Staraczki 2019 cz. 4 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2020-01-24, 14:15   #3991
pretty_girl19892
Zakorzenienie

GG do pretty_girl19892
Dot.: Staraczki 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
Hania! nie stresuj się, bo to Ci nic nie pomoże

Katarznaka uważam, że ten Twój komentarz był niepotrzebny. Nawet jeśli by tak mogło być to będzie i nic tego nie zmieni. A stres w tym przypadku nie jest wskazany...

Pretty a Ty miałaś już pierwsza @ po # ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie miałam jeszcze pierwszej @, ale raz poszaleliśmy bez zabezpieczenia tylko nie wiem czy owu wogole była, bo nie czułam jej tak jak ostatnie cykle.
Tylko senność mnie męczy okropna i te bóle jajników i podbrzusza
Triss chyba zaszła tak od razu po stracie bez pierwszego okresu?

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline  
Stary 2020-01-24, 14:18   #3992
Katarznaka
Rozeznanie

Cytat:

Katarznaka uważam, że ten Twój komentarz był niepotrzebny. Nawet jeśli by tak mogło być to będzie i nic tego nie zmieni. A stres w tym przypadku nie jest wskazany...

To nie było złośliwie. Po prostu sama to przeżyłam i jak zobaczyłam wynik bety to się załamałam, bo byłam pewna że to pewniak! Po prostu to dla Was wszystkie dziewczyny informacja - omijajcie te testy strumieniowe z rossmana, bo nie tylko ja miałam taką sytuację
Większe przeżycie jest gdy test się oszuka niż jak od początku wychodzi negatywny. Wiem bo sama to przeżyłam, zdążyłam się ucieszyć a potem łzy roczarowania są na prawdę gorzkie...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest teraz online  
Stary 2020-01-24, 14:19   #3993
pink_rabbit22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Kanarkowa to jutro zrób test z porannego moczu

Mnie też coś jajniki kłują, a @ nie widać chyba zrobię test wywoływacz jutro lub w niedzielę, a jak nic nie wyjdzie to wtedy do gin się przejdę po dupka na wywołanie

Mnie trochę kluja jak kaszle. Dziś 23dc i już się nastawiam na @, bo dziś już 14 dzień wyższych temp.
Byłam u dietetyk. W sumie nie miała się do czego przyczepić. Tylko że jak pije już ta lampkę wina wieczorem to żebym nie brała gluco. Jak jeść zupę krem- to z pestkami czy nasionami, bo obniżają ig. Tylko 4 żółtka tygodniowo. Posiłki regularne. Owoce tylko 2 porcje w ciągu dnia i nigdy jako osobny posiłek i nie na noc. Trzeba je włączyć do jakiegoś posiłku albo jeść z orzechami jako przekąskę (czyli posilek). Można też wybierać z produktów o większym ig, ale wtedy dołączyć więcej warzyw. No i kawa czarna-wtedy można kiedy się chce. A jeśli z mlekiem roślinnym to od razu po posiłku. Mój niezdrowy nawyk puszystej latte na czczo juz dawno poszedł w zapomnienie
Jak macie jakies pytania to jestem na świeżo 🤪

pink_rabbit22 jest teraz online  
Stary 2020-01-24, 14:20   #3994
Klusia91
Zakochana bez pamięci

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja myslalam ze bede plakac, a gdy zobaczylam te dwie II to bylo to najdziwniejsze uczucie mojego zycia. Taki szok. Poprostu stalam w lazience i gapilam sie w ten test jak glupia.

