Metamorfoza Marty - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-28, 18:39   #31
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Metamorfoza Marty

Moja Droga chciałabym Ci powiedzieć kilka słów prawdy. Zęby rzeczywiście trochę się odznaczają, ale trzeba by zobaczyć też na innym zdjęciu czy bardzo. To jest do naprawienia, ważne że zdrowe Co kolejne zdjęcie to piękniejsze...naprawdę! Masz romantyczne, tajemnicze a jednocześnie ciepłe oczy, delikatne, niewinne brwi i kręcone włosy wręcz podkreślają całość Jak dla mnie mogłabyś trzymać się takiego wyglądu jak na zdjęciu 2 i 3 i by było pięknie, ale pewnie masz ochotę na jakieś zmiany Ciało też piękne i nie widać tego wielkiego tłuszczu o którym piszesz. Biust mały, bo mały, trudno - ja też z tym żyję Ale jeśli Ci to przeszkadza to wg mnie warto by zadbać o wysportowaną sylwetkę, bo w końcu i tak nie masz się co martwić, że Ci zmaleje a będziesz wyglądać proporcjonalnie. Wgl jak dla mnie to masz typową urodę, jakiej szukają w fotomodelkach, czyli nieprzeciętną a mającą w sobie to coś. Po prostu nie jesteś jedną z dziewczyn-klonów dzisiejszych czasów, które są do siebie bardzo podobne.
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 23:18   #32
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Athelas Pokaż wiadomość
Moja Droga chciałabym Ci powiedzieć kilka słów prawdy. Zęby rzeczywiście trochę się odznaczają, ale trzeba by zobaczyć też na innym zdjęciu czy bardzo. To jest do naprawienia, ważne że zdrowe Co kolejne zdjęcie to piękniejsze...naprawdę! Masz romantyczne, tajemnicze a jednocześnie ciepłe oczy, delikatne, niewinne brwi i kręcone włosy wręcz podkreślają całość Jak dla mnie mogłabyś trzymać się takiego wyglądu jak na zdjęciu 2 i 3 i by było pięknie, ale pewnie masz ochotę na jakieś zmiany Ciało też piękne i nie widać tego wielkiego tłuszczu o którym piszesz. Biust mały, bo mały, trudno - ja też z tym żyję Ale jeśli Ci to przeszkadza to wg mnie warto by zadbać o wysportowaną sylwetkę, bo w końcu i tak nie masz się co martwić, że Ci zmaleje a będziesz wyglądać proporcjonalnie. Wgl jak dla mnie to masz typową urodę, jakiej szukają w fotomodelkach, czyli nieprzeciętną a mającą w sobie to coś. Po prostu nie jesteś jedną z dziewczyn-klonów dzisiejszych czasów, które są do siebie bardzo podobne.
Może wyjdę na malkontentkę, ale ja czasami wolałabym wyglądać jak te wszystkie dziewczyny. Dlatego tak kombinuję i chciałabym coś w sobie zmienić. Najgorsze jest to, że mam dość małe oczy i to jakby dyskwalifikuje eyeliner w mojej kosmetyczce, bo przy takim podkreśleniu moje oczy wyglądają gorzej.
Co do wysportowanej sylwetki. Cóż, kiedyś było ze mną gorzej, teraz wzięłam się trochę za ćwiczenia i naprawdę widzę efekty. Jednak nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie osiągnąć wysportowaną sylwetkę.

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:28 ----------

A może któraś z was używa kosmetyków mineralnych Annabelle Minerals?
Najbardziej interesują mnie podkłady, bo jeśli już mam kupować podkład to taki o jak najbardziej naturalnym składzie. Tylko totalnie nie wiem jaki odcień będzie pasował do mojej karnacji. Bardzo prosiłabym o radę, jeśli są tu posiadaczki produktów tej marki
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 18:52   #33
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Są i one czyli zdjęcia PO podcięciu włosów. Już moje naturalne, falowane. Nie wygląda to dość fajnie, bo w takiej długości nie kręcą się dość dobrze, ale tam, chociaż są zdrowe.
No i na zdjęciach pokazałam swoje prawdziwe oblicze. Jak na dłoni widać, że moje oczy nie są symetryczne i w ogóle, że twarz nie jest taka jaka być powinna.
Załącznik 5741603
Załącznik 5741604
na tych zdjęciach wyglądasz fenomenalnie. nie rozumiem dlaczego nie podobają ci się te fale.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 02:23   #34
reject
Raczkowanie
 
Avatar reject
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mississauga
Wiadomości: 98
Dot.: Metamorfoza Marty

Na figurę proponuję trochę aerobów, pobiegaj trochę albo rowerek. Możesz w domu poćwiczyć Mel B albo 8mins, na pupe/nogi i ewentualnie brzuszek. Staraj sie jeść zdrowo, ale nie popadaj w skrajności - nie ma co sobie odmawiać, ale wszystko ze zdrowym rozsądkiem. Zmienisz nawyki żywieniowe i gwarantuję poprawę w miesiąc niewielką, ale na pewno zauwazysz.

Zęby - aparat.

A poza tym śliczna z ciebie dziewczyna! Naprawdę. Masz bardzo ładny kształt twarzy, lubię takie podkreślone kości żuchwy. Duże oczy, duże usta, blondynka - czego chcieć więcej?
reject jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 18:18   #35
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez reject Pokaż wiadomość
Na figurę proponuję trochę aerobów, pobiegaj trochę albo rowerek. Możesz w domu poćwiczyć Mel B albo 8mins, na pupe/nogi i ewentualnie brzuszek. Staraj sie jeść zdrowo, ale nie popadaj w skrajności - nie ma co sobie odmawiać, ale wszystko ze zdrowym rozsądkiem. Zmienisz nawyki żywieniowe i gwarantuję poprawę w miesiąc niewielką, ale na pewno zauwazysz.
Jakiś czas temu zaczęłam przygodę z bieganiem, ćwiczeniami, troszkę też staram się lepiej odżywiać. Efekty widzę i to dość spore, jednak im dalej w las tym gorzej. Zresztą czytałam, że osobą szczupłym jest coraz trudniej chudnąć, więc pewnie w tym leży problem. Co nie oznacza, że rezygnuje z aktywności fizycznej
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 20:49   #36
reject
Raczkowanie
 
Avatar reject
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mississauga
Wiadomości: 98
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zaczęłam przygodę z bieganiem, ćwiczeniami, troszkę też staram się lepiej odżywiać. Efekty widzę i to dość spore, jednak im dalej w las tym gorzej. Zresztą czytałam, że osobą szczupłym jest coraz trudniej chudnąć, więc pewnie w tym leży problem. Co nie oznacza, że rezygnuje z aktywności fizycznej
Wiem o czym mówisz, sama mam 178cm i ważę ok 58-60kg, chciałam troche odjąć cm z bioder (2-3cm) i za nic nie mogłam tego osiągnąć taki typ figury, chudnę głównie na górze.

myśle, że samo ograniczenie produktów pszennych powinno pomóc. pij duzo wody, owoce/warzywa bez ograniczen, do tego jakies mieso, kurczak najlepiej ale gotowany/pieczony bez żadnych panierek itp. Kasza, ryż do tego, raczej zrezygnuj z makaronów i ziemniaków. śmieciowe jedzenie do zera, albo minimalnie jak sie da wiem, ze slodyczom jest sie trudno oprzeć.
reject jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 21:34   #37
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Metamorfoza Marty

Rozumiem Cię, że chciałabyś wyglądać jak inne "typowo ładne" dziewczyny, bo sama też mam czasem takie myśli Mam dziwne kształty twarzy...ale trzeba się do tego przyzwyczaić i pielęgnować to co jest i tyle. Przecież nie pójdziesz pod nóż. Naprawdę nie ma innej rady, pracujemy na tym co mamy.
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 15:16   #38
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Metamorfoza Marty

Moim zdaniem jesteś całkiem ładna co widzę szczególnie na drugim zdjęciu (bardzo przypominasz mi Katarzynę Żak) Jeśli da radę zrobić coś z zębami to nie zastanawiaj się. A na figurę polecam Mel B
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:02   #39
Lilith028
Raczkowanie
 
Avatar Lilith028
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 115
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie. Mam już na karku prawie 21 lat (mimo, że na tyle nie wyglądam), więc czas najwyższy aby zacząć siebie akceptować. Niestety jest mi trudno, bo moja twarz należy raczej do przeciętnych, wręcz brzydkich, ponieważ mam odstające górne zęby, niesymetryczne oczy i szeroki nos (taka typowa pyra). Z figurą też nie jest najlepiej. Moją zmorą jest niestety mały biust i tłuszczyk na brzuchu. Brzmi to jak żart, że ktoś prawie nie ma piersi a na brzuchu ma nadmiar tkanki tłuszczowej, ale u mnie niestety tak jest.
Przesyłam w załączniku swoje zdjęcia. Byłabym wdzięczna za konstruktywną ocenę i krytykę oraz wszelkie rady dotyczące tego, co mogłabym w swoim wyglądzie zmienić, aby lepiej się ze sobą poczuć.



Załącznik 5734443

Załącznik 5734444

Załącznik 5734445

Załącznik 5734446
sylwetke masz b. ładną chciałabym mieć taką, nie wiem gdzie masz ten tłuszczyk twarz masz łądną według mnie ale z zębami koniecznie musisz coś zrobić. Możesz zacząć ćwiczyć, ja np od 2 tygćwicze z chodakowską i czuje się po tym fajnie ty też możesz spróbować (najlepiej skalpel) lub z mel b( dziewczyny zachwalają) biustem się nie martw, bo naprawde nie jest to aż tak ważne w zyciu no i możesz zacząć się trochę inaczej ubierać, podkreślając to czym masz się pochwalić :roza :
__________________
Studentka przez wielkie S
UP Lublin

Ćwiczę z Ewą
Lilith028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 18:17   #40
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Wiem dziewczyny, że z zębami wypadałoby coś zrobić, tylko słabe są te moje zęby, mam już troszkę plomb, także trochę nie wiem czy warto, bo jednaka aparat to nie taka tania sprawa. Najgorsze jest to, że już kiedyś leczyłam się u ortodonty, bo trójki wyrosły mi za wysoko, ale było to gdzieś pod koniec podstawówki, początek gimnazjum. Miałam pstro w głowie, więc gdy tylko zdjęli mi aparat wszystkiego zaniechałam, nie nosiłam płytek retencyjnych, rodzicom też jakoś specjalnie nie zależało i mnie nie pilnowali więc dlatego te moje jedynki się tak pokracznie wysunęły do przodu.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 14:01   #41
JuliaMJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza Marty

To mój pierwszy komentarz na wizażu EVER bo aż się zagotowałam jak zobaczyłam zdjęcia.
Do autorki wątku - dziewczyno, ty nie potrzebujesz metamorfozy, ty potrzebujesz psychoterapii na niskie poczucie własnej wartości. I nie piszę tego złośliwie tylko takie są fakty. Młoda, szczupła, blondi, ładne usta, duże oczy... a w lustrze widzisz brzydulę. Zanim zaczniesz cudować z włosami i nawstrzykujesz sobie shitu w twarz u chirurga pójdź do psychologa.
JuliaMJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 10:14   #42
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Metamorfoza Marty

Najpierw przeczytałam opis a potem zobaczyłam zdjęcia... Ten opis pasuje do brzydkiej dziewczyny, a nie do Ciebie.
Gorąco namawiam Cię do założenia aparatu jeśli tylko masz taką możliwość finansową. Sama nosiłam 2 lata (rodzice wzięli mi na raty, była taka możliwość u mojej ortodontki, więc koszta nie bolały tak bardzo). W sumie pierwszy raz widzę obawę przed założeniem aparatu, ze względu na słabe zęby. Z tyłu sama mam praktycznie wszystkie leczone, odwiedzam regularnie dentystę i prawie zawsze znajdzie jakiś tam mały ubytek... Ale i tak moją najlepszą inwestycją w wygląd był aparat - teraz non stop się uśmiecham, wybieliłam zęby i uśmiech stał się moim atutem. A na Twoich zdjęciach właśnie brak szczerego uśmiechu.
Co do reszty to zgadzam się w większości z radami dziewczyn. Figura ładna, widać że ćwiczysz, skóra ładnie napięta itp Ja ćwiczę z Chodakowską, a ostatnio dodałam trochę ćwiczeń siłowych, bo powoli słabły efekty ćwiczeń - Tobie też polecam albo siłownię, albo kupić hantle i pomachać w domu Mnie to bardzo poprawia samopoczucie i samoocenę. Biust mam taki sam praktycznie i postanowiłam robić właśnie ćwiczenia siłowe na klatkę piersiową - zbudowany mięsień nieco zwiększy i uniesie cyc Po miesiącu na prawdę widzę efekty, także polecam
Ponadto makijaż działa cuda - nawet najpiękniejsza dziewczyna wg mnie lepiej wygląda lekko podmalowana, więc nie ma czym się dołować, że saute wyglądamy niewyraźnie

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Nie czytałam wszystkich postów, ale chciałam jeszcze dodać, żebyś koniecznie weszła na wizażu na dział dla kręconowłosych (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś ) i podkreślaj swoje piękne fale. Znajdziesz tam mnóstwo rad jak uwydatnić skręt itp - warto, bo masz w nich potencjał!
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 12:38   #43
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez JuliaMJ Pokaż wiadomość
To mój pierwszy komentarz na wizażu EVER bo aż się zagotowałam jak zobaczyłam zdjęcia.
Do autorki wątku - dziewczyno, ty nie potrzebujesz metamorfozy, ty potrzebujesz psychoterapii na niskie poczucie własnej wartości. I nie piszę tego złośliwie tylko takie są fakty. Młoda, szczupła, blondi, ładne usta, duże oczy... a w lustrze widzisz brzydulę. Zanim zaczniesz cudować z włosami i nawstrzykujesz sobie shitu w twarz u chirurga pójdź do psychologa.
Wiem, że potrzebuję pomocy psychologa, coraz bardziej ta świadomość do mnie dochodzi. A ten wątek już mnie w tym upewnił.
Wychodzę z założenia, że ludzie z mojego otoczenia nie powiedzą mi prawdy na temat mojego wyglądu, żeby mnie nie urazić.
No bo jak chłopak może skrytykować mój wygląd skoro ze mną jest. Zresztą, jak może on mówić prawdę skoro w otoczeniu ma tyle ładniejszych ode mnie znajomych, z lepszą figurą, twarzą, takich przebojowych. A ja jestem raczej przeciętna, więc się czasem dziwię czemu wybrał właśnie mnie.
Jednak gdy widzę Wasze odpowiedzi to jakiś cichy głos mówi mi, że tyle zupełnie obcych mi osób nie może kłamać, bo jaki by w tym miały interes? Żaden. Przecież mnie nie znają, nie budzą względem mnie żadnych uczuć, więc potrafią być obiektywne.
Mam świadomość, że mam w głowie zakrzywiony obraz siebie, który mnie niszczy, ale ciężko mi to zwalczyć. Czuję też, że sama chyba jednak nie dam rady.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kissable Pokaż wiadomość
Najpierw przeczytałam opis a potem zobaczyłam zdjęcia... Ten opis pasuje do brzydkiej dziewczyny, a nie do Ciebie.
Gorąco namawiam Cię do założenia aparatu jeśli tylko masz taką możliwość finansową. Sama nosiłam 2 lata (rodzice wzięli mi na raty, była taka możliwość u mojej ortodontki, więc koszta nie bolały tak bardzo). W sumie pierwszy raz widzę obawę przed założeniem aparatu, ze względu na słabe zęby. Z tyłu sama mam praktycznie wszystkie leczone, odwiedzam regularnie dentystę i prawie zawsze znajdzie jakiś tam mały ubytek... Ale i tak moją najlepszą inwestycją w wygląd był aparat - teraz non stop się uśmiecham, wybieliłam zęby i uśmiech stał się moim atutem. A na Twoich zdjęciach właśnie brak szczerego uśmiechu.
Co do reszty to zgadzam się w większości z radami dziewczyn. Figura ładna, widać że ćwiczysz, skóra ładnie napięta itp Ja ćwiczę z Chodakowską, a ostatnio dodałam trochę ćwiczeń siłowych, bo powoli słabły efekty ćwiczeń - Tobie też polecam albo siłownię, albo kupić hantle i pomachać w domu Mnie to bardzo poprawia samopoczucie i samoocenę. Biust mam taki sam praktycznie i postanowiłam robić właśnie ćwiczenia siłowe na klatkę piersiową - zbudowany mięsień nieco zwiększy i uniesie cyc Po miesiącu na prawdę widzę efekty, także polecam
Ponadto makijaż działa cuda - nawet najpiękniejsza dziewczyna wg mnie lepiej wygląda lekko podmalowana, więc nie ma czym się dołować, że saute wyglądamy niewyraźnie

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Nie czytałam wszystkich postów, ale chciałam jeszcze dodać, żebyś koniecznie weszła na wizażu na dział dla kręconowłosych (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś ) i podkreślaj swoje piękne fale. Znajdziesz tam mnóstwo rad jak uwydatnić skręt itp - warto, bo masz w nich potencjał!
Pocieszające są Twoje słowa, że mimo ubytków w zębach postanowiłaś założyć aparat i wyszło Ci to na dobre. Masz rację, że brak mi trochę szczerego uśmiechu. Kiedyś te zęby aż tak mi nie przeszkadzały, ale teraz w dobie ludzi idealnych coraz bardziej się ich wstydzę i jeśli już się uśmiecham do zdjęcia to od razu zwracam uwagę na odstające zęby.
Za jakiś czas pogadam z rodzicami czy nie sprawiliby mi takiego prezentu na urodziny.

Nie lubię ćwiczyć z Ewą Chodakowską, próbowałam rok temu, ale jej skalpel pociął mnie po jakiś 10 minutach bardziej wolę Mel B.

Wiem, że makijaż potrafi podkręcić urodę, jednak ja chyba nie potrafię się malować oczy podkreślam tuszem do rzęs, czasami narysuję jakąś kreskę na powiece, chociaż jak już wyżej pisałam nie jestem do nich przekonana, bo mam wrażenie, że tylko zmniejszają moje oczy (wcale nie są takie duże jak mogą się czasem wydawać na zdjęciach), podkładu, rozświetlaczy, bronzerów i innych produktów do modelowania twarzy nigdy nie używałam, bo po prostu nie potrafię dobrać odcienia

Włosy... staram się wydobywać z nich skręt, forum kręconowłosych przeglądałam dość często i znam już różne techniki wydobycia skrętu. Jednak moje włosy kręcą się nieregularnie i nie zawsze wygląda to tak jak powinno. Na dodatek są bardzo delikatne i suche z natury przez co bardzo podatne na zniszczenia co powoduję, że czasami wizualnie wyglądają naprawdę źle. Jeśli któraś z was zna jakąś dobrą maskę do włosów kręconych, która je dociąży i nawilży to dajcie znać!
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 12:54   #44
LalusiaMilusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Metamorfoza Marty

Jesteś bardzo ładna
LalusiaMilusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 15:35   #45
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Metamorfoza Marty

Mam podobny typ urody, tj. odcień cery i włosów i najlepiej wyglądam, gdy użyję korektora pod oczy i na niedoskonałości, odrobiny podkładu szczególnie na nos oraz pudru prasowanego (używam Creme puff Max Factor). Oczy maluję delikatnym beżowym, brązowym cieniem i rysuję kreskę, ale nie eyelinerem tylko taką wykręcaną kredką - o wiele prostsza w obsłudze i delikatniejsza (można kupić za ok 10 zł np w rossmanie, więc spróbuj) No i tusz oczywiście. Taki makijaż zajmuje max 5 minut, a różnica jest ogromna przy jasnej oprawie oczu Chciałaś przejść metamorfozę, a makijaż jest najprostszą sprawą, by poprawić wygląd twarzy. Popatrz sobie w necie na aktorki bez makijażu - żadna nie wygląda jak bogini
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 14:23   #46
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez kissable Pokaż wiadomość
Mam podobny typ urody, tj. odcień cery i włosów i najlepiej wyglądam, gdy użyję korektora pod oczy i na niedoskonałości, odrobiny podkładu szczególnie na nos oraz pudru prasowanego (używam Creme puff Max Factor). Oczy maluję delikatnym beżowym, brązowym cieniem i rysuję kreskę, ale nie eyelinerem tylko taką wykręcaną kredką - o wiele prostsza w obsłudze i delikatniejsza (można kupić za ok 10 zł np w rossmanie, więc spróbuj) No i tusz oczywiście. Taki makijaż zajmuje max 5 minut, a różnica jest ogromna przy jasnej oprawie oczu Chciałaś przejść metamorfozę, a makijaż jest najprostszą sprawą, by poprawić wygląd twarzy. Popatrz sobie w necie na aktorki bez makijażu - żadna nie wygląda jak bogini
Dzięki za porady wszystko fajnie tylko gdybym potrafiła dobrać sobie odcień tych korektorów i podkładów
Kreskę rysujesz w czarnym czy brązowym kolorze?
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 19:30   #47
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Metamorfoza Marty

skorzystaj z testerów i pomocy pań w drogeriach Np. w Naturze chyba mają dość dobrą obsługę, albo w douglasie czy sephorze, ale to już droższe kosmetyki, więc pewnie nie warto na początek. A kredkę używam czarną, bo nie daje aż tak głębokiej czerni jak eyeliner, więc efekt jest delikatniejszy. Ale brązowa też na pewno się sprawdzi i nie będzie widać jakiś drobnych niedociągnięć
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 22:05   #48
Andziulek89
Raczkowanie
 
Avatar Andziulek89
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 180
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie. Mam już na karku prawie 21 lat (mimo, że na tyle nie wyglądam), więc czas najwyższy aby zacząć siebie akceptować. Niestety jest mi trudno, bo moja twarz należy raczej do przeciętnych, wręcz brzydkich, ponieważ mam odstające górne zęby, niesymetryczne oczy i szeroki nos (taka typowa pyra). Z figurą też nie jest najlepiej. Moją zmorą jest niestety mały biust i tłuszczyk na brzuchu. Brzmi to jak żart, że ktoś prawie nie ma piersi a na brzuchu ma nadmiar tkanki tłuszczowej, ale u mnie niestety tak jest.
Przesyłam w załączniku swoje zdjęcia. Byłabym wdzięczna za konstruktywną ocenę i krytykę oraz wszelkie rady dotyczące tego, co mogłabym w swoim wyglądzie zmienić, aby lepiej się ze sobą poczuć.



Załącznik 5734443

Załącznik 5734444

Załącznik 5734445

Załącznik 5734446
Jak dla mnie zmien kolor na ciemniejszy i skroc i prostuj wlosy bo chyba masz takie swoje krecone.
Figure masz idealna i jak dla mnie nie masz sie czego wstydzic.sama bym taka chciala miec.a malymi piersiami sie nie przejmuj wystarczy je ujedrnic kremami i wyeksponowac fajnie specjalnymi biustonoszami czy ubraniami
__________________
ANGELA
Andziulek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 04:51   #49
reject
Raczkowanie
 
Avatar reject
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mississauga
Wiadomości: 98
Dot.: Metamorfoza Marty

Marta,
prosze cie, nie mów, że coś się nie opłaca robić z zębami! zęby masz jedne, dbaj o nie jak najmocniej! Wyobraz sobie, że mój chłopak ma 40 lat i tylko jeden wyrwany ząb! Reszta jest jego, zdrowe bez żadnych koronek itp! Troche plomb, ale to normalne, każdy w dzieciństwie jadł za dużo cukierków Także laska, do dzieła!

Poza tym moim zdaniem są dwa typy urody: classic beauty oraz character beauty.
Classic beauty? Marilyn Monroe, Claudia Schifer, Audrey Hepburn czy w obecnych czasach Angelina Jolie albo Keira Knightley.
A character beauty? osoby które mają jakąś cechę charaterystyczną która sprawia, że są wyjątkowe - duże oczy, pełne usta, długie rzęsy lub ogólnie charaterystyczna, ale nie typowo piękna uroda. Przykłady? Kristen Stewart, Paris Hilton, Anja Rubik.
Ty należysz do tej drugiej grupy Samoakceptacja to moim zdaniem jedyna rada
reject jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 09:27   #50
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Metamorfoza Marty

myślę, że bardzo fajnie pasowałby do Ciebie styl Lolitki - młodej, ale seksownej mlodej dziewczyny. Już dorosłej, ale mającej ciągle coś z dziecka.
Niestety styl Lolity został zawładnięty przez Japońskie dziwne dziwnosci - a mi chodzi o o styl bardziej z filmu Lolita.

Świetna inspiracją dla Ciebie mogłaby byc córka Jaggera- Georgia May Jagger
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg georgia-may-jagger-vf-oct09.jpg (41,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg georgia-may-jagger-elle-france-13.jpg (128,8 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ed-westwick-georgia-may-jagger.jpg (27,8 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,3 KB, 131 załadowań)
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 21:02   #51
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
myślę, że bardzo fajnie pasowałby do Ciebie styl Lolitki - młodej, ale seksownej mlodej dziewczyny. Już dorosłej, ale mającej ciągle coś z dziecka.
Niestety styl Lolity został zawładnięty przez Japońskie dziwne dziwnosci - a mi chodzi o o styl bardziej z filmu Lolita.

Świetna inspiracją dla Ciebie mogłaby byc córka Jaggera- Georgia May Jagger
Dzięki wielkie. Trafiłaś w sedno! Film Lolita jest świetna i już od pewnego czasu wzdycham do takich szortów z wysokim stanem i krótkich bluzeczek
Szczerze to sama bym nie wpadłam by inspirować się córką Jaggera, ale przejrzałam kilka jej zdjęć i styl ma naprawdę interesujący.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 18:03   #52
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Ech dziewczyny. Mam takiego totalnego doła dzisiaj. Nie wiem, może to przez tą pogodę, ale noo czuję się brzydka. Same widzicie, że nie jestem klasyczną pięknością i to mnie tak strasznie denerwuję, patrzę na te swoje zdjęcia i nie widzę ładnej dziewczyny tylko jakieś brzydkie, nieudane kaczątko, które niby próbuje coś robić ze sobą, ale nic to nie daje. Zresztą ja jestem tak niefotogeniczna, że jak patrzę na swoje zdjęcia to o matko, z trudem wybrałam jakieś, które nadają się do pokazania publicznie i które mogłam umieścić w tym wątku.
Czasami chciałabym, żeby ktoś wszedł w moją skórę i poczuł jak to jest, czuć się kimś takim jak ja, kto wciąż się porównuje do innych.
Zresztą, ostatnio przyszła mi do głowy myśl, że nawet tutaj osoby na forum nie potrafią być do końca szczere i tak naprawdę nigdy nie powiedzą tak naprawdę co myślą. Bo to przecież trochę chamskie powiedzieć obcej osobie, że jest brzydka, bo może to od razu świadczyć o braku kultury osobistej.
Na dodatek te moje zęby... totalnie nie wiem jak powiedzieć rodzicom o tym, że chciałabym znów nosić aparat. Czuję, że stwierdzą, że to znowu jakaś moja fanaberia i totalnie oleją sprawę. Ech. Mam totalnego doła jak rów Mariański...
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 18:51   #53
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Metamorfoza Marty


oj ja wchodze na wątek widzę brzydka dziewczynę wychodze i nie pisze jaka jesteś ładna , bo po co
ale Ty jesteś ładna . tyle koniec kropka.
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 20:45   #54
Twitti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 115
Dot.: Metamorfoza Marty

Marta wez znajdz sobie jakies zajecie, bo za duzo myslisz powaznie mowie. Jakies hobby, prace dorywcza! Cokolwiek! Tylko nie mysl o swoim wygladzie! A co do aparatu- twoje zeby to jedyna rzecz, ktorej mozna sie przyczepic. Ale jak mozna, to trzeba cos z tym zrobic. Idziesz do rodzicow i mowisz, ze zmadrzalas i potrzebujesz aparatu. Takiego prawdziwego. Ze obiecujesz ze bedziesz nosic i nawet im go splacisz (za prace ktora masz lub znajdziesz-zeby nie myslec o glupotach!) to jest zadanie dla Ciebie! No niestety zeby byc gwiazda, trzeba miec super usmiech, dobry makijaz (moze kurs makijazu ?), do rane ciuchy (gazety i strony o modzie do przegladania non stop) i mamy gwiazde
Twitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 07:06   #55
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Ech dziewczyny. Mam takiego totalnego doła dzisiaj. Nie wiem, może to przez tą pogodę, ale noo czuję się brzydka. Same widzicie, że nie jestem klasyczną pięknością i to mnie tak strasznie denerwuję, patrzę na te swoje zdjęcia i nie widzę ładnej dziewczyny tylko jakieś brzydkie, nieudane kaczątko, które niby próbuje coś robić ze sobą, ale nic to nie daje. Zresztą ja jestem tak niefotogeniczna, że jak patrzę na swoje zdjęcia to o matko, z trudem wybrałam jakieś, które nadają się do pokazania publicznie i które mogłam umieścić w tym wątku.
Czasami chciałabym, żeby ktoś wszedł w moją skórę i poczuł jak to jest, czuć się kimś takim jak ja, kto wciąż się porównuje do innych.
Zresztą, ostatnio przyszła mi do głowy myśl, że nawet tutaj osoby na forum nie potrafią być do końca szczere i tak naprawdę nigdy nie powiedzą tak naprawdę co myślą. Bo to przecież trochę chamskie powiedzieć obcej osobie, że jest brzydka, bo może to od razu świadczyć o braku kultury osobistej.
Na dodatek te moje zęby... totalnie nie wiem jak powiedzieć rodzicom o tym, że chciałabym znów nosić aparat. Czuję, że stwierdzą, że to znowu jakaś moja fanaberia i totalnie oleją sprawę. Ech. Mam totalnego doła jak rów Mariański...

to tak złosliwie skonstruowana natura - że za brzydkie uwazamy się wtedy jesteśmy najładniejsze. Za 10 lat będziesz się dziwić, że w ogóle tak siebie oceniałaś i będziesz inne sprawy przedkładać nad kwestię urody czy budowy ciała.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 19:52   #56
Fragaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Metamorfoza Marty

Masz rysy twarzy podobne trochę do Imogen Poots
__________________
Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.
Coco Chanel
Fragaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 09:36   #57
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez eliza1212 Pokaż wiadomość
Masz świetną figurę, że wiele dziewczyn może Ci jej zazdrościć. Masz ładne oczy i kształt ust. Dobrze Ci w tych włosach, ale ja bym zapuściła je na długie. Ładnie się faluja to długie byłyby naprawdę piękne.
Może od dzisiaj zacznij doceniać swoją figurę i urodę, głowa do góry i uśmiech na usta!
Zgadzam się w 100%

Poszperaj w internecie, mnóstwo jest blogów włosomaniaczek, zadbaj o włosy, bo po oczach i ustach to Twój największy atut. Są dość cienkie, ale falowane i właśnie w takich delikatnych, długich kręciołkach byłoby Ci, moim zdaniem, najlepiej! Może olejowanie, naturalne odżywki dodające objętości, uwydatniające fale?

