ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 09:49   #991
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków
Ewa Lempart -Kłusek

NIE i jeszcze raz NIE. Trafiłam po przeprowadzce i z uwagi na krótki termin z nfz : Wizyta z badaniem twarała 3 min... I jeszcze się babsko spóźnia. Nigdy więcej. Zero wywiadu... zero rozmowy... zero delikatności... przepisała tabletki a chciałam spiralkę albo krążki i zrobiła to z wielkim obrzydzeniem. Cud że trafiła (zero skutków ubocznych). Wyszło że miałam grzybicę, na pytanie skąd odpowiedziała że z brudu... : : (poniżenie na maxa : : ) dostałam globulki, maść i rumianek sic! uczulenie ale o to nie spytała. O lekach, zwłaszcza antytabsach nic się od niej nie dowiedziałam : : prawie poszłam do niej drugi raz. Prawie po pierwszy się spóźniła 15 min, a drugi 20 min, nie miałam ochoty czekać aż mnie łaskawie przyjmie. Obecnie przyjmuje w przychodni na Batorego w Krakowie.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:26   #992
blanti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 56
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Ruda Śląska -Bożena Labocha-Supernak
Bytom -Jolanta Doktorowicz
blanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:40   #993
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez blanti Pokaż wiadomość
ale może wytłumaczysz dlaczego?
ten wątek to nie wyliczanki..
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 09:10   #994
blanti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 56
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
ale może wytłumaczysz dlaczego?
ten wątek to nie wyliczanki..
Podczas pierwszej wizyty nie zrobiła nic tylko przepisała to co chciałam ...zaczęły się problemy to od razu miałam iśc pod nóż . Zostałam bym bez jajników w wieku 22 lat , a wystarczyło leczeni . C o do drugiej Pani doktor podobne zarzuty tabletki przepisywac każdy potrafi a co ciekawe leczyła mnie z dużej nadżerki którą niby mi mroziła tylko jak musiałam skorzystać z innej porady okazało się że nie mam nadżerki a wizyty u Dr Doktorowicz były tylko wyciąganiem kasy
blanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 22:34   #995
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poleca ktoś ginekologa w Bydgoszczy?
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 19:14   #996
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:50   #997
aza-h
Raczkowanie
 
Avatar aza-h
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 59
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ZIELONA GÓRA

dr Kaniewski (przychodnia Poles na Jedności)
Mimo sędziwego wieku pan doktor nie był w stanie powiedzieć mi nic na temat generacji tabletek anty, żeby wybrać optymalne do moich potrzeb ("Jak chce pani być najmądrzejsza, to niech sobie pani ulotki poczyta"). Przez cztery lata zawrotów głowy i omdleń tylko zmieniał tabletki, chociaż czułam się po nich beznadziejnie. Żadnych badań hormonalnych, żadnych badań usg czy piersi Raz wybłagałam, żeby skontrolował moją nadżerkę. Badał ją palcem... Przy czym poleca swój prywatny gabinet.

dr Michael Herbich (tak, ten "śpiewający" ginekolog )
Mimo że jego prywatny gabinet z nowoczesnym sprzętem wiele obiecuje, sam pan doktor nie jest zainteresowany wywiadem czy zleceniem badań poziomu hormonów. Przez 6 lat wmawiał mi, że z usunięciem nadżerki trzeba poczekać, aż urodzę (czyli chyba mam wcześniej na raka zejść?). Mówiłam że mam omdlenia po tabletkach, on tylko przepisywał mi inne. Generalnie bardziej był zainteresowany przekonywaniem mnie do dziecka niż leczeniem mojej nadżerki i objawów zakrzepicy. Nie polecam, tym bardziej, że drogo.
__________________
I am mine.
aza-h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 13:10   #998
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Nie napisano na wstępie wątku czy to ma być Gin z Polski czy może być wszędzie więc napiszę,

NIEMCY
-NEUMUNSTER.

Pani dr. EVA SCHARFENBERG.
NIE Polecam, gdyż:
- wypisuje recepty na odczepnego.
-Bardzo dlugo trzeba na nią czekać zarówno w poczekalni jak i w gabinecie.
Nie wiem jak wy ale ja nie lubie wietrzyć Tyłka 30 minut na fotelu czekając na Panią Doktor.
-Jest nie delikatna wpycha paluchy bardzo brutalnie.
- Przy prowadzeniu ciąży nie zrobiła mi ani razu badania piersi ani nie zmierzyła wielkości dziecka zawsze wszystko podawała z TABELI i po 3 minutach badania szła sobie.
- do 5 miesiąca ciąży musiałam siadać przy badaniach na fotel.
- Zdarzało się że o mnie "zapominała" i czekałam godzine w gabinecie..

HAMBURG
Pani Doktor Margarete ROMANOWSKI
NIE NIE NIE.
Jest Brutalna i wulgarna.
Na początku wizyty mnie Zjechała Że mam Nadżerke i że to moja wina na dodatek zjechała mojego męża że sie też nie leczy że on mnie mógł zarazić..
Zrobiła badanie piersi i cytologie ale bardzo nie delikatnie..
Byłam u niej raz i od razu tylu przykrych rzeczy doznałam..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 16:24   #999
asiunia_354
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

hej. mam jutro wizytę u ginekologa w dsk w białymstoku. u pani podobno chomczyk. czy może był ktoś u niej i może mi ją troszkę opisać?? chodzi mi o to czy jest miła i czy nie ma chamskich przytyczek
asiunia_354 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:40   #1000
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:39   #1001
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez asiunia_354 Pokaż wiadomość
hej. mam jutro wizytę u ginekologa w dsk w białymstoku. u pani podobno chomczyk. czy może był ktoś u niej i może mi ją troszkę opisać?? chodzi mi o to czy jest miła i czy nie ma chamskich przytyczek

Opisywalam ją w tym wątku już chyba kilka lat temu.
Paskudna kobieta. Niedelikatna, chamska i niegrzeczna - tak w skrócie.
Zasadniczo nie polecam.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 11:07   #1002
zjedzmnieteraz_
Przyczajenie
 
Avatar zjedzmnieteraz_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: SLĄSK ;]
Wiadomości: 19
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Katowice, Ruda Śląska
- Dr. Patrycja Budziszewska

Serdeczne podziękowania za złe diagnozowanie, za godziny spędzone w poczekalni gabinetu i w samym gabinecie bo Pani doktor notorycznie się spóźnia i nie raczy o tym poinformować nikogo.. Czasem wyskoczy jej jakieś sympozium to sie wogole nie pojawi. Owszem jest bardzo miła ale gdy mieli zajęcia z ultrasonografii to Pani doktor chyba spala bo nie umie odczytać tego co tam widnieje.

Tyle na ten temat Odradzam.
zjedzmnieteraz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 08:08   #1003
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

CZĘSTOCHOWA
odradzam
krystyna witkowska

powód? ta pani orientuje się tylko w chorobach starszych kobiet lub w problemach z menstruacją i antykoncepcją... stanowczo jednak odradzam kobietom w ciąży, gdyż pani ta w ogóle nie przejmuje się ciężarnymi, nie odpowiada na pytania a na wszelkie próby zapytania wyzywa, że powinnyśmy więcej czytać w internecie i olać lekarzy (innymi słowy wielka bulwersantka, kobieta, która olewa obawy pacjentki i szydzi z nich). Dodatkowo : ma w nosie badania, usg robi jak sie jej spodoba a na prośbę o zdjęcie dziecka wyzywa, że nasza klasa jest ważniejsza niż priorytety życia. ( a ja chciałam po prostu pamiątke)... pani ta robi wszystko z łaski i na odwal się. ODRADZAM !

Ps. Poprzepisywała mi sterydy w ciąży itp... a moją odpowiedź popiera moja siostra i dwie koleżanki..