Dosłownie tak samo miałam i jeszcze sobie myślałam 'Ale jak to dwie kreski?' 🤣

Stary 2020-01-24, 14:46   #3995
Hania134
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Może pokuś się o ten test z krwi? U mnie leży w szafce i czeka na lepsze czasy

Hmm, No może zamówię ale nie wiem ile bym na niego czekała bo ja niestety nie w Polsce mieszkam, a tu z czymś takim się nie spotkałam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:

Dzięki czekam na ciebie, moja partnerko
Wiem, ze Katarznaka nie chciała mi na złość zrobic bo niby czemu ostudziłas trochę mój zapał, ale może to i dobrze bo przecież różnie może być... Ale tak jak pozytywnie jestem nastawiona cały miesiąc, tak mocno wierze w ta kreseczkę

Hania134 jest teraz online  
Stary 2020-01-24, 14:47   #3996
NotreDame
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Dosłownie tak samo miałam i jeszcze sobie myślałam 'Ale jak to dwie kreski?'

Ja płakałam masakrycznie. Ale nie ze szczęścia. Raczej jak ja sobie teraz poradzę, życie ułożę, co zrobię jak zrobię i czy będę się w stanie jeszcze realizować jako człowiek, a nie tylko jako matka.
Po kilku godzinach miałam już ułożony cały plan na dalsze życie.

I tak sobie zyje, jak żyłam przed ciąża.
Mąż był przeszczesliwy, chociaż jak zobaczył w jakim jestem stanie to zaproponował wyjazd na Słowację.

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest teraz online  
Stary 2020-01-24, 16:30   #3997
Ewelinatir
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rzetelna Pokaż wiadomość
Tz zapisał się na seminogram. Wmawiam sobie że muszę być silna, szkoda że w praktyce nie wychodzi. Chyba wpadnę w jakąś depresję , a może to już początki.

Długo się staracie?

Ewelinatir jest teraz online  
Stary 2020-01-24, 16:54   #3998
oblakanyobloczek
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, dopiero teraz się odzywam bo miałam urwanie głowy w pracy, nie zdążyłam nawet nic w pracy zjeść... Tak sobie myśle ze może ten stres w pracy blokuje moje zajście w ciążę? Dużo mniej pracuje ostatnio po godzinach ale w ciągu dnia i tak bywa ze ciagle jestem w napięciu i po pracy jeszcze czasem o niej myśle...

Trzymam kciuki żeby dzisiejszy ten Hani okazał się prawdziwy!

Takie mam przemyślenia ze jak testy teraz maja czułość nawet 10 a niektóre laboratoria opisują wynik do 5 nawet jako brak ciąży to stad są te fałszywie dodatnie testy bo są aż za zbyt dokładne? Mimo wszystko jeśli kreska jutro wyjdzie albo będzie ciemniejsza na tym samym teście to myśle ze jest się z czego cieszyć

Katarznaka może dlatego wyszedł ci wtedy test fałszywie dodatni bo np dochodziło do zagnieżdżenia ale ostatecznie nie doszło i beta była ogólnie niska? W którym dpo robilas ten test i betę i jaki był wynik bety? Może to coś rozjaśni dlaczego pokazał druga kreseczkę? Wyniki fałszywie dodatnie jednak są rzadkie...

oblakanyobloczek jest offline  
Stary 2020-01-24, 17:08   #3999
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a

Ja też właśnie myślę, że testy praktycznie wcale nie mylą się w tą strone. W drugą strone częściej jeśli już..
Ja np byłam w ciązy a testy na początku były negatywne, wyszedł niecały tydzień po spodziewanej miesiączce, a to było jakieś 20dpo !!
Stary 2020-01-24, 17:09   #4000
pink_rabbit22
Zadomowienie

oblakanyobloczek- też tak myślę w kwestii pracy. A wiadomo stres nie sprzyja. Kiedyś mi dr tłumaczył, że stres powoduje "zacisniecie jajowodow" no i nic z tego nie wychodzi

Stary 2020-01-24, 17:18   #4001
oblakanyobloczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ja też właśnie myślę, że testy praktycznie wcale nie mylą się w tą strone. W drugą strone częściej jeśli już..

Ja np byłam w ciązy a testy na początku były negatywne, wyszedł niecały tydzień po spodziewanej miesiączce, a to było jakieś 20dpo !!

