Nasze codzienne jadłospisy, część X. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-07, 16:08   #1771
AlekzFragile
Raczkowanie

Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Wczorajsze P
Śn: duży paluch z makiem na pół:
- z masłem orzechowym
- z masłem i twarogiem na to miód
serek wiejski 150 g z wkrojonym ogórkiem, pomidorem
pomarańcza
II Śn ( w szkole) : kajzerka z pasztetem domowym, pekinką i ogórkiem; duża bułka słodka z marmoladą ( ciężka była i tak słodka, że już więcej jej nie kupie ); paluszki z sezamem 70 g ; jabłko; herbatka z cytryną
Ob ( u brata): ziemniaczki, pierś w panierce, surówka żydowska
D: herbatka malinowa, galaretka o smaku kiwi z migdałami i rodzynkami - bleeeee
Pod: 2 naleśniki z dżemem wiśniowym
Kol: surówka z pekinki, ogórka,marchwi, selera i oliwy z oliwek, 2 kromki razowca z masłem i jajo na twardo

Żegnam się z polskim jedzeniem ponieważ w czerwcu wyprowadzam się na Cypr

AlekzFragile jest offline  
Stary 2010-01-07, 16:13   #1772
iza_wiosenna
Zakorzenienie

GG do iza_wiosenna

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Niby ujdzie, ale pare rzeczy do poprawy. Malo warzyw (chociaz ja to ostatnia do krytykowania powinnam byc :P) i malo owocow tez wiec malo witaminek. Serek widze lubisz, uwazaj na niego, bo to paskud jeden jest. Uwazaj na ilosc nabialu, bo masz go w kazdym posilku.

Moje U

Sniadanie:

2 placki owsiane, jeden wiekszy od dloni, drugi nieco mniejszy. Placki bylu robione na owsianych, jogo nat, mleku, duzej ilosci jaj, do tego rodzynki, sezam, siemie, cynamon i imbir + kapka cukru.
Po wierzchu bylo: 3 lyzeczki masla orzechowego, 4 lyzeczki niskoslodzonego dzemu z kasztanow. tu SUPER . wzorowe śniadanie w mojej opinii. ;-))

1/2 kubka mleka cieplego

w pracy: herbata oolong x3 (3 razy ta sama torebka torturowana :P)

Lunch:
1/2 kubka bialego ryzu gotowanego, kleistego + ok 1/3 kubka posiekanego lososia (z minimalna iloscia posiekanego omletu), troche ogorka. tu też fajnie, łosoś, zdrowa rybka ^^ szkoda, że warzyw malutko

Kawa waniliowa ( nie slodzilam, ale dosc slodka byla ), duza, z mlekiem
baton musli posklejane ziarna (140 kcal) trzeba sobie dogadzać aczkolwiek, nie wolałabyś na przykład gorzkiej czekolady? możesz ją jeść?

Podwieczorek:
3 lychy hummusu z tahini (tahini zamiast sezamu, reszta jak w przepisie w podpisie :P) 6 malych "krakersow" (posklejane ryz brazowy, quinoa, siemie lniane etc etc wiadomo) ale fajny przepis ;> przed chwilą patrzyłam poza tym, bdb

Przed treningiem:
>>> 50 min przed: 4 lychy salatki z wczoraj (bialka gotowanch jaj, tunczyk & trochu ryzu czerwonego) ok

>>>> zaraz przed : dwa grube plastry ananasa

1h bigu (8.5 km) + 25 minut rozciagania

Po treningu:
>>> 1/2 wielkiego pomelo
>>> 6x nigiri z lososia hmmm. łosoś to tłusta ryba, więc po treningu nie bardzo

zielona herbatka

Monotonna jestem? :P Prosze o ocenke. Wiem, losos to tlusta ryba, po treningu srednio sie nadaje, ale poza tym byly jedynie scallops wiec lipton. Nie miala czasu na nic innego, jedynie kupilam dzis sushi w pospiechu.
W kazdym razie, moze ktos sie pokusi, Iza? Ktos inny? Proosze
bardzo, bardzo fajnie. serio.

sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline  
Stary 2010-01-07, 16:24   #1773
santos
Zakorzenienie

GG do santos

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
bardzo, bardzo fajnie. serio.
Dzieki, ciesze sie . Po lunchu mam zawsze "dogadzanie" oraz, glownie "budzenie sie" a nic tak nie budzi fajnie jak kofeina i cukier .

