Oliwkowy makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-06, 20:00   #1
barylka88
Przyczajenie
 
Avatar barylka88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
GG do barylka88

Oliwkowy makijaż


hej
sluchajcie pomozcie mi!! na codzien sie nie maluje, a juz niedlugo mam studniowke i nie mam pojecie jak sie zabrac za makijaz. sukienka jest oliwkowa dluga, z duzym dekoltem. wlosy bede miala rozpuszczone proste. mysle ze makijaz powienien byc oliwkowy, w kazdym razie w odcieniach zielonego. Nie mam pojecie jak sie do tego zabrac i co kupic. zalaczam zdjecie buzi. POMOZCIE!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03545.JPG (39,3 KB, 48 załadowań)
barylka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 08:43   #2
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Oliwkowy makijaż

a nie myslalas nad tym zeby pojsc do makijazystki? zaplacisz za zrobienie makijazu ok 50zł beies wygladala dobrze i na bank wyjdzie Ci to mniej niz zakup dobrego podkladu, pudru, rozu, cienia/cieni, maskary itd itd bo na taka impreze lepiej juz miec na buzi 'pewne kosmetyki' poza tym musialabys namietnie cwiczyc co by zrozumiec i opanowac sztuke makijazu bo to jak ze wszystkim nie od razu sie potrafi a skoro na codzien sie nie malujesz to i pewnie nie zaczniesz specjalnie po 100dniowce moim zdaniem kosmetyczka to dobre wyjscie
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 09:28   #3
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Oliwkowy makijaż

wizazystka to moze byc dobre wyjscie, albo popros siostre, kuzynke czy kolezanke o pomalowanie, w kazdym badz razie musi do byc osoba, ktora sie juz troche maluje i wie co i jak. polecam paletke z IsaDory GreenEden.mozna nia naprawde wyczarowac super makijaz oka, ale to inwestycja ktora sie oplaci (cienie sa dosyc drogie, ale polozone na baze bardzo trwale).
Mysle, ze kazda dziewczyna powinna miec w swojej kosmetyczce maly niezbednik w postaci podkladu(chociaz nie zawsze),tuszu i blyszczyka.
jesli nie masz zadnych kosmetykow kolorowych to zakup wszytskiego od poczatku moze okazac sie zbyt kosztowny. pamietaj tylko, ze jesli szukasz wizazystki, to wybieraj te sprawdzone..chyba ze mozesz pozwolic sobie na makijaz probny..
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.