chcę się w koncu zmienić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-16, 20:50   #1
olinka4
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9

*


*

Edytowane przez olinka4
Czas edycji: 2006-01-03 o 16:48
olinka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 22:57   #2
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Witaj Olinka4

Proponuje na początek żebyś załączyła do swojego wątku zdjęcie to napewno dziewczyny pomogą Ci w metamorfozie.

No i nie bądź aż tak krytyczna wobec siebie, bo z pewnością nie jest tak źle jak Ci się wydaje. Najważniejsze to szukać inspiracji

Widzę że jesteś poczatkująca na wizażu, jeśli postanowisz zaglądać tu częściej to napewno w różnych wątkach na różnych forach znajdziesz coś co Ci się spodoba, jakiś pomysł może na "nową Olinkę"

Głowa do góry
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 23:13   #3
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Ja na początek poleciłabym ci wizytę u dobrego fryzjera. Nic tak nie zmienia kobiety (i nie poprawia jej humoru) jak nowa fryzura, wiem to z własnego, całkiem niedawnego doświadczenia.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 07:58   #4
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Olinko oczywiscie ja tez bym proponowala dodanie fotki do Twojego postu, bo tak to trudno nam bedzie co kolowiek poradzic jezeli nie widzimy co zatuszowac a co uwadtnic i podkreslic na Twojej buzce, jakie masz oczy usta,,jakie kolorki do Ciebie pasuja, w czym moglabys fajnie wygladac, no ui oczywiscie fryzura sonja ma racje idz do fryzjera jednak przed tem jak chcesz to pokaz sie w Twoich obecnych wlosach to moze zaproponujemy jakas zmiane. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 09:47   #5
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Czesc dodaj swoje zdjięcie to napewno lepiej będzie można ci cos doradzic a ja z własnego doświadczenia polecam: kup sobie program do wizażu (np. na alegro) tam bedziesz mogła sama stworzyc swój wizerunek który bedzie ci odpowiadał ja tak zrobiłam i jestem zadowolona ... polecam gorąco!!!!!
Głowa do góry
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 22:18   #6
olinka4
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Dziekuję za każdą odpowiedź i za słowa otuchy. Dołączam swoje zdjęcie i z góry dziękuję za każdą radę dotycząca mojej pszyszłej zmiany
olinka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 23:30   #7
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Olinko - patrę, czytam i nie wierzę Chyba coś źle interpretuję...widzę dziewczynę o interesującym, inteligentny spojrzeniu delikatnie skośnych oczu, które dobrze umalowane będą oszałamiać...widzę pięknie wykrojone usta, gładką cerę... A gdzie ten wielki nochal?! Jak dla mnie - nie ma szokujących dysproporcji, a skoro uważasz, że nos za duży...podkreś oczy lub usta i nikt już tego nie zauważy. A kompleksom mówiy PRECZ
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 00:18   #8
Anulka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11
Dot.: chcę się w koncu zmienić

No dziewczyno przecież śliczna jesteś Stop kompleksom, nos jest Ok poza tym niektore niedoskonałości dodają uroku, a moze Ty go sobie wyolbrzymiasz a inni mogą uważać go za śliczny Bez makijażu wyglądasz pięknie, a co dopiero będzie gdy się podmalujesz Wiesz myślę żebyś rozpusciła włosy...na pewno masz ładne....nie zaszkodzi też odwiedzic fryzjera Pozdrawiam
Anulka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 08:40   #9
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Witaj Olinko4!!!
No wiesz,nie wiem jak możesz tak mówić,ja rozumiem,że każda z nas ma jakieś kompleksy w większym lub mniejszym stopniu,Ty chyba powinnas mieć w miejszym albo w ogóle ich nie mieć.Masz piękne usta jak powiedziały dziewczyny które mozna malowac na tysiąc sposobów,oczy mają ciekawy kształt,dzięki czemu makijaż napewno będzie oryginalnym dodtakiem do nich Co do nos ato nie zauwazylam aby był on na pierwszym planie,poniewaz na pierwszy rzut oka,njabardziej rzucaja się w oczy usta,idealnie wykrojone...Cera z tego co widzę,jest bezproblemowa,zazdroszczę ...
Proponuję metamorfozę zacząć od doboru fryzurki tak jak mowią poprzedniczki nic nie poprawia humoru jak dobra zmiana fryzurki.
Pozdrawiam serdecznie
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 09:36   #10
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Red face Dot.: chcę się w koncu zmienić

