Niedziela bez zakupów - cz. 3 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-27, 16:18   #1381
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Sroda watpie. Ja dni w tygodniu jakies i tak mam wolne tak po prostu. No i niedziela to czas z bliskimi. Tak wole. No i tak na co dzien jest malo czasu dla siebie. Gdybym musiala to pracowalabym znowu w niedziele ale jak mam wybor to wole nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile dni w tygodniu Ty pracujesz i w jakich godzinach?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 16:18   #1382
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem jak to skomentować. Zero myślenia. A nie, przepraszam, myślenie życzeniowe.

Ale coś wymyślę...

Po pierwsze: JEST pandemia.
Po drugie: gdzie ty masz czy miałaś mądre zarządzanie?
Po trzecie: dla niektórych to może jest tragedia, jak nie mają gdzie iść zarobić dodatkowo, bo nic oprócz stania na kasie nie potrafią.
Po czwarte: tak, będzie bieda, a żeby jej nie było możnaby trochę ludziom popuścić, ale po co? Przecież Monia musi iść na chrzciny, a Zdzisia nasmażyć schabowych. A że w tym celu zamienienie się na zmiany z koleżankami w pracy je przerasta, to trzeba za mordę społeczeństwo. Komuno wróć!
No jest pandemia i wlaczysz niedziele to moze dobrze dla gospodarki ale dla zdrowia i niezarazania sie niekoniecznie. Nie zawsze to sie rozlozy tlum w czasie, czasem naprze Ci wielki tlum. Takze to tym bardziej nie byl dobry czas na wprowadzanie dodatkowej niedzieli w grudniu, 2 niedziele to mozna sie obkupic potad juz nie przesadzajmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 16:20   #1383
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Bredzisz, tyle ci powiem. To tak jak kasowanie kursów autobusów, bo pandemia. A niech się upchną ludzie do jednego na godzinę, zamiast do trzech. Logiczne, nie?
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 16:25   #1384
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Sroda watpie. Ja dni w tygodniu jakies i tak mam wolne tak po prostu. No i niedziela to czas z bliskimi. Tak wole. No i tak na co dzien jest malo czasu dla siebie. Gdybym musiala to pracowalabym znowu w niedziele ale jak mam wybor to wole nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz, a ja nie mam wolnego w tygodniu i chetnie bym zamienila niehandlową niedziele na niehandlową srode
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 16:26   #1385
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Oczywiscie i ja czasem tez z takich rozwiazan korzystam, ale cenie sobie czesciej kontakt z pracownikiem i moim zdaniem takie zawody musza byc. To praca dla wielkiej ilosci ludzi. Wiesz to bylby problem. Wielu ludzi kasjerow tez to nie sa przeciez glupie ani uposledzone osoby, oczywiscie ze czesto moga sie przekwalifikowac wiec nie robmy z nich osob ktore tylko z tym sobie poradza. Jednak wiadomo ze w innych branzach nie znajdzie sie miejsca dla kazdego. Nie ma takiej pojemnosci. Kazdy zawod jest potrzebny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Ok rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

No az tak bym nie przesadzala. Jakies dni z lepszym utargiem musza byc. Wlasnie wtedy duzo osob robi zakupy i starczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylisz się, nie muszą.

Ty chcesz mieć kontakt z pracownikiem - ja nie. Wolę sklep gdzie będą czytniki do skanowania albo robot.

Mam złe doświadczenia z pracownikami sklepów, niektórzy nawet nie potrafią dzień dobry odpowiedzieć. Wielokrotnie mi się zdarzało że pytałam o jakiś inny rozmiar albo rzecz i byłam zlewana. Może za biednie wyglądam, nie wiem.

Sa zawody które już wymarły, zawód kasjera też może nie być potrzebny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 16:29   #1386
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Wy się tu produkujecie, a Monia się już przecież przyznała, że teraz jest za niehandlowymi, bo się po prostu przyzwyczaiła do tego, że nie pracuje i już.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Nie byla wielkim problemem. Trudno pracowalam w niedziele. No ale jak dali wolna to po jakims czasie stwierdzilam ze to nie jest glupie.
Więc o czym my rozmawiamy w ogóle

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Ja tez odpuszczam. Nikt nikogo nie przekona. Po co dyskutowac o tym samym?
Do dyskusji wypadałoby mieć jakieś argumenty, a Ty na argumenty na temat gospodarki odpowiadasz 'Bo wydaje mi się że...' albo 'fajnie jest, bo nie muszę pracować'.
__________________
So much internet so little time.

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2020-11-27 o 16:30
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 16:52   #1387
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Kolejny wątek rozwalony przez trolla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 16:56   #1388
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88320546]Kolejny wątek rozwalony przez trolla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Dlatego prosiłam o nie odpisywanie na jej posty, Monia też napisała że znika żeby nikogo już nie wkur...ć a klepie posty dalej.Szlag człowieka idzie trafić .
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:23   #1389
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
Bredzisz, tyle ci powiem. To tak jak kasowanie kursów autobusów, bo pandemia. A niech się upchną ludzie do jednego na godzinę, zamiast do trzech. Logiczne, nie?
To zalezy. W autobusach bywa ze to bez sensu. W sklepach moga byc tlumy i tak i tak wiec podwojne narazanie pracownikow. W autobusach pewnie jest tez ten problem ze jest malo kierowcow, a czasem ktos trafi na kwarantanne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Mylisz się, nie muszą.

Ty chcesz mieć kontakt z pracownikiem - ja nie. Wolę sklep gdzie będą czytniki do skanowania albo robot.

Mam złe doświadczenia z pracownikami sklepów, niektórzy nawet nie potrafią dzień dobry odpowiedzieć. Wielokrotnie mi się zdarzało że pytałam o jakiś inny rozmiar albo rzecz i byłam zlewana. Może za biednie wyglądam, nie wiem.

Sa zawody które już wymarły, zawód kasjera też może nie być potrzebny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No sa tacy kasjerzy. Ja zawsze mowie "Dzien dobry" i staram sie pomoc. Wielu ludzi mi dziekowalo, ze jestem mila i w ogole, ale wiem to nie jest zawsze tak jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Dlatego prosiłam o nie odpisywanie na jej posty, Monia też napisała że znika żeby nikogo już nie wkur...ć a klepie posty dalej.Szlag człowieka idzie trafić .
No jak ciagle ktos pisze to odpisuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:31   #1390
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Dlatego prosiłam o nie odpisywanie na jej posty, Monia też napisała że znika żeby nikogo już nie wkur...ć a klepie posty dalej.Szlag człowieka idzie trafić .
Masz racje, musze sie powstrzymac, ale mnie to bawi, bo to dla mnie taka abstrakcja xd

----------
Swoją drogą ktoś pisał, że są już u nas sklepy bezobsługowe. Ktoś może podrzucić nazwę sklepów? Czy to Carrefour?

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

ten Carrefour to jednak nie to co miałam na myśli pisząc sklep bezobsługowy troche wyglada smutno, jak te autoamty na lotniskach albo w poczekalniach Xd
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:38   #1391
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
To zalezy. W autobusach bywa ze to bez sensu. W sklepach moga byc tlumy i tak i tak wiec podwojne narazanie pracownikow. W autobusach pewnie jest tez ten problem ze jest malo kierowcow, a czasem ktos trafi na kwarantanne.
Znowu bredzisz.

Jeśli x obywateli musi bo się udusi kupić buty stacjonarnie, bo nie lubi albo nie umie przez internet, to dokładnie ten sam x wejdzie do waszego sklepu. Czy to podzielony na pół: sobota i niedziela, czy zwali się wam na głowę w całości w sobotę, bo niedziela zamknięta. Kropka.

Myślisz, że zagrożeniem są tu oglądacze albo osoby, które mogłyby kupić przez net, ale jak mają możliwość to wolą stacjo? To weźcie się jakoś oznakujcie, że tacy klienci są u was niemile widziani, już rynek zweryfikuje zasadność istnienia waszego sklepiku.



