Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-22, 18:46   #4771
Kirlia
Irek
 
Avatar Kirlia
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Warszawa, Ząbki
Wiadomości: 86
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
Czy wczorajszy odcinek był ostatnim w tym sezonie?
Teoretycznie tak. W sezonie zawsze było dwanascie odcinków, i ten jest dwunasty.
Ale to się okaże, bo sezon czternasty przykładowo miał czternaście odcinków.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
przeglądał jej fb więc wie. o wibratorach obok zdjęcia trumpa pod prysznicem pewnie też.
Nie koniecznie widział, bo te zdjecia była na twitterze na starym profilu, który ma zablokowany, a na nowym tego nie ma.
Jedyna opcja: odkopie na Wykopie.
Kirlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 09:57   #4772
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ten zbieracz jest typowym zbieraczem, to jest choroba psychiczna. Ten od smiechu to typowy leń któremu nie chce się pracować, sam przyznał że jak mu nie chce się kupować warzyw to żre zupki chińskie.
brofar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 10:54   #4773
Jacek1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Tylko ciekawe z czego żyje ten leń, poza tym, która kobieta tam pójdzie, jest coś czego jako telewidzowie nie doświadczamy oglądając program, a to jest smród jaki musi się roznosić u jednego i u drugiego.

Bandziorek to już kisiel ma zamiast mózgu. Facio, który go zatrudnił chciał sie chyba tylko zareklamować bo z bandziorka żaden pracownik, tu ma lęk wysokości , tam śrubki nie odkręcił bo się nie zna ale jak szef to robił to ten nic się nie przypatrywał.
Ten grubszy łyso-kędzierzawy co z ojcem mieszka to życzę mu aby ojciec żył jak najdłużej bo potem to chyba tylko do jakiejś opieki go wezmą, tak jak ktoś pisał, mentalność 6 latka, żadna kobieta nie pójdzie.
Wracając do Jezusa to nieźle coś zapodaje sobie, że potem taka śmiechoterapia go ogarnia. Niestety oglądając to sam przed sobą sie za niego wstydziłem.
hhhha ha ha ha ha ha !!! ha ha ha ha ha ha ha hahaha omg
Jacek1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 13:05   #4774
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Niestety, większość współczesnych polskich (!) nazistów to osoby głęboko niedouczone, opóźnione, z bardzo niskim ilorazem IQ i kompletnie niezdające sobie sprawy, że 80 lat temu same trafiłyby do komory i nikt by się nad ich uwielbieniem dla AH nie pochylił. No, gdyby miała "szczęście" zostałaby najbardziej sumiennym i oddanym polskim kapo w obozie, doskonale nadaje się charakterologicznie. Ta wariatka doszczętnie niszczy życie osobiste brata, a on jest za głupi, żeby to dostrzec.

W normalnym kraju, ta kretynka miałaby już na głowie prokuratora (i być może psychiatrę), ale w pisdolandzie faszyzm nie jest ścigany.


Cytat:
Napisane przez Jacek1980 Pokaż wiadomość

Bandziorek to już kisiel ma zamiast mózgu. Facio, który go zatrudnił chciał sie chyba tylko zareklamować bo z bandziorka żaden pracownik, tu ma lęk wysokości , tam śrubki nie odkręcił bo się nie zna ale jak szef to robił to ten nic się nie przypatrywał.

Dwa lata totalnego nieróbstwa w pierdlu zbiera żniwo.

Kiedyś on jakoś bardziej się garnął do roboty - tutaj nawet na wątku na to zwracano uwagę. A teraz cóż - po dwuletnich wakacjach bandziorek do lekkiej roboty jest za ciężki, a do ciężkiej - za lekki.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 19:06   #4775
asienaebaem1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 60
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87950404]W normalnym kraju, ta kretynka miałaby już na głowie prokuratora (i być może psychiatrę), ale w pisdolandzie faszyzm nie jest ścigany.
[/QUOTE]

Chyba żartujesz, ona jest z mniejszości niemieckiej, oni wcale nie ukrywają że tęsknią za starymi czasami i adim i jakoś każdy rząd miał to gdzieś
asienaebaem1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-23, 19:36   #4776
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87950404]W normalnym kraju, ta kretynka miałaby już na głowie prokuratora (i być może psychiatrę), ale w pisdolandzie faszyzm nie jest ścigany. [/QUOTE]

