Mąż ciągle gdzieś wychodzi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-18, 15:23   #61
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

2 strony gdybania i domysłów, a autorka i tak go pewnie nie sprawdzi, bo boi się, co mogłaby ewentualnie odkryć.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 15:26   #62
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

hmm,może gra w karty?
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 15:36   #63
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Ja jednak, nauczona życiem i doświadczeniem - obstawiam inną.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 15:39   #64
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ja jednak, nauczona życiem i doświadczeniem - obstawiam inną.
hmm ja w tym przypadku jednak nie. to mi sie wydaje "zbyt jawne". chybaze facet nie ma wyobrazni i nie potrafi tych spotkan jakos ukryc.
obstawiam hazard, albo jakies "lewe" sprawy, ktore chce przed zoną ukryc. lub po prostu ma dosyc rodziny i spedzania z nia czasu.
ale no... zgadywac sobie mozemy bez konca
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 16:05   #65
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
hmm ja w tym przypadku jednak nie. to mi sie wydaje "zbyt jawne". chybaze facet nie ma wyobrazni i nie potrafi tych spotkan jakos ukryc.
obstawiam hazard, albo jakies "lewe" sprawy, ktore chce przed zoną ukryc. lub po prostu ma dosyc rodziny i spedzania z nia czasu.
ale no... zgadywac sobie mozemy bez konca
Albo widzi, że autorka boi się go o cokolwiek zapytać (choć każda inna już dawno wzięłaby go w obroty) - to i po co ma się wysilać. I tak przy nim jest, dziećmi się zajmuje, głowy nie suszy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 16:20   #66
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

No właśnie. Uważam, że zadurzył się w innej. Pani autorka dowie się na końcu, jak zwykle w takich wypadkach. To aż dziwne, jak te żony nie chcą uwierzyć, że coś może być na rzeczy. A przecież to tak często bywa. I wtedy właśnie facet często wychodzi, nie chce rozmawiać, jest obok.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 16:28   #67
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Można zrobić taki tydzień, że ona chodzi na zakupy, a on siedzi z dziećmi, poobserwować reakcję gościa Stawiam na automaty skoro grał wcześniej, a jeśli nie to prostytutki.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 16:49   #68
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
hmm ja w tym przypadku jednak nie. to mi sie wydaje "zbyt jawne". chybaze facet nie ma wyobrazni i nie potrafi tych spotkan jakos ukryc.
obstawiam hazard, albo jakies "lewe" sprawy, ktore chce przed zoną ukryc. lub po prostu ma dosyc rodziny i spedzania z nia czasu.
ale no... zgadywac sobie mozemy bez konca
Tez tak mysle. Moze w tym czasie handluje narkotykami, czy cos w ten desen, a moze gra w te automaty, skoro wczesniej gral.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Można zrobić taki tydzień, że ona chodzi na zakupy, a on siedzi z dziećmi, poobserwować reakcję gościa
Dobry pomysl.
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 21:39   #69
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Daj znać autorko czy postanowiłas go sprawdzić i co z tego wyszło. Chyba nie bedziesz siedzieć z założonymi rękami?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 21:48   #70
Amandaaxx
Raczkowanie
 
Avatar Amandaaxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 85
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;48572585]no ale jak robi te ulubione zakupy to musi je do domu przynosic wiec u mnie by ten tekst nie przeszedl
ps.a co w tych majtkach by znalazla?tak z ciekawosci pytam jaki dowod na sex mozna znalesc w majtkach??
chyba to byl zart :-/[/QUOTE]

Bo jak będzie chciała go sprawdzić wykona taki ruch ręki w kierunku majtek a jej mąż zaprotestuje to będzie oznaczać że ma nieczyste sumienie,a jak nie zaprotestuje tzn.że jest wszystko ok.

jak co by znalazła? a to nie wiesz jak wygląda używany a nieużywany?

