Czy są szanse? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-20, 23:40   #1
haziabazia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2

Czy są szanse?


Byliśmy razem przez 5 lat. Młodzi, zakochani- ja byłam jego pierwsza dziewczyna. On ma 28 lat ja 23 aktualnie. Mieszkamy razem ponad rok. Po kłótni około miesiąca temu on zerwał, powiedział że się wypaliło. Za tydzień się wyprowadzam, kilka razy pytałam czy widzi jakieś szanse- mówi że nie chce. Ale też przytula mnie w.nocy, troszczy się o mnie, kilka razy był seks gdzie w trakcie mówił że jestem jego. Mówi, że jak kupi auto to może się razem przejdziemy w.nocy nad morze etc. (Już nie będziemy razem mieszkac) udaje obojętna ale to boli. Co myślicie? Są szanse na powrot? Co robić, na pewno nie będę pierwsza pisała i dzwoniła po przeprowadzce. Nie mam z kim pogadać.
haziabazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 23:55   #2
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: Czy są szanse?

Nie powinnaś się moim zdaniem na ten seks godzić. Nie kocha, ale seksu chce? A figa. Posłałabym go w kosmos z tymi słówkami i przejażdżkami. Rozumiem, że ciężko zerwać, bo przyzwyczajenie, ale powinien mieć jaja. A jeśli nie ma on, ty je miej, jak najszybciej się wyprowadź i zerwij kontakt. I nie oszukuj się, że coś się sklei. Może na chwilę, do czasu aż nie pozna innej i wtedy będzie jeszcze gorzej. Dla ciebie.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 07:44   #3
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Czy są szanse?

Wg mnie szansa na powroty jest tylko wtedy, gdy człowiek po jakimś czasie zatęskni.
A jak ma za tobą zatęsknić, jak cały czas jesteś obok, sypiacie ze sobą?
Jak mam być szczera, byłam z kilkoma facetami, i swego czasu miałam słabość do "odgrzewanych kotletów". I dopóki ja latałam za facetami, pisałam, dzwoniłam, płakałam, błagałam o spotkania, to oniieli kompletnie wywalone.
W momencie, w którym odpuszczałam, zrywałam kontakt, olewałam... To oni sami do mnie pisali.
Dobrym przykładem jest mój były. Kilkukrotnie do niego pisałam po pijaku (miał być ślub i w ogóle, a mnie zdradził), raz z pretensjami, raz z wyznaniem miłości. No, byłam głupia i tego żałuję.
I dopóki ja próbowałam się z nim skontaktować, to mnie olewał. Jak stwierdziłam, że koniec z tym, wynoszę się do zupełnie obcego miasta, zmieniłam numer telefonu, to wynajął detektywa, żeby mnie znaleźć i przyszedł z kwiatami, przepraszać, prosić o wybaczenie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 07:57   #4
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy są szanse?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Wg mnie szansa na powroty jest tylko wtedy, gdy człowiek po jakimś czasie zatęskni.
A jak ma za tobą zatęsknić, jak cały czas jesteś obok, sypiacie ze sobą?
Jak mam być szczera, byłam z kilkoma facetami, i swego czasu miałam słabość do "odgrzewanych kotletów". I dopóki ja latałam za facetami, pisałam, dzwoniłam, płakałam, błagałam o spotkania, to oniieli kompletnie wywalone.
W momencie, w którym odpuszczałam, zrywałam kontakt, olewałam... To oni sami do mnie pisali.
Dobrym przykładem jest mój były. Kilkukrotnie do niego pisałam po pijaku (miał być ślub i w ogóle, a mnie zdradził), raz z pretensjami, raz z wyznaniem miłości. No, byłam głupia i tego żałuję.
I dopóki ja próbowałam się z nim skontaktować, to mnie olewał. Jak stwierdziłam, że koniec z tym, wynoszę się do zupełnie obcego miasta, zmieniłam numer telefonu, to wynajął detektywa, żeby mnie znaleźć i przyszedł z kwiatami, przepraszać, prosić o wybaczenie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Wow! Historia jak z filmu. Chociaż domyślam się, że bez happy endu dla exa ;-)

Co do Ciebie Autorko - póki facet Ciebie ma to korzysta. Mami słówkami, bliskością, obietnicami. Nie chce z Tobą być, ale chce mieć Ciebie na wyłączność. Gdyby naprawdę Ciebie kochał to nie pozwoliłby sobie na teksty o rozstaniu i byś się od niego wyprowadziła. Czy powroty są możliwe? Wierzę, że w niektórych przypadkach tak, ale tylko w nielicznych.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 08:00   #5
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Czy są szanse?

