinecie uznano, że faktycznie dobrze mi to zrobi, bo miałam leciutkie chomiki.

Byłam na randce dzisiaj... nowej, zwaliło mnie z nóg kompletnie. Ale to tak, że muszę ochłonąć i wejść pod zimny prysznic, bo mam w głowie scenariusze, że hej . Znacie te spotkania, na których dosłownie nie występuje skrępowanie i bariera fizyczna? To właśnie taka to była randka. Przepadłam po pierwszych trzech minutach. Jestem zaproszona na kolejną

Aha, mój dzisiejszy kolega krytykował do mnie ME, bo kobiety próbują wpasować się w kanon i wyglądać tak samo, ale ja się podobałam Tylko jak to facet, kojarzy ME głównie z kaczuszkowymi ustami, więc mogę mu wybaczyć.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 10:14   #2746
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Byłam na randce dzisiaj... nowej, zwaliło mnie z nóg kompletnie. Ale to tak, że muszę ochłonąć i wejść pod zimny prysznic, bo mam w głowie scenariusze, że hej . Znacie te spotkania, na których dosłownie nie występuje skrępowanie i bariera fizyczna? To właśnie taka to była randka. Przepadłam po pierwszych trzech minutach. Jestem zaproszona na kolejną

Aha, mój dzisiejszy kolega krytykował do mnie ME, bo kobiety próbują wpasować się w kanon i wyglądać tak samo, ale ja się podobałam Tylko jak to facet, kojarzy ME głównie z kaczuszkowymi ustami, więc mogę mu wybaczyć.
Gratuluje udanej randki
A co do facetow i ich spostrzezen na temat kobiecego wygladu, to tylko zostawie tutaj to:
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 10:41   #2747
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Witajcie Piekne, Mlode & Szalone

Zalogowalam sie tylko aby zobaczyc jak sie macie, co tam u Was i z tego co czytam, trzymacie sie dobrze z cego ogromnie sie ciesze

2020 rok pandemiczny przewrocil swiat do gory nogami i zabawil sie niezle naszymi losami.

Ja rowniez staram sie trzymac jak moge, bywa roznie, raz na wozie, raz pod wozem.

Pozdrawiam Was bardzo, bardzo cieplo (u mnie juz 53*C) postaram sie zagladac czesciej. Jakbyscie mialy jakies pytania, to smialo.

__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 10:44   #2748
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87979510]
U mnie sprawa jest o tyle prosta, że nigdy nie miałam apetytu rano. Kawa mi wystarczy, i pierwszy posiłek jem z reguły w 3-4 godziny po przebudzeniu, czyli o godz. 12-ej, a ostatni o 20-ej. Oczywiście, nie obżeram się czymkolwiek - nadal jem 'czysto' i zdrowo, i w tym 8-9-godzinnym okienku z reguły wpadają mi 3 posiłki (ten wieczorem największy). Nie wiem o której wstajesz, ale jeżeli musisz jeść śniadania i jesz je np. o 8-ej rano, to ostatni posiłek musiałabyś jeść najpóźniej ok. 17, maksymalnie 18-ej wieczorem. Ja też w sumie ograniczyłam mocno chleb i makarony (po dużych ilościach mam brzuch nadęty). Poczytaj o tym, spróbuj. Z tego co wiem na Wizażu jest również wątek stricte intermittent fasting poświecony.

Pakuje się, jutro wyjeżdżam na Podkarpacie . Popatrzyłam na pogode, i widze, że chyba będzie lekkie ochłodzenie.
[/QUOTE]
No wlasnie. W moim normalnym trybie, kiedy pracuje pelnowymiarowo wychodze przed 8 rano i wracam okolo 20:30. Sniadanie jem o 7, a kolacje po 21. Doloze do tego silownie przed praca i okazuje sie, ze sniadanie jem o 5:30 rano. Przy takim trybie zycia intermittent fasting niestety nie jest dla mnie.
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Byłam na randce dzisiaj... nowej, zwaliło mnie z nóg kompletnie. Ale to tak, że muszę ochłonąć i wejść pod zimny prysznic, bo mam w głowie scenariusze, że hej . Znacie te spotkania, na których dosłownie nie występuje skrępowanie i bariera fizyczna? To właśnie taka to była randka. Przepadłam po pierwszych trzech minutach. Jestem zaproszona na kolejną

