Jaki odkurzacz tani i dobry polecacie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-01, 12:56   #61
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jaki odkurzacz tani i dobry polecacie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zelmer przeniósł część ( jak nie całość, bo o tym kilka lat temu czytałam ) swojej produkcji do Chin. Tylko te super drogie modele może widziały polską fabrykę i jakość się różni.
Nawet jak jeszcze nie przenieśli, to mieli kilka modeli nieprzemyślanych. Starali się nadążyć za konkurencją i potem były kwiatki w stylu odkurzacz ze sterowaniem w rączce (gdzie to te kilka ładnych lat wstecz była rzadkość) a wszystkie zawiasy tam zrobione... z delikatnego, łatwo pękającego plastiku. Miałam taki model. Od samego patrzenia się coś w nim psuło. Jak się przesiadłam potem na Philipsa (kochałam ten odkurzacz, ale nie wzięłam pod uwagę jednego: to nie był odkurzacz przemysłowy i niestety, silnik się w końcu zatarł i spalił poremontowym pyłem) to widziałam sporą różnicę w jakości i solidności poszczególnych elementów.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-06, 13:52   #62
Ewelinka491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 40
Dot.: Jaki odkurzacz tani i dobry polecacie?

Zależy, co kto rozumie przez dobry Kiedyś miałam wodnika, niby nie można było nic mu zarzucić, ale rozkładanie na części, mycie i suszenie filtra po każdym użyciu to dość kłopotliwe… Z irobotem to zupełnie inne życie, bo tak naprawdę tylko opróżniam pojemnik na kurz
Ewelinka491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-06, 15:34   #63
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jaki odkurzacz tani i dobry polecacie?

Cytat:
Napisane przez Ewelinka491 Pokaż wiadomość
Zależy, co kto rozumie przez dobry Kiedyś miałam wodnika, niby nie można było nic mu zarzucić, ale rozkładanie na części, mycie i suszenie filtra po każdym użyciu to dość kłopotliwe… Z irobotem to zupełnie inne życie, bo tak naprawdę tylko opróżniam pojemnik na kurz
Na nowym mieszkaniu koniecznie chcę mieć dodatkowo jeżdżący odkurzacz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 22:46   #64
Saara_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki odkurzacz tani i dobry polecacie?

Kupiłam niedawno odkurzacz MIELE Classic C1, jestem bardzo zadowolona.
Saara_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-15, 11:25   #65
paziiiak
Raczkowanie
 
Avatar paziiiak
 
Zarejestrowany: 2022-01
Lokalizacja: Ulnowo
Wiadomości: 169
Dot.: Jaki odkurzacz tani i dobry polecacie?

Niedawno kupiłam sobie na licytacji na allegro odkurzacz bezprzewodowy i... SZTOOOSIK. Dla mnie totalna magia. Nazywa się proline. Używany, ale śmiga ładnie i zalicytowałam go za 87 zł + kw czyli łącznie wyszło 95.90 zł xD
__________________
Doświadczenie młodości jest cenniejsze niż srebro...
paziiiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-22, 19:15   #66
Markottt
Raczkowanie
 
Avatar Markottt
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jaki odkurzacz tani i dobry polecacie?

A zapytam się, czy któraś z Was używała może Dreame? Warto zainwestować w tę markę? Widzę, że są bardzo cenowo przystępne i mają sporo końcówek, a ja alergik to i mocno zwracam uwagę, żeby odkurzacz wszędzie dotarł
Markottt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-22, 19:33   #67
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jaki odkurzacz tani i dobry polecacie?

Cytat:
Napisane przez Markottt Pokaż wiadomość
A zapytam się, czy któraś z Was używała może Dreame? Warto zainwestować w tę markę? Widzę, że są bardzo cenowo przystępne i mają sporo końcówek, a ja alergik to i mocno zwracam uwagę, żeby odkurzacz wszędzie dotarł
Aż z ciekawości spojrzałam. Dreame to Xiaomi, więc warto szukać informacji o sprzęcie tej ostatniej marki, o tym jak wygląda ewentualny serwis. Diabeł najczęściej tkwi w szczegółach. Wytypuj jakiś ich model i porównaj sobie z modelami innych marek w tym przedziale cenowym. Ale nie patrz jedynie na końcówki, tylko na np. czas pracy i ładowania (jeżeli myślisz o odkurzaczu bezprzewodowym), o mocy silnika, o cenie filtrów, o cenie worków (jeżeli to odkurzacz workowy). I tak dalej. Obecnie zakup prawie każdego sprzętu to loteria, więc jeżeli jakiś odkurzacz Ci się podoba i ma jakiś osprzęt na którym Ci zależy, to ja bym brała. Mnie się potrafił po 2 latach spalić silnik w markowym odkurzaczu za 8 stów, więc... Nie przewidzisz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-22 20:33:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.