Na szczęście wtedy już kręciłam z obecnym narzeczonym, więc powrót do ex był daleko na liście moich pragnień xd
Ale gdybym nie chodziła na terapię, gdybym nie pracowała nad sobą, to pewnie byłabym zachwycona jego zachowaniem i bym wróciła w podskokach.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 08:17   #6
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy są szanse?

Facet Cię nie kocha, ale jak już jesteś jeszcze obok, to po co ma jechać na ręcznym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 08:23   #7
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Czy są szanse?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Wg mnie szansa na powroty jest tylko wtedy, gdy człowiek po jakimś czasie zatęskni.
A jak ma za tobą zatęsknić, jak cały czas jesteś obok, sypiacie ze sobą?
Jak mam być szczera, byłam z kilkoma facetami, i swego czasu miałam słabość do "odgrzewanych kotletów". I dopóki ja latałam za facetami, pisałam, dzwoniłam, płakałam, błagałam o spotkania, to oniieli kompletnie wywalone.
W momencie, w którym odpuszczałam, zrywałam kontakt, olewałam... To oni sami do mnie pisali.
Dobrym przykładem jest mój były. Kilkukrotnie do niego pisałam po pijaku (miał być ślub i w ogóle, a mnie zdradził), raz z pretensjami, raz z wyznaniem miłości. No, byłam głupia i tego żałuję.
I dopóki ja próbowałam się z nim skontaktować, to mnie olewał. Jak stwierdziłam, że koniec z tym, wynoszę się do zupełnie obcego miasta, zmieniłam numer telefonu, to wynajął detektywa, żeby mnie znaleźć i przyszedł z kwiatami, przepraszać, prosić o wybaczenie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Jak bardzo się z tym zgadzam. Z moimi eks było dokładnie tak samo, dopóki jeszcze byłam "dostępna" to żaden nie stawał na głowie aż tak, jak wtedy kiedy wiedziałam, że już go nie chcę i próbuję pozbyć z życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-21, 08:38   #8
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Czy są szanse?

Autorko - masz znajome ciało. Dotykał je przez kilka lat to co mu szkodzi się poprzytulać i uprawiać seks w nocy. W dzień znów powie Ci, że nie chce powrotu. Unikaj tego co sprawia Ci ból - nie dawaj mu się zbliżać fizycznie, utnij gadki o wspólnych wyjazdach, ogranicz wspólny czas do minimum mimo tego, że kilka dni jeszcze spędzicie pod wspólnym dachem. Zerwał, widocznie miał powód. Nie dawaj się ranić i zwodzić.

Na forum jest wątek - Rozstanie z facetem - jak będziesz mieć gorszy moment to tam może być dobre miejsce by się wygadać.
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2020-01-21 o 08:41
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 08:55   #9
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy są szanse?

Nic z tego nie będzie
Przestań z nim uprawiać seks to jest poprostu wykorzystywanie ciebie
Zamieszkaliscie razem rzeczywistość okazała się mało bajkowa i mu przeszła ochota na związek,to się cz3sto zdarza.jestes jeszcze bardzo młoda niema co marnować kolejnych lat na tą nierokujaca znajomość
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 09:20   #10
mionstka
Raczkowanie
 
Avatar mionstka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 71
Dot.: Czy są szanse?

Wydaje mi się, że jak tylko być odmówiła seksu to nagle by całość padła. Słodkie słówka, troszczenie się o siebie czy obiecanki wypraw. Może tak nie jest, ale wygląda to jakby sobie robił z ciebie spokojną przystań, do której w razie czego będzie mógł wrócić po to czy tamto.
__________________
dolce vita
mionstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 13:02   #11
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Czy są szanse?

Nie ma szans.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-21, 13:16   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy są szanse?

Nie, nie ma szans. Gdyby nadal Cię kochał, a nie tylko czuł pociąg seksualny pomieszany z sentymentem, to już bylibyście razem. A on po prostu korzysta i pewnie sam siebie rozgrzesza w myślach faktem, że przecież się na to godzisz i znasz sytuację. Natomiast w Tobie rośnie nadzieja, że może do siebie wrócicie. Robisz sobie krzywdę godząc się na tą sytuację.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 14:22   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy są szanse?

nie ma szans.

nie daj sie wykorzystywac i przestan z nim sypiac
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 15:22:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.