Rozstanie z facetem XXXVI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-18, 20:18   #3241
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
No właśnie dałam się wciągnąć w dyskusję. Niepotrzebnie. Dowiedziałam się że jestem fałszywa. Jestem najbardziej fałszywą osobą jaką zna. A to ciekawe... podobno go to nie rusza, ale wkurza go że ludzie mu donoszą (bo to nie pierwszy raz kiedy ktoś mu coś donosi - chociażby to że żałożyłam konto na tinderze). Ale już mi przeszło, już mnie szlag nie trafia. Macie rację. Na Was zawsze można liczyć
Taaa, sami z siebie donoszą i on w ogóle nie macza w tym paluchów Śmieszny koleś, ego wprost proporcjonalne do stopnia hipokryzji I dobrze, że wyluzowałaś na wieczór. Niedziela jest, szkoda tracić nerwy na byle kogo
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 20:35   #3242
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Rozstanie z facetem XXXVI

W glowie mi sie nie miesci ludzka hipokryzja, teksty o byciu falszywym od kolesia ktory zdradzil i flirtowal na lewo i prawo bedac Twoim mezem. Mowi sie, ze najwieksze pretensje i oskarzenia sieja Ci ktorzy sami maja sporo na sumieniu. Jakos zawsze sie sprawdza..
Olej to, ciesz sie dalej zyciem, i miej dzis satysfakcje - zabolalo tego, ktory sam najbardziej ranil. Brawo Ty!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 20:53   #3243
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Hahahaha, napiszę elegancko, bo jak przegne z przeklenstwami to mnie tu upomna: wiarolomca w pretensjach, dobre. Ciekawe czy go też gryzly jak gzil się z kochanka...a nie, wróć, to jest klasyka: dupek bez klasy i honoru, któremu się wydaje że nadal jest trzylatkiem i może bezkarnie tupac nóżka. Bo jemu wolno, co nie?
Spytaj go może zapytać jak jego określić, skoro Ty jesteś "fałszywa" bo po opuszczeniu przez fana cudzych ci..k bawisz się w klubie i masz konto gdzieś tam.
Biedulek, no.

qayqa, super. Czekam nadal na foty wnętrza 😎


Sent fra min D2403 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 21:32   #3244
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Mag mysle ze pod koniec tyg cos Wam podrzuce ze zdjec
Jak sie czujesz? Super ze masz ten kominek, ja musialam sie zadowolic bio kominkiem i biopaliwem o zapachu cynamonu hehe



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Ps ogladam na tvn moja ulubiona bajke, wielka szostka zawsze poprawia mi humor


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 22:08   #3245
alex1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Mag ja wrocilam niedawno, jutro umre od zakwasow, mieszkanie juz prawie po piwrwszej serii odkurzania mycia itd ale pewnie jeszcze z 2 razy trzeba machnac, no i sama nie sadzilam ze mam tyle sily, sama przenosilam meble kanape itd ( rodzinka dzis w rozjadach cala i nie chcialam im glowy zawracac w niedziele)
Wlaczylam muzyke i ... Czulam jakas cholerna satysfakcje, moje mieszkanie moje meble moj bagaz doswiadczen, siedzialam na podlodze skrecalam lampe z ikei i smialam sie sama do siebie, w tle driving home for christmas i ja w tym kurzu, zmeczona ale spokojniejsza. Nie bede juz tracic lez ani sily dla kogos kto okazal sie emocjonalnie uposledzonym egoista. Zaczynam na nowo, wtorek srode juz chyba sie tam przenosze, wrzuce kilka fotek jak skoncze caly ten balagan.

Mag ja teraz juz tez odpoczywam na kanapie,padam z tego wszystkiego.

