Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-01, 07:34   #1861
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cześć.
Pierwszy raz od miesiąca jestem tu tak wcześnie.
A co to znacza?
Gdybym miała hasztagować to tak bym to wyraziła:
#freedom#jednodziecko#wak acje

Pamiętam jak w maju miałam poczucie winy,że je zapisuję na sierpień, ale summa summarum miesiąc siedział w domu, więc dobrze,że teraz idą. I tak będzie dlugi weekend, wycieczki do zoo itp.
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Smerfetk_a sorry ale padłam z tym ściąganiem woombie przez głowę ja cię rozumiem doskonale! Notorycznie zapominam w nocy wyłączyć monitor oddechu jak biorę Adę do karmienia, więc wyje, a tż śpi i nic nie słyszy

Motylku nawet nie wiesz jak ja czekam na wrzesień! Ja się dałam namówić na dwa miesiące wolnego od przedszkola ale lipiec przeżyłam, a teraz tż ma 3 tyg wolnego, więc damy radę chyba

Sq szok w tym gabinecie! A powiedz, bo też się interesowałam tym usg, no i na stronie internetowej w zaleceniach było, że taki maluch nie musi być na czczo. Moja po 2 godz też głodna, a twoja po takim czasie niby miała pełny żołądek jeszcze i nic nie widać na obrazie? Robiłaś na nfz czy prywatnie? Ja chyba zrobię prywatnie całej trójce, bo mi się nie chce o skierowanie żebrać.
Motyl też ci zazdroszczę! Jeszcze jaaaak. U nas wakacje przymusowe cały lipiec i sierpień plus kawałek czerwca i września... To nawet nie chodzi o mnie ale o malego, on jest bardzo towarzyski i po prostu mu brakuje. Wiec tego, poczucie winy z maja precz!
Anuha ja na wrzesien to jak na zbawienie. Dni w kalendarzu zacznę skreślać, 9 zaczyna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:35   #1862
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Byłam sama z Małą na grillu u kolegi na 2 godzinki, bałam się tego wyjścia ale na szczęście nie narobiła wiochy Tylko ulała wszystko co zjadła, ale to chyba przez ujową pozycje na głupim leżakuCzasem trzeba, nie miej wyrzutów...
Ja mam momenty że mam ochotę po prostu wyjść
A na wieczór już mi się chłodzi Sommersby

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
oj wypiłąbym sommersby. W sumie muszę nad tym pomyśleć skoro młody mi śpi tak dobrze ciągiem do rana póki co wczoraj mąz mi kupił Lecha free o smaku granatu

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Motyl,jak za stara, przestań taka zgrabna laska jak Ty!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Nie miej wyrzutów sumienia!
Przyznam się że mnie zaczęło bardzo do palenia ciągnąć. Mój brat sprzedaje e-papierosy, zmontował mi jednego, to sobie pociągam od czasu do czasu i trochę to pomaga, nie mam takiego parcia na normalnego.

Ale wymyśliła... Za stara. Pfff

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
W aptece nie masz taniej? U nas za 229 można kupić



Stara? Serio? Wyglądasz na bezdzietna 21latke



Częściej trzeba imprezę



Chłopak po sikaniu się nie wyciera... To i ja nie wycieram wsiaka w pampka, pampek jest suchy to co wycierac.

Grzejesz i Studzis wodę? Ja z kranu leje...
No a nawet jeśli to przecież raz na dobę możesz sobie przegotowac i tyle po co na świeżo?