Ale fajny ten carrefour. Jak automat z cuksami, tylko na większą skalę.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 17:41   #1392
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Nie do konca. Wyjazd to co innego. Powiedzmy ktos musi wrocic a nie starczy mu paliwa. Z jedzeniem to troche tak ze owszem moga byc niespodziewani goscie ale mysle ze na szczescie w dzisiejszych czasach goscie sie zapowiadaja wczesniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ja lubię, jak ludzie przyrównują jakieś zakupy spożywcze nagłe. Większość jednak można zrobić w Żabce.

A jak mi pękła rura od wanny i nie mogłam wymienić, bo była niedziela to już mogła się zapowiedzieć wcześniej w dzisiejszych czasach, czy co?

Dzięki Jego Makaronowości pękła rura odpływowa, a nie dopływowa, bo bym musiała zakręcić w całym mieszkaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:45   #1393
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No bo mi nie przeszkadzalo to wtedy. Pracowalam w niedziele i ok. Jednak jak dali je wolne to po jakims czasie zaczelam je doceniac i lubic. Dlatego w tym watku kiedys pisalam ze nie wiem czy niedziele niehandlowe to dobry pomysl (na poczatku bylam sceptyczna), ale z czasem je polubilam i uznalam, ze skoro mozna jak w niektorych krajach miec niehandlowe to czemu nie i ze ma to jednak dla mnie duzo plusow Nie mam duzo uroczystosci w roku ale to byl przyklad. Ponadto wiekszosc osob ktore znam ma w niedziele wolne i mam czas dla bliskich zeby czy odwiedzic babcie czy z tata pogadac czy spedzic czas czy z kolezanka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

No niby mozna ale nie nalejesz wiecej niz bak a mozesz potrzebowac wiecej. Chyba ze dolejesz do czegos innego i potem przelejesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lodowka tez ma swoje limity

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:52   #1394
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jak ja lubię, jak ludzie przyrównują jakieś zakupy spożywcze nagłe. Większość jednak można zrobić w Żabce.

A jak mi pękła rura od wanny i nie mogłam wymienić, bo była niedziela to już mogła się zapowiedzieć wcześniej w dzisiejszych czasach, czy co?

Dzięki Jego Makaronowości pękła rura odpływowa, a nie dopływowa, bo bym musiała zakręcić w całym mieszkaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ty nie trzymasz zapasowych rur w pawlaczu?
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:53   #1395
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja nie mam wolnego w tygodniu i chetnie bym zamienila niehandlową niedziele na niehandlową srode
Ja tak samo!
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 18:07   #1396
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Wiecie ja już nie odróżniam wątków o niedzieli, mikrokawalerce i tego o niedzielach, wszystkie są takie same z jednym strumieniem myśli coś jak wątki, które rozwalał swego czasu edan, też się wszystko sprowadzało do jednego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Zaakceptowalabym to. To tez nie jest konieczne. Przyzwyczailabym sie. Stacje paliwowe to troche inna sprawa, bo czasem wypadnie Ci ze nie miales jechac, a jednak musisz. Z jedzeniem wiesz ze zawsze musisz zjesc wiec kupisz. Tutaj kupowanie na zapas ma sens. Z jazda samochodem i koniecznoscia lub jej brakiem jest roznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czasem mam tak, że myślę, że czegoś nie zjem,a później jednak bym zjadła patrz, tak jak z tą stacja
Nie no to jest hit

