40-letnia singielka-pragnę być matką - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-20, 08:01   #31
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Co nie oznacza, że masz swoimi wypowiedziami atakować innych. Twoje posty w tym wątku są tak właśnie odbierane, a Ty cały czas tego nie widzisz. Upominam Cię, byś zaprzestała to robić.
Przepraszam jak źle to było odebrane,ale mnie tu też dziewczyny zaczęły atakować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 08:18   #32
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Przepraszam jak źle to było odebrane,ale mnie tu też dziewczyny zaczęły atakować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co było wynikiem Twojej wcześniejszej wypowiedzi.



Ok, mam nadzieję, że zrozumiałaś i na tym koniec
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 08:20   #33
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam,że wątek jest taki stary
Wyskoczył mi na aplikacji to tak napisałam w nim,ale gdzie hejtuje napisałam tylko jak jest,chyba każdy ponosi kosekwencje swoich czynów prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda, że nie wiedziałeś o tym wcześniej
Patrz: twój, własny wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

[1=1a1574568a9ae6256c77117 bb8a68c832bc8434a_5e8bb4a 00727e;87518098]Czy Ty przypadkiem nie jestes wizazanka, ktora wpadla i facet ja rzucil i teraz bedzie samotna matka? Te posty, pelne niecheci do innych to jakas forma, poczucia sie lepiej ze soba?[/QUOTE]Tak, to ona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 08:38   #34
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie wiedziałeś o tym wcześniej
Patrz: twój, własny wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Tak, to ona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście,że wiedziałam i zdaję sobie z tego sprawy w jakieś sytuacji się znalazłam i ponoszę konsekwencje własnych czynów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Różne rzeczy się zdarzają i facet może zostawić to akurat fakt,nie ja pierwsza nie ostatnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 16:47   #35
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Mam 39 lat. Dopiero za dwa lata będę mogła wrócić na rynek zawodowy...będę miała 41. Potem daję sobie jeszcze dwa lata na zebranie środków na inseminację nasieniem anonimowego dawcy, w Wielkiej Brytanii lub w Danii. Postanowiłam zostać samotną matką. Będę miała blizniaczki: Anastazję Stefanię i Emanuelę Antoninę. Trudno kobiecie samotnie wychować chłopca. Chcę mieć bliźniaczki, które będą moimi wiernymi kopiami. Niezależne, samodzielne, rudowłose feministki. Pewien kmiot złamał mi życie i odebrał mi karierę. Zachowuje się jak stalker, czuję się zagrożona przez niego. Odebrał mi szansę na lepsze życie, stosuje wobec mnie przemoc ekonomiczną, ma urojenia związane z moją osobą. Zwróciłam się do policji z apelem a ochronę, gdyż czuję się przez niego zagrożona. Jest policjantem. Wmówił otoczeniu, że to ja jestem Inką, bo chciał mnie wsadzić do łóżka jednemu z mafijnych bossów i nagrywać moim telefonem jego zwierzen, żeby rozwalić resztki mafii, której już praktycznie nie ma, ale on bardzo chciał awansować. Skoro nie potrafi rozwiązywać istniejących problemów, wykreował nowe- "Polska Gomorra nadal działa i ma się swietnie". Taki oto policjancik w krótkich majtusiach.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 10:15   #36
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Mam 39 lat. Dopiero za dwa lata będę mogła wrócić na rynek zawodowy...będę miała 41. Potem daję sobie jeszcze dwa lata na zebranie środków na inseminację nasieniem anonimowego dawcy, w Wielkiej Brytanii lub w Danii. Postanowiłam zostać samotną matką. Będę miała blizniaczki: Anastazję Stefanię i Emanuelę Antoninę. Trudno kobiecie samotnie wychować chłopca. Chcę mieć bliźniaczki, które będą moimi wiernymi kopiami. Niezależne, samodzielne, rudowłose feministki. Pewien kmiot złamał mi życie i odebrał mi karierę. Zachowuje się jak stalker, czuję się zagrożona przez niego. Odebrał mi szansę na lepsze życie, stosuje wobec mnie przemoc ekonomiczną, ma urojenia związane z moją osobą. Zwróciłam się do policji z apelem a ochronę, gdyż czuję się przez niego zagrożona. Jest policjantem. Wmówił otoczeniu, że to ja jestem Inką, bo chciał mnie wsadzić do łóżka jednemu z mafijnych bossów i nagrywać moim telefonem jego zwierzen, żeby rozwalić resztki mafii, której już praktycznie nie ma, ale on bardzo chciał awansować. Skoro nie potrafi rozwiązywać istniejących problemów, wykreował nowe- "Polska Gomorra nadal działa i ma się swietnie". Taki oto policjancik w krótkich majtusiach.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
co to za szlony ciag swiadomosci. Blagam cie nie rob sobie dzieci dopoki sie nie wyleczysz.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 18:46   #37
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
co to za szlony ciag swiadomosci. Blagam cie nie rob sobie dzieci dopoki sie nie wyleczysz.

Polecam inne posty tej wizażanki, nie rozczarujesz się
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 21:01   #38
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Matko bosko, co tu się odstawia
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 10:09   #39
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Mam 39 lat. Dopiero za dwa lata będę mogła wrócić na rynek zawodowy...będę miała 41. Potem daję sobie jeszcze dwa lata na zebranie środków na inseminację nasieniem anonimowego dawcy, w Wielkiej Brytanii lub w Danii. Postanowiłam zostać samotną matką. Będę miała blizniaczki: Anastazję Stefanię i Emanuelę Antoninę. Trudno kobiecie samotnie wychować chłopca. Chcę mieć bliźniaczki, które będą moimi wiernymi kopiami. Niezależne, samodzielne, rudowłose feministki. Pewien kmiot złamał mi życie i odebrał mi karierę. Zachowuje się jak stalker, czuję się zagrożona przez niego. Odebrał mi szansę na lepsze życie, stosuje wobec mnie przemoc ekonomiczną, ma urojenia związane z moją osobą. Zwróciłam się do policji z apelem a ochronę, gdyż czuję się przez niego zagrożona. Jest policjantem. Wmówił otoczeniu, że to ja jestem Inką, bo chciał mnie wsadzić do łóżka jednemu z mafijnych bossów i nagrywać moim telefonem jego zwierzen, żeby rozwalić resztki mafii, której już praktycznie nie ma, ale on bardzo chciał awansować. Skoro nie potrafi rozwiązywać istniejących problemów, wykreował nowe- "Polska Gomorra nadal działa i ma się swietnie". Taki oto policjancik w krótkich majtusiach.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
przemysl to zanim popelnisz taki blad, moze obejrzyj "kobiety mafii", to moze pomoc, mowie serio i bez zlosliwosci
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 14:28   #40
ania071989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 2
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Dziewczyny co wy wcześniej robiłyście zamiast szukać faceta to wy dopiero teraz?
Wasz wiek też jest dość dużym ryzykiem nie rozumiem takich kobiet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety czasy są ciężkie... znaleźć faceta jeszcze ciężej..
ania071989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 07:19   #41
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Dziewczyny co wy wcześniej robiłyście zamiast szukać faceta to wy dopiero teraz?
Wasz wiek też jest dość dużym ryzykiem nie rozumiem takich kobiet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No sory ale jesteś ostatnia osoba która powinna na ten temat się wypowiadać .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-23, 19:02   #42
SabaAdi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 4
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Matko to masakra jak kobieta kobietę potrafi krytykować. fora są przecież po to by sobie pomagać i doradzać. Kazdy sam dokonuje wyborów i nic nikomu do tego. Dla mnie osobiście to chyba najbezpieczniej (choć oże nie najprzyjemniej ) to inseminacja z nasieniem dawcy. Niestety w naszym kraju się nie da ale w Czechach już tak.
SabaAdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 09:03   #43
michalpoznan83pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 39
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

mysle ze to na tyle wazna decyzja i tak przewraca zycie do góry nogami, ze jednak fajnie miec stałego partnera... jesli go nie ma.. hm.. nie wiem
poczekaj na wyniki pozniej mysl , powodzenia
michalpoznan83pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 21:06   #44
WilkBialy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 4
Dot.: 40-letnia singielka-pragnę być matką

Cytat:
Napisane przez SabaAdi1 Pokaż wiadomość
Matko to masakra jak kobieta kobietę potrafi krytykować. fora są przecież po to by sobie pomagać i doradzać. Kazdy sam dokonuje wyborów i nic nikomu do tego. Dla mnie osobiście to chyba najbezpieczniej (choć oże nie najprzyjemniej ) to inseminacja z nasieniem dawcy. Niestety w naszym kraju się nie da ale w Czechach już tak.
Lubię poczytać nie jedno forum, straszne jest to że u kobiet jest pełno urojeń, życia w świecie fantazji. Czesto zwykłą krytykę i opis rzeczywistości dużo kobiet nazywa hejtem lub niezdrową krytyką.

Będę realny samotny rodzic często wychowuję dysfunkcyjną jednostkę to samo patologia w rodzinie brak uczucia, miłości (jak to kobiety są w związku dla wygody czy dziecka) Zanim coś zrobisz zastanów się 5 razy bez obrazy 3/4 kobiet które poznałem wychowane przez samotne matki miały problemy, a facet to było wieczne dziecko. Może jej się uda, ale statycznie wypada to kiepsko też może trafi 5 w totka
WilkBialy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-27 22:06:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.