Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-28, 20:20   #3451
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;76689646]roślinne czyli pochodzące z rośliny a nie zwierzęcia
sojowe, kokosowe, migdałowe, ryżowe itp. to są mleka - napoje roślinne.[/QUOTE]
Dziękuję, właśnie myślałam, że napój to coś gorszego niż mleko roślinne. Coś jak sok i napój, a to po prostu jest napój roślinny i tyle

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7668967 6]Polecam alpro migdalowe. Moim zdaniem najlepiej smakuje do kawy, do platkow itd.[/QUOTE]
Kawy nie mogę, ale kupię na spróbowanie do płatków, dziękuję.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-28, 20:55   #3452
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez plaisanterie Pokaż wiadomość
SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA DO ZĘBÓW
Chciałabym kupić swoją pierwszą szczoteczkę elektryczną,ale nie wiem czym się kierować. Lepsze są takie na baterie czy z podstawką ładującą? Szybko się zużywają końcówki? Przeglądałam oferty w internecie i nie wiem czy lepiej wziąć taką,w której dodatkowo jest dużo końcówek na zmianę,która jest oczywiście droższa, czy trochę tańszą, z mniejszą ilością końcówek? Polecicie coś?
Teraz bym kupiła szczoteczkę połączoną z irygatorem.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-28, 21:08   #3453
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Dziewczyny, które kiedykolwiek szukały mieszkania do wynajęcia - czy to normalne i powszechne, że właściciel robi coś w rodzaju castingu na lokatorów? W sensie umawia mnóstwo osób do oglądania mieszkania, a później decyduje, komu wynajmie?
Ja jestem do tyłu, zawsze myślałam, że kto pierwszy wpłaci kasę, ten lepszy, a okazuje się, że wcale nie - ja chcę wynająć mieszkanie, podpisać umowę i płacić, ale jak widać to nie wystarcza :P
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-28, 21:11   #3454
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

1. Poplamiłam gorącą czekoladą dżinsowy kombinezon. Czym wywabić?

2. Pewnie głupie pytanie, ale czy buty ze skóry są trwalsze, w sensie bardzo wytrzymałe? Potrzebuję butów do pracy, codziennie muszę tam nogą zatrzasnąć pewien twardy i ciężko chodzący metalowy element i buty się od tego niszczą. Czy skórzane byłby dłużej, czy nie bardzo?

3. Czy istnieje jakieś duże forum dotyczące urządzania wnętrz i wyposażenia? Grupy na fb znam, ale mnie nie interesują akurat z kilku powodów.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2017-08-28 o 21:14
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-28, 21:11   #3455
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które kiedykolwiek szukały mieszkania do wynajęcia - czy to normalne i powszechne, że właściciel robi coś w rodzaju castingu na lokatorów? W sensie umawia mnóstwo osób do oglądania mieszkania, a później decyduje, komu wynajmie?
Ja jestem do tyłu, zawsze myślałam, że kto pierwszy wpłaci kasę, ten lepszy, a okazuje się, że wcale nie - ja chcę wynająć mieszkanie, podpisać umowę i płacić, ale jak widać to nie wystarcza :P
Tak. Siostra z mężem byli na kilku castingach gdy szukali mieszkania.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-28, 21:14   #3456
plaisanterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Teraz bym kupiła szczoteczkę połączoną z irygatorem.
A jak z końcówkami? Szybko się zużywają? Opłaca się kupować droższą szczoteczkę tylko ze względu na większą ilość końcówek?
plaisanterie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-28, 21:34   #3457
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez plaisanterie Pokaż wiadomość
A jak z końcówkami? Szybko się zużywają? Opłaca się kupować droższą szczoteczkę tylko ze względu na większą ilość końcówek?
Mam wrażenie, że szybciej się zużywają niż tradycyjne szczoteczki. Nigdy tego nie zapisywałam, ale chyba co 2 miesiące wymieniamy. TŻ używa dwóch kształtów równolegle.
Zapas końcówek kupisz sobie w grudniu, jak będzie dzień darmowej dostawy. Do tej pory to sobie przetestujesz, która koncówka Ci odpowiada.
My mamy zwykłą Oral-B ładowaną i chyba nie chciałoby mi się pamiętać o kupowaniu baterii na zapas, itd.

