Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-01, 08:49   #3421
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Miej litość
Martwi mnie tylko ta duża pojemność wydają się te produkty stosunkowo drogie, ale jak się popatrzy na te pojemności to człowiek weryfikuje zdanie Szczerze to wolałabym o połowę mniejsze.
Ja stosuję krem pod oczy na całą twarz, a esencję czasami na mokre włosy (mega blask), więc dość szybko schodzi
Podoba mi się w tym wszystkim to, że wreszcie ustabilizowałam swoją pielęgnację i tak na dobrą sprawę to mogłabym, tak jak dawniej, używać tylko tego (jeden krem i jedno serum/esencja) z małymi przyległościami i tylko te zmieniać od czasu do czasu

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-09-01 o 09:17
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 09:43   #3422
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Bentony na szczęście do mnie nie przemawiają. Glikol propylenowy powoduje u mnie podrażnienia. Unikam go, zwłaszcza tak wysoko w składzie.

Za to pojawił się Serozinc w Superpharm i jeśli jest u mnie to kupię do testów
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 09:48   #3423
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Bentony na szczęście do mnie nie przemawiają. Glikol propylenowy powoduje u mnie podrażnienia. Unikam go, zwłaszcza tak wysoko w składzie.

Za to pojawił się Serozinc w Superpharm i jeśli jest u mnie to kupię do testów
Też się po niego wybieram. Byłam wczoraj w aptece Hebe i tam został tylko tester. Zdziwiłam się.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 10:13   #3424
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Też się po niego wybieram. Byłam wczoraj w aptece Hebe i tam został tylko tester. Zdziwiłam się.
Zaciekawiłam się, co to za cudo? Ktoś testował i potwierdza że fajne? Do mojej wrażliwej cery byłby jak znalazł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 10:17   #3425
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

No i się kusicielki znów zleciały
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 10:34   #3426
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Zaciekawiłam się, co to za cudo? Ktoś testował i potwierdza że fajne? Do mojej wrażliwej cery byłby jak znalazł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Recenzja Hex: http://www.1001pasji.com/2014/08/trz...rmale.html?m=1

Od 3 lat chciałam ją kupić.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 10:44   #3427
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Miej litość
Martwi mnie tylko ta duża pojemność wydają się te produkty stosunkowo drogie, ale jak się popatrzy na te pojemności to człowiek weryfikuje zdanie Szczerze to wolałabym o połowę mniejsze.
też tak mam. Przez kilka miesięcy zużyłam może 1/5 z 120ml, a termin ważności upływa w połowie przyszłego roku. Mam poważne obawy, że się nie wyrobię!
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-01, 10:56   #3428
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Też się po niego wybieram. Byłam wczoraj w aptece Hebe i tam został tylko tester. Zdziwiłam się.
Byłam, kupiłam Przeprowadzę testy. Mam też Uriage, więc porównam.

W rossmanie jest stojaczek Lavera sensitive. Kupiłam pastę do zębów i pomadkę ochronną.

W SP będzie promo na szczoteczki w przyszłym tygodniu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 11:46   #3429
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
też tak mam. Przez kilka miesięcy zużyłam może 1/5 z 120ml, a termin ważności upływa w połowie przyszłego roku. Mam poważne obawy, że się nie wyrobię!
Czyli jeśli kupię to od razu włączę do spółki męża!
Dziękuję za info
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 13:47   #3430
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Za to pojawił się Serozinc w Superpharm i jeśli jest u mnie to kupię do testów
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Byłam, kupiłam Przeprowadzę testy. Mam też Uriage, więc porównam.

Ja właśnie wykończyłam flaszkę Serezonic i powiem szczerze, że nie widzę różnicy pomiędzy nią a Uraige. I ma kiepski atomizer, pod koniec psikał nierówno. Ale pewnie się nie znam

A w jakiej jest cenie ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 13:48   #3431
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
losek, używałaś już tego szamponu z Fitmedu? Miałam kiedyś, dawno temu, co zmienili składzie?




Fajne , ta odżywka do rzęs mnie zaciekawiła

***
To moje ostatnie zakupy
Załącznik 7206966
Skład jest lepszy, moim zdaniem. Szampon jest Ok.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wczoraj się wkurzyłam na męża że znowu po pracy gdzieś lezie zostawiając mnie z dziećmi (bo on jest zmęczony po pracy ... a ja kurde niby nie?) i zapowiedziałam że jadę do Krakowa na targi on zostaje cały dzień z dziecmi
Typowe zachowanie samca
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-01, 14:09   #3432
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No i się kusicielki znów zleciały
Taaak... przez to kuszenie kliknelam bentona
Jeszcze mi ręką drży nad hylamide ale czekam na Twoją recenzje
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 14:25   #3433
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja właśnie wykończyłam flaszkę Serezonic i powiem szczerze, że nie widzę różnicy pomiędzy nią a Uraige. I ma kiepski atomizer, pod koniec psikał nierówno. Ale pewnie się nie znam

A w jakiej jest cenie ?
Masz prawo do swojej opinii Po testuję, porównam i dam znać co sądzę. 30zł, jest w gazetce.