Edytowane przez patusia1230
Czas edycji: 2012-03-14 o 08:15
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 10:42   #1004
pammee
Przyczajenie
 
Avatar pammee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 26
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

GLIWICE - dr Burchaciński

Cytat:
Napisane przez Kaszanna Pokaż wiadomość
Gliwice

dr Burchaciński - nie wiem co temu człowiekowi się stało Parę lat temu każdej znajomej go polecałam a teraz... Przez jego niedopatrzenia o mało nie straciłam córki przy porodzie (stwierdzona hipotrofia i ciągle spadające tętno, po porodzie również). Mimo licznych usg olewał sprawę zbyt małych wymiarów dziecka, nie badał tętna. Znajomi stracili przy porodzie córeczkę przez jego niedopatrzenie przy usg (gdyby zauważył wadę dziecko miałoby szansę żyć).
Niestety mam takie same zdanie. Jeszcze kilka lat temu polecałam go każdej znajomej. Dziś zdecydowanie odradzam: zawsze było u niego szybko, sprawnie, miło i na temat. Z czasem coś się panu doktorkowi stało (może kryzys zawodowy?) i z wizyt pozostało tylko "szybko". Brak zainteresowania opinią pacjentki, zwalanie nadżerek i upławów na "naturę", krytykowanie kolegów po fachu. Widać, że już mu się nie chce... więc jeśli zależy Wam na zdrowiu, a nie na szybkim przepisaniu drogich tabletek, z których, jak zakładam, koncernami ma podpisane umowy i tylko to się liczy, to nie polecam.
__________________
19.03.2012 - 82kg
29.03.2012 - 81kg

......................... ......................... ......................... ..........
cel numer 1 - powrót do wagi sprzed trzech lat: 65kg
cel numer 2 - osiągnąć moje wymarzone 59kg
pammee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:07   #1005
Mrrry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Legnica
Dr. Hercuń. Wypisuje drogie recepty z lekami od ściśle określonych firm farmaceutycznych oraz nie odpowiada na pytania. Wiedzę też ma niewielką co odkryłam po dłuższym grzebaniu w Internecie na temat mojego problemu.
Mrrry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 23:48   #1006
Aleszka
Przyczajenie
 
Avatar Aleszka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Ktw
Wiadomości: 20
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Ruda Śl., nie polecam dr Howaniec: nie zdiagnozowała u mnie poważnej choroby, co prawie skończyło się bardzo źle, była bardzo niedelikatna przy badaniu i dość niemiła, by tam nie wracać więcej.
__________________
Aleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 00:09   #1007
motylek1985_13
Przyczajenie
 
Avatar motylek1985_13
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 6
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

TORUŃ
dr Koch jeżeli chodzi o kobiety w ciąży i planujące ją nie polecam z całego serca.Ma zły sprzęt ,jak czegoś nie dowidzi to wymyśli.Przeszłam dzięki niemu piekło.
motylek1985_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 18:55   #1008
Nieznajomax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy Tomasz Kapturski

Kompletny nie profesjonalizm w podejsciu do pacjenta. Odradzam!!! Bo jak juz panstwowo to nie moze byc uprzejmie tak panie doctorze?
Nieznajomax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 10:34   #1009
juka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

RYBNIK
Stanowczo odradzam wszystkim Pania ginekologa w Rybniku-KATARZYNA BEDNARCZYK na ulicy Żużlowej, Pani stawia złe diagnozy, jest nieprecyzyjna w swoich opiniach, robi badania ale wynikow do tej pory nie udalo mi sie poznac!?! Odradzam w 100%
juka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 12:12   #1010
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA
Dr Rutkowski. Próbował wcisnąć mi tabletki antykoncepcyjne i wmówić, że przed rozpoczęciem przyjmowania tabletek (zaznaczam, że nigdy nie zabezpieczałam się w ten sposób) nie trzeba robić badań. No i te chamskie żarty...
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 00:32   #1011
rusaleczka1888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Czy ktoras powie cos na temat dr. Zacheta-gwiazda,czy cos w tym stylu? Przyjmuje w woj. ślaskim pozdrawiam
rusaleczka1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 10:40   #1012
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Odradzam Dr Dżugałę, przyjmuje w Medicoverze, nie zdiagnozował mi olbrzymiego polipa do wycięcia!
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 11:41   #1013
Ewelin4
Przyczajenie
 
