Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-29, 16:34   #61
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Lady_AnneBelle wiele czynników się na to nakłada. Pogoda, okropne miasto, skupiska domków, bez samochodu ani rusz, generalnie styl życia, tutaj jakoś żyje się inaczej. Brak przyjaciół, wbrew pozorom nie jest tak łatwo znaleźć sobie normalnych znajomych na emigracji . Ja nie mam pracy na kontrakcie, po za tym mojej pracy nie lubię. Tesknota i te wszystkie czynniki zadecydowały, że chcemy wrócić. Zastanawialiśmy sie czy iść na swoje w Anglii, ale to wysokie koszty, także jeśli ma nam być lepiej w Polsce to lepiej tam wrócić. Na jedno wyjdzie a nam będzie się żyło szczęśliwiej. Nie ma sensu się tu dusić. Chcem normalnie odwiedzać rodzinę, spędzać z nimi święta. To będzie drugie z rzędu Boże Narodzenie, którego nawet nie będziemy świętować. To jest kolejny minus życia na emigracji Ja sobie nie wyobrażam takiego życia z dala od rodziny tylko sami we dwójkę. Znam ludzi których nie ciągnie do Polski, ułożyli sobie życie tutaj, ale ja jestem z tych ludzi sentymentalnych.Mam dobre relacje z rodziną, tych samych przyjaciół od lat także mamy gdzie wracać.
A i jeszcze jedno bardzo wkurza mnie to że nie dość, ze nie ma lata to nie ma nawet gdzie nad wodę pojechać, nad morzem zimno i strasznie wieje, a jezior i kąpielisk tutaj brak

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
A dlaczego jest aż tak źle? Chodzi o pracę, ludzi czy może tęsknotę?
Gratuluję decyzji o powrocie. Mam nadzieję, że i my kiedyś do takiej dojrzejemy

Budowaliśmy się dość długo, w sumie 4,5 roku ale za to bez kredytu. Jeśli chodzi o wykończeniówkę to nie było tak źle Wszystko da się załatwić, wytłumaczyć, rozrysować czy poprawić
Ja myślę, że im dłużej się na emigracji mieszka tym trudniej podjąć decyzję o powrocie. A ja bym się wkurzała, że nie mogę normalnie u siebie mieszkać Ale najważniejsze, że macie swoje i zawsze macie gdzie wrócić.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 18:44   #62
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Listopadowaa wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Polska nie jest taka zła jak o niej mówią: w końcu ludzie żyją i sobie radzą. Bardzo wielu radzi sobie świetnie.

Mąż szaleje w ogrodzie. Byliśmy dziś kupić kilka roślin, żeby zagospodarować przestrzeń przy tarasie. Nad resztą ogrodu będziemy myśleć wiosną.

Widziałam fajne poduchy w pepco. Mąż by mnie chyba zabił jakby zobaczył nowe. Upchnęłam już je gdzie się tylko dało
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home


Edytowane przez Lady_AnneBelle
Czas edycji: 2015-09-29 o 18:45
Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 21:55   #63
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Widziałam fajne poduchy w pepco. Mąż by mnie chyba zabił jakby zobaczył nowe. Upchnęłam już je gdzie się tylko dało

