Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 20:37   #61
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

zerknijcie na wątek o zasadach zamówień zbiorowych, coś dodać?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:47   #62
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
miałam już wcześniej zapytać
ostatnio przechodząc koło półki w rossmanie, tak mi jakoś filtr babydream 50 (chyba w promocji był) żal nie wziąć a o lirence ostatnio nienajlepsze opinie ...
i teraz się zastanawiam czy on w ogóle jest sensowny?

a mi coś świta jak czytałam na filtrach, ze takim super stabilnym i porządnym filtrem i jakościowo baaardzo dobrym na wyższej klasy stabilizatorach (czycóś) był ten z tesco
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:48   #63
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zerknijcie na wątek o zasadach zamówień zbiorowych, coś dodać?
Atoja by się nie kwalifikowała, a to świetna organizatorka Może trochę mniejsze obostrzenia. W sumie kwoty też raczej niższe niż na modowym np
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:52   #64
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Atoja by się nie kwalifikowała, a to świetna organizatorka Może trochę mniejsze obostrzenia. W sumie kwoty też raczej niższe niż na modowym np
Atoja to organizatorka marzenie
z filtrów uzywam svr 50 ten barwiony- aaa dostałam go od szwagierki
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:56   #65
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

atoję można dopuścić ze względu na staż organizatorski. Chyba, ze macie inne propozycje organiczeń.


UWAGA!
założyłam watek z prośbą o podforum zakupowe, proszę! poprzyjcie prośbę swoimi wypowiedziami w nim!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13604073
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:59   #66
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

faktycznie- staz na forum baardzo dlugi. niektore osoby bezpowrotnie straca mozliwosc organizacji zamowien.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:05   #67
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Agusia, ja Ci musze podziekowc za ten Cincin, caly wieczor siedze i sie zachwycam. Ostatnio szukalam ksiazki kucharskiej, a tu takie fajne przepisy i porady, w dodatku za darmo
Jutro chyba jeszcze jakies rogaliki drozdzowe machne, moj TZ ma dodatkowe kilogramy jak w banku
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 21:06   #68
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja tez sie juz nie kwalifikuje na organizatora
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:08   #69
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

to jest kwestia do rozważenia, PROSZĘ poprzyjcie prośbę o podforum zakupowe bo na razie odzew zerowy!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...3#post13604073
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:08   #70
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

wpadam tylko na chwile wcinając się całkowcie poza aktualnym tematem za co przepraszam, chciałam tylko napisać że

wysyłka z MAD cosmetics wychodzi śmiesznie tania- 6,5 $ do podziału. do tego jest promocja, może ktos jeszcze się skusi na cienie albo cokolwiek innego zamówienie składam jutro/pojutrze

WI czekam na Twój adres o by wysłać EDM postaram sie wyslac jutro wam EDM, jak najwiecej paczek nadac, w tej chwili walcze z pakowaniem
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:13   #71
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja tez sie juz nie kwalifikuje na organizatora
każda organizatorka jest rozważana indywidualnie.
dodałam adnotację:
Jednocześnie każda Organizatorka jest rozważana indywidualnie przez Moderatorów i możliwe jest dopuszczenie osoby które nie spełnia jednego z ww. kryteriów jeśli ma duże doświadczenie w organizacji zamówień.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 21:13   #72
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ojejku dziewczyny aż mi głupio!!! dziękuję, że o mnie tak myślicie!!!
a ja durna szukam aż po wątkach tej listy organizatorek.
Nie no ale ja to raczej "zawodowo" nie będę się zajmowała wspólnymi.
a tak swoją drogą to logistykę i transport międzynarodowy na mgr na 5 obroniłam (i ze stypendium naukowym szłam), więc byłoby trochę wstyd, gdyby było inaczej. a od lat kilkunastu w dziale handlowym producentów (a na koniec kariery przedciążowej małą rodzinną budowlaną) firmę sama prowadziłam, więc sprawa organizacji tu kup tam sprzedaj stąd odbierz w tym czasie mam w lewym palcu prawej nogi czy jakoś na odwrót. (w każdym razie nie w "środkowym" (bo nie mam), bo ja klasyczna baba z chłopskim zacięciem

edit. czekajcie czekajcie, 60 postów nastukać to nie tak dużo

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-08-05 o 21:15
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:23   #73
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

nie wiem czy pisac tu czy na tym "do szefa", ale spodobal mi sie pomysł TurQ aby każda organizatorka miala swój wątek, jak ktos zamawia kilka firm u jednej osoby (tak bardzo czesto bywa) to latwiej mu szukac w JEJ watku, niz w watku firmy, gdzie bedzie sie przewijac pelno osob, pelno zamowien i trzeba bedzie szukac swojej organizatorki.

