Zajadanie emocji-grupa wsparcia - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-06, 04:51   #91
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

... kiedy ja już wiem że tu nie chodzi głównie o jedzenie tylko o tą psychikę... co mi da że nie będę tu zaglądała? jak i tak psychicznie bede wysiadała.. tak lecze sie mam do lekarz a zapisana kolejna wizyte.. moze ten mi pomoże
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 12:22   #92
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cześć dziewczyny, można się dołączyć?
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 15:42   #93
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

i znów to samo... ratunku
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 16:02   #94
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można się dołączyć?
lepiej wiej stąd jak najszybciej!!
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 10:37   #95
pastelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z
Wiadomości: 321
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez cud_natury Pokaż wiadomość
... kiedy ja już wiem że tu nie chodzi głównie o jedzenie tylko o tą psychikę... co mi da że nie będę tu zaglądała? jak i tak psychicznie bede wysiadała.. tak lecze sie mam do lekarz a zapisana kolejna wizyte.. moze ten mi pomoże
dziewczyno, to nakręca twoja obsesję. nie udzielasz się w innych wątkach. nie masz życia poza jedzeniem. o to chodzi.
lekarz ci nie pomoże, jeśli sama nie zaczniesz działać i sama nie będziesz chciała z tego wyjść. wiedzieć, że jest źle, a coś robić, żeby było lepiej to dwie różne rzeczy.
to jak gadanie ciągle patrzcie wszyscy jaka jestem mała, biedna, chora, litujcie się nade mną, zwróćcie na mnie uwagę. użalanie się- to odnosi odwrotny skutek, wiesz?

wszyscy to widzą poza tobą. i nikt się nie będzie nad toba litował, zrozum to. i powodzenia.
__________________
mnie ta gonitwa nie bardzo bawi, więc wolę ją innym zostawić.
pastelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 15:31   #96
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez pastelka Pokaż wiadomość
dziewczyno, to nakręca twoja obsesję. nie udzielasz się w innych wątkach. nie masz życia poza jedzeniem. o to chodzi.
lekarz ci nie pomoże, jeśli sama nie zaczniesz działać i sama nie będziesz chciała z tego wyjść. wiedzieć, że jest źle, a coś robić, żeby było lepiej to dwie różne rzeczy.
to jak gadanie ciągle patrzcie wszyscy jaka jestem mała, biedna, chora, litujcie się nade mną, zwróćcie na mnie uwagę. użalanie się- to odnosi odwrotny skutek, wiesz?

wszyscy to widzą poza tobą. i nikt się nie będzie nad toba litował, zrozum to. i powodzenia.
wiem że to jest swego rodzaju uzalanie sie nad sobą... dlatego biorę d*** w troki (jak to sie mówi) i sie zmuszam chodzić a to szukać pracy a to do sklepu na zakupy (kolejna paranoja)... tylko ze jak dostane prace (ktora chce żeby nie myslec o jedzeniu itd) to boje sie ze bede jadla wtedy kiedy bedzie czas... a nie wtedy kiedy BEDE MOGLA (UMYSŁ MI POZWOLI)
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 16:11   #97
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez Asilos Magdalena Pokaż wiadomość
ile żyć mają cuda natury???!!! tylko błagam nie mówcie, że 9 tak jak koty!!

NothingElse szczerze radzę olać szanowną koleżankę
myślę, że cuda natury, to są jak motyle. jeden dzień żyją.


weź się laska zastanów, czy masz anoreksję, czy cierpisz na kompulsywne obżeranie. bo to się lekko wyklucza.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 17:47   #98
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
myślę, że cuda natury, to są jak motyle. jeden dzień żyją.


weź się laska zastanów, czy masz anoreksję, czy cierpisz na kompulsywne obżeranie. bo to się lekko wyklucza.
tu się akurat nie zgodzę, bo jedno nie wyklucza drugiego. ja przez to przechodziłam (przechodzę?), ale nie trąbie o tym na prawo i lewo, bo wiem gdzie powinnam szukać pomocy i forum jest do tego ostatnim miejscem. jednak nie wszystkie cuda natury o tym wiedzą. taboretu nie wyprostujesz

skoro mówisz, że żyją jeden dzień to do licha ta nasza niunia ma jakieś zmutowanie geny
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 21:29   #99
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez Asilos Magdalena Pokaż wiadomość
tu się akurat nie zgodzę, bo jedno nie wyklucza drugiego. ja przez to przechodziłam (przechodzę?), ale nie trąbie o tym na prawo i lewo, bo wiem gdzie powinnam szukać pomocy i forum jest do tego ostatnim miejscem. jednak nie wszystkie cuda natury o tym wiedzą. taboretu nie wyprostujesz

skoro mówisz, że żyją jeden dzień to do licha ta nasza niunia ma jakieś zmutowanie geny
ok, więc wybacz mój błąd

nie wiem, zaraz zadzwonię do Matki Natury, niech zabiera ten cud.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 21:40   #100
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
ok, więc wybacz mój błąd

nie wiem, zaraz zadzwonię do Matki Natury, niech zabiera ten cud.
obawiam się, że nie odbierze na bank zmieniła numer telefonu i adres
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 08:10   #101
brazowooka_
Przyczajenie
 
Avatar brazowooka_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Ostatnio odkryli zmutowane motyle w Japonii. Może z tego gatunku wywodzi się nasz cud natury?

Niestety nie widzę, co nasz cud natury ma do powiedzenia, bo (upss) mam ją w ignorowanych użytkownikach. Z cytowanych fragmentów wynika jednak, że pokłada niewyobrażalną nadzieje, że jedna wizyta u lekarza załatwi jej problem na amen.
Otóż nie.
Musisz w pakiecie dodać WŁASNY wysiłek... skoro już wiesz, że problem jest w Twojej psychice, to przestań ją katować wchodzeniem tutaj, wchodzeniem gdziekolwiek indziej, gdzie widzisz napis "jedzenie", "dieta", "odchudzanie".
Chyba, że wcale nie chcesz się leczyć i czekasz na jakiś cud.
Natura Ci takiego cudu nie sprawi i żadna z nas też nie.
brazowooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 10:04   #102
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Próbuje nie myśleć ciągle o jedzeniu... ale dieta, jedzenie, utycie mnie wrecz prześladuje.. żeby o tym nie myśleć chodzę na zakupy (chyba złe rozwiązanie?)... ale nie tylko chodzę na rozmowy kwalifikacyjne o pracę itd.. najgorzej jest w domu...
i nie wiem czy właśnie ja psychicznie jestem nieraz głodna czy organizm jednak się domaga tych kalorii (tłuszczu, białka etc.)
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 15:15   #103
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez brazowooka_ Pokaż wiadomość
Ostatnio odkryli zmutowane motyle w Japonii. Może z tego gatunku wywodzi się nasz cud natury?

Niestety nie widzę, co nasz cud natury ma do powiedzenia, bo (upss) mam ją w ignorowanych użytkownikach. Z cytowanych fragmentów wynika jednak, że pokłada niewyobrażalną nadzieje, że jedna wizyta u lekarza załatwi jej problem na amen.
Otóż nie.
Musisz w pakiecie dodać WŁASNY wysiłek... skoro już wiesz, że problem jest w Twojej psychice, to przestań ją katować wchodzeniem tutaj, wchodzeniem gdziekolwiek indziej, gdzie widzisz napis "jedzenie", "dieta", "odchudzanie".
Chyba, że wcale nie chcesz się leczyć i czekasz na jakiś cud.
Natura Ci takiego cudu nie sprawi i żadna z nas też nie.
no i mamy rozwiązanie zagadki istnienia cudaka
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 16:46   #104
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

edycja.
__________________
Always look on the bright side of life

Edytowane przez NothingElse
Czas edycji: 2013-02-08 o 16:51
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 19:09   #105
Naka_Mika
Rozeznanie
 
Avatar Naka_Mika
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 814
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez brazowooka_ Pokaż wiadomość
Ostatnio odkryli zmutowane motyle w Japonii. Może z tego gatunku wywodzi się nasz cud natury?

Niestety nie widzę, co nasz cud natury ma do powiedzenia, bo (upss) mam ją w ignorowanych użytkownikach. Z cytowanych fragmentów wynika jednak, że pokłada niewyobrażalną nadzieje, że jedna wizyta u lekarza załatwi jej problem na amen.
Otóż nie.
Musisz w pakiecie dodać WŁASNY wysiłek... skoro już wiesz, że problem jest w Twojej psychice, to przestań ją katować wchodzeniem tutaj, wchodzeniem gdziekolwiek indziej, gdzie widzisz napis "jedzenie", "dieta", "odchudzanie".
Chyba, że wcale nie chcesz się leczyć i czekasz na jakiś cud.
Natura Ci takiego cudu nie sprawi i żadna z nas też nie.
ej...to obraza dla Japonii..
__________________
"Przyjdź, śmierci, lecz tak skrycie, żebym nie czuł twego nadejścia, ponieważ przyjemność umierania mogłaby mnie przywrócić jeszcze do życia."
-Salvador Dali

"Spieszmy się sądzić ludzi tak szybko odchodzą
Srebrem słów ich darzmy lub zamilczmy złotem"
-Martin Lechowicz
Naka_Mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 23:17   #106
PaulaM89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cześć,
niezbyt często zaglądam na to forum ostatnimi czasy, a to dlatego, że nie myślałam o jedzeniu. Gdy nie myślę o jedzeniu to i nie myślę, aby tu zaglądać.
Jednakże dzisiaj po dłuższej przerwie (dwa tygodnie może? może i więcej) musiałam się nażreć. Czułam się tak okrutnie obleśnie, grubo, zapchana po brzegi, że wymiotowałam dwa razy, jeden z nielicznych razów w życiu kiedy mi się udało. Dawno nie próbowałam, a dziś łatwo poszło. Czyżby moja CHOROBA wkroczyła właśnie na wyższy lvl?
Na wiosnę jestem zapisana na terapię, ciekawa jestem jak będzie to wyglądać. Radzę każdej tutaj podjąć taki krok, gdyż nie ma co się oszukiwać, że samemu poradzi sobie z tą CHOROBĄ.

__________________
Love your life you live, live your life you love.
PaulaM89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:27   #107
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

ja już sama nie wiem jak to ze mną jest. mija 8 dzień bez kompulsu.
a od 6 dni nie myślę o jedzeniu. od kiedy chciałam schudnąć, w zasadzie przez ostatnie dwa lata kurczowo trzymałam się zasady, że trzeba jeść 5 razy bo to dobre, zdrowe i super i to zawsze była taka baza dla mnie: okej, biorę się za siebie czyli przede wszystkim muszę jeść mało i często.no i fajnie, żeby nie przekraczać za dużo kcal. chyba podświadomie się stresowałam, że wiecie..tam nie pójdę bo za chwilę będę głodna i muszę zjeść, w głowie układałam menu, żeby było różnorodnie, ale najgorsze, że nigdy nie mogłam zjeść ile bym chciała no bo przecież za 3h muszę zjeść a jesli zjem więcej teraz to nie zdążę zgłodnieć o kcal nie wspominając.. no takie typowe myślenie człowieka z tymi zaburzeniami.

a wiecie co teraz robię? jem 3 razy dziennie. 5 lub 6 rano wielkie śniadanie, ok 12 taki zwykły domowy obiad(chyba, że jest możliwość wtedy sama gotuję sobie coś pysznego ) i ok 17-18 kolację, też sporą.
myślałam, że ciężko mi będzie się przestawić, że będę głodna..Boże, jak cudownie się rozczarowałam! pierwsze dni to była bajka jakby cały stres gdzieś zniknął, zero musu myślenia co muszę zjeść i kiedy, zero ograniczeń..taka totalna wolność w głowie lekkość. co dla mnie najważniejsze- zero napadów głodu. fakt, że o danej porze odczuwam głód-taki fizyczny ale na tym się kończy. mogę sobie zadecydować co zjem, ile..nie rzucam się na cokolwiek bo już natychmiast muszę zjeść. nie wiem, chyba ten głód psychiczny gdzieś ucichł. czuję się jakbym odzyskała kontrolę nad procesem jedzenia..wspaniałe uczucie, naprawdę..
nie wiem na czym to polega, nie wiem od czego zależy, ale niech trwa jak najdłużej.
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:55   #108
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Też staram się nie myśleć o jedzeniu, ale mi ostatnio nie wychodzi...tzn staram się powstrzymywać od układania w głowie dokładnego jasłospisu itd. I ogółem czasami zachowuję się jak wariatka, gdy zjem zakazaną rzecz, na kwszystkich krzyczę, rzucam się, potrafię nawet pobić pół biedy, jeżeli zdarzy mi się to w domowym zaciszu, a nie w miejscu publicznym, np. jak ostatnio szkoła...
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 22:02   #109
Nekotka_
Raczkowanie
 
Avatar Nekotka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 81
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Jejku, dziewczyny, tak się cieszę, że sobie z tym radzicie
U mnie kiepsko, tylko trzy dni bez napadu, a potem zażarłam. I tak do dzisiaj, czyli trzy dni już jem i jem Chyba poszukam pomocy u psychologa/ psychiatry, bo sama sobie z tym nie radzę. Moje dzisiejsze menu wygląda okropnie, a to mały pikuś w porównaniu do tego, co potrafię zjeść... Jogurt z musli, 2 kinder bueno, 2 marcepany, kasztanki, migdały, 7 pączków, kawałek sernika, spaghetti, ser, mandarynka, chrupkie z twarogiem, tabliczka czekolady z migdałami, 3 batony musli, kilka herbatników i pewnie jeszcze trochę rzeczy wciągniętych po drodze No nikt mi nie powie, że normalnie ludzie tak jedzą... W spodnie już nawet nie wchodzę, a nie się nie dopinam...
Myślicie, że terapia może w jakiś sposób pomóc? Tracę nadzieję...
Nekotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 11:15   #110
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez Nekotka_ Pokaż wiadomość
Jejku, dziewczyny, tak się cieszę, że sobie z tym radzicie
U mnie kiepsko, tylko trzy dni bez napadu, a potem zażarłam. I tak do dzisiaj, czyli trzy dni już jem i jem Chyba poszukam pomocy u psychologa/ psychiatry, bo sama sobie z tym nie radzę. Moje dzisiejsze menu wygląda okropnie, a to mały pikuś w porównaniu do tego, co potrafię zjeść... Jogurt z musli, 2 kinder bueno, 2 marcepany, kasztanki, migdały, 7 pączków, kawałek sernika, spaghetti, ser, mandarynka, chrupkie z twarogiem, tabliczka czekolady z migdałami, 3 batony musli, kilka herbatników i pewnie jeszcze trochę rzeczy wciągniętych po drodze No nikt mi nie powie, że normalnie ludzie tak jedzą... W spodnie już nawet nie wchodzę, a nie się nie dopinam...
Myślicie, że terapia może w jakiś sposób pomóc? Tracę nadzieję...
(do tego, co napisałas na biało) Podczas napadów, mój jadłospis wygląda podobnie, nawet gorzej czasami kiedyś wzięłam 50 zł i kupiłam za to wszystko napoleonki. Zjadłam całe 25 napoleonek (po 2 zł/sztuka) w ciągu 10 minut... a co jeszcze gorsze, wtedy nie wiedziałam, że jestem na coś chora, czy coś, bo wtedy internetu nie miałam i myślałam, że jestem po prostu grubą, zachłanną świnią
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:23   #111
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

a co jecie podczas napadu?
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 17:34   #112
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez cud_natury Pokaż wiadomość
a co jecie podczas napadu?
szukasz inspiracji?
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 17:46   #113
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Dzisiaj zjadłam trochę słodyczy u koleżanki i nie miałam potem napadu. Mały sukces
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:06   #114
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Dzisiaj zjadłam trochę słodyczy u koleżanki i nie miałam potem napadu. Mały sukces
oby tak dalej
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 14:21   #115
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

no i co ztymi kompulsami?? co to dla was jest kompuls? ja zjadam z pol kilo orzechow i z pol kilo lososia salatkowego
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 15:08   #116
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez cud_natury Pokaż wiadomość
no i co ztymi kompulsami?? co to dla was jest kompuls? ja zjadam z pol kilo orzechow i z pol kilo lososia salatkowego
w kompulsie nie chodzi o to ile i co, ale jak.
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 18:32   #117
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

nie wiem co się stało..jedzenie wzięło górę..brzuch mi pęka..
wszystko jest nie tak..
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 20:09   #118
Nekotka_
Raczkowanie
 
Avatar Nekotka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 81
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez NothingElse Pokaż wiadomość
nie wiem co się stało..jedzenie wzięło górę..brzuch mi pęka..
wszystko jest nie tak..

Będzie lepiej, potknięcia czasem się zdarzają... Na pewno nic się nie stało? Też miewam takie akcje, że wszystko jest dobrze, dobrze i nagle coś pęka bez powodu... Jak się trzymasz?


U mnie na razie mała poprawa humoru, to chore, ale boję się być szczęśliwa, żeby potem nieszczęście nie uderzyło we mnie jeszcze bardziej... Jakoś wolę stabilną obojętność, niż tą wieczną huśtawkę.
W każdym bądź razie w końcu wracam do ćwiczeń, no i dzisiaj nie wyżarłam pół lodówki, tylko ćwierć A tak na prawdę to staram się wyłapać najwięcej rzeczy, nad którymi muszę pracować, żeby zminimalizować napady. Z utęsknieniem czekam wiosny

Co u was dziewczyny? Mam nadzieję, że dobrze sobie radzicie
Nekotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:05   #119
czekovanilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zajadanie emocji-grupa wsparcia

Dziewczyny, ja sie zastanawiam nad terapia poznawcza-behawioralna i szukam jakiegos dobrego gabinetu w Krakowie i przy okazji znalazlam warsztat zwiazany z tym problemem - zajadania emocji... moze komus z Krakowka sie przyda... http://centrum-poznawcze.pl/wydarzen...adanie-emocji/
czekovanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-06 10:05:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.