Ja też uwielbiam poduchy Dziś widziałam fajne z LM W ogóle cały dzień spędziliśmy w sklepach z wyposażeniem, myślałam że będzie mi to sprawiać mega radość, a mówiąc szczerze zaczyna mnie to już drażnić i marzę o tym, żeby wszystko było już gotowe Nie myślałam, że będę mieć problem z wyborem sprzętu AGD, a mam bo okazuje się że jest kilka, jak nie kilkanaście odcieni srebra To samo z drewnem, rzadko się zdarza, żeby jakieś meble w całej serii mi się podobały (a to stół nie taki, a to komoda beznadziejna) i tylko chodze i dopasowuje wszystko do siebie grrrrr... Ale kolory na ściany już wybrane, narożnik, ława, szafy, komoda, panele, płytki do kuchni i drzwi, a no i lampy
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 08:17   #64
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam poduchy Dziś widziałam fajne z LM W ogóle cały dzień spędziliśmy w sklepach z wyposażeniem, myślałam że będzie mi to sprawiać mega radość, a mówiąc szczerze zaczyna mnie to już drażnić i marzę o tym, żeby wszystko było już gotowe Nie myślałam, że będę mieć problem z wyborem sprzętu AGD, a mam bo okazuje się że jest kilka, jak nie kilkanaście odcieni srebra To samo z drewnem, rzadko się zdarza, żeby jakieś meble w całej serii mi się podobały (a to stół nie taki, a to komoda beznadziejna) i tylko chodze i dopasowuje wszystko do siebie grrrrr... Ale kolory na ściany już wybrane, narożnik, ława, szafy, komoda, panele, płytki do kuchni i drzwi, a no i lampy
Jeżeli chodzi o sprzęty agd to lepiej brać wszystko jednej firmy i wtedy masz ten sam odcień czerni czy srebra.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 15:51   #65
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Listopadowaa wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Polska nie jest taka zła jak o niej mówią: w końcu ludzie żyją i sobie radzą. Bardzo wielu radzi sobie świetnie.

Mąż szaleje w ogrodzie. Byliśmy dziś kupić kilka roślin, żeby zagospodarować przestrzeń przy tarasie. Nad resztą ogrodu będziemy myśleć wiosną.

Widziałam fajne poduchy w pepco. Mąż by mnie chyba zabił jakby zobaczył nowe. Upchnęłam już je gdzie się tylko dało
Dokładnie A bezrobocie nie jest aż tak niskie. Życie tylko trochę drogie ale można dać sobie spokojnie radę Patrząc na znajomych nie jest tak źle, budują się, biorą śluby, jeżdżą za granicę. Za granicą też przecież nie jest lekko i kolorowo

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o sprzęty agd to lepiej brać wszystko jednej firmy i wtedy masz ten sam odcień czerni czy srebra.
Dobrze wiedzieć, ale my do kuchni będziemy brać raczej wszystko w zabudowę.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam poduchy Dziś widziałam fajne z LM W ogóle cały dzień spędziliśmy w sklepach z wyposażeniem, myślałam że będzie mi to sprawiać mega radość, a mówiąc szczerze zaczyna mnie to już drażnić i marzę o tym, żeby wszystko było już gotowe Nie myślałam, że będę mieć problem z wyborem sprzętu AGD, a mam bo okazuje się że jest kilka, jak nie kilkanaście odcieni srebra To samo z drewnem, rzadko się zdarza, żeby jakieś meble w całej serii mi się podobały (a to stół nie taki, a to komoda beznadziejna) i tylko chodze i dopasowuje wszystko do siebie grrrrr... Ale kolory na ściany już wybrane, narożnik, ława, szafy, komoda, panele, płytki do kuchni i drzwi, a no i lampy
Jestem podobna jeśli chodzi o podejmowanie decyzji
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 18:03   #66
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dokładnie A bezrobocie nie jest aż tak niskie. Życie tylko trochę drogie ale można dać sobie spokojnie radę Patrząc na znajomych nie jest tak źle, budują się, biorą śluby, jeżdżą za granicę. Za granicą też przecież nie jest lekko i kolorowo

Dobrze wiedzieć, ale my do kuchni będziemy brać raczej wszystko w zabudowę.
W Polsce jest podobnie jak w innych krajach - różnicą są zarobki.

Nie ważne czy agd w zabudowie czy wolnostojące: jedna firma - ten sam odcień.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 18:09   #67
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Z tymi zarobkami to jest tak, że przeliczając na złotówki to sporo sie zarabia , ale żyjąc i utrzymując się w danym kraju to wcale już tak dużo nie jest . Żyje się lżej bo wszystko jest tańsze niż Polsce. Można odłożyc trochę pieniędzy i pozwolić na rzeczy na które w Polsce nie było nas stać
W jakim kraju mieszkacie jeśli mogę zapytać?

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

edit: a juz widzę, nie spojrzałam w twój profil ;-)
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 18:17   #68
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, ale my do kuchni będziemy brać raczej wszystko w zabudowę.

