Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 18:19   #31
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
hm.. mój Tż jest bardzo czysty i się kąpie nierozumiem jaki to ma z tym związek nie jestem z jakimś niechlujem, Ty jesteś inna niż ja,widac Twój Tż nie jest zdolny do tego typu poświęceń(Polacy )dla mnie jest to jak najbardziej miłe
a co zrobił dla ciebie wielkiego Twój Tż ? jestem ciekawa?
.
w przeciwieństwie do Ciebie, nie czuję potrzeby chwalenia się tym na forum
A mój TŻ nie jest zdolny do niegolenia się (co Ty, nie wiedząc czemu nazywasz poświęceniem), bo jest porządny.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 18:44   #32
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

a ja mialam wrazenie ze to watek nie do komentowania autorki badz jej TŻta dla niej jest to swego rodzaju poswiecenie czy coś tam.
a moj z kolei wlasnie sie nie goli gdyz bardziej mi sie podoba z brodka no ale pewnie dla niektorych oznacza ze pewnie tez sie nie myje
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 18:50   #33
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość



Nie wiem co to za poświęcenie zadbać o siebie... Nie chodzi mi tutaj o żel np, czy golenie. Równie zadbany może być pan z bródką i be żelu. Natomiast Twój Tż po Twoim wyjeździe się nieco "zapuszcza" bo nie ma motywacji do zadbania o siebie... A po 10 latach po ślubie będzie się golił co 2 tygodnie... Bo ty przestaniesz pachnieć nowością i wyzwaniem, a jemu się nie będzie chciało. Ciekawe czy wtedy to uznasz za takie fajne
a co jest zlego w zaroscie? facet z kilkudniowym zarostem jest juz brudasem? a czy to jakis wymog spoleczny aby wszyscy faceci sie golili codziennie?niek torym jest do twarzy z zarostem, niektorzy czuja sie tak lepiej, niektore dziewczyny lubia facetow z zarostem

reka do gory ktora NIGDY nie pozwolila sobie w czasie zimy na niegolenie nog powiedzmy... przez tydzien albo kilka dni..podczas dlugiego nie widzenia sie z TZ? bo nie uwierze ze kazda zawsze taka zwarta i gotowa nawet jak sie widujecie co dwa tyg albo to zwiazek na odleglosc....
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 18:57   #34
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
reka do gory ktora NIGDY nie pozwolila sobie w czasie zimy na niegolenie nog powiedzmy... przez tydzien albo kilka dni..podczas dlugiego nie widzenia sie z TZ? bo nie uwierze ze kazda zawsze taka zwarta i gotowa nawet jak sie widujecie co dwa tyg albo to zwiazek na odleglosc....
Naprawdę Cię dziwi, że są dziewczyny, które golą nogi regularnie?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 19:02   #35
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
a co jest zlego w zaroscie? facet z kilkudniowym zarostem jest juz brudasem? a czy to jakis wymog spoleczny aby wszyscy faceci sie golili codziennie?niek torym jest do twarzy z zarostem, niektorzy czuja sie tak lepiej, niektore dziewczyny lubia facetow z zarostem

reka do gory ktora NIGDY nie pozwolila sobie w czasie zimy na niegolenie nog powiedzmy... przez tydzien albo kilka dni..podczas dlugiego nie widzenia sie z TZ? bo nie uwierze ze kazda zawsze taka zwarta i gotowa nawet jak sie widujecie co dwa tyg albo to zwiazek na odleglosc....
A czy ja napisałam, że mam coś do zarostu?? Nawet piszę o brodzie przecież, że jest ok.

Każdy człowiek ma jakiś "swój styl" swoje ja. Nie wiem jak to nazwać. Ja golę nogi, robię taki a nie inny makijaż, układam tak a nie inaczej włosy bo lubię być sobą i wyglądać dobrze.

Tutaj natomiast mamy, że chłopak dba o siebie wtedy kiedy jest dziewczyna, a jak jej nie ma zapuszcza tygodniowy zarost i się nie czesze. To coś innego niż posiadanie zarostu z przyzwyczajenia czy dlatego, że się lubi. To niechęć i brak motywacji do zadbania o to by wyglądać jak zwykle.

Poza tym jeśli zwrócisz uwagę to mężczyźni noszący zarost brody, też o nie dbają. Nieco modelują kształt przycinają. Od razu odróżnisz faceta z tygodniowym zarostem zamierzonym, od takiego, któremu się po prostu ogolić nie chciało.

A co do golenia nóg, golę 2 razy w tygodniu. Zawsze w ten sam dzień. Nie ma znaczenia czy widzę się z Tż czy nie, czy dla niego mam idealnie gładkie nogi, czy po 2 dniach troszkę coś czuć. Jestem sobą i nie wprowadzam rewolucyjnych zmian ze względu na widzenie się z partnerem. Jak zamieszkamy razem wciąż będę taką samą dziewczyną, golącą nogi 2 razy w tygodniu, biorącą codziennie prysznic i dbającą o siebie. A nie... jak moja motywacja do podobania się partnerowi opadnie to przestane golić nogi o kosmetykach zapomnę, a prysznic będzie co drugi dzień co najmniej. Bo jak ktoś dbanie o siebie uzależnia od widzenia niewidzenia partnera, to tak jak ów chłop teraz wygląda i o siebie dba, tak też wyglądać i dbać będzie o siebie gdy zamieszkają razem, wpadnie odrobinka rutyny, nie będzie nowości i wyzwania i jego motywacja do dbania o siebie opadnie.

Mam nadzieję, że teraz przedstawiłam mój punkt widzenia jasno i konkretnie.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 19:29   #36
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
a co jest zlego w zaroscie? facet z kilkudniowym zarostem jest juz brudasem? a czy to jakis wymog spoleczny aby wszyscy faceci sie golili codziennie?niek torym jest do twarzy z zarostem, niektorzy czuja sie tak lepiej, niektore dziewczyny lubia facetow z zarostem
Ale autorka sama napisała, że jej tż woli być ogolony i teraz męczy się z tym zarostem. Nie rozumiem po co? Nie ma się dla kogo golić - spoko. Ale, żeby od razu wymyślać, że to takie poświęcenie z miłości?

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
reka do gory ktora NIGDY nie pozwolila sobie w czasie zimy na niegolenie nog powiedzmy... przez tydzien albo kilka dni..podczas dlugiego nie widzenia sie z TZ? bo nie uwierze ze kazda zawsze taka zwarta i gotowa nawet jak sie widujecie co dwa tyg albo to zwiazek na odleglosc....
Taaak, nie golę nóg zimą z tęsknoty i poświęcenia dla faceta. Muszę mu o tym powiedzieć - na pewno się ucieszy i będzie wdzięczny za takie poświęcenie. No litości
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 19:44   #37
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

dziekuje zagubiona, jasno przedstawilas swoje zdanie
ja zrozumialam tak ze facet nie moze sobie pozwolic na niegolenie bo od razu z niego brudas i leniwiec i skoro sobei tak pozwala teraz to co bedzie po slubie...o ile zrozumialam autorke to sie nie dzieje za kazdym razem jak sie rozstaja na dluzej..(mam nadzieje) i tak mi sie jakos wlaczyla postawa obronna, bo jakos zawsze mialam awersje do tego co wypada robic jak np. wypada golic nogi codziennie, wypada golic wasik, wypada usuwac wloski z przedramienia.. .po prostu wydaje mi sie ze czasami zachodzi to za daleko te spoleczne przymusy wygladania tip top o kazdej porze dnia i nocy
i nie, nie dziwi mnie fakt ze ktos goli nogi regularnie ale chodzilo mi bardziej o to ze kazdemu sie czasem zdarza "popuscic" sobiei nie uwierze ze kazda z was jest taka perfekcyjna...swiat sie nie zawali i po prostu nie rozumiem tej malej"nagonki"na Tz autorki
ale to ja, moze ja zyje na innym swiecie
i rzeczywiscie zrobil sie watek o higienie, przepraszam za offtopa


ps. Przypommina mi sie teraz sytuacja z filmu Everybody loves Raymond,kiedy zona Raymonda , Debra,wkurza sie na mlode malzenstwo, ktore daje im rady jak byc super malzenstwem..w emocjach Debra rzuca tekstem: Co ona moze wiedziec o malzenstwie..pewnie nadal goli nogi!!!!

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Taaak, nie golę nóg zimą z tęsknoty i poświęcenia dla faceta. Muszę mu o tym powiedzieć - na pewno się ucieszy i będzie wdzięczny za takie poświęcenie. No litości [/QUOTE]

nigdzie nie napisalam ze to z poswiecenia i tesknoty
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 19:54   #38
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
hm.. mój Tż jest bardzo czysty i się kąpie nierozumiem jaki to ma z tym związek nie jestem z jakimś niechlujem, Ty jesteś inna niż ja,widac Twój Tż nie jest zdolny do tego typu poświęceń(Polacy )dla mnie jest to jak najbardziej miłe
a co zrobił dla ciebie wielkiego Twój Tż ? jestem ciekawa?



Dobrze już dobrze, nie chwal się tak, że twój facet nie jest polakiem A ty polką nie jesteś?? Jakiś przejaw rasizmu mi tu zalatuje.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 20:11   #39
Anatomia
Rozeznanie
 
Avatar Anatomia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 852
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Właśnie, prawdę mówiąc to ironiczne"Polacy" też zwróciło moja uwagę najbardziej z całego tego wątku.
Co jest nie tak z Polakami, przepraszam?
Anatomia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 20:14   #40
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
hm.. mój Tż jest bardzo czysty i się kąpie nierozumiem jaki to ma z tym związek nie jestem z jakimś niechlujem, Ty jesteś inna niż ja,widac Twój Tż nie jest zdolny do tego typu poświęceń(Polacy )dla mnie jest to jak najbardziej miłe
a co zrobił dla ciebie wielkiego Twój Tż ? jestem ciekawa?

Nie no padłam dziewucho.... Cóż to ja mojego Tż chyba po piętach powinnam całować, bo dba o siebie bez względu na porę i czas naszych spotkań, a ostatnio jak dostałam niespodziewanie wcześniej okres i zwijałam się z bólu to się zjawił w 20 minut z paczką podpasek (których się zarzekał, że w życiu nie kupi) i pyralginem.

Tak bije ten rasizm, poczucie wyższości i pogarda z Twojego posta, że tego mi się nie chce komentować.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 20:33   #41
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Chłopak autorki pewnie jest turkiem a ona blond polką albo jakims podobnie beżowym i sobie szczęśliwi żyja w DE w dzielnicy kebabowej

co do tematu nie oczekuje poświęcen od najblizszych ,oczekuje tylko szczerosci ,lojalności i traktowania mnie tak jak sami chcieliby byc traktowani.
I oby nigdy nikt z najblizszych nie musiał sie poświecac dla mnie bo zmusi ich do tego sytuacja.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 20:43   #42
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Hmm... myślałam, że jak wejdę do tego wątku to wpadnę w jakiś dół... Przeczytam o tym, jak Wasi mężczyźni oddawali dla Was nerki czy robili inne hardcorowe rzeczy
Przyznam, że mój mężczyzna goli się z okazji wspólnego spotkania. Kiedy czasem odwiedzamy się wzajemnie robiąc sobie niespodziankę on czasem otwiera drzwi w pomiętej piżamce, całuje mnie i mówi: "ojej, ty tak pięknie wyglądasz a ja nawet nie ogolony...".
Nie mam do niego pretensji, że nie jest zawsze tak wyszykowany jak na randkę ze mną, ale raczej te wyznania traktuję jak wkradnięcie się małego leniuszka

Co jest w stanie zrobić z miłości dla mnie? Nie wiem, nie lubię gdybać. Nigdy nie byliśmy w jakiejś ciężkiej sytuacji. Nie wymagam od niego, aby rzucił dla mnie wszystko, nie chcę, aby zmieniał się pod moim wpływem, nie oczekuję, że będzie przemierzał 2000km bo ja mam zły humor. Nie uważam także aby kupno podpasek przez faceta było dla niego czymś uwłaczającym i nie sądzę, aby w konfrontacji z prawdziwym życiem i realnymi problemami (pieniądze, praca, dzieci, starość) było czymś wielkim, co on może dla mnie zrobić

Mój daje mi bezpieczeństwo i troszczy się o mnie jak może.

I nie rozumiem idei odpowiadania za naszych partnerów. Myślę, że tylko oni wiedzą ile mogą zrobić. Słowa rzucane na wiatr "oddałbym za ciebie życie" często nie znajdują pokrycia w rzeczywistości. Mój były takie bajki mi opowiadał
__________________
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 20:58   #43
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
hm.. mój Tż jest bardzo czysty i się kąpie nierozumiem jaki to ma z tym związek nie jestem z jakimś niechlujem, Ty jesteś inna niż ja,widac Twój Tż nie jest zdolny do tego typu poświęceń(Polacy )dla mnie jest to jak najbardziej miłe
a co zrobił dla ciebie wielkiego Twój Tż ? jestem ciekawa?
Tak przed przeczytaniem tego posta chciałam Autorki bronić (że temat miał być naiwny i słodki, a to, że chłopak się nie ogolił, to jeszcze nie brak higieny itp.), ale zmieniłam zdanie.
Kiedy Autorka zaczęła wysnuwać pseudownioski z wątpliwych przesłanek, wyskakiwać ad personam do zagubionej i rzucać narodowościowymi stereotypami, momentalnie wszelka chęć szukania tłumaczenia mi błyskawicznie przeszła.

Dla mnie TŻ robi wiele rzeczy, akurat niezwiązanych z jego dbaniem o siebie. Wspiera, pomaga, jest ze mną, kiedy jestem chora, jest przy mnie, zawsze wiem, że mogę na niego liczyć, że kiedy mam problem, jest obok i pomaga mi go rozwiązać (nawet jeśli ów problem okazuje się być małym problemikiem, który sama sobie stworzyłam i istnieje tylko w mojej wyobraźni). To wystarczy.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 21:09   #44
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Chłopak autorki pewnie jest turkiem a ona blond polką albo jakims podobnie beżowym i sobie szczęśliwi żyja w DE w dzielnicy kebabowej

co do tematu nie oczekuje poświęcen od najblizszych ,oczekuje tylko szczerosci ,lojalności i traktowania mnie tak jak sami chcieliby byc traktowani.
I oby nigdy nikt z najblizszych nie musiał sie poświecac dla mnie bo zmusi ich do tego sytuacja.
Dobrze czasem wejśc na wizaż,gdy ma się zły chumor.
Padłeś powstań wizaż pl.Poprawi Ci chumor.



A co tematu,no to tz pewnie jest zdolny do tego by coś zrobić dla mnie z miłości.Nieraz mi to udowodnił.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 21:15   #45
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Dziwnie się tu zrobiło

Co do robienia czegoś z miłości, to najbardziej cenię sobie to, że przeprowadził się ze swojej rodzinnej miejscowości do mnie. Niby nie daleko, bo tylko 200 km, ale zawsze. Nowe miasto, brak znajomych...
No i potrafi spełnić niemal każdą moją zachciankę (szczególnie na jakieś jedzenie) w środku nocy. Drobnostka ale miła.
_______________

co do golenia. Mój TŻ nie lubi się golić, co nie oznacza, że o siebie nie dba. A taki trzydniowy zarost niektórym facetom dodaje uroku.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 21:19   #46
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Chłopak autorki pewnie jest turkiem a ona blond polką albo jakims podobnie beżowym i sobie szczęśliwi żyja w DE w dzielnicy kebabowej
Ehh a my biedne Polki z tymi bleh (Polakami), którzy zamiast hodować swędzący ich zarost, golą się co 2-3 dni. Jakież to straszne, że nasi TŻ Polacy golą się tak często, zamiast zapuszczać gąszcze
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 21:22   #47
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Dla mnie TŻ robi wiele rzeczy, akurat niezwiązanych z jego dbaniem o siebie. Wspiera, pomaga, jest ze mną, kiedy jestem chora, jest przy mnie, zawsze wiem, że mogę na niego liczyć, że kiedy mam problem, jest obok i pomaga mi go rozwiązać (nawet jeśli ów problem okazuje się być małym problemikiem, który sama sobie stworzyłam i istnieje tylko w mojej wyobraźni). To wystarczy.
Tak, pilnują aby wziąć leki, aby za bardzo się nie odkryć... generalnie już samo "jestestwo" jest dowodem miłości

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Dobrze czasem wejśc na wizaż,gdy ma się zły chumor.
Padłeś powstań wizaż pl.Poprawi Ci chumor.
a to teraz dałaś czadu z tym humorem. Zrób szybką edycję, bo Cię zjedzą
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 21:27   #48
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
to musi byc 'forsiasty'
chyba, ze doceniasz w tym wypadku to, ze potrafi poswiecic pieniadze na bilety specjalnie dla Ciebie


Nie jest forsiasty. I nie doceniam ,ze moglby dla mnie poswiecic kase na bilety czy benzyne, wiem,ze wolalby autem , a bilet na samolot mozna kupic juz za 300 zl. Doceniam ten fakt, bo wiem ,ze to dosc daleko, jednak nie prosze o takie rzeczy mimo, iz czesto nalega. Za bardzo sie boje o niego, i nie wyobrazam sobie zeby jechal sam w nieznane bo nawet nie zna jezyka, Chyba umarlabym ze strachu bo wiem,ze nie jest odpowiedzialnym kierowca.
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 21:30   #49
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

nie założyłam tego wątku po to żeby się kłócić ani po to żeby ktoś obrażał mojego Tż jeśli komuś ten temat nie pasuje to poprostu niech nie czyta i nic nie wpisuje, to jasne i logiczne.Nie życze sobie, żeby któras obrażała mojego Tż bo ja tego nie robie
Cerveza nie potrzebujesz, to się nie chwal, być może nawet nie masz czym poprostu , a jeśli nie odpowiada Ci taki wątek, to poprostu go nie czytaj, nieżyczę sobie, żeby ktoś tak krytykował mojego Tża.a o pytanie tyu " czy on się wogóle kapie ?" szczerze? nie zadałabym takiego nigdy, bo mam trochę kultury, i wiem, że tego typu pytania są bynajmniej nie na miejscu
Gofrzyca napisałam tak bo poprostu nie rozumiem,jak możecie tak kogos skrytykowac ????ok, ty uważasz to za beznadziejne,ja nie i tyle.ale to mój Tż, nikt nie prosił żebyś krytykowała to co tu napisałam,nie prosiłam Cię o to
zagubiona, widzisz, ja nie widze np.nic szczególnego co zrobił Twój Tż,to normalne przecież, każdy, kto by był wtedy obok Ciebie logiczne jest , poleciałby kupić te podpaski.Dziewucho.

a to kim jestem z pochodzenia i kim jest mój Tż to najmniej powinno Was interesowac w tym wątku , pozatym nie mieszkam w dzielnicy kebabowej i mój Tż nie ejst zadnym Turkiem ani beżowym :/

P.S Jeśli ktoś nie rozumie sensu tego wątku to niech poprostu nie pisze żadnego postu.nie sądziłam,że mogę zostać aż tak skrytykowana za swoje poglądy, bo coś uważam za miłe a ktoś nie.Wątek miał na czym innym polegać ale oczywiscie parę osób nie potrafi odpowiadać na pytania i zaśmieciło go.Wg mnie jest miłe napisać cos pięknego co zrobił ostatnio dla Was Wasz Tż, a Wy czepiłyście sie mojego Tżta higieny i rasizmu.
dzięki dziewczyny

Edytowane przez Ieka
Czas edycji: 2009-12-12 o 21:32
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 21:40   #50
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
nie założyłam tego wątku po to żeby się kłócić ani po to żeby ktoś obrażał mojego Tż jeśli komuś ten temat nie pasuje to poprostu niech nie czyta i nic nie wpisuje, to jasne i logiczne.Nie życze sobie, żeby któras obrażała mojego Tż bo ja tego nie robie
Cerveza nie potrzebujesz, to się nie chwal, być może nawet nie masz czym poprostu , a jeśli nie odpowiada Ci taki wątek, to poprostu go nie czytaj, nieżyczę sobie, żeby ktoś tak krytykował mojego Tża.a o pytanie tyu " czy on się wogóle kapie ?" szczerze? nie zadałabym takiego nigdy, bo mam trochę kultury, i wiem, że tego typu pytania są bynajmniej nie na miejscu
Gofrzyca napisałam tak bo poprostu nie rozumiem,jak możecie tak kogos skrytykowac ????ok, ty uważasz to za beznadziejne,ja nie i tyle.ale to mój Tż, nikt nie prosił żebyś krytykowała to co tu napisałam,nie prosiłam Cię o to
zagubiona, widzisz, ja nie widze np.nic szczególnego co zrobił Twój Tż,to normalne przecież, każdy, kto by był wtedy obok Ciebie logiczne jest , poleciałby kupić te podpaski.Dziewucho.

a to kim jestem z pochodzenia i kim jest mój Tż to najmniej powinno Was interesowac w tym wątku , pozatym nie mieszkam w dzielnicy kebabowej i mój Tż nie ejst zadnym Turkiem ani beżowym :/

P.S Jeśli ktoś nie rozumie sensu tego wątku to niech poprostu nie pisze żadnego postu.nie sądziłam,że mogę zostać aż tak skrytykowana za swoje poglądy, bo coś uważam za miłe a ktoś nie.Wątek miał na czym innym polegać ale oczywiscie parę osób nie potrafi odpowiadać na pytania i zaśmieciło go.Wg mnie jest miłe napisać cos pięknego co zrobił ostatnio dla Was Wasz Tż, a Wy czepiłyście sie mojego Tżta higieny i rasizmu.
dzięki dziewczyny
Ostatnio taka krytyczna atmosfera na wizażu panuje Nie wiem czy to jakaś jesienno-zimowa depresja czy zbliżające się święta...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 21:44   #51
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
nie założyłam tego wątku po to żeby się kłócić ani po to żeby ktoś obrażał mojego Tż jeśli komuś ten temat nie pasuje to poprostu niech nie czyta i nic nie wpisuje, to jasne i logiczne.Nie życze sobie, żeby któras obrażała mojego Tż bo ja tego nie robie
Cerveza nie potrzebujesz, to się nie chwal, być może nawet nie masz czym poprostu , a jeśli nie odpowiada Ci taki wątek, to poprostu go nie czytaj, nieżyczę sobie, żeby ktoś tak krytykował mojego Tża.a o pytanie tyu " czy on się wogóle kapie ?" szczerze? nie zadałabym takiego nigdy, bo mam trochę kultury, i wiem, że tego typu pytania są bynajmniej nie na miejscu
Gofrzyca napisałam tak bo poprostu nie rozumiem,jak możecie tak kogos skrytykowac ????ok, ty uważasz to za beznadziejne,ja nie i tyle.ale to mój Tż, nikt nie prosił żebyś krytykowała to co tu napisałam,nie prosiłam Cię o to
zagubiona, widzisz, ja nie widze np.nic szczególnego co zrobił Twój Tż,to normalne przecież, każdy, kto by był wtedy obok Ciebie logiczne jest , poleciałby kupić te podpaski.Dziewucho.

a to kim jestem z pochodzenia i kim jest mój Tż to najmniej powinno Was interesowac w tym wątku , pozatym nie mieszkam w dzielnicy kebabowej i mój Tż nie ejst zadnym Turkiem ani beżowym :/

P.S Jeśli ktoś nie rozumie sensu tego wątku to niech poprostu nie pisze żadnego postu.nie sądziłam,że mogę zostać aż tak skrytykowana za swoje poglądy, bo coś uważam za miłe a ktoś nie.Wątek miał na czym innym polegać ale oczywiscie parę osób nie potrafi odpowiadać na pytania i zaśmieciło go.Wg mnie jest miłe napisać cos pięknego co zrobił ostatnio dla Was Wasz Tż, a Wy czepiłyście sie mojego Tżta higieny i rasizmu.
dzięki dziewczyny


Dokladnie. Nie przejmuj sie. Jesli ja nie mam co napisac w jakims watku, to nie pisze nic, a niektorzy pisza ,zeby pisac i robia to zlosliwie. Forum jest dla wszystkich i kazdemu powinno sie odpowiadac na poziomie, kazda osoba powinna czuc sie komfortowo korzystajac z tego forum, nie tylko po to, zeby zdobyc odpowiedz na frustrujace pytania, ale rowniez zeby zwyczajnie...pogadac o czymkolwiek....
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 21:55   #52
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
nie założyłam tego wątku po to żeby się kłócić ani po to żeby ktoś obrażał mojego Tż jeśli komuś ten temat nie pasuje to poprostu niech nie czyta i nic nie wpisuje, to jasne i logiczne.Nie życze sobie, żeby któras obrażała mojego Tż bo ja tego nie robie
Cerveza nie potrzebujesz, to się nie chwal, być może nawet nie masz czym poprostu , a jeśli nie odpowiada Ci taki wątek, to poprostu go nie czytaj, nieżyczę sobie, żeby ktoś tak krytykował mojego Tża.a o pytanie tyu " czy on się wogóle kapie ?" szczerze? nie zadałabym takiego nigdy, bo mam trochę kultury, i wiem, że tego typu pytania są bynajmniej nie na miejscu
Gofrzyca napisałam tak bo poprostu nie rozumiem,jak możecie tak kogos skrytykowac ????ok, ty uważasz to za beznadziejne,ja nie i tyle.ale to mój Tż, nikt nie prosił żebyś krytykowała to co tu napisałam,nie prosiłam Cię o to
zagubiona, widzisz, ja nie widze np.nic szczególnego co zrobił Twój Tż,to normalne przecież, każdy, kto by był wtedy obok Ciebie logiczne jest , poleciałby kupić te podpaski.Dziewucho.

a to kim jestem z pochodzenia i kim jest mój Tż to najmniej powinno Was interesowac w tym wątku , pozatym nie mieszkam w dzielnicy kebabowej i mój Tż nie ejst zadnym Turkiem ani beżowym :/

P.S Jeśli ktoś nie rozumie sensu tego wątku to niech poprostu nie pisze żadnego postu.nie sądziłam,że mogę zostać aż tak skrytykowana za swoje poglądy, bo coś uważam za miłe a ktoś nie.Wątek miał na czym innym polegać ale oczywiscie parę osób nie potrafi odpowiadać na pytania i zaśmieciło go.Wg mnie jest miłe napisać cos pięknego co zrobił ostatnio dla Was Wasz Tż, a Wy czepiłyście sie mojego Tżta higieny i rasizmu.
dzięki dziewczyny

masz całkowitą rację, właśnie włączyłam sobie Twój wątek żeby dopisać coś od siebie, ale widzę że nie ma sensu, bo to jakaś paranoja, teksty o dzielnicy kebabowej, Turkach itp. to już ogólnie szczyt wszystkiego i jedna wielka ŻENADA na poziomie ośmiolatki
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:01   #53
buunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piła/ Poznan
Wiadomości: 136
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

bedac w wojsku na wszystkie przepustki jezdzil tylko do mnie, nie do rodziny. Przeprowadzil sie z Rzeszowa do Pily, zebysmy mogli razem zamieszkac. A decyzje o przeprowadzce podjal po 3 m-cach bycia razem W ten sposob ustatkowal sie troche, bo zaczal zycie na wlasny rachunek. To chyba takie najwieksze dowody jego milosci
buunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:18   #54
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Nie jest forsiasty. I nie doceniam ,ze moglby dla mnie poswiecic kase na bilety czy benzyne, wiem,ze wolalby autem , a bilet na samolot mozna kupic juz za 300 zl. Doceniam ten fakt, bo wiem ,ze to dosc daleko, jednak nie prosze o takie rzeczy mimo, iz czesto nalega. Za bardzo sie boje o niego, i nie wyobrazam sobie zeby jechal sam w nieznane bo nawet nie zna jezyka, Chyba umarlabym ze strachu bo wiem,ze nie jest odpowiedzialnym kierowca.
ja tez umieralabym ze strachu jakby mial jechac autem noi mi jakos byloby szkoda zeby wydawal kase na paliwo czy gaz i tym samym na mniemowie o swoim TZ ,chyba najlepiej jakby samolotem latal wczesniej rezerwujac
to taka mała tylko sugestia i rada ale rozumiem sens Twojej wypowiedzi zeby nie bylo


co do klotni na watku coz...
do autorki-ty Pierwsza napsialas post nieco ironicznie o ''Polakach'' wiec nie miej teraz żalu do nich ze sie na ciebie rzucly z tym turkiem i kebabem mnie tez jednak to stwierdzenie w oczy sie dosc rzucilo
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2009-12-12 o 22:20
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:21   #55
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
Nie życze sobie, żeby któras obrażała mojego Tż bo ja tego nie robie

zagubiona, widzisz, ja nie widze np.nic szczególnego co zrobił Twój Tż,to normalne przecież, każdy, kto by był wtedy obok Ciebie logiczne jest , poleciałby kupić te podpaski.Dziewucho.

a to kim jestem z pochodzenia i kim jest mój Tż to najmniej powinno Was interesowac w tym wątku , pozatym nie mieszkam w dzielnicy kebabowej i mój Tż nie ejst zadnym Turkiem ani beżowym :/

Nie obrażasz niczyjego Tż? No nie... obrażasz od razu wszystkich Polaków, więc 90% naszych Tż-tów się zalicza. Obrażasz przy okazji mój kraj (swój także, ale o tym już chyba zapomniałaś). Czym są więc rasistowskie teksty wobec zarzutu, ze Twój Tż to niechluj... Ot błahostka.

Biorąc pod uwagę, że nie mieszkamy razem, on ma do mnie 30 km i był akurat po całym dniu w pracy, to ja bardzo doceniłam ten gest. Jednak i tak uważam go za wyraz troski i miłości a nie jakiegoś och ach poświęcenia jak z taniego romansidła.

Tak.. od Twojego chłopaka wara, ale jak Ty rzucasz rasistowskimi tekstami to już cacy. Hipokryzja jakich mało.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:33   #56
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

[QUOTE=Brook;15825076]ja tez umieralabym ze strachu jakby mial jechac autem noi mi jakos byloby szkoda zeby wydawal kase na paliwo czy gaz i tym samym na mniemowie o swoim TZ ,chyba najlepiej jakby samolotem latal wczesniej rezerwujac
to taka mała tylko sugestia i rada ale rozumiem sens Twojej wypowiedzi zeby nie bylo


Dla mnie nie ma znaczenie czym by sie tu dostal-tak samo balabym sie Na punkcie samolotow tez mam lekka schizke, wiec pewnie nie doczekalabym sie go tu na "zdrowo" Jednak wiem,ze jedno moje slowo starczyloby ,zeby za dwa dni sie tu pojawil, nieistotne jak- chodzi o sam fakt. To ,ze wydalby kase , oczywiscie tez sie liczy bo nie sadze, zeby teraz mogl sobie na to pozwolic ( ma troche problemow) ... Liczy sie sam fakt, ze nie bylby to dla niego wielki trud ,gdybym poprosila...
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:40   #57
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Nie obrażasz niczyjego Tż? No nie... obrażasz od razu wszystkich Polaków, więc 90% naszych Tż-tów się zalicza. Obrażasz przy okazji mój kraj (swój także, ale o tym już chyba zapomniałaś). Czym są więc rasistowskie teksty wobec zarzutu, ze Twój Tż to niechluj... Ot błahostka.

Biorąc pod uwagę, że nie mieszkamy razem, on ma do mnie 30 km i był akurat po całym dniu w pracy, to ja bardzo doceniłam ten gest. Jednak i tak uważam go za wyraz troski i miłości a nie jakiegoś och ach poświęcenia jak z taniego romansidła.

Tak.. od Twojego chłopaka wara, ale jak Ty rzucasz rasistowskimi tekstami to już cacy. Hipokryzja jakich mało.
jakie kolory!nie, nie jestem żadną rasistką !! napisałam tak bo Wasze komentarze poprostu mnie bolą !!! jak możecie się tak czepiać co zrobił dla mnie mój Tż ?!
Ty doceniłaś ten gest, ja doceniłam coś innego
nie mam zamiaru się kłócić bo nie o to tu chodzi..Wy tu z jakims rasizmem wyskakujecie.
Skończmy lepiej tą kłótnie, która do niczego doprowadzi
Poprostu zrobiło mi sie przykro przez ta Wasza krytykę i jakoś tak zareagowałam
nie ejstem rasistką i nie obraziłam nikogo osobiscie tak jak co po niektóre obraziły mnie
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:45   #58
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
Cerveza nie potrzebujesz, to się nie chwal, być może nawet nie masz czym poprostu , a jeśli nie odpowiada Ci taki wątek, to poprostu go nie czytaj, nieżyczę sobie, żeby ktoś tak krytykował mojego Tża.a o pytanie tyu " czy on się wogóle kapie ?" szczerze? nie zadałabym takiego nigdy, bo mam trochę kultury, i wiem, że tego typu pytania są bynajmniej nie na miejscu
hmm co jest lepsze: nie chwalić się niczym, czy chwalić się tym, że facet się zapuszcza
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:49   #59
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
hmm co jest lepsze: nie chwalić się niczym, czy chwalić się tym, że facet się zapuszcza
nie rozumiem czemu wnikasz w takie szczególy, nie wiesz jak wyglada mój Tż i myślisz,że jak ''zapuszczony" to wyglada Bóg wie jak,to właśnie się mylisz.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 22:52   #60
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
hmm co jest lepsze: nie chwalić się niczym, czy chwalić się tym, że facet się zapuszcza

czemu Tobie jest tak trudno zrozumieć, że ten fakt dl autorki wątku i jej Tż nie był objawem niedbałości czy braku higieny tylko objawem tęsknoty? Czy Ci się to podoba czy też nie.
Nie wiem po co wałkujesz ciągle ten temat, jak zdarta płyta, stajesz się nudna
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.