makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-15, 12:43   #1
Yvone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 73
GG do Yvone

makijaż


Idąc śladem Iggy również chciałabym prosićo rady dotyczace mojego wyglądu.
Aktualnie mam balejaż na głowie ale chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru włosów (popielaty mysi ). Mam zielone oczy i jasną cerę. Bardzo proszę o radę!!
Jakie kolorki dla mnie i jaki makijaż i czy wracać do naturalnego koloru????
Yvone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 14:02   #2
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: makijaż

O raju! Przez chwilę myślałam,że jesteś Jennifer Aniston [img]icons/icon12.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 15:09   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: makijaż

Witaj Yvone [img]icons/icon7.gif[/img]
Troszkę małe to zdjęcie, ale postaram się cos doradzić [img]icons/icon10.gif[/img]

Z tego co widzę masz delikatna, jasna urodę. I powinnaś wszystko robić, aby zachować taki jej charakter podkreślając jedynie delikatnie swoje atuty.

Możesz wrócić do swojego koloru włosów. Ale ja osobiście pozostałabym przy blond balejazu w kolorze jasno - popielatym. Tylko nie powinien być on zrobiony jak teraz masz na zdjęciu. Powinnaś wrócić najpierw do swojego koloru włosów i dopiero wtedy zrobić bardzo cieniutkie pasemka ( mogą być w dwóch tonacjach kolorystycznych) na całej głowie. Nie musza nawet być bardzo gęsto , wystarczy , ze sprawia wrażenie większej objętości włosów i dodadzą fryzurze nieco życia.

Do makijażu możesz użyć z powodzeniem tej samej palety kolorystycznej co do oczu niebieskich. Tutaj masz link : http://www.wizaz.pl/w-agora/download...30#N1037093713

Zaznaczam tylko, ze nasycenie powinno u Ciebie być duuuzo mniejsze zwłaszcza jeśli ma być to makijaż dzienny.

Teraz bardzo modne są blade, zgaszone usta, wiec podkreślaj troszeczkę bardziej oko i nie zapominaj o różu do policzków w chłodnych, delikatnych odcieniach różu. To ważne , żeby twarz nie była blada.
Polecam Ci róż Shiseido 5 Pink Rose Nature ( jest super ) i cienie , które naprawdę są śliczne i będą na pewno pasować do Twojego typu urody: tez Shiseido S1 Taffeta Taupe.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 15:28   #4
Yvone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 73
GG do Yvone
Re: makijaż

ślicznie dziękuję za rady i jeszcze małe pytanko jakie kolory w ubraniach i jakie kolory pomadek by Pani polecała do mojegu typu urody????
Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam gorąco.[img]icons/icon25.gif[/img]
Yvone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-20, 14:15   #5
Yvone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 73
GG do Yvone
Re: makijaż

Pani Agnieszko bardzo proszę o rade w nastepujacych kwestiach:
-kolory pomadek
-kolory ubrań
- odciebie podkładu
Jestem (chyba Latem). Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję. [img]icons/icon25.gif[/img]
Yvone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-20, 14:57   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: makijaż

Jeśli chodzi o kolory ubrań. Co Ci mogę polecić ? To na pewno będzie : czysta biel (bez domieszki kości słoniowej) ; niebieski, błękit, jasny granat, stalowa, lub gołębia zimna szarość (taka srebrna), śliwka, bordo i kolor czerwonego wina taki intensywny burgund.

Co do czerni, to czy zakładając czarne rzeczy powinnaś się trochę mocniej malować? Wypróbuj jeszcze taki czekoladowy brąz – bardzo intensywny, może ale nie musi Ci podpasowac [img]icons/icon7.gif[/img]


Może jeszcze lawenda bez – i do tego makijaż w takim odcieniu [img]icons/icon7.gif[/img] zwłaszcza ust - taki transparentny blask

Nie wiem ,czy masz cerę wyraźnie zaróżowioną czy raczej śniada. I tak wybieraj podkłady albo z delikatnym chłodnym różem albo zdecydowanie chłodny naturalny beż.. Odrobina różu w kolorze np.: średniego chłodnego różu lub nawet jasnej śliwki na pewno Cię ożywi jak wyda Ci się to zbyt blade.

Kolory szminek zdecydowanie w chlodnych tonacjach, a dopasowuj je do koloru ubrań i okoliczności. Na dzień może to być delikatny róż, lila. Na wieczór intensywniejszy burgunt, czerwien ( chłodna), róż.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-20, 15:03   #7
Yvone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 73
GG do Yvone
Re: makijaż

Serdecznie dziękuję i POZDRAWIAM [img]icons/icon7.gif[/img]
Yvone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-20, 15:10   #8
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: makijaż

chi chi - ja tez mialam podobne skojarzenie.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.