W rytmie serca - serial Polsatu - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-23, 05:36   #1681
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Obejrzałam wczoraj ostatni odcinek sezonu i jak dla mnie ten sezon to porażka. Nie ma w nim nic z poprzednich sezonów....z dobrego serialu zrobili słabą telenowele.

Największe rozczarowanie to totalne zepsucie roli Andrzeja. Ze świetnie rozpisanej i wykreowanej przez aktora postaci nie zostało nic ...Andrzej z 6 sezonu jest słaby, rozchwiany, niezdecydowany i w ostatnim odcinku zaczął się zachowywać jakby oszalał. Z dobrego, konkretnego prokuratora z poprzednich sezonów zrobili idiotę co zrobił karierę na oszustwach i plecach teścia. W poprzednim sezonie ryzykował dla Wery karierę a w tym traktuje ją okropnie.

Ewa i Szarek - SPOJLER ! Jedyny w sumie dobry wątek w tym sezonie, który niestety stanowił tło do wszystkich wydarzeń. Scenarzyści nawet nie mieli pomysłu na ich ślub ...tylko wzięli go w 5 minut jakby "w przerwie" między ślubem Marii i Adama.

Jedyny wątek, który mi się podobał to wątek Piotra i tej źle osądzonej przez Andrzeja Alicji. Chociaż zaczyna się robić coraz bardziej absurdalny i komiczny.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 06:39   #1682
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Spoilery na biało poniżej:

Ślub Adama i Marysi to też tak od czapy trochę. Za szybko i po tych wszystkich dziwnych akcjach między nimi w sumie totalnie bez sensu. Ma być jeszcze co najmniej jeden sezon i nie zdziwiłabym się, gdyby ich wątek kręcił się w nim wokół potężnego kryzysu. Chyba, że znów zrobią z nich słodką i nudną parkę.

Wątek Andrzeja ma w sumie pewien walor edukacyjny- "Nie buduj swojej kariery na oszustwach i znajomościach, bo może się to na tobie kiedyś zemścić.", ale zgadzam się, że w tym przypadku już chyba nie można było poprowadzić akcji gorzej.

Ja się cieszę, że oni w ogóle ten ślub wzięli
.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 21:47   #1683
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Spoilery na biało poniżej:

Ślub Adama i Marysi to też tak od czapy trochę. Za szybko i po tych wszystkich dziwnych akcjach między nimi w sumie totalnie bez sensu. Ma być jeszcze co najmniej jeden sezon i nie zdziwiłabym się, gdyby ich wątek kręcił się w nim wokół potężnego kryzysu. Chyba, że znów zrobią z nich słodką i nudną parkę.

Wątek Andrzeja ma w sumie pewien walor edukacyjny- "Nie buduj swojej kariery na oszustwach i znajomościach, bo może się to na tobie kiedyś zemścić.", ale zgadzam się, że w tym przypadku już chyba nie można było poprowadzić akcji gorzej.

Ja się cieszę, że oni w ogóle ten ślub wzięli
.

Dla mnie ten sezon to porażka i myślę, że już następnego nie będę oglądać. Szkoda czasu na takie coś ...
W ogóle Marysia i Adam w dwóch ostatnich sezonach są całkowicie od czapy. Chyba już wszyscy się przyzwyczaili do tego, że to najnudniejszy wątek w całym serialu. Bardziej "boli" zepsucie tych lepszych wątków, które najdłużej trzymały jakiś poziom.

Wątek Andrzeja- niby ma to jakiś walor edukacyjny, ale jest bardzo nieumiejętnie przedstawiony. Do tego w świetle wydarzeń w Polsce i nagonki na prokuratorów i sędziów jest on szczególnie denerwujący. Ja normalnie mogę patrzeć w jaki sposób w tym serialu w tym sezonie przedstawiają i Andrzej i jego teścia. Normalnie porażka. A była to na prawdę od w sumie 1 sezonu moja ulubiona postać - najbardziej charakterystyczna, nie przewidywalna, ciekawa ...a teraz stała się przerysowana, śmieszna i głupia. Zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 22:20   #1684
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Dla mnie ten sezon to porażka i myślę, że już następnego nie będę oglądać. Szkoda czasu na takie coś ...
W ogóle Marysia i Adam w dwóch ostatnich sezonach są całkowicie od czapy. Chyba już wszyscy się przyzwyczaili do tego, że to najnudniejszy wątek w całym serialu. Bardziej "boli" zepsucie tych lepszych wątków, które najdłużej trzymały jakiś poziom.

Wątek Andrzeja- niby ma to jakiś walor edukacyjny, ale jest bardzo nieumiejętnie przedstawiony. Do tego w świetle wydarzeń w Polsce i nagonki na prokuratorów i sędziów jest on szczególnie denerwujący. Ja normalnie mogę patrzeć w jaki sposób w tym serialu w tym sezonie przedstawiają i Andrzej i jego teścia. Normalnie porażka. A była to na prawdę od w sumie 1 sezonu moja ulubiona postać - najbardziej charakterystyczna, nie przewidywalna, ciekawa ...a teraz stała się przerysowana, śmieszna i głupia. Zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.
Na biało, bo nie na temat:

Proszę, spróbuj oglądać "Koronę królów". Bo, jak ja nie jestem za bardzo serialowa, tak to jest jeden jedyny serial, który ja, nawet jeżeli nie oglądam wszystkich odcinków, to bardzo uważnie śledzę wszystko co jest "około serialowe", a jak rzucisz "W rytmie serca" to już nie będziemy miały o czym gadać, a mnie brakuje naszych pogaduszek.

Jezu, nie powinno się budować takich zdań.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 14:13   #1685
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

No hej, co tam? Oglądasz nowy sezon, czy faktycznie porzuciłaś serial?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 17:41   #1686
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Miałam nie oglądać, ale obejrzałam już w sumie caly sezon na ipla ... bez szału, ale nie jest źle, zakończenie pozostawia wiele pytań, więc w sumie liczę na kolejny sezon.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

I zaczęłam "Korone Królów" ale nie wszystkie tylko od ostatnich paru odc.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 22:13   #1687
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Miałam nie oglądać, ale obejrzałam już w sumie caly sezon na ipla ... bez szału, ale nie jest źle, zakończenie pozostawia wiele pytań, więc w sumie liczę na kolejny sezon.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

I zaczęłam "Korone Królów" ale nie wszystkie tylko od ostatnich paru odc.
Na biało, bo offtop:

O, a od którego momentu oglądasz? I jak wrażenia?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-07, 12:11   #1688
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Ciężko wyjaśnić, od odcinka, w którym Jadwiga poszla z Jagiełło do duchaków. Jakos tak, nie ogarniam jeszcze tych średniowiecznych nazw.



A co do WRS widziałaś te premierowe odcinki na ipla? Jak tak to jestem ciekawa co myślisz? Zakończenie sezonu dość zaskakujące...mnie przede wszystkim cieszy "powrót na dobrą strone" Andrzeja tylko właśnie jak on sie skończy. Watek Piotra też bardzo ciekawy. Nir wierze, ze to pisze ale jestem nawet ciekawa co bedzie z Marią.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 13:03   #1689
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Ciężko wyjaśnić, od odcinka, w którym Jadwiga poszla z Jagiełło do duchaków. Jakos tak, nie ogarniam jeszcze tych średniowiecznych nazw.



A co do WRS widziałaś te premierowe odcinki na ipla? Jak tak to jestem ciekawa co myślisz? Zakończenie sezonu dość zaskakujące...mnie przede wszystkim cieszy "powrót na dobrą strone" Andrzeja tylko właśnie jak on sie skończy. Watek Piotra też bardzo ciekawy. Nir wierze, ze to pisze ale jestem nawet ciekawa co bedzie z Marią.
Moje "oglądanie" WRS polega na czytaniu streszczeń i gadaniu tu z tobą. Wiesz, że jeżeli chodzi o poprzednią serię, to czytałam mnóstwo pozytywnych opinii? I to właśnie o wątku Andrzeja przede wszystkim .

Co do KK (na biało, bo offtop): to faktycznie zaczęłaś od dosyć świeżych. W jakiejś wolnej chwili spróbuj też oglądać od początku. A jak wrażenia?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 22:21   #1690
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Serio komuś sie podobał wątek Andrzeja z ostatniego sezonu ? Tego, w którym ze strachu przed teściem i utratą stanowiska wrócił do żony? Zrezygnował z Wery, o którą walczył przez ostatnie pare sezonów?
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 22:31   #1691
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Serio komuś sie podobał wątek Andrzeja z ostatniego sezonu ? Tego, w którym ze strachu przed teściem i utratą stanowiska wrócił do żony? Zrezygnował z Wery, o którą walczył przez ostatnie pare sezonów?
No, z takimi opiniami się spotkałam, że ogólnie był to najlepszy sezon od dawna i właśnie, że ten wątek z Andrzejem był genialny .

To co z tą KK, bo dalej nie wiem, czy ci się spodobało, czy jednak nie?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-12, 23:23   #1692
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
No, z takimi opiniami się spotkałam, że ogólnie był to najlepszy sezon od dawna i właśnie, że ten wątek z Andrzejem był genialny .

To co z tą KK, bo dalej nie wiem, czy ci się spodobało, czy jednak nie?

Genialny ja od zawsze uważam, że duża część osób oglądających ten serial ma dziwny gust (np. kom typu "Marysia i Adam" gdy Adam tworzył super związek z Werą ...albo 'Wera i Adam" gdy Wera była z Andrzejem a Adam ją traktował okropnie i był z Marią, o którą tak prosili wcześniej). Może nie dziwny ale inny niż ja.



Spam o KK na biało:



Już jestem na bieżąco i ogólnie nie jest źle. Historia jest na prawdę wciągająca, pomimo, że trochę przypomina telenowelę. Jednak wg mnie ogólnie serial nie jest na jakimś wysokim poziomie...dialogi sztucznie rozpisane (albo zagrane), dziwnie wszystko nagrane i zmontowane. Średnio mi się też podoba niektóra scenografia i kostiumy damskie. Co do takich plusów to dałabym grę paru aktorów m.in. Jagiełły (ma coś w sobie dzięki czemu fajnie się go ogląda), Spytka. Plusem jest też to, że serial przedstawia historię w trochę inny sposób - nie taki książkowy, tylko właśnie ala telenowela.

Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-13 00:23:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.