Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-09, 16:46   #2491
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Przecież to nic takiego tylko dobra nowina a człowiek się czuje jakby jakieś przestępstwo popełnił i musi się przyznać. Dziwne to.
Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ja póki co nie mam ale w ciąży z synkiem miałam jakoś od połowy takie ostre mocne kłucia odczuwalne jakby na spojeniu łonowym. Nie wiem co to było na pewno nie skracająca się szyjka - bo miałam wręcz odwrotny problem - trzymała na miur beton i nie chciała puścić, dwie godziny przed tym jak synek się urodził jeszcze miałam rozwarcie na dwa palce.

Wczoraj za to mocno bolało mnie podbrzusze i okolice nerek. Spędziłam dzień w łóżku i dziś już jest ok. Czuję że ta ciąża będzie trudniejsza niż wczesniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Aaa no i macie boskie brzuszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę mnie pocieszyłaś bo już się zaczęłam zastanawiać tak jak Angel czy to nie coś z szyjką. Chyba za dużo sobie do głowy nabijamy.
Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja byłam u lekarza na takiej formalnej kontroli - jeden lekarz prosadzi ciąże a drugi robi usg. Powitał mnie w drugim trymestrze i powiedział że teraz to zleci. Racja bo przy dwójce to czas leci błyskawicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zleci nam to bardzo szybko. Mi teraz szybko zleciało a mówią że później leci jeszcze szybciej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 17:22   #2492
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Piekne macie brzuszki. Moj taki bardziej rozlany ale ja startowalam z nadwaga.

Haneczka co to za aplikacja? Przypomnialas mi ze obiecalam sobie ze w drugiej ciazy bede robic co tydzien zdjecie a tymczasem 15 tydzien i dzisiaj zrobilam pierwsze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piątka! Ja chciałam robić zdjęcia co 2tyg, ale chyba będę robić w dniu wizyty u lekarza tylko u mnie nie ma jeszcze czego robić, nadal płasko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 17:26   #2493
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Przecież to nic takiego tylko dobra nowina a człowiek się czuje jakby jakieś przestępstwo popełnił i musi się przyznać. Dziwne to. Trochę mnie pocieszyłaś bo już się zaczęłam zastanawiać tak jak Angel czy to nie coś z szyjką. Chyba za dużo sobie do głowy nabijamy. Zleci nam to bardzo szybko. Mi teraz szybko zleciało a mówią że później leci jeszcze szybciej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nowina moze i dobra ale prace jednak dezorganizuje wiec nie ma sie co dziwic ze pracodawca nie jest zachwycony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 17:34   #2494
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Piekne macie brzuszki. Moj taki bardziej rozlany ale ja startowalam z nadwaga.

Haneczka co to za aplikacja? Przypomnialas mi ze obiecalam sobie ze w drugiej ciazy bede robic co tydzien zdjecie a tymczasem 15 tydzien i dzisiaj zrobilam pierwsze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie obiecałam że będę robić na każdy początek tygodnia, już mam trzy zdjęcia i faktycznie widać na nich różnicę a aplikacja to zwykły telefonowy edytor do zdjęć, ten który jest oryginalnie wgrany na androida, jest bardzo ograniczony ale idzie coś z niego wyłuskać
Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Nowina moze i dobra ale prace jednak dezorganizuje wiec nie ma sie co dziwic ze pracodawca nie jest zachwycony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No w sumie to racja. Ja się cieszę że u mnie przełożony podszedł do mnie jak człowiek. Bałam się też powiedzieć ale jak tylko usłyszał to sam chciał mi dać urlop i że mam odpoczywać i że on wie że to jest moje marzenie i mam zadbać o siebie i maluszka a pracą się nie przejmować. Aż mi się łezka w oku zakreciła jak mi to mówił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 20:03   #2495
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny gratuluję wszystkich udanych wizyt! Czytam cały czas
Zdjęcia też obiecałam sobie robić, a tu już leci 16t i ani jednego 🤪

Czy któraś z Was zdecydowała się już na konkretny model wózka? Powiedzcie czy wszystkie "fajne" wózki mają takie małe kosze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 20:09   #2496
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję wszystkich udanych wizyt! Czytam cały czas
Zdjęcia też obiecałam sobie robić, a tu już leci 16t i ani jednego

Czy któraś z Was zdecydowała się już na konkretny model wózka? Powiedzcie czy wszystkie "fajne" wózki mają takie małe kosze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja niestety nie, co chwila mi wpada coś innego w oko, mam kilka na oku ale bez faworyta... staram się nie wybierać takiego za ponad 2 tys. skoro pewnie spacerówka będzie szybko zmieniana
Myśle ze teraz to chyba wszystkie modele maja takie małe kosze



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 20:51   #2497
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie, co chwila mi wpada coś innego w oko, mam kilka na oku ale bez faworyta... staram się nie wybierać takiego za ponad 2 tys. skoro pewnie spacerówka będzie szybko zmieniana
Myśle ze teraz to chyba wszystkie modele maja takie małe kosze



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobrze by było mieć większy kosz na jakieś zakupy przy okazji spaceru człowiek praktyczny jestem 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 20:57   #2498
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję wszystkich udanych wizyt! Czytam cały czas
Zdjęcia też obiecałam sobie robić, a tu już leci 16t i ani jednego 🤪

Czy któraś z Was zdecydowała się już na konkretny model wózka? Powiedzcie czy wszystkie "fajne" wózki mają takie małe kosze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze na takie rzeczy nie patrzę ale liczę na gotowe, że któraś was pokaże co wybrała, a mi to wpadnie w oko boję się, że z naszym podejściem mąż będzie kupował wyprawkę kiedy będę rodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:08   #2499
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Ja jeszcze na takie rzeczy nie patrzę ale liczę na gotowe, że któraś was pokaże co wybrała, a mi to wpadnie w oko boję się, że z naszym podejściem mąż będzie kupował wyprawkę kiedy będę rodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie czasu jest dużo, ale czytając opowieści, w których kobiety pod koniec ciąży musiały leżeć plackiem albo po prostu nie miały siły na zakupy to wolę nie zwlekać aż tak długo. Poza tym jestem z tych osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:15   #2500
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja sobie obiecałam że będę robić na każdy początek tygodnia, już mam trzy zdjęcia i faktycznie widać na nich różnicę a aplikacja to zwykły telefonowy edytor do zdjęć, ten który jest oryginalnie wgrany na androida, jest bardzo ograniczony ale idzie coś z niego wyłuskać No w sumie to racja. Ja się cieszę że u mnie przełożony podszedł do mnie jak człowiek. Bałam się też powiedzieć ale jak tylko usłyszał to sam chciał mi dać urlop i że mam odpoczywać i że on wie że to jest moje marzenie i mam zadbać o siebie i maluszka a pracą się nie przejmować. Aż mi się łezka w oku zakreciła jak mi to mówił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie wszyscy z radoscia podeszli do nowiny. Dbaja o mnie w pracy lataja po zachcianki bo sie boja myszy takze mam nadzieje ze do konca roku dociagne.
Jedynie dojazd do pracy codziennie stanowi wyzwanie.
Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję wszystkich udanych wizyt! Czytam cały czas
Zdjęcia też obiecałam sobie robić, a tu już leci 16t i ani jednego 🤪

Czy któraś z Was zdecydowała się już na konkretny model wózka? Powiedzcie czy wszystkie "fajne" wózki mają takie małe kosze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja planuje jakis model bebetto. Pan z osiem gwiazdek mi kiedys polecal i bylam zadowolona. Polska firma nie ma problemu z serwisem, cena tez bardzo ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:41   #2501
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Dobrze by było mieć większy kosz na jakieś zakupy przy okazji spaceru człowiek praktyczny jestem 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Popieram. Duży kosz się przydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 23:31   #2502
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
U mnie wszyscy z radoscia podeszli do nowiny. Dbaja o mnie w pracy lataja po zachcianki bo sie boja myszy takze mam nadzieje ze do konca roku dociagne.
Jedynie dojazd do pracy codziennie stanowi wyzwanie.Ja planuje jakis model bebetto. Pan z osiem gwiazdek mi kiedys polecal i bylam zadowolona. Polska firma nie ma problemu z serwisem, cena tez bardzo ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U rodziców w domu tata i bratowa tez się boją myszy i wyciągnęli w to całą rodzinę. Ale bratowa po namyśle stwierdziła że za rok będziemy się z nią tak cackać.
Co do wózka to ja zakochałam się w bebetto luca ale jeszcze nie wiem czy na sto procent go wybiorę. Muszę pojechać gdzieś do sklepu stacjonarnego żeby zobaczyć czy na żywo też wydaje mi się taki fajny, a może coś innego mi wpadnie do głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 07:16   #2503
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzień dobry mam dziś prenatalne na 16:29!! Wczoraj dzwoniłam i Pani mi znalazła na już. Jestem w 13tc wiec ostatni gwizdek (12+3)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 07:40   #2504
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Jeżeli chodzi o wózek to dla mnie bardzo ważna jest waga i kompaktowość, więc większość popularnych polskich marek odpada, bo to wielkie kolubryny. Wstępnie wpadł mi w oko X-lander xcite. Wczoraj miałam dodatkowe USG i już nie ma wątpliwości - na 100% chłopak. Dzisiaj mam pobranie krwi na test nipt.

Powiem Wam, że ciąża ma też swoje wady - moja córeczka trafiła do szpitala z zapaleniem płuc, a mi nie wolno zostać z nią na oddziale serce pęka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 08:05   #2505
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja mam to samo, będę odkładać te zakupy w nieskończoność chyba...
Jak wczoraj zaczęłam oglądać body i mi wyskoczył podpis: beżowy melanż (wiem, że to kolor) to oczywiście zaczęłam się śmiać do męża, że dziecko będzie miało specjalne body na melanże od małego 🤦♀️
Edit: jestem debilem i nie zamazałam twarzy osoby. 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20191009_090404_com.android.chrome.jpg (29,7 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez Angel7891
Czas edycji: 2019-10-10 o 08:10
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 08:25   #2506
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry mam dziś prenatalne na 16:29!! Wczoraj dzwoniłam i Pani mi znalazła na już. Jestem w 13tc wiec ostatni gwizdek (12+3)
Wow, super! Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ciąża ma też swoje wady - moja córeczka trafiła do szpitala z zapaleniem płuc, a mi nie wolno zostać z nią na oddziale serce pęka...
O mamo W jakim wieku jest córka? Tak mi przykro...

Co do wózków to my mamy właśnie taką polską "kolumbrynę", ale nie opłaca się kupować wózka na pół roku, więc raczej zostanę przy nim... Zresztą dziewczyny - szukajcie używek, serio nie warto wydawać pełnej kwoty za wózek na niecały rok. I tak później przerzucicie się na lekką i mniejszą jakąś spacerówkę...
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 08:30   #2507
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja mam dwa wozki po synku. Zaden nie jest idealny, ale mamy specyficzne potrzeby. Okropna droga, wyboje, dziury, bloto i kaluze. Wozek-czolg jest super. Mamy jedo fyn.
Uzywam teraz drugiej lekkiej spacerowki, ale nie lubie jej. Duzo gorzej mi sie prowadzi, no ale synek ja lubi bardziej, wiec sie mecze.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 08:46   #2508
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Wow, super! Powodzenia!

O mamo W jakim wieku jest córka? Tak mi przykro...

Co do wózków to my mamy właśnie taką polską "kolumbrynę", ale nie opłaca się kupować wózka na pół roku, więc raczej zostanę przy nim... Zresztą dziewczyny - szukajcie używek, serio nie warto wydawać pełnej kwoty za wózek na niecały rok. I tak później przerzucicie się na lekką i mniejszą jakąś spacerówkę...
Ja nie jeżdżę autem i mój wózek był idealny, duże koła, duży kosz, aluminiowa lekka rama. Ja na zime i śnieg potrzebuje kombajn pancrrny a nie lekką spacerówkę więc to zależy od potrzeb. Wózka używałam 2 lata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 08:58   #2509
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Co do wózka to wizualnie akurat na wiosnę bardzo mi się podoba taki jak w załączniku kiedyś widział u mnie w parku że ktoś chodzil z takim wizualnie podobnym gdybym wtedy była w ciąży to bym normalnie podeszla zapytać czy planują sprzedać potem a tak to teraz siedzę na Olx i szukam bo jeśli chodzi o gondole to chciałabym używana a potem w spacerowke zainwestować.


Myślicie że zarówno dla chłopca jak i dziewczynki będzie ok taki wózek? _20191010_095837.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kasia1221
Czas edycji: 2019-10-10 o 09:00
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 09:12   #2510
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja też jestem za używanym wózkiem. Dla synka taki kupiłam. Z roczną gwarancją w stanie idealnym za całe 800zl. Po 8 miesiącach używania sprzedałam za 600zl i kupiłam fajna spacerówkę która mam do dziś ( synek 2 lata i 1 miesiąc) ale już raczej nie uwyzwamy, sporadycznie tylko. Teraz też będę raczej szukała używki w super stanie. Ale szukam czegoś innego niż wczesniej - tamten to typ "czołgu" który idealnie się sprawdził w zimie. Teraz będzie coś lżejszego na wiosne/ lato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:20   #2511
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo, będę odkładać te zakupy w nieskończoność chyba...
Jak wczoraj zaczęłam oglądać body i mi wyskoczył podpis: beżowy melanż (wiem, że to kolor) to oczywiście zaczęłam się śmiać do męża, że dziecko będzie miało specjalne body na melanże od małego 🤦♀️
Edit: jestem debilem i nie zamazałam twarzy osoby. 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
O nieeee teraz wejdę na twojego fb i przeszpieguje z kim piszesz (Taki żarcik oczywiście).
Co do ubranek to jak się zakochałam w ubrankach dolce sono a szczególnie w tym wzorze który jest na zdjęciu. Są takie body i bluzeczka i półśpiochy
Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Co do wózka to wizualnie akurat na wiosnę bardzo mi się podoba taki jak w załączniku kiedyś widział u mnie w parku że ktoś chodzil z takim wizualnie podobnym gdybym wtedy była w ciąży to bym normalnie podeszla zapytać czy planują sprzedać potem a tak to teraz siedzę na Olx i szukam bo jeśli chodzi o gondole to chciałabym używana a potem w spacerowke zainwestować.


Myślicie że zarówno dla chłopca jak i dziewczynki będzie ok taki wózek? Załącznik 7694159

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podoba mi się i według mnie spokojnie może jeździć w nim i chłopczyk i dziewczynka. A jaką ma wagę?
Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o wózek to dla mnie bardzo ważna jest waga i kompaktowość, więc większość popularnych polskich marek odpada, bo to wielkie kolubryny. Wstępnie wpadł mi w oko X-lander xcite. Wczoraj miałam dodatkowe USG i już nie ma wątpliwości - na 100% chłopak. Dzisiaj mam pobranie krwi na test nipt.

Powiem Wam, że ciąża ma też swoje wady - moja córeczka trafiła do szpitala z zapaleniem płuc, a mi nie wolno zostać z nią na oddziale serce pęka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro że nie możesz być z twoim maluszkiem ale twoje zdrowie też jest ważne dla drugiego maluszka. Życzę Wam dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu.
Ja też przede wszystkim patrzę na wagę. Ale patrzyłam na różne przedziały cenowe i te droższe wcale nie są lżejsze. Screenshot_20191010_101638_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:21   #2512
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry mam dziś prenatalne na 16:29!! Wczoraj dzwoniłam i Pani mi znalazła na już. Jestem w 13tc wiec ostatni gwizdek (12+3)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:34   #2513
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja sobie obiecałam że będę robić na każdy początek tygodnia, już mam trzy zdjęcia i faktycznie widać na nich różnicę a aplikacja to zwykły telefonowy edytor do zdjęć, ten który jest oryginalnie wgrany na androida, jest bardzo ograniczony ale idzie coś z niego wyłuskać No w sumie to racja. Ja się cieszę że u mnie przełożony podszedł do mnie jak człowiek. Bałam się też powiedzieć ale jak tylko usłyszał to sam chciał mi dać urlop i że mam odpoczywać i że on wie że to jest moje marzenie i mam zadbać o siebie i maluszka a pracą się nie przejmować. Aż mi się łezka w oku zakreciła jak mi to mówił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super
W drugiej ciąży z synem usłyszałam od pracodawczyni czy lekarz nie boi mi się dawać zwolnienia, bo może mieć problemy. Tzn ze naciagam zwolnienia, nie wróciłam już do tej pracy, tak mnie baba wkurzył, i na dobre mi to wyszło
A najbardziej zadziwiające dla mnie jest to, że ta kobieta parę lat wcześniej straciła dziecko w 9 miesiącu, potem urodziła 2 zdrowe ale po takich doświadczeniach ro większość osób ma inne podejście do ciąży i zwolnień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:35   #2514
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość

O mamo W jakim wieku jest córka? Tak mi przykro...
4,5. Mąż z nią siedzi 24h, a do niedzielę na pewno zostanie, bo dostaje dożylny antybiotyk


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:45   #2515
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Kupiła któraś ta poduszkę węża z biedronki? Warto? Zastanawiam się bo muszę mocno oszczędzać a może Faktycznie się przydaje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o wózek to dla mnie bardzo ważna jest waga i kompaktowość, więc większość popularnych polskich marek odpada, bo to wielkie kolubryny. Wstępnie wpadł mi w oko X-lander xcite. Wczoraj miałam dodatkowe USG i już nie ma wątpliwości - na 100% chłopak. Dzisiaj mam pobranie krwi na test nipt.

Powiem Wam, że ciąża ma też swoje wady - moja córeczka trafiła do szpitala z zapaleniem płuc, a mi nie wolno zostać z nią na oddziale serce pęka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powinnam że starszak iem iść na szczepienia a boję się wejść do przychodni dziecięcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:47   #2516
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
O nieeee teraz wejdę na twojego fb i przeszpieguje z kim piszesz (Taki żarcik oczywiście).
Co do ubranek to jak się zakochałam w ubrankach dolce sono a szczególnie w tym wzorze który jest na zdjęciu. Są takie body i bluzeczka i półśpiochy Podoba mi się i według mnie spokojnie może jeździć w nim i chłopczyk i dziewczynka. A jaką ma wagę? Przykro że nie możesz być z twoim maluszkiem ale twoje zdrowie też jest ważne dla drugiego maluszka. Życzę Wam dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu.
Ja też przede wszystkim patrzę na wagę. Ale patrzyłam na różne przedziały cenowe i te droższe wcale nie są lżejsze. Załącznik 7694163

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia jaka waga tak się nie wglebiam jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:49   #2517
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
4,5. Mąż z nią siedzi 24h, a do niedzielę na pewno zostanie, bo dostaje dożylny antybiotyk


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka dla małej!
Haneczka a ty, ty! Uważaj, bo ja też może szpiegować z grupy na fb
Kasiu ładny wózek. Nada się i dla chłopca i dla dziewczynki.
Ja kompletnie nie wiem jaki wózek wybrać. Wiem tylko tyle, że musi być wytrzymały, mieć amortyzację i dobre koła na moje wiejskie drogi, poza tym żeby nie był szalenie drogi bo pewnie maluch więcej będzie się bawić na placu albo z kuzynem w piaskownicy także nie ma sensu przepłacać. Mam duży plac i ogród. U rodziców to samo. Pewnie więcej poużywam gondoli niż spacerówki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:50   #2518
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Kupiła któraś ta poduszkę węża z biedronki? Warto? Zastanawiam się bo muszę mocno oszczędzać a może Faktycznie się przydaje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Powinnam że starszak iem iść na szczepienia a boję się wejść do przychodni dziecięcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam te poduszke sprzed 2 lat. Nie wiem czy ta sama.
Mi sie przydawala jakis czas w pierwszej ciazy. Mimo ze trzeba ja przekladac jak sie chce zmienic bok, to bylo mi wygodniej niz bez. Jedynie przez kilka ostatnich tygodni juz mi nie pomagala, bylo mi niewygodnie zawsze. potem kladlam w niej dziecko np na kanapie, jak w kokonie.
Teraz jeszcze nie uzywam.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:50   #2519
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o wózek to dla mnie bardzo ważna jest waga i kompaktowość, więc większość popularnych polskich marek odpada, bo to wielkie kolubryny. Wstępnie wpadł mi w oko X-lander xcite. Wczoraj miałam dodatkowe USG i już nie ma wątpliwości - na 100% chłopak. Dzisiaj mam pobranie krwi na test nipt.

Powiem Wam, że ciąża ma też swoje wady - moja córeczka trafiła do szpitala z zapaleniem płuc, a mi nie wolno zostać z nią na oddziale serce pęka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jak to nie możesz z nią być?? A jakbyś ją jeszcze karmiła to co wtedy? Trzeba dziecko odstawić?
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 09:52   #2520
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Co do wózka to wizualnie akurat na wiosnę bardzo mi się podoba taki jak w załączniku kiedyś widział u mnie w parku że ktoś chodzil z takim wizualnie podobnym gdybym wtedy była w ciąży to bym normalnie podeszla zapytać czy planują sprzedać potem a tak to teraz siedzę na Olx i szukam bo jeśli chodzi o gondole to chciałabym używana a potem w spacerowke zainwestować.


Myślicie że zarówno dla chłopca jak i dziewczynki będzie ok taki wózek? Załącznik 7694159

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.