...ale wtedy musiałby powstać watek z ogłoszeniami, kto co organizuje w danej chwili (tak jak na modowym, trzeba zglosic organizacje zamowienia). bo nikt nie bedzie sprawdzal po kolei w watku kazdej ogranizatorki, co ona akurat organizuje
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:24   #74
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
nie wiem czy pisac tu czy na tym "do szefa", ale spodobal mi sie pomysł TurQ aby każda organizatorka miala swój wątek, jak ktos zamawia kilka firm u jednej osoby (tak bardzo czesto bywa) to latwiej mu szukac w JEJ watku, niz w watku firmy, gdzie bedzie sie przewijac pelno osob, pelno zamowien i trzeba bedzie szukac swojej organizatorki.

...ale wtedy musiałby powstać watek z ogłoszeniami, kto co organizuje w danej chwili (tak jak na modowym, trzeba zglosic organizacje zamowienia). bo nikt nie bedzie sprawdzal po kolei w watku kazdej ogranizatorki, co ona akurat organizuje
do szefa, napisz to koniecznie! : ehem:
jestem w stanie prowadzić wątek z aktualnymi zamówieniami.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:25   #75
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Agusia, ja Ci musze podziekowc za ten Cincin, caly wieczor siedze i sie zachwycam. Ostatnio szukalam ksiazki kucharskiej, a tu takie fajne przepisy i porady, w dodatku za darmo
Jutro chyba jeszcze jakies rogaliki drozdzowe machne, moj TZ ma dodatkowe kilogramy jak w banku
Ja od co najmniej 2 lat (albo i ponad 3 nie pamiętam już ) przepisy biorę prawie wyłącznie z cina, dlatego nie mam żadnych książek kucharskich Tylko zbiór przepisów na komputerze W folderach mam wszystko posegregowane itp
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:30   #76
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
nie wiem czy pisac tu czy na tym "do szefa", ale spodobal mi sie pomysł TurQ aby każda organizatorka miala swój wątek, jak ktos zamawia kilka firm u jednej osoby (tak bardzo czesto bywa) to latwiej mu szukac w JEJ watku, niz w watku firmy, gdzie bedzie sie przewijac pelno osob, pelno zamowien i trzeba bedzie szukac swojej organizatorki.

...ale wtedy musiałby powstać watek z ogłoszeniami, kto co organizuje w danej chwili (tak jak na modowym, trzeba zglosic organizacje zamowienia). bo nikt nie bedzie sprawdzal po kolei w watku kazdej ogranizatorki, co ona akurat organizuje
Podoba mi się ten pomysł
Cincina też znam i uwielbiam I parę razy zdarzyło mi sie zrobić zakupy w tortownia.pl Fajny sklep
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-08-05 o 21:31
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:31   #77
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja sie nie kwalifikuję, ale tymczasowo nie smiem kandydowac z uwagi na problemy z pocztą.
Jesli jednak odkryje, ze poczta TŻta lepsza lub rozwiążę problemy z moją to zgłoszę się z pokorną prośbą o rozważenie mojej kandydatury
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:32   #78
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

no i upiekłam te drożdżowe z serem, powiem nieskromnie, że wyszły przepyszne, znikały w mgnieniu oka
Bardzo lubię cincina, jestem ich "niemym" użytkownikiem, chętnie korzystającym z zamieszczonych tam przepisow
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:42   #79
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

http://milanminerals.storesecured.co...opy-detail.htm dziś ten odcień znalazłam, no i się uśmiałam
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 21:45   #80
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
http://milanminerals.storesecured.co...opy-detail.htm dziś ten odcień znalazłam, no i się uśmiałam

Polski akcent, jak miło

Coś jak piosenka "kielbasa" tenecious D
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:47   #81
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Rozi To jak juz sie dorobimy osobnego forum i podforum zakupowego, to sie zglosze

Jeszcze nie wiem co mysle ale cos mi nie gra w osobnych watkach dla kazdego organizatora. Sprawe kilku zamowien jednoczesnie u jednej osoby zalatwi arkusz google. Nie podoba mi sie wizja dwoch roznych rozwiazan na forum - watki dla kazdej firmy i watki organizatorow, wpisy beda sie dublowac, czy co? Jak wpadnie ktos nowy, to gdzie ma zajrzec, na watek danej firmy, czy zagladac do kazdej osoby z listy? Albo albo. Moze prowadzenie lub uczestnictwo w kilku zamowieniach jednoczesnie bedzie wymagalo sledzenia kilku watkow ale nikt nikogo nie zmusza, by bral na siebie wiecej niz zdola. Jak juz ustalono, organizatorzy to wolni ludzie, a uczestnicy tez swoj rozum maja i jak sie zdecyduja brac udzial w kilku zamowieniach, to niech tego sobie potem pilnuja, ich pieniadze w koncu.