Jestem podobna jeśli chodzi o podejmowanie decyzji
Z tymi kolorami w obrębie jednej firmy to też różnie bywa, nawet gość w MM nam powiedział, że praktycznie każd firma ma po kilka odcieni... Kto to wymyślił?

Ja myśle czy nie wziąć zmywarki pod zabudowe... Lodówki nie chcę bo musimy mieć miejsce na nasze magnesy I generalnie jakoś tak bardziej mi sie podoba, ale w sumie zmywarkę można by ukryć
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 18:26   #69
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Z tymi kolorami w obrębie jednej firmy to też różnie bywa, nawet gość w MM nam powiedział, że praktycznie każd firma ma po kilka odcieni... Kto to wymyślił?

Ja myśle czy nie wziąć zmywarki pod zabudowe... Lodówki nie chcę bo musimy mieć miejsce na nasze magnesy I generalnie jakoś tak bardziej mi sie podoba, ale w sumie zmywarkę można by ukryć
Lodówki nie mamy w zabudowie ale w obudowie - też fajnie wygląda. Może pomyśl nad czymś podobnym? Wstawiam zdjęcie.

My jak wybieraliśmy sprzęty do kuchni to właśnie kolory w obrębie firm się zgadzały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050827.jpg (82,6 KB, 96 załadowań)
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 18:33   #70
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Lodówki nie mamy w zabudowie ale w obudowie - też fajnie wygląda. Może pomyśl nad czymś podobnym? Wstawiam zdjęcie.

My jak wybieraliśmy sprzęty do kuchni to właśnie kolory w obrębie firm się zgadzały

U mnie taka obudowa nie przejdzie z racji położenia lodówki i niewielkich rozmiarów kuchni Ale piękną masz kuchnię Biała lakierowana - ideał Ale mam chyba takie same płytki do kuchni

Powiem Ci, ze ja już miałam w pewnym momencie takie nerwy na te sprzęty, że może mi się już w oczach mieniło Udało nam się w końcu to jakoś dopasować, ale to była najgorsza rzecz jak do tej pory... I w sumie nie wiem czy zadowolona jestem...
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2015-09-30 o 18:35
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 18:40   #71
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
U mnie taka obudowa nie przejdzie z racji położenia lodówki i niewielkich rozmiarów kuchni Ale piękną masz kuchnię Biała lakierowana - ideał Ale mam chyba takie same płytki do kuchni

Powiem Ci, ze ja już miałam w pewnym momencie takie nerwy na te sprzęty, że może mi się już w oczach mieniło Udało nam się w końcu to jakoś dopasować, ale to była najgorsza rzecz jak do tej pory... I w sumie nie wiem czy zadowolona jestem...
Płytki to najzwyklejszy szary gres polerowany z LM Chorowałam na niego przez całą budowę a gdy przyszła na niego kolej w sklepie to zwątpiłam i kombinowałam czym go zastąpić
Teraz widziałam piękny gres imitujący beton. Pewnie tyle kociej sierści nie byłoby na nim widać jak na tym gresie co jest teraz

I na jakie sprzęty się zdecydowaliście?
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 19:09   #72
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Płytki to najzwyklejszy szary gres polerowany z LM Chorowałam na niego przez całą budowę a gdy przyszła na niego kolej w sklepie to zwątpiłam i kombinowałam czym go zastąpić
Teraz widziałam piękny gres imitujący beton. Pewnie tyle kociej sierści nie byłoby na nim widać jak na tym gresie co jest teraz

I na jakie sprzęty się zdecydowaliście?

