Puder matujący - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-05, 10:19   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Puder matujący


Poszukuję pudru prasowanego do poprawek makijażu w ciągu dnia. Chciałabym, aby matowił moją mieszaną cerę ale nie tworzył maski, tylko rozświetlał twarz.
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-30, 21:13   #2
Audeo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 7
Re: Puder matujący

Spróbuj Lumene - w puderniczce. Do poprawek używam transparentnego (ale jest z 5 odcieni)- nie wałkuje się i jest niesamowicie drobny. Polecam. Spróbuj testera w drogerii.
Audeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-30, 21:33   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Puder matujący

Lumene prasowany jest dobry (też mam transparentny) - nie zmienia koloru (nie ciemnieje, ani nie zmienia koloru podkładu. Rzeczywiście dobrze się łączy z podkładami i wygląda naturalnie.
Ale nie rozświetla w ogóle - nie ma żadnych drobinek. Matuje też średnio (tzn - nie jest to mat na cały dzień)

Fajny rozświetlający jest (of course [img]icons/icon7.gif[/img] ) Shiseido, poza tym jest on na tyle drobny, że w zasadzie nie widać że to puder - ale ten z kolei matuje słabiej od w/w Lumene.

Słowa zachwytu padają też na temat tego pudru matującego Estee Lauder - ja go nie miałam ale spójrz może do KW [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-31, 11:55   #4
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Puder matujący

Ja polecam firme manhattan i puder w kamieniu który ładnie matowi skórę na wiele godzin i nie tworzy efektu maski na twarzy ja używam nr.77 natural z serii antibateriell, jestem zadowolona bo przysusza ładnie małe krostki jeśli jakies mam na twarzy.Kosztuje ok. 35 zł
lila12 napisał(a):
> Poszukuję pudru prasowanego do poprawek makijażu w ciągu dnia. Chciałabym, aby matowił moją mieszaną cerę ale nie tworzył maski, tylko rozświetlał twarz.
> Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-31, 12:51   #5
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Puder matujący

palomino napisał(a):
> Fajny rozświetlający jest (of course [img]icons/icon7.gif[/img] ) Shiseido, poza tym jest on na tyle drobny, że w zasadzie nie widać że to puder - ale ten z kolei matuje słabiej od w/w Lumene.

Racja, nie widac go na twarzy - wyglada to tak jakby sie z natury mialo nieblyszczaca skore - jest fantastyczny Podczas makijazu zawsze porzadnie matuje skore sypkim pudrem i pozniej ten Shiseido w zupelnosci wystarczy - w przeciwienstwie do matujacych twarz po nim nie wydaje sie paska a nie blyszczy sie drobinkami tak jak po tych bardziej rozswietlajacych. I opakowanie jest piekne, wygodne i ma pedzelek (w przeciwienstwie do wiekszosci. ktore maja puszek).
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.