Przy okazji wypatrzyłam ciekawy deo z Vichy. Na bazie magnezu.
http://www.vichy.pl/produkty-do-piel...ty/p23044.aspx
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 14:41   #3434
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Czy ktoś już zamawiał z tego sklepu?
https://www.hristina.pl/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 15:42   #3435
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Coś mi nie działa aplikacja, nie chcą się posty wgrywać. Wczoraj chciałam się pochwalić, że zakupiłam w tkmaxx szampon Zatik i maseczkę detoksykujscą Sukin. Poza Laverą i Sukin nie za bardzo coś jest. Dziś za to wypstrzyłam w Rossmannie w szafie Deborah kosmetyki z serii bez silikonow, parabenow itp i zakupiłam na wyprobowanie pomadkę. Jak będę miała dłuższą chwilę, to napiszę skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-01, 16:01   #3436
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;76788586]http://www.skin79-sklep.pl/produkt/7...eye-cream.html[/QUOTE]
Dziękuję dziewczęta
Chyba sie skuszę...
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Coś mi nie działa aplikacja, nie chcą się posty wgrywać. Wczoraj chciałam się pochwalić, że zakupiłam w tkmaxx szampon Zatik i maseczkę detoksykujscą Sukin. Poza Laverą i Sukin nie za bardzo coś jest. Dziś za to wypstrzyłam w Rossmannie w szafie Deborah kosmetyki z serii bez silikonow, parabenow itp i zakupiłam na wyprobowanie pomadkę. Jak będę miała dłuższą chwilę, to napiszę skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u mnie w Lodzi dosc spory wybor w TkMaxx. Wzielam tylko zel do mycia twarzy Sukin, sama nie wiem dlaczego tak skromnie :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 06:40   #3437
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Donoszę, że dezodorant Ben & Anna spisuje się bardzo dobrze. Na pewno jeszcze kupię inną wersję zapachową, bo teraz mam limonkę, a ciekawią mnie też inne.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 07:00   #3438
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Trochę pouzywalam swoich ostatnich zakupów ( poza maskami algowymi nacomi na ktore nie mam czasu) i tak:
Tonik orientana imbir i trawa cytrynowa- ma zadatki zeby stac sie moim ulubieńcem pieknie lagodzi, troszke obkurcza pory i fenomenalnie pachnie ( i wreszcie cos co mi sie nie pieni na twarzy) gdyby nie to ze znika w tempie ekspresowym zarowno psikany na twarz jak i na wacik.
Maska cynkowa bingospa- szczypie przez chwile po nakladaniu. Ma świetną konsystencję ale....nie zauwazylam zeby cokolwiek robila. Na zaskorniki podskórne grudki nie dziala a ropnych wypryskow nie mialam wiec nie wiem czy przyspiesza gojenie. No chyba ze nie mam wypryskow dzueki tej masce
Maseczka orientana glinka i neem- jestem leniem i lubie gotowce i lubie glinki. Ta jest calkiem fajna ale mysle ze za taka cene mozna znalezc cos podobnego w wiekszej pojemności.
Krem pod oczy tolpa specjalist 40+ - nie robi nic. Troche nawilza ale bez szalu. Nie ma mowy o ujedrnieniu czy likwidacji cieni.

Przyszedl mi jeszcze hydrolat z czystka bioline i kupilam zel aloesowy z equilibry ale tego pierwszego nie stosowałam a na aloes nie mam pomyslu.
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 09:09   #3439
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Na Naturepolis.com -25% na całe zakupy z hasłem COM25

z ciekawostek - to sklep jednej z blogerek
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2017-09-02 o 09:21
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-02, 09:42   #3440
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Coś mi nie działa aplikacja, nie chcą się posty wgrywać. Wczoraj chciałam się pochwalić, że zakupiłam w tkmaxx szampon Zatik i maseczkę detoksykujscą Sukin. Poza Laverą i Sukin nie za bardzo coś jest. Dziś za to wypstrzyłam w Rossmannie w szafie Deborah kosmetyki z serii bez silikonow, parabenow itp i zakupiłam na wyprobowanie pomadkę. Jak będę miała dłuższą chwilę, to napiszę skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaciekawiło mnie to Deborah, ale nigdy nie widziałam tej marki na żywo

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Trochę pouzywalam swoich ostatnich zakupów ( poza maskami algowymi nacomi na ktore nie mam czasu) i tak:
Tonik orientana imbir i trawa cytrynowa- ma zadatki zeby stac sie moim ulubieńcem pieknie lagodzi, troszke obkurcza pory i fenomenalnie pachnie ( i wreszcie cos co mi sie nie pieni na twarzy) gdyby nie to ze znika w tempie ekspresowym zarowno psikany na twarz jak i na wacik.