Są też filmiki na youtube jak się malować, aby powiększyć oczy, bo czytałam, że wydają Ci się☠po pomalowaniu mniejsze. Oczywiście Tobie za dużo nie potrzeba, ale warto je trochę☠bardziej podkreślić.

Co do biustu, też mam mały, brzuch troszkę☠zaokrąglony, ale co tam. Byłam raz u brafitterki i jak dobrała mi biustonosz 65D to aż chciałam paradować tylko w nim! Z resztą sobie powtarzam, że małe cycki to błogosławieństwo, nie obwisną na starość, można spać na brzuchu i nosić głębokie dekolty bez gorszenia wszystkich naokoło

Z ćwiczeń to jakieś aeroby na ewentualne wysmuklenie i przysiady, bo to nikomu nie zaszkodzi mieć piękną pupę

W załączniku moja mała wariacja (profesjonalnie powykrzywiałam szafę :P )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ona.jpg (104,1 KB, 365 załadowań)
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 08:22   #58
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%

Poszperaj w internecie, mnóstwo jest blogów włosomaniaczek, zadbaj o włosy, bo po oczach i ustach to Twój największy atut. Są dość cienkie, ale falowane i właśnie w takich delikatnych, długich kręciołkach byłoby Ci, moim zdaniem, najlepiej! Może olejowanie, naturalne odżywki dodające objętości, uwydatniające fale?

Są też filmiki na youtube jak się malować, aby powiększyć oczy, bo czytałam, że wydają Ci się☠po pomalowaniu mniejsze. Oczywiście Tobie za dużo nie potrzeba, ale warto je trochę☠bardziej podkreślić.

Co do biustu, też mam mały, brzuch troszkę☠zaokrąglony, ale co tam. Byłam raz u brafitterki i jak dobrała mi biustonosz 65D to aż chciałam paradować tylko w nim! Z resztą sobie powtarzam, że małe cycki to błogosławieństwo, nie obwisną na starość, można spać na brzuchu i nosić głębokie dekolty bez gorszenia wszystkich naokoło

Z ćwiczeń to jakieś aeroby na ewentualne wysmuklenie i przysiady, bo to nikomu nie zaszkodzi mieć piękną pupę

W załączniku moja mała wariacja (profesjonalnie powykrzywiałam szafę :P )
Cudownie powykręcana szafa <3
No i podrasowanie zdjęcia makijażem bardzo mi się podoba, odrazu powiększa moje oczy
Boje się tylko, że jak zrobię taki makijaż sama w domu to efekt będzie opłakany. Dolną powiekę też mam pomalować cieniem czy kredką? Mam niby jakiś brązowy cień, nie wiem tylko czy nie będzie dla mnie za ciemny.
Co do piersi to aah ile bym dała, żeby mieć rozmiar stanika 65D, bo mój biust mimo wszystko wydaję mi się na ZA mały. Ale nie ma co narzekać, piersi to nie wszystko
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 11:42   #59
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Cudownie powykręcana szafa <3
No i podrasowanie zdjęcia makijażem bardzo mi się podoba, odrazu powiększa moje oczy
Boje się tylko, że jak zrobię taki makijaż sama w domu to efekt będzie opłakany. Dolną powiekę też mam pomalować cieniem czy kredką? Mam niby jakiś brązowy cień, nie wiem tylko czy nie będzie dla mnie za ciemny.
Co do piersi to aah ile bym dała, żeby mieć rozmiar stanika 65D, bo mój biust mimo wszystko wydaję mi się na ZA mały. Ale nie ma co narzekać, piersi to nie wszystko
Cieszę się, że się podoba
Nie ma co się bać, po prostu ćwicz w domu, brązowy cień będzie OK. Nanieś go na jakiś mały pędzelek lub aplikator i rozetrzyj przy linii górnych rzęs, rozszerzając kreskę w kierunku zewnętrznego kącika, na dolnej powiece możesz tylko machnąć przy owym miejscu lekko, to daje fajny efekt. Może być też miękka kredka rozmazana pędzelkiem lub paluchem Do tego lekki korektor na ewentualne zaczerwienienia (nie ma się☠co bać pytać o radę nawet w Rossmanie, ostatnio się miło zaskoczyłam, bo pani mi doradzała na podstawie wizażu ) i tusz i dla Ciebie to wszystko!
A ja "normalnie" noszę 70 A-B Dlatego uwielbiam brafitterki :P
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 13:22   #60
qaswe1
Raczkowanie
 
Avatar qaswe1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 211
Dot.: Metamorfoza Marty

Trzecie zdjęcie śliczne, mogłabyś być jakąś modelką
qaswe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-25 13:37:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.