Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-30, 06:11   #1411
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, doradźcie proszę...
Bardzo potrzebuję rady i proszę o pomoc.... w piątek w 9 dniu cyklu i pierwszym z dni płodnych jak wynika z aplikacji miałam stosunek i prezerwatywa nam się trochę zsuwała. Wytrysk był w prezerwatywie ale nie wiem czy cos się nie przedostało. Owulacja wypada mi w tą środę według aplikacji czyli w 14 dniu cyklu. Przez tą zsuwającą się prezerwatywę mam obawy czy aby sperma nie przedostała się gdzieś i boję się ciąży. Czy powinnam wziąć tabletkę po? Na wzięcie ellaone mam jeszcze dzień, max dwa ale im szybciej tym lepiej. Prosze o radę, bardzo się boję, brzuch mam cały ściśnięty ze stresu.
Dodatkowo mam zapalenie błony śluzowej żołądka więc nie wiem czy ta tabletka jeszcze bardziej mi żołądka nie podrażni, czy wiadomo coś na temat skutków tej tabletki przy problemach z zołądkiem? boję się strasznie skutków ubocznych

---------- Dopisano o 06:10 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------




łączę się w bólu...i strachu.. opisałam wyżej swój przypadek i świruje ze stresu..nie mogę jeść, pić ani spać, boli mnie żołądek... chciałabym być już w tym momencie co Ty, po negatywnych testach;(
Myślę, że nic się nie przedostało i nie masz się czym martwić. Na następny raz po prostu zmieńcie prezerwatywę może rozmiar jest źle dobrany i dlatego się zsuwa, bo jest za duża?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 07:43   #1412
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, doradźcie proszę...
Bardzo potrzebuję rady i proszę o pomoc.... w piątek w 9 dniu cyklu i pierwszym z dni płodnych jak wynika z aplikacji miałam stosunek i prezerwatywa nam się trochę zsuwała. Wytrysk był w prezerwatywie ale nie wiem czy cos się nie przedostało. Owulacja wypada mi w tą środę według aplikacji czyli w 14 dniu cyklu. Przez tą zsuwającą się prezerwatywę mam obawy czy aby sperma nie przedostała się gdzieś i boję się ciąży. Czy powinnam wziąć tabletkę po? Na wzięcie ellaone mam jeszcze dzień, max dwa ale im szybciej tym lepiej. Prosze o radę, bardzo się boję, brzuch mam cały ściśnięty ze stresu.
Dodatkowo mam zapalenie błony śluzowej żołądka więc nie wiem czy ta tabletka jeszcze bardziej mi żołądka nie podrażni, czy wiadomo coś na temat skutków tej tabletki przy problemach z zołądkiem? boję się strasznie skutków ubocznych

---------- Dopisano o 06:10 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------




łączę się w bólu...i strachu.. opisałam wyżej swój przypadek i świruje ze stresu..nie mogę jeść, pić ani spać, boli mnie żołądek... chciałabym być już w tym momencie co Ty, po negatywnych testach;(
Jeżeli prezerwatywa nie zsunęła się całkiem albo nie pękła to ja bym nie brała tabletki po, bo to są jednak dość mocne hormony, a nie widzę możliwości zajścia w ciążę, jak wytrysk był w prezerwatywie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 12:42   #1413
Patrycjaxxxxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Chwilowy seks bez zabezpieczenia

Hej chciałbym się zapytać czy istnieje ryzyko ciąży w przypadku jeśli mój partner wszedł na chwile do mojej pochwy.Skończył mi się okres 25.11 do tego doszło 2.12.Nie było wytrysku ani nic z tych rzeczy piescilismy się rękoma po po prostu wyszło jak wyszło a ja się cały czas stresuje nie mogę spać ani jeść
Patrycjaxxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 14:02   #1414
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Chwilowy seks bez zabezpieczenia

Nie martw się, w ciąży nie jesteś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-20, 20:13   #1415
Aga97975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 13
Czy mogę być w ciąży?