Witaj;-)
Zupełnie nie widze powodów do kompleksów;-) Wystarczą naprawdę niewielkie zmiany abyś poczuła sie lepiej. Proponowałabym dodać na włoski troszke jaśniejszych refleksów w kolorze blond. Włosy możesz jakoś fajnie obciąć- załączam kilka zdjęć. Przedziałek proponowałabym zrobić bardziej z boku.
Masz delikatna urodę więc wystarczy jakis naturalny makijaż.

pzdr i wiecej wiary w seibie;-)
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (19,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka[1].jpg (5,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg express-holiday02-01[1].jpg (34,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g2.jpg (51,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poldlug2.jpg (19,1 KB, 13 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:58   #11
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: chcę się w koncu zmienić

A ja mam taka rade Albo wloski rozjasnic, albo nieco przycienic, ale tylko odrobinke Wyczaruj sobie jakas fryzurke Napewno fryzjerka cos Ci doradzi W makijazu na twoim miejscu podkreslalabym usta, bo masz je bardzo ladne
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 11:17   #12
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Uroku na pewno doda Ci podkreślenie brwi i rzęs makijażem, ja używam kredki do brwi Rimmel, jest naprawdę fajna i tania!, ważne jest też wyregulowanie brwi, twarz od razu wygląda o wiele lepiej, dla Ciebie odpowiedni będzie chyba najjaśniejszy kolor kredki, ja właśnie taki mam, do tego brązowy tusz do rzęs, beżowe lub łososiowo-beżowe cienie, delikatny różowy błyszczyk i naturalny podkład, jeśli potrzebujesz i na pewno będzie rewelacyjnie!!! Nastrój poprawiają też ładnie zrobione paznokcie
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:04   #13
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Olinka ja to bym tak chciała bez makijażu wyglądać !!! Skąd te kompleksy to ja nie wiem Jaki wielki nos? Gdzie? Śliczna z Ciebie dziewczyna

ps.Na temat zmian to podpisuje się pod tym co dziewczyny napisały Kobiety potrzebuja jakiś zmian, dlatego choćby Ci nie były potrzebne to wiem że poprawią Ci humorek

Pozdrawiam
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 16:08   #14
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Tak, tak co do fryzury, to postawiłabym na początek na ożywienie kolorku pasemkami w kilku odcieniach blondu no i ścięcie.
Makijażu wielkiego robić nie musisz, masz wyraziste usta i te podkreśliłabym błyszczykiem, na policzki trochę różu i wytuszować rzęsy

Myślę że powinnaś pomyśleć nad własnym stylem w ubiorze, jakieś ciekawe kroje i kolory poprawią Ci humor napewno



ps. dziewczyny, a jak myślicie jaki typ kolorystyczny pasuje do Olinki??
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 17:35   #15
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Tak pasemka beda bardzo dobre.
Zmien styl.A na jaki to chyba ty wiesz w czym sie dobrze czujesz!
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 18:31   #16
karolina1987
Zadomowienie
 
Avatar karolina1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 203
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Olinko precz z kompleksami ! sliczna z ciebie dziewczyna- cera normalnie -A C H ! wyreguluj troszke brwi i idz do fryzjerki- to odmieni twoja twarz. pozdrawiam
__________________
"Pytania są niebezpieczne,
Nie ruszaj ich, będą spały.
Zapytasz - zbudzisz, i znacznie więcej
Niż myślisz pytań powstanie."
J.C.
karolina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 19:37   #17
olinka4
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Przeczytałam z wielka uwagą Wasze opinie i nie mogę uwierzć, że tak pozytywnie postrzegacie mój wygląd. Bardzo Wam dziękuję Ja niestety patrząc w lustro wciąż mam ochotę płakać. Na zdjęciach, które wcześniej zamieściałm być może nie widać głównej przyczyny moich kompleksów-nosa-dlatego też dzisiaj dołączam znienawidzone zdjęcie z profilu aby pokazać Wam jak to to naprawdę wygląda...
olinka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 19:47   #18
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Olinko, każdy ma kompleksy, ja też mam wyraźny nos, ale przecież nie będę przez to płakać, tylko staram się podkreślić inne ładne rzeczy
Jestem blada, co jakiś czas walczę z trądzikiem i uwierz mi że wtedy to dopiero wyglądam okropnie!!!Też mam gorsze dni Nie przejmuj się tak

Dołączę parę zdjęć z kolorami bluzek, może coś Ci się spodoba


Edytowane przez madie
Czas edycji: 2006-01-04 o 08:06
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 20:08   #19
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Jeśli nie lubisz swojego nosa, to zawsze możesz poprawić go odpowiednim makijażem, poza tym tak jkak wszyscy oglądasz się z bliska i wyszukujesz wszystkie nawet maleńkie niedoskonałości, a ludzie na ulicy patrzą na Ciebie z odległości i niczego nie dostrzegają, ja też przykładam lusterko do twarzy i wydaje mi się, że wyglądam gorzej niż inni
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 20:22   #20
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chcę się w koncu zmienić

i jeszcze kilka...

widzę że bardzo ładnie wyglądasz (przynajmniej moim zdaniem) w żywych radosnych ciepłych kolorach

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2006-01-04 o 08:05
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 22:09   #21
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Znalazłam w Avanti ciekawe porady dotyczące tego jakie kolory polecane są blondynkom.
Polecam lekturę internetowego avanti, znalazłam tam dużo rad dla siebie.

