Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-16, 00:31   #1
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574

Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?


Chodzi o subiektywne opinie ludzi , którzy pracowali ( bądz słyszeli od kogoś.) z ludźmi z innych krajów. U mnie to wygląda tak:

Najgorzej-Grecy i Rumunii.Jak dla mnie mają dwie lewe ręcę i zbyt roszczeniową postawę.O ile Greków mogę zrozumieć , bo przez lata mieli dobrobyt , to rumuńskiego myślenia w ogóle nie ogarniam.

Najlepiej - Serbowie są bardzo pomocni , ogarnięci i kumaci jeśli chodzi o pracę.Poza tym lubią Polaków i da się z nimi porozumieć.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 00:56   #2
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Ja mysle, ze to jest bardziej kwestia indywidualna, nie wszystcy sa tacy sami, nie wrzucajmy kazdego do jednego wora.

Jesli mam generalizowac, to tak samo jak ty powiem, ze z rumunami, ale ja ich nie trawie tak ogolnie, nie znosze ich mentalnosci i podejscia do wszystkiego poprostu, sa agresywni nie tylko w zachowaniu ,ale i w sposobie wyrazania sie, oprocz roszczeniowej postawy ,z czym sie absolutnie zgadzam, czesto staraja sie pokazac swoja wyzszosc, naciskami, szantarzami ,straszeniem, agresja (slowna).... 90% rumunow z jakimi mialam do czynienia wlasnie tak sie zachowywalo, oni nawet jak mowia to mam wrazenie ,ze zaraz sie na Ciebie rzuca z piesciami, ale spotkalam i tych bardzo pracowitych ,co jednak nie znaczy ,ze mieli inna mentalnosc z tego powodu. Fakt jestem do nich uprzedzona, nie zaprzeczam.

Wlosi, mieszkalam w Italii wiele lat i wlosi to straszne lenie i obiboki, najlepiej pobierali by wyplate za lezenie i nic nie robienie. Raczej malo kumaci sa, strasznie powolni i co 5 minut by robili przerwe 2-godzinna bo sie strasznie szybko mecza

Ja co prawda z serbami nigdy nie pracowalam, ale jedna z moich najlepszych kolezanek jest serbka, wiec mam do nich duza sympatie , tak samo jak do chorwatow, moja druga najlepsza kolezanka jest z chorwaci.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2014-10-16 o 00:59
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 00:59   #3
Sun_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 113
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Troche chory wątek, bo to zalezy od charakteru człowieka, a nie plci czy koloru skóry.
Sun_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 01:04   #4
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
Troche chory wątek, bo to zalezy od charakteru człowieka, a nie plci czy koloru skóry.
Po czesci sie z Toba zgadzam, dlatego to zaznaczylam na poczatku swojego postu, ale...no wlasnie ale, spory wplyw na nas ma tez mentalnosc i kultura kraju z ktorego pochodzimy

wiadomo,ze cokolwiek by sie nie powiedzialo, to zawsze bedzie generalizowanie, bo przeciez nie ma takiej mozliwosci ,zeby wszystcy mieszkancy jakiegos kraju byli absolutnie tacy sami.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 01:08   #5
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Cytat:
Napisane przez Sun_lover Pokaż wiadomość
Troche chory wątek, bo to zalezy od charakteru człowieka, a nie plci czy koloru skóry.
Nie jest to chory wątek. Zresztą napisałem na początku "subiektywne oceny". To zależy od charekteru racja , ale jak człowiek był z innego kraju i cię wkurzał to chyba można napisać z jakiego , tak samo jak się z nim fajnie pracowało.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 01:43   #6
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Najlepiej - z Polakami wole być wśród swoich niż między ludźmi którzy patrzą na mnie z góry bo w ich kraju lepiej się żyje. To tak stereotypowo - ale stereotypy z nikąd się nie wzięły.

Najgorzej? Z muzułmanami, nie czuła bym się bezpiecznie. Może i jestem rasistką (tylko islam mnie boli ) ale bezpieczeństwo jest ważniejsze od poprawności politycznej
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 03:27   #7
TakaSobieDziewuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Z laptopa ;)
Wiadomości: 110
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Ja mam z Rumunami do czynienia codziennie i nie sprawiają mi kłopotu, nie którzy są bardzo sympatyczni i pomocni. Co Was pewnie zdziwi czasem mam dość nie których Polaków, którzy wiecznie narzekają, maja masę problemów i wszystko im nie pasuje. Stwierdzam, że narodowość nie ma nic do rzeczy a liczy się charakter danej osoby.
TakaSobieDziewuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 06:52   #8
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Subiektywnie powiem, że wątek jest rasistowski. Zdarzało mi się pracować z fajnymi i niefajnymi Polakami i obcokrajowcami. Sprawa indywidualna. za granica trafiłam na strasznie wredne Polki, ale też na fajne, wiec nie widzę reguły. To tak jakby powiedzieć, że wszystkim facetom śmierdzą nogi a wszystkie kobiety golą się pod pachami.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 08:43   #9
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