Akurat sądy należą do drugiej opcji. W dodatku dalej się ciągnie sprawa finansowania pewnej imprezy przez sprzyjającą tejże drugiej opcji ekipę TV.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 07:58   #4777
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez asienaebaem1 Pokaż wiadomość
Chyba żartujesz, ona jest z mniejszości niemieckiej, oni wcale nie ukrywają że tęsknią za starymi czasami i adim i jakoś każdy rząd miał to gdzieś

No to co, że jest w mniejszości niemieckiej ? Ale w Polsce, zdaje się mieszka ? Mniejszości nie są wyjęte spod prawa. I kto 'oni nie ukrywają' ? Tu jest konkretna osoba, która upowszechnia swoje nazistowskie zapędy w internecie i w normalnym kraju powinien się nią już dawno zająć prokurator. Daruj sobie taką demagogię. Nagle pojawiają się jacyś 'oni' i rzekoma zbiorowa odpowiedzialność.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Akurat sądy należą do drugiej opcji.

Akurat prokuratura jest w 100% ziobrowska, więc nie wymyślaj. Od kiedy sędzia stawia komukolwiek zarzuty ?
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-24, 08:39   #4778
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Karina ma w ogóle coś z głową i tyle w temacie, może nawet psychiatrycznie się leczy, nawet bym się nie zdziwiła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 09:23   #4779
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Karina ma w ogóle coś z głową i tyle w temacie, może nawet psychiatrycznie się leczy, nawet bym się nie zdziwiła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby miała tęczę przed domem i propagowała LGBT to by była cacy.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 10:28   #4780
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Jakby miała tęczę przed domem i propagowała LGBT to by była cacy.
W tym kraju już niedługo za tęczę będą kamieniować....w imię Boga ma się rozumieć.
brofar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 11:20   #4781
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez brofar Pokaż wiadomość
W tym kraju już niedługo za tęczę będą kamieniować....w imię Boga ma się rozumieć.
1. Uważam za obrzydliwe przejęcie tęczy przez środowiska LGBT. Jak byłem dzieckiem to tęcza mi się nie kojarzyła w taki sposób.
2. Kto kogo ma zamiar kamienować? Niech każdy zwyczajnie zajmuje się sobą. Mnie nie interesuje kto z kim sypia, a non stop w Internecie muszę widzieć wyznania, że jakiś nastolatek jest LGBitp. i jakie to jest niby ważne. Nie, nie jest. Może sobie być gejem, a ja nie muszę non stop słyszeć, że mu się coś należy. Zwłaszcza, że nie chodzi o żadne prawa, ale o przywileje.
Czyjaś orientacja nie powinna w ogóle mieć wpływu na to co się dzieje poza sypialnią. Niestety pewne środowiska uważają, że ma i trzeba nawet głośno o tym krzyczeć.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-24, 12:54   #4782
Jacek1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

W następnym odcinku Jezus ten od śmiechoterapii spotka się z Kariną, ona przyjedzie do niego i razem będą się śmiać w lesie
Jacek1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 14:47   #4783
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Błagam o wątek o chdw, swoje poglady polityczno-łóżkowe proszę umieszczać w innych wątkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 19:48   #4784
HE_MAN55
Przyczajenie
 
Avatar HE_MAN55
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 27
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Błagam o wątek o chdw, swoje poglady polityczno-łóżkowe proszę umieszczać w innych wątkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Popieram, aby nie mieszać polityki do wątku tego programu.

Co do tej serii ChdW, to trudno cokolwiek tutaj skomentować. Obsada, czyli występujący w tym programie to wstyd dla osady :/ Miejmy nadzieję, że ten nowy program polsatowski będzie o niebo lub ciut lepszy od ostatnich odcinków ChdW
HE_MAN55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 21:16   #4785
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ostatni odcinek to totalne dno. Niech to już skończą.

Bandziorek też się już skończył. Wymagania co do dziewczyny wysokie, a może by tak zacząć od siebie? Już nawet nie jest mi go żal.

Kariny komentować nie będę. Z każdym kolejnym odcinkiem uważam, że ona powinna się leczyć. Chyba na nogi, bo na głowę to już za późno...

Zbieractwo to akurat tak jak mówicie zaburzenia psychiczne, także powodzenia życzę temu gościowi.
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 21:55   #4786
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Ostatni odcinek to totalne dno. Niech to już skończą.

Bandziorek też się już skończył. Wymagania co do dziewczyny wysokie, a może by tak zacząć od siebie? Już nawet nie jest mi go żal.

Kariny komentować nie będę. Z każdym kolejnym odcinkiem uważam, że ona powinna się leczyć. Chyba na nogi, bo na głowę to już za późno...

Zbieractwo to akurat tak jak mówicie zaburzenia psychiczne, także powodzenia życzę temu gościowi.
Bandziorek pewnie nawet tak nie myśli. Choć już samo myślenie w jego przypadku może być negowane.
Według mnie nauczył się tych "wymagań" na pamięć i non stop specjalnie go pytają, bo i tak nie ma chłopak o czym mówić.
Z resztą czemu ma zaczynać od siebie? Obecnie modne jest posiadanie listy życzeń. Kobiety mogą, a takie gwiazdy TV i Internetu nie?
Karina jest przynajmniej jak książka opisana przez dziecko z podstawówki, które tej lektury nie czytało: ciekawa i interesująca. Nie żeby mnie interesowała w jakikolwiek sposób, ale chociaż ma jakąś opinię, a nie jest nijaka. Za to chłopaki to w większości takie gąbeczki, które najchętniej by się upodobniły do lasek, które akurat dadzą im szansę i wezmą pod swój but. Stefan się boi nawet wyznać, że mu się Laura nie podoba, bo jest dla niego za gruba.

Jakby zbierał Lamborghini i drogie zegarki, to takie zbieractwo by kobietom nie przeszkadzało.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 19:37   #4787
HE_MAN55
Przyczajenie
 
Avatar HE_MAN55
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 27
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

A mnie po części wydaje się, że ci dwaj panowie: Jezus i pan eksperyment, pokazali swoje hobby i sposób w jaki spędzają wolny czas. Np. pracują normalnie albo zdalnie, a potem cyk jeden z panów do lasu do chatki, a drugi gdzieś do domu np. po dziadkach i oddaje się zbieractwu. I w ten sposób pokazując się od tej strony, szukają partnerki wierząc, iż podzieli ich pasję i sposób spędzania czasu i będą wespół np. zbierać coś lub spacerować po lesie śmiejąc się itp. Ale to moja opinia
HE_MAN55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 19:52   #4788
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez HE_MAN55 Pokaż wiadomość
A mnie po części wydaje się, że ci dwaj panowie: Jezus i pan eksperyment, pokazali swoje hobby i sposób w jaki spędzają wolny czas. Np. pracują normalnie albo zdalnie, a potem cyk jeden z panów do lasu do chatki, a drugi gdzieś do domu np. po dziadkach i oddaje się zbieractwu. I w ten sposób pokazując się od tej strony, szukają partnerki wierząc, iż podzieli ich pasję i sposób spędzania czasu i będą wespół np. zbierać coś lub spacerować po lesie śmiejąc się itp. Ale to moja opinia
Czyli zareklamujmy swoje najbardziej odpychające "pasje"? Nie wierzę w takie pomysły, ale... Do chłopaków do wzięcia by to nawet pasowało. Zazwyczaj są to mężczyźni bez obycia, nie posiadający podstawowej wiedzy o tym co jest atrakcyjne dla płci przeciwnej, a co zupełnie nie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 17:49   #4789
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

To już był koniec sezonu?

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-28, 20:41   #4790
HE_MAN55
Przyczajenie
 
Avatar HE_MAN55
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 27
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Chyba tak, bo na Polsat Play puścili stary odcinek (193) zamiast premiery. Tak wiec, to chyba już koniec w ogóle albo do jesieni ...
HE_MAN55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 06:16   #4791
xmorph
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez HE_MAN55 Pokaż wiadomość
A mnie po części wydaje się, że ci dwaj panowie: Jezus i pan eksperyment, pokazali swoje hobby i sposób w jaki spędzają wolny czas. Np. pracują normalnie albo zdalnie, a potem cyk jeden z panów do lasu do chatki, a drugi gdzieś do domu np. po dziadkach i oddaje się zbieractwu. I w ten sposób pokazując się od tej strony, szukają partnerki wierząc, iż podzieli ich pasję i sposób spędzania czasu i będą wespół np. zbierać coś lub spacerować po lesie śmiejąc się itp. Ale to moja opinia

Co do kolesia o ksywie Jezus to się nie wypowiem, za to "Pan Eksperyment" jest na bank chorym człowiekiem, syllogomania to mało powiedziane, w jego wypowiedziach, wzroku, zachowaniu jest zbyt dużo cech człowieka z zaburzeniami. Jego całe życie to zbieranie śmieci, podwórko usiane wszystkim co znajdzie na śmietnikach. Zresztą był w gazecie lokalnej Życie Żyrardowa nr 13 z 2020r. artykuł o nim i o tym jak jego rodzina próbuje walczyć z narastającym wysypiskiem śmieci.
xmorph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 06:48   #4792
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez HE_MAN55 Pokaż wiadomość
Chyba tak, bo na Polsat Play puścili stary odcinek (193) zamiast premiery. Tak wiec, to chyba już koniec w ogóle albo do jesieni ...
W ogóle na pewno nie (niestety?), bo na FB ogłosili casting. Więc oprócz tego nowego "Mam to coś" nadal będą ciągnąć chłopaków i nie jestem przekonana, czy to dobrze.
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-06, 16:04   #4793
asienaebaem1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 60
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
W ogóle na pewno nie (niestety?), bo na FB ogłosili casting. Więc oprócz tego nowego "Mam to coś" nadal będą ciągnąć chłopaków i nie jestem przekonana, czy to dobrze.
A ktoś cie zmusza do oglądania?
asienaebaem1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 20:26   #4794
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez asienaebaem1 Pokaż wiadomość
A ktoś cie zmusza do oglądania?
Dzięki Bogu nie. Zluzuj
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-09, 19:47   #4795
HE_MAN55
Przyczajenie
 
Avatar HE_MAN55
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 27
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Mogą być dwa warianty dot. Chłopakow do wzięcia. W sensie, że ten nowy program "Mam to coś" będzie taką lepszą wersją tychże chłopaków, czyli wystąpią tacy z fajnymi pasjami ludzie albo talentami bez nałogów i w miarę ok zdrówkiem, lecz bez kobiety u boku. Również w grę wchodzą samotne ciekawe dziewczyny, kobiety.

A z kolei dalej w Chłopakach do wzięcia będą ci sami, co dotychczas. Dobór uczestników/uczestniczek z osobowościami cały czas podobnymi do tych, które mogliśmy obserwować w ostatnich odcinkach, czyli bez zmian wszystko ... ale czas pokaże, co i jak.
HE_MAN55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 21:42   #4796
W_j_e_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Dzisiaj widziałem Łukasz "Miśka", rozdawał ulotki na Starym Mieście w Krakowie.
W_j_e_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 11:09   #4797
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Hej, gdzie poza iplą obejrzę ostatnie sezony "Chłopaków" z lat 2019-20? Zawsze oglądałam na serialnet, ale chyba zdechł.
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-20, 19:22   #4798
Marbloom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Nie będzie co oglądać,,, ale ostanie odcinki wiały nudą. Stefana po prostu Laura nie pociągą,,, ideałem figury jest dla niego siostra, którą nie raz widział naga🧟☠♀️, czy tylko mi wydaje się że to jest creepy?.

Jarus na filmikach na YouTube( 58tys subow) szaleleje skuterkiem i,,,,, czyści go więcej niż jedzi🧐.

Ciagle jeździ po kraju na zaproszenie dziewczyn,,, tancerz Robert może tylko pozazdrościć 😤.

Łysy adorator Kariny ma duża konkurencję tylko czy kandydaci sprostają oczekiwaniom?.
Marbloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 17:30   #4799
Kirlia
Irek
 
Avatar Kirlia
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Warszawa, Ząbki
Wiadomości: 86
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Marbloom Pokaż wiadomość
Jarus na filmikach na YouTube( 58tys subow) szaleleje skuterkiem i,,,,, czyści go więcej niż jedzi🧐.

Ciagle jeździ po kraju na zaproszenie dziewczyn,,, tancerz Robert może tylko pozazdrościć 😤.
Albo on jemu.

https://www.facebook.com/uzielrobert...00889887371217
Kirlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 14:02   #4800
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Robert tancerz zaobrączkowany.
jego wybranka wrzuciła zdjęcie na grupę chłopaków.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.