Dokładnie, fałszywie negatywne są bardzo często (czyli jesteś w ciąży a test jeszcze tego nie pokazuje i wychodzi ujemny), a fałszywie dodatnie bardzo rzadko (to właściwie przy jakichś nowotworach i ciąży biochemicznej, albo bardzo niska beta która jest jeszcze normie - tylko kiedy taka występuje? Na mój rozum właśnie w biochemicznej i dlatego niektóre laboratoria maja normy poniżej 5 jako brak ciąży choć to mogła być biochemiczna)

Szkoda ze nie jest na odwrót i test ujemny to znaczy ze na pewno nie jesteś w ciąży a dodatni to nie wiadomo. Byłoby wcześniej wiadomo jeśli się nie uda a nadzieja choć nikła to dopiero wtedy jak coś może być na rzeczy A tak to zostaje nam to co mamy

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
oblakanyobloczek- też tak myślę w kwestii pracy. A wiadomo stres nie sprzyja. Kiedyś mi dr tłumaczył, że stres powoduje "zacisniecie jajowodow" no i nic z tego nie wychodzi

Wszystko fajnie. Ja już zmniejszylam wymiar pracy znacznie ale i tak dużo pracuje i niestety nie za bardzo mam możliwość jeszcze zmniejszyć. Pomijając nawet ilość godzin to i tak praca zostaje stresująca i na to już w ogóle nie mam wpływu... Z drugiej strony bardzo ta prace lubię i chyba za to ze jest wymagająca, dynamiczna, odpowiedzialna i siła rzeczy stresująca... Jak żyć?

Stary 2020-01-24, 17:44   #4002
Mug95
Rozeznanie

Haniu, ja potwierdzam to, o czym pisała Katarznaka. Ja bym sugerowała jak już, to wziąć te paskowe testy facelle- one nigdy mnie nie oszukały, ale te strumieniowe niestety już tak też miałam wyraźną kreskę, ale dupa z tego była.

Kanarkowa powtórz jeszcze może za parę dni

Mi wyszedł test i to prawie wieczorem, jakieś 8 albo 9dpo, ale ja po prostu czułam, że to jest to.

Ktoś pytał o objawy:

Ja po zapłodnieniu przez parę dni czułam takie ćmienie w macicy, coś na wzór bardzo lekkich bóli, które zwiastują okres. Już to mnie zastanowiło

Teraz non stop śpiąca, głodna

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Z objawów to jeszcze mam bóle takie jak na okres, a do terminu jeszcze dwa dni, więc się denerwuję trochę
Stary 2020-01-24, 19:10   #4003
Nairobi89
Raczkowanie

Hej. Ale sie dzieje dwa dni mnie nie bylo ja sie powoli nastawiam sie na ta laparoskopowa droznosc jajowodow i juz mam stresa

Stary 2020-01-24, 19:29   #4004
oblakanyobloczek
Raczkowanie

Adjustments.jpg

Dziewczyny pomożecie zinterpretować mi moje testy owu? Od góry kolejno od 12dc. Czułam owu z lewego jajnika w 16dc ale jeszcze w 17dc mnie na całą miednicą trzymało takie obrzekniecie, miałam nawet wrażenie ze wtedy w 17dc to nawet ciągnie na prawy jajnik

Stary 2020-01-24, 20:34   #4005
kanarkowaaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Załącznik 7705180

Dziewczyny pomożecie zinterpretować mi moje testy owu? Od góry kolejno od 12dc. Czułam owu z lewego jajnika w 16dc ale jeszcze w 17dc mnie na całą miednicą trzymało takie obrzekniecie, miałam nawet wrażenie ze wtedy w 17dc to nawet ciągnie na prawy jajnik

wrzuciłaś je odwrotnie ten z 15 dc pozytyw, czyli teoretycznie 16 lub 17 dc powinna być owu

kanarkowaaa jest teraz online  
Stary 2020-01-24, 20:59   #4006
Katarznaka
Rozeznanie

Cytat:
Cześć dziewczyny, dopiero teraz się odzywam bo miałam urwanie głowy w pracy, nie zdążyłam nawet nic w pracy zjeść... Tak sobie myśle ze może ten stres w pracy blokuje moje zajście w ciążę? Dużo mniej pracuje ostatnio po godzinach ale w ciągu dnia i tak bywa ze ciagle jestem w napięciu i po pracy jeszcze czasem o niej myśle...