Szary? Oj to jednak nie ten sam Ja mam biały, w sumie to taka złamana biel

Też mam kota

Aż musiałam sprawdzić bo już mi się wszystko z tym agd pomieszało Lodówka i kuchenka beko, a zmywarka indesit, ale może uda mi się znaleźć jakąś beko.
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 19:25   #73
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Nad sprzętem dużo myśleliśmy i mamy :
1. lodówka Siemens
2. Płyta gazowa Siemens
3. Zmywarka Siemens w zabudowie z niewidocznym panelem
4. Piekarnik Whirlpool
5. Mikrofalówka Whirlpool
6. Okap Whirlpool
7. Pralka Whirlpool.
Najlepiej żeby piekarnik i mikrofalówka, jeśli ma być w słupku, były z tej samej linii bo inox może być pionowy lub poziomy nawet u jednego producenta. Mam nadzieję, że jak już będzie kuchnia zrobiona to będę zadowolona.
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 19:33   #74
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Nad sprzętem dużo myśleliśmy i mamy :
1. lodówka Siemens
2. Płyta gazowa Siemens
3. Zmywarka Siemens w zabudowie z niewidocznym panelem
4. Piekarnik Whirlpool
5. Mikrofalówka Whirlpool
6. Okap Whirlpool
7. Pralka Whirlpool.
Najlepiej żeby piekarnik i mikrofalówka, jeśli ma być w słupku, były z tej samej linii bo inox może być pionowy lub poziomy nawet u jednego producenta. Mam nadzieję, że jak już będzie kuchnia zrobiona to będę zadowolona.
Pełna profeska Ja to wszystko tak chaotycznie robię jeśli chodzi o kuchnię bo jest malutka i poszaleć z niczym nie mogę

Pralkę wybrałam sobie LG, ale i teściowa i gość w MM mi odradzili...

Ja jeszcze nie wybrałam okapu A z mikrofalówką będę zwlekać ile się da
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 19:48   #75
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Szary? Oj to jednak nie ten sam Ja mam biały, w sumie to taka złamana biel

Też mam kota

Aż musiałam sprawdzić bo już mi się wszystko z tym agd pomieszało Lodówka i kuchenka beko, a zmywarka indesit, ale może uda mi się znaleźć jakąś beko.
W łazience mamy jeszcze ten sam gres tylko w bardzo jasnym beżu. To jest dopiero masakra w utrzymaniu czystości. Ręka Boska nade mną czuwała, gdy wybierałam, który ma iść na cały parter a który tylko do łazienki

Widzę, że dużo masz z Beko. Kilka lat temu zaryzykowaliśmy i kupiliśmy z tej firmy pralkę (wtedy nie była to firma bardzo popularna, jeśli nawet nie nowa) i jesteśmy zadowoleni

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Pralkę wybrałam sobie LG, ale i teściowa i gość w MM mi odradzili...

Ja jeszcze nie wybrałam okapu A z mikrofalówką będę zwlekać ile się da
Nam odradzali pralki Boscha, bo podobno łożyska siadają. Nie ufam w pełni sprzedawcom w sklepach i wolę sprawdzać opinie w necie. Poszperaj i poczytaj opinie ludzi, którzy kupili LG i korzystają.

A jaki chciałabyś okap? My kupowaliśmy przez internet, bo w sklepach nie było nic co nam odpowiadało a nie chcieliśmy brać byle czego, byleby mieć.

A co z tą mikrofalówką?
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 20:08   #76
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
W łazience mamy jeszcze ten sam gres tylko w bardzo jasnym beżu. To jest dopiero masakra w utrzymaniu czystości. Ręka Boska nade mną czuwała, gdy wybierałam, który ma iść na cały parter a który tylko do łazienki

Widzę, że dużo masz z Beko. Kilka lat temu zaryzykowaliśmy i kupiliśmy z tej firmy pralkę (wtedy nie była to firma bardzo popularna, jeśli nawet nie nowa) i jesteśmy zadowoleni


Nam odradzali pralki Boscha, bo podobno łożyska siadają. Nie ufam w pełni sprzedawcom w sklepach i wolę sprawdzać opinie w necie. Poszperaj i poczytaj opinie ludzi, którzy kupili LG i korzystają.

A jaki chciałabyś okap? My kupowaliśmy przez internet, bo w sklepach nie było nic co nam odpowiadało a nie chcieliśmy brać byle czego, byleby mieć.

A co z tą mikrofalówką?

Moja siostra ma na całym parterze kremowy gres właśnie lakierowany i jest w sumie zadowolona Ciekawe od czego to zależy.