Co do czekolady - do niedawna nie moglam jesc, ale ostatnio, w swieta, przetestowalam i o dziwo wsio ok. 4 dni temu 2 raz testowalam i dalej ok. Takze wychodzi, ze moge. Aczkolwiek jadlam mleczna (za 2 razem) z orzechami, a za 1 razem pralinki. Nie przepadam za gorzka. Mleczna styknie? Ja na raz nie jestem w stanie wiecej jak 3 (owszem grube, ale 3) kostki zjesc bo sie zasladzam. Coz, odwyk :P. A no i kolejna sprawa, to to, ze po przerwie sie zrobilam wrazliwa na smaki i przecientna czekolada mi nie smakuje.. np toblerone kiedys uwielbiane - brzydal. Jem belgijskie recznie robione pralinki, "flown daily from Belgium". Jakbym je miala jesc codziennie to bankructwo. Poza tym wole baton musli , a czekolade od czas udo czasu

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline  
Stary 2010-01-07, 17:23   #1774
Kansas
Przyczajenie

GG do Kansas

Ohh...
A ja mam straszliwy prooblem ;(
Może mi pomożecie ?
To tak; mam 12 lat, 160 cm wzrostu i waże 42 kg.
Sprawdzałam na wskaźniku BMI i wykazało, że mam niedowage bo brak mi 8kg. do normy... Ale ja chciałam już dawno przytyć, tylko ja chyba tendencji do tycia zbytnio nie mam.. ;( Bo ja jem, i jem i nic !! A jak dużo (jak dla mnie ) zjem to chce mi się wymiotować... Bo dla mnie dużo, to dla mojej mamy jak , oj no wiecie... Mało i tyle...
Czy macie pomysły na jakąś diete ?? Ja kompletnie żadnego...;(
Please Help now !!
Kansas jest offline  
Stary 2010-01-07, 17:29   #1775
santos
Zakorzenienie

GG do santos

Cytat:
Napisane przez Kansas Pokaż wiadomość
Ohh...
Może mi pomożecie ?
Sprawdzałam na wskaźniku BMI i wykazało, że mam niedowage bo brak mi 8kg. do normy... Ale ja chciałam już dawno przytyć, tylko ja chyba tendencji do tycia zbytnio nie mam.. ;( Bo ja jem, i jem i nic !! A jak dużo (jak dla mnie ) zjem to chce mi się wymiotować... Bo dla mnie dużo, to dla mojej mamy jak , oj no wiecie... Mało i tyle...
Please Help now !!
daruj sobie diety. Zostaw swoj organizm w spokoju, jedz co chcesz, byle nie bylo za duzo smiecia w tym (fastfoody, slodycze etc). Urosna ci piersi i pupa to bedziesz miec prawidlowa wage Looz

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline  
Stary 2010-01-07, 17:53   #1776
paszka016
Raczkowanie

Moje U )

Sn : grachamka z pasztetem pomidorowym i szczypiorkiem , 2 mandarynki (350 kcal)

2sn : drozdzowka z budyniem i kruszonka (300 kcal)

O: spory krokiet z kapusta i grzybammi (400 kcal), 3 ogorki kiszone

P: dwie kromki razowca z serkiem topionym paprykowym i pomidorkiem(300 kcal)

K: serek wiejski 200 g 2 mandarynki , dwa jabluszka (450 kcal)