Trzymam kciuki żeby dzisiejszy ten Hani okazał się prawdziwy!

Takie mam przemyślenia ze jak testy teraz maja czułość nawet 10 a niektóre laboratoria opisują wynik do 5 nawet jako brak ciąży to stad są te fałszywie dodatnie testy bo są aż za zbyt dokładne? Mimo wszystko jeśli kreska jutro wyjdzie albo będzie ciemniejsza na tym samym teście to myśle ze jest się z czego cieszyć

Katarznaka może dlatego wyszedł ci wtedy test fałszywie dodatni bo np dochodziło do zagnieżdżenia ale ostatecznie nie doszło i beta była ogólnie niska? W którym dpo robilas ten test i betę i jaki był wynik bety? Może to coś rozjaśni dlaczego pokazał druga kreseczkę? Wyniki fałszywie dodatnie jednak są rzadkie...

Tego samego dnia test i tego samego dnia poł godziny później beta. Niestety nie tylko ja mialam taki przypadek. Na fb jest forum staraczek i tam też kilka dziewczyn o tym pisało :/

Stres może blokować choć niekoniecznie. Ja zawszłam w najgorszym dla mnie okresie. Były mega problemy w rodzinie, spałam po kilka godzin lub w ogóle to był okropny czas. Ale biore leki na obniżenie prolaktynt.
Badałaś prolaktyne? Ona wzrasta przy stresie i blokuje owulacje

Stary 2020-01-24, 21:16   #4007
pink_rabbit22
Zadomowienie

Cytat:
Załącznik 7705180

U mnie 2 razy na monitoringu piękna owu była wtedy jak czułam właśnie takie obrzekniete podbrzusze, że nie można wtedy wciągnąć brzucha🤪

Stary 2020-01-24, 21:28   #4008
fioleciasto
Zakorzenienie

Cytat:
super jakieś podejrzenia co do płci?

Na razie żadnych

Z córą na tym etapie już wiedzieliśmy że to dziewczynka

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nigdy nie traćcie wiary!
Właśnie wróciłam po wizycie.... mam dwie kropeczki w sobie... nie wierze w to. Tyle lat starań i bliźniaki. Sama nie wierze w nasze szczęście

Gratulacje!

Jesteś już z nami Córeczko!

2019 : 54
2020 : 9
fioleciasto jest offline  
Stary 2020-01-24, 22:08   #4009
oblakanyobloczek
Raczkowanie

Cytat:
wrzuciłaś je odwrotnie ten z 15 dc pozytyw, czyli teoretycznie 16 lub 17 dc powinna być owu

Tak odwróciłam zdjecie żeby były po kolei od góry, odwrotnie są ale wiadomo który prążek kontrolny owu czułam 16dc, nie dziwne ze potem jeszcze wyszedł dodatni?

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Tego samego dnia test i tego samego dnia poł godziny później beta. Niestety nie tylko ja mialam taki przypadek. Na fb jest forum staraczek i tam też kilka dziewczyn o tym pisało :/

Stres może blokować choć niekoniecznie. Ja zawszłam w najgorszym dla mnie okresie. Były mega problemy w rodzinie, spałam po kilka godzin lub w ogóle to był okropny czas. Ale biore leki na obniżenie prolaktynt.
Badałaś prolaktyne? Ona wzrasta przy stresie i blokuje owulacje

Nie, nie biorę nic oprócz witamin i euthyroxu

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Tak odwróciłam zdjecie żeby były po kolei od góry, odwrotnie są ale wiadomo który prążek kontrolny owu czułam 16dc, nie dziwne ze potem jeszcze wyszedł dodatni?

