Jak postąpić z Narcyzem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-17, 15:51   #1
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188

Jak postąpić z Narcyzem?


.

Edytowane przez Martiza3346
Czas edycji: 2017-07-16 o 18:40
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 16:09   #2
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

Jakie znowu numery?
Sam chłopak nic nadzwyczajnego i złego nie zrobił więc nie wiem o co ci chodzi. Jeśli ci nie pasuje to nie musisz z nim iść do łóżka.

Problemem raczej jest to, że jesteście z tej samej grupy a często jak coś nie wyjdzie albo ktoś kogoś skrzywdzi to powinno się zerwać kontakt na zawsze. Tutaj to nie będzie możliwe i dlatego odradzam, kimkolwiek by on nie był :P
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 16:19   #3
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

Dlaczego od razu tak go oceniasz? Fakt, że Cię zaprosił od razu oznacza, że chce Cię do łóżka zaciągnąć? No nie przesadzajmy, tym bardziej, że jak sama mówisz, ma powodzenie, więc nie musiałby się wysilać specjalnie.
Jeśli Ci się nie podoba i nie widzisz żadnych szans na coś więcej, to możesz mu powiedzieć, że wino to już bardziej z randką Ci się kojarzy, a on dla Ciebie może być tylko kolegą więc się nie zgadzasz i tyle. Ale po co od razu ideologie dorabiać.
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 16:46   #4
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

Poczekaj, poobserwuj. Idź na tę lampkę wina, czemu nie? Może Twoje obawy są bezpodstawne. Zawsze możesz powiedzieć "nie" jak rzeczy zajdą za daleko.
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 16:50   #5
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Mam pewien problem związany z kolesiem, z którym jestem razem w grupie na studiach.

Otóż jakiś czas temu, w przerwie świątecznej napisał do mnie na fejsbuku, czy nie wybrałabym się z nim na kawę.
Na początku miałam opory, bo po pierwsze byłam tym strasznie zaskoczona, a po drugie nie mogłam rozkminić jakie ma intencje i o co mu chodzi. Bo trzeba przyznać, że on to typowy przystojniak, tytułowy narcyz, a ja zwykła szara myszka.
Okazało się, że chodzi o spotkanie czysto koleżeńskie, więc trochę wyluzowałam.
Spotkaliśmy się po Nowym Roku, a między czasie pisaliśmy na fb. Gość jest całkiem inteligentny, dlatego miło się z nim dyskutowało.
Ogólnie ja jestem na studiach taką trochę outsiderką, podobno jemu się to bardzo spodobało.

W czwartek jakby więcej rozmawialiśmy na uczelni, byłam z siebie bardzo dumna, bo już totalnie pozbyłam się tego spięcia, które mi towarzyszyło jeszcze tydzień temu, gdy miałam z nim obcować w towarzystwie innych osób z roku. Było zabawnie, chyba po raz pierwszy czułam się na uczelni dobrze.
Problem tylko w tym, że niektóre nasze dialogi trochę zalatywały flirtem. To już nie brzmi dobrze, prawda?

Na platformie wirtualnej jest jeszcze lepiej, jego tekściki typu "seksowny śmiech", ładne perfumy.
To już nie jest rozmowa czysto koleżeńska. Zalatuje tanim podrywem.
Już nie wspomnę o tym, że zaprosił mnie na wino...
Co nie powiem budzi we mnie pewne podejrzenia, że nie owijając w bawełnę ma ochotę mnie zaliczyć. Cynik jeden!

Zwłaszcza, że on już na początku naszych konwersacji wspominał, że przecież jesteśmy ludźmi i każdy ma swoje potrzeby i nie można temu zaprzeczać. Albo opowiadał jak to dziewczyny w klubach, aż same kładą mu jego dłoń na swoim pośladku, a potem są zdziwione, że on tą rękę zabiera i odchodzi, bo przecież taki z niego amant.
Hmm, coś mi podpowiada, że ta ręka jednak tam jest i ma się dobrze...
Ostatnio też palnęłam głupotę o jego idealnej aparycji.
Jednak może to nie było takie głupie, bo niby żartem napomknął, że niektórzy mu zarzucają, że dzięki takiej aparycji może nie szanować i krzywdzić kobiety.
W każdym żarcie, jest ziarno prawdy, czy coś.

Jak już wyżej pisałam, ja jestem taką trochę outsiderką, wycofaną, nieśmiałą, mam problemy z niską samooceną. Wiem, że to widać, ale mimo to jestem inteligentna i nie jestem typem laski, która co tydzień idzie się upić do klubu.
On pewnie też to zauważył, ale nie podejrzewałam, że będzie to chciał wykorzystać w taki sposób, myślałam, że relacja będzie czysto koleżeńska.
Taak, teraz coś czuję, że wcale mu to nie przeszkadza, a wręcz pomaga, bo przecież zakompleksione dziewczyny bywają łatwe i naiwne...

Dlatego dziewczyny proszę Was o radę, jak wyjść z tej całej dziwnej sytuacji.
Mam przestać z nim tak z dnia na dzień gadać, czy po prostu dać mu w jakiś sposób do zrozumienia, że nie ze mną takie numery?
Może któraś z was miała podobne doświadczenia i mogłaby doradzić komuś tak zielonemu jak ja..
No dobrze, ale doprecyzuj pytanie.
Jak postąpić z Narcyzem żeby dał Ci spokój?
Normalnie. Mówisz: sorry Narcyz, nie interesuje mnie bliższa znajomość z tobą. Tyle.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 17:09   #6
susanday
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

"zaliczyć chce, cynik jeden". Ale slaby tekst.

no serio w ogóle co to sie dzieje, ze jakis facet podbija do dziewczyny . Ah, cos za cynik, ąę. Wyluzuj,bo aż niemilo sie to czyta, nic ci zlego nie zrobil, jak cos Ci nie pasuje to rozluznij relacje i tyle. Ale problem.
susanday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 17:32   #7
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

Odpowiedz sobie sama czego oczekujesz od tej znajomości. I jeśli Twoje oczekiwania są kompatybilne z jego oczekiwaniami - nie ma problemu. Jeśli on chce "zaliczyć cię", a Ty nie chcesz - też nie ma problemu, po prostu się na to nie zgadzaj. Jeśli nie jesteś nim zainteresowana w żadnym aspekcie kumpelskim/przyjacielskim/partnerskim/sex friends - utnij znajomość. Przede wszystkim ustal czego TY chcesz outsiderko
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 17:36   #8
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

Oj Autorko ;-)

Z całego Twojego wywodu aż bije przesłanie, że bardzo byś chciała aby "ów" narcyz zwrócił na Ciebie większą uwagę i chciał czegoś więcej niż zwykłego seksu.


Gdyby było inaczej nie zakładałabyś wątku o w sumie obcym facecie;-)

Sugeruję zmianę tytułu ;-)
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 17:57   #9
iwonder
Raczkowanie
 
Avatar iwonder
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 51
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

naprawdę sądzisz, że przystojni faceci atakują nieśmiałe, niepewne siebie dziewczęta aby zaciągnąć je do łóżka? ja pierwsze słyszę.

Jeśli uważasz się za inteligentną to chyba sama powinnaś wiedzieć gdzie postawić granicę. Na moje najzwyczajniej w świecie spodobałaś się "narcyzowi" i lubi spędzać z tobą czas. Na twoim miejscu odpuściłabym spekulacje, że koniecznie chce cię zaciągnąć do łóżka. Masz buzie, więc wystarczy odmówić.

Inną sprawą jest fakt, że ja odpuściłabym sobie teoretyczny romans we własnej grupie na studiach, żeby uniknąć w przyszłości średnio komfortowych sytacji
iwonder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 18:57   #10
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Mam pewien problem związany z kolesiem, z którym jestem razem w grupie na studiach.

Otóż jakiś czas temu, w przerwie świątecznej napisał do mnie na fejsbuku, czy nie wybrałabym się z nim na kawę.
Na początku miałam opory, bo po pierwsze byłam tym strasznie zaskoczona, a po drugie nie mogłam rozkminić jakie ma intencje i o co mu chodzi. Bo trzeba przyznać, że on to typowy przystojniak, tytułowy narcyz, a ja zwykła szara myszka.
Okazało się, że chodzi o spotkanie czysto koleżeńskie, więc trochę wyluzowałam.
Spotkaliśmy się po Nowym Roku, a między czasie pisaliśmy na fb. Gość jest całkiem inteligentny, dlatego miło się z nim dyskutowało.
Ogólnie ja jestem na studiach taką trochę outsiderką, podobno jemu się to bardzo spodobało.

W czwartek jakby więcej rozmawialiśmy na uczelni, byłam z siebie bardzo dumna, bo już totalnie pozbyłam się tego spięcia, które mi towarzyszyło jeszcze tydzień temu, gdy miałam z nim obcować w towarzystwie innych osób z roku. Było zabawnie, chyba po raz pierwszy czułam się na uczelni dobrze.
Problem tylko w tym, że niektóre nasze dialogi trochę zalatywały flirtem. To już nie brzmi dobrze, prawda?

Na platformie wirtualnej jest jeszcze lepiej, jego tekściki typu "seksowny śmiech", ładne perfumy.
To już nie jest rozmowa czysto koleżeńska. Zalatuje tanim podrywem.
Już nie wspomnę o tym, że zaprosił mnie na wino...
Co nie powiem budzi we mnie pewne podejrzenia, że nie owijając w bawełnę ma ochotę mnie zaliczyć. Cynik jeden!

Zwłaszcza, że on już na początku naszych konwersacji wspominał, że przecież jesteśmy ludźmi i każdy ma swoje potrzeby i nie można temu zaprzeczać. Albo opowiadał jak to dziewczyny w klubach, aż same kładą mu jego dłoń na swoim pośladku, a potem są zdziwione, że on tą rękę zabiera i odchodzi, bo przecież taki z niego amant.
Hmm, coś mi podpowiada, że ta ręka jednak tam jest i ma się dobrze...
Ostatnio też palnęłam głupotę o jego idealnej aparycji.
Jednak może to nie było takie głupie, bo niby żartem napomknął, że niektórzy mu zarzucają, że dzięki takiej aparycji może nie szanować i krzywdzić kobiety.
W każdym żarcie, jest ziarno prawdy, czy coś.

Jak już wyżej pisałam, ja jestem taką trochę outsiderką, wycofaną, nieśmiałą, mam problemy z niską samooceną. Wiem, że to widać, ale mimo to jestem inteligentna i nie jestem typem laski, która co tydzień idzie się upić do klubu.
On pewnie też to zauważył, ale nie podejrzewałam, że będzie to chciał wykorzystać w taki sposób, myślałam, że relacja będzie czysto koleżeńska.
Taak, teraz coś czuję, że wcale mu to nie przeszkadza, a wręcz pomaga, bo przecież zakompleksione dziewczyny bywają łatwe i naiwne...

Dlatego dziewczyny proszę Was o radę, jak wyjść z tej całej dziwnej sytuacji.
Mam przestać z nim tak z dnia na dzień gadać, czy po prostu dać mu w jakiś sposób do zrozumienia, że nie ze mną takie numery?
Może któraś z was miała podobne doświadczenia i mogłaby doradzić komuś tak zielonemu jak ja..
Albo naprawdę ma Cię tylko za koleżankę, albo licząc na Twoje niskie poczucie własnej wartości założył, że jesteś desperatką i jak Ci tylko okaże zainteresowanie to od razu się z nim prześpisz.
W każdym razie nie widzę tu zainteresowania w takim wydaniu, jakiego byś pewnie chciała tj. jako partnerki do związku. Gdyby tak było to by raczej nie wygadywał podkreślonego (te teksty są burackie jak na próbę zainteresowania Ciebie nim, albo tak jak pisałam - faktycznie jesteś koleżanką więc Ci mówi o swoich "podrywach").
Co robić? Obserwuj, powiedz stanowcze "nie" jeśli pójdzie za daleko. Nie nakręcaj się.
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 19:17   #11
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

Ale tak serio to o co chodzi, skąd w ogóle takie wnioski? Pójdź z nim na to wino to zobaczysz o co chodzi i wtedy będzie można coś z tym zrobić xd


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 23:14   #12
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

Nie bardzo rozumiem dylemat.
Chcesz z nim iść na wino - idź, nie chcesz - odmów, chcesz ale nie na wino - zaproponuj mu coś innego.

Nie da się na podstawie kilku przytoczonych przez ciebie zdań, wyrwanych z kontekstu zresztą, wywnioskować jakie chłopak ma zamiary, co myśli i czuje.
Sama możesz się o tym przekonać, rozwijając tę znajomość.

Ja z twojego posta odczytuję, że facet ci się podoba i masz ochotę na znajomość z nim, ale tylko taką "poważną", a nie "bez zobowiązań". Jeśli tak jest faktycznie, to daj mu to do zrozumienia i sprawdź co zrobi.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 11:32   #13
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

W ogóle nie rozumiem tematu.

Przecież możesz pójść z nim na kawę, wino i zobaczyć. Zacznie za szybko działać to daj mu po łbie i powiedz, że nie jesteś z tych, które od razu wskakują mu do łóżka. I wtedy zobacz co zrobi. Jak nie będzie umiał się zachowywać normalnie, zaprosić Cię kilka razy do kina itd. , no to wtedy wiadomo co jest grane.

Jak dla mnie to się boisz, że ... pójdziesz z nim na tą randkę i skończysz w łóżku

Poza tym, gdzie tam ... narcyzm ? Co on poradzi, że dobrze wygląda i dziewczyny same się do niego pchają ? Bardzo dużo zależy od ... jakości tych dziewczyn Całkiem możliwe, że on te wszystkie dziewczyny ma w nosie, to, że za nim latają to mu spowszedniało, może się sparzył na takiej jednej czy drugiej, albo po prostu jest NORMALNY i chce sobie znaleźć normalną dziewczynę, ma w nosie wszytkie te wymuskane, "idealne" dziewczyny.

Jezus, powiedział, że w klubie za nim latają. Za mną też jak miałem 20-21 lat latały, zawsze się kumple śmiali, że jak gdzieś wchodzę na parkiet to zawsze obok mnie kilka dziewczyn, dziwnym trafem zaczyna tańczyć itd. itp. I co ? I nic. Widzisz to, ale może np. masz ochotę poznawać ludzi w inny sposób, nie w półmroku, gdzie ledwo co widzisz, ledwo co słyszysz, alko odgrywa swoje i wiesz, że to dają znać o sobie niskie instynkty. Może wolisz ... normalnie ?

Dla mnie to są rozkminy dziewczyny, która już oceniła kolesia - całkiem możliwe, że blędnie bo sama jest niedowartościowana i zadaje sobie pytanie: "co on we mnie widzi, skoro lata za nim tyle innych (i lepszych) dziewczyn". No i może do tego boi się, że jak się z nim umówi to nie będzie mu się mogła oprzeć, gdy facet jednak nie okaże się być taki normalny jak ja mówię, i przystąpi od razu do dzieła

Po prostu - nie rozszyfrujesz człowieka, dopóki się z nim nie spotkasz. To tak jak z ... ładnymi dziewczynami. Też czasem pozory mylą. Latają za takimi dziesiątki facetów, a one znajdują sobie jakiegoś spokojnego, ułożonego faceta, zupełnie innego od tych adoratorów.

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2015-01-18 o 11:34
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 14:25   #14
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

Ech... może macie rację, że niepotrzebnie założyłam ten wątek i w ogóle temat jest bez sensu.
Przemyślałam sprawę i w sumie lampka wina mi przecież chyba nie zaszkodzi, troszkę się boję, że na jednej się nie skończy, a jednak człowiek na rauszu nie zawsze myśli racjonalnie.
Wiadomo, że liczę na coś więcej, ale nie w tym kontekście w jakim myślą co poniektórzy, chcę go poznać, może się zaprzyjaźnić. Coś takiego jak związek, czy nawet romans nie wchodzi w grę, bo jednak jesteśmy w tej samej grupie i gdyby coś poszło nie tak, to widywanie siebie dzień w dzień na uczelni nie byłoby miłe. Jakikolwiek by ten chłopak nie był, to myślę, że byłoby to po prostu nierozsądne.
Po drugie, w sumie macie rację, to nienormalne, żeby zaciągać do łóżka nieśmiałe dziewczynki, na dodatek przeciętnej urody, gdy można zawsze wyhaczyć coś lepszego.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 15:18   #15
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

no nie zaszkodzi.
Powiedz mi skąd w ogóle założenie, że przystojny facet= narcyz
Bo nie wynika z Twojego postu, że on jest jakiś przesadnie zakochany w sobie i tylko o sobie mówi. To, że jest pewny siebie niczego nie znaczy.
Popracuj w między czasie nad sobą. Baaaaardzo widać Twoją niską samoocenę. A może go zwyczajnie zaciekawiłaś? Trzymasz się na uboczu, więc chciał się dowiedzieć czemu. I tyle.
Popracuj nad relacjami z ludźmi, zacznij rozmawiaj z ludźmi z roku. Bo na razie opisałaś się trochę, jak taką małą dzikuskę z lasu. Brakuje Ci oswojenia z facetami.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Ech... może macie rację, że niepotrzebnie założyłam ten wątek i w ogóle temat jest bez sensu.
Przemyślałam sprawę i w sumie lampka wina mi przecież chyba nie zaszkodzi, troszkę się boję, że na jednej się nie skończy, a jednak człowiek na rauszu nie zawsze myśli racjonalnie.
Wiadomo, że liczę na coś więcej, ale nie w tym kontekście w jakim myślą co poniektórzy, chcę go poznać, może się zaprzyjaźnić. Coś takiego jak związek, czy nawet romans nie wchodzi w grę, bo jednak jesteśmy w tej samej grupie i gdyby coś poszło nie tak, to widywanie siebie dzień w dzień na uczelni nie byłoby miłe. Jakikolwiek by ten chłopak nie był, to myślę, że byłoby to po prostu nierozsądne.
Po drugie, w sumie macie rację, to nienormalne, żeby zaciągać do łóżka nieśmiałe dziewczynki, na dodatek przeciętnej urody, gdy można zawsze wyhaczyć coś lepszego.
ale czemu zakładasz, że nieśmiałość to coś złego? A może on marzy o takiej dziewczynie? Skromnej, ułożonej, inteligentnej?
Czym jest coś lepszego? Panną z tapetą grubości tynku? Krzykliwą lizuską? Małą primadonną?
Do kąta marsz, przemyśleć swoje kompleksy.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 20:32   #16
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jak postąpić z Narcyzem?

ale gdzie jest twoj problem?
masz slaba glowe i boisz sie ze cos zrobisz po lampce wina?
to nie pij
to od ciebie zalezy jak ta znajomosc bdzie sie rozwijala,on sobie moze chciec wyrywac ciebie do lozka itp ale to ty decydujesz jak daleko idziesz,nie rob z siebie bezwonnej ofiary narcyza
nikt ci nie kaze przestac z nim rozmawiac poprostu nie wkrecaj sobie za wiele
nikt cie do lozka na chama nie zaciagnie nie chcesz niczego wiecej to powiedz ze nie ,chcesz to korzystaj nikt ci tu nie powie ze cos z tego bedzie czy nie a jak daleko zajdziesz to od ciebie tylko zalezy.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-18 20:32:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.