Trzeba pamiętać, że szczoteczka elektryczna to nie tylko zalety - mogą się od niej uszkadzać dziąsła, odsłaniać szyjki zębowe. Dlatego robię przerwy używając miękkiej manualnej szczoteczki Curaprox.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 21:41   #3458
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dwa pytania, jedno głupie drugie mniej.

Mniej głupie: chcę wystawić kilka rzeczy na olx. Parę zawadzających w domu ciuchów i butów. Na all nie liczę bo od dawna tam nic nie sprzedałam a tutaj wystawienie jest przynajmniej darmowe. Na coś powinnam uważać? Nie mam zamiaru wysyłać za pobraniem ale czy coś jeszcze?

Bardziej głupie: użytkowniczki zwykłych, bawełnianych skarpetek. Co robicie gdy skarpetki się przetrą. Nie dziura na wylot (bo to wiadomo, ze do wywalenia) ale się lekko przetrą, tak, że materiał się robi taki cienki i widać skórę. Wywalacie? Nosicie aż się jednak ta dziura zrobi?
Zawsze mam dylemat
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam i wydaje mi się, że płatne sa kategorie nieruchomości, śluby i motoryzacja. Płatne jest również odświeżanie ogłoszenia w chyba każdej kategorii ale poza tym nie.
Jak tylko sprzedaż, to w miarę bezproblemowo. Licz się jedynie z osobami, które przy wysyłce będą po dosłownie chwili od wpłaty, pytać, czy już wysłana rzecz. A przy odbiorze osobistym, że masa osób nie przyjdzie mimo umówienia się.

Odświeżanie ogłoszeń jest darmowe raz na 14 dni. Na Allegro co miesiąc można aktywować sobie pakiet bezpłatnych ogłoszeń.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o butach z CCC od Lasockiego? Napaliłam się na jedne, ale cena to 299 zł, zawsze kupowałam buty za ok. stówkę. Mój rozmiar jest najbardziej chodliwy i rzadko czeka do wyprzedaży. Polecacie czy nie? Jak jakość? Butów z CCC miałam sporo, ale od Lasockiego nigdy.
Miałam/mam 2 pary kozaków. Pierwsze wytrzymały dobrych kilka lat. W drugich po jakimś czasie lekko się popsuł suwak. Reklamowałam, rozpatrzyli bez problemu i naprawili. Koleżanka swego czasu kupowała tam zawsze kozaki, co roku jej się coś tam psuło, reklamowała i też za każdym razem dostawała od nich nowe. Moja mama też kojarzę ileś par kupowała i była raczej zadowolona.

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które kiedykolwiek szukały mieszkania do wynajęcia - czy to normalne i powszechne, że właściciel robi coś w rodzaju castingu na lokatorów? W sensie umawia mnóstwo osób do oglądania mieszkania, a później decyduje, komu wynajmie?
Ja jestem do tyłu, zawsze myślałam, że kto pierwszy wpłaci kasę, ten lepszy, a okazuje się, że wcale nie - ja chcę wynająć mieszkanie, podpisać umowę i płacić, ale jak widać to nie wystarcza :P
Tak i nie Tzn. słyszałam o takich sytuacjach, poniekąd miałam też styczność. Umawiania miliona osób albo zapraszania iluś na tę samą godzinę akurat nie rozumiem. Natomiast rozumiem, że właściciel niekoniecznie chce pierwszej z brzegu osobie wynająć - ludzie są różni, on może mieć co do nich różne odczucia i wątpliwości, a jednak wiadomo, że nie chce mieć problemów z lokatorami. Może też się zawsze ktoś trafić, kto chce wynająć na dłuższy okres itp.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-28, 22:02   #3459
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
No i niestety. Po wielu próbach włączenia, nie da się
Prosi o rejestrację, a tego robić nie będę Mam ablocka, jak coś
Jesteś pewna, że prosi o rejestracje? Mnie nigdy. Czasami wyskakuje jakiś link o rejestracji gdzieś tam, ale to reklama, zamykać i tyle. Ciebie interesuje tylko button "Continue to video." Wybierz link z gorillavid, ten mi zawsze działa.
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-28, 22:30   #3460
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Wiecie moze gdzie w sieci szukac mieszkania na wynajem na 1 dobę BEZ RECEPCJI, albo ludzkiej recepcji gdzie nie wnika po co wynajales mieszkanie skoro zaplaciles i wplaciles kaucje?