Hej już ponad tydzień spóźnia mi się miesiączka. Kilka dni temu byłam na badaniach kontrolnych u stałej ginekolog i od razu zapytała czy wykonywałam test. Odpowiedziałam że nie bo wiedziałam że mam zaplanowaną wizytę. Powiedziała że na usg Szyjka wygląda normalnie a Jajeczko opuściło coś tam. Przepraszam ale ze stresu nie zapamiętałam o czym dokładnie mówiła ale ogólnie raczej wyklucza ciąże. Dodała również że dziecko widać na obrazie dopiero w czwartym tygodniu od zapłodnienia A miesiączka może się spóźniać ze stresu albo tego że jestem lekko podziębiona.

Wczoraj więc zrobiłam test i wyszedł negatywny. Dodam tylko że zawsze się zabezpieczamy prezerwatywą bo nie mogę stosować antykoncepcji hormonalnej A przed planowanym terminem miesiączki miałam objawy jak zawsze - teraz cisza. Za trzy dni chce zrobić drugi test dla maksymalnej pewności tylko co robić jeśli on nadal będzie negatywny? Czy któraś z was miała taką sytuację?
Aga97975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 20:29   #1416
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Aga97975 Pokaż wiadomość
Hej już ponad tydzień spóźnia mi się miesiączka. Kilka dni temu byłam na badaniach kontrolnych u stałej ginekolog i od razu zapytała czy wykonywałam test. Odpowiedziałam że nie bo wiedziałam że mam zaplanowaną wizytę. Powiedziała że na usg Szyjka wygląda normalnie a Jajeczko opuściło coś tam. Przepraszam ale ze stresu nie zapamiętałam o czym dokładnie mówiła ale ogólnie raczej wyklucza ciąże. Dodała również że dziecko widać na obrazie dopiero w czwartym tygodniu od zapłodnienia A miesiączka może się spóźniać ze stresu albo tego że jestem lekko podziębiona.

Wczoraj więc zrobiłam test i wyszedł negatywny. Dodam tylko że zawsze się zabezpieczamy prezerwatywą bo nie mogę stosować antykoncepcji hormonalnej A przed planowanym terminem miesiączki miałam objawy jak zawsze - teraz cisza. Za trzy dni chce zrobić drugi test dla maksymalnej pewności tylko co robić jeśli on nadal będzie negatywny? Czy któraś z was miała taką sytuację?
Skoro test wyszedł negatywny, a termin miesiączki minął, to ciąży nie ma. Możesz być spokojna. Jeśli okres będzie spóźniał się dwa tygodnie, idź do lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-23, 16:39   #1417
latocka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej, odbyłam z chłopakiem z użyciem prezerwatywy, natomiast kiedy ze mnie wyszedł okazało się że została w pochwie. Wytrysk nastąpił poza, a prezerwatywa została na samym początku pochwy, nie głęboko. Był to mój 13 dzień cyklu. Boję o preejukat, ale po wyciągnięciu prezerwatywy w zbiorniczku był płyn więc może nic się nie wylało. Bardzo proszę o opinię
latocka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-24, 09:39   #1418
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez latocka22 Pokaż wiadomość
Hej, odbyłam z chłopakiem z użyciem prezerwatywy, natomiast kiedy ze mnie wyszedł okazało się że została w pochwie. Wytrysk nastąpił poza, a prezerwatywa została na samym początku pochwy, nie głęboko. Był to mój 13 dzień cyklu. Boję o preejukat, ale po wyciągnięciu prezerwatywy w zbiorniczku był płyn więc może nic się nie wylało. Bardzo proszę o opinię
Trudno powiedzieć. Jeżeli prezerwatywa zsunęła się w trakcie wyciągania członka to szanse są raczej małe. Jeśli przed wytryskiem to większe, zwłaszcza że jesteś w okolicy owulacji. W drugim przypadku rozważałabym wzięcie jak naszybciej antykoncepcji awaryjnej.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-24, 13:49   #1419
latocka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Wytrysk nastąpił już poza pochwą, kilka minut po wyciągnięciu członka. Wydaje mi się że prezerwatywa zsunęła przy wyciąganiu bo gdyby stało się to wcześniej to nie zostałaby przesunięta głębiej w pochwę podczas stosunku? Niestety na tabletkę po jest już za późno
latocka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-24, 18:31   #1420
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez latocka22 Pokaż wiadomość
Wytrysk nastąpił już poza pochwą, kilka minut po wyciągnięciu członka. Wydaje mi się że prezerwatywa zsunęła przy wyciąganiu bo gdyby stało się to wcześniej to nie zostałaby przesunięta głębiej w pochwę podczas stosunku? Niestety na tabletkę po jest już za późno
Miałam raz identyczna sytuację i nie zaszłam w ciążę, a do wytrysku doszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-24, 22:35   #1421
GrudniowaDekadentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 5
Ciąża spożywcza??? Help me.

Czy uważacie, że ostra miesiączka po odstawieniu tabletek (trwająca trzy tygodnie), strasznie bolesna i obfita + wizyta u ginekologa (z pełnym badaniem) + to że podjął się on jako lekarz założeniem implantu podskórnego + fakt że ma się ten implant od dwóch miesięcy (i ciągle się krwawi i plami) = wykluczają ciążę?

(u lekarza byłam miesiąc po ostatnim współżyciu, brałam tabletki. Miesiączka trzytygodniowa również była po ostatnim moim współżyciu wtedy, od tamtej pory nie współżyłam)

Prawda że brzmi głupio? A jednak główka wariuje
Mam dysmorfofobię wynikającą z zaburzeń odżywiania i myli mi się wzdęty brzuch po jedzeniu z obawami dot. ciąży....

Po prostu brałam tabletki dwa lata i oprócz bólów głowy i mdłości nie miałam nigdy takiego puchnącego brzucha w ciągu dnia jak teraz odkąd mam ten implant.
GrudniowaDekadentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-01, 19:45   #1422
Obca123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziewczyny, od kilku miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Zawsze zabezpieczaliśmy się z chłopakiem dodatkowo prezerwatywą, bo ja bardzo boję się zajść w ciążę, jednak dzisiaj w nocy facet wszedł we mnie dosłownie kilka razy, ale niezbyt głęboko, wytrysk był poza pochwą.
Martwię się, bo dzisiaj wypiłam trochę whisky z colą a za około 2 godziny połknęłam tabletkę anty. Niby alkohol nie ma bezpośredniego wpływu na pigułki, ale myślicie, że tabletka mogła nie zadziałać?
Dodatkowo zdarza mi się czasami popalać papierosy. Wiem, że nie powinnam bo mogą powodować zakrzepicę, ale nie palę dużo i nie codziennie, jednak czy papierosy wpływają może na to, że ochrona nie będzie zachowana?
Proszę o odpowiedź, bo strasznie się denerwuję, że ta dzisiejsza tabletka mogła nie zadziałać.
Obca123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-02, 18:22   #1423
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Obca123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od kilku miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Zawsze zabezpieczaliśmy się z chłopakiem dodatkowo prezerwatywą, bo ja bardzo boję się zajść w ciążę, jednak dzisiaj w nocy facet wszedł we mnie dosłownie kilka razy, ale niezbyt głęboko, wytrysk był poza pochwą.
Martwię się, bo dzisiaj wypiłam trochę whisky z colą a za około 2 godziny połknęłam tabletkę anty. Niby alkohol nie ma bezpośredniego wpływu na pigułki, ale myślicie, że tabletka mogła nie zadziałać?
Dodatkowo zdarza mi się czasami popalać papierosy. Wiem, że nie powinnam bo mogą powodować zakrzepicę, ale nie palę dużo i nie codziennie, jednak czy papierosy wpływają może na to, że ochrona nie będzie zachowana?
Proszę o odpowiedź, bo strasznie się denerwuję, że ta dzisiejsza tabletka mogła nie zadziałać.
Jeśli bierzesz tabletki regularnie to nie masz się czego bać i nie potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 22:35   #1424
paulina_2233
Przyczajenie
 
Avatar paulina_2233
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5


Edytowane przez paulina_2233
Czas edycji: 2021-01-08 o 09:54
paulina_2233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 22:59   #1425
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez paulina_2233 Pokaż wiadomość
Hej, wybaczcie ze pisze w odpowiedzi, ale nie mogę znaleść przycisku aby dodać swoj dopis do tego wątku.

Przechodząc do sprawy. 30.12 współżyłam z chłopakiem. Był to mój 21 cyklu, zakładam ze owulacja nastąpiła Ok. 2-3 dni wcześniej. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywa. Pod koniec stosunku zmieniliśmy pozycje i sprawdziliśmy czy z gumka jest wszystko ok i tak było. Po zmianie pozycji po chwili moj chłopak czuł ze kończy wiec wyszedł ze mną kończąc poza mną. Zauwzylismy jednak ze prezerwatywa jest pęknięta w dziwnym miejscu. Mniej więcej pod żołądziem. Na główce natomiast wszystko było szczelne i ściśnięte. W środku znajdował się płyn który wydostał się dopiero po poruszeniu prezerwatywą. Początkowo zupełnie niw przejęłam się ta sytuacją, ale później naszły mnie dziwne myśli i zdążyłam tabletkę EllaOne, która można stosować do 5 doby po stosunku. Ja zażyłam ją w 4 dobie. Dziś czyli po 3 dnia od jej zażycia dostałam coś na podobieństwo okresu. Pokrywa się to także z faktycznym czasem, kiedy powinnam dostać okres. Jednak niepokoi mnie fakt, ze miesiączka jest dość skąpa. Zaczęła się rano, po obudzeniu sporo ze mnie „wyleciało”, a później natomiast okres był skąpy, bardziej przypomina 4 dzień niż 1. Wyglada natomiast jak zwykły okres, pod względem koloru, mam tez delikatne skrzepy. Wydaje mi się, zw 1 raz mam taka sytuację. Czy ten okres może się jeszcze „rozkręcić”? Czy mogła mieć na to wpływ tabletka?
Tabletka to spora dawka hormonów i często trochę rozlegulowuje organizm, a organizm też ma różne momenty sam z siebie i nie przejmowałabym się obfitością większą czy mniejszą krwawienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-17, 08:46   #1426
balonikowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 26
Czy mogę być w ciąży? Pęknięta gumka, tabletka po, krwawienie

Witajcie drogie panny,

Przychodzę do was z problemem. Podczas seksu z moim narzeczonym zdarzył się nam "wypadek". Uprawialiśmy seks, mój partner 'kończy' czasem w gumce jak jest we mnie w środku i tak chciał zrobić tym razem. Niestety po wyjęciu penisa okazało się, że gumka została pęknięta i nasienie wystrzeliło kiedy był we mnie w środku. Postanowiliśmy, że zażyję tabletkę escapelle. Wszystko było okej, ale po kilku dniach (dzisiaj) pojawiły mi się krwawienia. Mam krwawienie tak jakbym miała miesiączkę tylko krew jest ciemniejsza (taki mocny ciemny czerwień) i nie mam objawów jak zwykle mam przy miesiączce (obrzęk piersi, ból nóg, etc.), dobrze się czuję tylko mam te krwawienie.

Miesiączka rozpoczęła mi się 4 stycznia. 11 stycznia wieczorem był ten wypadek,12 stycznia wzięłam tabletkę. A dzisiaj 17 mam te krwawienie.

Co to może być? Mimo wszystko może to oznaczać, że zarodek zagnieździł się w macicy? Czy to jakieś skutki uboczne po tabletce?
balonikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-17, 10:14   #1427
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Pęknięta gumka, tabletka po, krwawienie

Cytat:
Napisane przez balonikowa Pokaż wiadomość
Witajcie drogie panny,

Przychodzę do was z problemem. Podczas seksu z moim narzeczonym zdarzył się nam "wypadek". Uprawialiśmy seks, mój partner 'kończy' czasem w gumce jak jest we mnie w środku i tak chciał zrobić tym razem. Niestety po wyjęciu penisa okazało się, że gumka została pęknięta i nasienie wystrzeliło kiedy był we mnie w środku. Postanowiliśmy, że zażyję tabletkę escapelle. Wszystko było okej, ale po kilku dniach (dzisiaj) pojawiły mi się krwawienia. Mam krwawienie tak jakbym miała miesiączkę tylko krew jest ciemniejsza (taki mocny ciemny czerwień) i nie mam objawów jak zwykle mam przy miesiączce (obrzęk piersi, ból nóg, etc.), dobrze się czuję tylko mam te krwawienie.

Miesiączka rozpoczęła mi się 4 stycznia. 11 stycznia wieczorem był ten wypadek,12 stycznia wzięłam tabletkę. A dzisiaj 17 mam te krwawienie.

Co to może być? Mimo wszystko może to oznaczać, że zarodek zagnieździł się w macicy? Czy to jakieś skutki uboczne po tabletce?
Powiedziałabym, że jest to skutek uboczny tabletki, a krew jest ciemna, ponieważ się utleniła (było jej niewiele i za długi czas wypływała na zewnątrz).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 21:11   #1428
kot123x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 97
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witajcie dziewczyny, doradźcie mi coś. Moje cykle są 30-32 dniowe, w 13, 14 i 15 dniu cyklu uprawialiśmy z chłopakiem seks bez zabezpieczenia, ale nie skończył we mnie. Dziś jest 15 dzień i po paru godzinach od stosunku zaczął mnie boleć jajnik. Od razu zaczęliśmy się zastanawiać czy to nie owulacja i może już coś kiełkuje. Dziecka co prawda nie planujemy, ale z drugiej strony ucieszylibyśmy się gdyby się pojawiło dlatego chcieliśmy spróbować bez gumki. Myślicie, że mimo że nie skończył mi w pochwie to jednak mogliśmy wpaść?
kot123x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 22:26   #1429
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kot123x Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, doradźcie mi coś. Moje cykle są 30-32 dniowe, w 13, 14 i 15 dniu cyklu uprawialiśmy z chłopakiem seks bez zabezpieczenia, ale nie skończył we mnie. Dziś jest 15 dzień i po paru godzinach od stosunku zaczął mnie boleć jajnik. Od razu zaczęliśmy się zastanawiać czy to nie owulacja i może już coś kiełkuje. Dziecka co prawda nie planujemy, ale z drugiej strony ucieszylibyśmy się gdyby się pojawiło dlatego chcieliśmy spróbować bez gumki. Myślicie, że mimo że nie skończył mi w pochwie to jednak mogliśmy wpaść?
Nawet przy dniach płodnych stosunek przerywany bez wytrysku w pochwie wiążę się z raczej niskim ryzykiem ciąży. Na waszym miejscu bym się poważnie zastanowiła, czy chcecie mieć teraz dziecko, czy nie. Jeśli tak to powinnaś się przebadać i zacząć suplementować kwas foliowy zanim w ciążę zajdziesz. Jeśli nie, to może jednak warto się zabezpieczać, bo sprowadzenie człowieka na świat powinno być świadomą i przemyślaną decyzją przez obojga potencjalnych rodziców.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-09, 14:33   #1430
dzoanka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12
Możliwość ciąży

Dziewczyny pomóżcie bo mam mega schizy, niestety panikuje bo 2 miesiące temu urodziłam dziecko... A mianowicie uprawiałam seks w prezerwatywie nic nie pękło wszystko było ok,, tylko wpadłam na genialny pomysł aby sprawdzić czy gumką cała i nalalam w nią wody no i trochę nasienia wylałam na palce... O mylam te ręce woda i wytarłam ale ciągle mam strach że gdzieś tam się dotknęłam... Okrzyczcie mnie ze naprawdę schizuje... Stara jestem a głupia... Czy jest jakakolwiek możliwość?
dzoanka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 16:04   #1431
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Możliwość ciąży

Po stosunku zdjęłaś kondoma, poszłaś do łazienki, nalałaś do niego wody i rozwodnione nasienie dostało się na rękę ? umyłaś dłonie wodą i wytarłaś ręcznikiem ? możliwość zerowa!!!!
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 20:27   #1432
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Możliwość ciąży

Cytat:
Napisane przez dzoanka93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie bo mam mega schizy, niestety panikuje bo 2 miesiące temu urodziłam dziecko... A mianowicie uprawiałam seks w prezerwatywie nic nie pękło wszystko było ok,, tylko wpadłam na genialny pomysł aby sprawdzić czy gumką cała i nalalam w nią wody no i trochę nasienia wylałam na palce... O mylam te ręce woda i wytarłam ale ciągle mam strach że gdzieś tam się dotknęłam... Okrzyczcie mnie ze naprawdę schizuje... Stara jestem a głupia... Czy jest jakakolwiek możliwość?
Nie ma żadnej możliwości, żeby w ten sposób zajść w ciążę.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 06:22   #1433
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Możliwość ciąży

Cytat:
Napisane przez dzoanka93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie bo mam mega schizy, niestety panikuje bo 2 miesiące temu urodziłam dziecko... A mianowicie uprawiałam seks w prezerwatywie nic nie pękło wszystko było ok,, tylko wpadłam na genialny pomysł aby sprawdzić czy gumką cała i nalalam w nią wody no i trochę nasienia wylałam na palce... O mylam te ręce woda i wytarłam ale ciągle mam strach że gdzieś tam się dotknęłam... Okrzyczcie mnie ze naprawdę schizuje... Stara jestem a głupia... Czy jest jakakolwiek możliwość?
Masz dziecko a nie wiesz jak je się robi? Niemożliwa jest ciąża, nie schizuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-12, 09:38   #1434
dzoanka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dzięki za odpowiedź, jak się czyta te porady z abc zdrowie to nawet dotykając oka człowiek może być w ciąży, a po porodzoe wierzcie mi odbija żeby znów szybko nie zajść. Myślicie ze to że obmylam te ręce z nasienia woda i wytarłam wystarczy żeby nic tam nie zostało? Ogólnie badam sobie szyjke w sensie npr i boję się że miałam coś na tych palcach i przeniosłam... Oczywiście wybieram się po tabletki 😉
dzoanka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-12, 10:41   #1435
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Plemniki poza pochwą żyją bardzo krótko i właściwie wszystko im szkodzi, zimna i gorąca woda, detergenty itp. oraz środki plemnikobójcze którymi są nasączone kondomy! Optymalną temperaturą która przedłuża żywotność plemników to ok. 37 stopni Celsjusza oraz wilgotne środowisko.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-12, 11:41   #1436
dzoanka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Właśnie od któregoś roku kondony nie są juz nasaczane środkami plemnikobojczymi ze względu na podrażnienia jedynie mają środek nawilżający który w jakims stopniu pewnie ogranicza ruchliwość plemnikow. U ginekologa jak byłam to lekarka mówiła że jest możliwość gdyby palcami wysoko dotknąć szyjki na których jest nasienie. Myślę że ja nasienia nie miałam bo oplukalam ręce woda i wytarłam ręcznikiem.
dzoanka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-12, 11:43   #1437
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez dzoanka93 Pokaż wiadomość
Właśnie od któregoś roku kondony nie są juz nasaczane środkami plemnikobojczymi ze względu na podrażnienia jedynie mają środek nawilżający który w jakims stopniu pewnie ogranicza ruchliwość plemnikow. U ginekologa jak byłam to lekarka mówiła że jest możliwość gdyby palcami wysoko dotknąć szyjki na których jest nasienie. Myślę że ja nasienia nie miałam bo oplukalam ręce woda i wytarłam ręcznikiem.
Zmień ginekologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-12, 12:20   #1438
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez dzoanka93 Pokaż wiadomość
Właśnie od któregoś roku kondony nie są juz nasaczane środkami plemnikobojczymi ze względu na podrażnienia jedynie mają środek nawilżający który w jakims stopniu pewnie ogranicza ruchliwość plemnikow. U ginekologa jak byłam to lekarka mówiła że jest możliwość gdyby palcami wysoko dotknąć szyjki na których jest nasienie. Myślę że ja nasienia nie miałam bo oplukalam ręce woda i wytarłam ręcznikiem.
To byś musiała mieć dużą ilość spermy na palcach i zaraz po wytrysku je wsadzić do pochwy+ być w czasie swoich dni płodnych. Jasne, da się spermę przemieścić do pochwy bez udziału członka np. strzykawką, ale to nie jest ta sytuacja, która opisałaś, gdzie myłaś i wycierałaś ręce, na których miałaś tylko reszty ejakulatu z prezerwatywy. Bądźmy poważni.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-12, 12:40   #1439
dzoanka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Tak ale potem sprawdzałam szyjke macicy w sensie położenie, myślicie ze na palcu nie było już nic, zresztą było spłukane i przetarte... Zresztą ja też uważam że na palcach musiałabym mieć duża ilość żeby w ten sposób zajść... Wszak w ejakilacue są miliony plenbikow w jakimś celu a dociera tylko jeden...
dzoanka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-12, 14:15   #1440
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez dzoanka93 Pokaż wiadomość
Tak ale potem sprawdzałam szyjke macicy w sensie położenie, myślicie ze na palcu nie było już nic, zresztą było spłukane i przetarte... Zresztą ja też uważam że na palcach musiałabym mieć duża ilość żeby w ten sposób zajść... Wszak w ejakilacue są miliony plenbikow w jakimś celu a dociera tylko jeden...
Czy coś było by na palcu czy nic to w ten sposób nie da się zajsc w ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.