Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-05, 16:40   #4741
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez malpka12345 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Mam taki problem a mianowicie dziewczyna berze tabletki antykoncepcyjne od ponad roku i wszystko zawsze było oki, okres (plamienie) do tego jak współżyliśmy razem to dodatkowo zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, w grudniu w 1 dzień świąt współżylismy i tym razem bez dodatkowego zabezpieczenia w postaci prezerwatywy (jedynie tabletki antykoncepcyjne które zawsze bierze dziewczyna) ale też bez wytrysku w pochwie tylko na tak zwany stosunek przerywany.. i teraz pojawia sie problem bo dziewczyna dziś powinna dostac plamienie, okres ( 3 dni odkąd nie bierze tabletek yasmin) i niestety nadal sie nie pojawiło nic.. czy oznacza to że mogła zajść wpadka czy kwestia czasu i okres na pewno przyjdzie?
Dodatkowo rano w sylwestra znowu wspołżylismy i podczas stosunku pojawiło sie chwilowe lekkie plamienie ale po kilku godzinach ustąpiło całkowicie. Dodatkowo w sylwestra zrobiliśmy test ( 7 dni od świąt) i wyszedł negatywny

Bardzo prosze o porade i odpowiedź
Spokojnie, wsztstko jest ok. Jeżeli tabletka była przyjęta o właściwej porze nie ma szans na ciąże. A krwawienie z odstawienia nie zawsze musi wystąpić

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-06, 00:13   #4742
Martyna280914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 27
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny przeczytałam jakaś głupotę i teraz mam schize 🤦🏻☠♀️ Czy to prawda ze tabletek nie wolno popijać duża ilością wody bo się za szybko rozpuszcza i nie wchłoną? Ja zassze mam wrażenie ze utknęła mi w gardle dlatego często biorę kilka dużych łyków wody przy popijaniu, czy one się wchłaniają normalnie ?
Martyna280914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-06, 08:49   #4743
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Martyna280914 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeczytałam jakaś głupotę i teraz mam schize 🤦🏻♀️ Czy to prawda ze tabletek nie wolno popijać duża ilością wody bo się za szybko rozpuszcza i nie wchłoną? Ja zassze mam wrażenie ze utknęła mi w gardle dlatego często biorę kilka dużych łyków wody przy popijaniu, czy one się wchłaniają normalnie ?
A wyczytałaś to w ulotce czy na forum?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-06, 11:25   #4744
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Kobietki tabletki jakie mam to novynette biare je 6 miesiąc. Teraz tydzień prędzej dostałam plamień, a niedzielę skończyłam opakowanie i jestem w 7 dniowej przerwie i nadal brudzę wczoraj była krew a dziś znowu brązowe. Byłam i niei zmienił mi tabletki na microgynon 21. Pierwsza biare w poniedziałek nawet jeśli nadal będę plamić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-06, 13:59   #4745
Martyna280914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 27
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Na forum
Martyna280914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-06, 16:32   #4746
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez martyna280914 Pokaż wiadomość
dziewczyny przeczytałam jakaś głupotę i teraz mam schize 🤦🏻☠♀️ czy to prawda ze tabletek nie wolno popijać duża ilością wody bo się za szybko rozpuszcza i nie wchłoną? Ja zassze mam wrażenie ze utknęła mi w gardle dlatego często biorę kilka dużych łyków wody przy popijaniu, czy one się wchłaniają normalnie ?
:d
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-06, 16:37   #4747
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 020
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Martyna280914 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeczytałam jakaś głupotę i teraz mam schize 🤦🏻♀️ Czy to prawda ze tabletek nie wolno popijać duża ilością wody bo się za szybko rozpuszcza i nie wchłoną? Ja zassze mam wrażenie ze utknęła mi w gardle dlatego często biorę kilka dużych łyków wody przy popijaniu, czy one się wchłaniają normalnie ?
Najlepiej popijać leki wodą, ale nie ma znaczenia czym popijesz i w jakiej to jest ilości także no... Nie ma co sobie wynajdywac powodów do stresu.
Cytat:
Napisane przez ewelina71373 Pokaż wiadomość
Kobietki tabletki jakie mam to novynette biare je 6 miesiąc. Teraz tydzień prędzej dostałam plamień, a niedzielę skończyłam opakowanie i jestem w 7 dniowej przerwie i nadal brudzę wczoraj była krew a dziś znowu brązowe. Byłam i niei zmienił mi tabletki na microgynon 21. Pierwsza biare w poniedziałek nawet jeśli nadal będę plamić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Przecież fakt krwawienia nie wpływa na termin kiedy powinnaś wziąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-06, 16:51   #4748
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