1800 kcal

21.06.2009 - Ten jedyny <3

38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-51-52
paszka016 jest offline  
Stary 2010-01-07, 18:05   #1777
kiitty
Zakorzenienie

moje P (przytylam ponad 2kg)

śniadanie:
kromka z masłem, żółtym serem
serek wiejski 200g
herbata z sokiem malinowym

2śniadanie:
rogal z serkiem topionym, szynką i ogórkiem
jogurt pitny Twist truskawkowy
banan
jabłko

obiad:
łosoś z ziemniakami w sosie koperkowym
gotowana marchew

podwieczorek:
duuuża jogobuła (taka drożdżówa z nadzieniem jogurtowym posypana cukrem pudrem)
czekolada na gorąco z bitą śmietaną
10 migdałów

kolacja:
kawał bagietki z masłem i camembertem
kawał bagietki z pasztetem
jajko gotowane na miękko
herbata z sokiem malinowym

wieczorem:
jabłko
orzechy nerkowca (ok 15-20)
kiitty jest offline  
Stary 2010-01-07, 18:33   #1778
Irish lady 28
Zadomowienie

U
  1. kanapka razowca z szynką,sałatą,pomidorkiem ,cebulą czerwoną,wieśniak 150 g
  2. 1/2 parówki na zimno- pół na pół z kumplem
  3. mały talerzyk gyros(bez tłuszczu),100 g surówki wiosennej,sos czosnkowy
  4. talerz zupy jarzynowej bez mięsa(mnóstwo marchwi,ziemniaków,brokuł ów,pietruszki,majeranku,i td+ szczypta chili,sól,pieprz),lampka wina
  5. mały kotlet serowy smażony na oleju kujawskim,łyżka buraczków na zimno
  6. będzie 1/2 puszki tuńczyka w oleju + jajko na twardo z koperkiem

ocenicie?bardzo cenię Wasze porady
Irish lady 28 jest offline  
Stary 2010-01-07, 19:38   #1779
warrior_mortal
Rozeznanie

Uu pt"jakoś mi źle ":

I:
owsiana-5 łych płatków owsianych, łycha rodzynek, łycha pł. migdałowych i jabłko zalane jogo nat.+herbata zielona
II: buła żytnia z masłem! szynką z indyka, ogórkiem, papryką i sałatą
III: 3 kromki wieloziarnistego- 2x szynka, 1xcamembert z warzywkami
IV: pół kostki wtarogu półtłustego z garścią nerkowców i wkruszonymi 2 ciastkami maślanymi
V: (dosyć niedawno jedzone) ok. 1/2 woreczka kaszy gryczanej, bitka z piersi kurczaka na parze, surówka z kap. pekińskiej, marchewki, papryki i pomidora z łyżeczką oliwy z oliwek+herbata zielona

jakieś oceny/komentarze? beznadziejnie się dzisiaj czuję...ale! to inna bajka. o.
Stary 2010-01-07, 20:16   #1780
kika171
Zadomowienie

GG do kika171

Cytat:
Napisane przez warrior_mortal Pokaż wiadomość
Uu pt"jakoś mi źle ": hejjj co się dzieje?

I: owsiana-5 łych płatków owsianych, łycha rodzynek, łycha pł. migdałowych i jabłko zalane jogo nat.+herbata zielona ok, ładnie
II: buła żytnia z masłem! szynką z indyka, ogórkiem, papryką i sałatą tutaj też
III: 3 kromki wieloziarnistego- 2x szynka, 1xcamembert z warzywkami smacznie
IV: pół kostki wtarogu półtłustego z garścią nerkowców i wkruszonymi 2 ciastkami maślanymi mniammmmiii
V: (dosyć niedawno jedzone) ok. 1/2 woreczka kaszy gryczanej, bitka z piersi kurczaka na parze, surówka z kap. pekińskiej, marchewki, papryki i pomidora z łyżeczką oliwy z oliwek+herbata zielona obiado-kolacyja, super tylko mam nadzieję, że porcja nie była mała

jakieś oceny/komentarze? beznadziejnie się dzisiaj czuję...ale! to inna bajka. o.
jw mało owocków troszkę

