Manicure japoński (?) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 21:40   #61
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez madziula8 Pokaż wiadomość
Liiii i jakie masz wrazenia po tym kursie? ja bylam na nim miesiac temu i mam mieszane uczucia. Kurs zostal przeprowadzony szybko i niedokladnie np. nie bylo mowy o tym ile czasu powinno sie nakladac paste lub jak nakladac by nie powstawaly smugi. a robila ten kurs pani ktora rozprowadza ten specyfik w internecie i na tej oficjalnej stronie. Wiec powinien byc pelen profesjonalizm. A paznokcie...hmm owszem ladne ale czy skuteczne? co Ty myslisz?
ja po kursie byłam zadowolona, w sumie był przeprowadzony też szybko ale to ne miało znaczenia bo babeczka wszytsko fajnie wytłumaczyła. Paznockie są po tym lepsze ale tak jak wszędzie ważna jest sytematyczność. Ogólnie jest na ok.
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 13:31   #62
annarice85
Raczkowanie
 
Avatar annarice85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Manicure japoński (?)

Czyli konkretnie - gdzie możemy Panią znaleźć?
annarice85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:55   #63
Justica26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure japoński (?)

.

Edytowane przez Justica26
Czas edycji: 2011-06-14 o 21:03
Justica26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:28   #64
fando y lis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure japoński (?)

Dzięki za informacje, dziewczyny. Spa ce ce chyba ostatnio bardzo popularne wśród forumowiczek - warszawianek Na Sadybę trochę mi dalej, ale sprawdzę to, dzięki Pozdrawiam!
fando y lis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:14   #65
ewwelinnka188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 93
Dot.: Manicure japoński (?)

Ja własnie w najbliższy czasie wybiera się na to szkolenie
ewwelinnka188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 07:50   #66
madziula2215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure japoński (?)

hej dziewczyny chcialam zrobić sobie taki manicur, i mam pytanko czy moge dostać kontakt do kogoś kto robi to dobrze i tanio? pozdrawiam
madziula2215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 10:13   #67
aya24
Przyczajenie
 
Avatar aya24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1
GG do aya24
Dot.: Manicure japoński (?)

.... polecam wszystkim kobietką, japoński manicure to rewelacyjny zabieg kosmetyczno leczniczy , osobiście jestem już po 2 zabiegach i przyznam,ze efekt powalający

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

... koszt takiego zabiegu wynosi od 30 do 60zl a wykonanie jest jednoznaczne bo to zależy tylko od tej pasty i pudru. A wiec nie musisz zwracać uwagi czy zbieg będzie dobrze wykonany. Ta pasta i puder sprawiają super efekt. Polega to na polerowaniu płytki paznokcia.

Japoński manicure to całkowita nowość na polskim rynku kosmetycznym, jednak jego wykonanie jest wbrew pozorom bardzo proste. Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Czas trwania zabiegu to około trzydziestu minut. Średnio co dwa-trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie. P.Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg japońskiego manicure’u jest odpowiedni dla obu płci, ponieważ jego efekty nie są „aż tak” widoczne dla laików

Przeciętny koszt usługi w profesjonalnych salonach kosmetycznych kształtuje się w okolicach 40zł.

W celu wykonania prawidłowego japońskiego manicure’u potrzebujemy odpowiedniego zestawu, w skład którego muszą wchodzić następujące „narzędzia”:
• pasta - należy wcierać ją energicznymi ruchami w naturalną płytkę paznokciową za pomocą przeznaczonej do tego polerki,
• puder - po zastosowaniu pasty P.Shine należy wcierać puder energicznymi ruchami w naturalną płytkę paznokciową za pomocą przeznaczonej do tego polerki. W ten sposób zabezpieczamy składniki zawarte w paście i pozwalamy im wniknąć w płytkę paznokciową,
• zielona polerka z jelonka używana jest do wcierania pasty P.Shine (kolor zielony) w naturalną płytkę paznokciową. Wykonana jest ze skóry jelenia,
• różowa polerka z jelonka używana jest do wcierania pudru P.Shine (kolor różowy) w naturalną płytkę paznokciową. Wykonana jest ze skóry jelenia,
• dwustronny pilniczek służy do skracania oraz matowienia paznokci przed wykonaniem zabiegu,
• plastikowa szpatułka służy do nakładania pasty oraz pudru P.Shine na polerkę oraz do odpychania skórek przed wykonaniem zabiegu,

W zakup profesjonalnego zestawu trzeba zainwestować od 60zł do 300zł, ale kwoty te zwrócą się nam błyskawicznie za sprawą naszych zadowolonych klientek.

Edytowane przez aya24
Czas edycji: 2010-04-28 o 11:48
aya24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 19:39   #68
ewwelinnka188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 93
Dot.: Manicure japoński (?)

ja już wykonuje taki manicure )
ewwelinnka188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:40   #69
nisia710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure japoński (?)

bardzo fajna sprawa ten manicure japoński naprawdę daje paznokciom tzw. "kopa" ;-D miałam bardzo zniszczoną płytkę paznokcia po żelach i skusiłam się na japoński (zapłaciłam 25zł) i byłam bardzo zadowolona paznokcie później szybciej rosną i są mocniejsze więc z czystym sumieniem polecam)**
nisia710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 16:39   #70
Natalka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure japoński (?)

czy możesz mi przesłać miejsca gdzie mogłabym kupić zestaw do manicuru japońskiego? molfarka@wp.pl

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

gdzie można zrobić kurs manicuru japońskiego ....odpisz proszę molfarka@wp.pl
Natalka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:32   #71
madziula2215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure japoński (?)

dziewczyny szukam osoby która robi taki zabieg tanio wiecie coś na ten temat?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

witaj moja droga gdzie zrobiłaś tak tanio ten zabieg?
madziula2215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 13:50   #72
nisia710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez madziula2215 Pokaż wiadomość


witaj moja droga gdzie zrobiłaś tak tanio ten zabieg?
cześć ja robiłam w Kępnie (woj.wielkopolskie) ale nie wiem czy wiesz gdzie to jest ;-)
nisia710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 14:51   #73
elek1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure japoński (?)

Witam,

Mam pytanie, zamówiłam na allegro zestaw do robienia manicure japońskiego ale jakoś dziwnie mam wrażenie, że ktoś mi tu sprzedał coś po terminie Czy pasta zielona powinna być taka yyy..."mało rozmazująca" się? W instrukcji jest napisane, żeby zieloną polerkę posmarować pastą z zielonego pudełka, tylko nijak tego rozsmarować się nie da. To tak ma być?
elek1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 10:37   #74
ALbionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure japoński (?)

Hej,
trudno nazwac to przeterminowaniem, gdyz na zestawach nigdzie nie ma daty przydatnosci, z tego co wiem to powinno sie uzywac max rok od daty zakupu (tak jak wiekszosc kosmetykow).

Nie rob tego polerka tylko palcem jest latwiej i lepiej, a i polerka bedzie miala dluzszy zywot.

Moja tesciowa, ktora kupila sobie na uzytek wlasny miala podobny problem, ale zaczela nanosoc palcem i bylo ok

Pozdrawiam
ALbionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 10:39   #75
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Manicure japoński (?)

ja umowilam sie na niego w piatek, ciekawa jestem efektu macie zdjecia jak paznokcie wygladaja po nim??
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 16:12   #76
rastal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez ALbionka Pokaż wiadomość
Hej,
trudno nazwac to przeterminowaniem, gdyz na zestawach nigdzie nie ma daty przydatnosci, z tego co wiem to powinno sie uzywac max rok od daty zakupu (tak jak wiekszosc kosmetykow).

Nie rob tego polerka tylko palcem jest latwiej i lepiej, a i polerka bedzie miala dluzszy zywot.

Moja tesciowa, ktora kupila sobie na uzytek wlasny miala podobny problem, ale zaczela nanosoc palcem i bylo ok

Pozdrawiam
no napewno będzie miała dłuższy żywot jesli bedzie nieuzywana, w ogole najlepiej kupic sama paste np.
palcem ciekawy pomysł, ale chyba średnio dobry

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ja umowilam sie na niego w piatek, ciekawa jestem efektu macie zdjecia jak paznokcie wygladaja po nim??
będziesz miała paznokcie jak po malowaniu bezbarwnym, efekt bardzo trwały i nie niszczy płytki paznokcia jak polerowanie z bloczku ale wzmacnia

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez aya24 Pokaż wiadomość
.... polecam wszystkim kobietką, japoński manicure to rewelacyjny zabieg kosmetyczno leczniczy , osobiście jestem już po 2 zabiegach i przyznam,ze efekt powalający

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

... koszt takiego zabiegu wynosi od 30 do 60zl a wykonanie jest jednoznaczne bo to zależy tylko od tej pasty i pudru. A wiec nie musisz zwracać uwagi czy zbieg będzie dobrze wykonany. Ta pasta i puder sprawiają super efekt. Polega to na polerowaniu płytki paznokcia.

