Rossmann cz. XXXIII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-21, 13:30   #4591
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Dajcie sobie siana i przestańcie łazić po drogeriach. Dajcie tym biednym pracownikom żyć, jest epidemia, jak czytam, że "spokojnie sobie poszłam do roska" to kopara opada. Jest sklep online!
Dla Twojej wiadomości nie ma tych produktów online, a skoro wracałam po pracy i było otwarte, to dlaczego nie mogłam wejść? Pewnie chleb i bułki też zamawiasz online...
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 13:41   #4592
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Dajcie sobie siana i przestańcie łazić po drogeriach. Dajcie tym biednym pracownikom żyć, jest epidemia, jak czytam, że "spokojnie sobie poszłam do roska" to kopara opada. Jest sklep online!
Słuchaj- przesada w żadną stronę nie jest dobra.

Jak dziś poszłam do FRAC to się zapomniałam tyle ludzi...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 15:24   #4593
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Dajcie sobie siana i przestańcie łazić po drogeriach. Dajcie tym biednym pracownikom żyć, jest epidemia, jak czytam, że "spokojnie sobie poszłam do roska" to kopara opada. Jest sklep online!


Dzisiaj byłam w sklepach po sprawunki pierwszy raz od 8 dni. Jeśli bym potrzebowała czegoś z Rossmanna też bym do niego weszła przy okazji.
Podejrzewam, że jest więcej takich osób, które bez potrzeby nie szlajają się po sklepach.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 16:02   #4594
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Jak się da tym wszystkim biednym pracownikom spokój, to w końcu stracą prace, o tym też warto pamiętać. Tak więc wszystko z głową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 18:16   #4595
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość


Dzisiaj byłam w sklepach po sprawunki pierwszy raz od 8 dni. Jeśli bym potrzebowała czegoś z Rossmanna też bym do niego weszła przy okazji.
Podejrzewam, że jest więcej takich osób, które bez potrzeby nie szlajają się po sklepach.
Ja myślałam, że zajrzę do rossmanna przy okazji zakupów spożywki, pierwszy raz od kilku dni, ale zrobili u mnie taki cyrk, że odpuściłam. Zamówiłam online zupełnie gdzie indziej podstawowe produkty licząc, że może się uda i dostarczą je za jakiś tydzień (jak dobrze pójdzie). Tak gdzie planowałam robić zakupy nie udało mi się wejść. Ostatecnzie zrobiłam inne zakupy niż planowałam w zupełnie inny sposób. Cieszę się, że jednak wcześniej zrobiłam większe zapasy bo dzisiaj, a tym bardziej jutro nic by mi z zakupów podstawowych rzeczy nie wyszło.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 18:18   #4596
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
Dla Twojej wiadomości nie ma tych produktów online, a skoro wracałam po pracy i było otwarte, to dlaczego nie mogłam wejść? Pewnie chleb i bułki też zamawiasz online...
Wielu rzeczy już nie ma w rossmann online. Albo są po 1 sztuce, więc jest ryyzko anulowania zamówienia. Inna sprawa, że niektóre sklepy informują, że najbliższe dostawy...w maju. Więc kupowanie online nie wszędzie już teraz ma sens. Żeby tak coś kupić trzeba po necie trochę poszukać gdzie coś jeszcze jest i gdzie terminy dostaw nie są masakrycznie odległe.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 18:35   #4597
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Zdublowany post
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."

Edytowane przez ParoleParole
Czas edycji: 2020-03-21 o 18:46
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 18:44   #4598
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Dajcie sobie siana i przestańcie łazić po drogeriach. Dajcie tym biednym pracownikom żyć, jest epidemia, jak czytam, że "spokojnie sobie poszłam do roska" to kopara opada. Jest sklep online!
Czyli co jak jestem przy okazji przy rosmanie to mam go ominąc? Wrócić do domu zrobić zamówienie online i jechać specjalnie żeby je odebrać? A, jeszcze muszę mieć szczęście żeby wszystko było co potrzebuje. Bo będąc stacjonarnie jak, czegos nie będzie to wezmę coś innego.
I nie wiem jak u Was ale u mnie żeby odebrać zamówienie najszybciej jest znaleźć kogoś z obsługi na sklepie i poprosić o wydanie.
Więc mimo szczerych chęci wolę wejść osobiście kupić co potrzebuje i nie marnować czasu.

Wszystko w granicach rozsądku. Bez popadania w paranoje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 18:57   #4599
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Czyli co jak jestem przy okazji przy rosmanie to mam go ominąc? Wrócić do domu zrobić zamówienie online i jechać specjalnie żeby je odebrać? A, jeszcze muszę mieć szczęście żeby wszystko było co potrzebuje. Bo będąc stacjonarnie jak, czegos nie będzie to wezmę coś innego.
I nie wiem jak u Was ale u mnie żeby odebrać zamówienie najszybciej jest znaleźć kogoś z obsługi na sklepie i poprosić o wydanie.
Więc mimo szczerych chęci wolę wejść osobiście kupić co potrzebuje i nie marnować czasu.

Wszystko w granicach rozsądku. Bez popadania w paranoje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, że bez popadania w paranoję.
Nie muszę teraz latać za makijażem, ale jak potrzebowałam chusteczk higienicznych , płynu do higieny intymnej bo się skończył czy dezodorantu no to i szukałam dziś drogerii. Gdybym dała radę do okolicznego marketu wejść i wejść też do rossmana to bym weszła. Ale obsługa marketu zrobiła cyrk z dostępem do całego budynku, więc spożywkę nabyłam gdzie indziej, a zakupy drogeryjne online z nadzieją, że może za tydzień dadzą radę dostarczyć.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 19:03   #4600
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Oczywiście, że bez popadania w paranoję.
Nie muszę teraz latać za makijażem, ale jak potrzebowałam chusteczk higienicznych , płynu do higieny intymnej bo się skończył czy dezodorantu no to i szukałam dziś drogerii. Gdybym dała radę do okolicznego marketu wejść i wejść też do rossmana to bym weszła. Ale obsługa marketu zrobiła cyrk z dostępem do całego budynku, więc spożywkę nabyłam gdzie indziej, a zakupy drogeryjne online z nadzieją, że może za tydzień dadzą radę dostarczyć.
Ja to wychodzę z założenia że jeśli coś konkretnego potrzebujemy bo już serio nie mamy to bym szła nawet po podkład.
Mówię o konkretnych zakupach, a nie spacerowaniu po sklepie w celu zabicia nudy.
U mnie niestety w pracy ludzie sobie nie zdają sprawy z sytuacji i codziennie mam wycieczki rodziców z dziećmi, seniorów którzy chodzą od półki do półki przez 2 godziny a wychodzą z jakąś duperela albo niczym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 20:52   #4601
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Ja to wychodzę z założenia że jeśli coś konkretnego potrzebujemy bo już serio nie mamy to bym szła nawet po podkład.
Mówię o konkretnych zakupach, a nie spacerowaniu po sklepie w celu zabicia nudy.
U mnie niestety w pracy ludzie sobie nie zdają sprawy z sytuacji i codziennie mam wycieczki rodziców z dziećmi, seniorów którzy chodzą od półki do półki przez 2 godziny a wychodzą z jakąś duperela albo niczym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest insza inszosc i tak jest w większości "branzy", też się ludzie paletaja że sprawami, które mogliby załatwić pisemnie/telefonicznie/ mailowo/ w innym terminie. Ale nie- kwarantanna jest to sobie przyjdą... zaznaczę, ze nie pracuje w handlu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 21:31   #4602
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
To jest insza inszosc i tak jest w większości "branzy", też się ludzie paletaja że sprawami, które mogliby załatwić pisemnie/telefonicznie/ mailowo/ w innym terminie. Ale nie- kwarantanna jest to sobie przyjdą... zaznaczę, ze nie pracuje w handlu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie rozumiem i nie polecam. Ten wirus może zabić osobę w każdym wieku. Dzieciaki mają szansę przeżyć bo zwykle mają zdrowsze płuca bo np. nie palą papierosów, ale naprawdę łażenie po miejscach uczęszczanych przez innych ludzi to za każdym razem ryzyko. I nie, nie uważam, że jak skończy mi się podkład, a nie np. żarcie dla kotów to warto się z tego powodu narażać na kontakt z zarazkami takimi jak ten wirus.
A jak bym pracowała z ludźmi i szef nie założyłby mi np. pleksy ochronnej przy okienku to sama bym to zrobiła. Bo z tym wirusem nie ma żartów.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2020-03-21 o 21:33
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 22:10   #4603
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie rozumiem i nie polecam. Ten wirus może zabić osobę w każdym wieku. Dzieciaki mają szansę przeżyć bo zwykle mają zdrowsze płuca bo np. nie palą papierosów, ale naprawdę łażenie po miejscach uczęszczanych przez innych ludzi to za każdym razem ryzyko. I nie, nie uważam, że jak skończy mi się podkład, a nie np. żarcie dla kotów to warto się z tego powodu narażać na kontakt z zarazkami takimi jak ten wirus.
A jak bym pracowała z ludźmi i szef nie założyłby mi np. pleksy ochronnej przy okienku to sama bym to zrobiła. Bo z tym wirusem nie ma żartów.
No ja też staram się nie łazić tam, gdzie nie potrzebuje. Ale umówmy sie- środki higieny osobistej to jest dla mnie potrzeba. Potrzebowałam płynu do higieny intymnej i pasty do zębów i udało mi się to kupić przy okazji zakupów spozywki. Ale ja nie mam w tej kwestii jakichś wygorowanych potrzeb, ale płynów to higieny intymnej było 4... Więc rozumiem, ze jak ktoś potrzebuje konkretnie płynu xyz to musi iść do Rossmann żeby ten dokładnie plyn kupić.

Staram się skrócić do minimum czas spędzamy w sklepach, nie wpychac się na ludzi (nie wiem, o co chodzi, ale wszyscy zaczęli uprawiać na mnie jakieś ocieractwo, co mnie wyjątkowo drazni), ale szczerze mówiąc poszlabym tak sobie chociaż pogrzebać w tych przecenach, bo jednak lubię zakupy... I tak chodzę do pracy, w której mam kontakt z masą ludzi, więc ciężko mówić o eliminacji zagrożenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 22:22   #4604
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Ja przeceny oglądam teraz wyłącznie online. Ale i tak uważam, że inne wydatki mają teraz priorytet. Tym bardziej, że pilnuję budżetu bo warto mieć oszczędności. Szczególnie teraz, nie wiadomo ile to jeszcze potrwa i co się wydarzy. Fakt, czasem się idzie do sklepu po konkretny produkt z przyzywczajenia, ale obecna sytuacja to zmienia. Ja dziś kupiłam płyn do higieny intymnej inny niż kupuję zazwyczaj. I jest całkiem ok. Mój świat się nie zawalił i chyba zapłaciłam nawet mniej niż wydaję na ten produkt zazwyczaj.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 07:30   #4605
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja przeceny oglądam teraz wyłącznie online. Ale i tak uważam, że inne wydatki mają teraz priorytet. Tym bardziej, że pilnuję budżetu bo warto mieć oszczędności. Szczególnie teraz, nie wiadomo ile to jeszcze potrwa i co się wydarzy. Fakt, czasem się idzie do sklepu po konkretny produkt z przyzywczajenia, ale obecna sytuacja to zmienia. Ja dziś kupiłam płyn do higieny intymnej inny niż kupuję zazwyczaj. I jest całkiem ok. Mój świat się nie zawalił i chyba zapłaciłam nawet mniej niż wydaję na ten produkt zazwyczaj.
Ja szczerze mówiąc wolę iść do sklepu i kupić niż zamawiać on-line, bo: ktoś to musi spakować, ktoś przywieźć, ja muszę odebrać. Tak naprawdę chyba to dłuższa droga niż szybkie kupno potrzebnych produktów w sklepie.

Oczywiście, ja nie mówię nikomu, że robi źle, bo tak naprawdę nie wiem, badań nie ma na to Uważam, że każde ograniczenie swoich przyzwyczajeń i przestrzeganie higieny jest ok pod warunkiem, że zrobi to KAŻDY.

(Miałam np. ochotę zaszaleć internetowo na zakupach w MAC i Douglasie, ale stwierdziłam, że się obędę, a nie są to małe sklepiki, nie stracą na tym. Z tym, że uważam, że gros ludzi nie miało takich skrupułów, bo PROMOCJA ...)
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 13:58   #4606
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja szczerze mówiąc wolę iść do sklepu i kupić niż zamawiać on-line, bo: ktoś to musi spakować, ktoś przywieźć, ja muszę odebrać. Tak naprawdę chyba to dłuższa droga niż szybkie kupno potrzebnych produktów w sklepie.
Oczywiście, że masz rację, ale najważniejszy jest brak w tym łańcuchu kontaktu bezpośredniego jeden człowiek drugi człowiek w tym samym momencie.Paczkę można zawsze zdezinfekować albo odłożyć z dala od ludzi np. na balkon na kilka dni i to wystarczy by resztki wirusa zginęły nawet gdyby na paczce były. Poza tym pracownik sklepu na magazynie spakuje ci towar na spokojnie w miarę możliwości uważając na przestrzeganie higieny, a co innego jak towar wyjdzie poza magazyn np. na półkę w markecie i przed tobą będzie towaru dotykać wiele osób, część z nich nieświadoma, że coś im dolega i np. otworzą sobie towar, żeby sprawdzić jaki ma zapach, konsystencję itd. Dlatego wiele krajów obniża ceny paliwa, zeby transport był tańszy i zachęca do zakupów online umożliwiając np. tylko taką formę zakupu w niektórych typach sklepów.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 15:32   #4607
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Oczywiście, że bez popadania w paranoję.
Nie muszę teraz latać za makijażem, ale jak potrzebowałam chusteczk higienicznych , płynu do higieny intymnej bo się skończył czy dezodorantu no to i szukałam dziś drogerii. Gdybym dała radę do okolicznego marketu wejść i wejść też do rossmana to bym weszła. Ale obsługa marketu zrobiła cyrk z dostępem do całego budynku, więc spożywkę nabyłam gdzie indziej, a zakupy drogeryjne online z nadzieją, że może za tydzień dadzą radę dostarczyć.
tzn?
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 16:21   #4608
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

W moim Rossmannie jest na przykład zasada, ze na terenie sklepu może być max 5 klientów. Reszta stoi w kolejce pod sklepem. Przed kasami stoją koszyki z produktami, żeby ludzie nie stali przy samych ladach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 16:22   #4609
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Oczywiście, że masz rację, ale najważniejszy jest brak w tym łańcuchu kontaktu bezpośredniego jeden człowiek drugi człowiek w tym samym momencie.Paczkę można zawsze zdezinfekować albo odłożyć z dala od ludzi np. na balkon na kilka dni i to wystarczy by resztki wirusa zginęły nawet gdyby na paczce były. Poza tym pracownik sklepu na magazynie spakuje ci towar na spokojnie w miarę możliwości uważając na przestrzeganie higieny, a co innego jak towar wyjdzie poza magazyn np. na półkę w markecie i przed tobą będzie towaru dotykać wiele osób, część z nich nieświadoma, że coś im dolega i np. otworzą sobie towar, żeby sprawdzić jaki ma zapach, konsystencję itd. Dlatego wiele krajów obniża ceny paliwa, zeby transport był tańszy i zachęca do zakupów online umożliwiając np. tylko taką formę zakupu w niektórych typach sklepów.
Ja szczerze mówiąc nie wierzę w przenoszenie się wirusa na produktach. Uważam, że przenosi się tylko na ludziach. Po części muszę tak myśleć ponieważ ja normalnie chodzę do pracy, mam kontakt z masą dokumentów i mogłabym zwariować. Z tym, ze ja serio nie wlocze się po sklepach. Wczoraj miałam jakiś dzień, ze mnie nosiło, dziś mi całkowicie przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 23:22   #4610
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
Dla Twojej wiadomości nie ma tych produktów online, a skoro wracałam po pracy i było otwarte, to dlaczego nie mogłam wejść? Pewnie chleb i bułki też zamawiasz online...
Nie, wyobraź sobie, że nie kupuję zapewne przemacanych przez ciebie bez rękawiczek bułek, wcale
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 00:36   #4611
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja szczerze mówiąc nie wierzę w przenoszenie się wirusa na produktach. Uważam, że przenosi się tylko na ludziach.
Podczas badań w laboratorium ustalono, że na plastiku i stali nierdzewnej potrafi przeżyć 3 dni, na kartonie dzień. Na ubraniach z poliestru przeżywa dłużej, niż na tych z bawełny. Oczywiście warunki laboratoryjne różnią się od tych, które nas otaczają w różnych miejscach, zmienia się wilgotność, nasłonecznienie, temperatura itd., ale należy liczyć się z tym, że wirus może być przenoszony na przedmiotach. Dlatego należy ograniczyć dotykanie rzeczy i dbać o higienę.
Nie dla zabawy wprowadzono w wielu krajach dezynfekcję w miejscach publicznych przedmiotów takich jak klamki, włączniki świateł, przyciski w windach, poręcze. W niektórych miejscach spryskują całe ulice, chodniki, korytarze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Czas edycji: 2020-03-23 o 00:50
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 07:29   #4612
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;87683895]Podczas badań w laboratorium ustalono, że na plastiku i stali nierdzewnej potrafi przeżyć 3 dni, na kartonie dzień. Na ubraniach z poliestru przeżywa dłużej, niż na tych z bawełny. Oczywiście warunki laboratoryjne różnią się od tych, które nas otaczają w różnych miejscach, zmienia się wilgotność, nasłonecznienie, temperatura itd., ale należy liczyć się z tym, że wirus może być przenoszony na przedmiotach. Dlatego należy ograniczyć dotykanie rzeczy i dbać o higienę.
Nie dla zabawy wprowadzono w wielu krajach dezynfekcję w miejscach publicznych przedmiotów takich jak klamki, włączniki świateł, przyciski w windach, poręcze. W niektórych miejscach spryskują całe ulice, chodniki, korytarze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tak, też to czytałam, ale mam nadzieję, że to nie dotyczy tego wirusa, bo przy poziomie higieny naszego polskiego społeczeństwa to wróży nam bardzo źle.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 07:38   #4613
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tak, też to czytałam, ale mam nadzieję, że to nie dotyczy tego wirusa, bo przy poziomie higieny naszego polskiego społeczeństwa to wróży nam bardzo źle.
Badania dotyczą właśnie Covid-19.
https://zdrowie.wprost.pl/koronawiru...le-godzin.html
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 07:54   #4614
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Badania dotyczą właśnie Covid-19.
https://zdrowie.wprost.pl/koronawiru...le-godzin.html
A to ja jeszcze inny artykuł czytałam- o żywotności wirusów podobnych do Covid-19. No to nie chcę nic mówić, ale apokalipsa. U nas rzadko kto myje porządnie ręce. To i litr żelu antybakteryjnego nie pomoże.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-23, 13:27   #4615
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Nie, wyobraź sobie, że nie kupuję zapewne przemacanych przez ciebie bez rękawiczek bułek, wcale
Dla Twojej informacji jestem jedną z tych co gonią macantów i innych "gołoręcznych"... poza tym Twój komentarz jest zbędny
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 10:13   #4616
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Chciałam prosić o polecenie dobrego kremu do rąk, ale widzę, nie ma sensu, bo tu inne dyskusje..
Ludzie, opamietajmy się, trzeba uważać na siebie, owszem, ograniczyć do minimum kontakty międzyludzkie, dbać o higienę.. ale jak patrzę na półki z mydłem, to zastanawiam się, czy ludzie do tej pory się naprawdę nie myli? Fakt, że trzeba robić zakupy, jeden robi zapasy, inny nie ma takiej możliwości, każdego sprawa.. nie oceniajmy! Nie jest powiedziane, że ten, co robi zakupy raz na dwa dni zachoruje szybciej, niż ten, co miał dwutygodniowe zapasy..
Nie ma żartów, ale popadanie w paranoję nic nam nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir

Edytowane przez a_g_a_t_a
Czas edycji: 2020-03-24 o 10:18
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 10:20   #4617
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Krem do rak dla mnie to tylko czerwony garnier


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 10:44   #4618
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Chciałam prosić o polecenie dobrego kremu do rąk, ale widzę, nie ma sensu, bo tu inne dyskusje..
Ludzie, opamietajmy się, trzeba uważać na siebie, owszem, ograniczyć do minimum kontakty międzyludzkie, dbać o higienę.. ale jak patrzę na półki z mydłem, to zastanawiam się, czy ludzie do tej pory się naprawdę nie myli? Fakt, że trzeba robić zakupy, jeden robi zapasy, inny nie ma takiej możliwości, każdego sprawa.. nie oceniajmy! Nie jest powiedziane, że ten, co robi zakupy raz na dwa dni zachoruje szybciej, niż ten, co miał dwutygodniowe zapasy..
Nie ma żartów, ale popadanie w paranoję nic nam nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ostatnio kupilam dermedic egzema,ale to w sp i swietnie mi sie sprawdza,a mam bardzo suche dlonie,a on szybko sie wchlania https://www.dermedic.pl/pl/produkty/...em-do-rak.html
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 11:11   #4619
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Hej, mam ukochany róż Max Factor Creme Puff Blush w kolorze 20 Lavish Muave. I chyba ten odcień został wycofany . Czy polecicie mi jakiś zamiennik w takim kolorze? Z wyborem kolory różu zawsze mam problem, a ten jest dla mnie idealny
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 11:35   #4620
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Dziękuję Dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-10 12:01:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.