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Megi_321 Pokaż wiadomość
A niech mają ubaw widocznie ich życie jest usłane różami. Sprawdzałam telefon, konto mamy wspólne więc jestem na bierząco, portfel kieszenie wszystko co mozliwe! Dodam jeszcze że on sie nie szykuje do tych wyjśc jakoś specjalnie, i jak dzwonie to zawsze odbiera. Wychodzi 2-3 razy w tygodnu czasem częsciej jak musi coś załatwic, mechanik, myjnia, jezdzi po wode i napoje na to wszystko mam rachunki. Moze po 7 latach naprawde potrzebuje troche samotności. Dzieci nigdy nie zaniedbuje


Ja też stawiałam na hazard kiedyś lubił pograc na automatach na początku małżeństwa znalazłam zakład z sts za 100 zł ale dorazu powiedziałam ze nie bede tego tolerowac. Kasa nie znika z kąta
No to jak wszystko jest w porządku to po co ten temat?
to o co chodzi?


---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Edytowane przez Amandaaxx
Czas edycji: 2014-10-18 o 22:34
Amandaaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 22:37   #71
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Cytat:
Napisane przez Amandaaxx Pokaż wiadomość
Bo jak będzie chciała go sprawdzić wykona taki ruch ręki w kierunku majtek a jej mąż zaprotestuje to będzie oznaczać że ma nieczyste sumienie,a jak nie zaprotestuje tzn.że jest wszystko ok.

jak co by znalazła? a to nie wiesz jak wygląda używany a nieużywany?

Ty tak na poważnie ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 22:48   #72
Amandaaxx
Raczkowanie
 
Avatar Amandaaxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 85
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4858241 5]Ty tak na poważnie ?
[/COLOR][/QUOTE]

Nie musi na poważnie tego robić,tylko w ten sposób sprawdzić jego reakcję
Amandaaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 22:57   #73
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

prosze cie kobieto
jak by mi sie maz do majtek rzucil to nawet jesli nie mialabym nic do ukrycia bym sie odsunela.
nie wiem jaka jest roznica miedzy uzywanym a nie,dla mnie wyglada tak samo i po calym dniu bez prysznica wszystkiego moglabym sie tam spodziewac wiec nie uwazam aby to byla sensowna metoda na sprawdzenie wiernosci
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 05:05   #74
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Sądzisz. że to zabawne?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 06:50   #75
_exceptionnelle_
Przyczajenie
 
Avatar _exceptionnelle_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Chodzi do sklepu i nic nie kupuje... Hm. Hmmm...

A moze by tak szczerze porozmawiac?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
_exceptionnelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 07:56   #76
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;48582523]prosze cie kobieto
jak by mi sie maz do majtek rzucil to nawet jesli nie mialabym nic do ukrycia bym sie odsunela.
nie wiem jaka jest roznica miedzy uzywanym a nie,dla mnie wyglada tak samo i po calym dniu bez prysznica wszystkiego moglabym sie tam spodziewac wiec nie uwazam aby to byla sensowna metoda na sprawdzenie wiernosci[/QUOTE]

Dokładnie
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 08:08   #77
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Co mi tam, powtórzę. Doświadczenie mnie uczy, że facet, który wcześniej tego nie robił, a teraz znika w niewyjaśnionych okolicznościach na parę godzin - znika u kogoś. Nie chce, byś o tym wiedziała, więc się nie dowiesz. Pomaga mu to, ze w to nie wierzysz. Posiadanie drugiego telefonu, o którym nie wiesz, tylko dla tej drugiej, to pomysł, na który przeciętnie inteligentny mężczyzna jednak wpada.Ten telefon ma z zasady wyłączony dźwięk i jest przy facecie, żeby mógł spojrzeć, jak nie patrzysz.
Nie musi się to łączyć z brakiem seksu. Ani rozmów. Chociaż tak bywa. Jakby był, a jednak był gdzieindziej. Może też zamykać stronę w komputerze, gdy podchodzisz i możesz zobaczyć, co robi. Może wyjeżdżać w delegacje i na służbowe spotkania. Może z tych wyjazdów nawet dzwonić, przedstawiając, jak nudny był temat szkolenia, a w tym czasie pieścić inną.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 08:09   #78
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Cytat:
Napisane przez Megi_321 Pokaż wiadomość
Myslałam o tym ale boje sie że mnie zobaczy i co mu wtedy powiem. Nie wiem co myśleć.Musze go przyprzeć do muru chyba bo nie widze innego wyjścia

