Ponowne starania po T. cz. II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-28, 16:01   #721
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mnie też jest mega ciężko, trzymam kciuki za protestujących, ale mi zabrakło odwagi łzy same mi płynęły gdy miałam bliskie zderzenie z tłumem ludzi.

A jeszcze wszytko jest nie tak. Jakby ciągle ktoś coś rzucało mi kłody pod nogi. Dziś miałam mieć pierwszy etap histeroskopii (usunięcie polipa) to się nie udało, bo krwawienie utrzymuje sie już od 12 dni!
A nie może być.
Pierwszy raz w życiu coś takiego mi się przytrafia.
Teraz muszę ustabilizowac cykl (np. tabletkami) i dopiero wtedy mogę podejść do badan/zabiegu
Chlip... znów czas stracony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Tulipanowyslonecznik
Czas edycji: 2020-10-28 o 16:02
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 16:08   #722
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 055
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamiska jesli mozesz i masz czas powinnas opisac swoja historie i wrzucić na naszego maila. Ty najlepiej wiesz jak wygalda zycie z chorym dzieckiem. Że ZD to nie slodki bobasek ktorym wycieraja sobie mordy wszystkie prolajfy.
Bardzo mi przykro ze ciebie to spotkało. Ciesze sie ze o tym piszesz, mi to pomaga wiem ze tez podjelam dobra decyzje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 18:09   #723
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamiska miałam łzy w oczach podczas czytania Twojego posta. Przykro mi naprawdę.

Dziewczyny jestem już po operacji. Trochę kiepsko zniosłam narkozę, ale może mnie to przygotuje na poranne mdłości w przyszłości. Dziękuję Wam za kciuki - chyba wszytsko już jest w porządku z moim brzuchem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 18:17   #724
Beznadziejny_przypadek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 233
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość
Mamiska jesli mozesz i masz czas powinnas opisac swoja historie i wrzucić na naszego maila. Ty najlepiej wiesz jak wygalda zycie z chorym dzieckiem. Że ZD to nie slodki bobasek ktorym wycieraja sobie mordy wszystkie prolajfy.
Bardzo mi przykro ze ciebie to spotkało. Ciesze sie ze o tym piszesz, mi to pomaga wiem ze tez podjelam dobra decyzje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytając historie Mamiska dokładnie o tym samym pomyślałam. Mamiska koniecznie opisz swoją historię i emocje żeby pokazać tym wszystkim prolajfom że ZD to też jest poważna wada która również może prowadzić do rychłej śmierci dziecka w męczarniach.
Może Twoja historia komuś otworzy oczy chociaż na chwilę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beznadziejny_przypadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 18:39   #725
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa cieszę się że jesteś już po wszystkim i jest ok. Ja mam to przed sobą mam kamienie na woreczku. Dopiero w styczniu mam zabieg bo niedawno, miałam narkozę przy łyżeczkowaniu po obumarłej ciąży 😔. Nie chciałem żeby wam się przykro zrobiło po moim wpisie. Ale musiałem się wygadać. A wam mogę wszytko napisać co czuje i nie dusić w sobie bo, rozumiecie jak nikt inny 🤗
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 18:40   #726
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa trzyman kciuki za powrót do pełnych sił! Po narkozie to różnie bywa, ja to zawsze mam wymioty...

Ważne ze już po

Mamiska bardzo współczuje, Twoja historia pokazuje prawdziwe życie. Czy u Ciebie była trisomia prosta? Dwa razy ? Wybacz jeśli to pytanie zbyt osobiste...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 18:51   #727
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Wiecie ta Godek też ma syna z ZD może nie tak chorega jak mój był ale napewno ma choroby współistniejące i dziwię się że tak bardzo chce żeby wszystkie kobiety ukarać ze ona nie zdecydował się na terminacje. Chciał bym się z nią spotkać i w oczy powiedzieć co je przeżyłam przez 7 lat życia moje syna. (tylko ZD).

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Asvr tak to była trsonia prosta ja i mój mąż mamy prawidłowe kardiotypy lekarz powiedział czyty przypadek 😔 nigdy bym nie pomyślała że mnie to spotka poraz drugi. Ale po chorym synku urodziłam czworo zdrowych, dzieci 😊 przy każdej ciąży miałem badania prenatalne i za każdym razem mówiłam mężowi że jak coś będzie nie tak to ja nie urodzę chorego dziecka po tylko będę terminować. Z resztą on się zemną zdzadza w każdej sprawie zawsze jest za moim zdanie ono jest najważniejsze 😃
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-28, 18:53   #728
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ma miska bardzo współczuję tego co przeszłaś to forum jest najlepszym miejscem żeby się wygadać przytulam Cię mocno.