Przyszedl mi jeszcze hydrolat z czystka bioline i kupilam zel aloesowy z equilibry ale tego pierwszego nie stosowałam a na aloes nie mam pomyslu.
Ja też lubię ten tonik, mam już kolejne opakowanie, dla mnie on jest wydajny bardzo, ma małą pojemność, a starcza na bardzo długo, z tym że ja nie używam na wacik, tylko spryskuję twarz, tak 4-5 psiknięć w sumie na twarz i szyję

Aloes jest jak lekarstwo, na stłuczenia, obrzęki, ukąszenia, podrażnienia, rany, oparzenia, po depilacji. Likwiduje też opryszczkę, zajady itp. Po prostu warto go mieć w domu. Jak nie masz pomysłu, to możesz dodawać do innych kosmetyków, balsamów, kremów, i maseczek.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-09-02 o 09:43
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 10:51   #3441
Dolceyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 124
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Temat nie do końca może kosmetyczny, ale będąc dzisiaj w Rossmanie zauważyłam nową markę z artykułami higienicznymi- Ginger. Produkty podobno z organicznej bawełny, nie wybielane chlorem. Kupiłam na próbę wkładki higieniczne- cena nie naniższa, ok. 25zł za 3szutk. Miałyście coś z tej firmy?
Dolceyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 11:06   #3442
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Co sądzicie o marce Kiehl's? Zauwazyłam ją niedawno, chyba starają sie uchodzić za markę naturalną (?) Mam próbkę kremu bb, skład jest taki:

Water, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Alcohol Denat., Polyglyceryl-4 Isostearate, Ascorbyl Glucoside, Silica, Nylon-12, Disteardimonium Hectorite, Tribehenin, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Disodium Stearoyl Glutamate, Adenosine, Aluminum Hydroxide.

Już sam phenoxyethanol i PEG mnie odstraszył....
Na stronie producenta nie było składu. Takie zachowanie (ukrywanie składników) zawsze jest dla mnie złym znakiem.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 12:18   #3443
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o marce Kiehl's? Zauwazyłam ją niedawno, chyba starają sie uchodzić za markę naturalną (?) Mam próbkę kremu bb, skład jest taki:

Water, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Alcohol Denat., Polyglyceryl-4 Isostearate, Ascorbyl Glucoside, Silica, Nylon-12, Disteardimonium Hectorite, Tribehenin, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Disodium Stearoyl Glutamate, Adenosine, Aluminum Hydroxide.

Już sam phenoxyethanol i PEG mnie odstraszył....
Na stronie producenta nie było składu. Takie zachowanie (ukrywanie składników) zawsze jest dla mnie złym znakiem.
Tak, udają podobnie jak origins. Ceny gornopółkowe ale sklady nie do końca naturalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Widziałyście nowe maski-esencje Orientany?
https://www.jagodowysklep.pl/pl/p/Bi...ana-50-ml/1582

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 12:25   #3444
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Nie udalo mi sie oprzec. Kliknelam czarny Benton i aloesowy tonik Bentona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 12:27   #3445
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zaciekawiło mnie to Deborah, ale nigdy nie widziałam tej marki na żywo
Ja widuję w Rossmannie i za każdym razem mnie kusi żeby wypróbować tusz do rzęs, ale raczej poczekam na promocje. Jak ma się rozmazywać jak wszystkie inne to wolę nie przepłacać
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 12:32   #3446
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Nie udalo mi sie oprzec. Kliknelam czarny Benton i aloesowy tonik Bentona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tonik fajny
a czarnego bentona zazdroszczę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 16:00   #3447
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Byłam dzisiaj we wrocławskiej Magnolii. Wizyta w TK Maxxie zaowocowała zakupem ukochanego kremu Organic Surge Radiance Recovery, odżywki nawilżającej Organic Surge (była też odżywka i dwa szampony z linii Volume) oraz szamponu Zatik do wrażliwej skóry głowy.

Na wysepce, która sprzedawała do tej pory kosmetyki Evree (Urban coś tam) przyuważyłam kosmetyki mineralne Neauty .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 13:42   #3448
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny stosowała którąś z was olejek do demakijazu z vianka ? Jak wypada składowo ? Ja niestety za bardzo nie znam się na składach a chciałabym przejść na naturalną pielęgnację czuje ze moja skora tego potrzebuje i jeszcze jedno pytanie .. Co sadzicie o kosmetykach biały jeleń ? Jak z ich składami ?
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 15:50   #3449
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

W zastępstwie masek-kremów, Orientana wypuściła maski-esencje. Dość podobne produkty do poprzednich, jednak składowo mam wrażenie, że nieco ciekawsze, ale ceny firma podnosi cyklicznie, pamiętam jak za 200 gramów maski-kremu płaciło się 40zł, potem zmniejszyli opakowania do 100 gramów za tę samą cenę, a teraz te nowości kosztują ok. 60 zł za 50 ml KLIK
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 10:28   #3450
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W zastępstwie masek-kremów, Orientana wypuściła maski-esencje. Dość podobne produkty do poprzednich, jednak składowo mam wrażenie, że nieco ciekawsze, ale ceny firma podnosi cyklicznie, pamiętam jak za 200 gramów maski-kremu płaciło się 40zł, potem zmniejszyli opakowania do 100 gramów za tę samą cenę, a teraz te nowości kosztują ok. 60 zł za 50 ml KLIK
marketingowa porażka

Znów kuszę kolejną nową polską marką. Mydełka wyglądają cudnie.
https://manufakturanaturalis.com/sklep/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.