Szukam mieszkania na urodziny, wynajem na 1 dobę (akurat w Wawie), bedzie 30 osob, i nie chce knajpki bo tam są obcy ludzie, i w podobnej kwocie zamknę się z wynajęciem mieszkania i kupnem samej alko (np ok 200 piw bo to jednak długa noc + jedzenia + udekorowaniu;

Szukam bezskutecznie od 3 dni:

  • 1) pytałam bezpośrednio firmy które wynajmują apartamenty - bezskutecznie..
    (Np Apartament MP, 82 m2 powierzchni, http://www.apartamentymp.pl/apartame...pialnia-deluxe czy interweniują co robię w mieszkaniu (czy pracuję przy laptopie całą noc CZY siedzę z 15 znajomymi, pijemy piwko i gadamy, bo mamy 25-35 lat a nie 17 więc nie zrobimy dzikiej demolki) skoro podpisuję umowę, płacę 800 zł za pobyt 1 wieczór + kaucję a oni mi odpisali:
    "Szanowna Pani,
    Nasz obiekt jest do celów mieszkalnych.
    Pokój jest dla maksymalnie 6 osób.
    Pozdrawiam"......

    Spoko, 82 m2 to dla max 6 osób... A musiałam ich zapytać bo mają recepcję po wejściu do klatki więc znajomi się nie ukryją...)
  • 2) szukałam na booking - przejrzałam z 100 apartamentów ale wszędzie albo recepcja na dole albo powierzchnia do 50 m2 więc za mała;
  • 3) przejrzałam gumtree króki termin i olx - to samo ....
  • 4) pytałam domy na imprezy https://www.domynaimprezy.com/lokalizacja/25 ale za bardzo klubowo, większość gości nie tańczy;
  • 5) myślałąm o mieszkaniach ludzi którzy wynajmują je dla produkcji tvn, polsat - ale nie wiem gdzie ich znalźć;
  • 6) myślałam o akademiku, by wynająć salę, tak jest w innych miastach, nie wiem jak Wawa i czy to byłoby fajne....
  • 7) na airbnb odpada też, bo większość ma ZAKAZ IMPREZOWANIA, lub za małe powierzchniowo są apartamenty (poniżej 50-60 m2)



... naprawde tylko knajpka jest mozliwa jak ktos ma male mieszkanie?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-08-28 o 22:33
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-28, 22:46   #3461
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które kiedykolwiek szukały mieszkania do wynajęcia - czy to normalne i powszechne, że właściciel robi coś w rodzaju castingu na lokatorów? W sensie umawia mnóstwo osób do oglądania mieszkania, a później decyduje, komu wynajmie?
Ja jestem do tyłu, zawsze myślałam, że kto pierwszy wpłaci kasę, ten lepszy, a okazuje się, że wcale nie - ja chcę wynająć mieszkanie, podpisać umowę i płacić, ale jak widać to nie wystarcza :P
Tak i się w sumie nie dziwię. Też bym nie wynajęła pierwszej lepszej osobie mojego mieszkania.