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
moje P (przytylam ponad 2kg)

śniadanie:
kromka z masłem, żółtym serem
serek wiejski 200g
herbata z sokiem malinowym hmm, małe to śniadanko...chociaż 2 kanapki powinny być i daj jakiegoś owocka

2śniadanie:
rogal z serkiem topionym, szynką i ogórkiem
jogurt pitny Twist truskawkowy
banan
jabłko tutaj dużo lepiej

obiad:
łosoś z ziemniakami w sosie koperkowym
gotowana marchew brzmi pysznie, ale mam nadzieję, ze porcja była solidna

podwieczorek:
duuuża jogobuła (taka drożdżówa z nadzieniem jogurtowym posypana cukrem pudrem)
czekolada na gorąco z bitą śmietaną
10 migdałów aaa pyszna musiała być ta buła

kolacja:
kawał bagietki z masłem i camembertem
kawał bagietki z pasztetem
jajko gotowane na miękko
herbata z sokiem malinowym a może więcej jajek?

wieczorem:
jabłko
orzechy nerkowca (ok 15-20)
jw, jeśli tyjesz na takim jedzonku to ok, ale ja bym bardziej to pod U podpięła
aaa i zwiększ śniadanko

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
Moje U )

Sn : graHamka z pasztetem pomidorowym i szczypiorkiem , 2 mandarynki (350 kcal) taaa jasne, max 280

2sn : drozdzowka z budyniem i kruszonka (300 kcal) jakiś jogo/kakao?

O: spory krokiet z kapusta i grzybammi (400 kcal), 3 ogorki kiszone bez przesady, mamuci musiałby być ten krokiet...

P: dwie kromki razowca z serkiem topionym paprykowym i pomidorkiem(300 kcal) podejrzewam, ze też z "deka" zawyżone...

K: serek wiejski 200 g 2 mandarynki , dwa jabluszka (450 kcal) a tutaj to już z pewnością...
i w ogóle co to za kolacja?

1800 kcal
brak nnkt, mało wartościwych składników i zawyżone jak zwykle.

Cytat:
Napisane przez AlekzFragile Pokaż wiadomość
Wczorajsze P
Śn: duży paluch z makiem na pół:
- z masłem orzechowym
- z masłem i twarogiem na to miód
serek wiejski 150 g z wkrojonym ogórkiem, pomidorem
pomarańcza ok, bardzo ładnie
II Śn ( w szkole) : kajzerka z pasztetem domowym, pekinką i ogórkiem; duża bułka słodka z marmoladą ( ciężka była i tak słodka, że już więcej jej nie kupie ); paluszki z sezamem 70 g ; jabłko; herbatka z cytryną super
Ob ( u brata): ziemniaczki, pierś w panierce, surówka żydowska mhm, bardzo fanie
D: herbatka malinowa, galaretka o smaku kiwi z migdałami i rodzynkami - bleeeee ok
Pod: 2 naleśniki z dżemem wiśniowym jakieś mleczko do tego?
Kol: surówka z pekinki, ogórka,marchwi, selera i oliwy z oliwek, 2 kromki razowca z masłem i jajo na twardo tak troszkę skromnie chyba?