"Najbardziej twarzowe

Delikatna karnacja wymaga w ubiorze żywych i jasnych barw. Najlepsze są: morelowy beż oraz ciepły jasnoniebieski. Ponadto orzechowy brąz, zgaszona czerwień, delikatny fiolet, śmietankowa biel, kość słoniowa, seledyn oraz żółty. Idealny - ciepły róż.

Niewskazane

Zimne zdecydowane kolory. W nich jasne blondynki wyglądają smutno i blado, a kontury ich twarzy zacierają się. Unikaj kredowej bieli i głębokiej czerni. Oba kolory postarzają, a skóra w ich oprawie robi wrażenie chorobliwie bladej. Zamiast czerni lepsze będą jasny granat i nasycony brąz.

Makijaż

Wybieraj podkłady w odcieniach brzoskwiniowych i morelowych. Najodpowiedniejsze cienie do powiek to: delikatny brąz, turkus, jasny ciepły fiolet, błękit. Rewelacyjnie wyglądają oczy okolone rzęsami pomalowanymi na niebiesko, zielono, brązowo. Żadnych czerni! Kredki do oczu w odcieniach szarości i brązu. Najbardziej twarzowe pomadki: beżowe, morelowe, delikatnie pomarańczowe i czerwone w odcieniu koralowym."

madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 08:42   #22
kasiula278
Przyczajenie
 
Avatar kasiula278
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Ja tez polecam wizyte u fryzjera no i moze jakis delikatny makiijaz?
kasiula278 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 18:34   #23
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: chcę się w koncu zmienić

PIĘKNE USTA. ładny nosek ciekawe oczy to Twoje atuty niskie czoło i małe uszy czego tu jeszcze chccieć dodam gładką cere i blond włosy to dopiero LALA ) hehe czy mogłabys odpowiedzieć na poniższe pytania Agi:

1.Jak sie opalasz-szybko czy cięzko(najpierw na czerwono bądź rózowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brżoawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejsza obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a moze mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadajacy w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?

jak narazie obstawiam wiosne ale troszke mnie te włoski mogą zmylic wiec opowiedzi beda wskazane pozniej cos pomyslimy.

juz nawstepie widze koniecznie podkreslenie policzkow, oczu !!! a usta lekko blyszczykiem, lekki podklad lub krem koloryzucjacy bedzie wystrczajacy bo jezeli bedzie mocno kryl to ukryje Towoje naturalne walory, brwi jakas henna brazowa i regulacja nosek jedynie mozna opruszac brazujacym na czubku i na tej kosci takiej podluznej jezeli Ci on przeszkadza dla mnie nie ma w nim nic strasznego!!
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 18:52   #24
firletka
Zadomowienie
 
Avatar firletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 707
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Jejku Olinka. Czemu Ty masz kompleksy? Moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie. Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna. Masz śliczne usta, piękną cerę... I wcale nie masz wielkiego nosa! Więcej wiary w siebie A jeśli chcesz koniecznie coś zmieniać, to rzeczywiście (tak jak radzą inne dziewczyny) idź do fryzjera i trzaśnij sobie jakąś fajną, modną fryzurkę Myślę, że dobry fryzjer będzie od razu wiedział, co z Tobą zrobić A Tobie poprawi się humor.
firletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:00   #25
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Ja to myślę że olinka to wiosenka co wywnioskowałam z prób dopasowania kolorków dla niej
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 16:58   #26
olinka4
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
Dot.: chcę się w koncu zmienić

mam ogromna prośbe madie - czy mogłabyś usunąc mojezdjęcia w tych kolorowych bluzeczkach. bardzo Cie o to proszę. Z góry dziękuję za to oraz za wszystkie ciepłe słowa od Ciebie ...
olinka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 08:07   #27
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chcę się w koncu zmienić

zrobione
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 17:35   #28
olinka4
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
Dot.: chcę się w koncu zmienić

dziękuję... pa, pa
olinka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 19:29   #29
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: chcę się w koncu zmienić

Chciałam zobaczyć a tu już nic nie ma
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.