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------


Nie chciałam tego pisac poprostu nie dopuszczam takiej mysli ! tłumaczę to sobie tak że on pracuje cały dzień i tez sie mu należy gdzieć wyjsc samemu nawet do głupiego sklepu.
Jak czlowiek pracuje caly dzien, to teskni za domem i nie ma checi na lazenie po sklepach wieczorami dla sportu, jesli ma mozliwosc spedzic ten czas z zona i dziecmi.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 08:54   #79
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;48583364]Jak czlowiek pracuje caly dzien, to teskni za domem i nie ma checi na lazenie po sklepach wieczorami dla sportu, jesli ma mozliwosc spedzic ten czas z zona i dziecmi.[/QUOTE]

Oj nie do końca się zgodze. Jak ktoś ma sterująca pracę to czasami potrzebuje się wyluzowac na siłowni, pograć na kompie, cokolwiek. Potem spędzić czas z rodzina. Nie zawsze ta rodzina jest tylko formą odpoczynku. Oczywiście nie codziennie, ale zakupu są dziwną formą odpoczynku dla mężczyzny....
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 09:08   #80
CocoBuzz
Raczkowanie
 
Avatar CocoBuzz
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 136
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Według mnie powinnas z nim porozmawiać ze to cię martwi. Jeśli jednak boisz się rozmawiać z własnym mężem i mu nie ufasz to chyba jednak cos jest nie tak? Na pewno czujesz ze to twój maz? Chcesz z nim być? Zależy Ci na nim? Jeśli tak to chyba to powinno przełamać twój strach. Powodzenia życzę
CocoBuzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:32   #81
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Nie pojmuję sytuacji.

- żono, idę do sklepu.
- po co? wszystko jest.
- za bardzo mnie kontrolujesz. po coś.
- ok.
(dwie godziny później)
- żono, wróciłem.
- mężu, co kupiłeś?
- nic.
- ok.

Tak to mniej więcej wygląda? Bo serio nie rozumiem...
Padłam
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:31   #82
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
hmm ja w tym przypadku jednak nie. to mi sie wydaje "zbyt jawne". chybaze facet nie ma wyobrazni i nie potrafi tych spotkan jakos ukryc.
obstawiam hazard, albo jakies "lewe" sprawy, ktore chce przed zoną ukryc. lub po prostu ma dosyc rodziny i spedzania z nia czasu.
ale no... zgadywac sobie mozemy bez konca
Autorka wątku jest osobą tego typu, że nawet jeśli mąż przyprowadziłby jakąś panią do domu i zamknąłby się z nią w pokoju, z którego dochodziłyby charakterystyczne odgłosy , to i tak nie zapytałaby o nic, a już na pewno nie skojarzyłaby tego ze zdradą.

Jednak nie sądzę, żeby chodziło o hazard. Sytuacja trwa już od dłuższego czasu, więc nie siłą rzeczy pieniądze ubywałyby z konta. Chyba że hazard sam mu się finansuje (co jest mało realne), albo ma inne źródło dochodów.

Myślę, że na wątku się skończy. Dzieci nie zaniedbuje, pieniędzy z konta nie ubywa, więc wszystko jest w porządku.

Edytowane przez Fleur_D
Czas edycji: 2014-10-20 o 11:34
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:53   #83
cukier_bialy2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Monty Python - Doradca Małżeński

Edytowane przez cukier_bialy2
Czas edycji: 2014-10-20 o 11:56
cukier_bialy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 15:58   #84
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Niech ona z nim porozmawia , bo to sie robi z tego jakas komedia .
My możemy gdybac i gdybac a czasem prawdziwy powod jest totalnie inny niż zakładamy .
Wiec niech ona z nim porozmawia a moze w końcu przejrzy na oczy .
Przy okazji Autorko - popracuj z mężem nad komunikacja miedzy wami , rozmawiajcie częściej czy cos bo widać ze on sie powoli izoluje od Ciebie .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 16:41   #85
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

A autorka wątku gdzieś nam zaginęła...


Daj znać czy coś się wyjaśniło. Rozmawiałaś z mężem?
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:57   #86
weyda12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 121
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Ja na miejscu autorki sprawdziłam bym gdzie mój mąż znika na kilka godzin. Po prostu bym go śledziła.