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Nie, nie biorę nic oprócz witamin i euthyroxu

Przeczytałam „czy brałaś” może faktycznie warto by zbadać

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
U mnie 2 razy na monitoringu piękna owu była wtedy jak czułam właśnie takie obrzekniete podbrzusze, że nie można wtedy wciągnąć brzucha

Zobaczymy. Wszystko wskazuje ze z owu nie mam większych problemów, musi być problem raczej gdzie indziej. Podskórnie zaczynam podejrzewać ze z mężem coś nie tak, albo po prostu nie udaje się bo taki pech. Od lipca zaczniemy się dogłębniej zgłębiać nad tematem. Chyba ze nie będzie trzeba co oczywiście bym bardzo chciała, ale pomału już na to nie liczę

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:

To na wszelki wypadek ja już nie będę kupować tych testow, na szczęście jesteś pełna gama innych Ale za Hanię trzymam kciuki żeby był prawdziwy

Stary 2020-01-24, 22:11   #4010
Katarznaka
Rozeznanie

Obloczek, zbadaj jak bedziesz w okolicy labo w 3 dc. To często blokuje owu ja głównie przez to miałam cykle bezowulacyjne tym bardziej jak masz stresującą prace.

Stary 2020-01-24, 22:24   #4011
Mug95
Rozeznanie

Już więcej testów nie robię czekam na wyniki bety wczorajszej.

5 lutego mam pierwszą wizytę, pewnie jeszcze nie będzie serduszka mam tylko nadzieję, że rzeczywiście kropek z nami zostanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B233444F-3946-48A2-9A0F-45D836E67677.jpg (60,3 KB, 127 załadowań)
Stary 2020-01-24, 22:31   #4012
beata19961996
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość

5 lutego mam pierwszą wizytę, pewnie jeszcze nie będzie serduszka mam tylko nadzieję, że rzeczywiście kropek z nami zostanie
Ale piękne te krechy

beata19961996 jest offline  
Stary 2020-01-24, 22:47   #4013
kejtiCe
Zakorzenienie

Cytat:

Piękne!!

22.06.2015
kejtiCe jest teraz online  
Stary 2020-01-24, 22:55   #4014
echme
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
To na wszelki wypadek ja już nie będę kupować tych testow, na szczęście jesteś pełna gama innych Ale za Hanię trzymam kciuki żeby był prawdziwy

O którym teście dokładnie mowa?

Stary 2020-01-24, 23:02   #4015
oblakanyobloczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
O którym teście dokładnie mowa?

Facelle strumieniowy czułość 10, w rossmannie kosztuje 6-7zl, taki jak się otworzy to już biało niebieski, opakowanie ma fioletowe

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Dziewczyny a jak długo LH może utrzymywać się podniesione? Siknelam na następny owu test i znowu wyraźnie dodatni, chyba jeszcze bardziej niż wcześniejsze Miałam już nie sikać na owu w tym cyklu ale chyba z ciekawości posikam za zaniku dodatnich

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Obloczek, zbadaj jak bedziesz w okolicy labo w 3 dc. To często blokuje owu ja głównie przez to miałam cykle bezowulacyjne tym bardziej jak masz stresującą prace.

A czy bezowulacyknych cyklach są one regularne? Ja mam bardzo regularne 26-28 dni i w okolicach 16-17dc zawsze wyraźne objawy owulacji.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:

Śliczne te testy, widać ze beta wyjdzie dobra. Cieszę się ze Ci się udało bo kojarzę Cię z początku moich starań ze miałyśmy owulacje i testowania w podobnych terminach Ja muszę mieć jeszcze trochę cierpliwości

Stary 2020-01-24, 23:14   #4016
Katarznaka
Rozeznanie

Obloczek kiedyś już tutaj opowiadałam, ale wiem że czasem ciężko zarejestrować co kto pisze
Podobno bezowulacyjne są dluzsze, a moje byle idelane książkowe - 28 dniowie. Byłam kilka razy na monitoring ktory potwiedził brak owu. Może jestem niezwykłym przypadkiem skoro większość ma dlugie cykle bezowulacyjne, ale po kilku stymulacjach owulacji się udało pomimo słabego nasienia męża, więc tutaj musiała być największa przyczyna.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:

Teraz chyba już nie ma wątpliwości. Beta to tylko formalność

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

https://www.rossmann.pl/Produkt/Test...zt,200916,8469
To te felerne testy o których piszemy z Mug

Stary 2020-01-24, 23:19   #4017
oblakanyobloczek
Raczkowanie

Cytat:
Obloczek kiedyś już tutaj opowiadałam, ale wiem że czasem ciężko zarejestrować co kto pisze
Podobno bezowulacyjne są dluzsze, a moje byle idelane książkowe - 28 dniowie. Byłam kilka razy na monitoring ktory potwiedził brak owu. Może jestem niezwykłym przypadkiem skoro większość ma dlugie cykle bezowulacyjne, ale po kilku stymulacjach owulacji się udało pomimo słabego nasienia męża, więc tutaj musiała być największa przyczyna.

Przepraszam ale czasem tyle tu jest nowych postów ze nie nadążam z czytaniem i coś mi umknie Ja miałam raz potwierdzana owulację u usg z 2 dni po moich objawach i pan doktor powiedział ze musiała być bo jest piękne ciałko żółte i płyn w zatoce douglasa. Ale dzięki za wszystkie rady, pomyśle o tym progesteronie i prolaktynie ale chyba dopiero po wizycie u gina w lutym bo może coś będzie jeszcze chciał mi zlecić to zrobię wszystko od razu razem

Powiem Wam ze po ostatnim kryzysowym pod względem nastawienia cyklu i załamce przy ostatnim okresie w tym cyklu narazie jest mi tak normalnie wszystko jedno. Ciekawe jak długo taki stan się utrzyma Oby jak najdłużej bo to jest fajne

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Teraz chyba już nie ma wątpliwości. Beta to tylko formalność

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

https://www.rossmann.pl/Produkt/Test...zt,200916,8469
To te felerne testy o których piszemy z Mug

A z ciekawości i już chyba dociekliwości- jaka dokładnie wartość bety wyszła ci pol godziny po tym fałszywym teście??? Jestem strasznie ciekawa jaka jedna przyczyna jeśli faktycznie te testy się w tą stronę mylą

Stary 2020-01-24, 23:53   #4018
Mug95
Rozeznanie

Oblakanyobloczek też pamiętam, wydaje mi się, że na ciebie też przyjdzie niebawem pora

Ja mam nadzieję, że jutro wstawią wyniki tej drugiej bety
Stary 2020-01-24, 23:59   #4019
Katarznaka
Rozeznanie

Cytat:
Przepraszam ale czasem tyle tu jest nowych postów ze nie nadążam z czytaniem i coś mi umknie Ja miałam raz potwierdzana owulację u usg z 2 dni po moich objawach i pan doktor powiedział ze musiała być bo jest piękne ciałko żółte i płyn w zatoce douglasa. Ale dzięki za wszystkie rady, pomyśle o tym progesteronie i prolaktynie ale chyba dopiero po wizycie u gina w lutym bo może coś będzie jeszcze chciał mi zlecić to zrobię wszystko od razu razem

Powiem Wam ze po ostatnim kryzysowym pod względem nastawienia cyklu i załamce przy ostatnim okresie w tym cyklu narazie jest mi tak normalnie wszystko jedno. Ciekawe jak długo taki stan się utrzyma Oby jak najdłużej bo to jest fajne

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

A z ciekawości i już chyba dociekliwości- jaka dokładnie wartość bety wyszła ci pol godziny po tym fałszywym teście??? Jestem strasznie ciekawa jaka jedna przyczyna jeśli faktycznie te testy się w tą stronę mylą

Beta była zero, dlatego byłam w szoku

Stary 2020-01-25, 00:22   #4020
Mug95
Rozeznanie

Koleżanka mi raz napisała, że te testy strumieniowe facelle to nawet wyłapią hcg z wody xD

Paskowe są za to w porządku. Te z DOZ też są fajne
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości