klika pytan -żele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 14:08   #1
maarttt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 231

klika pytan -żele


zrobilam sobie pazurki zelowe

to z mysla o studnowce ;P

jesli chodzi o szkole no to coz.... nauczyciele moga sieprzyczepic... tez. jednak z dlugoscia to nie problem, bo je po sobocie spiluje.
gorzej z lakierem poniewaz kolezanka na lakier nalozyla mi zel i chyba tego nie moge juz zmyc, prawda? :/
czy nic nie da sie zrobic? musze sciagac te pazurki w niedziele?

no i dodatkowo- jak je sciagac, zeby bylo ok ?

Edytowane przez maarttt
Czas edycji: 2010-12-11 o 22:21
maarttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:16   #2
magdus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok\Ełk
Wiadomości: 271
GG do magdus89
Dot.: klika pytan -żele

Tak jak jest lakier pod żelem to się go nie zmyje... ale dziwne że pod żel został położony lakier bo tak się nie robi... może to był biały żel...
Co do ściągania to trzeba spiłować z wierzchu najlepiej pilnikiem o ziarnistości 100 a im bliżej naturalnej płytki paznokcia o drobniejszej ziarnistości, czyli 180.
Ale tak z ciekawości spytam... Skoro masz studniówkę to masz już swoje lata i niby czemu nauczyciele mieliby się przyczepić do paznokci?? Co to ich interesuje... To nie podstawówka ;/
__________________
Moja wznowiona pazurkowa galeria Zapraszam!



[vichy]402277[/vichy]
magdus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:24   #3
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: klika pytan -żele

co do ściagania to i owszem trzeba to robić pilnikiem o coraz delikatniejszej gradacji, zaczynając od 80 (lub 100) a koncząc nawet i na 240. Trzeba też pamietać żeby nie piłować bez opamiętania bo piłowanie wydziela ciepło i możesz sie poparzyć. Zbyt mocne piłowanie może też doprowadzić do spiłowanie naturalnego paznokcia jeśli nie masz wyczucia. proponuję przejsc się do profesjonalnej stylistki która za ok 20 zł sciągnie żel i zastosuje odżywkę.

I na przyszłośc pamietaj że lakieru nie daje się pod żel, jeśli ktoś tak robi pazurki to na pewno nie jest profesjonalistą.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:31   #4
maarttt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 231
Dot.: klika pytan -żele

swoja studniowke mam dopiero za rok a jesli chodzi o naczycieli, towiekszosc potrafi sieprzyczepic:P raz mialam taka akcje nie skonczylo sie to dobrze;P

Edytowane przez maarttt
Czas edycji: 2010-12-11 o 22:20
maarttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:07   #5
magdus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok\Ełk
Wiadomości: 271
GG do magdus89
Dot.: klika pytan -żele

To tylko dlatego że nauczyciel się przyczepi ściągać po 2 czy 3 dniach paznokcie? Najwyżej trochę skrócić... przynajmniej jest takie moje zdanie no i jeżeli podejmiesz decyzję o ściągnięciu to rzeczywiście może lepiej będzie jak pójdziesz z tym do profesjonalistki bo sama możesz sobie własne paznokcie uszkodzić... a jeżeli chcesz sama to nie piłuj całego żelu, zostaw cienką warstwę żelu na paznokciu, a on z czasem sam odrośnie
__________________
Moja wznowiona pazurkowa galeria Zapraszam!



[vichy]402277[/vichy]
magdus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:55   #6
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: klika pytan -żele

ja myślę że nie będziesz miec problemu ze ściąganiem bo jak koleżanka położyła żel na lakier <bez komentarza> to za pare dni odpadną całe
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:25   #7
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: klika pytan -żele

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
ja myślę że nie będziesz miec problemu ze ściąganiem bo jak koleżanka położyła żel na lakier <bez komentarza> to za pare dni odpadną całe
miałam dokładnie taką samą sytuację jakies 2 tyg temu dziewczę pojechało do Polski i zrobiło sobie TIPSY ŻELOWE - no bo przecież z gołymi paznokciami z ojczyzny wracać nie wypada. Łamały się z regularnością co dwa dni jeden, więc po 3 złamasku przyszła do mnie na zdjęcie - i wyszło szydło z worka - pomijam estetykę - a raczej jej brak, ale przy najmniejszym dotknięciu frezarką czy pilnikiem, frencz odskakiwał płatami. I klientka się tak dziwiła, bo przecież "ten lakier byl wtopiony w żel"... I w sumie to wyszłam na niedouczoną, no bo "w Polsce się tak robi", a ja tu taka do tyłu
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 20:46   #8
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: klika pytan -żele

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
miałam dokładnie taką samą sytuację jakies 2 tyg temu dziewczę pojechało do Polski i zrobiło sobie TIPSY ŻELOWE - no bo przecież z gołymi paznokciami z ojczyzny wracać nie wypada. Łamały się z regularnością co dwa dni jeden, więc po 3 złamasku przyszła do mnie na zdjęcie - i wyszło szydło z worka - pomijam estetykę - a raczej jej brak, ale przy najmniejszym dotknięciu frezarką czy pilnikiem, frencz odskakiwał płatami. I klientka się tak dziwiła, bo przecież "ten lakier byl wtopiony w żel"... I w sumie to wyszłam na niedouczoną, no bo "w Polsce się tak robi", a ja tu taka do tyłu
Dlatego też to napisałam, bo ja miałam "przyjemność" robić odnowę żeli po jakiejś artystce która frencz wymalowała lakierem, delikatne dotknięciem frezarom i fruuu żel leciał na wszystkie strony także czad.
Także wiesz... super
a co do tego jak sie w polsce robi- nie wiedziałas? My tutaj żele z lakierami mieszamy żeby więcej było A co! jak oszczędzać to na bogato!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 21:20   #9
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: klika pytan -żele

heh pewnie że żel odpryśnie jeśli pod nim jest lakier ..bez sensu to w ogóle ..no ale ludzie maja pomysły ..zreszta ja nie lubie robic komus cos na co nie jestem pewna i nie miałam sprawdzone wcześniej na swoich pazurach lub na mamy ..
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.