A wy dziewczyny jak?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super, tak powinno być
I przyślij fotki koniecznie, tak się zastanawiałam czasami jak tam u Ciebie czy już urządzona
Oby Ci się dobrze mieszkało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alex1231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 22:34   #3246
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Alex jak sie 3masz? Wrocilam do t
Twoich watkow, tez jestes po 7 letnim zwiazku, jak samopoczucie i serducho?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 00:06   #3247
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Ja już Dziewczyny nie daję rady, jeszcze mnie jakaś choroba bierze i czuję się beznadziejnie fizycznie i psychicznie. Ktoś ma jakieś pozytywne myśli, fajne doświadczenia ostatnich dni którymi chciałby się podzielić? Potrzebuję jakiejś motywacyjnej gatki, bo utknelam w martwym punkcie, mimo zabawy, spotykania się z ludźmi, śmiechu, czuję się martwa w środku, płaczę cały czas, tęsknię, mam dosyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 09:10   #3248
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Ja już Dziewczyny nie daję rady, jeszcze mnie jakaś choroba bierze i czuję się beznadziejnie fizycznie i psychicznie. Ktoś ma jakieś pozytywne myśli, fajne doświadczenia ostatnich dni którymi chciałby się podzielić? Potrzebuję jakiejś motywacyjnej gatki, bo utknelam w martwym punkcie, mimo zabawy, spotykania się z ludźmi, śmiechu, czuję się martwa w środku, płaczę cały czas, tęsknię, mam dosyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może właśnie za dużo tych imprez i zabawy? Może teraz musisz wylać z siebie cały żal i tę pustkę, zagłuszoną na chwilę przez towarzyski wir życia? Cokolwiek by się nie działo, przesyłam Ci moc uścisków Niedługo rok się kończy, pora oszukać swój mózg, ażeby po przekroczeniu magicznej bariery w nocy z 31.12 na 01.01 wszystko uległo zmianie, o!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:17   #3249
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Ja czuje ze samotność mi dobrze robi. Choć tęsknie strasznie, głownie o małym myśle. Wczoraj wieczorem znów sie rozkleiłam, chciałam tam biec zeby go przytulić. Ciagle myśle zeby do niego wrócić, moze sie da usiąść i porozmawiać? Tak sie kiedyś kochaliśmy i naprawdę dobrze nam było razem... Wariuje od tej niepewności. Pisałam do niego SMS i na FB, nie odpowiada ma mnie formalnie gdzieś.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 11:51   #3250
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
A może właśnie za dużo tych imprez i zabawy? Może teraz musisz wylać z siebie cały żal i tę pustkę, zagłuszoną na chwilę przez towarzyski wir życia? Cokolwiek by się nie działo, przesyłam Ci moc uścisków Niedługo rok się kończy, pora oszukać swój mózg, ażeby po przekroczeniu magicznej bariery w nocy z 31.12 na 01.01 wszystko uległo zmianie, o!
Nyana jak zwykle ma rację. 😊 Ja np. też na początku imprezowałam, chodziłam na randki z badoo i... owszem to było dobre na sam początek, ale na dłuższą metę nie pomagało, bo na siłę zagłuszałam w sobie uczucia, myśli. W końcu postanowiłam, że pora się ekstremalnie wypłakać, wręcz dać się nerowowo załamać. No, i później poczułam ulgę.
Także wiesz..., daj sobie też taką możliwość wyrzucenia z siebie tego emocjonalnego bagażu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Wczoraj napisalr do mnie kumpel, z zapytaniem czy się z kimś spotykam. Ech...wiem, zer chciałby się spotkać, żeby coś zaiskrzyło między nami. Szkoda tylko, że on kompletnie mnie nie pociąga i to nie to. Choć miło usłyszeć, że ktoś się interesuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 11:57   #3251
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
Wczoraj napisalr do mnie kumpel, z zapytaniem czy się z kimś spotykam. Ech...wiem, zer chciałby się spotkać, żeby coś zaiskrzyło między nami. Szkoda tylko, że on kompletnie mnie nie pociąga i to nie to. Choć miło usłyszeć, że ktoś się interesuje.
Pewnie, że to miłe Ale super też, że go nie zwodzisz i nie zamierzasz traktować jak plasterek, tylko od razu wiesz, że nic z tego nie będzie, więc się w to nie bawisz
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 12:10   #3252
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Pewnie, że to miłe Ale super też, że go nie zwodzisz i nie zamierzasz traktować jak plasterek, tylko od razu wiesz, że nic z tego nie będzie, więc się w to nie bawisz
Jest strasznie nieśmiały, więc i tak brawa dla niego, że zagadał. Ale nie czułabym się dobrze z takim facetem. Z drugiej strony mam już tą świadomość, że najbardziej kręcą mnie niedojrzali faceci, tacy którzy łamią serca. Ech.
Ale nie mogłabym go zwodzic, bo lubię go mimo wszystko.
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 12:37   #3253
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
A może właśnie za dużo tych imprez i zabawy? Może teraz musisz wylać z siebie cały żal i tę pustkę, zagłuszoną na chwilę przez towarzyski wir życia? Cokolwiek by się nie działo, przesyłam Ci moc uścisków Niedługo rok się kończy, pora oszukać swój mózg, ażeby po przekroczeniu magicznej bariery w nocy z 31.12 na 01.01 wszystko uległo zmianie, o!

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
Nyana jak zwykle ma rację. 😊 Ja np. też na początku imprezowałam, chodziłam na randki z badoo i... owszem to było dobre na sam początek, ale na dłuższą metę nie pomagało, bo na siłę zagłuszałam w sobie uczucia, myśli. W końcu postanowiłam, że pora się ekstremalnie wypłakać, wręcz dać się nerowowo załamać. No, i później poczułam ulgę.
Także wiesz..., daj sobie też taką możliwość wyrzucenia z siebie tego emocjonalnego bagażu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiecie, myślę że macie racje, tyle że ja nie zagłuszam tych uczuć, chodzi o to ze spotkania i wyjścia nie pomagaja, caly czas jest mi tak samo smutno. Wyplakalam już tyle a wcale nie jest lepiej, mam właśnie wrażenie, że się coraz bardziej w tym pogrążam. Ale dziękuję Wam za ciepłe słowa i dobre rady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 13:10   #3254
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Sandrasandia to może pomóc specjalisty skoro jest coraz gorzej? Ile to już trwa?
Ja dzisiaj rozmawiałam z tą terapautką u mnie w pracy. Krótko, bo mam zastępstwo za koleżankę i nie było czasu na dłuższą rozmowę, ale generalnie pomogło trochę wygadanie się specjaliście. Odpowiedziałam jej trochę jak to wygląda. Od razu zapytała czy przypadkiem nie jest zanurzony. Wszyscy to widzą na "dzień dobry", tylko ja byłam zaslepiona przez tyle lat.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 13:18   #3255
AngelicWhispers
Raczkowanie
 
Avatar AngelicWhispers
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 180
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Ja już Dziewczyny nie daję rady, jeszcze mnie jakaś choroba bierze i czuję się beznadziejnie fizycznie i psychicznie. Ktoś ma jakieś pozytywne myśli, fajne doświadczenia ostatnich dni którymi chciałby się podzielić? Potrzebuję jakiejś motywacyjnej gatki, bo utknelam w martwym punkcie, mimo zabawy, spotykania się z ludźmi, śmiechu, czuję się martwa w środku, płaczę cały czas, tęsknię, mam dosyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam to samo. Choc juz mniej płaczę. Zauwazylam ze najgorzej jest jakos 1,5 tygodnia przed okresem. Wtedy nie panuję nad emocjami. Przeprowadzilam się w piątek, złożylam sama łóżko ( brawo ja) w sobotę bylam na kręgach ze znajomymi w pracy ( trochę się czepiają, ze mało gadam). Ale jest ciężko.. Tez odczuwam potężną tęsknotę i żal nawet o to ze on się nie odzywa, choc tak niby miało byc lepiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Moje zdjęcia !






https://www.flickr.com/photos/131232379@N03/
AngelicWhispers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 15:37   #3256
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez AngelicWhispers Pokaż wiadomość
Ja mam to samo. Choc juz mniej płaczę. Zauwazylam ze najgorzej jest jakos 1,5 tygodnia przed okresem. Wtedy nie panuję nad emocjami. Przeprowadzilam się w piątek, złożylam sama łóżko ( brawo ja) w sobotę bylam na kręgach ze znajomymi w pracy ( trochę się czepiają, ze mało gadam). Ale jest ciężko.. Tez odczuwam potężną tęsknotę i żal nawet o to ze on się nie odzywa, choc tak niby miało byc lepiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja też żałuję ze nie gadamy, ale serio myślę że tak jest lepiej, juz i tak wystarczająco się meczymy, na widok mojego exa chce mi się płakać, więc chyba lepiej go nie widzieć, nie słyszeć. Przy naszym pierwszym rozstaniu były pisał do mnie codziennie, a ja przy każdej rozmowie zaczynalam beczec i konczylam szybko rozmowę, więc myślę że lepiej się nie odzywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 18:07   #3257
hasztag
Pusheen Cat
 
Avatar hasztag
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 41
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Dziękuję za wsparcie Wczoraj nie mogłam odpisać, ponieważ prosto z pracy pojechałam do kolegi - granie w gry komputerowe mnie uspokaja. Przynajmniej znajomych mam normalnych, którzy mnie wspierają
Szczerze? W dniu dzisiejszym rozsądek daje górę nad uczuciami i aż wstyd przyznać się, że byłam w związku z tak niedojrzałym gościem . Niestety, ale dopiero teraz, w teraźniejszym jego wyjeździe pokazał na co go stać. Tak naprawdę odkąd wypłynął w październiku, nie słuchał moich argumentów. Pamiętam, że kiedy mu wytknęłam jego błąd, to strzelił focha i się nie odzywał, ale mi mógł wytykać


Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Ja tylko wtrace. Zakochać się a kogoś kochać to dwie zupełnie różne rzeczy, to nie to samo.
Tak, wiem, że nie to samo. Źle się wtedy wyraziłam i pomyliłam się (pisałam jeszcze pod wpływem emocji, mniejszych emocji, ale nadal). Dziękuję za poprawienie.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Wiesz jako to czytam to przypomina mi się odcinek "Sex in the city", w którym gość zrywa z jedną z bohaterek na karteczkach Post it.
Jak dla mnie to świadczy albo o tchórzostwie albo o niedojrzałości emocjonalnej. Albo o obu tych rzeczach na raz. Wiek u faceta o niczym nie świadczy. Ja poznałam bardzo sensownych 21-latków i strasznie niedojrzałych emocjonalnie 40-latków. Wiek to tylko liczba. Trzeba patrzeć tylko i wyłącznie na zachowanie faceta. Na pewno zasługujesz na coś lepszego. A teraz facet z wozu, babie lżej. Jak nie masz przy boku beznadziejnego typa to jest miejsce na kogoś nowego, lepszego.
Już wiem, co dzisiaj wieczorem sobie obejrzę na poprawę humoru
Też uważam, że z jego strony to tchórzostwo lub niedojrzałość emocjonalna. Mógł przynajmniej poczekać do swojego powrotu. Jak przypomnę, że napisał mi, że cytując "to dla Twojego dobra, geniuszu" to patrzę teraz na to z politowaniem
__________________
Peace Love Music

Edytowane przez hasztag
Czas edycji: 2016-12-19 o 18:18
hasztag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 23:14   #3258
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez hasztag Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie Wczoraj nie mogłam odpisać, ponieważ prosto z pracy pojechałam do kolegi - granie w gry komputerowe mnie uspokaja. Przynajmniej znajomych mam normalnych, którzy mnie wspierają
Szczerze? W dniu dzisiejszym rozsądek daje górę nad uczuciami i aż wstyd przyznać się, że byłam w związku z tak niedojrzałym gościem . Niestety, ale dopiero teraz, w teraźniejszym jego wyjeździe pokazał na co go stać. Tak naprawdę odkąd wypłynął w październiku, nie słuchał moich argumentów. Pamiętam, że kiedy mu wytknęłam jego błąd, to strzelił focha i się nie odzywał, ale mi mógł wytykać




Tak, wiem, że nie to samo. Źle się wtedy wyraziłam i pomyliłam się (pisałam jeszcze pod wpływem emocji, mniejszych emocji, ale nadal). Dziękuję za poprawienie.



Już wiem, co dzisiaj wieczorem sobie obejrzę na poprawę humoru
Też uważam, że z jego strony to tchórzostwo lub niedojrzałość emocjonalna. Mógł przynajmniej poczekać do swojego powrotu. Jak przypomnę, że napisał mi, że cytując "to dla Twojego dobra, geniuszu" to patrzę teraz na to z politowaniem

Kurczę, moj były bardzo podobnie załatwił sprawę i tez wypłynął w październiku. Ponadto tez był takim tchórzem jak Twój były bo zamiast normalnie poczekać do powrotu i mi powiedzieć to w twarz to wybrał drogę mailowa choc zapierał sie, ze nie zrywa przez maile (ahhh ci dojrzali mężczyźni). No i tez to miało byc dla mego dobra Haha cóż, klasyk ;D
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 01:31   #3259
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Poszłam do domu...
Po 23, z torbami, zapłakana. Cały wieczór oglądałam wpisy na Facebooku sprzed lat. Nasze zdjęcia. Nasze obrazki, koty, synek. Wycieczki i zabawy. Tyle tam naszej miłości .
Szlam tak jak idiotka w nocy i powtarzałam sobie ze on ma dobre serce. Znam go, wiem jaki jest kochany. Przecież byłam jego żona 7 lat, kochał mnie, dałam mu syna...
Stał tam w drzwiach i spytał zimno co tu robię. Wyciągałam do niego ręce, ze łzami wyjakalam: ja wiem ze masz dobre serce. Proszę cie... Odsunął mnie za drzwi i powiedział chłodno : to nie ma znaczenia.
Ten mężczyzna którego kochałam nie istniał. Tam stał jakiś obcy szaleniec z nienawiścią w niebieskich oczach. Nie ma mnie. Nie istnieje. Nie znaczę nic.
Nie spałam cała noc przed porodem. Tak bolało ...
Teraz tez nie śpię. Tak to boli. Czemu spać? Cos umarło i jest taka pustka ...
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 07:47   #3260
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Poszłam do domu...
Po 23, z torbami, zapłakana. Cały wieczór oglądałam wpisy na Facebooku sprzed lat. Nasze zdjęcia. Nasze obrazki, koty, synek. Wycieczki i zabawy. Tyle tam naszej miłości .
Szlam tak jak idiotka w nocy i powtarzałam sobie ze on ma dobre serce. Znam go, wiem jaki jest kochany. Przecież byłam jego żona 7 lat, kochał mnie, dałam mu syna...
Stał tam w drzwiach i spytał zimno co tu robię. Wyciągałam do niego ręce, ze łzami wyjakalam: ja wiem ze masz dobre serce. Proszę cie... Odsunął mnie za drzwi i powiedział chłodno : to nie ma znaczenia.
Ten mężczyzna którego kochałam nie istniał. Tam stał jakiś obcy szaleniec z nienawiścią w niebieskich oczach. Nie ma mnie. Nie istnieje. Nie znaczę nic.
Nie spałam cała noc przed porodem. Tak bolało ...
Teraz tez nie śpię. Tak to boli. Czemu spać? Cos umarło i jest taka pustka ...
Strasznie mnie rozczulil Twoj wpis

Tule Cię wirtualnie bo nie wiem co napisać oprócz tego, że znam te uczucia o których piszesz.
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie ludziom....Ehh
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 10:06   #3261
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Poszłam do domu...
Po 23, z torbami, zapłakana. Cały wieczór oglądałam wpisy na Facebooku sprzed lat. Nasze zdjęcia. Nasze obrazki, koty, synek. Wycieczki i zabawy. Tyle tam naszej miłości .
Szlam tak jak idiotka w nocy i powtarzałam sobie ze on ma dobre serce. Znam go, wiem jaki jest kochany. Przecież byłam jego żona 7 lat, kochał mnie, dałam mu syna...
Stał tam w drzwiach i spytał zimno co tu robię. Wyciągałam do niego ręce, ze łzami wyjakalam: ja wiem ze masz dobre serce. Proszę cie... Odsunął mnie za drzwi i powiedział chłodno : to nie ma znaczenia.
Ten mężczyzna którego kochałam nie istniał. Tam stał jakiś obcy szaleniec z nienawiścią w niebieskich oczach. Nie ma mnie. Nie istnieje. Nie znaczę nic.
Nie spałam cała noc przed porodem. Tak bolało ...
Teraz tez nie śpię. Tak to boli. Czemu spać? Cos umarło i jest taka pustka ...
"To nie ma znaczenia".
Też coś takiego usłyszałam.
Dla niego to wszystko co między Wami było, to już przeszłość. Dla Ciebie ma to jeszcze jakieś znaczenie, bo do niego przyszłaś..., ale pokazał Ci, że powrotów nie będzie. Wypłacz się ile potrzeba i nie oglądaj się na tego głupka, musisz go skreślić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 10:21   #3262
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
"To nie ma znaczenia".
Też coś takiego usłyszałam.
Dla niego to wszystko co między Wami było, to już przeszłość. Dla Ciebie ma to jeszcze jakieś znaczenie, bo do niego przyszłaś..., ale pokazał Ci, że powrotów nie będzie. Wypłacz się ile potrzeba i nie oglądaj się na tego głupka, musisz go skreślić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie ... Na razie jestem jeszcze w szoku, przepłakałam pol nocy zasnęłam w ubraniu ... Nie mogę pojąć ze on mógł być tak okrutny.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 10:23   #3263
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
"To nie ma znaczenia".
Też coś takiego usłyszałam.
Dla niego to wszystko co między Wami było, to już przeszłość. Dla Ciebie ma to jeszcze jakieś znaczenie, bo do niego przyszłaś..., ale pokazał Ci, że powrotów nie będzie. Wypłacz się ile potrzeba i nie oglądaj się na tego głupka, musisz go skreślić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się zastanawiam zawsze jakim trzeba być pustym człowiekiem żeby kilka lat związku "nie miało znaczenia"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 10:27   #3264
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Pewnie ... Na razie jestem jeszcze w szoku, przepłakałam pol nocy zasnęłam w ubraniu ... Nie mogę pojąć ze on mógł być tak okrutny.
Był, jest i będzie okrutny. Pociesz się tym, że nie musisz w jego okrucieństwie już towarzyszyć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam zawsze jakim trzeba być pustym człowiekiem żeby kilka lat związku "nie miało znaczenia"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak widać można i pewnie to domena głównie mężczyzn. Ale to bardzo zdrowe podejście, zostawić to co było za sobą. Ja się chyba nigdy tego nie nauczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 10:31   #3265
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Ja też i chyba nie chcę wcale.
Dla mnie to jakieś kalectwo uczuciowe, niezależnie od tego ilu psychologów powie, że to rewelacyjne podejście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 11:09   #3266
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Ehhh widze ze i u was nie najlepiej. Moja przyjaciolka tez sie rozwodzi - zdradzal ja a teraz jeszcze grozi i robi z niej wariatke. Nie wiem co sie dzieje z tym swiatem. Strasznie tesknie, codziennie rycze, zamiast coraz lzej jest mi coraz trudniej. Maz robi mi problemy mowi ze nie odwiezie mi corki po swojej wigilii, bo nie bedzie miala swiat w dwoch domach itd. Nie mam sil. Wszystko mnie przygniata niech to sie juz skonczy, chociaz ten rozwod :/
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 11:24   #3267
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Ehhh widze ze i u was nie najlepiej. Moja przyjaciolka tez sie rozwodzi - zdradzal ja a teraz jeszcze grozi i robi z niej wariatke. Nie wiem co sie dzieje z tym swiatem. Strasznie tesknie, codziennie rycze, zamiast coraz lzej jest mi coraz trudniej. Maz robi mi problemy mowi ze nie odwiezie mi corki po swojej wigilii, bo nie bedzie miala swiat w dwoch domach itd. Nie mam sil. Wszystko mnie przygniata niech to sie juz skonczy, chociaz ten rozwod :/
Ja bym spytała dziecka jak woli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 11:55   #3268
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
mysle ze pod koniec tyg cos Wam podrzuce ze zdjec
Czekamy!
Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Od razu zapytała czy przypadkiem nie jest zanurzony. Wszyscy to widzą na "dzień dobry", tylko ja byłam zaslepiona przez tyle lat.
Co to znaczy? Ja ze wschodu, nie rozumieju
Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Nie wiem co ten idiota który donosi powiedział Dawidowi ale dostałam smsa od D o treści "już wszystko wiem. Nigdy cie za taką nie miałem". Zaraz mnie normalnie szlag trafi!
Nie ma czym się denerwować, mogłaś się tego spodziewać. Przecież on święty jest, a Ty nie powinnaś wychodzić z domu. Chociaż nie, pewnie by Cię i tak posądził o gwałt na listonoszu.
Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wyszłam wczoraj z domu z jedna torba po prawie 7 latach małżeństwa pokłóciliśmy sie znów i tym razem podniósł na mnie rękę po raz pierwszy w życiu.
Czuje sie podle, najprawdopodobniej bedzie z tego rozwód ... Synek 2 latka i 4 miesiące jest na razie z tata. Rozpacz w kratkę
Czytam Twoje posty i bardzo mi smutno. Dobrze, że jesteś w kraju, który stara się o godne traktowanie obywateli. Nie wracaj proszę do tego członka.
Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Ps. Nie pisałam wcześniej, ale w jednej z prac moich idą zmiany od stycznia i ma być lepiej, co faktycznie oznacza więcej odpoczynku i lepsza kasę 😉 Trzymajcie kciuki żeby poszło zgodnie z planem 😀
Trzymane!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 12:55   #3269
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Ja też i chyba nie chcę wcale.
Dla mnie to jakieś kalectwo uczuciowe, niezależnie od tego ilu psychologów powie, że to rewelacyjne podejście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby nie patrzeć, to 4 lata znajomości to ledwie epizod biorąc pod uwagę średnią długość życia. Mój staż na ziemi na razie jest krótki, to póki co, te 4 lata to spory kawałek czasu. heh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 13:16   #3270
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVI

Malla - zaburzony miało być, słownik mnie poprawił.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-05 20:14:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.