Aha, mój dzisiejszy kolega krytykował do mnie ME, bo kobiety próbują wpasować się w kanon i wyglądać tak samo, ale ja się podobałam Tylko jak to facet, kojarzy ME głównie z kaczuszkowymi ustami, więc mogę mu wybaczyć.
Super, ze randka wyszla. Uwielbiam sluchac randkowych opowiesci, troche wtedy tesknie do swoich tinderowych czasow. Wbrew popularnej opinii mialam bardzo fajne doswiadczenia z tym portalem.

Mysle, ze to nie kobiety chca wygladac tak samo, co niektorzy lekarze maja tendencje do robienia wszystkim tych samych rysow. Ofiare kiepskiego lekarza mozna poznac z daleka, przy dobrym nawet sie nie zorientujesz, ze cos bylo robione. Mam bardzo dobra dermatolozke od botoksu, ktora zamraza doslownie 2 miesnie, tylko tam gdzie widac formowac sie beda zmarszczki. Jak mowie komus, ze mam botoks to sa zwykle zdziwieni, bo mimika dziala jak wczesniej.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 12:35   #2749
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

p4w, a to nie jest tak, ze idac do lekarza ME ma sie z reguły konsultacje/wywiad z pacjentem, podczas ktorego lekarz slucha co pacjentowi przeszkadza/jaki efekt chcialby osiagnac, jak i sam proponuje korzystne dla nas zabiegi? Niektorzy nawet, na nasze zyczenie, moga stworzyc plan dzialania na kolejne 5-10 lat. Ja tak mialam u dwoch lekarzy ME, ale w sumie tylko na zwaczach (wyszczuplaniu dolnego ‘piętra’ twarzy) sie skonczylo, bo twierdzili, ze na razie nie widza potrzeby wykonywania innych zabiegow.

Jade do domu, na Podkarpacie. Pol godziny jeszcze i bede w Krakowie


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-06, 13:03   #2750
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cindy mlekowy zrobię jesienią.


Auusie co Ciebie wstrzymuje ,by w tym życiu być bardziej ekstrawagancką?


P.Robot dzieje się u Ciebie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 13:16   #2751
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

A wlasnie, Pani_Robot, dzieje sie Powodzenia!

A mi dzisiaj kolezanka ze studiow napisala, ze rozstala sie ze swoim partnerem, z ktorym juz chwile byla. Chce dziecka, on niby jeszcze nie jest gotowy, wiec krotka pilka i pozegnala go.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 16:01   #2752
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Witam,

popołudniowa kawa? Przysiądę się na moment...

U nas do południa była nieciekawa pogoda, wietrznie, pochmurno, słońca jak na lekarstwo. Na szczęście rozpogodziło się

Pani Robot miło czyta się o Twoich emocjach nadal gonisz króliczka
Nie wiem, czy wspominałam że usta masz zrobione super! Od razu mam ochotę na takie... Nie znam tej metody... no ale dawno nic przy ustach nie robiłam poza podniesieniem kącików ust przy okazji "modelowania" mojej nieszczęsnej brody.
A jeśli chodzi o botoks to od dawna stosuje się tak małe dawki po to, żeby zachować mimikę twarzy. Efekt groteskowo podniesionych brwi na szokująco nieruchomym czole nie jest praktykowane aczkolwiek spotykane na ulicy Ale przekonana jestem że za takim wizerunkiem stoi zazwyczaj osoba bez wyobraźni. I niekoniecznie lekarz...

Spodnie doszły. jedne były dużo za duże Zostawiłam CK

Cinderella miłego wypoczynku
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 16:04   #2753
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Załącznik 7721086

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-07-08 o 16:02
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 16:11   #2754
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Muszę Wam koniecznie pokazać... jak mój Tz je gofra z bitą śmietaną... doprowadził mnie do takiego stanu, że nie mogłam przestać się śmiać... nie tylko były brudne ręce, okolica ust ale też... stopy
Załącznik 7721088

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-07-08 o 16:02
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 16:35   #2755
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

p4w, nie musisz znac się na najnowszych/najmodniejszych zabiegach i urządzeniach. idziesz do lekarza me, bo cos Cie irytuje, cos bys chciała zmienić, poprawić, a on powinien doradzić , co będzie akurat dla Ciebie najlepsze. Oczywiście - lekarz z doświadczeniem, renoma, robiący dużo roznych zabiegow, bo wtedy łatwiej i lepiej Ci cos dobierze. Ja na przykład od lat robiłam czoło botoksem, wychodziło gładkie, ale ile srazy było ciężkie, obniżały się brwi. w teorii efekt gładkiego czoła był - w praktyce nie poprawiało to za bardzo mego wyglądu. ostatniodoktor czoła nie ruszał, powiedział, ze niech miesnie spokojnie pracują, ale mi podniosł brwi, otwierając optycznie oko. efekt jest o wiele lepszy, niż gładzizna stołu na czole
Ostatnio pojechałam na crystalys, zaplanowany wcześniej, ale zaczęłam o tych chomikach, które jakby się zaczynają rysować...A może tak kwas w brode…? Doktor powiedział, ze owszem, ale długofalowo będzie lepiej - crystalys w policzki, co je już podciągnie, rozluźnienie brody botoksem, co ja obniży. kwas za 2 miesiące. zaczęłam miauczeć, a moze by od razu kwas...? Wyjasnił mi krotko - przy takim napięciu i pracy miesni brodkowych ( o tym mówili mi i inni lekarze) - rozpychanie brody kwasem będzie dla mnie po prostu niekomfortowe, będę walczyła odruchowe z nadmiarem, prawdopodobnie byłyby nawet problemy z mowa. dlatego najpierw miesnie musza być rozluźnione botoksem, by łatwiej było podac i uzytkowac kwas...No logiczne...Wszystko super, poza portfelem...zarobki stomatologow to pikus przy estetycznej
Hej, Eva Co u Ciebie...?

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2020-07-06 o 16:37
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 16:43   #2756
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Eva miło cię słyszeć nie dawaj się, będzie dobrze
Pani Robot super. Ciekawe się zapowiada ta znajomość. Czekam na następne opowieści
LaMary a ja nawet dzisiaj zmokłam IMG_20200706_151927.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 19:16   #2757
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
p4w, nie musisz znac się na najnowszych/najmodniejszych zabiegach i urządzeniach. idziesz do lekarza me, bo cos Cie irytuje, cos bys chciała zmienić, poprawić, a on powinien doradzić , co będzie akurat dla Ciebie najlepsze. Oczywiście - lekarz z doświadczeniem, renoma, robiący dużo roznych zabiegow, bo wtedy łatwiej i lepiej Ci cos dobierze. Ja na przykład od lat robiłam czoło botoksem, wychodziło gładkie, ale ile srazy było ciężkie, obniżały się brwi. w teorii efekt gładkiego czoła był - w praktyce nie poprawiało to za bardzo mego wyglądu. ostatniodoktor czoła nie ruszał, powiedział, ze niech miesnie spokojnie pracują, ale mi podniosł brwi, otwierając optycznie oko. efekt jest o wiele lepszy, niż gładzizna stołu na czole
Ostatnio pojechałam na crystalys, zaplanowany wcześniej, ale zaczęłam o tych chomikach, które jakby się zaczynają rysować...A może tak kwas w brode…? Doktor powiedział, ze owszem, ale długofalowo będzie lepiej - crystalys w policzki, co je już podciągnie, rozluźnienie brody botoksem, co ja obniży. kwas za 2 miesiące. zaczęłam miauczeć, a moze by od razu kwas...? Wyjasnił mi krotko - przy takim napięciu i pracy miesni brodkowych ( o tym mówili mi i inni lekarze) - rozpychanie brody kwasem będzie dla mnie po prostu niekomfortowe, będę walczyła odruchowe z nadmiarem, prawdopodobnie byłyby nawet problemy z mowa. dlatego najpierw miesnie musza być rozluźnione botoksem, by łatwiej było podac i uzytkowac kwas...No logiczne...Wszystko super, poza portfelem...zarobki stomatologow to pikus przy estetycznej
Hej, Eva Co u Ciebie...?
dzięki dziewczyny za rady
moze ja nie potrzebuje jeszcze zadnej wolumetrii i dlatego mi nie proponuja
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 21:39   #2758
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cześć witajcie

