ONYX- kosmetyki solaryjne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-29, 14:22   #1
Pauliss92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67

ONYX- kosmetyki solaryjne


Hej, czasami chodzę do solarium i ostatnio zauważyłam, że wiele pań kupuje przed opalaniem kosmetyki firmy ONYX, tam gdzie chodze są tylko takie nawet solarium sie tak nazywa, jestem zadowolona, jednak mysle ze jakies kosmetyki napewno poglebily by opalenizne i nawilzyly skore zeby po solarium nie byla spalona tylko ladna, bo na tym mi zalezy. Czy któraś z Was słyszała o tej firmie i czy mozecie mi ja polecic?? Ktore kosmetyki sa najlepsze, daja najbardziej zadowalace efekty( ladna, brazowa opalenizna, skora nie przesuszona) Z góry dziękuje i pozdrawiam
__________________
Twoje oczy mówią wszystko więc nie musisz mówić i pisać, bo jak tak właśnie patrzysz na mnie - to wiem że Ty wiesz że ja wiem że Ty wiesz...
Pauliss92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:41   #2
Pauliss92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67
Dot.: ONYX- kosmetyki solaryjne

buu nikt mi nie pomoze?? up up
__________________
Twoje oczy mówią wszystko więc nie musisz mówić i pisać, bo jak tak właśnie patrzysz na mnie - to wiem że Ty wiesz że ja wiem że Ty wiesz...
Pauliss92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 15:53   #3
Pauliss92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67
Dot.: ONYX- kosmetyki solaryjne

Naprawde nikt z Was nie uzywal tych kosmetykow??
__________________
Twoje oczy mówią wszystko więc nie musisz mówić i pisać, bo jak tak właśnie patrzysz na mnie - to wiem że Ty wiesz że ja wiem że Ty wiesz...
Pauliss92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 23:20   #4
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: ONYX- kosmetyki solaryjne

Z tego co wiem to dobra firma. Nie mialam jej zadnego kosmetyku, ale zawsze mozesz kupic saszetke (na allegro bardziej sie opalaca niz w solarium, bo tam zdzieraja) i wyprobowac
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:47   #5
Pauliss92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67
Dot.: ONYX- kosmetyki solaryjne

No i bylam ostatnio, wzielam podwojny bronzer z Onyxa i efekt niesamowity, 7 minut a wygladam jak bym byla na 10 potem 11 i 12 tak jak kiedys. Ale czy to sie nie zmyje??
__________________
Twoje oczy mówią wszystko więc nie musisz mówić i pisać, bo jak tak właśnie patrzysz na mnie - to wiem że Ty wiesz że ja wiem że Ty wiesz...
Pauliss92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:20   #6
anpok
Przyczajenie
 
Avatar anpok
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: ONYX- kosmetyki solaryjne

Hej,
jeżeli chodzi o kosmetyki Onyx - wszystkie pielęgnują skórę. Jeżeli chcesz widzieć szybko efekt polecam bronzer z przyspieszaczem - np Baby - bronzer sprawai, ze opalenizna pojawia się już po pierwszym użyciu, przyspieszacz natomiast pomaga skórze szybciej się opalić. Jeżeli jestes już opalona fajny jest Hot Action - bronzer z efektem tingle. Rozgrzewa skóre, otwiera jej pory a dzięki temu szybciej się opalasz. Po opalaniu warto też zastosować Summer Glow (uwielbiam go) - balsam nawilżający z rozświetlającymi drobinkami złota albo balsam After Tan - zawiera on tyrozynę więc jak jest stosowany codziennie pomaga skórze też się opalać.
anpok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:47   #7
jarosza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: ONYX- kosmetyki solaryjne

Korzystałam z tych kosmetyków i są ok. Ostatnio jednak dostałam próbkę nowej marki Miami Tan. Choć było tego niewiele bo tylko 3 ml. wypróbowałam i szok. Rewelacyjnie nawilżają, świetnie pachną a jak zapytałam czym jeszcze różni się od innych kosmetyków to dziewczyna która obsługuje powiedziała że to mocny ośmiokrotny brązer. Uśmiechnełam się tylko że niezła ściema. Następnym razem wzięłam całą saszetkę i efekty naprawde super. Jak chcecie coś fajnego to polecam Miami Tan.
jarosza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 08:35   #8
madzia0002
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: ONYX- kosmetyki solaryjne

Wiem, że wątek troszkę stary ale może komuś pomogę mówiąc, że kosmetyki Onyx dostępne są przez sklep internetowy tej firmy. Ja się bardzo cieszę bo w solarium koło mnie kosmetyki te były praktycznie niedostępne.)) co do jakości - są świetne
madzia0002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 14:34   #9
rene70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: ONYX- kosmetyki solaryjne

witam
nie polecam kosmetykow tej marki,kiedys były dobre obecni bardzo sie pogorszyły i nie wiem czy tylek te sprowadzane do nas bo kolezanka w niemczech uzywa i chwali a tu w polsce ja dostalam uczulenia i kilka moich kolezanek rowniez. i to do tego stopnia ze potzrebna była pomoc dermatologa.
radze uwazac z polska dystrybucja tych kosmetykow bo moze warto przyjrzec sie np przechowywaniu....

pozdarwiam
rene70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 10:37   #10
nati_creg
Przyczajenie
 
Avatar nati_creg
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: ONYX- kosmetyki solaryjne

Ja używam kosmetyków Onyx już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona Oczywiście mam też swoje ulubione bronzery i przyspieszacze Polecam te z najnowszej serii: Bubble Gum Joy, Milk Chocolate Delight i Sweet Cappuccino Dream.
nati_creg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 11:37:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.