kolezanka stwierdzila ostatnio,ze lepiej komputer wyrzucic niz poprawiac robote po Hindusie

ja lubie za to pracowac z amerykanami
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 08:48   #10
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Nie jest to chory wątek. Zresztą napisałem na początku "subiektywne oceny". To zależy od charekteru racja , ale jak człowiek był z innego kraju i cię wkurzał to chyba można napisać z jakiego , tak samo jak się z nim fajnie pracowało.
A no bardzo chory wątek, od razu w pytaniu pojawia się sugestia, że niektóre narody sa bardziej kiepski ni inne w tej kwetii.
Dodatkowo zapomniałeś ując w temacie kwestię tego jaka to jest praca.

Cytat:
Napisane przez semprebambino Pokaż wiadomość
Najlepiej - z Polakami wole być wśród swoich niż między ludźmi którzy patrzą na mnie z góry bo w ich kraju lepiej się żyje. To tak stereotypowo - ale stereotypy z nikąd się nie wzięły.

Najgorzej? Z muzułmanami, nie czuła bym się bezpiecznie. Może i jestem rasistką (tylko islam mnie boli ) ale bezpieczeństwo jest ważniejsze od poprawności politycznej


Nacja to nie wyznanie.
Rasizm nie dotyczy religii.

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Subiektywnie powiem, że wątek jest rasistowski. Zdarzało mi się pracować z fajnymi i niefajnymi Polakami i obcokrajowcami. Sprawa indywidualna. za granica trafiłam na strasznie wredne Polki, ale też na fajne, wiec nie widzę reguły. To tak jakby powiedzieć, że wszystkim facetom śmierdzą nogi a wszystkie kobiety golą się pod pachami.

Zgadzam się jak najbardziej
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 08:51   #11
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Pracowałam tylko w UK i najlepiej pracowało mi się z anglikami- wiedzą jak robić aby się nie narobić. Bardzo mi to pasowało, bo nie musiałam tyrać jak wół.
Dobrze robiło się z Łotyszami, Czechami, Słowakami, Bułgarami (chociaż ci mieli lewe ręce do roboty)
źle pracowało się z Ukraińcami i Rumunami. Ci ludzie których spotkałam to była jakaś dzicz
jeszcze gorzej wspominam pracę z czarnoskórymi- najlepiej aby wszystko zrobić za nich bo im nic się nie chce, oprócz picia i ćpania. Najlepiej leżeć cały dzień i jeszcze żeby zasiłek wpadł

Ale najgorzej pracowało mi się z Polakami. Bo tylko oni potrafili podłożyć świnię, knuć intrygi, starali się wygryźć mnie z pracy, dokuczali, oczerniali przed pracodawcą.

Edytowane przez 019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Czas edycji: 2014-10-16 o 09:21
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 09:12   #12
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Pracowałam w kilku korporacjach, środowisko międzynarodowe i wg mnie:
- najlepiej: z Węgrami, Skandynawami, Czechami, Słowakami, Anglikami i Irlandczykami
- najgorzej: z nacjami krajów nadbałtyckich, Turkami, Rosjanami, częsciowo z Rumunami (ale to dlatego, że szef rumuńskiego przedstawicielstwa był osobą bardzo wybuchową, drażliwą, i nieraz zdarzyło mu się nakrzyczeć na kogoś przez telefon, wszyscy się go bali).
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 17:02   #13
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Polakami
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 17:15   #14
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
A no bardzo chory wątek, od razu w pytaniu pojawia się sugestia, że niektóre narody sa bardziej kiepski ni inne w tej kwetii.
ale trochę tak jest - to kwestia kultury pracy, ktora ktos wyniosl ze swojego kraju, np slyszlaam czeste narzekania na rumunow
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 17:20   #15
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Nie uważam tego wątku za rasistowski. Każda nacja ma swoją kulturę pracy, jak napisała Nimfa. I jedne odpowiadają nam bardziej, inne mniej. Moim zdaniem bardzo ciekawy temat, chociaż może tytuł wątku trochę za bardzo z grubej rury. Subskrybuję, bo na konkretną odpowiedź jestem za bardzo zmęczona dzisiaj.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 17:37   #16
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
ale trochę tak jest - to kwestia kultury pracy, ktora ktos wyniosl ze swojego kraju, np slyszlaam czeste narzekania na rumunow
Dla mnie kultura racy jest związana czasami (i z tym się zgodzę) zmentalością i pochodzeniem.
Z drugiej strony aktualnie yjemy w czasach, że pochodzenie często bywa kwestią drugorzędną.