Avatar Ewelin4
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 26
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Gdańsk wszyscy ginekoldzy z ul. Podbielańskiej.
Byłam chyba u 4, jedna Pani, bodajże Aniela zbadała mnie i poleciała z tematem konkretnie : wie pani, ze ma pani nadzerke? Nie??? To pani już wie. ' a ja ze co to? A ona: początek raka szyjki macicy. Generalnie niemile wspominam wizyty.
Ewelin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 15:36   #1014
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa

Doktor Górska- Rząsa - przyjmuje w Medycynie Rodzinie na wrocławskiej. Sposób bycia pani doktor daleki jest od profesjonalnego - prywatne aluzje, określenia typu "niech partner zbada sobie ogon", ktoś pani to "sprzedał". Wyszłam zapłakana, beznadziejnie załamana. Poprosiłam o skierowanie na usg piersi - zostałam wyśmiana "proszę nie wymyślać". Na prawdę odradzam.
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 00:37   #1015
liyahh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 146
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poznań

Przychodnia Akademicka przy Piątkowskiej.

Rejestratorka okropna, zawsze niemiła, nie odbiera telefonu, ciężko się dodzwonić. Można stać pod okienkiem do usranej śmierci, nie podejdzie, dopiero po dzwonku przychodzi z wielką łaską.
Na wizytę czeka się długo, zawsze są spóźnienia z wejściem do gabinetu.
Byłam u dr-a Przygodzińskiego. Tabletki przepisał mi z czapki, bez żadnych badań ani wywiadu. Wybrał takie za 50zł Kiedy przyszłam drugi raz powiedzieć, że chciałabym tańsze, on na to, że przecież w ich aptece jest promocja i kosztują mniej, ale w końcu przepisał mi inne. Oczywiście też bez badania.
Powiedziałam mu o swoich problemach z piersiami, które wyraźnie wskazywały na jakąś chorobę - nie chciał zbadać, nie obejrzał nawet, powiedział, że mam sobie gdzieś indziej zrobić usg.
Gdy czekałam w poczekalni na swoją kolej, pan Przygodziński wyszedł z gabinetu i zapytał rejestratorkę, kto jest następny. Pani powiedziała moje nazwisko (kończy się na spółgłoskę, czyli nie wskazuje na rodzaj żeński). A ginekolog: "Czy to jest pan?". No tak, pan przyszedł do ginekologa
O wyniki cytologii musiałam się dopytywać, nie dostałam na piśmie, lekarz powiedział tylko, że są "dobre, nawet bardzo".

Nie wspomnę już o przebieralni, która jest w osobnym pomieszczeniu i trzeba przechodzić przez poczekalnię.. Gabinet ma przezroczyste szklane drzwi, co to za zwyczaje..w poczekalni słychać wszystko, o czym się mówi w gabinecie.
liyahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 00:54   #1016
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa
dr Maria Pawlak
przychodnia na Dąbrowskiego - kiedyś tam przyjmowała, teraz nie wiem

Na stan zapalny o podłożu grzybiczym poleciła mi stosować...Fenistil. Inny ginekolog, do którego poszłam po ratunek w nieciekawym już stanie, złapał się za głowę, zlecił posiew i w 3 dni wyleczył mnie dobrze dobranymi lekami po 3 tygodniowej męczarni, którą przeżywałam wskutek niekompetentnej opieki dr Pawlak
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 16:21   #1017
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez czogorii Pokaż wiadomość
ZABRZE

dr.Masri z przychodni na ul.Padlewskiego...niesymp atyczny facet...nie spodobalo mi sie juz u niego to ze zwracal sie do mnie za kazdym razem "dziecko", badz co badz jakis szacunek powinien miec (tym bardziej ze sam wiekowy nie jest jeszcze :P) poza tym jego ulubionym zajeciem jest znajdowanie u pacjentek nadzerki, nastepnie naklanianie jej na zamrazanie u niego po okazyjnej cenie, gdyz kupuje do tego specjalny plyn ktory dzieli miedzy pacjentki, cena jednego posmarowania to ok90 zl, potrzebne kilka wizyt...przyjmuje po cichu w poradni lub na pogotowiu gdzie ma dyzury...oszust i naciagacz, stanowczo odradzam!!
A poza tym witam sie ze wszytkimi gdyz jestem nowa
ja również odradzam tego lekarza u mnie też zdiagnozował nadżerkę, ale akurat rzeczywiście ją miałam. Natomiast bardzo często w gabinecie zaraz po badaniu ginekologicznym kazał mi ściągać bluzkę do badania piersi. Gdybym nie odmawiała, to stałabym na środku gabinetu całkowicie naga... Kiedyś nawet powiedział mi, że mój chłopak musi być zadowolony, bo mam duże piersi.
Po badaniu ginekologicznym wąchał rękawiczki co jest dla mnie co najmniej dziwne.
Kiedyś nawet stwierdził, że musi mi zbadać odbyt.

Wiele razy twierdził że musi mi zaaplikować maść, bo mam stan zapalny. Cena jednej aplikacji 50zł. Sprzedawał również tabletki które dostawał za darmo w ramach reklamy.

Kiedy zaszłam w ciążę, zaczął mnie nakłaniać do prywatnych wizyt, oczywiście zdzierając ze mnie kasę. Dał mi skierowanie na badania, powiedział że mam mu za nie zapłacić bo on się rozlicza z laboratorium. W laboratorium się okazało, że muszę zapłacić jeszcze raz, bo lekarzowi zapłaciłam za wystawienie skierowania. Pierwsze badania krwi zlecił mi dopiero w 12 tygodniu ciąży. Na szczęście w porę się zorientowałam, że jest coś nie tak, i znalazłam innego, o niebo lepszego lekarza.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM tego pana M. Masri, przyjmuje również w NZOZ Olimed na koperniku w Gliwicach, oraz prywatnie na Krasińskiego w Zabrzu.

Edytowane przez landi0909
Czas edycji: 2012-06-23 o 16:22
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 18:37   #1018
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Toruń

Stanowczo odradzam doktor Modrzewską przyjmującą w przychodni na Świętopełka - po prostu niekulturalna kobieta. Przerywa w połowie zdania, wyśmiewa pacjenta, zapisała mi całą terapię przeciwgrzybiczną bez żadnego większego badania innego niż standardowa kontrola. Wypisuje tabletki antykoncepcyjne bez badań, odmawia zrobienia cytologii...

Edytowane przez Tort
Czas edycji: 2012-07-05 o 18:43
Tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 18:39   #1019
miss_peggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 23
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA
dr Hoffman, często wymieniana w wątku "dobry ginekolog". Niestety, mnie zrobiła wiecej krzywdzy niz pożytku - przepisała mi tabletki "na ładne oczy" i stwierdziła brak grzybicy na podstawie samego zapachu, beż zadnego badania. Nie muszę chyba mówić, ze tabletki zrobiły mi wiecej krzywdy niz pożytku... Na szczęście trafiłma w końcu na lekarza, który przepisał mi tabletki po badanich krwi i jestem z nich bardzo zadowolona.
miss_peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 20:43   #1020
cheesteerrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Lubin.

lek. Szeremeta. Odradzam szczególnie młodym kobietom. Niedelikatny, niekompetentny. Nie potrafił rozpoznać zwykłej grzybicy. Byłam u niego rok temu, męczę się do dziś.
cheesteerrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.