Gdzie kupię tanie baleriny? Ale serio tanie, 30-40zl chcę dać. Nie cchcę skórzanych, najlepiej zamszowe.
Kupowałam w h&m https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...6f5f306c30.jpg ale nigdzie ich dostać teraz nie mogę

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7668967 6]Polecam alpro migdalowe. Moim zdaniem najlepiej smakuje do kawy, do platkow itd.[/QUOTE]

a masz porównanie do innych?
Chcę zastąpić czymś mleko krowie do kawy. Sojowe ani ryżowe mi nie pasuje - w ogóle nie łagodzi smaku kawy.
Ryżowo-kokosowowe byłoby ok ale jest za słodkie, a ja nigdy kawy nie słodziłam więc to jest dla mnie nie do przełknięcia.
Myślałam o migdałowo-ryżowym ale wszystkie jakie znajduje sa dodatkowo dosładzane
Nie próbowałam jeszcze owsianego
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 22:58   #3462
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Czy pierzecie kołdry z wypełnieniem syntetycznym, jeśli tak to same w pralce czy oddajecie do pralni?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-28, 23:30   #3463
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Czy pierzecie kołdry z wypełnieniem syntetycznym, jeśli tak to same w pralce czy oddajecie do pralni?
W pralce.
Z owczej wełny teź można prać o ile ma się taką pojemną pralkę ;-)
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 00:51   #3464
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Wiecie moze gdzie w sieci szukac mieszkania na wynajem na 1 dobę BEZ RECEPCJI, albo ludzkiej recepcji gdzie nie wnika po co wynajales mieszkanie skoro zaplaciles i wplaciles kaucje?

Szukam mieszkania na urodziny, wynajem na 1 dobę (akurat w Wawie), bedzie 30 osob, i nie chce knajpki bo tam są obcy ludzie, i w podobnej kwocie zamknę się z wynajęciem mieszkania i kupnem samej alko (np ok 200 piw bo to jednak długa noc + jedzenia + udekorowaniu;

Szukam bezskutecznie od 3 dni:

  • 1) pytałam bezpośrednio firmy które wynajmują apartamenty - bezskutecznie..
    (Np Apartament MP, 82 m2 powierzchni, http://www.apartamentymp.pl/apartame...pialnia-deluxe czy interweniują co robię w mieszkaniu (czy pracuję przy laptopie całą noc CZY siedzę z 15 znajomymi, pijemy piwko i gadamy, bo mamy 25-35 lat a nie 17 więc nie zrobimy dzikiej demolki) skoro podpisuję umowę, płacę 800 zł za pobyt 1 wieczór + kaucję a oni mi odpisali:
    "Szanowna Pani,
    Nasz obiekt jest do celów mieszkalnych.
    Pokój jest dla maksymalnie 6 osób.
    Pozdrawiam"......

    Spoko, 82 m2 to dla max 6 osób... A musiałam ich zapytać bo mają recepcję po wejściu do klatki więc znajomi się nie ukryją...)
  • 2) szukałam na booking - przejrzałam z 100 apartamentów ale wszędzie albo recepcja na dole albo powierzchnia do 50 m2 więc za mała;
  • 3) przejrzałam gumtree króki termin i olx - to samo ....
  • 4) pytałam domy na imprezy https://www.domynaimprezy.com/lokalizacja/25 ale za bardzo klubowo, większość gości nie tańczy;
  • 5) myślałąm o mieszkaniach ludzi którzy wynajmują je dla produkcji tvn, polsat - ale nie wiem gdzie ich znalźć;
  • 6) myślałam o akademiku, by wynająć salę, tak jest w innych miastach, nie wiem jak Wawa i czy to byłoby fajne....
  • 7) na airbnb odpada też, bo większość ma ZAKAZ IMPREZOWANIA, lub za małe powierzchniowo są apartamenty (poniżej 50-60 m2)



... naprawde tylko knajpka jest mozliwa jak ktos ma male mieszkanie?
Już pytałaś ostatnio o dom z basenem na 30 osób, serio Cię to dziwi, że nie ma takich ofert? Nie rozumiem czemu nie chcesz wynająć całego lokalu, który z założenia jest do celów imprezowych.

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 01:26   #3465
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mam kartę CCC od dawna i jeszcze ani razu nie dostałam żadnego info o promocji... To przychodzi smsem czy na maila?
Sms
Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Tak i się w sumie nie dziwię. Też bym nie wynajęła pierwszej lepszej osobie mojego mieszkania.

Gdzie kupię tanie baleriny? Ale serio tanie, 30-40zl chcę dać. Nie cchcę skórzanych, najlepiej zamszowe.
Kupowałam w h&m https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...6f5f306c30.jpg ale nigdzie ich dostać teraz nie mogę

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------



a masz porównanie do innych?
Chcę zastąpić czymś mleko krowie do kawy. Sojowe ani ryżowe mi nie pasuje - w ogóle nie łagodzi smaku kawy.
Ryżowo-kokosowowe byłoby ok ale jest za słodkie, a ja nigdy kawy nie słodziłam więc to jest dla mnie nie do przełknięcia.
Myślałam o migdałowo-ryżowym ale wszystkie jakie znajduje sa dodatkowo dosładzane
Nie próbowałam jeszcze owsianego
Dee zee. Mam prawie identyczne za jakieś drobne. Szkoda, że wlazłam w nich w gumę do żucia :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 04:09   #3466
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Głupie pytanie, chciałam kupić mleko roślinne, ale w sklepie widziałam tylko np napój sojowy, czy to jest właśnie to mleko?
Jakiej firmy polecacie, gdzie najlepiej kupić?

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
Mleko to z definicji produkuja gruczoly ssakow. Wiec nie ma czegos takiego jak mleko roslinne moim zdaniem. Ale ktos sobie chyba tak nazwal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 04:31   #3467
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Noane. Buty ze skóry zniszczysz takim kopaniem. Popatrz na buty robocze.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 04:36   #3468
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Tanie baleriny polecam z leclerca, Szczególnie jeśli się ma szczupłą stopę koszt w granicach 20-30 zł, a u mnie trwałość lepsza niż przy tych z ccc /Deichmann.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 04:40   #3469
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Wiecie moze gdzie w sieci szukac mieszkania na wynajem na 1 dobę BEZ RECEPCJI, albo ludzkiej recepcji gdzie nie wnika po co wynajales mieszkanie skoro zaplaciles i wplaciles kaucje?

Szukam mieszkania na urodziny, wynajem na 1 dobę (akurat w Wawie), bedzie 30 osob, i nie chce knajpki bo tam są obcy ludzie, i w podobnej kwocie zamknę się z wynajęciem mieszkania i kupnem samej alko (np ok 200 piw bo to jednak długa noc + jedzenia + udekorowaniu;

Szukam bezskutecznie od 3 dni:

  • 1) pytałam bezpośrednio firmy które wynajmują apartamenty - bezskutecznie..
    (Np Apartament MP, 82 m2 powierzchni, http://www.apartamentymp.pl/apartame...pialnia-deluxe czy interweniują co robię w mieszkaniu (czy pracuję przy laptopie całą noc CZY siedzę z 15 znajomymi, pijemy piwko i gadamy, bo mamy 25-35 lat a nie 17 więc nie zrobimy dzikiej demolki) skoro podpisuję umowę, płacę 800 zł za pobyt 1 wieczór + kaucję a oni mi odpisali:
    "Szanowna Pani,
    Nasz obiekt jest do celów mieszkalnych.
    Pokój jest dla maksymalnie 6 osób.
    Pozdrawiam"......

    Spoko, 82 m2 to dla max 6 osób... A musiałam ich zapytać bo mają recepcję po wejściu do klatki więc znajomi się nie ukryją...)
  • 2) szukałam na booking - przejrzałam z 100 apartamentów ale wszędzie albo recepcja na dole albo powierzchnia do 50 m2 więc za mała;
  • 3) przejrzałam gumtree króki termin i olx - to samo ....
  • 4) pytałam domy na imprezy https://www.domynaimprezy.com/lokalizacja/25 ale za bardzo klubowo, większość gości nie tańczy;
  • 5) myślałąm o mieszkaniach ludzi którzy wynajmują je dla produkcji tvn, polsat - ale nie wiem gdzie ich znalźć;
  • 6) myślałam o akademiku, by wynająć salę, tak jest w innych miastach, nie wiem jak Wawa i czy to byłoby fajne....
  • 7) na airbnb odpada też, bo większość ma ZAKAZ IMPREZOWANIA, lub za małe powierzchniowo są apartamenty (poniżej 50-60 m2)



... naprawde tylko knajpka jest mozliwa jak ktos ma male mieszkanie?
Nie wiem czy Ci to pomoże, ale...
Moja siostra robiła swoją 18-stkę w domku nad jeziorem.
Zapłaciła za 2 doby (dzień aby przygotować noc na imprezę i dzień na sprzątanie) ok 600zł kilka lat temu jak dobrze pamiętam. Domek 2-piętrowy z kuchnią, 2 łazienkami, salonem z kominkiem (kilka kanap i foteli) i chyba ze 3 sypialnie (gdzie jak było łoże małżeńskie to spaliśmy tam po 4-5 osób). Na dworze był murowany grill. Wynajmujący zgodzili się na ok 15 osób, przyszło ze 26, nikt nic nie sprawdzał, nie liczył... wynajmujący wiedzieli w jakim celu siostra wynajmuje (ale miała wtedy podporę w postaci taty).
To był początek września czyli zaraz po sezonie.

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2017-08-29 o 04:45
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 04:50   #3470
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Już pytałaś ostatnio o dom z basenem na 30 osób, serio Cię to dziwi, że nie ma takich ofert? Nie rozumiem czemu nie chcesz wynająć całego lokalu, który z założenia jest do celów imprezowych.

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Przecież można cały lokal wynająć lub jego osobna część.. I sprzatac później nie trzeba, drinki i przekąski można tam załatwić albo się dogadać. Serio,po co tak kombinować,skoro można prosto?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 06:20   #3471
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;7669494 1]Mleko to z definicji produkuja gruczoly ssakow. Wiec nie ma czegos takiego jak mleko roslinne moim zdaniem. Ale ktos sobie chyba tak nazwal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
A gołąbki nie są wcale zrobione z gołębi, wiedziałas o tym?
A kotlety jajeczne nie są wcale kotletami bo to same jajka w panierce, to dopiero skandal

Najbardziej uniwersalne i wygodne buty na jesień to? Takie co pasują i do ramoneski i trencza i do wszystkiego i nie rozleca mi się za miesiąc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 06:37   #3472
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;76691881]1. Poplamiłam gorącą czekoladą dżinsowy kombinezon. Czym wywabić?

2. Pewnie głupie pytanie, ale czy buty ze skóry są trwalsze, w sensie bardzo wytrzymałe? Potrzebuję butów do pracy, codziennie muszę tam nogą zatrzasnąć pewien twardy i ciężko chodzący metalowy element i buty się od tego niszczą. Czy skórzane byłby dłużej, czy nie bardzo?

3. Czy istnieje jakieś duże forum dotyczące urządzania wnętrz i wyposażenia? Grupy na fb znam, ale mnie nie interesują akurat z kilku powodów.[/QUOTE]1. Ja bym zamoczyła spodnie w zimnej wodzie. I może spróbowała płynem do naczyń, w końcu czekolada jest tłusta.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które kiedykolwiek szukały mieszkania do wynajęcia - czy to normalne i powszechne, że właściciel robi coś w rodzaju castingu na lokatorów? W sensie umawia mnóstwo osób do oglądania mieszkania, a później decyduje, komu wynajmie?
Ja jestem do tyłu, zawsze myślałam, że kto pierwszy wpłaci kasę, ten lepszy, a okazuje się, że wcale nie - ja chcę wynająć mieszkanie, podpisać umowę i płacić, ale jak widać to nie wystarcza :P
Ja się z tym nie spotkałam, ale moja koleżanka we Wrocku miała ogromne problemy że znalezieniem mieszkania właśnie przez te castingi.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 06:43   #3473
Nakayama
Raczkowanie
 
Avatar Nakayama
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Najbardziej uniwersalne i wygodne buty na jesień to? Takie co pasują i do ramoneski i trencza i do wszystkiego i nie rozleca mi się za miesiąc?
Ja noszę zamszowe botki z H&M. Są mega wygodne i pasują do wszystkiego. Kupiłam je w 2011 roku, a nadal są w idealnym stanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg botki.jpg (9,9 KB, 98 załadowań)
__________________
Nienawidzę słowa "homofobia". To nie fobia. Ty się nie boisz. Ty jesteś dupkiem.
Nakayama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 06:53   #3474
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość

Najbardziej uniwersalne i wygodne buty na jesień to? Takie co pasują i do ramoneski i trencza i do wszystkiego i nie rozleca mi się za miesiąc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja noszę płaskie botki. Coś ala sztyblety z reguły. Ostatnie mam z Reserved, skórzane, nosiłam ze 3 lata. Jeszcze się nie rozleciały, ale już gorzej wyglądają.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 07:03   #3475
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które kiedykolwiek szukały mieszkania do wynajęcia - czy to normalne i powszechne, że właściciel robi coś w rodzaju castingu na lokatorów? W sensie umawia mnóstwo osób do oglądania mieszkania, a później decyduje, komu wynajmie?
Ja jestem do tyłu, zawsze myślałam, że kto pierwszy wpłaci kasę, ten lepszy, a okazuje się, że wcale nie - ja chcę wynająć mieszkanie, podpisać umowę i płacić, ale jak widać to nie wystarcza :P
Spotkałam się z tym. W moim aktualnym mieszkaniu Właściciel dokładnie lustrował wszystkich chętnych na drugi pokój.
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 07:12   #3476
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A gołąbki nie są wcale zrobione z gołębi, wiedziałas o tym?
A kotlety jajeczne nie są wcale kotletami bo to same jajka w panierce, to dopiero skandal

Najbardziej uniwersalne i wygodne buty na jesień to? Takie co pasują i do ramoneski i trencza i do wszystkiego i nie rozleca mi się za miesiąc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sztyblety. Chodziłam w takich od Lasockiego cały czas. Są super, bo szybko się je wkłada. Mogą być też na obcasie, takie jak dziewczyny wrzucały wyżej.

Jaki mało wymagający kwiatek polecacie do domu? Najlepiej jakiś niewielki. A już super by było, jakby był taki zwisający (nie wiem jak to lepiej określić), żeby wisiał z półki na której będzie stał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 07:26   #3477
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
Sztyblety. Chodziłam w takich od Lasockiego cały czas. Są super, bo szybko się je wkłada. Mogą być też na obcasie, takie jak dziewczyny wrzucały wyżej.

Jaki mało wymagający kwiatek polecacie do domu? Najlepiej jakiś niewielki. A już super by było, jakby był taki zwisający (nie wiem jak to lepiej określić), żeby wisiał z półki na której będzie stał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na takich domowych się nie znam. Ale teraz jest sezon wrzosów i one pięknie mi stoją zawsze. Byle nie na parapecie.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 07:28   #3478
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
Sztyblety. Chodziłam w takich od Lasockiego cały czas. Są super, bo szybko się je wkłada. Mogą być też na obcasie, takie jak dziewczyny wrzucały wyżej.

Jaki mało wymagający kwiatek polecacie do domu? Najlepiej jakiś niewielki. A już super by było, jakby był taki zwisający (nie wiem jak to lepiej określić), żeby wisiał z półki na której będzie stał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bluszcz? Ładny według mnie nie jest, ale zwisa .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 07:33   #3479
Nakayama
Raczkowanie
 
Avatar Nakayama
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
Jaki mało wymagający kwiatek polecacie do domu? Najlepiej jakiś niewielki. A już super by było, jakby był taki zwisający (nie wiem jak to lepiej określić), żeby wisiał z półki na której będzie stał.
Kalanchoe. Ma drobne kwiaty, na parapecie nieustannie kwitnie. Wymaga podlewania co 2 tygodnie. Mam rok i jeszcze nie udało mi się zamęczyć, mimo że dokonałam pogromu nawet kaktusa

Edit: Ale on nie zwisający
__________________
Nienawidzę słowa "homofobia". To nie fobia. Ty się nie boisz. Ty jesteś dupkiem.
Nakayama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 07:38   #3480
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

Muszę pozbyć się z pokoju dwóch takich dziwnych zagłówków/podłokietników (nie wiem, jak to nazwać, naprawdę), myślałam, żeby wynieść do piwnicy. Jak to zabezpieczyć? W piwnicy myszy ani wilgoci nie ma.
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 08:30:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.