Helke przemywam w 80% bo ma kupę zazwyczaj choć trochę.
Ale jak na szybko np ściągam i kupy nie ma to tylko daje nowa pieluche


W ogóle cylhyba kilka osób pytalo o kaszel a ja nie odpowiadałam... Sorka! Jakoś zawsze coś.
Jest lepiej. Muszę konsultowac z lekarzem bo pokasluje. Ale niebo a ziemia


W ogóle dziś byłam na usg brzuszka. Z racji że kaszel to może refluks. Karmilam Helke 2h przed badaniem (dla niej to długo). Już przed badaniem marudzia to miałam ją w przychodni na rękach. Całe usg przeplakala, darla się niemożliwe. A to się obraca dzieckiem więc szału dostawała. Koniec. Ubralam. Płacze wyje. Babka siada notowac i omawiać wyniki więc ja, po 100 takich akcjsch, myślę sobie nakarmić ją. Raz ze głodna niemożliwe dwa że pić bo upał a trzy ajk tak się drze to nic nie omowie z lekarzem.
I kobieta mi powiedziała że w gabinecie nie mogę karmić.... byłam mega w szoku... Myślicie że mogła? Ja rozumiem 2latkowi nie dawać ciasteczka ale cyc maluszkowi?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

haha no dzięki dziewczyny, o metryce mówię


jeju ja wyrodna też nie myję co siku...wiadomo, jak kupa to tak, no i rano+wieczorem.
Wszystko u nas ok, żadnych odparzeń nigdy nie miał itp. Linomagiem też smaruję dwa-trzy razy na dzień, a nie co zmianę pieluchy.

Masakra, w dodatku kobieta...pierwsze słyszę,żeby zabronili karmić w gabinecie...
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:36   #1863
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A ja wczoraj robiłam dzieciom zdjęcie legitymacyjne i miałam 60 zł zapłacić, a przy płaceniu pani popatrzyła na tż co stał z wózkiem przed studio i mówi, że duża rodzina ma zniżkę i dychę opuściła. Milutko
A zdjęcia do karty miejskiej, bo uchwali u nas, że dzieci szkolne jeżdżą komunikacją za darmo, więc wreszcie jakaś mądra decyzja

Ściągnęłam Adzie ciemieniuchę. Linomagiem sobie pomogłam. Super zeszło. I w szoku byłam ile tego, bo nie było tak widać.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:45   #1864
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
A ja wczoraj robiłam dzieciom zdjęcie legitymacyjne i miałam 60 zł zapłacić, a przy płaceniu pani popatrzyła na tż co stał z wózkiem przed studio i mówi, że duża rodzina ma zniżkę i dychę opuściła. Milutko
A zdjęcia do karty miejskiej, bo uchwali u nas, że dzieci szkolne jeżdżą komunikacją za darmo, więc wreszcie jakaś mądra decyzja

Ściągnęłam Adzie ciemieniuchę. Linomagiem sobie pomogłam. Super zeszło. I w szoku byłam ile tego, bo nie było tak widać.
Posmarowałaś, zostawiłaś i wyczesałaś?
Też widzę to u nas i muszę się za to zabrać

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:49   #1865
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Masakra.
I co, nie ma refluksu? Dałaś radę uspokoić Helcię?
Dziewczyny, które rozdzielały szczepienie na rota i pneumo od 6w1 czy na NFZ, jaki odstęp robiłyście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4-6 tygodni, teraz mi wychodzi 5 tygodni pomiędzy 6w1 a prevenarem.

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A w ogóle dziś w Pepco znów spustoszyłam wieszaki z promocjami... Obkupilam mała na 68 i 74 cm, pokaże wam moje 2 hity - sweterek w tęczę i bluzka w jeze Załącznik 7685918Załącznik 7685919

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
świetne, a sweterek to też mój hit, miała podobny dla Zosi ale błękitny

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Też byłam w Pepco u nas z wyprzedaży już nie bardzo był wybór ale coś tam się trafiło zaczęłam przegląd ubranek dwa dni temu i jakoś nie umiem skończyć a zamówienie z Reserved już przyszło, idzie jeszcze ze smyka a ja dalej rozkminiam czego ile potrzebuję Załącznik 7685922

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
ja wczoraj zamawiałam ze Smyka, ale w sumie tylko jedno body dla Karola i tę sztangę co Sq pokazała, a reszta to zabawki na plażę i do wody

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ja mam wodę w termosie. I niedużą plastikową miseczkę. Za 229 jest infanrix hexa. Rota po 300:/
Dobrze że z kaszlem lepiej.
WTF z sytuacja w gabinecie. Moja pediatra wręcz na wizycie jak się mała rozpłacze to KAŻE karmić! Razem.

Pneumo i meningo dam w 2 półroczu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tak samo. a potem mnie przepuszcza do innego, pustego gabinetu i tam sobie karmię, a ona sobie przyjmuje kolejnych pacjentów.

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Sqarra
No niezle
Grunt ze Heli lepiej!

Bylam dzis u fryzjera i na zakupach. Scielam.z 15 cm wlosy ,strasznie wypadaja...
U nas wciaz ukrop i duszno okropnie,okno otwarte na osciez
15 cm...tego się boję... w końću zapuściłam włosy, a tu znowy pewnie trzeba będzie obcinać...

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Dziś zostaje pierwszy raz z całą trójką. Najstarsza od godziny na nogach, młodsza dosypia i na pewno obudzi się wkurzona, a młody miał noc z tysiącem pobudek (choć normalnie budzi ów się 2 razy) i pewnie wstanie razem z młodszą i razem będą wyć. Jeszcze tylko 7 godzin i będzie mąż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie żartuj, pierwszy raz od 3 miesięcy?Ja bardzo często jestem sama z trójką, przeżyjesz Dziewczynki się razem fajnie pobawią, zabawią czasem małego i dasz radę. Najgorzej tylko jak się dwie zaczną kłócić, a najmłodszy płakać, wtey można fioła dostać haha


Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Nasza rozmowa z rana z tz:

Ja: ja się łudzę, że nasze dziecko będzie wstawało o 10 w weekendy jak mu powiemy, że tak każdy robi
Tz: ja go kiedyś obudzę o 4 jak będzie jeszcze ciemno i przestawie zegarek na 10 i pokaże mu, że o tej porze świat nie istnieje

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Motyl też ci zazdroszczę! Jeszcze jaaaak. U nas wakacje przymusowe cały lipiec i sierpień plus kawałek czerwca i września... To nawet nie chodzi o mnie ale o malego, on jest bardzo towarzyski i po prostu mu brakuje. Wiec tego, poczucie winy z maja precz!
Anuha ja na wrzesien to jak na zbawienie. Dni w kalendarzu zacznę skreślać, 9 zaczyna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja w sumie czekam na wrzesień,ale dlatego,że 7.09 jedziemy na urlop hehe. A tak to 25.08 mamy chrzciny, 30-1.09 jedziemy na weekend do znajomych pod Radom, potem 7-14.09 wakacje, 15.09 urodziny tuśki robimy (od razu po powrocie, umrę), a 20.09 mój mąż leci na 4 dni do Włoch koncertować

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Co do ciemieniuchy to nprawdę też byłam w szoku jak Karolowi szybko zeszło. Jednak naprawdę o wiele łatwiej wyczesać jak jest mniej włosków. Moje dziewczyny miały gęste i to była masakra...
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:59   #1866
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Dziewczyny pytanko mam. Drugą dawkę tego rotarixu kiedy trzeba podać? Do 4 tygodni? I co jeśli nie zostanie podana tylko będzie podana dwa tygodnie później niż powinna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam w przychodni mówili, że najwcześniej po 8 tygodniach kolejne szczepienia, ale jak przeciągniemy jeszcze o 2 kolejne to też ok. Generalnie Sq pisała, że do 24 tygodnia trzeba podać drugą dawkę.

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Takie ceny na na doz i na Gemini. Po mniejszych nie patrzyłam, bo myślałam że drożej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupowałam właśnie w takiej małej, nie sieciowej aptece i tam było najtaniej Też się zdziwiłam.
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 08:04   #1867
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

o aptekach piszecie to mi się przypomniało. WIecie jak się PZU wycwaniło?
Zamiast kasy z ubezpieczenia za pobyt w szpitalu wydają karty apteczne i za to można sobie kupić lekarstwa,żeby dojść do siebie po hospitalizacji
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-01, 08:21   #1868
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
o aptekach piszecie to mi się przypomniało. WIecie jak się PZU wycwaniło?

Zamiast kasy z ubezpieczenia za pobyt w szpitalu wydają karty apteczne i za to można sobie kupić lekarstwa,żeby dojść do siebie po hospitalizacji
Żartujesz, co za... :O

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Jak któraś kupuje pieluchy w Lidlu to od dzisiaj też w promocji

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 08:39   #1869
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Motyl, tak jakoś się udawało ogarniać, że nie zostawałam że wszystkimi. Chwała temu, kto wymyślił żłobek no ale od dziś żłobek zamknięty przez cały sierpień. Na szczęście w piątek jade na tydzień do rodziców, to troszkę pomogą Najgorzej jest z tym, że dziewczyny dopiero uczą się razem bawić. Starsza ma bardzo dominujący charakter i jak sobie wymyśli, że akurat będzie leczyć młodszą to koniec świata a młodsza jeszcze nie ogarnia starszej myslenia czasami i wyje, bo nie chce się z nią bawić no ale z kazdym tygodniem jest lepiej. Ja ucze się nie wtrącać w ich kłótnie (przynajmniej dopóki krew się nie leje)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 08:55   #1870
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Żartujesz, co za... :O

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Jak któraś kupuje pieluchy w Lidlu to od dzisiaj też w promocji

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Oooo, zrobię zapas

Młoda dalej śpi po tych szczepieniach. To mi akurat odpowiada, ale przez to mało je...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 08:58   #1871
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Smerfetka posmarowałam i gdzieś po godzinie zaczęłam wyczesywać gęstym grzebykiem powoli. Ale długo mi zeszło. Całe szczęście że Ada łysa no i przespała ten zabieg

Motyl widzę że grafik masz rozpisany

Ania to trzymam kciuki za cierpliwość w sierpniu
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-01, 09:02   #1872
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Motyl, tak jakoś się udawało ogarniać, że nie zostawałam że wszystkimi. Chwała temu, kto wymyślił żłobek no ale od dziś żłobek zamknięty przez cały sierpień. Na szczęście w piątek jade na tydzień do rodziców, to troszkę pomogą Najgorzej jest z tym, że dziewczyny dopiero uczą się razem bawić. Starsza ma bardzo dominujący charakter i jak sobie wymyśli, że akurat będzie leczyć młodszą to koniec świata a młodsza jeszcze nie ogarnia starszej myslenia czasami i wyje, bo nie chce się z nią bawić no ale z kazdym tygodniem jest lepiej. Ja ucze się nie wtrącać w ich kłótnie (przynajmniej dopóki krew się nie leje)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przypomnisz mi ile dziewczyny mają lat?
Moje też chodziy do przedszkola, ale popołudniami często jestem z trójką zanim mąż wróci, w weekendy też się zdarzają takie momenty
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:13   #1873
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Mój mąż ma na tyle dobrze w pracy, że częściowo może pracowac z domu. Zawoził młode do żłobka, wraca ok 14, do 15 się relaksujemy i o 15 przywozi panny do domu. Do 20 mamy armagedon i jak już młody śpi to mąż jeszcze trochę pracuje. Niewiele mamy czasu dla siebie, ale mam nadzieję, że to kwestia czasu A dziewczyny mają 3,5 i 2 lata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:18   #1874
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Pantsy z Pampersa też w promocji od dzisiaj.

Hej!
My byliśmy wczoraj na USG główki
SG, moja młoda też miała USG brzuszka i miała 3-4h nie jeść, wszystko było widać, dziwne.
Elsabel, Taak, to ostatnie mleczko, które mogli nam zaproponować.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:21   #1875
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Poruszenie wśród okolicznych psów, patrzę przez okno i po ulicy idą sobie cztery sarny, spacerkiem, a co tam. Dwie malutkie

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Mój mąż ma na tyle dobrze w pracy, że częściowo może pracowac z domu. Zawoził młode do żłobka, wraca ok 14, do 15 się relaksujemy i o 15 przywozi panny do domu. Do 20 mamy armagedon i jak już młody śpi to mąż jeszcze trochę pracuje. Niewiele mamy czasu dla siebie, ale mam nadzieję, że to kwestia czasu A dziewczyny mają 3,5 i 2 lata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
my działalność, także niby godziny ustawiamy sobie według sieibie i dzięki temu też mąż zawozi i przywozi dziewczyny, no ale do tej 17stej często go nie ma.
A jak tam Twoja starsza?nie ma teraz buntu?Moja Zosia w niedzielę końćzy 3,5 i masakra. Tyle dobrze,że Tusia jest już mądrzejsza, mamusiuje jej i stara się ukrócić jej histerie.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:26   #1876
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
No kurna nieprzytomny....
A już mu tłumaczyłam że zamek jest z dwóch stron przecież
Jak ja bym była w nocy taka ogarnięta jak on to cały blok nie śpi

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Matko mój dziś też. Jak hela robi kupę nad ranem to nigdy w pampku nie została. Ona poplakuje bo spać a mąż wstaje zobaczyć czy młody się obudził. Proszę daj pajac w kropki... Mamy 3. 2 za duże i jeden dobry. Podawał mi 4x, nigdy dobry. Serio cały czas 2 te same... A pajacow w szufladzie moze 10...
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Nasza rozmowa z rana z tz:

Ja: ja się łudzę, że nasze dziecko będzie wstawało o 10 w weekendy jak mu powiemy, że tak każdy robi
Tz: ja go kiedyś obudzę o 4 jak będzie jeszcze ciemno i przestawie zegarek na 10 i pokaże mu, że o tej porze świat nie istnieje

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ahahah
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dobre

Mi też tż proponował, że będzie robił te pierwsze karmienie nocne, ja nie miałabym nic przeciwko bo jak wiecie nie mam problemu z tym, że Stasio czasami dostaje mm a nawet mam koleżankę, która karmi piersią cały dzień a na wieczór dają małemu butelkę mm. Ale u mnie to nie ma sensu,bo ja w ciągu dnia karmię Stasia tak często, że przed tym pierwszym nocnym karmieniem moje cycki są już, jak to chyba sq pisała, jak u barbie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ustawiły Ci się jeszcse?
Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Dziewczyny pytanko mam. Drugą dawkę tego rotarixu kiedy trzeba podać? Do 4 tygodni? I co jeśli nie zostanie podana tylko będzie podana dwa tygodnie później niż powinna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież w ulotce jak byk stoi. Najwcześniej po 4tyg. Nie ma max odstępu. Jeśli rotarix to byle do 24tz zdążyć
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Smerfetko, hahaha, dobry ten Twój tż. Mój czasem "wstaje mi pomóc", w sensie przewinąć czy coś ( mimo że ja i tak wstaje bo kp przecież), to ostatnio zrzucił kalendarz książkowy z parapetu, ( bo okno otwierał), wczoraj zrzucił butelki z płynami do kąpieli...
Także jakby ktoś spał, to tz gwarantuje pobudki
Eceea, widzę że twój też dobry...
Dzwonię po tych aptekach, nie wszędzie chcą podawać ceny przez telefon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie masz grupy jakieś lokalnej matek żeby zapytać?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Pantsy z Pampersa też w promocji od dzisiaj.

Hej!
My byliśmy wczoraj na USG główki
SG, moja młoda też miała USG brzuszka i miała 3-4h nie jeść, wszystko było widać, dziwne.
Elsabel, Taak, to ostatnie mleczko, które mogli nam zaproponować.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
No 3-4 a 2 to trochę różnica.. Ale gdzie nie czytam to piszą o 30minutach na przykład... Bez sensu.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:32   #1877
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Motyl-Młoda od zawsze jest zbuntowana charakter ma po ojcu- uparta, rządząca i ambitna ale trochę ja mam nadzieję przedszkole nauczy współdziałania w grupie teraz jej się kumuluje urodzenie brata, pożegnanie ze żłobkiem i strach przed przedszkolem, więc emocje w niej buzują, ale bardziej chce się tulić,z kolan nie schodzi, itp. Gorszy bunt ma teraz dwulatka i tez ja starsza próbuje wychowywać. Z użyciem siły niestety, czyli pożytek żaden

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:38   #1878
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Matko mój dziś też. Jak hela robi kupę nad ranem to nigdy w pampku nie została. Ona poplakuje bo spać a mąż wstaje zobaczyć czy młody się obudził. Proszę daj pajac w kropki... Mamy 3. 2 za duże i jeden dobry. Podawał mi 4x, nigdy dobry. Serio cały czas 2 te same... A pajacow w szufladzie moze 10...Ahahah Nie ustawiły Ci się jeszcse? Przecież w ulotce jak byk stoi. Najwcześniej po 4tyg. Nie ma max odstępu. Jeśli rotarix to byle do 24tz zdążyć Nie masz grupy jakieś lokalnej matek żeby zapytać?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

No 3-4 a 2 to trochę różnica.. Ale gdzie nie czytam to piszą o 30minutach na przykład... Bez sensu.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Taaak, mi powiedzieli, że 3-4 ale jak będzie pojedzona to też ok. Że zależy od lekarza bo jest w stanie zobaczyć z pełnym brzuszkiem tylko niektórzy "robią problem" bo kosztuje to więcej wysiłku. Tak usłyszałam.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:43   #1879
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja nie wycieram siusiaka.
Pupę myje tylko po kupie i wieczorem
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-01, 09:54   #1880
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
o aptekach piszecie to mi się przypomniało. WIecie jak się PZU wycwaniło?
Zamiast kasy z ubezpieczenia za pobyt w szpitalu wydają karty apteczne i za to można sobie kupić lekarstwa,żeby dojść do siebie po hospitalizacji
U nas te karty apteczne to dodatkowo płatne są. Ale ja już mam u dodatkowe ubezpieczenie grupowe w pracy. Nie wiem czemu zawsze wybierają PZU. A tam chała zawsze była. Kazałam się tylko tż ubezpieczyć, bo on autem jeździ w pracy, więc..
Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Mój mąż ma na tyle dobrze w pracy, że częściowo może pracowac z domu. Zawoził młode do żłobka, wraca ok 14, do 15 się relaksujemy i o 15 przywozi panny do domu. Do 20 mamy armagedon i jak już młody śpi to mąż jeszcze trochę pracuje. Niewiele mamy czasu dla siebie, ale mam nadzieję, że to kwestia czasu A dziewczyny mają 3,5 i 2 lata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz podobny rozstrzał wiekowy jak u mojego brata. Najstarszak jest z końca października i w tym roku kończy 6, młodsza z marca to ma 4.5, a najmłodszy z lutego teraz ma prawie 2,5. Wesoła gromadka. A raczej ostra jazda bez trzymanki

sQ nie mam fejsa= nie mam grup.
Chyba sobie założę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
o aptekach piszecie to mi się przypomniało. WIecie jak się PZU wycwaniło?
Zamiast kasy z ubezpieczenia za pobyt w szpitalu wydają karty apteczne i za to można sobie kupić lekarstwa,żeby dojść do siebie po hospitalizacji
U nas te karty apteczne to dodatkowo płatne są. Ale ja już mam u dodatkowe ubezpieczenie grupowe w pracy. Nie wiem czemu zawsze wybierają PZU. A tam chała zawsze była. Kazałam się tylko tż ubezpieczyć, bo on autem jeździ w pracy, więc..

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Mój mąż ma na tyle dobrze w pracy, że częściowo może pracowac z domu. Zawoził młode do żłobka, wraca ok 14, do 15 się relaksujemy i o 15 przywozi panny do domu. Do 20 mamy armagedon i jak już młody śpi to mąż jeszcze trochę pracuje. Niewiele mamy czasu dla siebie, ale mam nadzieję, że to kwestia czasu A dziewczyny mają 3,5 i 2 lata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz podobny rozstrzał wiekowy jak u mojego brata. Najstarszak jest z końca października i w tym roku kończy 6, młodsza z marca to ma 4.5, a najmłodszy z lutego teraz ma prawie 2,5. Wesoła gromadka. A raczej ostra jazda bez trzymanki

sQ nie mam fejsa= nie mam grup.
Chyba sobie założę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 09:57   #1881
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Jest wesoło, ale czas szybciej płynie przy takiej gromadzie. Sama z małym sie nudzę i tylko czekam aż mąż wróci z pracy, a dziś jeszcze nie miałam chwili, żeby o mężu pomyśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:12   #1882
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny, możecie polecić jakąś grupę z wymianą tych pampkow czy sprzedażą innych rzeczy na FB? Chodzi mi o nazwę

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:22   #1883
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
o aptekach piszecie to mi się przypomniało. WIecie jak się PZU wycwaniło?
Zamiast kasy z ubezpieczenia za pobyt w szpitalu wydają karty apteczne i za to można sobie kupić lekarstwa,żeby dojść do siebie po hospitalizacji
To chyba zależy od warunków ubezpieczenia, ja za pobyt w szpitalu dostaję i kartę załadowaną na 200 zł i kasę na konto.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:33   #1884
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Coooo? Niby dlaczego nie karmić w gabinecie?! Jeszcze zrozumiałabym przed badaniem, bo wymioty, bo przy pełnym brzuszku nie widać... Ale po? No co za baba

Moja mała przespała ciągiem 9,5h po szczepieniu. Kurcze, zaczynam żałować, że kolejne dopiero za 8 tygodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Strasznie drogo... Podzwoń może po innych aptekach. Ja kupiłam Infarix Hexa za 189 zł, a Rotarix za 249 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Haha


Dzień dobry,


My już po dwu godzinnym spacerze. Mały miał aktywność między 2-4 w nocy i chciał, żeby matka zabawiała
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:40   #1885
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Sq a jak ze snem Helli?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:47   #1886
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
To chyba zależy od warunków ubezpieczenia, ja za pobyt w szpitalu dostaję i kartę załadowaną na 200 zł i kasę na konto.
mówisz?to może też dostanę póoki co dostałam smsy,że dostanę takie karty.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:51   #1887
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nnooosz kurrrrr, nie popatrzyłam na receptę, a tam lekarka wypisała zamiast infanrix hexa, infanrix IPV+ hib

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Trzeba jeszcze przed apteka zaliczyć przychodnię, żeby poprawiła receptę. A nie wiem czy dzisiaj przyjmuje. Grrrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 10:57   #1888
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Sq, nie wiem sama, po prostu może tak często karmię, że te cycki są w ciągłej gotowości xD nie wiem serio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 11:08   #1889
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie polecić jakąś grupę z wymianą tych pampkow czy sprzedażą innych rzeczy na FB? Chodzi mi o nazwę

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Ja jestem na mama we Wrocławiu. Tego typu szukaj
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Sq a jak ze snem Helli?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
A dziękuję całkiem nieźle ona chyba miała zła noc bo to był jej moment że nie chciała otulacza... Trraz śpi po 2-4h

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 11:09   #1890
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nie moglam się zdecydować czy zrobić tartę z morelami czy ze śliwkami. Więc robię obie
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.