Facet ewidentnie coś kręci, bo gdyby faktycznie szykowałby jaką niespodziankę to zrobił by wszystko aby rodzina nie nabrała jakiś podejrzeń.
weyda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 21:00   #87
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Co mi tam, powtórzę. Doświadczenie mnie uczy, że facet, który wcześniej tego nie robił, a teraz znika w niewyjaśnionych okolicznościach na parę godzin - znika u kogoś. Nie chce, byś o tym wiedziała, więc się nie dowiesz. Pomaga mu to, ze w to nie wierzysz. Posiadanie drugiego telefonu, o którym nie wiesz, tylko dla tej drugiej, to pomysł, na który przeciętnie inteligentny mężczyzna jednak wpada.Ten telefon ma z zasady wyłączony dźwięk i jest przy facecie, żeby mógł spojrzeć, jak nie patrzysz.
Nie musi się to łączyć z brakiem seksu. Ani rozmów. Chociaż tak bywa. Jakby był, a jednak był gdzieindziej. Może też zamykać stronę w komputerze, gdy podchodzisz i możesz zobaczyć, co robi. Może wyjeżdżać w delegacje i na służbowe spotkania. Może z tych wyjazdów nawet dzwonić, przedstawiając, jak nudny był temat szkolenia, a w tym czasie pieścić inną.
Wg. tego co napisałaś wychodzi na to, że zdradzam swojego męża
Mam drugi telefon (służbówkę), zazwyczaj schowany i wyciszony. Zamykam stronę na komputerze, gdy ktoś (mąż) podchodzi. Nie mam nic do ukrycia, tylko taki odruch.
Często jeżdżę w delegacje i na nudne szkolenia (taka praca). No i lubię chodzić po sklepach i nic nie kupuję (bo jestem wybredna ). Teraz szkoda mi czasu, ale bywało, że jeździłam do galerii handlowej średnio raz w tygodniu.

Może mąż autorki faktycznie ma romans, ale nie byłabym tak kategoryczna w osądach
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 16:57   #88
kotwkulce
Raczkowanie
 
Avatar kotwkulce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 118
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Jeśli masz kasę najlepiej by było wynająć jakiegoś detektywa. Serio piszę.
No i ok, wynajmie tego detektywa i dowie się prawdy, że ją zdradza, albo że gra na automatach, albo że nic nie robi tylko na spacery chodzi... To nie ma większego znaczenia. Znaczenie ma, moim zdaniem, sam fakt potrzeby wynajmowania detektywa, by śledził męża. Trochę mi się to kłóci z ideą związku, miłości, zaufania, otwartości, lojalności, i innych takich dla niektórych pewnie nieistotnych szczegółów.

Wy serio nie potraficie ze sobą porozmawiać??

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

A może już rozmawialiście i już wiadomo o co chodzi?
Autorko, daj znać, cały wizaż w napięciu czeka!
kotwkulce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 17:48   #89
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Autorka wątku to chyba typ kobiety, która jak już ma męża i dzieci to nie wnika czy zdradza czy nie. Byle jaki aby był.
Nie rozumiem tego jak można być tak niedociekliwym. Ja bym od razu zaczęła działać, wolę zostać posądzona o naruszanie prywatności niż mieć rogi jak stąd do New York City i facet ma ze mnie robić tępą idiotkę.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 05:53   #90
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mąż ciągle gdzieś wychodzi

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Wg. tego co napisałaś wychodzi na to, że zdradzam swojego męża
Mam drugi telefon (służbówkę), zazwyczaj schowany i wyciszony. Zamykam stronę na komputerze, gdy ktoś (mąż) podchodzi. Nie mam nic do ukrycia, tylko taki odruch.
Często jeżdżę w delegacje i na nudne szkolenia (taka praca). No i lubię chodzić po sklepach i nic nie kupuję (bo jestem wybredna ). Teraz szkoda mi czasu, ale bywało, że jeździłam do galerii handlowej średnio raz w tygodniu.

Może mąż autorki faktycznie ma romans, ale nie byłabym tak kategoryczna w osądach
To, że ktoś się tak zachowuje nie znaczy, że automatycznie wiemy, że zdradza. Ale może. Zwłaszcza, jeśli wcześniej zachowywał się inaczej.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 01:33:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.