Centrum Leczenia Otyłości w Katowicach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-27, 16:59   #1
-mała-
Raczkowanie

Centrum Leczenia Otyłości w Katowicach

Hej
mam do Was pytanko: czy któraś z Was korzystała z usług Centrum Leczenia Otyłości w Katowicach? Jeżeli tak to czy byłyście zadowolone? Czy wizyty są refundowane przez NFZ?
Mam zamiar się wybrać do dietetyka, ale nie mam kasy na prywatne wizyty, dlatego zależy mi na takim dietetyku, gdzie wizyty pokrywałby NFZ. Dlatego chciałabym się dowiedzieć coś na temat tego centrum lub też innych miejsc w Katowicach gdzie mogłabym uzyskać pomoc od fachowców.
Z góry dziękuję za pomoc
-mała- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 23:21   #2
Dragon-flyyy
Raczkowanie

GG do Dragon-flyyy
Dot.: Centrum Leczenia Otyłości w Katowicach

Moja przyjaciałka poszłą do takiego centrum jakiś rok temu ale w innym mieście i z tego co wiem tam wizyty byly refundowane ale powyżej jakiegoś BMI niestety niewiem powyzej jakiego ale podobno mają tam calkiem niezle efekty. Niestety ona zląmalą sie po miesiącu i wiecej tam nie poszla.
Powodzenia
Dragon-flyyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 08:48   #3
modzianka
Raczkowanie

witam w zeszlym roku uczeszczalam na zajecia do poradni leczenia chorob metabolicznych do katowic-ligoty. Zajecia sa calkowicie bezplatne obojetnie jakie masz BMI.musisz miec skierowanie od lekarza do tej poradni,dzwonisz i kobieta cie zapisuje i czekasz na tel od nich kiedy masz sie zglosic bo jedna terapia trwa 3 miesiace i jak uzbieraja grupe to dopiero dzwonia z konkretnym terminem spotkania. sa spotkania z psychologiem,dietetykiem i jeszcze kims tam. przed kazdymi zajeciami waza i mierza a na koniec odczytuja ile kto schudl od ostatnich zajec i to naprawde motywujace w sumie mam skierowanie ale samej mi sie nei chce jechac wiec jak by ktos mial rowniez skierownie to mozemy sie razem wybrac jesli macie jakies pytanie to piszcie,chetnie odpowiem
modzianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:02   #4
-mała-
Raczkowanie

dzięki za informację

znacie jeszcze jakiś innych dietetyków z okolic Katowic??
-mała- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:33   #5
wiola_7568
BAN stały

Centrum Leczenia Otyłosci ma podpisaną umowę z NFZ na leczenie osób z BMI powyżej 30. Swoje BMI możesz sobie obliczyć na ich stronie na FB http://www.facebook.com/jak.schudnac.skutecznie, tam też możesz uzyskać informacje o nich i zadawać pytania. Odchudzałam się u nich, straciłam 20 kg i naprawdę polecam, bo to świetni fachowcy w odchudzaniu. Oprócz indywidualnej diety możesz liczyc na opiekę medyczną przy odchudzaniu, fachowe porady i wskazówki no i wsparcie i motywację (mi osobiście bardzo pomogło chodzenie na wizyty kontrolne co miesiąc i omawianie moich postępów z lekarką). Sama wiele razy próbowałam się odchudzać na własną rękę i nie za wiele z tego wychodziło, jestem pewna że nie poradziłabym sobie bez ich pomocy i byłoby jak zwykle)
wiola_7568 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 13:40   #6
ksi78
Przyczajenie

Hej dziewczyny. W Gliwicach w ośrodku ' Dąbrówka" mozna skorzystac z terapii dla osób które maja problem z jedzeniem. W Katowicach w Śląskiem Centrum Psychosomatyki również terapia grupowa. Pozdrawiam
ksi78 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości