ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-04, 17:11   #1051
VintageGal
Raczkowanie
 
Avatar VintageGal
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 414
GG do VintageGal
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Z wielkim smutkiem ale jednak...
RYBNIK
Pan Fuchs
Niestety miły Pan doktor okazał się być nieźle zakręcony bo przez dwa lata dostawałam tabletki od których zmarło kilka Pań w Europie (chyba konkretniej w Francji). Tabletki te (OC 35/Syndi 35/Cyprodiol - te mi przepisywal -wszystko to samo) przepisywał mi głównie na trądzik,z którym nie miałam aż takiego problemu a przy okazji miałobyć działanie antykoncepcyjne. W ciążę nie zaszłam ale dzisiaj przy okazji wizyty u innego lekarza dowiedzialm sie o tyhc wypadkach we Francji a także że lek ten jest PRZEDEWSZYSTKIM dla kobiet z nadmiernym owłosieniem itd itp.
Po czym gdy powiedziałam o raku piersi w rodzinie od razu zapowiedział ,że zrobi mi badania na dziedzicznosc raka - tymczasem Pan Fuchs gdy mu o tym powiedziałam dw alata temu nie przejął się mimo,że na tabletkach jest wyraxne przeciwskazanie..
Także - osoba miła,ale często wizyty po łebkach...
__________________
Wymiana na jesien czyli szukam mgiełek irurek!



https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post43364577
VintageGal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 12:23   #1052
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez lulusienka Pokaż wiadomość
Łódź >
Dr. Cezary Stokowski przychodnia na ul. Leczniczej.
Mało konkretny,bada chyba dla swojej przyjemnosci ^^ ;/
kiedys bylam u niego na nfz, tak wyszlo, moze i mily, ale malo konkretny i diagnoze stawia na wyglad
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 22:07   #1053
Kasiulinka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ŁÓDŹ
Nie polecam dr Małgorzaty Balcerak, przyjmuje w Salve na Struga. Jest bardzo niemiła, wizyta trwała kilka minut- mimo, że była prywatna (90 zł) pani doktor odnosiła się bardzo lekceważąco do mnie jako pacjentki. Poszłam do niej po tym jak inny lekarz na podstawie badania usg brzucha stwierdził że 1,5 roku po porodzie nie obkurczyła mi się macica, była tym bardzo zaniepokojona a pani doktor dosłownie mnie wyśmiała jakbym jakieś historie science fiction opowiadała. Jak dla mnie to jest normalne że po usłyszeniu czegoś niepokojącego od lekarza zaczynamy się tym martwic i lekarz do którego idziemy to wyjaśnić powinien potraktować sprawę poważnie, mogła po prostu powiedzieć że wszystko jest w porządku- ja nie jestem lekarzem. Nie zrobiła tez badania piersi. Ogólnie bardzo niemiła
Kasiulinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 10:27   #1054
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

LUBLIN, PROVIVO, ul JUTRZENKI
dr MARLENA BRZĘK- KACZMARCZYK

Jestem załamana... Leczyłam się u niej na nadżerkę. Gabinet ma świetnie wyposażony, nie powiem. Zostawiłam u niej w ciągu 2 miesięcy 580zł ! A potem jeszcze po 3-4 miesiącach była dodatkowa wizyta kontrolna za 80zł...

"Leczyła" mi nadżerkę fotokoagulacją. Myślałam, że moje problemy się skończyły i ona też mi tak wmawiała!

Poszłam do 2 ginekologów "po niej", raz po tabletki, raz z infekcją. Niestety obydwoje powiedzieli, że mam nadżerkę !!!!! SZOK!
Po prostu szok. Jak lekarz może kłamać? Chodziłam do niej na łącznie 3wizyty kontrolne po leczeniu, specjalnie dopytałam czy na pewno tej nadżerki nie ma, ona powiedziała, że nie ma. Raptem po miesiącu u innego lekarza nadżerka jest? Błagam Was, logiczne, że ona mnie okłamała, bo nie chciała, żeby się wydało, że nie udał jej się zabieg i wyrzuciłam tyle kasy w błoto
Uważam, że zachowała się bardzo nieetycznie. A gdybym nie musiała iść po te tabletki i z zapaleniem do innych lekarzy to nie dowiedziałabym się, że nie wyleczyła mi nadżerki, dalej by mnie kłamała.
Jestem bardzo zniesmaczona zachowaniem tej pani.

Leczyłam się na nadżerki u innych ginekologów, którzy ciągle dawali mi globulki lub smarowali kwasami. Miałam dość, czułam, że te wizyty to naciaganie na kasę. Ona jedna zaproponowała mi fotokoagulację. Ucieszyłam się, pomyślałam "w końcu jakiś porządny lekarz". A tu takie coś...

Dodatkowo dowiedziałam się, że ona jeszcze nie jest ginekologiem. Można to sprawdzić na stronie http://rejestr.nil.org.pl/xml/nil/rejlek/hurtd - dotyczy to wszystkich lekarzy i stomatologów. Ona dopiero robi specjalizację.

Dziewczyny, uwierzcie mi, na prawdę miałam ją za dobrego lekarza, tak się cieszyłam, że nie mam nadżerki... Chwaliłam ją.
Wybrałam ją na podstawie opinii z portalu znanylekarz i dziś wiem, jak to było głupie. Ona ma tak zweryfikowany profil, więc wiadomo, że nie będzie miała złych komentarzy. Kiedyś próbowałam dodać negatywny komentarz o lekarce ze zweryfikowanym profilu i wyrzucali mi go 10razy, a jak już przyjęto to za 2 dni nastąpiło zgłoszenie naruszenia zasad i znów usunięcie. To jest szok jak lekarze mogą manipulować swoją opinią. A jednocześnie bardzo przykre, że jak leczenie się nie udało to nie informują o tym pacjenta

Najgorsze jest to,że ta lekarka mogła mi powiedzieć przed leczeniem, że nie ma 100% pewności, że w każdym wypadku da się to usunąć, wtedy nie miałabym pretensji i jej pewnie łatwiej by było powiedzieć mi, że się nie udało. Ale po co ? Przecież nie miałaby pacjentów gdyby tak mówiła

Nie polecam dziewczyny. Niestety. Zmieniłam o niej zdanie, chociaż miałam bardzo dobre...

Serio przeraża mnie to, że lekarze robią takie rzeczy, co to będzie jak będę w ciąży i nie daj Boże jakieś problemy się zaczną. Czy wtedy też ktoś będzie tak oszukiwał ?
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 17:43   #1055
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Bydgoszcz

Dr. Janusz Krakowiak - dlaczego?

Lekarz stwierdził u mnie PCO. Przed przepisaniem tabletek kazał mi zrobić badania krwi (na pewno krzepliwość i jakieś dwa badania na wątrobę) - to akurat na plus... Jednak doktor raczej nie pali się do badania swoich pacjentek. Chodzę do niego ok. rok - na fotelu byłam... 2 - 3 razy. Trochę mało. Poza tym nie radzę go pytać o cokolwiek - jest wtedy nieuprzejmy.
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 23:39   #1056
m_magda94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 186
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dr. Anna Włodarczak - Szpital Bielański

Niemiła, chamowata, opryskliwa, nie interesują ją pacjenci. Raz do roku bierze na fotel w czasie cytologii....mam 172 ważę jakieś 65kg stwierdziła że muszę schudnąć jestem za gruba a jak mówiłam że chyba mam grzybice pochwy bo mam upławy o niemiłym zapachu i swędzenie to nawet nie zobaczyła nie wzięła na fotel!! Powiedziała kup sobie jakiś lek. Przyszłam z wynikami badań to nie zajrzała nawet bo rozmawiała przez telefon "jakie kwiatki posadzić przed domem" wypisała receptę na pigułki i mnie zbyła....szczyt nieprofesjonalizmu!
__________________
....................
m_magda94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 03:03   #1057
lulusienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość


kiedys bylam u niego na nfz, tak wyszlo, moze i mily, ale malo konkretny i diagnoze stawia na wyglad
Zdjagnozowal mi 'macice dwurozna" kilka miesiecy pozniej poszlam do SALVE na Struga i lekrz wysmial to co powiedzial dr. Stokowski Wiec jak dla mnie to nie lekarz.:confuse d:
lulusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 09:57   #1058
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

BIAŁYSTOK

dr Zdzisław Pieciukiewicz

"Leczyłam się" u niego 6,5 roku. Przez dość długi czas wydawało mi się, że wszystko jest ok - no bo badał, jak chciałam tabletki to wypisał (choć nie wiem, czy gdybym nie przyszła już ze zrobionymi badaniami to by je zlecił), zasadniczo zadnej tragedii nie było. Czerwona lampka zapalała mi się w zeszłym roku jednak kilkakrotnie - a to jak mówiłam, że po tabletkach libido mi siadło, to pytał, jakie tabletki biorą koleżanki to on mi też takie wypisze , a to zbagatelizował, gdy mówiłam o krwawieniach po stosunku.... Pomijam ze przez te 6,5 roku jak przychodziłam, to ciągle pytał, czy jestem jego pacjentką

W każdym razie- ja lekarza zmienilam i jestem bardzo zadowolona z decyzji.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:45   #1059
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków


Doktor Wierzbińska- Spaczyńska


Paskudne babsko. Bylam u niej pierwszy raz, poniewaz moja obecna pani ginekolog troszke podrozala a szukalam kogos na nfz..... nigdy wiecej.

Przyszlam, wjasnilam ze od 4mcy juz drugi raz stosuje antykoncepcje <evre> ale chcialam dopytac o zastrzyki antykoncepcyjne.
Na poczatek zapytała mnie o wyksztalcenie <WTF?> no to jej mowie ze studiuje ale narazie mam tytul inzyniera<poczulam sie jakby chciala wiedziec czy ma do czynienia z idiotka> i pyta sie mnie co ja wiem o tej metodie. ja zdziwienie mowie ze niewiele, chcialam sie czegos konkretniejszego dowiedziec od niej. Ona do mnie ale ze co ja JUZ wiem zebysmy mogly skonfrontowac nasza wiedze.Ja zdziwko, bo przeciez nie ejstem lekarzem. Pozniej pyta z jakiego powodu chce zmienic evre, ja mowie ze głownie dla wygody...
Czulam sie jak na egzaminie z anatomii i endokrynologii,a chcialam zaznaczyc ze laikiem nie jestem, mam sensowna wiedze dotyczaca hormonow i ich oddziaływania. Pozniej mnie zbadala <za wziernik musialam zaplacic- WTF?!>
juz sie tam nie pojawie z pewnoscia -_-
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 18:32   #1060
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
Na poczatek zapytała mnie o wyksztalcenie <WTF?> no to jej mowie ze studiuje ale narazie mam tytul inzyniera<poczulam sie jakby chciala wiedziec czy ma do czynienia z idiotka> i pyta sie mnie co ja wiem o tej metodie. ja zdziwienie mowie ze niewiele, chcialam sie czegos konkretniejszego dowiedziec od niej. Ona do mnie ale ze co ja JUZ wiem zebysmy mogly skonfrontowac nasza wiedze.

Akurat co do tej części - ja nic w tym strasznego nie widzę. Pytanie o wykształcenie - normalne. Służy temu, by dostosować sposób przekazywania treści do pacjenta. I nie, nie chodzi o dowiedzenie się, czy się nie ma przypadkiem do czynienia z idiotą
Co do drugiej części - ja np. ze swoim ginem bardzo lubię gadać na zasadzie własnie takiej jaką opisujesz - że powiem, jak mi się wydaje, co wiem, wyczytałam a on powie co o tym wszystkim sądzi.

Kwestia wziernika - absurd
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 20:53   #1061
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
Kraków


Doktor Wierzbińska- Spaczyńska


Paskudne babsko. Bylam u niej pierwszy raz, poniewaz moja obecna pani ginekolog troszke podrozala a szukalam kogos na nfz..... nigdy wiecej.

Przyszlam, wjasnilam ze od 4mcy juz drugi raz stosuje antykoncepcje <evre> ale chcialam dopytac o zastrzyki antykoncepcyjne.
Na poczatek zapytała mnie o wyksztalcenie <WTF?> no to jej mowie ze studiuje ale narazie mam tytul inzyniera<poczulam sie jakby chciala wiedziec czy ma do czynienia z idiotka> i pyta sie mnie co ja wiem o tej metodie. ja zdziwienie mowie ze niewiele, chcialam sie czegos konkretniejszego dowiedziec od niej. Ona do mnie ale ze co ja JUZ wiem zebysmy mogly skonfrontowac nasza wiedze.Ja zdziwko, bo przeciez nie ejstem lekarzem. Pozniej pyta z jakiego powodu chce zmienic evre, ja mowie ze głownie dla wygody...
Czulam sie jak na egzaminie z anatomii i endokrynologii,a chcialam zaznaczyc ze laikiem nie jestem, mam sensowna wiedze dotyczaca hormonow i ich oddziaływania. Pozniej mnie zbadala <za wziernik musialam zaplacic- WTF?!>
juz sie tam nie pojawie z pewnoscia -_-
ja byłam z niej bardzo zadowolona! świetna! wyleczyła mnie z cyst, zobaczyła że mam PCO, wyleczyła nawracające grzybice, oraz pomogła odkryć uczulenie na rumiankowy papier toaletowy :P

nigdy za nic dodatkowo nie musiałam płacić, na każdej wizycie badała piersi, usg i wziernikiem.

a jej podejście takie jest "Twoja dupa, Twój problem"
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 23:49   #1062
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ja rozumiem, z moja wczesniejsza Pania ginekolog tez rozmawialam i ona pozniej rozwiewala moje watpliwosci ale byla mila, a nie zadawala pytan na zasadzie" powiedz zlotko co tam wyczytalas, bo zaraz Ci udowodnie żeś głupia jak but..."Pierwszy raz spotkalam sie z taka nie mila osoba. Abstrahując od tego, ze jest to lekarz, ale jako czlowiek jest to osoba moim zdaniem zwyczajnie antypatyczna. Idac do lekarza chce zasiegnac rady i porozmawiac, nie musze byc alfa i omega, ba! nie musze umiec odroznic progesteronu od makaronu, lekarz ma obowiazek wyjasnij mi pewne sprawy,a w przypadku tej kobiety sadze ze to niemozliwe.
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 22:10   #1063
rzyrulik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Angry Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW

pewnie ten pan doktór (błąd ort. celowy) ale nie chce mi się przekopywać całego wątku
Z całego serca NIE polecam pana Skrockiego. Byłam u niego jeden jedyny (to była moja druga wizyta u ginekologa w życiu) raz i więcej nie pójdę. Był dla mnie bardzo niemiły i nie odpowiedział na żadne moje pytanie na temat nadżerki. Cały czas gadał, że to niegroźne i w ogóle. A ja wtedy nawet nie wiedziałam co to jest nadżerka. Badanie które wykonał spowodowało kilkudniowy ból. Byłam też zdziwiona, że w gabinecie przy ul. Grunwaldzkiej nie ma toalety w/przy gabinecie i co gorsza jest jedna toaleta dla wszystkich i to niezbyt schludna. Sam gabinet też wygląda jakby go z PRL-u przeteleportowali. Jedyne co dobrego mogę o panu doktorze powiedzieć - jeżeli skończą Wam się tabletki czy plastry to je Wam bez słowa wypisze, ale chyba lepiej na wejściu zmyślić, że ma się okres...
rzyrulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 22:14   #1064
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Szczecin
dr n. med. Maria Kośmider



Zasłużone miejsce na czarnej liście! Wizyt trwają kilka minut (moja najdłuższa wizyta trwała max. 10 minut, pewnie tylko dlatego, że śmiałam mieć pytania), pani doktor nie pamięta pacjentek - i oczywiście ma do tego prawo, ale mogłaby chociaż spojrzeć do karty co po raz kolejny mnie do niej sprowadza każda wizyta rozpoczynała się przypomnieniem historii choroby, jakie leki biorę, od kiedy itd... nie kieruje na badania (nawet prywatnie), nie robi USG, nie bada piersi, z "ekstra" badań można poprosić o zrobienie cytologii... nie reaguje na zgłaszanie faktu, że zaproponowana terapia nie skutkuje albo że po zażywanych lekach pojawiły się skutki uboczne...


Jeżeli komuś zależy na wypisaniu recepty na jakiś lek - polecam bo to pani doktor opanowała do perfekcji; jeżeli ktoś chce być leczony albo być pod dobrą opieką ginekologiczną - odradzam; ja po kilkuletniej terapii u Pani doktor nie mogę się "odkręcić" (a zapewniała, że wszystko będzie ok....)
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 18:30   #1065
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Odp: Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Agcha Pokaż wiadomość
Warszawa,
dr. Aleksander Grześ

Bardzo serdecznie ODRADZAM! Ten lekarz powodował u mnie stany depresyjne. Krzyczał na mnie, nie odpowiadał na pytania, ignorował mnie. Z każdej wizyty wychodziłam bliska płaczu i depresji. Wysłał mnie do szpitala z diagnozą przedwczesnego porodu (w 5 m-cu ciąży). Stwierdził, że mam grzybicę i zalecił globulki- wszystko bzdura!Nie było mowy o tym, że kiedy się źle czujesz wyśle Cie na zwolnienie lekarskie, chyba, że Cie przyjmą do szpitala- bo tylko to oznacza dla niego, że się kwalifikujesz. Jeśli nie chcesz żeby ciąża była dla Ciebie przygnębiającym, frustrującym okresem w życiu to zdecydowanie odradzam tego "lekarza".
Już na szczęście na emeryturze, też na niego trafiła.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Już na szczęście na emeryturze, też na niego trafiła.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Warszawa dr. Kuś Luxmed
Mimo bardzo dobrych opinji nie polecam. Znudzona, nie chciało jej sie obliczyć dni okresowych. Zbadała mnie tak że krwawiłam, komentując ale pani wąska...
Niepotrzebnie nastraszyła.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:20   #1066
Serenia
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poznań

Odradzam dr Brzezińskiego.

Totalnie nie zna się na rzeczy. Pomógł w jednej sprawie, a z drugą jeszcze bardziej zaszkodził. Szkoda gadać...
Serenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 18:50   #1067
Himeko Nayotake
Przyczajenie
 
Avatar Himeko Nayotake
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

A zna ktoś Przychodnię w Bydgoszczy na ul. Karpackiej i może mi powiedzieć który lekarz jest dobry? To pierwsza wizyta ^^ Dziękuję
Himeko Nayotake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 13:50   #1068
ollga25
Raczkowanie
 
Avatar ollga25
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Nie polecam lekarzy ginekologów z Nałkowskiej w Lublinie, dr Gawlik i cała świta. Wypisują recepty na oko, żadna nigdy nie zrobiła mi żadnego badania a
miewam nawracające torbiele na jajnikach. Dr Gawlik chyba najlepiej się opłacają pacjetki w ciąży bo ciągle miałam wrażenie że mnie naciska aby w ciąże zaszła ....
__________________
pupa: 94
talia: 75
ud0: 51
ramię: 26
WAGA: 61
ollga25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 18:56   #1069
siunka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA

Z całą pewnością nie polecam dr Małgorzaty Nowickiej - przyjmowała mnie n izbie przyjęć w szpitalu. Na jedno moje glupie jej zdaniem pytanie od razu mnie zaatakowała ironicznymi pytaniami. Potem jeszcze wyśmiewała moje pytanie w gabinecie lekarskim.
Nie polecam też dr Ewy Wasilewskiej, pierwsza wizyta niby spoko, ale ostatecznie okazało się, że już na kolejnej wizycie podała mi błędne informacje na temat możliwości leczenia mojej przpadłości.
siunka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 21:57   #1070
WhiteSmile
Raczkowanie
 
Avatar WhiteSmile
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 123
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KIELCE

Nie polecam dr. Andrzej Zemsta. Chodze po lekarzach od kilu lat ale nikt mnie tak nie potraktował. Byłam u niego w KOMED'ie w Kielcach. Mam podejrzenie PCOS, mam 17 lat więc byłam z mamą. Poziom testosteronu wynosił 3 razy norma, mam widoczny hisrutyzm , otyłość. Wyniki wszystko potwierdziły. Szukałam kogoś kto by się podjął leczenia i wszyscy mówili, żeby iśc do niego. Pan doktorek nawet nie raczył spojrzeć na wyniki, powiedział ze jest wszystko okej i że to MOJA WINA ŻE JESTEM GRUBA BO PEWNIE JEM W FAST FOODACH! Podniosłam głos z moją mamą, a on WZIĄŁ MOJE WYNIKI BADAŃ I WE MNIE RZUCIŁ PRZEZ BIURKO !!! Jak można rzucić wynikami w pacjenta ?! Po czym wyszedł z gabinetu o mało mnie nie zabijając swoją tuszą , poszedł do innego gabinetu , założył NOGI NA BIURKO I POPIJAŁ PIWKO.
WhiteSmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 08:28   #1071
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wiem, ze ten watek nie jest od komentowania, ale nie wierze, ze jakikolwiek lekarz moglby tak zrobic. Moj mozg nie ogarnia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 10:48   #1072
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Odp: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ja do końca w to piwko nie mogę uwierzyć...
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 19:39   #1073
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Odp: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

To najwyraźniej jakaś chęć zepsucia opinji...bardzo dziecinne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 13:30   #1074
WhiteSmile
Raczkowanie
 
Avatar WhiteSmile
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 123
Dot.: Odp: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Bylam strasznie zszokowana... I Pani z recepcji również. Zdziwilam się, że ma takie pozytywne opinie w internecie a mnie tak potraktował. To było latem rok temu wiec piwko w upalny dzień idealne tylko nie w klinice! Uwierzcie, że NIKT NIGDY by tak nie zrobił. Wystawilam opinie bo chce żeby ludzie zobaczyli jaki on jest na prawdę jak mu coś nie podpasuje. Złożona była skarga na pismie do kliniki ale zignorowali to.
WhiteSmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 07:55   #1075
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

POZNAŃ

Prof. Błażej Męczekalski,

Niestety, dla pana prof. opinia negatywna. Na wizycie (prywatnej!) z zegarkiem w ręku, nie może doczekać się wyjścia. Nie tłumaczy, zdaje się "nieobecny". Badanie szybko, szybko i do domu. Wszystkim wypisuje ten sam lek (natomiast dwóch innych lek. nie polecało tego leku). Jedyny plus-skierowanie do szpitala. Ale to inni lek. też dają. Ja bardzo się zawiodłam- nie spodziewałam się tego po prof. :/

Dr Paweł Kopyra

Młody dr, skupia się na jakiś dużych problemach- jeśli nie ma mięśniaka, guza, to wszystko ok, anty i do domu. Nie przypadł mi do gustu.
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 19:57   #1076
MissN
Raczkowanie
 
Avatar MissN
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

POZNAŃ

Zdecydowanie nie polecam wizyt w przychodni akademickiej na ulicy piątkowskiej. Lekarza można jeszcze jakoś przeżyć, chociaż nie robi badań przed przepisaniem tabletek... ale ta hejterska rejestratorka to już szczyt wszystkiego. Nie dość, że każdy czekający w kolejce słyszy wszystko o co ona się pyta to do tego jest zawsze nie miła! Kiedyś przyszłam do lekarza w trakcie okresu, ponieważ miałam problem z infekcją i nie mogłam czekać... a ona na mnie prawie się wydarła '' po co Pani w ogóle przyszła do lekarza ?'' LOL. Gdybym była tak chamska jak ona to odpowiedziałabym jej ,,nie twoja KU*WA sprawa'' !!
__________________
Życie jest okrutne.
MissN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 18:36   #1077
anulkas1990
Raczkowanie
 
Avatar anulkas1990
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW nie polecam dr. Brejnaka (przyjmuje na ziemowita w tej przychodni) masakra jakaś... to ten doktor mi powiedział, że mój narzeczony "nabije mnie na pal"że zostanę rozerwana...grrr... jest bardzo niedelikatny (no dobrze,jestem dziewica,ale już u niejednego ginekologa byłam i było ok), byłam spięta gdy mnie badał, to na mnie wrzeszczy, że co to jest,że jestem spięta. Pracuje jakby za karę. nigdy więcej! i nie dziwie sie,że nie ma pacjętek (pustki) i zostałam natychmiast przyjęta, nawet bez uprzedniej rejestracji telefonicznej.
__________________
21.08.2009 jesteśmy razem
18.01.2011
zaręczona


22.08.2015
nasz ślub
anulkas1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 23:32   #1078
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez basikagniezno Pokaż wiadomość
POZNAŃ

Prof. Błażej Męczekalski,

Niestety, dla pana prof. opinia negatywna. Na wizycie (prywatnej!) z zegarkiem w ręku, nie może doczekać się wyjścia. Nie tłumaczy, zdaje się "nieobecny". Badanie szybko, szybko i do domu. Wszystkim wypisuje ten sam lek (natomiast dwóch innych lek. nie polecało tego leku). Jedyny plus-skierowanie do szpitala. Ale to inni lek. też dają. Ja bardzo się zawiodłam- nie spodziewałam się tego po prof. :/

Dr Paweł Kopyra

Młody dr, skupia się na jakiś dużych problemach- jeśli nie ma mięśniaka, guza, to wszystko ok, anty i do domu. Nie przypadł mi do gustu.

Niestety,muszę ...
PRZEMYSŁAW GRĄDZKI

Pan dr na NFZ przyjmuje w przychodni na Sokoła w Poznaniu. Nie miły, opryskliwy, zero wywiadu, zero rozmowy i wyjaśnień po badaniu. Po wejściu do gabinetu- od razu WC i fotel, po zejściu z fotela WC i drzwi... Na dodatek nie odróżnia torbieli i owulacji (biorę tabsy anty,więc pan dr powinien wiedzieć,że owulacji nie mam). No i wszystkie dolegliwości, łącznie z 21 dniową @ uważa za owulację. Recepte na przeciwbólowe też nie daje- bo po co? może boleć...
Masakra.
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 23:02   #1079
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

GNIEZNO, ALAND JUSTE

U dr byłam tylko raz. Chciałam receptę na tabletki anty. Pan dr spytał jakie chcę, jak powiedziałam,że nie wiem (nie jestem lekarzem,ale tego nie dopowiedziałam), to zapytał po ile mają być.....
Byłam u niego po raz pierwszy- nie zbadał mnie... A dzisiaj spojrzałam na moją stronę na NFZ i mam wpisane, że miałam robione OBRAZOWANIE KOLOROWE NACZYŃ OBWODOWYCH 2D Z ANALIZĄ SPEKTRALNĄ . Nie ma jak to oszukać NFZ...
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 17:07   #1080
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez basikagniezno Pokaż wiadomość
GNIEZNO, ALAND JUSTE

U dr byłam tylko raz. Chciałam receptę na tabletki anty. Pan dr spytał jakie chcę, jak powiedziałam,że nie wiem (nie jestem lekarzem,ale tego nie dopowiedziałam), to zapytał po ile mają być.....
Byłam u niego po raz pierwszy- nie zbadał mnie... A dzisiaj spojrzałam na moją stronę na NFZ i mam wpisane, że miałam robione OBRAZOWANIE KOLOROWE NACZYŃ OBWODOWYCH 2D Z ANALIZĄ SPEKTRALNĄ . Nie ma jak to oszukać NFZ...
Trzeba zgłosić do NFZtu
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.