Żegnam się z polskim jedzeniem ponieważ w czerwcu wyprowadzam się na Cypr aaaa nie jedna z nas Ci zapewne zazdrości to już pewne?
ogólnie mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Kansas Pokaż wiadomość
Ohh...
Może mi pomożecie ?
Please Help now !!
masz dopiero 12 lat, rozwijasz się, dojrzewasz daj sobie czas
i tak jak pisała Santos- biust i pupa swoje ważą

U:

I. 2 kromki chleba-jedna z masełkiem, szynką, warzywkami, 2 z masełkiem, serem i warzywkami, talerz sałatki jarzynowej z majonezem, herbata z miodkiem, kiwi

II. Płatki śnad-ok 150(?) gr z mlekiem 3.2%, orzeszki, kanapka z nutellą

III. Bułka szkolna-duża, ciemna z ziarnami, masełko, wędlinka, ser, warzywka, sos X, jakiś jogo do picia

IV. Duża paczka Lay's-ów na pół z kol, jabłko

V. Ziemniaczki polane tłuszczykiem, ryba w panierce, surówka z kiszonej kapusty, marchwi z oliwą, kompocik

VI. Planuję(bo obiad dziś był ok18) twaróg z dodatkami jakimiś plus grahamka z masełkiem i dżemem może

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline  
Stary 2010-01-07, 20:26   #1781
Irish lady 28
Zadomowienie

a ja????????????
Irish lady 28 jest offline  
Stary 2010-01-07, 20:37   #1782
kakaukowa
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
U
  1. kanapka razowca z szynką,sałatą,pomidorkiem ,cebulą czerwoną,wieśniak 150 g dodaj 2 kromke i bedzie super
  2. 1/2 parówki na zimno- pół na pół z kumplem wiesz z czego robione są parówki?
  3. mały talerzyk gyros(bez tłuszczu),100 g surówki wiosennej,sos czosnkowy nie wiem co jest w tej sałatce, moze dodaj jakies brokuły/marchewki czy coś.
  4. talerz zupy jarzynowej bez mięsa(mnóstwo marchwi,ziemniaków,brokuł ów,pietruszki,majeranku,i td+ szczypta chili,sól,pieprz),lampka wina o tutaj nadrobiłaś warzywka z poprzedniego posiłku, mi się BAAAARDZO podoba
  5. mały kotlet serowy smażony na oleju kujawskim,łyżka buraczków na zimno dosyć tlusto
  6. będzie 1/2 puszki tuńczyka w oleju + jajko na twardo z koperkiem dodaj wsurowe marzywa może.
generalnie ok, ale nie ma owoców.Szkoda, bo zazwyczaj żadko je u ciebie widze,a przeciez sa super zdrowe.

Edytowane przez kakaukowa
Czas edycji: 2010-01-07 o 20:50
kakaukowa jest offline  
Stary 2010-01-07, 20:44   #1783
Twisted94
Rozeznanie

Hej Po raz pierwszy piszę, lecz nie pierwszy tu zaglądam ;P
Oto moje (mam nadzieję) UUUUU:
Iśn (6.40) : tost z masełkiem, serek topiony maasdamer (kurcze no, wczoraj skończył się twarożek ;/ ) do tego chyba ze 3 plasterki pomidora
IIśn (10.30) : jogurt Bakoma ze śliwką i ziarnami (170g)
(13.00) mandarynka
O (14.30) : woreczek białego ryżu (próbowałam mamę przekonać, żeby kupowała ten brązowy, a ona dalej swoje. :/ A szkoda bo nie lubię białego) do tego kurczak po karaibsku czyli 3 spore podudzia w sosie z limonki, chili i innych ziół ;p
(naprawdę to była duuuuuuuuuuża porcja - ledwo mi się mieściła na talerz )
(17. 30) : herbatka zielona i do tego batonik a'la 3bit tyle, że z lidla D
czekoladowa bombka
(19. 15) : zapiekany tost - 2 kromki tostów, troszkę serka topionego (pięknie się rozpływa), 1,5 plasterka żółtego sera, pieczarka, chili, ketchup, trochę masełka, trochę serka dor blue (tak to się pisze?? ;D)
(20.00) : 3 mandarynki

jest w porządku, czy jednak byście coś zmieniły?? dodam tylko, że mam 15,5 lat, uczę się i bardzo lubię skakać na skakance i czasami coś poćwiczę od niechcenia
baaaaaaaaaaordzo proszę o ocenkę
Twisted94 jest offline  
Stary 2010-01-07, 20:44   #1784
kika171
Zadomowienie

GG do kika171

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
U
  1. kanapka razowca z szynką,sałatą,pomidorkiem ,cebulą czerwoną,wieśniak 150 g tak jak pisałam kanapki minimum 2 bo to śniadanko i powinno być solidne
  2. 1/2 parówki na zimno- pół na pół z kumplem yyy no ok
  3. mały talerzyk gyros(bez tłuszczu),100 g surówki wiosennej,sos czosnkowy a jakaś kanapka do tego?
  4. talerz zupy jarzynowej bez mięsa(mnóstwo marchwi,ziemniaków,brokuł ów,pietruszki,majeranku,i td+ szczypta chili,sól,pieprz),lampka wina mhm, ale szkoda, że tego mięska nie było...
  5. mały kotlet serowy smażony na oleju kujawskim,łyżka buraczków na zimno lepiej używaj oliwy, jest zdrowsza
  6. będzie 1/2 puszki tuńczyka w oleju + jajko na twardo z koperkiem niech wpada cała puszka

jw, nie ma owoców, hmm jesz dość nietypowo i zawsze mam problem z oceną Twoich jadło

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline  
Stary 2010-01-07, 20:51   #1785
201703061224
Konto usunięte

U ,bez mleczne ale powoli wchodza jogurty do tego staram sie podleczac przewod pokarmowy,sprawzdam co mi szkodzi a co nie - jezeli ktos pamieta ile jadlam jablek i jak je kocham, to oczekuje malutkich braw hihi:P:P<wstydnis>

1.mleko sojowe, 2 garsci cheeriosow wielozbozowych, 2 garsci musli z biedronki
obwarzanek
mandarynka

2. w szkole: bulka-paluszek posypany makiem i bulka z dynia z biedronki a w obu w srodku to samo-plaster chudej wedlinki, papryka,kielki i salata lodowa

3. 5 pierogow z kapusta i grzybami(z 'lekkiego' ciasta zeby moje chore bebechy jakos to zniosly)
d: 2 mandarynki, jablko

4.mala miseczka pistacji(jakos nie boli mnie po nich brzuch) i 9laskowych(troche bolal, wiec jesc ich nie bede)

5.poltora miski zupy fasolowej czytej(chyba nie moge fasoli przy moich problemach ale nie bolal mnie brzuch, a nie moge pic mleka wiec skads bialko musze czerpac)

troche dzisiaj malo warzyw, ale jutro bedzie duzo lepiej UŚMIECHAM SIE O OCENKE
201703061224 jest offline  
Stary 2010-01-07, 21:25   #1786
Fankaus5olga
Zadomowienie

To może moje U :

Śn: Micha kaszki bananowej z wkrojonym bananem , herbata z sokiem malinowym
II Śn : Duża grahamka z masłem i serkiem brie + cały pomidor w plasterkach ; garść orzechów włoskich
Obiad: Puree ziemniaczane z pulpecikami w sosie koperkowym , kalafior, marchewka, groszek i brukselki
Po: 2 ciastka /średniej wielkości / ciacha z ciasta francuskiego z jagodami / serem , kilka mandarynek , kawa z mleczkiem
Kolacja: 2 kromy chleba ze śliwką z masłem / domowymi powidłami śliwkowymi

Dzisiaj miałam trochę zabiegany dzień + wstałam po 10:30 więc posiłki powypadały tak a nie inaczej

M.J & P.S forever in my heart
Fankaus5olga jest offline  
Stary 2010-01-07, 21:26   #1787
tylko na chwile
Rozeznanie

Witam, chciałbym się przyłączyć do wątku i poniżej przesyłam mój dzień obżarstwa
Dodam że pracuję i nie zawsze jestem w stanie zjeść super obiad, jak miało to miejsce własnie dziś

Śniadanie (9.00)
-rogal maślany z masełkiem i powidłami śliwkowymi, zwykła herbata i activia

2sniadanie (11.00)
-kajzerka z masełkiem i powidłami śliwkowymi

Obiad w pracy (14.00)
-2 kanapki razowego chlebka, z masłem, makrlą w sosie pomidorowym i serem żółtym w plastrach+zwykła herbata
-jabłko
4 wafle Andruty (waniliowe light)

Po powrocie do domu: (18.30)
-talarki z ziemniaków z cebulą i boczkiem wędzonym usmażone na patelni do tego papryka konserwowa + herbata miętowa
-2 kawałki ciasta czekoladowego
herbata

być aktywną

Edytowane przez tylko na chwile
Czas edycji: 2010-01-07 o 21:28
tylko na chwile jest offline  
Stary 2010-01-07, 21:35   #1788
pyskatka89
Rozeznanie

Py.
niedobrze mii.

Śn. grahamka z osełką, pół z sałatą, szynką wiejską, rzodkiewką, ogórkiem kiszonym i szczypiorkiem, pół z pomidorem, jajkiem, chrzanem i szczypiorkiem; kubek mleka z rozpuszczonym paskiem milki
II Śn. wiejski 200g z orzechami włoskimi i słonecznikiem, duże (i pyszne jak nigdy) jabłko
rogal razowy z nadzieniem różanym, kubek kawy rozpuszczalnej z mlekiem
Ob: pierś z kurczaka (ponad 150) w marynacie z musztardy, cytryny, ziół i papryczki chilli, smażona na oliwie, 3/4 woreczka brązowego ryżu (odgrzewanego w mikrofalówce xD), tarta marchewka wymieszana z łyżką jogurtu, kilka ogórków kiszonych; sok jednodniowy ze świeżych pomarańczy
Pod: duży jogurt naturalny (bez jednej łyżki, która poszła do marchewki ;p) z rodzynkami, wkruszonymi 2 sucharami, łyżką wiórek [?] kokosowych, kromka razowca z masłem orzechowym, herbata zielona
pare min przed kolacją 4 duże, słodkie mandarynki
Kol.3 kromki razowca z osełką - jedna z sałatą, żółtym serem, pomidorem i szczypiorkiem, druga z pasztetem z kurcząt i ogórkiem kiszonym, trzecia z sałatą, polędwicą drobiową, chrzanem i rzodkiewką
po: teraz sobie przegryzam kilka sucharów maczanych w herbacie miętowej

najtrudniej być piękną dla siebie.
ot tak.
pyskatka89 jest offline  
Stary 2010-01-07, 22:20   #1789
viline1988
Raczkowanie

GG do viline1988

Moje R/U
Śniadanie: 4 łychy płatków owsianych, łycha otrębów pszennych, jabłuszko, 4 suszone daktyle, cynamon
2Sniadanie: 125g chudego twarogu z jogobella light o smaku panacotty jagodowej i 4 łyżeczki słonecznika
Obiad: pierś z kurczaka gotowana z papryką
Tu miał być trening ale wyrzynająca 8 na to nie pozwoliła
Podwieczorek: ryż brązowy z pierś z kurczaka pieczoną w przyprawach w foli
Kolacja: twarożek domowy z ogóreczkiem
bez badziewnego jedzenia
*siłownia 3 x tyg
*interwały 1 x tyg (przygotowanie do HIIT-a)
viline1988 jest offline  
Stary 2010-01-07, 23:36   #1790
Cristin@
Raczkowanie

Dzisiejsze U:

ŚNIADANIE (7.40)
Grahamka z masłem, sałatą, ogórkiem, jajkiem. Kubek kakao.

IIŚNIADANIE (11.30)
Pomarańczka.

