makijaz oczek - dla mnie :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-23, 21:01   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

makijaz oczek - dla mnie :))


[img]icons/icon40.gif[/img]
Mam do Was pytanko,kochane kobitki.
Moimi ulubionymi koloroeymi kosmetykami sa cienie do oczu.Uwielbiam wprost jasne,jaskrawe,soczyste,o palizujace na niebiesko fioletowo czy zloto mazidelka na powieki [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]
Jestem dosc wybredna,wiec spoooora czesc moich zakupow (lacznie z nieodzalowanymi [img]icons/icon22.gif[/img] perlami Chanela(ktore na szczescie dostalam,a nie kupilam)i poczwornymi rowniez Chanela-stala sie prezentem dla kolezanek.
Na razie moim ukochanym kolorkiem jest nawet calkiem tani BOURJOIS PASTEL odcien bleu zephir 88(taki fiolkowo-niebiesko-fioletowy),wczesniej byly vert ondine 91(jasniutka pistacja)i jeszcze taki fioletowy z tej samej opalizujacej serii(numeru nie pamietam,bo zgubilam ten cien...roztrzepaniec [img]icons/icon41.gif[/img] )Wszystkie troche mi sie jednak znudzily przyznam...
Moze poradzicie mi w jakich kolorkach bedzie mi dobrze??(tylko LITOSCI-nie znosze zielonego)Jestem otwarta na wszelkie propozycje [img]icons/icon10.gif[/img]
Niestety nie moge w tej chwili przeslac zdjatka,ale predziutko sie opisze.
Wiec: mam ciemne,prawie czarne oczka,ciemne ale nie czarne wloski,i cere w cieplym odcieniu,nie za jasna,ale jakas BARDZO ciemna tez nie.
Dodam moze jeszcze,ze zewnetrzne krawedzie i miejsce tuz przy rzesach zawsze podkreslam czarnym cieniem.Moze z niektorymi kolorami bedzie sie to gryzlo?Choc podobno czern nie gryzie sie z niczym...
Dobra koncze,bo zagadalam Was na smierc!
Buziolki!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-26, 08:45   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: makijaz oczek - dla mnie :))-niech ktos odpowie

No wlasnie [img]icons/icon10.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.