Japoński manicure to całkowita nowość na polskim rynku kosmetycznym, jednak jego wykonanie jest wbrew pozorom bardzo proste. Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Czas trwania zabiegu to około trzydziestu minut. Średnio co dwa-trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie. P.Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg japońskiego manicure’u jest odpowiedni dla obu płci, ponieważ jego efekty nie są „aż tak” widoczne dla laików

Przeciętny koszt usługi w profesjonalnych salonach kosmetycznych kształtuje się w okolicach 40zł.

W celu wykonania prawidłowego japońskiego manicure’u potrzebujemy odpowiedniego zestawu, w skład którego muszą wchodzić następujące „narzędzia”:
 pasta - należy wcierać ją energicznymi ruchami w naturalną płytkę paznokciową za pomocą przeznaczonej do tego polerki,
 puder - po zastosowaniu pasty P.Shine należy wcierać puder energicznymi ruchami w naturalną płytkę paznokciową za pomocą przeznaczonej do tego polerki. W ten sposób zabezpieczamy składniki zawarte w paście i pozwalamy im wniknąć w płytkę paznokciową,
 zielona polerka z jelonka używana jest do wcierania pasty P.Shine (kolor zielony) w naturalną płytkę paznokciową. Wykonana jest ze skóry jelenia,
 różowa polerka z jelonka używana jest do wcierania pudru P.Shine (kolor różowy) w naturalną płytkę paznokciową. Wykonana jest ze skóry jelenia,
 dwustronny pilniczek służy do skracania oraz matowienia paznokci przed wykonaniem zabiegu,
 plastikowa szpatułka służy do nakładania pasty oraz pudru P.Shine na polerkę oraz do odpychania skórek przed wykonaniem zabiegu,

W zakup profesjonalnego zestawu trzeba zainwestować od 60zł do 300zł, ale kwoty te zwrócą się nam błyskawicznie za sprawą naszych zadowolonych klientek.

jeśli mówisz o kompletnym zestawie profesjonalnym to 300 złoty to minimum, poniżej podróby na allegro też trzeba bardzo uważać zwłaszcza jak jest super oferta nowość i cud miód za 100 złoty
sama pasta kosztuje w granicach 60 pln
rastal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 12:58   #77
ALbionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure japoński (?)

Czemu sredni ? Nakladam paste palcem od ponad roku i jest o wiele latwiej, wygodniej i lepiej?

MAm pytanie czemy srednio, co 5 post w tym temacie to opis zabiegu ? Nie wystarczy napisac raz i potem ew zapytac jesli nie ma, takim sposobem temat bedzie miala z 50 stron....
ALbionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 14:06   #78
rastal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez ALbionka Pokaż wiadomość
Czemu sredni ? Nakladam paste palcem od ponad roku i jest o wiele latwiej, wygodniej i lepiej?

MAm pytanie czemy srednio, co 5 post w tym temacie to opis zabiegu ? Nie wystarczy napisac raz i potem ew zapytac jesli nie ma, takim sposobem temat bedzie miala z 50 stron....
średnio dlatego, ponieważ zabiegi manicure wykonujemy w rękawiczkach jest to wiadome i logiczne, a japoński się do tego wlicza myśle więc i tutaj rękawiczki ładnie na rękach założone są.

więc jeśli palcem tak ładnie przybranym mamy wmasować paste no ok, nie mój palec

ale jeśli coś się już robi, mówie tu np o budowaniu zestawu i wracając do naszej kochanej polerki ma ona jakąś funckje, pobudza mikrokrążenie tak więc wyłaczenie jej z zabiegu to odebranie jego całości
__________________
Well I’m bored, C’mon let’s get high. loser
rastal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 08:13   #79
ALbionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure japoński (?)

Jeszcze raz paste nakladasz palcem , a potem wmasowujesz ja polerka. Nigdy nie pisalam o wylaczaniu polerki z zabiegu!
ALbionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 13:59   #80
rastal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure japoński (?)

no chyba że ! ; )
__________________
Well I’m bored, C’mon let’s get high. loser
rastal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 16:19   #81
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Manicure japoński (?)

jestem juz po maniciurze japonskim... hmmm no nie jestem zbyt zadowolona. Zapłacilam 43 zł a paznokcie moze i sie błyszcza ale płytka nie jest wyrównana i nie ładnie mimo to wygladaja na dodatek 2 tygodnie nie moge ich malować.. Odczekam i napewno wole normalny manicure z malowaniem paznokci..
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 00:08   #82
rastal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure japoński (?)

a powiedzieli ci, że czemu nie możesz malować dwa tyg ?
__________________
Well I’m bored, C’mon let’s get high. loser
rastal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:40   #83
Justica26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure japoński (?)

Jakie 2 Tyg, kto ci takich kitów nawciskał. możesz pomalować od razu, ale jest ryzyko że odpryśnie lup pewniej po 4 dniach. Jeżeli chodzi o bruzdy to nie jest tak że znikną od razu,(mogą być głębokie) musisz wykonać kilka zabiegów. Wtedy będzie pożądany efekt.
A może osoba wykonująca manicur nie ma doświadczenia.
Justica26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 11:57   #84
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Manicure japoński (?)

no powiedziala ze 2 tygodnie raczej nie malowac no i ze lakier bedzie odpryskiwał..
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 00:04   #85
rastal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 5
Dot.: Manicure japoński (?)

można nawet od razu po zabiegu pomalować ale to wskazane nie jest bo byłoby bez sensu, po 2,3 dniach jak sobie pomalujesz nic sie nie stanie i będzie sie normalnie trzymał. jak zmyjesz to zobaczysz ze paznokcie dalej ładnie się błyszczą
__________________
Well I’m bored, C’mon let’s get high. loser
rastal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 11:51   #86
Justica26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure japoński (?)

Faktycznie dzięki temu, że pomalujemy pazurki efekt blasku można zatrzymać na dłużej.lakier zabezpiecza glinkę i dzięki temu nie wypłukuje się.
Justica26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 09:41   #87
ALbionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez elek1980 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pytanie, zamówiłam na allegro zestaw do robienia manicure japońskiego ale jakoś dziwnie mam wrażenie, że ktoś mi tu sprzedał coś po terminie Czy pasta zielona powinna być taka yyy..."mało rozmazująca" się? W instrukcji jest napisane, żeby zieloną polerkę posmarować pastą z zielonego pudełka, tylko nijak tego rozsmarować się nie da. To tak ma być?
Ostatnio jak otworzylam moje pudeleczko z pasta tez sie zdziwilam bo wyschlo, ale dalam odrobine wody tak tyci, tyci i rozmemlalam to i jest ok

CO do lakieru to raz zaraz po zabiegu pomalowalam sobie panokcie i lakier po prostu mi zszedl, nie utrzymal sie na powierzchni paznokcia.
ALbionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 14:56   #88
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Manicure japoński (?)

ja w najbliższym czasie wybieram się na szkolenie z tego manicure, zobaczymy czy popyt w Łodzi na tę usługę będzie
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 09:25   #89
ALbionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure japoński (?)

A czy ktoras z was probowala z manicuru japonskiego zrobic pedicure ? W sumi mi wyszedl calkiem niezle, moze dlatego, ze lubie naturalne, zdrowe paznokcie
ALbionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 15:58   #90
gocha221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure japoński (?)

Własnie zrobiłam sobie manicure japonski. Efekt wizualny OK. Zaczełam szukać zestawów do wykonywania takiego zabiegu samodzielnie i znalazłam tez takie zestaw:
http://www.tasha.pl/shop/index.php?m...roducts_id=318
który jest opisany jako "zestaw dla klientki".

Czy to oznacza, ze puder nie jest konieczny? czy wystarczy sama pasta i regularne jej wcieranie w płytkę??
Moze dziewczyny po szkoleniu będą w stanie doradzić!!!
Pozdrawiam.
gocha221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-22 17:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.