A któraś brała microgynon 21jak opinie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-06, 17:00   #4749
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez ewelina71373 Pokaż wiadomość
A któraś brała microgynon 21jak opinie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biorę holenderski odpowiednik prawie 3 lata. Skutków ubocznych brak, jedynie na początku brania miałam lekkie pogorszenie stanu cery.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-06, 18:02   #4750
Fiolek0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 23
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Czy ktoras z was zna kobietę, która zaszła w ciążę przy antykoncepcji( tabletki, krazki, plastry)?
Fiolek0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-06, 20:47   #4751
farciara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć dziewczyny! Biorę tabletki antykoncepcyjne od prawie 3 lat. Od kilku dni źle się czuje, jest mi słabo i mam uderzenia gorąca i czasami pobolewa mnie brzuch. Czy to mogą być pierwsze objawy ciąży? 😟Ostatnie krwawienie z odstawienia (które dostałam 20 grudnia- prawidłowo) było przez pierwsze dwa dni dziwnie skąpe, jednak później przerodziło się w normalne krwawienie ze skrzepami. Myślę że to przez to że w ostatnim cyklu miałam usuwaną ósemkę chirurgicznie, ale nie jestem pewna. Dodam, że żadnej tabletki nie ominęłam, jedynie miałam krótkie opóźnienia max 2h. Bardzo boje się ciąży, myślę że już schizuje ☹️
farciara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-06, 20:58   #4752
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez farciara1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Biorę tabletki antykoncepcyjne od prawie 3 lat. Od kilku dni źle się czuje, jest mi słabo i mam uderzenia gorąca i czasami pobolewa mnie brzuch. Czy to mogą być pierwsze objawy ciąży? Ostatnie krwawienie z odstawienia (które dostałam 20 grudnia- prawidłowo) było przez pierwsze dwa dni dziwnie skąpe, jednak później przerodziło się w normalne krwawienie ze skrzepami. Myślę że to przez to że w ostatnim cyklu miałam usuwaną ósemkę chirurgicznie, ale nie jestem pewna. Dodam, że żadnej tabletki nie ominęłam, jedynie miałam krótkie opóźnienia max 2h. Bardzo boje się ciąży, myślę że już schizuje
Skoro regularnie bierzesz tabletki, to nie ma mowy o ciąży. Musi być jakaś inna przyczyna Twojego samopoczucia. Może hormonalna? Tarczyca, coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelina71373 Pokaż wiadomość
Kobietki tabletki jakie mam to novynette biare je 6 miesiąc. Teraz tydzień prędzej dostałam plamień, a niedzielę skończyłam opakowanie i jestem w 7 dniowej przerwie i nadal brudzę wczoraj była krew a dziś znowu brązowe. Byłam i niei zmienił mi tabletki na microgynon 21. Pierwsza biare w poniedziałek nawet jeśli nadal będę plamić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bierz tabletkę normalnie. Mi się nigdy nie kończyło krwawienie przed nowym opakowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-06, 21:23   #4753
farciara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Jutro idę zrobić badania ogólne krwi i moczu, jednak niestety nie ma na nich TSH na tarczycę �� myślicie że przy badaniach ogólnych moze wyjść ze coś jest nie tak z tarczyca?
farciara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 22:00   #4754
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez farciara1 Pokaż wiadomość
Jutro idę zrobić badania ogólne krwi i moczu, jednak niestety nie ma na nich TSH na tarczycę �� myślicie że przy badaniach ogólnych moze wyjść ze coś jest nie tak z tarczyca?
Nie. Żeby sprawdzić działanie tarczycy trzeba zbadać tsh, ft3, ft4 i najlepiej przeciwciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 07:41   #4755
Martyna280914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 27
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

POMOCY!

