Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-05, 19:59   #4591
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
I to jest też przykład na to, ile stres złego potrafi wyrządzić z laktacja...lepiej nie fiksowac na początku, samo się ułoży. A jak po dwóch dniach straciłaś pokarm całkiem, to znaczy, że faktycznie mocno Cię to psychicznie dotykalo. Ja dlatego nie oceniam, u nas poszło wzorowo, ale nie dziwię się, że jak coś idzie nie tak, to mama po prostu zaczyna kombinować. Tyle tylko, że często dokarmianie i inne eksperymenty kończą się zanikiem własnego pokarmu całkiem.
Dla mnie nawet zjawisko nawału jest obce
Za to zapalenie piersi a i owszem- wiem co to znaczy...

Cóż... Spakowałam laktator i femaltiker do torby, jak się uda, to spoko, jak się nie uda- jedno wykarmilam butelką to i drugie się wychowa. Nie mam ciśnienia tym razem 😁
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 20:01   #4592
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Dla mnie nawet zjawisko nawału jest obce
Za to zapalenie piersi a i owszem- wiem co to znaczy...

Cóż... Spakowałam laktator i femaltiker do torby, jak się uda, to spoko, jak się nie uda- jedno wykarmilam butelką to i drugie się wychowa. Nie mam ciśnienia tym razem ��
Ciągle mi się nie chce wyparzać laktatora
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 20:05   #4593
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ciągle mi się nie chce wyparzać laktatora
Mi się też nie chciało, dlatego to mąż dostał zadanie bojowe

Potem tylko sprawdziłam czy działa i ten dźwięk po prostu... No wróciło jak flashback wszystkie złe wspomnienia
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 20:11   #4594
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

To ja teraz piję mnóstwo kawy, bo kupiliśmy ekspres, a przez bezsenność i tak w południe świat mi zaczyna odpływać, a dalej cieknie jak z kranu. Jak zaliczamy przytulasy prosto po szamie, to potem musimy się przebierać

My raczej zostajemy sami na BN, więc nie planuję wysłuchiwać nic. Teściowa jak się dowiedziała o cc to coś tam walnęła, że pff, teraz to lajcik, rozpuszczalne szwy, a kiedyś po kilkanaście szwów, dwa tyg. uziemienia. Serdeczne zazdro jak ktoś sobie może robić nic tyle czasu, ale ja bym nie chciała. Dla mnie to ciągle wielki cios, że się skończyło cesarką.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 20:12   #4595
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Ja jadłam wszystko, ale po chrzanie i soku pomaranczowym młody tak się darł, że żyć mi się odechciewalo. Więc po prostu tego nie jadłam



Niemniej moje kp to była droga przez mękę, siwa woda, chore dziecko, cdl 8 razy u mnie była, bo się uparlam, że wykarmie... I walczyłam 4.5mc o to karmienie. Aż się okazało, że mały w miesiąc przybrał 30g i ma anemię. I wtedy pediatra powiedziała, że musimy mu wyliczać kaloryczność posiłków, zobaczyć czy będzie przybierał i czy dalej go należy diagnozować... No i cóż... 2 dni później już nie miałam ani kropli mleka bez przepalania, bez kombinowania. A dziecko na butelce nagle.przestalo chorować, zaczęło przybierać i zaczęło się w końcu rozwijać
30 g? Czy 30 dkg?

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 20:27   #4596
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Dla mnie nawet zjawisko nawału jest obce
Za to zapalenie piersi a i owszem- wiem co to znaczy...

Cóż... Spakowałam laktator i femaltiker do torby, jak się uda, to spoko, jak się nie uda- jedno wykarmilam butelką to i drugie się wychowa. Nie mam ciśnienia tym razem 😁
Dobre podejście ja będąc w ciąży z synkiem powiedziałam że nie będę karmić na siłę ( miałam lekka traumę po karmieniu córki, co ja się nasluchalam ) ale jakoś poszło. Chociaż teraz jak mnie coś ociera o sutki to jak pomyślę o ssaniu to mi słabo
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 20:38   #4597
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

U nas żeby nie przechwalic i nie zapeszyc kp na razie idzie

Bo karmienie Drugiego to istny horror i armagedon. Ale Mała jest sprytniejsza od brata i ładnie chwyta

Teraz najgorsze to uczucie "mrówek" jak mleko nadplywa

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 20:56   #4598
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
30 g? Czy 30 dkg?

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Właśnie gramów... Lekarka powiedziała, że tyle to on powinien minimum dziennie przybierać...
No cóż. Dlatego np nie wierzę w gadanie, że każdy cycek wie jakie mleko produkować dla danego dziecka, a każda kobieta wykarmi, bo ma mleko w głowie
Za takie teksty powinna być chłosta

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Dobre podejście ja będąc w ciąży z synkiem powiedziałam że nie będę karmić na siłę ( miałam lekka traumę po karmieniu córki, co ja się nasluchalam ) ale jakoś poszło. Chociaż teraz jak mnie coś ociera o sutki to jak pomyślę o ssaniu to mi słabo
O, to dobrze wiedzieć, że może się przy drugim udać

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
U nas żeby nie przechwalic i nie zapeszyc kp na razie idzie

Bo karmienie Drugiego to istny horror i armagedon. Ale Mała jest sprytniejsza od brata i ładnie chwyta

Teraz najgorsze to uczucie "mrówek" jak mleko nadplywa

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Mrówek? Ja nie.l czułam nigdy napływającego mleka, ani tym bardziej mrówek jestem jakaś dziwna chyba
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 20:59   #4599
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

U nas był problem z przybieraniem jak młodego wysypało na skorze. Ale tu akurat nie było różnicy czy był na cycku czy na blw.


Nic na siłę. Lepiej być szczęśliwa i nie karmić piersią, niż karmić na siłę i przeżywać depresję.
Tak jak jest ten fajny dialog. Karmisz? Nie , głodze.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 21:03   #4600
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Właśnie gramów... Lekarka powiedziała, że tyle to on powinien minimum dziennie przybierać...
No cóż. Dlatego np nie wierzę w gadanie, że każdy cycek wie jakie mleko produkować dla danego dziecka, a każda kobieta wykarmi, bo ma mleko w głowie
Za takie teksty powinna być chłosta

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------


O, to dobrze wiedzieć, że może się przy drugim udać


Mrówek? Ja nie.l czułam nigdy napływającego mleka, ani tym bardziej mrówek jestem jakaś dziwna chyba
Mleko w głowie, o losie Nie słyszałam tego, widzę, że wszystko przede mną
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
U nas był problem z przybieraniem jak młodego wysypało na skorze. Ale tu akurat nie było różnicy czy był na cycku czy na blw.


Nic na siłę. Lepiej być szczęśliwa i nie karmić piersią, niż karmić na siłę i przeżywać depresję.
Tak jak jest ten fajny dialog. Karmisz? Nie , głodze.
Dokładnie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 21:18   #4601
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja bylam dzis u teściowej i taki obiad dostałam
I buraczków mi nie dała, bo z chrzanem a mi nie wolnoWysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Teściowa się troszczy i chciała dobrze ciekawe co my będziemy tłumaczyć swoim dzieciom za 30 lat pewnie też będą się śmiały
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ciągle mi się nie chce wyparzać laktatora
Zupełnie o tym zapomniałam
Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Cóż... Spakowałam laktator i femaltiker do torby, jak się uda, to spoko, jak się nie uda- jedno wykarmilam butelką to i drugie się wychowa. Nie mam ciśnienia tym razem
Ooo herbatka do karmienia. Muszę zapisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 21:34   #4602
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

To w temacie karmienia powiem Wam, że polecam wszystkim patent Margosi - jesli macie w planach KP, to kupcie kapustę, na listki i do zamrażarki. Ja wysyłałam męża do sklepu, żeby mi ogarnął na powrot. Co za ulga ️ ja też teraz w nawale, cycki rozmiar Z, mleka cały ogrom a do tego mam strasznie poranione brodawki i karmienie po prostu boli. Raz odciagnelam, mąż nakarmił ją butelką, żeby mi trochę skutki odpoczęły i już jest różnica. No i czysta lanolina robi swoje!

A teraz patrzcie, jak mąż mnie przywitał w domu ️ dostałam piękny bukiet kwiatów, potem dojechało sushi a następnie spałam dwie godziny a on ogarniał dom i dzieci. received_374646560104909.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 21:48   #4603
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
To w temacie karmienia powiem Wam, że polecam wszystkim patent Margosi - jesli macie w planach KP, to kupcie kapustę, na listki i do zamrażarki. Ja wysyłałam męża do sklepu, żeby mi ogarnął na powrot. Co za ulga ️ ja też teraz w nawale, cycki rozmiar Z, mleka cały ogrom a do tego mam strasznie poranione brodawki i karmienie po prostu boli. Raz odciagnelam, mąż nakarmił ją butelką, żeby mi trochę skutki odpoczęły i już jest różnica. No i czysta lanolina robi swoje!

A teraz patrzcie, jak mąż mnie przywitał w domu ️ dostałam piękny bukiet kwiatów, potem dojechało sushi a następnie spałam dwie godziny a on ogarniał dom i dzieci. Załącznik 7693604

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy wypada, ale zazdraszczam męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
To ja teraz piję mnóstwo kawy, bo kupiliśmy ekspres, a przez bezsenność i tak w południe świat mi zaczyna odpływać, a dalej cieknie jak z kranu. Jak zaliczamy przytulasy prosto po szamie, to potem musimy się przebierać

My raczej zostajemy sami na BN, więc nie planuję wysłuchiwać nic. Teściowa jak się dowiedziała o cc to coś tam walnęła, że pff, teraz to lajcik, rozpuszczalne szwy, a kiedyś po kilkanaście szwów, dwa tyg. uziemienia. Serdeczne zazdro jak ktoś sobie może robić nic tyle czasu, ale ja bym nie chciała. Dla mnie to ciągle wielki cios, że się skończyło cesarką.
No moja teściowa cesarke skwitowała tak: "przynajmniej się nie męczyłaś"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 22:02   #4604
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Taki mąż to skarb
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 23:16   #4605
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Właśnie gramów... Lekarka powiedziała, że tyle to on powinien minimum dziennie przybierać...

No cóż. Dlatego np nie wierzę w gadanie, że każdy cycek wie jakie mleko produkować dla danego dziecka, a każda kobieta wykarmi, bo ma mleko w głowie

Za takie teksty powinna być chłosta

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------



O, to dobrze wiedzieć, że może się przy drugim udać





Mrówek? Ja nie.l czułam nigdy napływającego mleka, ani tym bardziej mrówek jestem jakaś dziwna chyba
O matko, to współczuję przeżyć. Mój dwa razy tyle przybierał w ciągu dnia przez pierwszy miesiąc. Później, wiadomo, trochę mniej. Co wcale nie oznacza, że kp to była sielanka. Borykałam się z bólem, sporymi ranami itp. I jak jestem jak najbardziej pro kp, to też nie mogę słuchać tego nawiedzonego gadania. Raz miałam sytuację, że dosłownie straciłam pokarm na jeden dzień. Oczywiście wg wszystkich mądrych rad to niemożliwe i mój organizm uczył się do nowych potrzeb mojego dziecka bla bla bla. I trzeba przestawiać dziecko częściej. Taaa. To przystaw rozhisteryzowane, totalnie głodne dziecko. Ratowałam się tym, że w zamrażarce miałam zapas swojego mleka a Młody potrafił pić z butelki. Wtedy wydawało mi się, że mm to wielka krzywda dla dziecka. Przestępstwo. Dzisiaj już tak nie uważam. Po kilku dniach sytuacja wróciła do normy. Ale przez ten jeden dzień naprawdę nie miałam pokarmu.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 23:48   #4606
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja karmilam piersią córkę długo. Do niecałych 2 lat chyba . Pierwsze 2 tygodnie były najgorsze (zaciskalam zeby gdy karmilam) , ale potem już z górki. Ja akurat nie miałam problemów żadnych (tfu tfu) , i dla mnie KP jest dużo prostrze niż mm...


A jeśli chodzi o dietę to myślę, że każda ma swój rozum... I trzeba obserwować i nasze ciało i dzidziusia. Ja miesiąc byłam na diecie, ale to ze względu na cc i moją wewnętrzną blokadę, potem jadłam wszystko, ale z umiarem. Raz wypiłam litr soku jablkowego i córka cierpiała...

Znów miałam dziś stopy jak banie... Ciśnienie nie tragiczne, nie wiem czemu tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 00:16   #4607
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Teściowa się troszczy i chciała dobrze ciekawe co my będziemy tłumaczyć swoim dzieciom za 30 lat pewnie też będą się śmiały

Zupełnie o tym zapomniałam

Ooo herbatka do karmienia. Muszę zapisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tymi herbatkami trzeba uważać, bo okazuje się, że wiele z nich w sklepie ma koper, a najnowsze badania wykazują, że jest on szkodliwy i dla brzuszka mamy i dzidzi
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
To w temacie karmienia powiem Wam, że polecam wszystkim patent Margosi - jesli macie w planach KP, to kupcie kapustę, na listki i do zamrażarki. Ja wysyłałam męża do sklepu, żeby mi ogarnął na powrot. Co za ulga ️ ja też teraz w nawale, cycki rozmiar Z, mleka cały ogrom a do tego mam strasznie poranione brodawki i karmienie po prostu boli. Raz odciagnelam, mąż nakarmił ją butelką, żeby mi trochę skutki odpoczęły i już jest różnica. No i czysta lanolina robi swoje!

A teraz patrzcie, jak mąż mnie przywitał w domu ️ dostałam piękny bukiet kwiatów, potem dojechało sushi a następnie spałam dwie godziny a on ogarniał dom i dzieci. Załącznik 7693604

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaaaale fajny meżuś 🤩
Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Ja karmilam piersią córkę długo. Do niecałych 2 lat chyba . Pierwsze 2 tygodnie były najgorsze (zaciskalam zeby gdy karmilam) , ale potem już z górki. Ja akurat nie miałam problemów żadnych (tfu tfu) , i dla mnie KP jest dużo prostrze niż mm...


A jeśli chodzi o dietę to myślę, że każda ma swój rozum... I trzeba obserwować i nasze ciało i dzidziusia. Ja miesiąc byłam na diecie, ale to ze względu na cc i moją wewnętrzną blokadę, potem jadłam wszystko, ale z umiarem. Raz wypiłam litr soku jablkowego i córka cierpiała...

Znów miałam dziś stopy jak banie... Ciśnienie nie tragiczne, nie wiem czemu tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że sprawdzasz ciśnienie.
Stopy puchną bo woda się zatrzymuje, taki objaw zbliżającego się porodu.



U mnie też coś się dzieje, akurat jak nie ma, na wkladce pojawił się śluz z nitkami krwi. Pewnie od kaszlu szyjka pracuje dobrze, że chociaż nos mi odetkało, a malej temperatura spada po lekach, ale jeszcze ma stan podgorączkowy. W ogóle wolałbym dorwać do środy w dwupaku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 02:17   #4608
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
To w temacie karmienia powiem Wam, że polecam wszystkim patent Margosi - jesli macie w planach KP, to kupcie kapustę, na listki i do zamrażarki. Ja wysyłałam męża do sklepu, żeby mi ogarnął na powrot. Co za ulga ️ ja też teraz w nawale, cycki rozmiar Z, mleka cały ogrom a do tego mam strasznie poranione brodawki i karmienie po prostu boli. Raz odciagnelam, mąż nakarmił ją butelką, żeby mi trochę skutki odpoczęły i już jest różnica. No i czysta lanolina robi swoje!

A teraz patrzcie, jak mąż mnie przywitał w domu ️ dostałam piękny bukiet kwiatów, potem dojechało sushi a następnie spałam dwie godziny a on ogarniał dom i dzieci. Załącznik 7693604

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudowny mąż
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wypada, ale zazdraszczam męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

No moja teściowa cesarke skwitowała tak: "przynajmniej się nie męczyłaś"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hshaha
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Z tymi herbatkami trzeba uważać, bo okazuje się, że wiele z nich w sklepie ma koper, a najnowsze badania wykazują, że jest on szkodliwy i dla brzuszka mamy i dzidzi Aaaaaale fajny meżuś Dobrze, że sprawdzasz ciśnienie.
Stopy puchną bo woda się zatrzymuje, taki objaw zbliżającego się porodu.



U mnie też coś się dzieje, akurat jak nie ma, na wkladce pojawił się śluz z nitkami krwi. Pewnie od kaszlu szyjka pracuje dobrze, że chociaż nos mi odetkało, a malej temperatura spada po lekach, ale jeszcze ma stan podgorączkowy. W ogóle wolałbym dorwać do środy w dwupaku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 03:17 ---------- Poprzedni post napisano o 03:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Właśnie gramów... Lekarka powiedziała, że tyle to on powinien minimum dziennie przybierać...

No cóż. Dlatego np nie wierzę w gadanie, że każdy cycek wie jakie mleko produkować dla danego dziecka, a każda kobieta wykarmi, bo ma mleko w głowie

Za takie teksty powinna być chłosta

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------



O, to dobrze wiedzieć, że może się przy drugim udać





Mrówek? Ja nie.l czułam nigdy napływającego mleka, ani tym bardziej mrówek jestem jakaś dziwna chyba
Nie ma czego zalowac

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 03:02   #4609
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Btw w szpitalu dostałam niebieskie pudełko, to z tymi gadżetami, próbkami itd. I tam była broszurka, którą sobie z nudów zaczelam czytać. Ogólnie mega pro kp, wiadomo. Nie mogłam w to uwierzyć, ale napisali coś w stylu, że "niektóre kobiety są tak próżne, że boją się kp w obawie, że zniszczą sobie tym biust"

Wtf? Próżne? Co za terror w ogóle? I z resztą jakim prawem ktokolwiek to ocenia? Sama karmię, karmilam pierwszą niecałe dwa lata, ale takie teksty mnie wnerwiają na maksa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 04:40   #4610
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Btw w szpitalu dostałam niebieskie pudełko, to z tymi gadżetami, próbkami itd. I tam była broszurka, którą sobie z nudów zaczelam czytać. Ogólnie mega pro kp, wiadomo. Nie mogłam w to uwierzyć, ale napisali coś w stylu, że "niektóre kobiety są tak próżne, że boją się kp w obawie, że zniszczą sobie tym biust"

Wtf? Próżne? Co za terror w ogóle? I z resztą jakim prawem ktokolwiek to ocenia? Sama karmię, karmilam pierwszą niecałe dwa lata, ale takie teksty mnie wnerwiają na maksa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda jest taka, co nie dotyczy tylko karmienia piersią ale wszystkich aspektów. .. ze tak naprawdę to nie ma żadnego znaczenia- sn/cc, kp/mm, czy będzie biegał mając 10 msc czy 14, czy w przedszkolu będziemy wysłuchiwać samych pieśni pochwalnych czy ciągle na dywaniku za zachowanie.
I tak każde nasze dziecko jeśli będzie otoczone miłością i wsparciem z bezkresnym poczuciem bezpieczeństwa wyrośnie na dorosłego, który sobie w życiu poradzi. I tylko to ma znaczenie... i każde nasze dziecko sobie poradzi



PS. Gaiete widzę, że mam koleżankę od nocnych karmień

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 07:14   #4611
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Margosia, w punkt! Znam bardzo dobrego ortopedę dziecięcego, który na koniec wizyty wydawał najważniejsze zalecenie lekarskie: "karmić i kochać"

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 07:25   #4612
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dzień dobry dziewczyny.pytaniw z rana pewnie głupie... Coś w nocy tzn nad ranem że mnie poleciało.nie było tego mega dużo ale obudziło mnie to... Szczerze nie wiem czy to większą ilość wody czy po prostu szczerze nie utrzymałam w nocy co mi się nigdy nie zdarzało. Czekałam czy coś później będzie ale nic się nie dzieje ... Nie wiem za bardzo czy jechać czy czekać..

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 07:29   #4613
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny.pytaniw z rana pewnie głupie... Coś w nocy tzn nad ranem że mnie poleciało.nie było tego mega dużo ale obudziło mnie to... Szczerze nie wiem czy to większą ilość wody czy po prostu szczerze nie utrzymałam w nocy co mi się nigdy nie zdarzało. Czekałam czy coś później będzie ale nic się nie dzieje ... Nie wiem za bardzo czy jechać czy czekać..

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Ze mnie tak leci od jakiegoś czasu i od jakiegoś czasu swiruje zazwyczaj właśnie po nocy, nad ranem. U mnie to jest taki wodnisty śluz. Załóż wkładkę i obserwuj jak to będą wody to jeszcze będą ciec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 07:32   #4614
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Ze mnie tak leci od jakiegoś czasu i od jakiegoś czasu swiruje zazwyczaj właśnie po nocy, nad ranem. U mnie to jest taki wodnisty śluz. Załóż wkładkę i obserwuj jak to będą wody to jeszcze będą ciec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie nie wiem co to było bo to mój trzeci poród a nigdy mi się tak nie robiło. Mała się rusza i to mnie uspokaja ale szczerze poczułam się jakbym nie utrzymała moczu ... :/Spanikowałam nie ukrywam
Czyli jak tego nie było w ilości chlusniecia to nie muszę panikować i jechać co nie ?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 07:36   #4615
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny.pytaniw z rana pewnie głupie... Coś w nocy tzn nad ranem że mnie poleciało.nie było tego mega dużo ale obudziło mnie to... Szczerze nie wiem czy to większą ilość wody czy po prostu szczerze nie utrzymałam w nocy co mi się nigdy nie zdarzało. Czekałam czy coś później będzie ale nic się nie dzieje ... Nie wiem za bardzo czy jechać czy czekać..

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Ja mam taki wodnisty śluz, pytałam się ostatnio gina ale wody w normie , nic nie wycieka.

Ale tak jak pisze tija załóż wkładkę i obserwuj
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 07:39   #4616
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem co to było bo to mój trzeci poród a nigdy mi się tak nie robiło. Mała się rusza i to mnie uspokaja ale szczerze poczułam się jakbym nie utrzymała moczu ... :/Spanikowałam nie ukrywam
Czyli jak tego nie było w ilości chlusniecia to nie muszę panikować i jechać co nie ?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Wiesz, zawsze możesz jechać sprawdzić i się uspokoić ja bym nie jechała. Bo gdybym jeździła za każdym razem z tym to już by mnie na IP za wariatke wzięli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 07:41   #4617
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Wiesz, zawsze możesz jechać sprawdzić i się uspokoić ja bym nie jechała. Bo gdybym jeździła za każdym razem z tym to już by mnie na IP za wariatke wzięli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego w nocy nie robiłam rabanu ;p ale serio zgłupiałam czy ja już mam problem z utrzymaniem czy to faktycznie te wody. Później pół nocy spać nie mogłam nie chce spędzić niedzieli na IP dlatego pytam szukam i czekam troszkę się uspokoiłam

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 07:49   #4618
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hmm a może kup sobie papierek lakmusowy?

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 07:55   #4619
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Dlatego w nocy nie robiłam rabanu ;p ale serio zgłupiałam czy ja już mam problem z utrzymaniem czy to faktycznie te wody. Później pół nocy spać nie mogłam nie chce spędzić niedzieli na IP dlatego pytam szukam i czekam troszkę się uspokoiłam

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Tak może odchodzić czop

Druga noc bez jęków
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 07:57   #4620
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Tak może odchodzić czop

Druga noc bez jęków
Czop to ma chyba jakaś barwę a tu nic zero zabarwienia bezwonne coś

Ale zazdroszczę spokojnych nocek w pozytywnym znaczeniu

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.