Obfity okres przy braniu tabletek antykoncepcyjnych. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-11, 20:59   #1
blahblahplastic
przyczajony tygrys
 
Avatar blahblahplastic
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: somewehere over the rainbow
Wiadomości: 20
Question

Obfity okres przy braniu tabletek antykoncepcyjnych.


Hej dziewczyny, czy któraś z was miała problem z obfitymi miesiączkami podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych? Biorę już ponad rok i myślałam, że to się jakoś ureguluje, ale zmian nie widać. Przed tabletkami miałam raczej skąpe okresy, nigdy nie musiałam się martwić o tzw. przeciekanie, a teraz to aż strach się ruszyć czasami. Zdaję sobie sprawę, że może nie są tak obfite jak u niektórych kobiet, ale jednak tabletki teoretycznie powinny sprawić, że będą bardziej skąpe i trochę mnie to martwi.
__________________
"And I finally see myself through the eyes of no one else
it's so exhausting on this silver screen where I play the role of anyone but me"
blahblahplastic jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-11 20:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.