Platynowa91 super, że wszystko dobrze poszło ja narkozy też źle znoszę nawet te krótkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 19:46   #729
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamiska bardzo mi przykro że musiałaś to wszystko przechodzić... Współczuję i Tobie i Twojej rodzinie.. Nikt na to nie zasłużył.. Ale nie będę ukrywać, że Twoja historia utwierdziła mnie, że dobrze postąpiłam (T z powodu ZD).
Platynowa91 cieszę się że jesteś już po i wszystko jest ok obyś teraz szybko doszła do zdrowia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 20:34   #730
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Przepraszam cie Smutna Ola nie chciałem moją historią nikogo nakłaniać do Terminacji. Po prostu chciałem się wygadać może trochę usprawiedliwić ze ja podjęłam decyzję o Terminacji bo wiem jak wygląd życie z chorym dzieckiem z ZD. Ja pamiętam tylko słowa położnej która mnie pocieszyła po wszystkim że ta decyzja była dobra bo była moja decyzja 😔. A pamiątkę jaką mi dala po synku do dziś wieczorem jak wszyscy śpią wyciągam z garderoby czytam wiersz który tam jest zapisany w przytulam mocno do serca. 🤗❤️
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 22:43   #731
Milla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 299
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamiska jesteś wspaniała! cierpiałas razem z jednym dzieckiem ,a później wzięłaś te cierpienie drugiego na swoje barki.

Podobno czasem tak jest, że bliscy czekają na moment jak nikogo nie ma, by odejść.

Mam nadzieję, że mimo tego balastu nadal jestes cudowną i uśmiechnięta mamą dla reszty dzieciaków. A Twoje Aniołki pewnie trzymają się w niebie za rękę i nad Wami czuwają.

Wyśle Ci na priv maila i szczegóły. Jesteś aktywna więc opisz swoją historię dla innych kobiet.

Platynowa szybkiego powrotu do zdrowia i aktywności
Milla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-29, 08:25   #732
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamiska, Twoja historia jest bardzo smutna i bardzo ważna! Proszę, opisz ja
A Ty Kobieto, jesteś bardzo silna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 11:04   #733
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamiska, twoja historia nie nakłania do terminacji. Twoja historia wyciska łzy z oczu i nie pozostawia obojętnym. Twoja historia pokazuje jak może niestety wyglądać życie dziecka z ZD. Że to nie jest zawsze słodkie maleństwo z lekką wadą. Że może być ono bardzo, bardzo chore. I cierpieć. Tak jak dziewczyny napisały, Twoja historia jest ważna, szczególnie w związku z toczącą się wokół dyskusją, i powinnaś ją opisać.
Jesteś silną i bardzo dzielną Kobietą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 11:27   #734
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny jesteście wspaniałe. ❤️ Jutro chcemy jechać do Warszawy na strajk, nie odpuscimy ⚡a moja córka która ma zaledwie 11 l. Powiedziała że chce jechać że mną bo ona też chcę walczyć o prawa kobiet bo w przyszłości będzie chciała mieć wybór chodź do końca nie wie co to aborcja (ja jej nie wtajemniczam tak bardzo), ale wie że jak ja walczę o coś to znaczy, że to jest ważne. Normalnie zaskoczyła mnie cieszę się że mam tak wspaniałą córcię 😍. I właśnie dla moich dzieci będę walczyć do końca 😊. Trzymajcie kciuki 🤗🤗🤗🤗🤗
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 15:01   #735
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamiska, ucałuj swoją córkę ode mnie mała ale waleczna i z otwartym umysłem, takich więcej nam trzeba dobrze Ją wychowałaś
Ja byłam w piątek, byłam wczoraj a jutro też się z TŻ wybieram. Gardło i cholewki zedrę ale będę walczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 16:38   #736
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny, wyszłam dziś ze szoitala. Mam nadzieję, że w domu dojdę do siebie. Tak bardzo chciałabym dołączyć do protestujących! Wiem, że przez świeże rany i krwi narazie to nie będzie możliwe, ale może uda się wkrótce ...
Dziękuję Wam za wsparcie i miłe słowa. Zmieniające lekko temat chciałam zapytać czy zabieg w znieczuleniu ogólnym powoduje konieczność odłożenia starań na jakiś czas? Ginekologa mam dopiero na początku grudnia, a Wy jesteście skarbnica wiedzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 17:31   #737
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa91 cieszę się że już jesteś w domu teraz odpoczywaj i zdrowiej
Co do starań to ja bym je odłożyła do czasu aż wszystko się nie zagoi, czyli pewnie do wizyty kontrolnej. Narkoza osłabia organizm więc daj sobie trochę czasu by dojść do siebie zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 20:11   #738
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wyszłam dziś ze szoitala. Mam nadzieję, że w domu dojdę do siebie. Tak bardzo chciałabym dołączyć do protestujących! Wiem, że przez świeże rany i krwi narazie to nie będzie możliwe, ale może uda się wkrótce ...
Dziękuję Wam za wsparcie i miłe słowa. Zmieniające lekko temat chciałam zapytać czy zabieg w znieczuleniu ogólnym powoduje konieczność odłożenia starań na jakiś czas? Ginekologa mam dopiero na początku grudnia, a Wy jesteście skarbnica wiedzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocne kciuki za szybki powrót do formy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 21:59   #739
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Jeszcze dziś usłyszałam rozmowę mojego męża z teściową. Ona wiedziała, że zdecydowaliśmy o terminacji ciąży ze względu na zespół Patau. Mimo to dziś (bardziej w kontekście protestów, ale jednak...) Powiedziała, że ona by nigdy nie usunęła niepełnosprawnego dziecka i nie chciałaby mieć czegoś takiego na sumieniu ... I że badania prenatalne są zbędne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