Dziewczyny nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła. Wczoraj skończyło mi się krwawienie z odstawienia nic już nie leciało, i uprawiałam seks a dzisiaj rano podcierając się na papierze zauważyłam jasne plamy krwi 😭 co to może oznaczyć?

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Czy to może być plamienie implantacyjne?
Martyna280914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 07:46   #4756
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 020
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Martyna280914 Pokaż wiadomość
POMOCY!

Dziewczyny nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła. Wczoraj skończyło mi się krwawienie z odstawienia nic już nie leciało, i uprawiałam seks a dzisiaj rano podcierając się na papierze zauważyłam jasne plamy krwi co to może oznaczyć?

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Czy to może być plamienie implantacyjne?
Nie jest to plamienie implacyjne tylko "resztki" krwawienia z odstawienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-09, 19:57   #4757
Fiolek0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 23
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Myslicie ze szczepionka na Covid19 moze w jakis sposób osłabiać dzialanie antykoncepcji?
Fiolek0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-10, 08:49   #4758
farciara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Myślę, że nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie, ponieważ szczepionka jest "nowa" i raczej nie zostały na niej przeprowadzone takie badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
farciara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-10, 21:19   #4759
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Witam. Stosuje tabletki antykoncepcyjne novynette pół roku w, tym miesiącu dostałam plamień 6 dni przed przerwą. Byłam u ginekologa przepisał mi microgynon 21 jutro zaczynam nowe opakowanie i teraz mam mętlik. Naczytałam się dużo negatywnych skutków na temat microgynon 21. Mam jeszcze 3 opakowania novynette i nie wiem czy dalej nie spróbować z novynette takich plamien nigdy nie miałam. Czy spróbować nowe microgynon?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-12, 09:43   #4760
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 18:51   #4761
Agata331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 3
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej

Mam pytanie od dwóch miesięcy brałam vibin przez pierwszy miesiąc były plamienia,krawienie z odstawienia pojawiło się w 3 dniu,podczas drugiego opakowania zero plamień krawienie z zegarkiem w ręku,ale ze miałam stany depresyjne lekarz zmienił mi na aktivie daily jestem przy 9 tabletce i zauważyłam lekkie rozowe plamienie

...czy to normalne przy zmianie tabletek??,bo wczoraj współżyłam i troszkę się wystraszyłam...
Agata331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 19:01   #4762
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 020
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Agata331 Pokaż wiadomość
Hej

Mam pytanie od dwóch miesięcy brałam vibin przez pierwszy miesiąc były plamienia,krawienie z odstawienia pojawiło się w 3 dniu,podczas drugiego opakowania zero plamień krawienie z zegarkiem w ręku,ale ze miałam stany depresyjne lekarz zmienił mi na aktivie daily jestem przy 9 tabletce i zauważyłam lekkie rozowe plamienie