Też Wam tu za chwilę pospamuje ukochanymi widokami... trzy szczyty 19 km w nogach...

Reign miło mi bardzo, że zawitałam do Twojego snu, jak go tak opisałaś ze szczegółami, to powiem Ci, cała ja... kobieta pracująca "żadnej pracy się nie boję"

Eva, wpadaj to częściej, zawsze pozytywnie pisałaś i wstawiałaś cudne zdjęcia co u Ciebie słychać, jak tam gorrrące klimaty podaruj znów trochę egzotyki, posyłam Ci "wodę z cytryną"

Cinde wypoczywaj w rodzinnych stronach

Aussie piękne widoki

Pani R. trzymam kciuki za pozytywne wibracje na randkach

U mnie na razie na stałe jeden pan... drugi na oku fajny, ale znów młodszy, a obiecałam sobie że będę dawać szansę tylko dojrzałym i ustatkowanym pogoda zachęca do nasiadówek w ogródkach na zewnątrz, nowe znajomości kuszą, ale ileż można tak być niezdecydowaną jak ja to znak, ze jeszcze nie spotkałam tego właściwego

Mariolka w temacie wyborów, politycznej rzeczywistości niech to się już skończy...

Z testu wyszedł mi typ classic, ew. dramatic classic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg droga.JPG (191,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4904.JPG (76,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4949.JPG (140,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swinka.jpg (97,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4952.JPG (188,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4951.JPG (188,0 KB, 48 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2020-07-06 o 21:51
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 22:49   #2759
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cudne zdjecia, dziewczyny Wszystkie!

Haha, LaMary! Te stopy A ten efekt podniesionych brwi botoksem, o ktorym napisalas, to chyba nawet nazywaja efektem Jacka Nicholsona

Dzieki, dziewczyny! Juz w domu rodzinnym, w lozku. Dobranoc

Załącznik 7721154


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 08:44   #2760
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Pani Robot serio przepiękne masz te usta, aż kusi, żeby iść Twoim śladem, no ale właśnie zewsząd słyszę, że to bolesny zabieg, do tego lekarka, z którą to konsultowałam mówi tak: No wie pani, to po prostu nieprzyjemne uczycie ROZPIERANIA. No nie wiem, jak dla mnie brzmi to jeszcze gorzej

Oglądałam pierwszy sezon Killing Eve i byłam zachwycona, a tu mówicie, że dwa kolejne wyszły? Muszę nadrobić, tylko jakoś czasu mi brak

Wpadłam ostatnio na pomysł, że koniecznie chcę do Omanu i przy okazji czytania o kraju trafiłam na książkę Z miłości? To współczuję. - reportaż o sytuacji kobiet w Omanie, bardzo fajny, polecam.

Weekend spędziłam w górach i naprawdę był to fantastyczny czas )

uklika miałam kilka topów (w tym krem pod oczy) Resibo, ale nic mi nie podpasowało, posłałam dalej. Takie strasznie nijakie, nie szkodzą, ale nic w mojej ocenie nie robią.

kasztanka3 bardzo to trafne z tym postrzeganiem makijażu przez mężczyzn

Podobnie jak Cinderella Girl polecam IF, życie jest prostsze, kiedy nie pory jedzenia wyznacza zegarek
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 07:02:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.