(14.00)
kino ze znajomymi: 4 gałki lodów

OBIADO-KOLACJA(20.00)
3 sandwiche z chelbka razowego, kazdy z zoltym serem, szynka i pomidorkiem. Herbata z cytryną.
Cristin@ jest offline  
Stary 2010-01-07, 23:46   #1791
kiciakasia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cristin@ Pokaż wiadomość
Dzisiejsze U:

ŚNIADANIE (7.40)

IIŚNIADANIE (11.30)
Pomarańczka.

(14.00)

OBIADO-KOLACJA(20.00)
3 sandwiche z chelbka razowego, kazdy z zoltym serem, szynka i pomidorkiem. Herbata z cytryną.
idiotka

/iza, nie bij/
Stary 2010-01-08, 00:01   #1792
CherryStrawberry
Raczkowanie

Cytat:
Dzisiejsze U:

ŚNIADANIE (7.40)

IIŚNIADANIE (11.30)
Pomarańczka.

(14.00)

OBIADO-KOLACJA(20.00)

obserwuję ten wątek od dawna, czytanie niektórych jadłospisów bardzo cieszy i inspiruje do poprawiania własnych, za to twoje mnie rozśmieszają i nie bawi mnie tak bardzo to co jesz,ale to jak głupia musisz być ,bo oglądając poprawne jadłospisy ,dobrze oceniane i czytając rady, które mądre dziewczyny cierpliwie wklejają pod twoim "czymś"- Ty i tak wklejasz tu swoje g*wno i coraz bardziej pogrązasz sie wypisywanymi bzdurami i utwierdzasz wizażanki w przekonaniu,ze nie warta jestes ich uwagi. aha, ten jadlospis choc zabawny- zabrakło mi w nim jeszcze sprawdzonego żarciku na zakończenie= "mam nadzieje,ze dziś lepiej"
CherryStrawberry jest offline  
Stary 2010-01-08, 00:10   #1793
airwaves
Wtajemniczenie

GG do airwaves

Cytat:
Dzisiejsze U:

ŚNIADANIE (7.40)

IIŚNIADANIE (11.30)
Pomarańczka.

(14.00)

OBIADO-KOLACJA(20.00)

mialam nadzieje,ze nowy rok spowoduje,ze resztki mozgu wroca na swoje miejsce;]
przekieruj sie na KZ patafianie- nie uzylam slowa idiotko
airwaves jest offline  
Stary 2010-01-08, 00:14   #1794
kiciakasia
Zakorzenienie

ja nie kieruje inwektyw w strone zainteresowana, ja stwierdzam fakt
Stary 2010-01-08, 00:27   #1795
tapetka22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość

mialam nadzieje,ze nowy rok spowoduje,ze resztki mozgu wroca na swoje miejsce;]
przekieruj sie na KZ patafianie- nie uzylam slowa idiotko

chyba nowy rok sprawil ze resztki tez wyparowaly(ja mam nadzieje ze zaraz ktos nier nazwie mnie slowem na h...)

Air...boska jestes
Stary 2010-01-08, 00:32   #1796
kiciakasia
Zakorzenienie

hipokrytka?
Stary 2010-01-08, 00:44   #1797
tapetka22
Zakorzenienie

tak...na to inne to raczej plec nie pozwala...
moze nia jestem...ale przynajmniej nie szkodze (innym-bo sobie to nie powiem)
Stary 2010-01-08, 01:03   #1798
kiciakasia
Zakorzenienie

to inne to przez "ch". chyba, ze harcerz, albo heretyk

Edytowane przez kiciakasia
Czas edycji: 2010-01-08 o 01:20
kiciakasia jest offline  
Stary 2010-01-08, 01:44   #1799
tapetka22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
to inne to przez "ch". chyba, ze harcerz, albo heretyk
Himalista
albo Hitlerek

koniec ota
Stary 2010-01-08, 02:21   #1800
kiciakasia
Zakorzenienie

co to jest himalista?
bo nie wiem

Nowe wątki na forum Dietetyka

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości