Szukam koleżanki Poznań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-11-11, 11:52   #1
indepediente00
Przyczajenie

Szukam koleżanki Poznań

Cześć!

Nie sądziłam, że kiedykolwiek napiszę post tego typu...Jednak bardzo brakuje mi takiej bratniej duszy, fajnej koleżanki, na którą można liczyć w tych dziwnych czasach. Szukam ambitnej kumpeli z marzeniami, która wie czego chce i jest przy tym empatyczna i wrażliwa. Chętnie wyjdę na spacer, na kawę itd. (oczywiście jak wszystko wróci do normy z covid). Ale spacerować jeszcze można! Jeśli jesteś zainteresowana, pisz śmiało.

P.S. Mam 25 lat, mieszkam w Poznaniu.
indepediente00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 17:42   #2
Aleera20
Raczkowanie

GG do Aleera20
Dot.: Szukam koleżanki Poznań

Cytat:
Napisane przez indepediente00 Pokaż wiadomość
Cześć!

Nie sądziłam, że kiedykolwiek napiszę post tego typu...Jednak bardzo brakuje mi takiej bratniej duszy, fajnej koleżanki, na którą można liczyć w tych dziwnych czasach. Szukam ambitnej kumpeli z marzeniami, która wie czego chce i jest przy tym empatyczna i wrażliwa. Chętnie wyjdę na spacer, na kawę itd. (oczywiście jak wszystko wróci do normy z covid). Ale spacerować jeszcze można! Jeśli jesteś zainteresowana, pisz śmiało.

P.S. Mam 25 lat, mieszkam w Poznaniu.
Hej, zapraszam na pv
Aleera20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-15, 20:55   #3
Alinali
Raczkowanie

Hej, też zapraszam na pv.
Stary 2021-01-09, 14:25   #4
dariah4
Raczkowanie

Hej
Nigdy nie myślałam, że będę odzywać się w tego typu wątkach, ale od jakiegoś czasu brakuje mi towarzystwa, więc pomyślałam że się jednak odezwę. Mam 26 lat, właściwie za chwilę już 27. Mieszkam w Poznaniu i szczerze mówiąc czuję się tu ostatnio trochę samotna. Tak wyszło, że wszyscy znajomi w związkach, mają rodziny więc coraz mniej mają czasu na spotkania, zwłaszcza że mieszkają dosyć daleko. Dlatego właśnie chciałabym znaleźć jakąś koleżankę z którą można się spotkać, pogadać o wszystkim i o niczym, wypić kawę.
dariah4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-10, 00:30   #5
Aleera20
Raczkowanie

GG do Aleera20

Hej, zapraszam na pv
Stary 2021-01-10, 14:40   #6
dariah4
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aleera20 Pokaż wiadomość
Hej, zapraszam na pv
Odezwałam się, mam nadzieję, że dostałaś wiadomość
dariah4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-11, 21:14   #7
mroca9
Przyczajenie

Szukam znajomych Poznań

Cześć Wam szukam znajomych najchętniej w okolicach Poznania ( nie jest to żaden warunek), z którymi będzie można wyskoczyć raz po raz na imprezę czy w góry. Nie zawsze mam z kim, a na ten rok zaplanowałam sobie zdobyć koronę gór. Coś o mnie: w tym roku kończę 30 lat. Studia już skończone i od kilku lat pracuje w Poznaniu. Jestem raczej ekstrawertyczna, choć są dni kiedy lubię posiedzieć w samotności ( chyba jak każdy). Posiadam dużą dawkę czarnego humoru, słucham ciężkiej muzyki i non stop wszystko analizuje, więc myślę, że jest ze mną o czym porozmawiać. Nazbierało się dużo przemyśleń odnośnie wielu dziedzin życia dodatkowo mimo, że dużo mówię potrafię też słuchać. Tematyka bąbelkowa jest mi obca, dzieci raczej nie planuje w związku z tym z osobami, które są na tym bardzo skoncentrowane raczej się nie dogadam. Nie ukrywam, że jest to też przyczyną wąskiej grupy znajomych. Wielu z nich pozakładało rodziny i są skoncentrowani na czymś innym, niż ja. Poszukuję ludzi ciekawych świata, lekko szalonych ( w granicach odpowiedzialności i zdrowego rozsądku), z którymi można ciekawie spędzać czas. Na wszelki wypadek zaznaczę, że nie jest to żadna oferta matrymonialna. Jak w tytule- szukam znajomych pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu na priv jeśli jest tu ktoś taki
mroca9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 19:49   #8
Aleera20
Raczkowanie

GG do Aleera20

Hej, niestety nic nie doszło do mnie
Stary 2021-01-19, 11:59   #9
Weronika_26
Przyczajenie

Cześć Mam 26 lat (za miesiąc 27) i jestem z okolic Poznania Szukam koleżanki/przyjaciółki do pogaduszek, kawki Jeśli to aktualne to piszcie priv

Pozdrawiam

Edytowane przez Weronika_26
Czas edycji: 2021-01-19 o 12:00
Weronika_26 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości