Majówki 2016 - część dziewiąta - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-17, 08:49   #241
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie ooo ktorej? Toz to noc ciemna i głucha
Nie no Kacper trochę mnie przestawil na wstawanie o 6 ale wciaz to boli Igor dzis pospal do 9.30

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 11:08   #242
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Kocie ooo ktorej? Toz to noc ciemna i głucha
Nie no Kacper trochę mnie przestawil na wstawanie o 6 ale wciaz to boli Igor dzis pospal do 9.30

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Pracuję od 7, dojazd trochę zajmuje, więc o 6.05 muszę być w samochodzie żeby dojechać na autobus 6.17 😉 także jakoś się ogarnąć, wypić kawę i wyjść z psem to o 5 budzik musi być, chociaż i tak do 5.15 go przestawiam.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 13:07   #243
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Mój budzik dzwoni od września o 6, po ponad trzech latach luksusów . Na szczęście jeszcze działa rano adrenalina i poczucie, że muszę Mateuszowi ogarnąć jedzenie do przedszkola, więc nawet dobrze znoszę te ranne pobudki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 21:18   #244
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

U nas nie ma poprawy z kupa, znowu robi coraz rzadziej, a już chyba wszystkie możliwości medycyny wyczerpalismy
Spróbujemy skorzystać z pomocy homopaty, mam nadzieję że to pomoże bo już jestem zmęczona tymi problemami a Lenka Jeszce bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 08:33   #245
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
U nas nie ma poprawy z kupa, znowu robi coraz rzadziej, a już chyba wszystkie możliwości medycyny wyczerpalismy
Spróbujemy skorzystać z pomocy homopaty, mam nadzieję że to pomoże bo już jestem zmęczona tymi problemami a Lenka Jeszce bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może to wynik stresu u Lenki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 08:54   #246
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Bona właśnie to usłyszeliśmy, że ona już od jakby ciąży była w ciągłym stresie. Pytała o wiele rzeczy i wszystko się zgadza. Więc w końcu mamy nadzieję na przespane noce a na dodatek w nocy paracetamol w ruch bo prawie 40 stopni miala mam nadzieję że do soboty się wykyruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 08:52   #247
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Anulus - A cały czas jesteście na lekach? W sensie tej xennie czy czymś podobnym? I jak gorączka? Odpuściła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-22, 09:00   #248
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Anulus - A cały czas jesteście na lekach? W sensie tej xennie czy czymś podobnym? I jak gorączka? Odpuściła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ciągle coś w rodzaju xenny. Dzisiaj dzień 5 bez załatwiania
W nocy była i nad ranem około 38, po niej jadę do lekarza żeby ja osluchal bo mamy bilety do Polski na sobotę a ma dosyć mocny kaszel. Mam nadzieję że już do tego czasu będzie zdrowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 09:59   #249
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

anulus, nie macie lekko, nie urok to przemarsz wojsk, mam nadzieję, że może ten homeopata wreszcie coś zaradzi!


Ja Wojtka zatrzymałam na dwa dni w domu, bo zaczął w niedzielę pokasływać i leciało mu z nosa, w nocy z niedzieli na poniedziałek już mu to mocno przeszkadzało. Poszłam do lekarza głównie po zwolnienie, chociaż w sumie to nic się nie dzieje i lekarka też uznała, że to taki klasyczny glut przedszkolny, tylko lekki katar i w efekcie pokasływanie, młody szaleje młody jak zwykle. No ale za tydzień lecimy do Wiednia, wolałabym nie musieć ze sobą brać leków do bagażu podręcznego i się tłumaczyć na co i po co i ryzykować, że mi je wyrzucą. Wczoraj Wojtek mało mi domu nie rozniósł z nadmiaru energii a dziś poszedł na 3h, bo mają zdjęcia w przedszkolu.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 10:57   #250
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie to zdrowia życzę, mam nadzieję że Wojtek wyzdrowieje do tego czasu. U nas to w sumie tylko odwiedziny a i tak byłoby mi szkoda że musimy zostac w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 16:46   #251
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

U nas też chorób ciąg dalszy. Ja jestem po antybiotyku a dalej kaszlę, że mało nie zwymiotuję.
Mati dziś wstał z gorączką, ma biegunkę i skarży się na ból siusiaka. Byliśmy u lekarza i ma tam zapalenie. Jutro mamy jeszcze zrobić badanie moczu czy nie przeszło już w Zum.
Tak że znów mamy przerwę od przedszkola i kolejny problem, bo Mateusz mówi, że w domu jest tak nudno a w przedszkolu jest fajnie .

Anulus, no widzisz, u Was te zaparcia są być może na tle nerwowym, to u nas może luźne kupy mają takie samo podłoże

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-22, 17:00   #252
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Dostałam dla małej syrop, ma etanol w składzie i tak wali alkoholem że nawet w herbacie ciężko przełknąć ale ma taki kaszel że coś musi już dostać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 17:47   #253
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Dostałam dla małej syrop, ma etanol w składzie i tak wali alkoholem że nawet w herbacie ciężko przełknąć ale ma taki kaszel że coś musi już dostać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wojtek tak od alergologa dostawał sinupret - jakoś dawał radę, chociaż podkreślał twardo że to jest "bla". Ja się pocieszam, że może dzięki temu nie będzie go tak prędko do alkoholu ciągnąć 😂
Panie stwierdziły, że nie widzą gluta większego niż u innych dzieci, także jutro z czystym sumieniem puszczam dziecko na cały etat.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 17:55   #254
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie naszej nie ma szans do niczego przekonać. Dzisiaj we dwóch na siłę nie zdolalismy otworzyć jej buzi żeby gardło pokazała. Dosłownie masakra, z jedzeniem dalej lipa jest nic kompletnie by nie ruszala. Dzisij myślałam że już mnie trafi. Dosłownie zaczyna mi brakować cierpliwości. Chyba drugiego tak wybrednego dziecka nie ma na świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 17:58   #255
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Kocie naszej nie ma szans do niczego przekonać. Dzisiaj we dwóch na siłę nie zdolalismy otworzyć jej buzi żeby gardło pokazała. Dosłownie masakra, z jedzeniem dalej lipa jest nic kompletnie by nie ruszala. Dzisij myślałam że już mnie trafi. Dosłownie zaczyna mi brakować cierpliwości. Chyba drugiego tak wybrednego dziecka nie ma na świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 19:21   #256
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Jest

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
Lena je tylko 2 obiady , serio nic więcej nie ruszy - rosół i placuszki z kaszy na kolację/sniadania tylko chleb najlepiej z masłem, do tej kombinacji mogę dołożyć ogórka, banana maliny jagody i truskawki i kukurydzę z puszki. Czasami serek typu grani lub jogurt truskawkowy. Od wielkiego dzwonu raz w miesiącu zje 1 parówke. I tyle chleb w każdej postaci no ale najlepiej biały, jak sobie kupimy to co chowam żeby Jadła coś innego. Od biedy zje sam makaron jak już mam dość smażenia placków, rosół gotuje raz na 2 tygodnie i mroze porcje. Zastanawiam się czy je coś jeszcze no ale ewentualnie w grę wchodzą owocówe tubki jeżeli lubi te owoce więc ciężko to zaliczyć. Ostatnio nawet piekłam ciasto czekoladowe z fasoli żeby ja jakoś oszukać. Na dzień dzisiejszy to jedyne jedzenie jakie ruszy. Tak od 4 miesięcy bo kiedyś zjadła jeszcze grilowanego kurczaka, jajko i awokado a teraz już nie.
Asiaczek w sumie to pocieszające że ni2 tylko ona taka jest ale boję się że będzie jej w końcu czegoś brakowało bo w ogóle nie je nic z mięsa od jakiegoś pół roku nie licząc tych 3 parówek w tym czasie pewnie dlatego też z tego się jej biorą te problemy z wyproznianiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 21:35   #257
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Lena je tylko 2 obiady , serio nic więcej nie ruszy - rosół i placuszki z kaszy na kolację/sniadania tylko chleb najlepiej z masłem, do tej kombinacji mogę dołożyć ogórka, banana maliny jagody i truskawki i kukurydzę z puszki. Czasami serek typu grani lub jogurt truskawkowy. Od wielkiego dzwonu raz w miesiącu zje 1 parówke. I tyle chleb w każdej postaci no ale najlepiej biały, jak sobie kupimy to co chowam żeby Jadła coś innego. Od biedy zje sam makaron jak już mam dość smażenia placków, rosół gotuje raz na 2 tygodnie i mroze porcje. Zastanawiam się czy je coś jeszcze no ale ewentualnie w grę wchodzą owocówe tubki jeżeli lubi te owoce więc ciężko to zaliczyć. Ostatnio nawet piekłam ciasto czekoladowe z fasoli żeby ja jakoś oszukać. Na dzień dzisiejszy to jedyne jedzenie jakie ruszy. Tak od 4 miesięcy bo kiedyś zjadła jeszcze grilowanego kurczaka, jajko i awokado a teraz już nie.
Asiaczek w sumie to pocieszające że ni2 tylko ona taka jest ale boję się że będzie jej w końcu czegoś brakowało bo w ogóle nie je nic z mięsa od jakiegoś pół roku nie licząc tych 3 parówek w tym czasie pewnie dlatego też z tego się jej biorą te problemy z wyproznianiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mati na szczęście lubi mięso, ale mimo to ciężko mu idzie jego zjadanie. Jak go nakarmię i jakoś zagadam to zje więcej. Z zup tylko rosół i pomidorowa. Ostatnio prawie żadnych warzyw nie lubi, surówki nie wchodzą w ogóle. Placki, naleśniki też są niedobre. Najchętniej jadłby kanapki z dżemem truskawkowym i płatki na mleku, których nauczył się jeść przez to, że w przedszkolu dzieci też jedzą. No i owoce bardzo lubi, więc czasem uda się przemycić w koktajlu jakieś warzywa czy ziarna.
Jak się nad tym zastanawiam to wygląda na to, że więcej potraw mu wchodzi niż Lence, ale nadal jest to mała ilość. Ciężko zadbać zwłaszcza o podaż wapnia przy jego diecie bezmlecznej. Ale jest światełko w tunelu, bo wprowadziłam mu serek homogenizowany i kefir raz w plackach to mu nic nie było. Czystego mleka jeszcze się boję podać



Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 22:09   #258
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Asiaczek a probowalas kozie?
My Lenie podajemy od jakiegoś czasu tylko takie, ja bym na początek z takim próbowała.
Teraz też nie daje za dużo nabiału.
Lena jeszcze przed latem też jadła trochę więcej ale teraz jest masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Lena sama tez je tylko" przekąski" a i tak te muszę je podrzucac do bajek np typu jabłko czy coś. Resztę latam z łyżeczką za nią po całym domu i wkurzam się codziennie wygrazajac się że ju ostatni raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 10:07   #259
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Igor je bardziej różnorodnie niz Lenka ale tez je jak wrobelek. Tzn sam zje dwie łyżki /widelce. Chyba ze to cos slodszego np. placki z dzemem, nalesniki z serem. Zje sam ale wciąż niewiele. Jak będę karmic to zje "normalnie". Wczoraj po dwoch widelcach odszedl od obiadu, ale jak zaczelam karmic to zjadł wszystko. Tez mnie trafia bo wiem ze potrafi ale prosciej i fajniej jest sie bawic jak ktos jednocześnie karmi


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Jogurtas poszedl dzis po 2,5 tyg przerwie chorobowej do przedszkola. Nie mógł się juz doczekać (Ja tez )
Asiaczek ja tez po antybiotyku dalej mam kaszel.
Kacper tez kaszle czasem.
Igor tez z rana sie musi wykaszlec.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 10:32   #260
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Lena znowu goraczke ma w nocy ale w dzień jest ok. Mam nadzieję że jej przejdzie bo w sobotę wyjazd



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 15:02   #261
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Iwonia chyba wolałbym karmić chociaż sama nie wiem bo dzisiaj w spokoju gotowałam dla nas jak mała jadła rosół (oczywiście sam makaron i przez sitko ale liczę jak danie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 15:53   #262
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

A tak po za tematem chorób i jedzenia czym bawią się wasze dzieci? Chcemy się pozbyć kilku zabawek takich większych gabarytowo które używa sporadycznie (typu koń na biegunach) i sprzedać a w zamian kupić jej jakaś nowa fajna zabawkę większa, mamy już dosyć sporo, kuchnie z ikea i jakieś tam kuchenne rzeczy, do tego mała zbiera zwierzątka schleich ale to kupujemy jej dosyć często lub ona sama sobie jakieś wybiera, a teraz chciałabym coś fajnego większego jej kupić. Myślałam o domku silvian families (mam nadzieję że dobrze napisałam) taki z kroliczkami, ale sama nie wiem może macie jakieś pomysły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 18:52   #263
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
A tak po za tematem chorób i jedzenia czym bawią się wasze dzieci? Chcemy się pozbyć kilku zabawek takich większych gabarytowo które używa sporadycznie (typu koń na biegunach) i sprzedać a w zamian kupić jej jakaś nowa fajna zabawkę większa, mamy już dosyć sporo, kuchnie z ikea i jakieś tam kuchenne rzeczy, do tego mała zbiera zwierzątka schleich ale to kupujemy jej dosyć często lub ona sama sobie jakieś wybiera, a teraz chciałabym coś fajnego większego jej kupić. Myślałam o domku silvian families (mam nadzieję że dobrze napisałam) taki z kroliczkami, ale sama nie wiem może macie jakieś pomysły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojbu nas głównie pi.er.doły same walajace sie po pokoju. Dwie skrzynki i jeszcze na podłodze ktore sa czesciej używane. Ale wiesz u nas chłopak to głównie zestawy tut tut autka, lego jakies garaże z wadera a i ostatnio szał na punkcie psiego patrolu. Co miesiac cos tam mu dokupuje bo zbiera a to drogie jak nie powiem co. Za takie pieniądze to powinno to "grac, latać i buczec" a to tyłka nie urywa choc Igor ma odmienne zdanie
Noo i zabawki na poziomie Kacperka czyli generalnie mamy cały przekroj gadżetów

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 19:09   #264
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Iwonia zwierzatka schleich kosztują krocie w porównaniu do zestawu chińskich ale mamy 1 i drugie i jest różnica w jakości więc pozwalam jej co jakiś czas wybrać. Pierd*oly to u nas też się walaja wszędzie i mam w planach kiedyś zrobic porządek. Ale najgorsze są pluszaki które ona sama chce bo w sumie lubi i dostaje. Moja mama nazbierała cała kolekcję slodziakow swiezakow w biedronce w sumie było około 50 sztuk (pozbylam się jakiś 15/20 Ale nadal to jest skrzynka pluszakow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 07:29   #265
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Anulus, co do mleka koziego to jeszcze nie próbowaliśmy. Kiedyś nie mogliśmy, bo każde mleko odzwierzęce ma podobne białka, a teraz jakoś nie było okazji, ale pewnie spróbujemy, bo ono samo w sobie jest chyba lepsze niż krowie.
A co do zabawek to niewiele pomogę, bo u nas to głównie samochody. Im więcej malutkich tym lepiej, ale w pokoju Mati ma już dramat, wszędzie są zabawki

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 07:34   #266
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Asiaczek też to słyszałam od dietetyka że to te same białka ale od wielu osób wiem że jednak jest różnica. Oczywiście nie namawiam alskoro ma bardzo mocna alergię.
Lena ma nadal straszny kaszel, nie przelknie, obiecywalismy jajko nawet nową zabawkę. Później już było silowo strzykawka do buzi to prędzej się dlawila niz polknela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 07:51   #267
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

U nas też przede wszystkim samochody, ostatnio samoloty a poza tym wszelkie klocki, więc na Święta będzie duże pudło LEGO, ale już kolejne, nie Duplo. Poza tym w przedszkolu zakochał się w klockach "chrupkowych", które trzeba zwilżyć żeby się kleiły. Na szczęście ostatnio nie wspomina o transformersach, bo te "prostsze" go nie interesują, a te większe są dla niego za trudne i jest płacz, że nie daje rady sam ich przekładać z pojazdu na robota i odwrotnie.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 08:15   #268
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie u nas narazie jeszcze duplo, myślę że bez sensu większe bo Lena raczej by nie ogarnęła. Jedynie w Polsce muszę kupić jej jakieś trudniejsze puzzle, tak około 50 elementów bo widzę że np 20-30 el robi już bardzo automatycznie bez wysiłku, więc chyba czas na następny poziom
Może w końcu mamy dziewczynek się odezwa, Lena ogólnie ma faze "jestem księżniczką" od rana w sukniach tiulowych koronie i ogolnie płacz bo sukienki jej są do kolan a przecież księżniczki mają długie weszłam na stronę sukienek i.... sorry ale 300 zlotych gdybym miała więcej czasu to dałabym krawcowej uszyć w Polsce porostu spódnice z tiulu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 09:01   #269
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Igor omylkowo dostał od kogos lego to następne, jeszcze gdzieś na początku roku i sam nie ułoży (sama bez instrukcji nie ogarniam) owszem podoba mu sie ale mowi co chce a my dlubiemy prawie godzine zeby jedną rzecz ulozyc a przy Kacperku sie nie da za bardzo.
Leży schowane i czeka na swoj czas.
Poza tym to takie drobiazgi niektóre wielkosci polowy malego paznokcia ze Kacper zaraz by to pozjadał (w najlepszym wypadku oczywiście bo o nieszczęscie nie trudno).

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 09:47   #270
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Kocie u nas narazie jeszcze duplo, myślę że bez sensu większe bo Lena raczej by nie ogarnęła. Jedynie w Polsce muszę kupić jej jakieś trudniejsze puzzle, tak około 50 elementów bo widzę że np 20-30 el robi już bardzo automatycznie bez wysiłku, więc chyba czas na następny poziom
Może w końcu mamy dziewczynek się odezwa, Lena ogólnie ma faze "jestem księżniczką" od rana w sukniach tiulowych koronie i ogolnie płacz bo sukienki jej są do kolan a przecież księżniczki mają długie weszłam na stronę sukienek i.... sorry ale 300 zlotych gdybym miała więcej czasu to dałabym krawcowej uszyć w Polsce porostu spódnice z tiulu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odzywa się mama dziewczynek, Zuzia gania w spodniach i to tylko dresowych, o sukienkach nie chce słyszeć, a ulubione zabawki to dinozaury.Natalce wszystko jedno, mogę jej założyć worek parciany i tak będzie zadowolona, no może gdyby na tym worku była Myszka Miki to osiągnęłaby szczyt szczęścia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-24 09:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.