I tak przez problemy zdrowotne i ten wyrok czuje się fatalnie psychicznie, ale po tej wypowiedzi poczułam się jak wrak człowieka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-29, 23:37   #740
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa współczuje, nie mogę ogarnąć po co ona tak powiedziała nawet jeśli naprawdę tak myśli. Chociaż naprawdę może się komuś wydawać ze zrobiłby tak lub tak a to życie by zweryfikowało.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 08:08   #741
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Jeszcze dziś usłyszałam rozmowę mojego męża z teściową. Ona wiedziała, że zdecydowaliśmy o terminacji ciąży ze względu na zespół Patau. Mimo to dziś (bardziej w kontekście protestów, ale jednak...) Powiedziała, że ona by nigdy nie usunęła niepełnosprawnego dziecka i nie chciałaby mieć czegoś takiego na sumieniu ... I że badania prenatalne są zbędne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

I tak przez problemy zdrowotne i ten wyrok czuje się fatalnie psychicznie, ale po tej wypowiedzi poczułam się jak wrak człowieka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana masz ta teściową kompletnie się nią nie przejmuj. A zareagował na to tz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 08:35   #742
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 055
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Moja tesciowa też nie omieszkala wyrazic swojej opinii że ona by urodzila i wychowala. Mąż jej wtedy powiedział, żeby sie od nas ,,odczepila" i wiecej nie poruszala tego tematu. Ale tez sie we wszystko wtracala, a ile nas namawiala zebysmy nie robili amniopunkcji! Ja to jestem przyzwyczajona do niej i jej wrednego charakteru wiec ją ignoruje.
I kazdemu polecam nie przejmowac sie tym co gada teściowa bo po co.
Moja to taka wierzaca kosciolkowa, a ile nienawisci w niej do własnych dzieci to tylko my wiemy. Wiec ci wszyscy najbardziej krzyczacy wierzacy to sa najgorsi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 08:58   #743
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny a moja teściowa jest za aborcja na życzenie. Wie jak wyglądało, nasze życie z chorym dzieckiem. Nie wie że teraz miałem terminacje bo nie mówiliśmy nikomu. Ale ona sma w latach 80-tych usunęła 2 razy ciążę bo nie miała warunków a nie było takiego dostępu do antykoncepcji. Potem przy menopauzie zaś wpadła i usunęła bo stwierdziła że nie jest, w stanie już wychować dziecka i zrobiła to po cichu i znajomości (pracowała w szpitalu). I nie zastanawiała się czy, zrowe czy, chore tylko tak było jej wygodniej. I wcale się z tym nie kryje i mówi o tym otwarcie. A teraz jak widzi w tv tych........ To krew ja zalewa i, na chętnie by ich tam...... 🤣. Też protestuje ale z wnukami w domu bo ktoś się musi nimi się zająć jak rodzice spacerują że starszym bratem 😃👍⚡. Więc tesciwoe są różne ale i tak czy siak są na marginesie bo rodziną jesteście wy i wasi partnerzy i dzieciaczki 🤗
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 10:30   #744
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa91 ależ masz teściową.. Współczuję.. mam nadzieję że da Wam jednak spokój i się trochę opamięta
Obawiam się, że mama mojego TŻ też by mogła z podobnym tekstem wyskoczyć dlatego jego rodzice nie wiedzą o T. Powiedzieliśmy im tylko że straciliśmy ciążę i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 10:59   #745
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

MoszKa88 mój mąż na nią nakrzyczał przez telefon. Powiedział, że amniopunkcja jest badaniem diagnostycznym i daje pewność. U nas wprost widoczne były wady też na USG. Krzyczał też na nią, że jakoś nie adoptowała nigdy niepełnosprawnego dziecka... Ja nie byłam strona też rozmowy, ale było głośno i praktycznie wszystko słyszałam... Załamałam się. Przecież nasze dziecko z ZP nie miało żadnych szans na życie. W debacie, która toczy się w Onecie czy TVN zespół Patau to taki sztandarowy przykład ,, przypadku beznadziejnego". Niestety moja teściowa też jest katonazistka i pisiarą... Ogólnie ona stara się nam pomagać itd, ale jak wchodzą tematy polityki to ręce opadają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 11:12   #746
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa nie przejmuj się pamiętaj że to była twoja, wasza de yzja i, była to najlepsza decyzja jaka podjęliście bo była wasza. 😘. U mnie rodzice i teściowa są za aborcja nie są pisakami. Ale za to młodsza siostra nie jest za i ciągle powtarza że nigdy by nie usunęła nawet chorego dziecka po mimo że wie jak było mi ciężko i jak moje życie wyglądała z chorym dzieckiem. Ale jest za tym żeby każda kobieta miała wybór i staruje z nami ⚡. Jestem tylko ciekawa jak by stanęła przed taka decyzja czy, faktycznie by urodziła bo ona zawsze była mocna ale w gębie. 😬
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 11:13   #747
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
MoszKa88 mój mąż na nią nakrzyczał przez telefon. Powiedział, że amniopunkcja jest badaniem diagnostycznym i daje pewność. U nas wprost widoczne były wady też na USG. Krzyczał też na nią, że jakoś nie adoptowała nigdy niepełnosprawnego dziecka... Ja nie byłam strona też rozmowy, ale było głośno i praktycznie wszystko słyszałam... Załamałam się. Przecież nasze dziecko z ZP nie miało żadnych szans na życie. W debacie, która toczy się w Onecie czy TVN zespół Patau to taki sztandarowy przykład ,, przypadku beznadziejnego". Niestety moja teściowa też jest katonazistka i pisiarą... Ogólnie ona stara się nam pomagać itd, ale jak wchodzą tematy polityki to ręce opadają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dobrze zareagował Twój mąż. Teściowa, jeśli Was szanuje, swoje zdanie powinna zachowac dla siebie.
Jezu moja babcia też jest katonaziolem, pisowka i do tego rydzykowka, a jest oburzona wyrokiem TK i szanuje to, ze usunęliśmy ciążę! Nigdy nie usłyszałam z jej ust slow potepienia dla naszej decyzji. Można zachować zdrowy rozsądek będą zagorzałym katolikiem. Kurde. Szacunek do decyzji innego człowieka. Tylko tyle i aż tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 13:22   #748
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Moja teściowa była u mnie w weekend ale roztropnie przemilczała kwestie protestów. Wiedziała co przeszliśmy i nie szła na starcie bo wiedziała chyba że wyleci na kopach ze swoimi poglądami.

U mnie ciążowo wszystko super. Dzisiaj 13+4. Niespodziewanie moja mama zaczęła się stresować bardzo tą sytuacją i tym że nie może się jeszcze cieszyć a już by chciała i... przelała mi pieniądze na jakiś nipt W tej sytuacji chyba zrobię. Patrzyłam wstępnie że chyba Nifty Pro jest najszersze.
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 14:08   #749
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa współczuję teściowej

U nas i rodzice i teście wiedza przez co przeszliśmy i popierają.
Mój tata sam był teraz na proteście!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 15:37   #750
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 668
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny, z om u mnie dziś 10+1, siedzę przed gabinetem obsrana dosłownie, mam złe przeczucia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 18:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.