Sporo osób mi tą firmę polecało, teraz na mieszkaniu (wynajętym) mamy pralkę Beko i generalnie jest fajna, szkoda tylko, że właścicielka kupiła 3,5kg... Ale nawet jak załadowałam do niej koc o wymiarach 2mx2m, który po zamoczeniu na pewno miał grubo ponad 3,5 kg to wyprała go bez problemu

Jeśli chodzi o tą pralkę z LG to opinie ma bardzo dobre (zawsze wszystko sprawdzam w necie, takie zboczenie), więc w sumie sama nie wiem

Okap chciałabym jakiś mały który wkomponowałby mi się między górne szafki i nie był zbyt widoczny

Nie lubię mikrofalówke, są niezdrowe, ale tż się uparł, stwierdził, że to jedno to chyba może sobie wybrać

A Ty masz już cały domek/mieszkanie skończone?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 20:23   #77
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Moja siostra ma na całym parterze kremowy gres właśnie lakierowany i jest w sumie zadowolona Ciekawe od czego to zależy.
Może nie ma kota? Nasz ciągle gubi sierść, więc myślę intensywnie nad robotem, który sam odkurza

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tą pralkę z LG to opinie ma bardzo dobre (zawsze wszystko sprawdzam w necie, takie zboczenie), więc w sumie sama nie wiem
Skoro ma bardzo dobre opinie a Tobie się podoba to nie słuchaj ani teściowej ani pana sprzedawcy. Wiesz jak to jest ze sprzedawcami, może akurat chce wcisnąć Ci coś co się nie sprzedaje

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Nie lubię mikrofalówke, są niezdrowe, ale tż się uparł, stwierdził, że to jedno to chyba może sobie wybrać
Wolnostojąca czy w zabudowie?

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
A Ty masz już cały domek/mieszkanie skończone?
Zostały jeszcze do zrobienia schody. W sumie to one już są, stolarz miał je montować w sobotę, potem przełożył termin na środę i niby ostatecznie ma się to odbyć jutro Jest jeszcze kilka drobnych rzeczy do zrobienia: gdzieniegdzie wiszą kable, trzeba zmienić system podciągania i opuszczania rolet z ręcznego na elektryczny (nie znoszę tych dyndających elementów i wiszenia na sznurku przy podnoszeniu rolet od okien tarasowych ) i zawiesić grzejniki w sypialniach i drabinki w łazience.
Pracujemy też nad ogrodem. Kupiliśmy roślinek, nasadziliśmy i zostało nam czekać, aż się pięknie rozrosną
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 20:45   #78
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Może nie ma kota? Nasz ciągle gubi sierść, więc myślę intensywnie nad robotem, który sam odkurza

Skoro ma bardzo dobre opinie a Tobie się podoba to nie słuchaj ani teściowej ani pana sprzedawcy. Wiesz jak to jest ze sprzedawcami, może akurat chce wcisnąć Ci coś co się nie sprzedaje

Wolnostojąca czy w zabudowie?

Zostały jeszcze do zrobienia schody. W sumie to one już są, stolarz miał je montować w sobotę, potem przełożył termin na środę i niby ostatecznie ma się to odbyć jutro Jest jeszcze kilka drobnych rzeczy do zrobienia: gdzieniegdzie wiszą kable, trzeba zmienić system podciągania i opuszczania rolet z ręcznego na elektryczny (nie znoszę tych dyndających elementów i wiszenia na sznurku przy podnoszeniu rolet od okien tarasowych ) i zawiesić grzejniki w sypialniach i drabinki w łazience.
Pracujemy też nad ogrodem. Kupiliśmy roślinek, nasadziliśmy i zostało nam czekać, aż się pięknie rozrosną

No nie, kota nie ma

Zawsze mnie interesowało na ile te roboty zdają egzamin Ale przy kocie to mogłoby być zbawienie... Chociaż mnie bardziej niż sierść (a mam długowłosa) wkurza to, że wychodząc z kuwety na łapach wynosi żwirek i roznosi po panelach, w nowym lokum muszę coś wymyślić, nie wiem, wycieraczkę mu zamontuje czy coś...