...czy to normalne przy zmianie tabletek??,bo wczoraj współżyłam i troszkę się wystraszyłam...
W czasie pierwszych opakowań bywa, że występują plamienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 19:06   #4763
Martyna280914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 27
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny dzisiaj miałam taka sytuacje ze tabletka zanim połknęłam trochę rozpuściła się w jamie ustnej bo nie chciała spłynąć. Odbyłam dzisiaj stosunek czy powinnam wziac jeszcze jedna tabletkę na wszelki wypadek czu ta się wchłonęła ?
Martyna280914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 19:11   #4764
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Martyna280914 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj miałam taka sytuacje ze tabletka zanim połknęłam trochę rozpuściła się w jamie ustnej bo nie chciała spłynąć. Odbyłam dzisiaj stosunek czy powinnam wziac jeszcze jedna tabletkę na wszelki wypadek czu ta się wchłonęła ?
Wchłonęła się, spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 22:21   #4765
Paulina5467
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny, w grudniu wypadało mi krwawienie z odstawienia (akurat na święta) a, że wyjeżdżałam to postanowiłam sobie "przesunąć" czyli po prostu nie zrobiłam tej 7 dniowej przerwy (zgodnie z tym co mówił mi ginekolog) niestety w tym miesiącu (w tej 7 dniowej przerwie) go nie dostałam, jeszcze chciałam powiedzieć, że przez cały grudzień aż do teraz strasznie bolą mnie piersi, a w ciąży nie jestem na 100%. Moje pytanie brzmi czy to normalne, czy może powinnam zgłosić się do ginekologa? To było moje pierwsze "przesunięcie" i biorę tabletki Elin. Nie wiem co robić. Z góry dziękuję za pomoc ��

Edytowane przez Paulina5467
Czas edycji: 2021-01-13 o 22:26
Paulina5467 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-13, 22:36   #4766
farciara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Paulina5467 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, w grudniu wypadało mi krwawienie z odstawienia (akurat na święta) a, że wyjeżdżałam to postanowiłam sobie "przesunąć" czyli po prostu nie zrobiłam tej 7 dniowej przerwy (zgodnie z tym co mówił mi ginekolog) niestety w tym miesiącu (w tej 7 dniowej przerwie) go nie dostałam, jeszcze chciałam powiedzieć, że przez cały grudzień aż do teraz strasznie bolą mnie piersi, a w ciąży nie jestem na 100%. Moje pytanie brzmi czy to normalne, czy może powinnam zgłosić się do ginekologa? To było moje pierwsze "przesunięcie" i biorę tabletki Elin. Nie wiem co robić. Z góry dziękuję za pomoc ��
Ja gdy łącze opakowania to też mam taki problem: albo nie dostaje krwawienia z odstawienia w ogóle, albo jest ono bardzo skąpe. Poza tym w ulotce większości tabletek antykoncepcyjnych jest napisane, że jednorazowo krwawienie może nie wystąpić, nawet gdy nie połączysz opakowań. Ja bym się narazie nie stresowała, a jeżeli nie dostaniesz następnego krwawienia to wtedy może konieczna będzie wizyta u ginekologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
farciara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 12:41   #4767
vcxz322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 8
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, 23.12 uprawiałam seks bez gumki, wtrysk na zewnątrz, 3.01 wystąpiło obfite krwawienie, wiec ciąże wykluczam (jestem regularna w braniu tabletek), dziś pojawiła mi się naprawdę obfita ilość białego śluzu. Mam się martwić? Czy to może być infekcja?

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Ciąże wykluczam, ponieważ no tabsy biorę regularnie, a tak obfity „okres” raczej wyklucza ciąże, mam nadzieje ze się nie myle
vcxz322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 09:11   #4768
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 21:04   #4769
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć. W sobotę spotkałam się ze znajomymi i wypiliśmy więcej alkoholu... oczywiście tabletkę wzięłam punktualnie o 22, żadnych wymiotów nie było. Czy ta większa ilość alkoholu mogła spowodować obniżenie skuteczności?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 21:41   #4770
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 020
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Cześć. W sobotę spotkałam się ze znajomymi i wypiliśmy więcej alkoholu... oczywiście tabletkę wzięłam punktualnie o 22, żadnych wymiotów nie było. Czy ta większa ilość alkoholu mogła spowodować obniżenie skuteczności?
Nie. Jesteś zabezpieczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.