Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 19:00   #61
maga9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 54
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Czesc,ja uzywam kolagenu colwaya juz prawie 4 lata.i nie mam porownania z innymi bo na tym widzialam efekty i z nim zostalam(jakies 3 mce potrzeba 2 x dziennego uzycia by byla widoczna poprawa). ja uzywam na twarz,oparzenia,jak mam katar do nosa( w ciagu 2-3 dni mija,ale go wwachuje jak narkotyki i do mokrego nosa)rowniez na siniaki-powazne,jak guzy,zdarzaly mi sie po upadkach z konia-to bylo jak cud bo bolu nie bylo w ciagu 24godz od pierwszego uzycia-ale uzywalam 5x dziennie wtedy.na rozstepy uzywal moj kuzyn i jego zona.kuzyn po cwiczeniach w silowni-swieze rozstepy,czerwone,zniknel y dosc szybko-po ok 1-2mce. zona miala stare 7letnie i te jej wyblakly i sa widzialne jak naciagnie skore,zupelnie nie znkina,sa za stare.ja tego problemu nie mialam wiec nie wiem.teraz uzywam prewencyjnie na brzuch,w ciazy jestem.mam nadzieje ze uchroni badz zmniejszy ich ilosc.bede w stanie dac znac za kilka mcyaha ja uzywam silvera na cialo i twarz.nie polecam graphit na twarz bo moze zmienic pigmentacje i mozna dostac plam ciemniejszych na twarzy.graphit ok na cialo wlosy i stopy.jest najlepszy tez na obicia i bole np stawow.jest tez najtanszy.i np na rozstepy jak najbardziej mozezsz go sprobowac.pamietaj by zawsze uzywac na skore zmoczona woda i czysta-jesli uzyjesz peeligu lepiej bo glebiej i szybciej sie wchlania kolagen.bez wody nic ci nie da..mam nadzieje ze cos pomoglam tym postemmam nadzieje ze szybko ci sie uda pozbyc rozstepow-dodatkowo polecam laser u kosmetyczki-tylko zaufanej bo z tym laserem tez przekrety sa..
maga9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 20:57   #62
AniaMorozinska
AnnaMorozińska
 
Avatar AniaMorozinska
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 11
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Moja mama od ponad pół roku stosuje terapię kolagenową, od dawna męczyły ją przebarwienia, oraz z racji wieku (48 lat) już nie ma aż tak elastycznej skóry. Kupiła sobie kolagen colwaya do wcierania oraz tabletki polecone przez koleżankę. Jako że mieszkam daleko od domu, widuję mamę raz na miesiąc - powiem szczerze, efekty takiej kuracji są zauważalne.
__________________
Zakręcona studentka medycyny na specjalizacji dermatologia i wenerologia , autorka bloga http://bloganny.pl na którym poruszam tematy dermatologiczne , od roku szczęśliwa mężatka przystojnego pana policjanta . A poza tym uwielbiam minionki
AniaMorozinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 21:20   #63
sowaqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 54
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Dziewczyny, a ja teraz w necie znalazłam kolagen w proszku za 39.90 (tutaj) i cena jest bardzo atrakcyjna, chyba o wiele bardziej opłaca się kupić taki niż w tabletkach, ale czy będzie działał tak samo? czy któraś z was stosowała taki proszek? i jaki jest w smaku, do przeżycia?
sowaqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 08:11   #64
gwiazdulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