Do wyboru pralki mam jeszcze z jakieś 2 miesiące, ale dzięki za podpowiedź, nie pomyślałabym że sprzedawca może mi wciskać coś co mu się nie sprzedaje, chociaż nie powiem bo polecał mi Beko i Whirlpool Ajjjj naprawdę chciałabym żeby już wszystko było gotowe bo średnio cieszą mnie takie zakupy

Mikrofalówka wolnostojąca

Grunt, że da się już mieszkać Duży masz domek? I chyba mieszkasz za granicą tak?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 20:59   #79
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
No nie, kota nie ma
To wszystko wyjaśnia

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Zawsze mnie interesowało na ile te roboty zdają egzamin Ale przy kocie to mogłoby być zbawienie... Chociaż mnie bardziej niż sierść (a mam długowłosa) wkurza to, że wychodząc z kuwety na łapach wynosi żwirek i roznosi po panelach, w nowym lokum muszę coś wymyślić, nie wiem, wycieraczkę mu zamontuje czy coś...
Zdają egzamin. Mamy taki robot w Holandii, kupiony z drugiej ręki, no name. Ktoś myślał, że się zepsuł na amen i jest bezużyteczny a mąż naprawił i śmiga bezproblemowo. Potrzebuję go na parter, gdzie nie mam żadnych progów, meble są na nóżkach, nie ma dywanów, więc wszędzie wjedzie i wymiecie co trzeba.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Do wyboru pralki mam jeszcze z jakieś 2 miesiące, ale dzięki za podpowiedź, nie pomyślałabym że sprzedawca może mi wciskać coś co mu się nie sprzedaje, chociaż nie powiem bo polecał mi Beko i Whirlpool Ajjjj naprawdę chciałabym żeby już wszystko było gotowe bo średnio cieszą mnie takie zakupy
Powodzenia z wyborem pralki

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Mikrofalówka wolnostojąca
Tak pytałam, bo gdybym wiedziała ile kosztuje taka w zabudowie to na sto% wybrałabym wolnostojącą, chowaną w szafce.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Grunt, że da się już mieszkać Duży masz domek? I chyba mieszkasz za granicą tak?
Dom mamy w Polsce ale mieszkamy za granicą.
Zależy co dla kogo znaczy duży dom Mamy 125 m2.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 21:04   #80
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Pełna profeska Ja to wszystko tak chaotycznie robię jeśli chodzi o kuchnię bo jest malutka i poszaleć z niczym nie mogę

Pralkę wybrałam sobie LG, ale i teściowa i gość w MM mi odradzili...

Ja jeszcze nie wybrałam okapu A z mikrofalówką będę zwlekać ile się da
My mamy same "czołgi", kuchenka 5 palników, do tego okap 90 cm Lodówka 200 cm wysokości i 70 szerokości. W mikrofalówce zakochałam się od 1 chwili i szukałam później piekarnika z tej serii.
W moim rodzinnym domu mamy 7 lat whirlpoola (pralke) i jest super, siostra też ma i nie narzeka. Rozmawiałam też z panem, który naprawia sprzęt AGD i mówił, że jeśli się whirlpoole psują to części są stosunkowo tanie i łatwe w wymianie i dostępne. z Boschem jest pod tym względem gorzej.
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 21:19   #81
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
My mamy same "czołgi", kuchenka 5 palników, do tego okap 90 cm Lodówka 200 cm wysokości i 70 szerokości. W mikrofalówce zakochałam się od 1 chwili i szukałam później piekarnika z tej serii.
W moim rodzinnym domu mamy 7 lat whirlpoola (pralke) i jest super, siostra też ma i nie narzeka. Rozmawiałam też z panem, który naprawia sprzęt AGD i mówił, że jeśli się whirlpoole psują to części są stosunkowo tanie i łatwe w wymianie i dostępne. z Boschem jest pod tym względem gorzej.
Zazdraszczam pięciopalnikowej kuchenki Piękna sprawa!

A z tym boschem to chodzi bardziej o to, że części trudniej dostępne czy że drogie?
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 21:40   #82
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Niby drozsze, cos tam jest zespolone I duzo wtedy trzeba wymienic. Podobno czesto sie psuja.
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 21:48   #83
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
To wszystko wyjaśnia


Zdają egzamin. Mamy taki robot w Holandii, kupiony z drugiej ręki, no name. Ktoś myślał, że się zepsuł na amen i jest bezużyteczny a mąż naprawił i śmiga bezproblemowo. Potrzebuję go na parter, gdzie nie mam żadnych progów, meble są na nóżkach, nie ma dywanów, więc wszędzie wjedzie i wymiecie co trzeba.


Powodzenia z wyborem pralki


Tak pytałam, bo gdybym wiedziała ile kosztuje taka w zabudowie to na sto% wybrałabym wolnostojącą, chowaną w szafce.


Dom mamy w Polsce ale mieszkamy za granicą.
Zależy co dla kogo znaczy duży dom Mamy 125 m2.

Ja tak jak pisałam nie mam możliwości robić takich bajerów pod zabudowe bo kuchnia jest malutka

125m2 to tak w sam raz, sama bym taki kiedyś chciała A w najbliższym czasie będziecie wracać do PL?


Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
My mamy same "czołgi", kuchenka 5 palników, do tego okap 90 cm Lodówka 200 cm wysokości i 70 szerokości. W mikrofalówce zakochałam się od 1 chwili i szukałam później piekarnika z tej serii.
W moim rodzinnym domu mamy 7 lat whirlpoola (pralke) i jest super, siostra też ma i nie narzeka. Rozmawiałam też z panem, który naprawia sprzęt AGD i mówił, że jeśli się whirlpoole psują to części są stosunkowo tanie i łatwe w wymianie i dostępne. z Boschem jest pod tym względem gorzej.
Kurcze a powiem Wam, że ja korzystam tylko z 2 palników - taka ze mnie pani domu

Pooglądam sobie pralki z Wirlpoola

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Niby drozsze, cos tam jest zespolone I duzo wtedy trzeba wymienic. Podobno czesto sie psuja.

Moja siostra ma Samsunga i podobno jak się coś zepsuje to cała pralka do wyrzucenia, bo wszystko tam jest połączone, ale na ile w tym prawdy
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 21:55   #84
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Niby drozsze, cos tam jest zespolone I duzo wtedy trzeba wymienic. Podobno czesto sie psuja.
O matko. Dobrze, że przed zakupem poczytałam opinie w internecie ludzi, którzy użytkują.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ja tak jak pisałam nie mam możliwości robić takich bajerów pod zabudowe bo kuchnia jest malutka
A jakie masz wymiary kuchni? Wiem co to znaczy mała kuchnia a nawet mikroskopijna Mam w nl kuchnię, na którą składa się zlew, gazówka i kawałek blatu pod którym są szuflady. Mam aż jedną szafkę wiszącą + ta pod zlewem. Szał ciał

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
125m2 to tak w sam raz A w najbliższym czasie będziecie wracać do PL?
Dla naszej dwójki to i tak póki co za dużo.
Na pewno jeszcze z 5 lat chcemy zostać za granicą.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home


Edytowane przez Lady_AnneBelle
Czas edycji: 2015-09-30 o 21:57
Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 22:06   #85
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
A jakie masz wymiary kuchni? Wiem co to znaczy mała kuchnia a nawet mikroskopijna Mam w nl kuchnię, na którą składa się zlew, gazówka i kawałek blatu pod którym są szuflady. Mam aż jedną szafkę wiszącą + ta pod zlewem. Szał ciał


Dla naszej dwójki to i tak póki co za dużo.
Na pewno jeszcze z 5 lat chcemy zostać za granicą.

Też teraz mam coś takiego Ale odnajduję się w niej, brakuje mi tylko normalnego piekarnika... Mamy tylko taki wolnostojący przywiezniony z domu od tżta.

A będę mieć 3m x 2m Na dodatek ślepa, chociaż w sumie może to i lepiej, bo tak to jeszcze okno by mi miejsce zabrało


To co teraz zrobicie z tym domkiem? Będzie czekać czy wynajmiecie?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 08:42   #86
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Też teraz mam coś takiego Ale odnajduję się w niej, brakuje mi tylko normalnego piekarnika... Mamy tylko taki wolnostojący przywiezniony z domu od tżta.
Piekarnik też mam wolnostojący, przywieziony z Polski W nl często zamiast prawdziwego piekarnika montuje się urządzenie, które wygląda jak mikrofalówka a jest urządzeniem wielozadaniowym: mikrofalówka, piekarnik i grill w jednym Dziadostwo. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
Też się odnajduję w tej kuchni bez problemu. Blatu mi brakuje no ale co zrobić? Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
A będę mieć 3m x 2m Na dodatek ślepa, chociaż w sumie może to i lepiej, bo tak to jeszcze okno by mi miejsce zabrało
Kuchnię możesz optycznie powiększyć wybierając jasne fronty i jasne płytki.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
To co teraz zrobicie z tym domkiem? Będzie czekać czy wynajmiecie?
Nic nie zrobimy. Będzie stał i czekał na nas
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 09:10   #87
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Piekarnik też mam wolnostojący, przywieziony z Polski W nl często zamiast prawdziwego piekarnika montuje się urządzenie, które wygląda jak mikrofalówka a jest urządzeniem wielozadaniowym: mikrofalówka, piekarnik i grill w jednym Dziadostwo. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
Też się odnajduję w tej kuchni bez problemu. Blatu mi brakuje no ale co zrobić? Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma


Kuchnię możesz optycznie powiększyć wybierając jasne fronty i jasne płytki.


Nic nie zrobimy. Będzie stał i czekał na nas

No dokładnie


Kuchnie będę mieć biała lakierowaną, jeszcze nie wiem jakie blaty, ale chyba czarne/grafitowe, chociaż podobają mi się też w drewniane Płytki na podłodze złamana biel, a ścienne (pomiędzy dolnymi a górnymi szafkami) chciałabym takie: http://www.domowladni.pl/upl/t_xl/zdjecie_9091_.jpg
ale nie umiem sobie wyobrazić czy to wszystko będzie do siebie pasować
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 12:52   #88
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Kuchnie będę mieć biała lakierowaną, jeszcze nie wiem jakie blaty, ale chyba czarne/grafitowe, chociaż podobają mi się też w drewniane Płytki na podłodze złamana biel, a ścienne (pomiędzy dolnymi a górnymi szafkami) chciałabym takie: http://www.domowladni.pl/upl/t_xl/zdjecie_9091_.jpg
ale nie umiem sobie wyobrazić czy to wszystko będzie do siebie pasować
My nawet nie mamy blatów drewnianych To jakieś tworzywo wyglądające jak drewno, nie potrzeba specjalnych środków do czyszczenia (ja używam np zwykłych chusteczek czyszczących albo płynu uniwersalnego), jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości a wszystkie plamy schodzą bez problemu.

Wszystko będzie pięknie ze sobą pasować Bez obaw Do bieli wszystko pasuje tylko trzeba uważać z odcieniami, bo biel bieli nierówna.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 13:22   #89
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
My nawet nie mamy blatów drewnianych To jakieś tworzywo wyglądające jak drewno, nie potrzeba specjalnych środków do czyszczenia (ja używam np zwykłych chusteczek czyszczących albo płynu uniwersalnego), jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości a wszystkie plamy schodzą bez problemu.

Wszystko będzie pięknie ze sobą pasować Bez obaw Do bieli wszystko pasuje tylko trzeba uważać z odcieniami, bo biel bieli nierówna.

O takie tworzywo imitujące drewno mi chodzi Samo drewno byłoby pewnie sporo droższe, a ja nie mam w sumie takich ambicji

No mam nadzieję
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 20:16   #90
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
O takie tworzywo imitujące drewno mi chodzi Samo drewno byłoby pewnie sporo droższe, a ja nie mam w sumie takich ambicji

No mam nadzieję
też myślę o takich blatach i białych/ jasnych meblach Ale podłogi chciałabym z kafelek imitujących panele, ale musiałabym na żywo je zobaczyć, a jak nie to jakieś jasne. Ale nie chcem żadnego połysku, chcem tak urządzić mieszkanie zeby było funkcjonalne i nie trzeba bay było spędzać godzin na polerowaniu.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Lady_AnneBelle ładna kuchnia. Nad blatem macie płytę szklana?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-16 16:28:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.