Tj. mam dziecko, które jest Polakiem, od urodzenia mieszka w UK.
Zdaryło mi się pracować dorosłymi osobami róznych anrodowości, które albo się w UK urodziły tudzież preprowadziły się w czasie swojej mmłodości.

Mam kontakt z profesjonalistami, którzy nie pracują w magazynie. Częśc pochodzi z krajów Afryki. Różnorodość podejścia do pracy jest ogromna. Skrjanie: pracoholizm, zaangażowanie w pracę na maksa i profesjonalizm, poprzez rzetelne wykonywanie pracy, po skraje lenistwo i brak taktu w kontaktach z klientami. Jedna branża, czesto ten sam kraj pochodzenia, a różnice wielkie.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:15   #17
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Najlepiej pracowało mi się z Francuzami- spokój, staranność, bezstresowość no i tylko 7 h A najgorzej? No cóż, jak moja poprzedniczka napiszę że niestety z Polakami...
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 20:05   #18
kasia_1402
Rozeznanie
 
Avatar kasia_1402
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Anglicy, Szkoci, Irlandczycy, Skandynawowie (ogólnie rzecz ujmując), Francuzi, Amerykanie- super
Hindusi- kultura pracy zupełnie nieeuropejska, pełen luz, pełna spychologia, nie wychodzą poza utarte wzorce, "specjalizują sie" w wąskich dziedzinach, plus ciągłe przerwy na jedzenie, modlitwę-oj efektywni to nie są. A sposób w jaki traktują osoby z niższej kasty czy kobiety- nie do przyjęcia Do tego oczekiwanie, że przyjęci zostaną z mega wyrozumiałością i całym dobrodziejstwem inwentarza, nic od siebie nie dając.Przepraszam gdzie zasada wzajemności zatem?
Natomiast pracowałam z kilkoma na prawdę pracowitymi, zdolnymi osobami, którym ze względu na tę pracowitość "koledzy"z Indii rzucali kłody pod nogi za to, że się wychylali.

Czesi- bracia nasi- i Rumuni- cały czas, podczas współpracy, starali się pokazać, że są lepsi od Polaków na Zachód im, przecież bliżej >ironia<
Węgrzy, Słowacy-super, żadnych uprzedzeń, wywyższania się, kooperacja i współpraca
tak samo Turcy- mają śmieszny akcent, ale też fajnie się współpracuje, jak dotąd żadnych niemiłych zdarzeń na tle narodowym

Jeżeli chodzi o południe to Włosi mają dość specyficzne podejście do pracy (szczególnie ci młodzi )Ale za to jak się sympatycznie pracuje przy takiej ilości komplementów
__________________
Pnie się mój różowy powój w górę wciąż się pnie
migdałowy zapach ma i smak
kasia_1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 20:14   #19
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Cytat:
Napisane przez kasia_1402 Pokaż wiadomość
Anglicy, Szkoci, Irlandczycy, Skandynawowie (ogólnie rzecz ujmując), Francuzi, Amerykanie- super
Hindusi- kultura pracy zupełnie nieeuropejska, pełen luz, pełna spychologia, nie wychodzą poza utarte wzorce, "specjalizują sie" w wąskich dziedzinach, plus ciągłe przerwy na jedzenie, modlitwę-oj efektywni to nie są. A sposób w jaki traktują osoby z niższej kasty czy kobiety- nie do przyjęcia Do tego oczekiwanie, że przyjęci zostaną z mega wyrozumiałością i całym dobrodziejstwem inwentarza, nic od siebie nie dając.Przepraszam gdzie zasada wzajemności zatem?
Natomiast pracowałam z kilkoma na prawdę pracowitymi, zdolnymi osobami, którym ze względu na tę pracowitość "koledzy"z Indii rzucali kłody pod nogi za to, że się wychylali.