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Monia, czyli jeśli Tobie wypadnie wyjazd i trzeba zatankować to spoko, ale jak na przykład zrobię zakupy i padnie mi lodówka/coś się popsuje/ktoś mnie jednak odwiedzi i nie mam czym ugościć to mogłam przewidzieć?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Tak, ona może, ty nie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Nie do konca. Wyjazd to co innego. Powiedzmy ktos musi wrocic a nie starczy mu paliwa. Z jedzeniem to troche tak ze owszem moga byc niespodziewani goscie ale mysle ze na szczescie w dzisiejszych czasach goscie sie zapowiadaja wczesniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ona pisała o popsutej lodówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Zrobmy jeszcze soboty niehandlowe. Czemu nie
I piątki! W końcu piątek to weekendu początek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Oczywiscie i ja czasem tez z takich rozwiazan korzystam, ale cenie sobie czesciej kontakt z pracownikiem i moim zdaniem takie zawody musza byc. To praca dla wielkiej ilosci ludzi. Wiesz to bylby problem. Wielu ludzi kasjerow tez to nie sa przeciez glupie ani uposledzone osoby, oczywiscie ze czesto moga sie przekwalifikowac wiec nie robmy z nich osob ktore tylko z tym sobie poradza. Jednak wiadomo ze w innych branzach nie znajdzie sie miejsca dla kazdego. Nie ma takiej pojemnosci. Kazdy zawod jest potrzebny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Ok rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

No az tak bym nie przesadzala. Jakies dni z lepszym utargiem musza byc. Wlasnie wtedy duzo osob robi zakupy i starczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale po co. Niektórzy chcą w soboty odpocząć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 18:12   #1397
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A jak mi pękła rura od wanny i nie mogłam wymienić, bo była niedziela to już mogła się zapowiedzieć wcześniej w dzisiejszych czasach, czy co?

Dzięki Jego Makaronowości pękła rura odpływowa, a nie dopływowa, bo bym musiała zakręcić w całym mieszkaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chpd z Ciebie skoro nie masz zapasowych rur !!!!
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 18:30   #1398
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;88320625]Masz racje, musze sie powstrzymac, ale mnie to bawi, bo to dla mnie taka abstrakcja xd



----------

Swoją drogą ktoś pisał, że są już u nas sklepy bezobsługowe. Ktoś może podrzucić nazwę sklepów? Czy to Carrefour?

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

ten Carrefour to jednak nie to co miałam na myśli pisząc sklep bezobsługowy troche wyglada smutno, jak te autoamty na lotniskach albo w poczekalniach Xd[/QUOTE]Na razie wszystkie jakie widziałam są w tym stylu. Wiem, że Tesco ma swój system bezobsługowych kas i koszyków skanujących, liczę że to rozwiną.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 19:07   #1399
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Wiem ale jak pracujesz i sobote i niedziele to zmeczenie pomnoz razy dwa. Moim zdaniem sobota jest wystarczajaca. No i te niedziele handlowe ale tylko od czasu do czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego praca w sobotę i niedzielę męczy dwa razy bardziej niż w dowolne dwa inne dni pod rząd? W czym weekend jest tak wyjątkowy?

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Zdarzylo sie. Jezeli jednak cena za moja wolna niedziele bylaby wolna niedziela tez w hotelu to trudno zgodzilabym sie. Znalazlabym sobie zajecie i w domu i spacery tez sa dobre.
Super, Tobie wystarcza siedzenie na tyłku w domu i spacer. A miliony ludzi chcą coś zrobić ze swoim wolnym czasem i nie gapić się cały dzień w tv albo komputer. Ale nie, zamknijmy wszystko w 3 upy bo kasjerzy chcą mieć wolne więc przy okazji warto odebrać ludziom też inne możliwości spędzania czasu zgodnie z ich potrzebami.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ile osób już teraz wybiera paczkomat zamiast kuriera, bo dzięki temu nie trzeba być 24/7 w domu, kiedy jaśnie kurier zażyczy sobie przyjechać.
U mnie w pracy na 10 zamówień już w 9 klienci wybierają paczkomat. Allegro chce od przyszłego roku zmusić inpost żeby paczki były dostarczane do paczkomatów cały tydzień.

Całym sercem popieram niehandlowe środy! Środa to dzień w którym pracuję najdłużej, nie mam czasu wyskoczyć do sklepu nawet na chwilę więc mogą je wszystkie zamknąć #botakchce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 20:33   #1400
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Dlaczego praca w sobotę i niedzielę męczy dwa razy bardziej niż w dowolne dwa inne dni pod rząd? W czym weekend jest tak wyjątkowy?



Super, Tobie wystarcza siedzenie na tyłku w domu i spacer. A miliony ludzi chcą coś zrobić ze swoim wolnym czasem i nie gapić się cały dzień w tv albo komputer. Ale nie, zamknijmy wszystko w 3 upy bo kasjerzy chcą mieć wolne więc przy okazji warto odebrać ludziom też inne możliwości spędzania czasu zgodnie z ich potrzebami.



U mnie w pracy na 10 zamówień już w 9 klienci wybierają paczkomat. Allegro chce od przyszłego roku zmusić inpost żeby paczki były dostarczane do paczkomatów cały tydzień.

Całym sercem popieram niehandlowe środy! Środa to dzień w którym pracuję najdłużej, nie mam czasu wyskoczyć do sklepu nawet na chwilę więc mogą je wszystkie zamknąć #botakchce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meczy bo ludzi o wiele wiecej zwlaszcza jak masz 2 dni pod rzad, do tego wiekszosc butow same podajemy i jest latanie tysiac razy. Do tego najczesciej wtedy przychodza ludzie z reklamacji. Do tego teraz liczenie osob w sklepie i pilnowanie limitu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
Znowu bredzisz.

Jeśli x obywateli musi bo się udusi kupić buty stacjonarnie, bo nie lubi albo nie umie przez internet, to dokładnie ten sam x wejdzie do waszego sklepu. Czy to podzielony na pół: sobota i niedziela, czy zwali się wam na głowę w całości w sobotę, bo niedziela zamknięta. Kropka.

Myślisz, że zagrożeniem są tu oglądacze albo osoby, które mogłyby kupić przez net, ale jak mają możliwość to wolą stacjo? To weźcie się jakoś oznakujcie, że tacy klienci są u was niemile widziani, już rynek zweryfikuje zasadność istnienia waszego sklepiku.



Ale fajny ten carrefour. Jak automat z cuksami, tylko na większą skalę.
No przy pandemii osoby tylko snujace sie bez celu sa pewnym zagrozeniem. To powinny byc konkretne zakupy a nie robienie sztucznego tloku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 21:01   #1401
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Jak dla mnie to idealne rozwiązanie - brak kasjerów, co bynajmniej nie oznacza dla mnie zwolnień, co najwyżej pewną redukcję etatów. Jak mam do wyboru kasę samoobsługową i normalną, to zawsze wybiorę drugą, a na tych samoobsługowych nadal jest potrzebny kasjer, który zaakceptuje powiadomienie o różnicy wagi czy alkohol. Dzięki temu ludzie w handlu też mogliby się skupić na bardziej rozwijających zadaniach (ekspozycji towarów, promocji, ulepszaniu procesu etc.).
Nienawidzę, jak w sklepie ktoś do mnie podchodzi i mi zawraca głowę, czy ma mi w czymś pomóc, czy czegoś potrzebuję. Tak, jestem niemiła, ale nie cierpię tego. Za to w sklepach spożywczych sprzedawcy mają zazwyczaj zerowe pojęcie o tym, czy dany produkt jest dostępny, a jeśli tak, to gdzie.

Normalna kasa i tak na pewno musiałaby dla osób starszych i niepełnosprawnych chociażby, ale jestem za tym, żeby kas samoobsługowych było coraz więcej.

Uwielbiam w Decathlonie RFID, zakupy od razu stają się przyjemniejsze .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 21:03   #1402
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to idealne rozwiązanie - brak kasjerów, co bynajmniej nie oznacza dla mnie zwolnień, co najwyżej pewną redukcję etatów. Jak mam do wyboru kasę samoobsługową i normalną, to zawsze wybiorę drugą, a na tych samoobsługowych nadal jest potrzebny kasjer, który zaakceptuje powiadomienie o różnicy wagi czy alkohol. Dzięki temu ludzie w handlu też mogliby się skupić na bardziej rozwijających zadaniach (ekspozycji towarów, promocji, ulepszaniu procesu etc.).
Nienawidzę, jak w sklepie ktoś do mnie podchodzi i mi zawraca głowę, czy ma mi w czymś pomóc, czy czegoś potrzebuję. Tak, jestem niemiła, ale nie cierpię tego. Za to w sklepach spożywczych sprzedawcy mają zazwyczaj zerowe pojęcie o tym, czy dany produkt jest dostępny, a jeśli tak, to gdzie.

Normalna kasa i tak na pewno musiałaby dla osób starszych i niepełnosprawnych chociażby, ale jestem za tym, żeby kas samoobsługowych było coraz więcej.

Uwielbiam w Decathlonie RFID, zakupy od razu stają się przyjemniejsze .
Moim zdaniem mozna zapytac czy w czyms pomoc (ja czasem pytam), ale bez nachalnosci. U nas w sklepie nie mamy obowiazku tak podchodzic i pytac, nie kaza nam, ale jak ktos czy dluzej czegos szuka czy cos to sie pyta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 21:34   #1403
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to idealne rozwiązanie - brak kasjerów, co bynajmniej nie oznacza dla mnie zwolnień, co najwyżej pewną redukcję etatów. Jak mam do wyboru kasę samoobsługową i normalną, to zawsze wybiorę drugą, a na tych samoobsługowych nadal jest potrzebny kasjer, który zaakceptuje powiadomienie o różnicy wagi czy alkohol. Dzięki temu ludzie w handlu też mogliby się skupić na bardziej rozwijających zadaniach (ekspozycji towarów, promocji, ulepszaniu procesu etc.).
Nienawidzę, jak w sklepie ktoś do mnie podchodzi i mi zawraca głowę, czy ma mi w czymś pomóc, czy czegoś potrzebuję. Tak, jestem niemiła, ale nie cierpię tego. Za to w sklepach spożywczych sprzedawcy mają zazwyczaj zerowe pojęcie o tym, czy dany produkt jest dostępny, a jeśli tak, to gdzie.

Normalna kasa i tak na pewno musiałaby dla osób starszych i niepełnosprawnych chociażby, ale jestem za tym, żeby kas samoobsługowych było coraz więcej.

Uwielbiam w Decathlonie RFID, zakupy od razu stają się przyjemniejsze .
Tam, gdzie są kasy samoobsługowe, nigdy nie podejdę do zwykłej kasy, wszędzie tylko kasa samoobsługowa i kioski - fast foody, sklepy spożywcze, drogerie. Właściwie to od wielu lat nie korzystałam że zwykłej kasy póz sklepami z ubraniami. Uwielbiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 21:56   #1404
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Tam, gdzie są kasy samoobsługowe, nigdy nie podejdę do zwykłej kasy, wszędzie tylko kasa samoobsługowa i kioski - fast foody, sklepy spożywcze, drogerie. Właściwie to od wielu lat nie korzystałam że zwykłej kasy póz sklepami z ubraniami. Uwielbiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tak samo, zawsze lecę do kasy samoobsługowej, zawsze kioski i paczkomaty.
Czekałam ostatnio na kuriera, to myślałam że skisnę.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 22:25   #1405
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Jak zawsze tylko czytam, tak teraz muszę bo się uduszę po czytaniu Moni. Od prawie 20 lat pracuję w handlu i uważam,że praca w niedziele, to zbawienie. Miałam za to wolne w tygodniu, gdzie mogłam: przypilnować lekcji dzieci, iść na zebranie do szkoły, mogę poświęcić ten dzień na urząd, lekarza, zakupy, kosmetyczkę ,czy fryzjera gdzie w niedzielę nie ma takiej opcji, albo po prostu odpocząć. I gdzie bym nie pracowała nigdy nie było tak, że robisz wszystkie niedziele w miesiącu ( chyba że ktoś chce). Zawsze grafik tak jest dostosowywany, żeby te dwie niedziele, czy nawet weekendy były wolne.
Edit: tak było pięknie kiedyś
Monia sorry śmieszy mnie twoje zmęczenie w sklepie obuwniczym (też taki sklep zaliczyłam).Popracuj w innym pierwszym lepszym sklepie, nawet w takim małym osiedlowym spożywczaku nie sieciówce, będziesz mieć jakieś porównanie i minimum pojęcia o zmęczeniu i ciężkiej pracy. Pozdrawiam

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2020-11-27 o 22:30
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 22:31   #1406
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Jak zawsze tylko czytam, tak teraz muszę bo się uduszę po czytaniu Moni. Od prawie 20 lat pracuję w handlu i uważam,że praca w niedziele, to zbawienie. Mam za to wolne w tygodniu, gdzie mogę: przypilnować lekcji dzieci, iść na zebranie do szkoły, mogę poświęcić ten dzień na urząd, lekarza, zakupy, kosmetyczkę ,czy fryzjera gdzie w niedzielę nie ma takiej opcji, albo po prostu odpocząć. I gdzie bym nie pracowała nigdy nie było tak, że robisz wszystkie niedziele w miesiącu ( chyba że ktoś chce). Zawsze grafik tak jest dostosowywany, żeby te dwie niedziele, czy nawet weekendy były wolne.

Monia sorry śmieszy mnie twoje zmęczenie w sklepie obuwniczym (też taki sklep zaliczyłam).Popracuj w innym pierwszym lepszym sklepie, nawet w takim małym osiedlowym spożywczaku nie sieciówce, będziesz mieć jakieś porównanie i minimum pojęcia o zmęczeniu i ciężkiej pracy. Pozdrawiam
Co czlowiek to opinia. Widzisz Ty moze masz system 8 godzinny i bez pracujacej niedzieli moglabys miec problem z wolnym w tygodniu. Ja mam system 12 godzinny wiec te wolne dni w tygodniu. Takze u mnie sytuacja jest inna i pracujaca niedziela nie jest dla mnie priorytetem. Mam chyba prawo do swoich preferencji? Co do sklepow to wszystko zalezy w jednym masz luz w drugim ciagle latasz choc oczywiscie wierze ze w sklepach spozywczych jest bardzo duzo pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 22:46   #1407
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Biedny groszek...

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-12-19 o 00:07
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 22:50   #1408
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Co czlowiek to opinia. Widzisz Ty moze masz system 8 godzinny i bez pracujacej niedzieli moglabys miec problem z wolnym w tygodniu. Ja mam system 12 godzinny wiec te wolne dni w tygodniu. Takze u mnie sytuacja jest inna i pracujaca niedziela nie jest dla mnie priorytetem. Mam chyba prawo do swoich preferencji? Co do sklepow to wszystko zalezy w jednym masz luz w drugim ciagle latasz choc oczywiscie wierze ze w sklepach spozywczych jest bardzo duzo pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście masz prawo do swoich preferencji, ale w takim razie to ty szukaj pracy zgodnej ze swoimi preferencjami, a nie oczekuj, ze cały świat się do nich dostosuje.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 22:53   #1409
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Ciekawe czy ludzie w hotelach np też tak narzekają na swoją pracę. Toż to praca w nocy, niedzielę, święta no dramat jak ktoś ma problem to zapraszam do pracy biurowej 8-16, weekendy wolne niczym eldorado

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 23:04   #1410
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ludzie w hotelach np też tak narzekają na swoją pracę. Toż to praca w nocy, niedzielę, święta no dramat jak ktoś ma problem to zapraszam do pracy biurowej 8-16, weekendy wolne niczym eldorado

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niedziela, czy święta- pyk gasimy światło i niech wszyscy odpoczywają Najlepiej zakaz wyjścia z domu, żeby nikomu tego dnia nie popsuć. I niech żadnej rodzącej nie przyjdzie do głowy rodzić wtedy, niech zaciska nogi i czeka do poniedziałku.

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2020-11-27 o 23:07
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-17 12:07:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.