jestem fanką kolagenu, także stosowałam różne produkty w różnej postaci. od dłuższego już czasu (4 opakowanie) używam noble health w tabletkach i dostałam ich kremy w prezencie. bardzo sobie chwale taką kuracje. twarz po zimie wygląda dużo lepiej, nie jest zmęczona, bruzdki wokół oczu są mniej widoczne, skóra na twarzy nie przesusza się i od dawna nie miałam żadnego wyprysku. u mnie się sprawdza, rybi kolagen to ten lepszy, więc to pewnie dlatego. osobiście to mój kwc
gwiazdulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 05:37   #65
Maretina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Uzywam prawie dwa miesiące kolagen grafit na włosy i gold na cerę, na razie żadnych efektów , kolagen gold miał działać nie tylko na ujędrnienie cery, ale również na trądzik, o ile na ujędrnienie skóry trzeba poczekać, o tyle na działanie przeciwtrądzikowe chyba nie, więc juz wiem, że nie działa.
Uważam że, nie jest wart swojej ceny
Maretina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 13:47   #66
Pucia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Cytat:
Napisane przez marionagio Pokaż wiadomość
Stosuję kolagen już ponad rok (Inventii) - grafit, ponieważ jest najtańszy (chodzi o zapach, działanie jest takie samo jak pozostałych). Efekty są super. Widać je mniej więcej już po tygodniu. Musisz tylko po jakichś 30 sek do 1 min. posmarować twarz kremem (krem nie może zawierać cynku). Jesli poczekasz zbyt długo, to właśnie wtedy będzie się wałkować. Musisz także trzymać go w lodówce, a fakt, że w domu jest ponad 20 stopni, nie ma znaczenia, bo i tak szybko wchłania się przez skórę.
Nie mam kurzych łapek koło oczu, a miałam już straszne. Poza tym zmniejszyły mi się fałdy wargowo-nosowe (czy jakoś tak). Od 3 miesięcy używam także na szyję i dekolt. Dla mnie jest super. Myślę , że efekty zależą od tych drobnych warunków, o których napisałam wcześniej. Biorę także MSM (naturalna siarka) firmy Olimp (120 kapsułek, ok. 30 zł) - bardzo poprawia stan skóry - sprawdziłam na sobie i moim psiuchu.
Ponieważ moja opinia o kolagenie tak się różni od opinii poprzedniczek, zaznaczam, że nie sprzedaję kolagenu (ani nikt z moich znajomych), kupuję po normalnych cenach, ale mam dostawcę, który przywozi mi go w przenośnej lodówce (i mam do niego zaufanie co do autentyczności i warunków przechowywania). W każdym razie, dla mnie kolagen to bomba. Nawet na zdjęciach wyglądam 10 lat młodziej niż wtedy, gdy go nie stosowałam.
Pozdrawiam.
Szukałam tego kolagenu Inventi, który polecałaś i znalazłam, że można kupić go przez firmę SOUVRE International. Sprzedają również próbki, więc chyba sobie zamówię jak tak zachwalasz, przyda mi się na moje blizny. Dam Wam znać jakie efekty przyniosło
Pucia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 16:50   #67
lindapharel2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

I ten Kod rabatowy BDsklep, który pozwala na 50% zniżki
używać podczas zakupu od bdsklep
lindapharel2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 09:19   #68
Aga921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Cytat:
Napisane przez Maretina Pokaż wiadomość
Uzywam prawie dwa miesiące kolagen grafit na włosy i gold na cerę, na razie żadnych efektów , kolagen gold miał działać nie tylko na ujędrnienie cery, ale również na trądzik, o ile na ujędrnienie skóry trzeba poczekać, o tyle na działanie przeciwtrądzikowe chyba nie, więc juz wiem, że nie działa.
Uważam że, nie jest wart swojej ceny
Też skusiłam się na Kolagen, ale firmy NobleHealth, moja mama miała kremy od nich i postanowiłyśmy odbyć całą kurację. Cena przystępna, skład świetny, polska marka. Kolagen powinien ujędrnić, wygładzić i poprawić wilgotność cery, spróbuj nie będziesz żałowała. Bardzo ważny jest typ kolagenu, a te tutaj są typu 1 czyli z ryb morskich
Aga921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 19:56   #69
PatrycjaMilwicz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Ja stosuję kolagen płynny Blue Calorad. Jest to 100% kolagen. Można go kupić w aptekach internetowych lub na stronie dystrybutora, a jego dystrybutorem jest xxx. Ja kolagen piję już chyba z 7 tydzień i zauważyłam rożnicę na swojej twarzy - mam troszkę jędrniejszą skórę

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-13 o 21:20 Powód: Reklama.
PatrycjaMilwicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 21:12   #70
monisia87gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 22
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Ja łykam ostatnio kolagen w tabletkach , mam nadzieje że pomoże.
Dziewczyny ja sbie bardzo chwalę kolagen <link> moja skóra jest po nim napięta, mocno nawilżona,a i jej kolor się zmienił na bardziej zdrowy. To na prawdę działa warto spróbować
Zapisz

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2016-11-10 o 12:34
monisia87gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 14:29   #71
provivere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

W Łodzi można kupić kolagen 100% do smarowania i do łykania w Saloniku Zdrowia i Urody w Łodzi.

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2017-10-09 o 07:44 Powód: link
provivere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-29, 09:24   #72
PaulinaIOC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Rozważając zakup produktów z kolagenem przede wszystkim dobrze jest zdawać sobie sprawę czym kolageny różnią się od siebie. Na rynku są kolageny natywne oraz hydrolizaty, różnego pochodzenia - mogą być z ryb, wieprzowe, wołowe, nawet drobiowe. Mają swoje wady i zalety, różnią się przyswajalnością, temperaturą rozpadu itp. - to wpływa na efekty stosowania takich produktów. Polecam artykuły na temat rożnych rodzajów kolagenu - np. taki:
<link>

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2018-06-04 o 07:53
PaulinaIOC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-16, 19:23   #73
sleppooooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Kolagen - https://collagenselect.pl W ciągu paru tygodni moje zmarszczki, cienie pod oczami i kurze łapki po prostu zniknęły!

Edytowane przez sleppooooo
Czas edycji: 2022-06-03 o 19:13
sleppooooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 20:23:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.