Czesi- bracia nasi- i Rumuni- cały czas, podczas współpracy, starali się pokazać, że są lepsi od Polaków na Zachód im, przecież bliżej >ironia<
Węgrzy, Słowacy-super, żadnych uprzedzeń, wywyższania się, kooperacja i współpraca
tak samo Turcy- mają śmieszny akcent, ale też fajnie się współpracuje, jak dotąd żadnych niemiłych zdarzeń na tle narodowym

Jeżeli chodzi o południe to Włosi mają dość specyficzne podejście do pracy (szczególnie ci młodzi )Ale za to jak się sympatycznie pracuje przy takiej ilości komplementów
Widzisz, a ja pracowałam z Hinduską, katoliczką, która pracował efektywnie i solidnie trzaskając 72h tygodniowo (bardzo często).
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 20:31   #20
kasia_1402
Rozeznanie
 
Avatar kasia_1402
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

No właśnie, też spotkałam pracowitych Hindusów ( w sumie różne religie wyznawali), natomiast większa część tych, z którymi miałam do czynienia była taka, jak napisałam powyżej.

Tyle o moich doświadczeniach.
__________________
Pnie się mój różowy powój w górę wciąż się pnie
migdałowy zapach ma i smak
kasia_1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 20:37   #21
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Subiektywnie powiem, że wątek jest rasistowski.
A co w tym rasistowskiego, że ktoś powie zgodnie ze swoimi doświadczeniami, że z kimś z jednego narodu mu się lepiej pracowało, a z innym gorzej? Nie przesadzasz?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 20:43   #22
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Może nie rasistowski (sprawdźcie w słowniku do znaczy słowo "rasa", bo część nie wie), ale powielający i utrwalający stereotypy na pewno.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 23:30   #23
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Jezu juz nie mozna na luzie pogadac z kim ci sie niefajnie pracowalo bo od razu rasizm. Tragedia.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 23:42   #24
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 693
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Wrażliwców i obrońców wszystkich nacji proszę o nieczytanie.

Najlepiej:
-Skandynawowie i Irlandczycy. I jeszcze miło wspominam Walijczyków i Portugalczyków.
-Chilijczycy. Lubią się czasem spóźniać i często robią sobie przerwy (ta ich odwieczna kawa co 20 minut ), ale bardzo słowni i można na nich polegać.
-Chińczycy (piszę o tych z Hong Kongu, bo ci z Mainland to jest masakra jakaś). W biurze miałam czterech Chińczyków na stażu. Zawsze na czas, zawsze przygotowani. Ale trzeba ich od razu postawić do pionu i zachowywać się jak szef-szef, a nie szef-kumpel. W innym przypadku czują się ważniejsi niż rzeczywiście są.

Najgorzej:
-Brazylijczycy. Ja miałam specyficzną pracę w BR (uczyłam angielskiego) i wszyscy się spóźniali (najlepsi wykładowcy przychodzili najpóźniej).
Nikt nic nie wie. Nie komunikują się. I jak odwołują jakieś zajęcia czy coś, to połowa przyjdzie i pocałuje klamkę, bo nikt ich nie poinformował. Wszyscy tam mają Orkut i FB, a komunikować się ze sobą nie potrafią.
Lubię Brazylijczyków jako naród, ale pracują, jakby chcieli, a nie mogli.


Pracowałam w Rodezji i RPA. Czarni Ghańczycy w Rodezji byli bardzo słowni i pracowici. Ale czarni z RPA i Rodezji to jakaś masakra była. Lenistwo, lenistwo i jeszcze raz lenistwo. Wszystko robią wolno, niedokładnie i wiecznie pyskują. Inteligencją też nie grzeszą. Poza tym jak ich się nie dogląda, to leżą brzuchem do góry i mają wszystko gdzieś.
Mniej więcej tak:
http://www.liveleak.com/view?i=264_1411230747

Edytowane przez 0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe
Czas edycji: 2014-10-16 o 23:44
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 01:34   #25
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Wymyśliłem suchar!

Jak to jest pracować z Cyganami?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 08:16   #26
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Wymyśliłem suchar!

Jak to jest pracować z Cyganami?
z Cyganami się tańczy
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 08:54   #27
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Wymyśliłem suchar!

Jak to jest pracować z Cyganami?
Pewnie zależy, w jakiej branży
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 09:41   #28
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

1.Pakistanczyk
2.Polak
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 10:55   #29
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

1 Polki w US.

Dno i porazka: obrobia du#e, sprawia ze wywala cie z roboty na pysk i przyjma kolezanke
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 12:11   #30
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Z jaką nacją najlepiej , najgorzeć pracować?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
A co w tym rasistowskiego, że ktoś powie zgodnie ze swoimi doświadczeniami, że z kimś z jednego narodu mu się lepiej pracowało, a z innym gorzej? Nie przesadzasz?


pytanie nie brzmi - z jakiego kraju była osoba z która najgorzej Ci się pracowało a brzmi z jaką nacją najgorzej Ci się pracowało - czyli swoje subiektywne odczucia przelewasz na całość a nie na poszczególną osobę.

dla mnie wątek też ma wydźwięk rasistowski.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-19 19:27:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.