Bliznowiec jak usunac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-07, 10:38   #1
klaudia_mal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 14

Bliznowiec jak usunac?


Poszukuje sposobu lub zabiegu na usunięcie świeżego bliznowca!!
klaudia_mal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 23:42   #2
DeidraNavor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 2
Dot.: Bliznowiec jak usunac?

Hej Wiem, że polecają zabiegi laserowe - ale z moich doświadczeń wynika, że zależy od skóry czy zadziała czy nie. Na mnie nie zadziałało a wręcz trochę mi się pogorszyło.
Jedyny zabieg jaki znam i który stanowczo poprawia wygląd bliznowców to ostrzyknięcie sterydem. Zabieg zazwyczaj trzeba kilka razy powtórzyć mniej więcej co miesiąc np. 2-4 razy. Po serii zabiegów efekt jest taki, że bliznowiec się całkowicie wypłaszcza do poziomu skóry, jednak w tym miejscu skóra pozostaje taka trochę inna - dokładnie taka jak na bliznowcu wcześniej - czyli przerzedzona. Jeśli bliznowiec był czerwony to również skóra się rozjaśnia w tym miejscu - i jest nawet czasem ciut jaśniejsza od naturalnej. Ja po pewnym czasie normalnie wychodziłam na słońce i ta skóra po bliznowcu też się normalnie opala i koloryt się ujednolica. Więc jedyna różnica pozostaje ostatecznie w fakturze skóry. Dla mnie to i tak marzenie w porównaniu z wyglądem bliznowca przed zabiegami. Także polecam!
DeidraNavor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 10:27   #3
klaudia_mal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 14
Dot.: Bliznowiec jak usunac?

Cytat:
Napisane przez DeidraNavor Pokaż wiadomość
Hej Wiem, że polecają zabiegi laserowe - ale z moich doświadczeń wynika, że zależy od skóry czy zadziała czy nie. Na mnie nie zadziałało a wręcz trochę mi się pogorszyło.
Jedyny zabieg jaki znam i który stanowczo poprawia wygląd bliznowców to ostrzyknięcie sterydem. Zabieg zazwyczaj trzeba kilka razy powtórzyć mniej więcej co miesiąc np. 2-4 razy. Po serii zabiegów efekt jest taki, że bliznowiec się całkowicie wypłaszcza do poziomu skóry, jednak w tym miejscu skóra pozostaje taka trochę inna - dokładnie taka jak na bliznowcu wcześniej - czyli przerzedzona. Jeśli bliznowiec był czerwony to również skóra się rozjaśnia w tym miejscu - i jest nawet czasem ciut jaśniejsza od naturalnej. Ja po pewnym czasie normalnie wychodziłam na słońce i ta skóra po bliznowcu też się normalnie opala i koloryt się ujednolica. Więc jedyna różnica pozostaje ostatecznie w fakturze skóry. Dla mnie to i tak marzenie w porównaniu z wyglądem bliznowca przed zabiegami. Także polecam!
Hej dzieki za odpowiedz tylko ja mam bliznowca na brwi. Wylazl mi po makijazu permanentnym i dlatego szukam naprawde idealnego sposobu na jego likwidacje

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez DeidraNavor Pokaż wiadomość
Hej Wiem, że polecają zabiegi laserowe - ale z moich doświadczeń wynika, że zależy od skóry czy zadziała czy nie. Na mnie nie zadziałało a wręcz trochę mi się pogorszyło.
Jedyny zabieg jaki znam i który stanowczo poprawia wygląd bliznowców to ostrzyknięcie sterydem. Zabieg zazwyczaj trzeba kilka razy powtórzyć mniej więcej co miesiąc np. 2-4 razy. Po serii zabiegów efekt jest taki, że bliznowiec się całkowicie wypłaszcza do poziomu skóry, jednak w tym miejscu skóra pozostaje taka trochę inna - dokładnie taka jak na bliznowcu wcześniej - czyli przerzedzona. Jeśli bliznowiec był czerwony to również skóra się rozjaśnia w tym miejscu - i jest nawet czasem ciut jaśniejsza od naturalnej. Ja po pewnym czasie normalnie wychodziłam na słońce i ta skóra po bliznowcu też się normalnie opala i koloryt się ujednolica. Więc jedyna różnica pozostaje ostatecznie w fakturze skóry. Dla mnie to i tak marzenie w porównaniu z wyglądem bliznowca przed zabiegami. Także polecam!
Ja mam bliznowca na brwi. Wylazl mi po makijazu permanentnym jakies 3 tyg temu. Szukam najlepszego sposobu
klaudia_mal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-13 11:27:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.