Rozi, osobna sprawa - prosze o punkt w regulaminie, by nie zasypywac organizatora PW z pytaniami o przylaczenie i lista zamowien i jednoczesny brak wpisu na zakupowym. Albo cos sie robi oficjalnie albo wcale. Ostatnio sama mialam kilka takich PW od osob, ktore zglaszaly sie do mnie poza watkiem, nie chcac sie tam wpisac (oczywiscie zignorowalam wszystkie takie PW). I jeszcze jedno, osobiscie wymagam od uczestnikow by sledzili arkusz lub post glowny swojego zamowienia zeby nie dochodzilo do sytuacji, ze wszystkie dane sa podane na talerzu ale uczestnik ma to gdzies i czeka na PW. Wybaczcie ale nie bede odpisywac kazdemu z osobna, ze: zamowienie zlozone, paczka juz jest, paczka zostala wyslana do uczestnika, numer nadania, itp. jesli wszystko na biezaco opisuje w arkuszu.
P.S. Punkt 9 mi sie podoba, zwlaszcza, ze podczas ostatniego zamowienia trzy osoby sobie zrezygnowaly ot tak sobie, w tym jedna juz po zamknieciu zamowienia. Oby na przyszlosc trafiali sie wszystkim organizatorom bardziej zdecydowani i powazni uczestnicy.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-05 o 21:51
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:47   #82
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wpadam tylko na chwile wcinając się całkowcie poza aktualnym tematem za co przepraszam, chciałam tylko napisać że

wysyłka z MAD cosmetics wychodzi śmiesznie tania- 6,5 $ do podziału. do tego jest promocja, może ktos jeszcze się skusi na cienie albo cokolwiek innego zamówienie składam jutro/pojutrze
Ja zlozylam zamowienie na MAD przedwczoraj
Wyszlo mi 30.35 , od tego odjeli mi rabat -2.65 plus przesylka 6.5

Tylko czekac....
Fajnie ze zamawiacie razem
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:51   #83
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
http://milanminerals.storesecure d.co...opy-detail.htm dziś ten odcień znalazłam, no i się uśmiałam

he he
J a nieśmiało opowiem się za wątkiem dla firmy kosmetycznej nie dla oraganizatorki- tak jest jasniej dla zamawiajacych a nie organizujacych chyba
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 21:56   #84
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

vril, dziękujemy za cenne uwagi
zaraz to podoklejam!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 22:15   #85
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

mi tez kiedyś dziewczyna zapisała się na 5 rzeczy i potem ani widu ani słychu reszta dziewczyn mi wpłaciła i tylko na nią czekałam dzięki bogu szybko jakoś zapełniłam te 5 więzłam dla koleżanek i dziewczyny nie musiały czekać, aż ktoś znów się zgłosi
aa i jeszcze jedno denerwuje mnie to jak muszę wysyłać PW do osób które, nie raczyły wejść na wątek lub/i na arkusz i sprawdzić, że doszły ich rzeczy tylko muszę do nich pisać PW żeby podały adres bo ich rzeczy leżakują sobie u mnie, może marudzę ale jak ktoś podaję adres gdy dojdzie zamówienie znacznie mi to ułatwia sprawę, bo przekopanie się przez skrzynkę z PW żeby znaleźć adres który był podawany daaaawno temu a w między czasie dostałam sporo PW to istna katorga oczywiście wyjątki gdy ktoś wyjechał
po marudziłam sobie
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 22:17   #86
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

czy któraś z wizażanek ma u siebie filmy pt. Beksa (Cry-baby) i Edward Nożycoręki.

i tak mnie naszło, pamiętacie koszmar z ulicy wiązów

1,2,3 Freddy patrzy
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 22:18   #87
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Znalazlam szwedzka fanke MADa, zakupila pelno probek i sie nimi chwali.Poprosila o powiadomienie jej w razie rozpowszechniania zdjec , ale slabo znam angielski wiec moglam nie wiedziec . Wszystko jest nalozone mokrym pedzlem

http://www.specktra.net/forum/f217/m...atches-108173/
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 22:23   #88
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Przecież już dawno był pomysł o wątkach dla organizatora, więc to żadna nowość i szczerze mówiąc zostało to obalone logicznymi argumentami, których nie pamiętam, jedyne co wiem to, że nie warto do tego wracać.

Poza tym, wkurza mnie, ta ingerencja osób, które nie bywają tu na co dzień i nikogo nie znają i zaprowadzają tu porządki wg swojego widzi mi się. Tutaj naprawdę wszystko było ok. Do czasu...

Co do regulaminu to chyba się nawet kwalifikuję, jednakże od pewnego czasu cierpię na awersje do zamówień zbiorowych

Nie mam uwag co do regulaminu. Jeśli ma działać i pełnić role taką jak na modowym, to jest to beznadziejne ograniczenie, które tak naprawde niczego nie zmienia i przed niczym nie chroni w rzeczywistości. Organizatorki zrobią się maszynami do zamówień, bo liczba organizujących będzie ograniczona i będą robić łaskę, iż zamawiają...a kupujący zawsze za przeproszeniem będzie w

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-08-05 o 22:27
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 22:29   #89
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Faa popieram
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 22:32   #90
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

nie będzie taśmowych zamówień. Lisiczko, mam nadzieje że wszystko będzie jak dotychczas, większość organizatorek kwalifikuje się w tej chwili na listę.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.